ברכות לסיום קורס

תקופה מיוחדת במינה

בקורס ניתנת לנו הזדמנות מיוחדת ללמוד תחום עניין שאף פעם לא היה לנו פנאי בזמן או מחשבה לעסוק בו. מדובר בתקופה בה אנחנו מתמקדים בעצמנו וברצונות שלנו ומאפשרים לעצמנו להתפתח בתור בני אדם. כבר תקופה ארוכה שדחפת את החבר הכי טוב שלך ללכת לקורס מסוים ונראה שהוא מאוד נהנה ממנו.

עכשיו כשהקורס לבסוף נגמר, חשוב שתשמח בשמחתו ותעודד אותו להמשיך ולהשתמש ביכולות החדשות שצבר. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה המושלמת, כתבנו עבורכם ברכות יפות לסיום קורס מהן תוכלו לקחת השראה. מאחלים לכם בהצלחה והמון מזל טוב!

ברכה לסיום קורס

ברכה למפקדת לסוף קורס

הקשב המפקדת! פתחי שעון – 30 שניות, הגיע סוף הקורס ולך רצינו להודות, על כל הטרטורים, האתגרים, הצעקות אך גם על שהיית פה בשבילנו בשעות הכי קשות. ועכשיו, לפני סיום, את בטח בנו גאה, שתדעי שבשבילנו את מקור להשראה.

ברכה לסיום קורס מכים

חודשים ארוכים של ציפייה לשרוך המיוחל ולתפקיד הנחשק הגיעו לקיצם, אנחנו מקווים שאתה מרגיש מסופק. להיות מ״כ בצבא זה תפקיד מלא באחריות אבל אין לנו ספק שאתה תעשה את הכל על הצד הטוב ביותר, מבלי לשכוח את רוח השטות מאחלים לך הנאה מהעשייה ושירות משמעותי ומאתגר אוהבים ומצפים להמשך דרכך אחרי שתגזור את החוגר.

ברכה למפקדת לסיום קורס

למפקדת מספר אחת, כל רגע ביום הקשחת אך ערכים ודרך ארץ בליבנו הפרחת. היית לאורך כל הדרך קשוחה ומאתגרת, אך את אהבתך תמיד הרגשנו לתפארת. את טובה בתפקידך, את מוכשרת ויוצאת דופן ואנחנו מאחלים לך הצלחה בכל מישור ובכל אופן.

ברכה לסיום קורס בצבא

הגיע הרגע ואתה כה מאושר סיימת קורס שהתחלת לא מכבר נאחל לך איחולים רבים אנו בשמחתך שמחים שתדע לממש את לימודיך ולהצליח בכל מעשיך שתדע להיעזר וגם לעזור חשוב גם לדעת לשאול זאת תזכור שתתקדם בתפקידים בצבא שתביא גאווה לכל המשפחה.

ברכה לחיילת שסיימה קורס

חיילת יקרה הגעת ליום מאושר חיילת אהובה סיימת קורס כבר מאחלים לך באהבה שתדעי לקיים ולא רק ללמוד שתביני שלימודים זו חובה שתדעי לתת כבוד ולהשתמש בידע בהצלחה מאחלים שתיישמי הכל באושר ועושר שתדעי מהו יושר המשיכי להצליח בחיים עם חיוך על הפנים.

ברכה למרצה בסיום קורס

למדנו הרבה והגענו לנקודת הסיום סוף הקורס כבר כאן ואנחנו בטירוף אוטוטו המבחנים, אתה יודע לכן נודה לך בקיצור ובלב מתגעגע. תודה רבה על שעות של השכלה מרתקת בשפה מקורית, לעולם לא מועתקת שתמשיך ללמד וליהנות מהמקצוע כי הרבה תלמידים ותלמידות אותך מוכרחים לשמוע!

ברכה לסיום טירונות

היה קשה ומלא אבק אבל כמו גיבור סיימת תמיד ידענו שאתה חזק הטירונות נתנה לך סיפוק והגשמה ולך נאחל שתמשיך גם את השירות בהצלחה תתמיד, תתגבר, ותביא את כל כולך כי זה מה שאתה – שחקן של נשמה.

