ציטוטים של אלירז פרץ

אדם חם ומלא בנתינה

אלירז פרץ נולד ביישוב אופירה בשנת 1978 למרים ואליעזר פרץ. אימו של אלירז אוהבת לספר על האושר שהכניס למשפחה ביום היוולדו, למרות שנולד בתשעה באב. 

"אתה עוד תהיה המשיח", היא נהגה לומר לו והביטה בו בהערצה אמיתית. אלירז נתן למשפחה שלו והסובבים אותו חום ושמחה ומיהר לתרום ולעזור לכל מי שרק היה זקוק לכך. אופיו המיוחד של אלירז הפך את חייו לטובים ואת חיי הקרובים אליו לפשוטים מעט יותר. אלירז מצא את אהבת חייו שלומית ונולדו להם שלושה ילדים אהובים ובשנות חייו היה אבא מסור, אכפתי ונעים.

מותו של אוריאל

בתקופת השירות של אלירז, אחיו הגדול אוריאל, נפל במהלך קרב בלבנון בשנת 1998.  מפקדו של אלירז ניסה לשכנע אותו לפרוש מהמסגרת הצבאית ולמנוע כל סיכוי להפיל אסון נורא נוסף על משפחתו האהובה של אלירז.

 אלירז השאפתן החליט להמשיך בשירות והסביר שהוא לא מוכן שלא להשתתף במאבק החשוב על מדינת ישראל. הפטריוטיות של אלירז, המסירות שלו ואופיו האמפטי והם הם שהפכו אותו לחייל ולשנים למפקד מצטיין במיוחד שעורר בפקודיו ובמפקדיו הערכה מיוחדת.

במותו ציווה לנו את החיים

בשנת 2010 רב הסרן אלירז נפל בקרב שהתרחש ברצועת עזה ביחד עם סמ"ר אילן סביאטקובסקי. אובדנו גרם ליגון עמוק בקרב משפחתו וחבריו האהובים שעד היום אוהבים ומתגעגעים אליו.

 אלירז השאיר מאחוריו משפחה קרובה, אישה אהובה ושלושה ילדים מתוקים חסרי אב. במותו ציווה לנו את החיים ובדבריו גרם לנו להעריך מעט יותר את היכולת שלנו לתרום לסובבים אותנו. בשביל למלא אתכם בהשראה, ריכזנו עבורכם כמה ציטוטים של אלירז פרץ שיתנו לכם כוחות להמשיך. יהי זכרו ברוך.

5 ציטוטים של אלירז פרץ

ציטוטים של אלירז פרץ

"אם אתה בצבא אתה שם ונותן את הכל, גם אם זה בא על חשבונך האישי."

"צריך לתת הכל, גם עכשיו וגם בעבר."

"אם אתה חבר, אז אתה חבר עד הסוף."

"אם אתה אוהב אז אתה אוהב עד הסוף."

"מסירות נפש באה מהגוף שלך, מהכוח שלך, מהכסף שלך ומהלב שלך למישהו או משהו שהוא לא אתה. המיוחד ביותר בזה זה שאתה לא עושה את זה מידי פעם, אלא כל הזמן."

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מגן לטלפון עם ציטוט של אלירז פרץ?

ציטוט של אלירז פרץ

מגן לטלפון עם תמונה וחריטה אישית לבחירתך