ברכת העסק

[sg_popup id=4893]

אין דרך אחת להצלחה

הרעיון לעסק שלכם נמצא לכם בראש כבר הרבה זמן. יכול להיות מדובר בחנות בגדים מסוגננת, חברה מהפכנית בתעשיית הטכנולוגיה ואפילו במכולת שכונתית שמוכרת מוצרים איכותיים במיוחד. החזון יכול להגיע ממניעים כלכליים, רצון להביא שינוי או רצון להקל על הסובבים אותנו. מה שלא יהיה – מדובר בחזון משמעותי במיוחד.

פתיחת עסק היא מאורע מפחיד

פתיחת עסק לא פעם מלווה בהשקעת כספים שלא בטוח יחזירו את עצמם ובקניית ציוד רב שלא בטוח יימכר. מדובר בסיכון משמעותי, מפחיד ומבלבל אך מרגש במיוחד. בהקמתו של העסק לא רק תחגגו את ההתחלה החדשה שלבסוף הגיע, אלא את החזון שקם לתחייה.

ברכת העסק

ברכת העסק

"יבורך העסק הזה מפי נביא וגם חוזה, כי כן יצווה אלוקינו זה לשמרו יומם ולילה וישמע בעסק זה קול שמחה, ברכה רוחה והצלחה על עסק זה ויושבהו תהיה ברכת אליהו."

קצת על ברכת העסק

לברכת העסק אין נוסח פורמלי אחד אלא נוסחים רבים ומגוונים. את הברכה נשים בתמונה ממוסגרת יפה או על אריח ייחודי, כקישוט למשרד או לבית העסק. הברכה לא רק תסייע בהתקדמותו של העסק אלא גם תמלא אותנו בתקווה לעתידו – דבר משמעותי לא פחות.

חשוב לשמור על תקווה

האופטימיות לגביי העתיד של העסק היא אחד הדברים החשובים ביותר. ללא האמונה שהעסק מביא שינוי ויכול להצליח, יהיה קשה מאוד להתמיד ולגרום לו להתפתח ולצמוח. תאמינו בעצמכם וביכולות שלכם ותשמרו על קור רוח. מאחלים לכם מזל טוב והרבה בהצלחה!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה עם ברכת העסק?

כוסות-3