ברכות לבוס | ברכות לבוסית

גרמה לדברים לקרות

הבוס שלכם לא מוותר בקלות. הוא נלחם על השאיפות שלו, דואג לקדם את אלו שעושים את העבודה שלהם כמו שצריך ולא מוכן לקחת "לא" כתשובה. בוס שאפתן זה לא תמיד קל, אבל בסופו של דבר הוא גרם לכם להיות אנשים יותר רציניים, הגונים ומתחשבים. 

בין אם יש לו יום הולדת, הגיע חג מיוחד בשנה או שאתם עוזבים בנסיבות משמחות את העבודה – תמיד נחמד לתת ברכה לאנשים שמעוררים בנו השראה. מוזמנים להיעזר בתהליך הכתיבה בברכות שריכזנו עבורכם. מאחלים לכם המון בהצלחה ועוד שנים רבות של עבודה פרודוקטיבית ומעניינת!

ברכה לבוס

ברכה ליום הולדת לבוס שלי

לזה שבזכותו אני נהנה להגיע לעבודה בבוקר מזל טוב, יום הולדת שמח והרבה אושר שכל משאלות ליבך יתגשמו במלואן ושתמיד תישאר number one שתצליח ותמשיך להיות השראה לכל מי שסביבך יאללה, צא לחגוג, אוהב אותך.

ברכה ליום הולדת לבוסית

לבוסית היקרה, יום הולדת חוגגים רק פעם בשנה, על כך מגיעות לך אין סוף ברכות ומתנה. תמשיכי כפי שאת, קשובה ומכבדת, שתצליחי רבות בעשייתך המבורכת. פרנסה בשפע, בריאות והצלחה, הגשמה עצמית וזוגיות טובה. באהבה מאתנו, כל המחלקה.

ברכה לבוסית

לבוסית הכי טובה בעולם, לזאת שהרווחנו יותר מכולם, לא צריך רגע מיוחד כדי לומר לך שכמוך עשו רק תוצר אחד. תודה לך על עבודה בנעימים, על שאת עושה את כולנו שמחים. מאחלים לך חזרה שפע הצלחה, ברכה פרנסה והרבה שמחה.

ברכת יום הולדת לבוס

יום הולדת שמח לבוס הכי זורח, יום הולדת שמח לבוס שבזכותו העסק פורח. כפיים על ניהול מבריק ויוצא דופן, על כך שאתה כאן בכל מצב ובכל אופן. מאחלים לך בריאות והרבה הצלחה, שפע פרנסה, זוגיות טובה ואהבה.

ברכה לבוס ליום הולדת

לבוס בחסד עליון, יום הולדת שמח ומזל טוב – המון ! תמשיך להיות בוס מדהים, כולנו מודים ומעריכים. מאחלים לך שתמשיך בעשייתך המבורכת, תמשיך ללכת עד הקצה ולהרחיק לכת. מאחלים שימיך יהיו מאושרים, שתהייה בריא וחזק כל החיים!

ברכה לבוס

לבוס הכי מדהים, רצינו להגיד לך שאנחנו מודים ומעריכים, את כל ההשקעה, הסבלנות ועל כך שבך אנו תמיד נתמכים. אתה אדם מיוחד, יודע להתנהג בדרך המתאימה – עם כל אחד ואחד. אנו מאחלים לך שתצמח ותצליח ושמכל פעולה בחייך – תרוויח.

ברכה ליום הולדת לבוס

יום הולדת שמח לבוס הכי פורח, יום הולדת מהנה – לבוס הכי נאה. מאחלים לך הרבה בריאות ואריכות ימים, חוזק גופני והכי חשוב בפנים, שתשמח ותהייה מאושר כל החיים, שתבלה מספיק זמן עם האישה והילדים. שתדע, כל הצוות מודה ומעריך, אנחנו כאן בשבילך בכל מה שצריך.

