ברכות ליום שלישי

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום שלישי

פעמיים כי טוב

יום שלישי מוכר ביהדות כיום מיוחד במינו בסיפור הבריאה – ביום שלישי נבראו גם היבשה והימים וגם הצמחייה על פני כדור הארץ. בכך נהפך יום שלישי ליום ניסי ומופלא שמעורר בנו השראה להיות יותר יעילים, אמיצים ומיוחדים. 

ברכה ליום שלישי יכולה לגעת בדברים המופלאים ביומיום, בשאיפות שאנחנו לא תמיד מגשימים ובדברים הטובים שהחיים שלנו יכולים לתת לנו. את הברכה נחמד לשלוח לחבר אהוב או לקרוב משפחה ובכך להפוך את יומם ליותר נעים ושלו. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה, כתבנו כמה ברכות ליום שלישי מהן תוכלו לשאוב השראה. בהצלחה!

ברכה ליום שלישי

ברכה להצלחה ביום שלישי

לכבוד יום שלישי החדש, אברך אותך שתצליח בכל מעשה ידיך ושיהיה לך יום קסום ומושלם. שכל האנשים שתפגוש היום – יהיה נחמדים

ברכה ליום שלישי מוצלח

יום שלישי – פעמיים 'כי טוב' יהי רצון שהיום הזה יהיה הכי מוצלח כמו היום השלישי הראשון בבריאה שכל המעשים יפרחו כמו דשא אחרי גשם ראשון ושנצליח לתת מעצמנו אהבה ובחיוך בגודל כל המזרח התיכון 🙂

ברכה ליום שלישי

יום שלישי נכפל בברכת 'כי טוב' בתורה אז למה לא להוסיף עוד ברכה? הלוואי והיום הזה יהיה נהדר ושכל רגע בו ירגיש 'נכון'. שננצל את הזמן ונספיק לעשות כמה שיותר דברים טובים ושתגיע השקיעה – נרגיש מאוד מאושרים.

ברכה ליום שלישי פעמיים כי טוב

ום שלישי – נאמר בו בתורה פעמיים 'כי טוב' ולכן אברך אותך שתקבל את כל האושר הקיים בייקום, רק כפול בריאות איתנה, פרנסה מעולה ואהבה גדולה ואינשאללה שהכל יבוא בעוצמה, ומתוך הרגשה – שלעולם לא תגיח לחייך מועקה.

ברכה ליום שלישי בשבוע

ום שלישי – פעמים כי טוב, לכן אברך אותך בהצלחה כפולה בכל מה שתרצה; בבריאות, פרנסה ומערכות יחסים עם ההורים המשפחה וגם החברים. שתשיג ביום המיוחד הזה את כל המטרות –

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לסיום תואר

ברכה לסיום תואר

ברכות לברית | ברכות לבריתה

ברכה לברית מילה

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכות לרכב חדש

ברכה לרכב חדש

ברכה לגיל 11 – 15

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

ברכות לפרידה

ברכה לפרידה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)