ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

הוא גדל כל כך מהר!

כבר עברו כמה חודשים ויום ההולדת של החמוד שלכם סוף סוף הגיע. בתקופה הקצרה שלו בעולם הוא הספיק ללמוד לחייך, לצחוק, ללכת ואפילו להתחיל לדבר. עכשיו כשעברה שנה נוספת, זאת הזדמנות מצוינת להגיד לו עד כמה אתם אוהבים אותו. 

אז אולי הוא לא יבין את כל מה שתגידו לו ויגיב בהברות מצחיקות וחסרות משמעות אבל הברכה לשנים תהפוך לזיכרון מרגש מרגע מתוק במיוחד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה לעולל הקטן שלכם, ריכזנו עבורכם ברכות יפות לכבוד גיל שנה או שנתיים. מאחלים לכם יום הולדת שמח!

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכת יום הולדת לילד בן שנתיים

יום הולדת שנתיים, השמחה בשמיים, ______ אתה ילד מקסים, חייכן וחברותי שאת כולם מרשים. אנו מאחלים לך שמחה ומלא צחוק, שחייך יהיו מסע מתוק, ימים טובים ונהדרים עם המשפחה והחברים. שתזכה לשנים יפות, אוהבים עד השמים וללא גבולות.

ברכה לגיל שנה לבת

ביתי היקרה כבר עברה שנה מאז שערסלתי אותך לראשונה עינייך כחולות וצחוקך פעמונים בעניים נבונות את הולכת צעדים ראשונים אאחל לך ילדה יקרה כולי מלאת אהבה שתהני מפרפר שעף שתחייכי לכל בעל כנף שתלמדי מה אסור ומה מותר שתשמעי איך הצרצר בלילה שר שתמיד תהיי מוקפת חברים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לגיל שנה לנכד

לנכדה המתוקה שרק לפני שנה נולדה, אאחל שעיניך היפות תמיד יהיו נוצצות. שתתלהבי מכל חוויה ותלמדי מכל ניואנס ותהפכי לנערה מהממת ומוכשרת. יש לך פוטנצניאל וגנים, ההורים מדהימים, לך נשאר רק לשחק ולצעוד בשבילים הסלולים.

ברכה ליום הולדת בת שנה

יום הולדת ראשון הוא סיבה לחגיגה את לבושה שמלה יפה פנייך מתוקות וליבך שמח מקבלת בחיוך כל אורח מה נאחל לתינוקת מתוקה שתמיד תהיי אהובה מוקפת בחברים הצלחה בחיים עד מאה ועשרים ולא לשכוח מתנה עטופה באהבה מכל החברים המשפחה.

ברכה לגיל שנתיים

שנתיים אתה על הגלובוס וכולנו מתפעמים ממך ילד מתוק וחביב שמייצר לכולנו בלב חיוכים נברך אותך שתמשיך להרבות בלב הוריך את האהבה שתחבר את כל בני המשפחה ושתגדל מתוך בריאות גדולה ותתעצם בך החכמה והתבונה.

ברכה לילדה בת שנתיים.

לפני שנתיים הגעת אל העולם, רכה וטהורה, יפה מכולן איך חלפו להן שנתיים כל-כך מהר? ואיך לעולמינו הבאת אין סוף אושר. שהחיים יחייכו אלייך, שתלמדי ותשמחי כל רגע מימייך. ילדונת מתוקה, שולחת לך ממני ברכה מיוחדת וטובה, ברכה מלאה באהבה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת שנה

מזל טוב ליום הולדת שנה זוהי חגיגה ממש מגניבה שמלה יפה וזר פרחים פורח הבית פתוח לכל אורח פנייך היפות מחייכות וצוחקות מה נאחל ליפה בבנות שתישארי מתוקה להיות וצרור איחולים ומתנה נותנים לך באהבה שולחים עד מאה ועשרים.

ברכה לשנה

לפני שנה קרה דבר מרגש, זכיתם בילד הכי מתוק שיש, היום יום הולדתו וברצוני לברך אתכם ואותו, שתגדלוהו בנחת, בשלווה ובשמחה, שלא תחוו עוד לילות ללא שינה. שיצחק, שיצמח, שיאהב, שילמד, שייהנה מהחיים בכל ממד ולעד.

ברכה לילדה בת שנה

שנה חלפה מרגע יציאתך אל העולם ואת צומחת בצורה קסומה ומלאת פלא נברך אותך שתגדלי להיות גאווה לאומה שתהיה תמיד יפה, חכמה ובריאה שאת כישורייך המקוריים תגלי במהרה ותאירי את העולם באהבה, יצירה וחמלה.

ברכה לילד בן שנה

שנה עברה כל-כך מהר, יום הולדת שמח לילד הכי זוהר, גדלת כל-כך יפה, בחיים לא ראיתי ילד שכזה, מיוחד וחייכן, מחבק ואוהב – כל הזמן ובכל עת. אני מאחלת לך בריאות ושמחה, שתקבל תמיד את כל האהבה, שתצחק ותשמח כל חייך, אני תמיד כאן שומרת עליך.

ברכה ליום הולדת לתינוק בן שנה

זר של פרחים ועוגה טעימה מתיקות בפנים חיוך של מלאכים יום הולדת ראשון הוא זמן לשמחה וששון לך אנו שולחים זר ברכות שתמיד תשמח כל החיים ותמשיך כמו שאתה מתוק וחכם להיות ועוד משהו קטן ולא ממש חשוב אתה עוד תיפול שוב ושוב החכמה לקום ולהמשיך ולא להיות כזה רגיש.

ברכה קצרה לגיל שנה

עיניים כחולות חיוך זורח עיניים בוהקות היא לא במתח היום את בת שנה ילדה מתוקה יום הולדת ראשון חגיגה מיוחדת זהו רעיון מאחלים לך שתמיד תשמחי עד השמיים ותמיד תדעי לפקוח את העניים ולהביט אל מעבר למרחבים תרכשי חברים חדשים ונחת להורים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

ברכות לסוכות

ברכה לסוכות

ברכות להולדת הנכד | ברכות להולדת הנכדה

ברכה להולדת הנכד

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

ברכות לרכב חדש

ברכה לרכב חדש

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)