ברכות לבוס | ברכות לבוסית

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לבוס | ברכות לבוסית

גרמה לדברים לקרות

הבוס שלכם לא מוותר בקלות. הוא נלחם על השאיפות שלו, דואג לקדם את אלו שעושים את העבודה שלהם כמו שצריך ולא מוכן לקחת "לא" כתשובה. בוס שאפתן זה לא תמיד קל, אבל בסופו של דבר הוא גרם לכם להיות אנשים יותר רציניים, הגונים ומתחשבים. 

בין אם יש לו יום הולדת, הגיע חג מיוחד בשנה או שאתם עוזבים בנסיבות משמחות את העבודה – תמיד נחמד לתת ברכה לאנשים שמעוררים בנו השראה. מוזמנים להיעזר בתהליך הכתיבה בברכות שריכזנו עבורכם. מאחלים לכם המון בהצלחה ועוד שנים רבות של עבודה פרודוקטיבית ומעניינת!

ברכה לבוס

ברכה לבוס שעוזב

בוס יקר! עברנו די ביחד והנה אתה עוזב, בשיא לכאורה, מהלך חכם, קלאסי. תמיד היית הטוב ביותר והלוואי ותמשיך עד השמים להתקדם. תנהל כל מקום שאליו תלך ביד רמה ובהצלחה רבה כמו שרק אתה יכול. אוהבים אותך ומעריכים. צוות העובדים.

ברכה לבוסית

לבוסית הכי טובה בעולם, לזאת שהרווחנו יותר מכולם, לא צריך רגע מיוחד כדי לומר לך שכמוך עשו רק תוצר אחד. תודה לך על עבודה בנעימים, על שאת עושה את כולנו שמחים. מאחלים לך חזרה שפע הצלחה, ברכה פרנסה והרבה שמחה.

ברכה ליום הולדת לבוסית

הזמן קצר המלאכה לא נגמרת ולבוסית שלי יש יום הולדת אני נפעמת ונרגשת בגדים יפים מתלבשת קניתי מתנה ונשארה לי רק ברכה שתמשיכי להיות מאירת פנים להציע עזרה לכל המתעניינים שליבך יהיה תמיד פתוח לרווחה ושתחיי בעושר ובאושר עד מאה ועשרים שנה.

ברכת יום הולדת לבוס

יום הולדת שמח לבוס הכי זורח, יום הולדת שמח לבוס שבזכותו העסק פורח. כפיים על ניהול מבריק ויוצא דופן, על כך שאתה כאן בכל מצב ובכל אופן. מאחלים לך בריאות והרבה הצלחה, שפע פרנסה, זוגיות טובה ואהבה.

ברכה ליום הולדת לבוס היקר

לבוס היקר שלי, מזל טוב ליום הולדתך! מי יתן וכל העובדים תחתיך – יהיו חרוצים ויאהבו אותך. יעשו את עבודתם נאמנה ויתנו לראשך לשכון בשקט ושלווה. שתהיה גם בריא ותחווה אהבה ובכל מעשיך תראה רק ברכה.

ברכה ליום הולדת לבוסית

לבוסית היקרה, יום הולדת חוגגים רק פעם בשנה, על כך מגיעות לך אין סוף ברכות ומתנה. תמשיכי כפי שאת, קשובה ומכבדת, שתצליחי רבות בעשייתך המבורכת. פרנסה בשפע, בריאות והצלחה, הגשמה עצמית וזוגיות טובה. באהבה מאתנו, כל המחלקה.

ברכה מצחיקה ליום הולדת של בוס

לבוס האדיר, שעבורי הוא כמו… סגנו של אלוקים. מזל טוב ענק ליום ההולדת שלך. אאחל לך שימשיך להיות לך כסף כמו זבל. אך שלא תשכח לתת קצת גם לנו, העובדים, נתינך, איזה שקל. אברך גם שתהיה בריא, אבל שתרשה לעצמך לפעמים לא להגיע לעבודה. אנחנו צריכים לפעמים לנשום קצת בלעדיך! אוהבים אותך בוס 😊

ברכה ליום הולדת בוס

לבוס החשוב והיקר שלי! יום הולדת שמח ומלא בים הפתעות שחייך יהיו מלאים בפרוייקטים טובים ומשאלות שתקבל משמים גם בריאות ושלווה, עושר וברכה ובשנה הבאה תרשום לעצמך הישגים ומדדי הצלחה.

ברכה ליום הולדת של בוס - מצחיקה

בוס, מה אפשר לברך אדם כמוך – שיש לו הכל? כסף – הבנאדם מפוצץ. וגם בריאות – השרירים יעידו שזה קיים. אז יאללה, נברך אותך שתהיה קצת יותר נדיב או לארג', תבחר אתה את השפה. כולנו זועקים ומבקשים ממך מעט חמלה. כי אנחנו אמנם 'העובדים שלך', אבל כולנו עם אחד. אנא, תרחם! אוהבים אותך מאוד גבר גבר! מזל טוב ושתמשיך להיות אחלה כמו שאתה 😊

ברכה ליום הולדת לבוס

יום הולדת שמח לבוס הכי פורח, יום הולדת מהנה – לבוס הכי נאה. מאחלים לך הרבה בריאות ואריכות ימים, חוזק גופני והכי חשוב בפנים, שתשמח ותהייה מאושר כל החיים, שתבלה מספיק זמן עם האישה והילדים. שתדע, כל הצוות מודה ומעריך, אנחנו כאן בשבילך בכל מה שצריך.

ברכה ליום הולדת לבוס שלי

לזה שבזכותו אני נהנה להגיע לעבודה בבוקר מזל טוב, יום הולדת שמח והרבה אושר שכל משאלות ליבך יתגשמו במלואן ושתמיד תישאר number one שתצליח ותמשיך להיות השראה לכל מי שסביבך יאללה, צא לחגוג, אוהב אותך.

ברכה לבוס ליום הולדת

לבוס בחסד עליון, יום הולדת שמח ומזל טוב – המון ! תמשיך להיות בוס מדהים, כולנו מודים ומעריכים. מאחלים לך שתמשיך בעשייתך המבורכת, תמשיך ללכת עד הקצה ולהרחיק לכת. מאחלים שימיך יהיו מאושרים, שתהייה בריא וחזק כל החיים!

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחולה

ברכה לחולה

ברכות לעובד | ברכות לעובדת

ברכה לעובד

ברכות לגיס | ברכות לגיסה

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכות לאחות

ברכה לאחות

ברכות לבת

ברכה לבת

ברכות לחמותי | ברכות לחמי

ברכה לחמותי ברכה לחמי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)