ברכות לפני ניתוח

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לפני ניתוח

רק רפואה שלמה

ניתוח יכול להיות מפחיד – לפעמים התוצאות לא ברורות, לפעמים הוא נעשה בהרדמה מלאה ולפעמים עצם הכניסה לבית החולים מעוררת אווירה מעט עכורה. החבר שלכם אמיץ מאוד ויודע להתמודד עם הפחדים שלו כמו שצריך, אבל ברגעים קשים כמו אלה – חשוב שבני המשפחה והקרובים אליו יהיו שם לצידו. 

בשביל לעזור לו ברגעים הקשים האלה, חשוב שתכתבו לו ברכה לפני הניתוח שתעזור לו למצוא את הכוחות להתמודד עם הקושי ותזכיר לו דבר אחד חשוב – אתם תמיד פה בשבילו. תהליך הכתיבה הוא לעיתים סבוך, במיוחד כשמדובר בסיטואציה כמו זו ולכן כתבנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. החלמה מהירה ורפואה שלמה!

ברכה לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

יום הניתוח הגיע מהר, אל תדאגי – אלוקים עליך שומר! יש קצת פחד, יש חששות – זה הגיוני אך אנחנו כאן לציידך ונדאג שתתגברי. הניתוח יעבור במהירות ומההרדמה תאמרי הרבה דברי שטות, נסלח לך על הכל, נחבק ונכיל, לא ניתן לך ליפול. בהצלחה בניתוח – תצאי בריאה ושלמה – זה בטוח.

ברכה ליולדת בחדר לידה

את בטח ממש מתרגשת את כעת יולדת תשעה חודשים נשאת אותך ברחמך עכשיו הוא עומד לצאת מתוכך תזכרי שלידה זה לפעמים כואב אבל תזכרי שיש לך לב אוהב אל תדאגי עוד רגע יהיה לך תינוק מושלם בטוחה שהוא יהיה המושלם מכולם.

ברכה לפני הלידה

יולדת יקרה, רגע לפני הרחבת המשפחה / המעבר מזוג למשפחה נאחל לך לידה קלה. אנחנו יודעים שתעברי את זה, כמו לביאה. אל תשכחי לנצל את הזמן שנותר לשינה טובה, ואם קצת קשה, תזכרי שהסושי וכוס היין עליהם את חולמת עליו כבר 9 חודשים נמצאים כבר ממש מעבר לפינה ; ) אוהבים, תומכים ומצפים כבר לפגוש אותך עם התוספת החדשה.

ברכה לאמבולנס

זה היה יום אפור כשלפתע בעיניי ראיתי שחור ואז הגעתם והחזרתם אליי את האור. פעלתם בצורה יוצאת מן הכלל, מה שלא ברור מאליו בכלל. לחבריי מהאמבולנס אשר הצילו את חיי, אין מילים מספיקות בפי להודות לכם וגם מילים הן לא די. מליבי בהערכה, שולחת אני לכם אין סוף אהבה.

ברכה לאישה הרה

חיכית לרגע זה בהשתוקקות רבה והנה הוא בא, אין שמחה ממני עבורך על היותך הרה, הגיע תורך אישה יקרה. שתעברי את הדרך החדשה בצורה חלקה, ושתגיע לחיינו תינוקת בריאה וחזקה. תיהני מהאתגר, בכל יום וגם מחר, שתהייה לך חוויה מספקת ושמחה. ממני, בהתרגשות ואהבה.

ברכה למיילדת

תודה לך יקרה זכיתי בזכותך להביא את ילדי לעולם זו הרגשה מופלאה לראות שילדתי ממש אדם תודה לך על סבלנות והכלה על הרגעה בעת כאב וצעקה על הסוף שבתוצאה הטובה מאחלת לך שעוד שנים רבות תזכי לעזור ליולדות להביא אל העולם את פרי בטנן.

ברכה לחולה לפני ניתוח

ניתוח זה רגע לא פשוט שצריך בו להחזיק ידיים ולהתפלל להחזיק ידיים חזק, לקוות ולאחל שיהיה זה הניתוח מושלם מכל בחינה שהרופא יעשה את עבודתו נאמנה והכאבים יעברו חיש קל במהרה והבריאות תשוב בין רגע לאיתנה.

ברכה לניתוח

אתה עובר ניתוח אתה נרגש ומתוח תדע שאנחנו איתך זה חייב להיות מחזיקים לך אצבעות רוצים שהניתוח יעבור בהצלחה ושיהיה לך המון אושר ושלווה מאחלים לך שלעולם לא תפחד אנחנו מחזיקים לך את היד שלא יהיו לך כאבים שתהיה בריא לעולמים.

ברכה להצלחה בניתוח

לרגל הניתוח אאחל לך שתמיד תהיה בריא שהכל יילך בקלות ובלי שום כאב ועצב שיגמר מהר ותהיה מרוצה, וגם הרופא ואחר כך, לא פחות חשוב, שההתאוששות תהיה בכיף מלאה בעניין, אהבה, חברים ומשפחה בסופו של דבר, תזכור, הכל לטובה.

ברכה לרופא מנתח

תודה על מה שעשית למעני דאגת לכל הטוב שנטעת בי תודה על יחס טוב ומכבד תודה שלי אתה כל כך דואג גם בביקור הרופאים הרגשתי מלכת העולם תודה על שאחזת בסכין המנתחים אין ספק שאתה הרופא המנתח המושלם הערכתי נתונה לך כל הימים.

ברכה ללידה קלה ומהירה

הרגע המיוחל קרב ובא, יום הלידה, אאחל לך מכל ליבי לידה קלה ומהירה, אני בטוחה כי הלידה תעבור בהצלחה, הרי כולנו יודעים שמדובר בגיבורה. זכרי שבסוף המסע הלא פשוט תזכי לכינוי חדש, תהיי את אימא, אז היי רגועה וחפה מכל חשש.

ברכה ליולדת לפני הלידה

מתחיל קצת לכאוב, כי את הבטן הגדולה קשה כבר לסחוב, הרגע מתקרב, בגרון קצת צורב, אך הלב מעכשיו כבר אוהב. עוד רגע הלידה, המשפחה גדלה, ההתרגשות בעיצומה. נאחל לך רגע לפני, שתהייה הצלחה ושהלב יתמלא.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

ברכות להצלחה במבחן | ברכות לפני מבחן

ברכה למבחן

ברכות לשבוע טוב

ברכה לשבוע טוב

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכות למימונה

ברכה למימונה

ברכות לקבלת דרגה

עליה בדרגה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)