ברכות ליום שני

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום שני

השבוע רק התחיל

אחרי שעברנו את יום ראשון הקשה, הגיע יום שני. יום שני כבר רחוק מהסוף שבוע האחרון אבל לא מספיק קרוב לאחד הבא. מדובר באחד הימים היעילים ביותר שלנו במהלך השבוע ומצד שני, הוא לא פעם מלווה בתחושת עייפות. 

 

נחמד לכתוב ברכה לכבוד יום שני לאנשים הקרובים אליכם בשביל לעזור להם להתמודד עם השגרה היומיומית שלהם ולמלא אותם בכוחות. בברכה תוכלו להתייחס לדברים שיעזרו להם להתמלא בתקווה ולצטט כמה אמירות מעוררות השראה. מוזמנים לקחת השראה מהברכות היפות שכתבנו בתהליך הכתיבה שלכם. מאחלים לכם המשך שבוע נעים ושני שמח!

ברכה ליום שני

ברכה ליום שני שאין שני לו

ליום שני המיוחד שאין שני לו, אברך אותך בכל הטוב שאדם יכול לבקש על אדמות. שתחייך מאוזן לאוזן בכל רגע ביום ותפזר סביבך אהבה וחמלה עד אין סוף. יום נעים ומלא בחיוכים!

ברכה ליום שני מבורך

היום השני בשבוע, מרגיש מעט תקוע, אך בכל זאת אאחל שיהיה הוא שליו ורגוע. שיהיה זה יום גדוש בהפתעות, שיזמן הוא אליך רק בשורות טובות, יום שני מבורך, אשר תהייה בו שמח ולא מצוברח, יום שני מלא ברכה, שהחיוך משפתיך לא ירד, אפילו לדקה.

ברכה ליום שני בבוקר

השבוע ממשיך לנוע ויום שני בפתח. מי יתן והיום הזה יהיה נפלא לא פחות מהקודם ושכל הכוכבים יקרינו עליך מאורם. שיהיה לך מזל וברכה, אהבהשכל רגע ביום תחוש אושר שאין לו גבול, ובזכותו – תקום גם מחר בבקר עם חיוך עצום. והצלחה.

ברכה יפה ליום שני

יום שני הנפלא כבר כאן. אברך אותך שהיום – הכל ילך חלק.

ברכה ליום שני בשבוע

היום השני בשבוע הגיע, תזכורת נוספת שהסופ"ש נגמר, נכון זה מרגיש טיפ טיפונת מר. אך תסדר חיוך על פניך ותתעורר על חייך, נצל יום זה עד תום ותדאג להגשים איזה חלום. יום שני שמח ומאושר, שתרוויח מהיום כל מה שאפשר.

שאלות נפוצות על ברכות ליום שני

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות ליום שני לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות ליום שני שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות ליום שני שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לשבת שלום

ברכה לשבת שלום

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות לשבוע טוב

ברכה לשבוע טוב

ברכות לסיום קורס

ברכה לסיום קורס

ברכות לחתונת הזהב | ברכות לחתונת הכסף

ברכה ליום נישואין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)