ברכת העסק

דף הבית » ברכות מהיהדות » ברכת העסק

אין דרך אחת להצלחה

הרעיון לעסק שלכם נמצא לכם בראש כבר הרבה זמן. יכול להיות מדובר בחנות בגדים מסוגננת, חברה מהפכנית בתעשיית הטכנולוגיה ואפילו במכולת שכונתית שמוכרת מוצרים איכותיים במיוחד. החזון יכול להגיע ממניעים כלכליים, רצון להביא שינוי או רצון להקל על הסובבים אותנו. מה שלא יהיה – מדובר בחזון משמעותי במיוחד.

פתיחת עסק היא מאורע מפחיד

פתיחת עסק לא פעם מלווה בהשקעת כספים שלא בטוח יחזירו את עצמם ובקניית ציוד רב שלא בטוח יימכר. מדובר בסיכון משמעותי, מפחיד ומבלבל אך מרגש במיוחד. בהקמתו של העסק לא רק תחגגו את ההתחלה החדשה שלבסוף הגיע, אלא את החזון שקם לתחייה.

ברכת העסק

ברכת העסק

"יבורך העסק הזה מפי נביא וגם חוזה, כי כן יצווה אלוקינו זה לשמרו יומם ולילה וישמע בעסק זה קול שמחה, ברכה רוחה והצלחה על עסק זה ויושבהו תהיה ברכת אליהו."

קצת על ברכת העסק

לברכת העסק אין נוסח פורמלי אחד אלא נוסחים רבים ומגוונים. את הברכה נשים בתמונה ממוסגרת יפה או על אריח ייחודי, כקישוט למשרד או לבית העסק. הברכה לא רק תסייע בהתקדמותו של העסק אלא גם תמלא אותנו בתקווה לעתידו – דבר משמעותי לא פחות.

חשוב לשמור על תקווה

האופטימיות לגביי העתיד של העסק היא אחד הדברים החשובים ביותר. ללא האמונה שהעסק מביא שינוי ויכול להצליח, יהיה קשה מאוד להתמיד ולגרום לו להתפתח ולצמוח. תאמינו בעצמכם וביכולות שלכם ותשמרו על קור רוח. מאחלים לכם מזל טוב והרבה בהצלחה!

שאלות נפוצות על ברכת העסק

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכת העסק לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכת העסק שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכת העסק שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכת מודים דרבנן

ברכת מודים דרבנן

ברכת המוציא

ברכה לסוכות

ברכת הטוב והמיטיב

ציטוטים על תפילה

ברכת שהחיינו

ברכת שהחיינו

ברכת מעשרות

ברכת מעשרות

ברכת הבנים

ברכה לחברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)