ברכות ליציאה לפנסיה

תקופה רגועה ונינוחה

תקופת הפנסיה היא תקופה נעימה במיוחד. סוף סוף יש זמן לנוח, להתעסק בתחביבים, לבלות עם הנכדים ולקרוא כמה שיותר. מדובר בתקופה נינוחה וכיפית שמאפשרת לנו לנצל את המעמד המיוחד אליו הגענו עם הזמן. 

עם זאת, כניסה לפנסיה היא לא תמיד קלה ומלווה ברגשות מעורבים – אחרי יותר מארבעים שנים של עבודה, קשה פשוט יום אחד לעצור. חשוב לכתוב לסבים והסבתות שלנו או להורים ברכה מיוחדת לכבוד הכניסה שלהם לפנסיה ולהזכיר להם שאנחנו תמיד פה בשבילם. בשביל לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות לברכה המורכבת הזאת, כתבנו ברכות יפות מהן תוכלו לקבל כמה רעיונות. תהנו!

ברכה לפנסיה

ברכה לגיל הפרישה

עובד יקר, עבדת במסירות ומילאת כל משימה על הצד הטוב ביותר, תפקדת כעובד יעיל, אחראי, ועל כל קושי בנחישות מתגבר. והנה הגעת לגיל הפרישה, השנים חלפו מהר… נאחל לך שתיפתח בפניך דרך חדשה, שתגשים חלומות ששאפת להגשים, שתמצה את יכולותיך בבריאות, ובנחת עם אתגרים חדשים.

ברכה לפרידה מחבר לעבודה

בסופה של תקופה ופרידה עצובה אין לנו ברירה אלא להגיד תודה על שנים של עבודה משותפת ונפלאה על עשייה יחד, חתירה לעבר המטרה בטוחים שתעשה חיל ותצליח כאילו בדרך אגב רק מבקשים שתשמור גם לנו פינה בלב בכל מצב.

ברכה למנהלת שפורשת

ל____ המנהלת היקרה! מוכשרת, חכמה, אנושית – כל התכונות החשובות שמנהלת מובילה צריכה. את חותמך הטבעת בכל אחד מאיתנו. ולנו נשאר להודות לך על תקופה חשובה ומלמדת. אין ספק שאת מה שלימדת אותנו, ניקח קדימה ונשתמש בעוצמה. תודה שידעת להוביל, בנחישות וברגישות, תודה על פועלך ועל תרומתך, ובהצלחה בדרכך החדשה.

ברכה לפורש לגמלאות

ל____ היקר שלנו מזל טוב על פרישתך לגמלאות. אם נאמר את האמת, וכמו שאנחנו מכירים אותך, אתה כבר ודאי חושב על הצעד הבא בקריירה, ולשבת בבית בחוסר מעש – ממש אין לך כוונה. תודה שאתה מראה לנו פעם אחר פעם, כמה גיל זה מספר על הנייר – אתה מקור להשראה! מאחלים לך פרישה נעימה, שתצליח קצת לנוח וליהנות בחיק משפחתך. שיהיה בהצלחה!

ברכה לרגל פרישה מעבודה

יום יום הגעת לכאן בכיף לעבוד ועכשיו הגיע הזמן שלך לפרוש בכבוד למדנו את כל מה שאנחנו יודעים בזכותך והיה לנו העונג להכיר אותך מאחלים לך בהצלחה בהמשך וכבר מתגעגעים יאללה, הגיע הזמן ליהנות מהחיים!

ברכה לאמא שיוצאת לפנסיה

אמא שלי היקרה, אחרי שנים של עבודה קשה ומסירות אין קץ הגיע הזמן שלך לצאת לחופשה זה יהיה קצת מוזר לא לראות אותך סביב אנשים וטלפונים בלתי פוסקים אבל ללא ספק שהגיע הרגע שלך לנוח ממירוץ החיים מאחלים לך שתקטפי את הפירות שאת גידלת כל השנים ושמעכשיו תעשי חיים משוגעים.

