ברכות מזל טוב לאנשים שונים

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות מזל טוב לאנשים שונים

אנשים טובים באמצע הדרך

אנשים טובים נמצאים בכל מקום – הם יכולים להיות קרוב משפחה, חבר טוב שהכרנו בתיכון ואפילו שכן בבניין שעברנו אליו לא מזמן. הם יודעים ורוצים לעזור לנו למצוא את הדרך והופכים את החיים שלנו לקצת יותר קלים. אז לכבוד יום ההולדת של החבר ההוא שלא דיברתם איתו זמן מה, קרוב משפחה מרוחק ואפילו השכן מהקומה השנייה נחמד להביא ברכה יפה שתאפשר לכם להגיד להם תודה.

 בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות ומגוונות שייתנו לכם השראה. מאחלים לכם שתמשיכו להקיף את עצמכם באנשים שעושים לכם טוב. בהצלחה!

ברכות מזל טוב לאנשים שונים

מזל טוב ליולדת

ליולדת האמיצה! מזל טוב ושפע ברכות – הלוואי וכל הלידות שלך יהיו קלות, ושתזכי לגדל בנחת, בשמחה ובסבלנות בנים ובנות. שתהיי בריאה וחזקה וישובו אלייך כל הכוחות, כי אין כמוך, גיבורה שלנו, היפה שביפות.

מזל טוב גבר

גבר! מזל טוב שיהיה לך והלוואי והמזל לא יפסיק לשחק לך בחיים לטובה ולברכה. שבכל התחומים – תקצור הצלחה עצומה. שתקבל משמים גם פרנסה מעולה ואהבה, בריאות ונחת מכל מה שבא.

מזל טוב לחבר

חבר יקר שלי! מזל טוב שיהיה לך וברכות בכמויות: הלוואי שתצליח להשיג את היעדים שהצבת לעצמך בחיים ושכל הדרכים בחייך יפתחו לך ותראה הצלחות שאין הדמיון יכול לתאר. שמה שתבקש – תצליח להשיג אותו בנקל והוא יגרום לך רק טוב ולעולם לא תתחרט שביקשת אותו.

מזל טוב לחבר יקר

חבר יקר ואהוב! מזל טוב וקילוגרמים רבים של ברכות מכל סוג; הלוואי ותזכה לקחת את החיים קדימה בכל התחומים ותזכה להצלחה רבה בפרנסה, בזוגיות, ביצירה ובחיי החברה. אמן – שתהיה תמיד שמח ולבך יתמלא באושר בכל בקר מחדש, על עצם החיים.

מזל טוב לבן

בני היקר! מזל טוב ואין סוף ברכות. הלוואי וכל החיים תזכה להגשים משאלות, להגיע ליעדים ולחיות בכל יום כראשון המאושרים עלי אדמות. אתה נפלא ומוכשר, קסום ונהדר. המשך לעלות מעלה מעלה ולתת מעצמך לעולם. כי אין כמוך, בן, אתה יחיד ומיוחד!

מזל טוב לחבר טוב

לחברי הטוב, אהוב ליבי! מזל טוב ואלף ואחת ברכות שיחולו על ראשך ויכניסו לחיים שלך אושר אמיתי שאינו נגמר לעולם. שחלומותיך הגדולים יתגשמו לצידם של חלומותיך הקטנים ושתמיד, אבל תמיד, תדע מה עושה אותך שמח בחיים ותשיג בכל פעם מחדש את המתכון הרשום לחיים טובים.

מזל טוב ליום הולדת לחבר יקר

לחברי היקר! מזל טוב ליום הולדתך שעומד בפתח. הלוואי וכל חייך תהיה שמח ובדלתות חייך – האושר לא יהיה כאורח. שתגשים משאלות טובות באהבה, בכיסיך תזרום פרנסה טובה ובלב תמיד תשכון מנגינה עריבה.

אחותי היקרה מזל טוב

מזל טוב לאחותי היקרה! יהי רצון שחייך יזרמו על מי מנוחות ולא תדעי לעולם בעיות. שלבך יחוש בטוב העולם ויתלהב מהייקום המופלא שאנו חיים בו, בכל יום מחדש. הלוואי וגם כל שאיפותיך המבורכות יתגשמו לטובה, ותחייכי בכל בקר – חיוך של משמעות ושמחה.

מזל טוב חברה יקרה

לחברה היקרה שלי, מזל טוב ענק! שיהיה לך חיים יפים כמו שאפשר רק לדמיין. שמה שתרצי – יהיה לך ויגיע אליך בשיא הכיף וללא לחץ ופחד או מאמץ רב מדי. שתהיי תמיד יפה כל כך ושהחיוך ישאר קבוע על פניך כי הוא אמיתי, טהור וכובש.

ברכת מזל טוב לחברה הכי טובה

מזל טוב לחברה הכי טובה שלי! מברכת אותך שכל חייך תדעי מה לעשות בכל רגע נתון ולא יהיו לך התלבטויות לעולם. שתאמיני בעצמך שאת טובה ושבלבך לא ישכון פחד. שתצליחי להגשים את כישורייך הקסומים בכל יום ולבך יהיה מלא בסיפוק ושמחה לעד.

מזל טוב לבוס

בוס יקר! מזל טוב והמון הצלחה. מי יתן וכל חייך תדע רק ברכה. שראשך ימצא תמיד את הרעיונות העסקיים הנכונים שיעזרו לכולנו להתקדם בחיים. שמשמים תקבל גם בריאות איתנה ותחושה טובה שתלווה אותך כל רגע ורגע בעבודה ובחיי המשפחה.

מזל טוב לגבר

גבר אהוב ויקר, מזל טוב ושפע הצלחה שיהיה לך בכל התחומים. נשמתך רכה ומלאה בטוב שהעולם טרם הכיר. מי יתן וכל כוחותיך יתנתבו לדברים טובים. שלבך יהיה שמח ויזרח כשמש ולא תפסיק לעולם לעשות מעשים טובים. שאהבתך תהיה אהבת עולמים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום חמישי

ברכה ליום חמישי

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכות לנובי גוד | ברכות לסילבסטר

ברכה לנובי גוד וסילבסטר

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכות לרכב חדש

ברכה לרכב חדש

ברכות ליום רביעי

ברכה ליום רביעי

תגובה אחת על הפוסט “ברכות מזל טוב לאנשים שונים

  1. מעין שרעבי אומר:

    אין פה ברכה שמורה יכתוב לתלמיד לכבוד הבר מצווה, אשמח אם תעשו ברכות כאלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)