ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל שנה - שנתיים - ברכות ליום הולדת שנה עד שנתיים

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

הוא גדל כל כך מהר!

כבר עברו כמה חודשים ויום ההולדת של החמוד שלכם סוף סוף הגיע. בתקופה הקצרה שלו בעולם הוא הספיק ללמוד לחייך, לצחוק, ללכת ואפילו להתחיל לדבר. עכשיו כשעברה שנה נוספת, זאת הזדמנות מצוינת להגיד לו עד כמה אתם אוהבים אותו. 

אז אולי הוא לא יבין את כל מה שתגידו לו ויגיב בהברות מצחיקות וחסרות משמעות אבל הברכה לשנים תהפוך לזיכרון מרגש מרגע מתוק במיוחד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה לעולל הקטן שלכם, ריכזנו עבורכם ברכות יפות לכבוד גיל שנה או שנתיים. מאחלים לכם יום הולדת שמח!

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכה ליום הולדת שנה ראשונה

ליום ההולדת הראשון שחוויתי בעולם אאחל לך שתמיד תחייך כמו שאתה יודע, אל כולם תצחיק את כל מי שנמצא בסביבה גם אם אין בהכרח מסיבה, או סיבה מתוק אתה וזה רק הולך ומתגבר רואים בעיניים שמלאך טוב עליך שומר.

ברכה לתינוקת בת שנה

בת שנה את וכבר רואים על הפנים שתפרחי כניצן. מתוקה כסוכר ואהובה על כולם. יפה כלבנה וחכמה כחמה. אור עיניך מאיר עולם ובריאה, ונוסך בכולנו אהבה ושמחה גם כשאנו במרחק מה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת שנה

מזל טוב ליום הולדת שנה זוהי חגיגה ממש מגניבה שמלה יפה וזר פרחים פורח הבית פתוח לכל אורח פנייך היפות מחייכות וצוחקות מה נאחל ליפה בבנות שתישארי מתוקה להיות וצרור איחולים ומתנה נותנים לך באהבה שולחים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת שנתיים

לכבוד יום ההולדת השני בחיים, נברך אותך שכל חייך תהיה כה מתוק שעל פניך תשכון תמיד בת צחוק. שכל הברקה ו'חכמה' שאתה מביע תתקבל בברכה, על ידי ההורים, המשפחה המורחבת והחברה.

ברכה ליום הולדת שנה

ליום ההולדת הראשון בחיים נאחל שתפרח ותגע במרומים שתגשים חלומות שעדין במסתרים ותהיה מי שאתה צריך להיות – באמת, ואף פעם לא כדי לרצות שתהיה בריא, חזק וחסון גם נפשית תבורך בכישרון, את כל רואיך מדהים.

ברכה לילד בן 2

בן שנתיים ומתוק כאילו נולדת עכשיו כל יום מחדש לראות אותך העולם מאושר שתמשיך לשחק ולגדול לצחוק, ליהנות ולפעול ובהמשך החיים תמיד נזכור שהיית ילד קסמים הכי מתוק שיכול להיות להורים.

ברכה ליום הולדת לנכדה בת שנה

נכדנו היקרה את כבר בת שנה ילדה יפה עם עיניים כחולות ושמלה יפה עם נקודות זר של פרחים ועוגה וממתקים נאחל לך שתדעי ללכת ולא ליפול שתלמדי איך לאכול שתמיד תשהי בסביבת אנשים אהובים שיהיה לך מזל טוב עד מאה ועשרים.

ברכה לילדה בת שנה

שנה חלפה מרגע יציאתך אל העולם ואת צומחת בצורה קסומה ומלאת פלא נברך אותך שתגדלי להיות גאווה לאומה שתהיה תמיד יפה, חכמה ובריאה שאת כישורייך המקוריים תגלי במהרה ותאירי את העולם באהבה, יצירה וחמלה.

ברכה לתינוק בן שנה

למתוק, היפה שבתינוקות! מזל טוב, אתה כבר שנה נמצא בעולם וכל יום מחדש אנחנו מגלים עד כמה אתה מיוחד – אי אפשר להשוות אותך לאף אחד, אינך כמו כולם. הלוואי וכל החיים תמצא חן בעיני כל רואיך. אוהבים אותך!

ברכה לגיל שנה

365 ימים אתה כבר נמצא בייקום והשמחה בלב עם כל יום שעובר – מתגברת לרגל גיל השנה העגול אברך אותך שתצמח להיות אדם גדול שמסביב יתמכו בך היטב ההורים ואתה תהפוך אותם כל חייך – למאושרים.

ברכת יום הולדת לילד בן שנתיים

יום הולדת שנתיים, השמחה בשמיים, ______ אתה ילד מקסים, חייכן וחברותי שאת כולם מרשים. אנו מאחלים לך שמחה ומלא צחוק, שחייך יהיו מסע מתוק, ימים טובים ונהדרים עם המשפחה והחברים. שתזכה לשנים יפות, אוהבים עד השמים וללא גבולות.

ברכה לגיל שנה מסבא וסבתא

נכדנו היקר חוגג יום הולדת וכל המשפחה אתו מאושרת מה נאחל לנכד שחוגג יום הולדת ראשון שתדע תמיד להנות ממעופו של בלון שתתחיל לרוץ ולקפוץ ולהשתולל ואת אבא ואימא לבלבל שתהיה לך את היכולת להנות מרגעים יפים עד מאה ועשרים.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לרכב חדש

ברכה לרכב חדש

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכות ליום המורה

ברכה ליום המורים

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות לסיום תואר

ברכה לסיום תואר

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)