ברכת הטוב והמיטיב

[sg_popup id=4912]

חשוב להעריך את השמחה

אחת לכמה זמן מגיע מאורע משמח בחיים שלנו – חתונה של חברה קרובה, בר מצווה של האחיין או קידום שקיבלנו בעבודה. חלק כיף במאורע השמח שמשמעותי לא פחות מהמאורע עצמו הוא החגיגות שלו. חשוב לחגוג כל את השמחה בחיים שלנו ולתת לה את המקום שמגיע לה. רק ככה נזכה באושר האמיתי שמגיע לנו לקבל.

על ברכת הטוב והמיטיב

את ברכת הטוב והמיטיב נגיד על מאורע משמח על מנת להוקיר את הקדוש ברוך הוא על השמחה שהוא מכניס לחיים הפשוטים שלנו. את הברכה נגיד כשתגיע לאוזנינו שמועה משמחת או בעת שתיית יין. הברכה תמלא את האדם שאומר אותה ואת הסובבים אותו באופטימיות ותגרום לכולם להיות קצת יותר שמחים.

תוכן ברכת הטוב והמיטיב

ציטוטים על תפילה

"בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם הַטּוֹב וְהַמֵּיטִיב."

גם את הדברים הקטנים חשוב להעריך

אירוע משמח לא חייב להיות בהכרח חגיגי. יכול להיות מדובר בבוקר נעים אחרי שנת לילה ארוכה ומספקת, השמחה שמלווה לאכילת המנה האהובה עלינו ואפילו בילוי כייפי עם החברים הקרובים אלינו. חשוב להוקיר את כל אותם הדברים הקטנים ולזכור להעריך אותם. מבלי שנדע להתרגש מהם – מה הם בכלל שווים?

מאחלים לכם הרבה שמחה

תתכננו לכם יום כייפי עם המשפחה או החברים בחיק הטבע, בים ואפילו בסלון הבית. תדברו איתם קצת, תתבדחו ותהנו מארוחה נעימה. מאחלים לכם עוד הרבה רגעים של שמחה ואושר עם בני הבית, החברים וכל האנשים שאתם אוהבים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה עם ברכת הטוב והמיטיב?

כוסות-3