ברכה לסיום קורס קצינים

לרגל סיום הקורס – גאים בך מאוד, קצין שלנו גיבור מי יתן ותתקדם הלאה בסולם הדרגות תעפיל בלי שום קושי אל פסגת ההצלחות ותמיד תהיה חזק, בריא ומלא חלומות והגשמות.

ברכה לסיום קורס לימודים

לרגל סיום הקורס, אברך אותך שכל הידע שצברת – יהיה לתועלת ותאיר את העולם בחוכמתך המיוחדת.

שתזכה גם להצלחה רבה בתחומי החיים האחרים. פשוט מה שתבקש – תקבל ממרומים בלי עכבות וללא מעצורים.

ברכה לסיום קורס טיס

כבוד גדול, יש לנו טייס!

ברכות עד בלי די על קבלת הרשיון המיוחד.

מי יתן וכל חייך לא תפסיק לעוף ולכבוש פסגות ולהגשים משאלות טובות וכמוסות.

שתזכה להטיס גם את הלב והנשמה – ותראה את העולם בזווית שתציג לך אותו באור בהיר יותר ומלא הבנה.

ברכה לסיום קורס בעבודה

לרגל סיום הקורס מטעם העבודה,

אברך אותך שבכל פניה אליה תפנה – תפגוש את ההצלחה. שהקורס יהיה לתועלת ויביא לך פרנסה טובה ותזכה להמשיך וללמוד עוד דברים מעניינים שיקדמו אותך בחיים.

ברכה לסיום קורס שוטרים

מזל טוב לרגל סיום קורס השוטרים!

מי יתן ותמיד תשמור על אזרחי ישראל מתוך אהבה והוקרה ותהיה למופת, למשל ולשנינה.

שתזכה להיות השוטר המצטיין בישראל ובזכותך העולם יהפוך – לטוב הרבה יותר.

ברכה לסיום קורס חובלים

מזל וברכה, לרגל סיום קורס החובלים!

אברך אותך שתזכה להתקדם מכאן רק קדימה בכל הכוח, העוז והתעצומות.

שלא יעמדו בפניך מחסומים ותכבוש את כל היעדים, אבל גם בחיים –

תזכה לשפע פרנסה, אהבה, בריאות וילדים.

ברכה למורה לסיום קורס

מזל טוב לרגל סיום הקורס!

אברך אותך שכמו שסיימת את הקורס הזה, כך תזכה ללמוד ולסיים כל תחום שתרצה בעולם. שתהיה בטוח בעצמך תמיד ותעשה רק מעשים טובים שישפיעו על העולם שפע אור וברכה וגם בחייך תראה רק הצלחה בכל תחום ועניין; פרנסה, חיי אהבה, חברים ומשפחה.

ברכה למפקדת לסיום טירונות

הקשב המפקדת המהממת, הגעתי בשוק, קצת מבוהלת ואז ראיתי אותך לעברי מתקדמת, אמרת "שלום מחלקה, אני המפקדת", נרגעתי קלות הרגשתי משוחררת, רציתי לומר לך שמבלי שתדעי את מצב רוחי את מרוממת. סיימנו עכשיו וצריך להיפרד, זה בלב דיי כואב, רציתי שתדעי, מעריכה ואוהבת – מכל הלב ♥

ברכה למפקדת קורס

שאמרו לי שאצטרך לעבור את הקורס, הרגשתי בכל ליבי את הביאוס ואז הופעת את, השרת ביטחון ולקראתי באת. תודה על שהעברת את הזמן בנעימים, בלי צעקות ואיומים. אאחל לך שחייך יהיו שמחים, שתגיעי רחוק ותשמרי על ערכים. תודה לך המפקדת, שולחת חיבוקים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

באנר כוסות למחשב

מחפש מתנה לסיום קורס ?

מנורת ירח תלת מימד לפרידה מהמפקד