ברכת הקשת

יופיו של העולם ממשיך להפתיע

היופי של העולם ניכר בכל מקום: בשמיים הצלולים של היום ומלאי הכוכבים של הלילה, בשדות הבלתי נגמרים ובחורשות שסמוכות לביתנו, בפרחים היפהיפיים בטבע או ברחוב ואפילו במזג האוויר. הדברים היפים האלה גורמים לנו לא רק להנות אלא גם להעריך את יכולותיו המרהיבות של הבורא ואת ההוד והיוקרה של העולם שיצר.

קצת על קשתות בענן

הגשם הסגרירי של החורף לא פעם מרטיב אותנו או מלכלך אותנו. הוא יכול להיות חלש, חזק ואפילו סוער. מה שבטוח זה דבר אחד – בסופו של הגשם תגיע השמש וכשהיא שם, תבוא גם הקשת בענן. לתופעה הזאת יש משמעות סימבולית יפה – כל קושי מפתח אותנו ומוציא מאיתנו צדדים שלא ידענו שנמצאים בתוכנו. ברכת הקשת מלמדת אותנו להעריך את הדברים האלה ונותנת לנו הזדמנות מופלאה להגיד על כך לשם תודה.

תוכן ברכת הקשת

ברכה על קשת בענן

"ברוך אתה ה' אלקינו מלך העולם זוכר הברית ונאמן בבריתו וקים במאמרו".

חשוב להעריך את פלאי הטבע

לא פעם השגרה היומיומית גורמת לנו לשקוע למסך הטלפון ולאוזניות שלנו ולהתעלם מהדברים שקורים סביבנו. חשוב מידי פעם להתנתק מפלאי הטכנולוגיה ולהנות מנפלאות הטבע. תשוטטו בטבע, תקשיבו לרחש הגלים, תביטו בתנועת הענפים ותמלאו את הריאות שלכם באוויר צלול.

אז לאן תצאו לטייל?

אחרי שהחלטתם לקחת הפסקה, חשוב שתחשבו על המקום שאליו תרצו להגיע. תוכלו לקחת את בני המשפחה או החברים הקרובים לטיול בשדות, ביערות הסבוכים ואפילו בחוף הים. מאחלים לכם טיול מרגיע ומהנה!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש שלט של ברכת הקשת?

שלט עם חריטת הברכה מפרספקס או מעץ לבחירתך