שירותי הכתיבה שלנו

מלא את הנייר בנשימות ליבך.

ויליאם וורדסוורת'

אם הגעתם לכאן, סימן שיש לכם צורך להגיד את המילים הנכונות לכבוד המאורע והאנשים הנכונים.
אנחנו כאן בשבילכם, להציע את שירותי הכתיבה שלנו לכל אירוע ולכל מטרה.
גם אם אתם חושבים שאתם יודעים מה אתם רוצים לומר, נראה כי הדרך למילים הנכונות עוד ארוכה.

אז תנו לעשות את זה פשוט עבורכם.

באיזו דרך נוכל לעזור לכם?

כתיבת דרשה לברית מילה

יכול להיות שאחיין חדש הצטרף למשפחה ואתם מחפשים ברכה לבן המשפחה החדש, ואולי ילד חדש נולד לחברים הקרובים שאותם אתם רוצים לברך או בכלל אתם אלו שהתחדשתם בילד לפני מספר ימים ואתם מחפשים לכתוב את הדרשה הטובה ביותר שתוכלו לכבוד המאורע המרגש.

כתיבת ברכה לחתונה

זוג חדש הגיע לשכונה ואתם מחפשים ברכה מרגשת לכבודם? או שאולי אתם מחפשים כיוון יותר מקורי וללכת על ברכה מצחיקה לכבוד האירוע המרגש, כך או כך - תצטרכו למצוא את המילים הנכונות.

כתיבת ברכה ליום הולדת

ברוב ימי ההולדת השגרתיים לא נמצא את עצמנו משקיעים סכום כסף ממשי על ברכת יום הולדת, אלא אם כן מדובר ביום הולדת עגול שבו נרצה לעשות משהו יוצא דופן ולכתוב ברכה שתשאיר טעם מתוק לאורך שנים.

כתיבת דרשה לבר מצווה

כל ילד חוגג בר מצווה רק פעם אחת בחייו, וזו זכות גדולה. עלינו, ההורים, בדרך כלל נופלת האחריות לכתוב דרשה מרגשת לבר המצווה שנוכל להקריא בפני כל האורחים שבאו לשמוח בשמחתנו.

כתיבת דרשה לבת מצווה

כולנו יודעים כמה שהיא חיכתה לאירוע המיוחד שלה, שבו הכל סובב סביבה. חשוב שנשקיע כמובן גם על דרשה לבת מצווה שתרגש את כל האורחים שבאו לשמח את החוגגת.

כתיבת נאום פרידה

נאום פרידה הוא בין הטקסטים הקשים ביותר לכתיבה, מאחר ואנו מנסים לרכז כל כך הרבה חוויות ורגש על דף כל כך קטן. לא פשוט למצוא את המילים שיסכמו את הטעם האחרון שאנחנו רוצים להשאיר אצל האנשים שאנו נפרדים מהם.

כתיבת נאום לטקסים

טקס יום העצמאות, טקס יום הזיכרון או טקס יום השואה - כל טקס סובב סביב דבר אחר אך לכולם מכנה אחד משותף, בכולם מקובל לנאום ולהקריא מספר מילים שיעבירו את המסר שסובב סביב הטקס ולכן כתיבת נאום לטקסים היא דבר כמעט הכרחי.

כתיבת נאום כניסה לתפקיד

כולנו יודעים שבצבא יש "דיסטאנס" בין החיילים למפקדים שלהם, אך יחד עם זאת ישנם נקודות מעבר שבו שוברים "דיסטאנס" כמו כניסה לתפקיד פיקוד או לכבוד סיום קורס שבהם נרצה להגיד את המילים הנכונות ולברך את החיילים על הדרך הארוכה שעשו.

כתיבת נאום למועצת התלמידים

מתמודדים לראשות מועצת התלמידים ומחפשים להגיע לפסגה? כל פוליטיקאי מתחיל יודע שהכל מתחיל ונגמר במסר שאותו אנחנו מעבירים לבוחרים שלנו, והמסר כמובן יעבור במילים שנגיד בנאום לקהל הבוחרים שלנו.

כתיבת מכתב אישי

יש משהו מאוד אינטימי ונוסטלגי במכתב. בין אם אנחנו רוצים לכתוב מכתב אישי לאדם קרוב ובין אם אנחנו רוצים לכתוב מכתב אהבה, בחירת המילים שלנו צריכה להיות קפדנית ונכונה כדי להעביר את המסר שלנו במדוייק.

כתיבת הספד לנפטר

ההספד הוא למעשה סיכום חייו ואופיו של הנפטר מול כל הקרובים שלו, ולכן המילים שבהם נבחר לכתיבת ההספד הן בעלות משקל גבוה מאוד עבור קרוביו וכדאי שנשקיע גם סכום כסף לא מבוטל על כתיבת הספד בכדי להיפרד ממנו באופן ראוי ומכובד.