דף הבית » בדיחות » בדיחות חמאס

בדיחות חמאס

בצילה של המלחמה

את ארגון חמאס לצערנו כולנו מכירים מקרוב – המלחמה של מדינת ישראל איתם היא לא פוסקת, עקבית ומפתיעה אותנו כל פעם מחדש, אחת לכמה שנים. בשנת 2021 נעשה מבצע שומר חומות, לפני כן היה את צוק איתן, עמוד ענן ומלחמות רבות נוספות. בשורה התחתונה, במדינה קטנה מוקפת אויבים כמו שלנו, חשוב לשמור על אופטימיות זהירה ושמחת חיים. דרך נהדרת להעביר את הזמן ולהפוך את הנושא הטעון הזה לפחות כבד תהיה כמובן לצחוק עליו. במיוחד לשם כך ריכזנו עבורכם מבחר בדיחות על חמאס, מלחמה, רקטות וכל מה שבינהן. מוזמנים להעביר לחברים, לקרוא להנאתכם וכמובן – לשמור תמיד על חיוך על הפנים.
בדיחות על החמאס

שופינג בעזה

בלונדינית אחת משוחחת עם חברתה ומסיימת את השיחה, "ביי מאמי, אני הולכת". "לאן?", החברה שואלת. "לקניון", הבלונדינית משיבה. "מה, עכשיו הולכים לקניון?!" "מה לא שמעת? בכל החדשות אומרים שיש מבצע!" החברה עונה לה בייאוש, "מבצע בעזה נשמה, המבצע זה מבצע בעזה!" "איזה סתומים", הבלונדינית עונה, "מי כבר ייסע עד לשם?!"

ציר כרונולוגי

שנת 2021 – "זום זום זום זום זום זום בום בום בום זום זום זום"

כיפת ברזל

שלוש נשים מדברות לאיטן על חיי המין שלהן. הראשונה אומרת – "כשבעלי מוריד את המכנסיים, אני רואה צוק איתן". השנייה משיבה, "כשבעלי מוריד אותם אני רואה כיפת ברזל". ואז השלישית אומרת, "כשבעלי מוריד את המכנס אני רואה את הנפילה".

מקלט בתל אביב

עריית תל אביב החליטה לבסוף לפתוח מקלטים ציבוריים לתושבים – שעה ראשונה 40 שקלים ועשרה שקלים נוספים על כל רבע שעה.

אזעקות בקיסריה

דיווחים על אזעקות בקיסרייה, התושבים נראו מתיישבים בכספות.

רקטות בתל אביב

בתגובה לרקטות שחמאס שלחו על העיר תל אביב, ראש ממשלת סודאן בא באזהרה חריפה – "סודאן תגיב בתוקפנות אם היירי על אזרחי מדינתנו יימשך!"

קל לדבר

אדם מגמגם אחד עולה למונית ואומר לנהג שלו "אאאאאני במקקקוםם נתננניההו ממוחקקק אתת כלל הרררצועההה!" הנהג משיב לו בקלילות "אתה חבר, לך קל לדבר!"

צולעים ברחוב

שני אנשים שהולכים לאיטם בצליעה נפגשים באמצע רחוב. האחד אומר לשני – "עזה, מארב של חוליית חמאס לפני יותר מעשור". השני משיב, "קקה של כלב, לפני ממש שנייה וחצי".

כיפת ברזל

בעל: "ממש מהשמיים שלחו לי אותך" אישתו: "ואו איזה מקסים אתה, אף פעם לא אמרת לי משהו כזה". בעל: "כן נשמה רק חבל שבאותו הזמן פשוט לא היה כיפת ברזל!!"

הפסקת פרסומות

להאמין לחמאס שמתחילה הפסקת אש זה בדיוק כמו להאמין לשלוש פרסומות וחזרנו.

שאלות נפוצות על בדיחות חמאס

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון בדיחות חמאס לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בבדיחות חמאס שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם בדיחות חמאס שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

בדיחות על משקל ושמנים

בדיחות על משקל ושמנים

בדיחות על רוסים

בדיחות על רוסים

בדיחות על כדורגל

בדיחות על כדורגל

בדיחות ל"ג בעומר

בדיחות לג בעומר

בדיחות על פולניות

בדיחות על פולניות

בדיחות לכיתה ד

בדיחות לילדים כיתה ד
שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)