ברכה לרגל פרישה

גיל הפרישה הגיע, כל-כך מהר, כל-כך מפתיע, אתה כה צעיר בנפשך וכל החיים לפניך, שתצא לדרך חדשה זו בזרועות פתוחות ותזמן אל חייך רק בשורות טובות. שתצליח בכל מה שתבחר, תטוס לחופשות ותחצה עולמות, תהנה ותשמח בכל יום, זה הזמן להגשים כל חלום.

ברכה לפרישה של חברה מהעבודה

שותפתי היקרה, כל יום אתך היה מעורר השראה, להגיע כל בוקר ולראות את חיוך מילא אותי שמחה. את פורשת עכשיו וזה לא פשוט כלל, אך שתדעי את כולנו הותרת עם שלל. השארת חותמת בדרכך הנפלאה, כל שנותר הוא לאחל לך הצלחה.

ברכה לרגל פרישה מהעבודה

את עוזבת אותנו כעת וזה את הלב צובט. גיל פרישה זהו זמן לנפישה, צאי אל הדרך בלי חששות, גלי שמצפות לך אין סוף הפתעות. הטבעת חותמך בדרכך המיוחדת ובמחשבתך המחודדת, את בליבנו לעולמים, מכל ליבנו ברכות ואיחולים.

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

מנהל כמוך לא פגשתי, מנהל כמוך לא הכרתי, כבר שנים אנו עובדים יחד, יצרנו צוות מאוגד ומאוחד ועכשיו הפרידה ממך מרגישה כה קשה אך אני יודעת שלפניך דרך חדשה וטובה. אתה יוצא לגמלאות ולפניך ים של הפתעות, שתגשים את כל החלומות ותנצל את הזמן לטיולים ולחופשות.

ברכה לפרישה מהעבודה

האיש של אנשים, האיש עם הערכים הכי טובים, האיש בעל הלב הטוב והאכפתי, האיש הכי כריזמטי, אנחנו לא מאמינים שהגיע רגע הפרישה ושלא נראה אותך כל בוקר בעבודה, נתגעגע אליך רבות אך נאחל לך שפע של איחולים וברכות. תודה על תקופה יפה והרבה בהצלחה.

ברכה לפרישה לפנסיה נשים

הגיע הזמן לתת לך לנוח אחרי שנים של עבודה ללא מנוח אנו נפרדים ממך לשלום בהערכה ואהבה נזכור איך איתנו הגשמת חלום ונתת את כולך למען החברה ברכה והצלחה לך נאחל שאת הזמן הפנוי תדעי לטובה לנצל ומקווים תזכרי אותנו לא שוכחים.

ברכה לעובד שפורש

ברכות רבות שולחים לך אני בטוח שאתה עסוק יתר על המידה זכית בפרס זה חשוב פרס מספר על הגעה לעבודה שוב ושוב תשובה לכל שאלה מרכז חיי החברה הגדלת את הלקוחות התייחסת יפה למנהלי אחרים תמיד חיוך על הפנים מהו הפרס לא מגלים.

ברכה למורה פורשת

למורה היקרה בבית הספר! מגיע הרגע בו צריך להיפרד אין מנוס מלומר שלום ולדמוע אבל הבה ננצל את הרגע האחרון להתאחד לומר לך תודה גדולה על שנים כה יפות שלימדת תלמידיך במסירות שעות על שעות נתת את כל כולך והלוואי ותמשיכי – להגשים את עצמך, בטוח שתצליחי!

ברכה לפרישה למנהלת

למנהלת היקרה! את פורשת ואנחנו מזילים דמעה קטנה כי בכל זאת, לא בכל יום עוזבת אותנו אשה נפלאה נאחל לך שבכל אשר תפני בחיים החדשים – תקצרי הצלחה שכל מה שתעשי – יסב לך הנאה ואל תשכחי לקפוץ לבקר, לעורר בנו השראה.