ברכה ליום הולדת לבוסית

הזמן קצר המלאכה לא נגמרת ולבוסית שלי יש יום הולדת אני נפעמת ונרגשת בגדים יפים מתלבשת קניתי מתנה ונשארה לי רק ברכה שתמשיכי להיות מאירת פנים להציע עזרה לכל המתעניינים שליבך יהיה תמיד פתוח לרווחה ושתחיי בעושר ובאושר עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת בוס

לבוס החשוב והיקר שלי! יום הולדת שמח ומלא בים הפתעות שחייך יהיו מלאים בפרוייקטים טובים ומשאלות שתקבל משמים גם בריאות ושלווה, עושר וברכה ובשנה הבאה תרשום לעצמך הישגים ומדדי הצלחה.

ברכה לבוס שעוזב

בוס יקר! עברנו די ביחד והנה אתה עוזב, בשיא לכאורה, מהלך חכם, קלאסי. תמיד היית הטוב ביותר והלוואי ותמשיך עד השמים להתקדם. תנהל כל מקום שאליו תלך ביד רמה ובהצלחה רבה כמו שרק אתה יכול. אוהבים אותך ומעריכים. צוות העובדים.

ברכה מצחיקה ליום הולדת של בוס

לבוס האדיר, שעבורי הוא כמו… סגנו של אלוקים. מזל טוב ענק ליום ההולדת שלך. אאחל לך שימשיך להיות לך כסף כמו זבל. אך שלא תשכח לתת קצת גם לנו, העובדים, נתינך, איזה שקל. אברך גם שתהיה בריא, אבל שתרשה לעצמך לפעמים לא להגיע לעבודה. אנחנו צריכים לפעמים לנשום קצת בלעדיך! אוהבים אותך בוס 😊

ברכה ליום הולדת לבוס היקר

לבוס היקר שלי, מזל טוב ליום הולדתך! מי יתן וכל העובדים תחתיך – יהיו חרוצים ויאהבו אותך. יעשו את עבודתם נאמנה ויתנו לראשך לשכון בשקט ושלווה. שתהיה גם בריא ותחווה אהבה ובכל מעשיך תראה רק ברכה.

ברכה ליום הולדת של בוס - מצחיקה

בוס, מה אפשר לברך אדם כמוך – שיש לו הכל? כסף – הבנאדם מפוצץ. וגם בריאות – השרירים יעידו שזה קיים. אז יאללה, נברך אותך שתהיה קצת יותר נדיב או לארג', תבחר אתה את השפה. כולנו זועקים ומבקשים ממך מעט חמלה. כי אנחנו אמנם 'העובדים שלך', אבל כולנו עם אחד. אנא, תרחם! אוהבים אותך מאוד גבר גבר! מזל טוב ושתמשיך להיות אחלה כמו שאתה 😊

ברכה לבוס היקר ליום הולדת

לבוס היקר שאני מאוד אוהב! אאחל לך יום הולדת שמח והלוואי והאושר יהיה קבוע בחייך. אינשאללה – תהיה בריא וחזק ותדע לפתור בעיות. שתמשיך לנהל את הצוות ביד רמה, כמו שרק אתה יודע. ושכל התוכניות שלך לעתיד – יתגשמו, תמיד.

ברכות לבוסית היקרה

לבוסית היקרה שלנו, בהערכה רבה נאמר לך תודה, על התייחסותך הנעימה אלינו בשעות העבודה. למרות שמבחוץ את נראית קצת קשוחה, תמיד תגלי הבנה, ומי שבמחיצתך יודע, שלכל מי שצריך – לסייע תהיי מוכנה. נאחל לך שלא תשתני, ותמשיכי להיות בוסית מועילה ונאמנה.

ברכה לבוסית שפורשת

ל____ הבוסית היקרה! מוכשרת, חכמה, אנושית – כל התכונות החשובות שמנהלת מובילה צריכה. את חותמך הטבעת בכל אחד מאיתנו. ולנו נשאר להודות לך על תקופה חשובה ומלמדת. אין ספק שאת מה שלימדת אותנו, ניקח קדימה ונשתמש בעוצמה. תודה שידעת להוביל, בנחישות וברגישות, תודה על פועלך ועל תרומתך, ובהצלחה בדרכך החדשה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לבוס / בוסית ?

בקבוק קוניאק וכוסות עם חריטה אישית