ברכה למנהל שפורש

למנהל היקר! הנה, אתה עוזב וממשיך אל חייך לנו רק נותר לאחל שתצליח במה שתעשה בחוץ שתרגיש, כמו כאן, שאתה אדם נחוץ שאי אפשר בלעדיך ושלא יעזור אף תירוץ – צריכים דווקא אותך, איש האשכולות הוותיק עם חכמת החיים והחיוך הנעים אוהבים אותך, הצוות.

ברכה למנהלת שעוזבת

למנהלת היקרה שפורשת נאחל שתצליחי גם בהמשך בכל מה שתעשי ותפעלי בעולם שהסיפוק ילווה כל יום ויום מחייך ומה שתעשי יסב לך אושר כפליים אוהבים וזוכרים, הצוות שאותך מוקירים.

ברכה לפנסיה

עשרות שנים של עבודה מאומצת, כל הכבוד, זה לא בא ברגל אאחל לך שתמשיך להרגיש סיפוק גם בחיים שאחרי שתמצא משמעות בכל רגע נתון ותהנה ממה שכבר השגת שיהיה לך מעניין ותקום כל בקר עם חיוך של מנצחים!

ברכה לפרישה לפנסיה

לרגל הפרישה לגימלאות נאחל לך שיילך טוב ב'חיי הפרישות' שתלמד ליהנות מהחיים בצניעות 🙂 שהבריאות תהיה יציבה כמו אבן יצוקה ותזכה להתלהב מהייקום כמו ינוקא שלמרות הפרישה תחוש בסיפוק יום יומי ולעולם לא תדע ריקון תיהומי.

ברכה לפרישה לגמלאות

עשרות שנים של עבודה נגמרו והמבט מלא בסיפוק אין ספק, החיים שלך הם חתיכת שיחוק הלוואי ותגשים גם בפנסיה את כל כוחות נפשך. שכל בקר תקום עם חיוך על פניך ותזמן את הברכה. והבריאות – שרק תמשיך לעמוד על מקומה -בשלימות.

ברכה ליציאה לפנסיה

לרגל סיום שנות העבודה אאחל לך שתמצא תמיד תעסוקה טובה כזאת שתביא לחייך סיפוק ושמחה משמעות והרבה הרבה ריגוש ואהבה שתזכה לפתח גם תחביבים יפים וליהנות בשלוה מכל המשפחה והנכדים.

ברכה ליוצא לגמלאות

לרגל היציאה לגמלאות, אאחל לך שתמיד תרגיש צעיר שתמצא גם מה לעשות בבית, מעבר לסיבובים בעיר. מי יתן ותפתח גם עיסוקים מרתקים חדשים ותחביבים עבדת קשה וזה הזמן לנוח קח את הזמן והלוואי ותמיד תרגיש בריא ובטוח.

ברכה ליציאה לגמלאות

הגעת לגיל פנסיה, אתה יוצא לגמלאות, זהו הזמן שלך מהחיים בלי סוף ליהנות, תנצל כל רגע, תצבור חוויות, תמשיך צעיר בנפשך לנצח להיות. השארת חותם במקומם עבודתך, כל דבר שנגעת בו נחל הצלחה כעת זה הזמן שלך לעשות עבור עצמך.

ברכה לחברה שפורשת לגמלאות

פרק בחיים נגמר ברגע זה ממש ולפנייך פרק חדש, הגיל הוא רק מספר ובאפשרותך כעת לעשות כל דבר. תיהני מהפרישה וצאי לדרך חדשה, מלאת שמחה. דרך עמוסה בחוויות טובות – לחיי התחלות חדשות. אנרגיות רעות זכרי להשמיד ושמחה תלווה אותך תמיד.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לכבוד היציאה לפנסיה ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית