ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

הוא גדל כל כך מהר!

כבר עברו כמה חודשים ויום ההולדת של החמוד שלכם סוף סוף הגיע. בתקופה הקצרה שלו בעולם הוא הספיק ללמוד לחייך, לצחוק, ללכת ואפילו להתחיל לדבר. עכשיו כשעברה שנה נוספת, זאת הזדמנות מצוינת להגיד לו עד כמה אתם אוהבים אותו. 

אז אולי הוא לא יבין את כל מה שתגידו לו ויגיב בהברות מצחיקות וחסרות משמעות אבל הברכה לשנים תהפוך לזיכרון מרגש מרגע מתוק במיוחד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה לעולל הקטן שלכם, ריכזנו עבורכם ברכות יפות לכבוד גיל שנה או שנתיים. מאחלים לכם יום הולדת שמח!

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכה ליום הולדת לגיל שנתיים

ילדנו היקר והמתוק, שפיו מלא תמיד בצחוק, כמה מהר גדלת, עברה לה חיש שנה ועוד שנה, ומסיבת יום ההולדת עם הפתעות ומתנות לכבודך מוכנה! חמודי שכזה, שובב ומקסים כבר בן שנתיים, מה נאחל לך – אושר, בריאות ושמחה עד לב השמיים!

ברכה ליום הולדת לגיל שנה

ל___ היקר שלנו. היום אתה בן שנה! מי היה מאמין – רק לפני רגע יצאת מהבטן, וכבר אתה חלק מצוות ההנהלה : ) מאז שהגעת, הבאת אור חדש לבית – בזכותך זכינו להרחיב את המשפחה. מאחלים לך שתגדל, שתלמד, שתשמח, שתהיה בריא ושתמיד תצחק ותהיה מאושר. מחכים בקוצר רוח ללוות אותך במשעולי החיים – אמא, אבא, והאחים.

יום הולדת שנתיים ברכה

לקטנטן שלנו שהפך כבר לילד גדול לאוצר שלנו היקר לנו מכל יום הולדת שנתיים אתה מציין היום ועבורנו אלו היו שנתיים שהן כמו חלום מאחלים לך את כל הטוב שיש לעולם להציע שתמיד תמשיך אותנו להפתיע אוהבים ותמיד נהיה שם בשבילך מזל טוב מכל המשפחה.

ברכה לגיל שנתיים

גיל שנתיים זה גיל כל כך מתוק מצד אחד כבר ילד, מצד שני עדיין תינוק מאחלים לך מכל הלב והנשמה שתגדל להיות ילד חכם, מצחיק שאהוב על הסביבה שלא תשגע יותר מידי את ההורים ושלא תגזים עם הממתקים. יום הולדת שמח!

ברכה מרגשת לגיל שנתיים

לילד הכי מתוק בעולם! היום יום הולדת שנתיים ליצור האהוב מכולם. כמה אושר ואור הכנסת לבית מהרגע שנולדת מספק לנו המון רגעים של צחוק ונחת מאחלים לך שתמשיך להיות ילד מקסים וטוב שתמיד מחייך חיוך גדול ושתדע שההורים שלך אוהבים אותך יותר מהכל!

ברכה לנכדה בת שנה

לנכדתי האהובה שהגיעה לפני שנה לעולם וצבעה לי אותו בורוד בעודי מחזיקה אותך בין הידיים שלי, מרגישה שזה לא מספיק לי ושאני צריכה אותך איתי עוד צחוקך המתגלגל והחיוך השובה גורמים לי לאהוב ברמות שלא ידעתי שקיימות תודה לאמא שלך שהביאה אותך לעולם זכרי שסבתא אוהבת אותך יותר מכולם!

ברכה ליום הולדת גיל שנה

מזל טוב לילד המקסים שהיום הוא בן שנה זה מרגיש כאילו רק אתמול היינו עם אמא שלך בחדר לידה איך יצאת בשקט, אחרי שחשבנו שתצא בסערה ועד היום נשארת ככה, רגוע ושלו בעגלה מאחלים לך שתמיד תהיה ילד טוב שאת כל הסובבים שלך תלמד לאהוב שתמשיך להסב אושר להורים ושתדע שאותך אנחנו הכי הכי אוהבים.

ברכה לילדה בת שנתיים.

לפני שנתיים הגעת אל העולם, רכה וטהורה, יפה מכולן איך חלפו להן שנתיים כל-כך מהר? ואיך לעולמינו הבאת אין סוף אושר. שהחיים יחייכו אלייך, שתלמדי ותשמחי כל רגע מימייך. ילדונת מתוקה, שולחת לך ממני ברכה מיוחדת וטובה, ברכה מלאה באהבה.

ברכה לנכד בן שנה

לפני שנה הגעת לחיי ואיך חלפה היא מהר אל מול עיניי, נכדי המתוק, הבאת לחיי שמחה אין סוף. אאחל לך ימים מאושרים, שתאהב את החיים ותשמע להורים, שתהייה לי בריא ונבון, בדיוק כפי שאתה היום. באהבה גדולה, סבתא שלך.

ברכה ליום הולדת שנה לבן

מזל טוב ל__ ליום הולדת שנה, הזמן עבר מהר וכל-כך הרבה השתנה, גדלת, התחזקת ואין מאכל שלא טעמת. אתה ילד מקסים, נבון וחכם וזכית בהורים הכי טובים בעולם. הרבה בריאות ושמחה, תזכור תמיד – אני אוהבת אותך.

ברכה לגיל שנה מאמא

ילדי האהוב, היום לפני שנה נולדת והפכת להיות בחיי הדבר הכי חשוב. אתה ילד מיוחד, כמוך בעולם יש רק אחד. מאחלת לך שתישאר בריא, שמח, חזק ונבון, שתצליח בחייך ותרכוש חברים המון! דואגת ושומרת, תמיד כאן בשבילך, אמא אוהבת אותך.

ברכת יום הולדת לילד בן שנתיים

יום הולדת שנתיים, השמחה בשמיים, ______ אתה ילד מקסים, חייכן וחברותי שאת כולם מרשים. אנו מאחלים לך שמחה ומלא צחוק, שחייך יהיו מסע מתוק, ימים טובים ונהדרים עם המשפחה והחברים. שתזכה לשנים יפות, אוהבים עד השמים וללא גבולות.

ברכה ליום הולדת – גיל שנתיים

שנתיים עברו כל-כך מהר ואין מה שמשמח אותנו יותר מלשמוע את צחוקך המתגלגל, ילד מקסים, מנומס ואהוב שלנו, מזל טוב ענק על כך ששנתיים כבר אתה אתנו. שתהייה בריא, מוצלח ושמח, שכל יום בחייך על שפתיך יהיה חיוך זורח, באהבה ובברכה, כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת שנתיים

שנתיים עברו במהירות הבזק, וקיבלנו לחיינו אותך, ילד מתוק וחזק. יום הולדת שנתיים, שמחה גדולה עד השמיים. שתהייה בריא, שמח צוחק וזורח, שתגדל ובאושר תתפתח. שכל חלומותיך יתגשמו ושאיפותיך יתממשו. זכרו שלצידך המשפחה, גם בטוב וגם ברע.

ברכה לילד בן שנה

שנה עברה כל-כך מהר, יום הולדת שמח לילד הכי זוהר, גדלת כל-כך יפה, בחיים לא ראיתי ילד שכזה, מיוחד וחייכן, מחבק ואוהב – כל הזמן ובכל עת. אני מאחלת לך בריאות ושמחה, שתקבל תמיד את כל האהבה, שתצחק ותשמח כל חייך, אני תמיד כאן שומרת עליך.

ברכה לשנה

לפני שנה קרה דבר מרגש, זכיתם בילד הכי מתוק שיש, היום יום הולדתו וברצוני לברך אתכם ואותו, שתגדלוהו בנחת, בשלווה ובשמחה, שלא תחוו עוד לילות ללא שינה. שיצחק, שיצמח, שיאהב, שילמד, שייהנה מהחיים בכל ממד ולעד.

ברכה ליום הולדת בת שנה

יום הולדת ראשון הוא סיבה לחגיגה את לבושה שמלה יפה פנייך מתוקות וליבך שמח מקבלת בחיוך כל אורח מה נאחל לתינוקת מתוקה שתמיד תהיי אהובה מוקפת בחברים הצלחה בחיים עד מאה ועשרים ולא לשכוח מתנה עטופה באהבה מכל החברים המשפחה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת שנה

מזל טוב ליום הולדת שנה זוהי חגיגה ממש מגניבה שמלה יפה וזר פרחים פורח הבית פתוח לכל אורח פנייך היפות מחייכות וצוחקות מה נאחל ליפה בבנות שתישארי מתוקה להיות וצרור איחולים ומתנה נותנים לך באהבה שולחים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל שנה מסבא וסבתא

נכדנו היקר חוגג יום הולדת וכל המשפחה אתו מאושרת מה נאחל לנכד שחוגג יום הולדת ראשון שתדע תמיד להנות ממעופו של בלון שתתחיל לרוץ ולקפוץ ולהשתולל ואת אבא ואימא לבלבל שתהיה לך את היכולת להנות מרגעים יפים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל שנה לבת

ביתי היקרה כבר עברה שנה מאז שערסלתי אותך לראשונה עינייך כחולות וצחוקך פעמונים בעניים נבונות את הולכת צעדים ראשונים אאחל לך ילדה יקרה כולי מלאת אהבה שתהני מפרפר שעף שתחייכי לכל בעל כנף שתלמדי מה אסור ומה מותר שתשמעי איך הצרצר בלילה שר שתמיד תהיי מוקפת חברים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לנכדה בת שנה

נכדנו היקרה את כבר בת שנה ילדה יפה עם עיניים כחולות ושמלה יפה עם נקודות זר של פרחים ועוגה וממתקים נאחל לך שתדעי ללכת ולא ליפול שתלמדי איך לאכול שתמיד תשהי בסביבת אנשים אהובים שיהיה לך מזל טוב עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת שנה לבת

את חוגגת יום הולדת איזו בשורה יום הולדת שנה ממש חגיגה הכנו לך עוגה תאווה לעיניים אבא הרים אותך עד לשמיים ואת צוחקת צחוק מתגלגל מתוק שכזה לא להתבלבל אוהבת אותך מפה ועד לים את המושלמת בעולם שתמיד תהיה מוקפת חברים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לתינוק בן שנה

זר של פרחים ועוגה טעימה מתיקות בפנים חיוך של מלאכים יום הולדת ראשון הוא זמן לשמחה וששון לך אנו שולחים זר ברכות שתמיד תשמח כל החיים ותמשיך כמו שאתה מתוק וחכם להיות ועוד משהו קטן ולא ממש חשוב אתה עוד תיפול שוב ושוב החכמה לקום ולהמשיך ולא להיות כזה רגיש.

ברכה קצרה לגיל שנה

עיניים כחולות חיוך זורח עיניים בוהקות היא לא במתח היום את בת שנה ילדה מתוקה יום הולדת ראשון חגיגה מיוחדת זהו רעיון מאחלים לך שתמיד תשמחי עד השמיים ותמיד תדעי לפקוח את העניים ולהביט אל מעבר למרחבים תרכשי חברים חדשים ונחת להורים.

ברכה לתינוקת בת שנה

בת שנה את וכבר רואים על הפנים שתפרחי כניצן. מתוקה כסוכר ואהובה על כולם. יפה כלבנה וחכמה כחמה. אור עיניך מאיר עולם ובריאה, ונוסך בכולנו אהבה ושמחה גם כשאנו במרחק מה.

ברכה לילד בן 2

בן שנתיים ומתוק כאילו נולדת עכשיו כל יום מחדש לראות אותך העולם מאושר שתמשיך לשחק ולגדול לצחוק, ליהנות ולפעול ובהמשך החיים תמיד נזכור שהיית ילד קסמים הכי מתוק שיכול להיות להורים.

ברכה לילד בן שנה

לכבוד יום הולדת שנה לרך הנולד אברך אותו שתמיד יהיה מאושר ואתם ההורים – תגדלוהו בכיף ומלאך שומר מעליו יעופף יהי רצון שיתפתח הילד מתוך בריאות איתנה שכל יום תתבוננו בו ותרגישו שקבלתם מתנה.

ברכה לגיל שנתיים

שנתיים אתה על הגלובוס וכולנו מתפעמים ממך ילד מתוק וחביב שמייצר לכולנו בלב חיוכים נברך אותך שתמשיך להרבות בלב הוריך את האהבה שתחבר את כל בני המשפחה ושתגדל מתוך בריאות גדולה ותתעצם בך החכמה והתבונה.

ברכה ליום הולדת שנה ראשונה

ליום ההולדת הראשון שחוויתי בעולם אאחל לך שתמיד תחייך כמו שאתה יודע, אל כולם תצחיק את כל מי שנמצא בסביבה גם אם אין בהכרח מסיבה, או סיבה מתוק אתה וזה רק הולך ומתגבר רואים בעיניים שמלאך טוב עליך שומר.

ברכה ליום הולדת 2

שנתיים אתה נמצא על כדור הארץ וזה הזמן להתפעל ממך בפשטות אתה כל כך מתוק ומלא רכות אוהב את העולם מכל הלב הלוואי ותגדל נכון בכל יום תתפתח כמו שאתה רק אתה יכול ותגשים את כל מה שרק אתה מסוגל להיות.

ברכה ליום הולדת שנה

ליום ההולדת הראשון בחיים נאחל שתפרח ותגע במרומים שתגשים חלומות שעדין במסתרים ותהיה מי שאתה צריך להיות – באמת, ואף פעם לא כדי לרצות שתהיה בריא, חזק וחסון גם נפשית תבורך בכישרון, את כל רואיך מדהים.

ברכה לגיל שנה

365 ימים אתה כבר נמצא בייקום והשמחה בלב עם כל יום שעובר – מתגברת לרגל גיל השנה העגול אברך אותך שתצמח להיות אדם גדול שמסביב יתמכו בך היטב ההורים ואתה תהפוך אותם כל חייך – למאושרים.

ברכה לילדה בת שנה

שנה חלפה מרגע יציאתך אל העולם ואת צומחת בצורה קסומה ומלאת פלא נברך אותך שתגדלי להיות גאווה לאומה שתהיה תמיד יפה, חכמה ובריאה שאת כישורייך המקוריים תגלי במהרה ותאירי את העולם באהבה, יצירה וחמלה.

ברכה ליום הולדת שנתיים

לכבוד יום ההולדת השני בחיים, נברך אותך שכל חייך תהיה כה מתוק שעל פניך תשכון תמיד בת צחוק. שכל הברקה ו'חכמה' שאתה מביע תתקבל בברכה, על ידי ההורים, המשפחה המורחבת והחברה.

ברכה לנכדה בת שנתיים

שנתיים תמימות חלפו ביעף נכדתי היקרה, ולך אאחל שתמשיכי למלא את ליבנו באורה. שתמיד תהיי המתוקה בתבל, תחווי חוויות מרגשות ותגדלי להיות תפארת הבנות. אוהבת אותך מאוד מכל הלב ולא מפסיקה לחשוב על חיוך הקסום בכל יום, סבתא.

ברכה לתינוק בן שנה

למתוק, היפה שבתינוקות! מזל טוב, אתה כבר שנה נמצא בעולם וכל יום מחדש אנחנו מגלים עד כמה אתה מיוחד – אי אפשר להשוות אותך לאף אחד, אינך כמו כולם. הלוואי וכל החיים תמצא חן בעיני כל רואיך. אוהבים אותך!

ברכה לגיל שנה לבן

מזל טוב לחמוד שסוגר שנה בעולם. מי יתן וירווה נחת את ההורים המדהימים. שיגדל להיות הכי טוב שיכול להיות. שיהיה בריא, חזק ומלא בכוחות ומוטיבציה להצליח. וששמו יגיע למרחקים בזכות המון מעשים טובים.

ברכה ליום הולדת לגיל שנה מסבתא

נכד יקר וחדש שלי! שמחה רבה יש בליבי על כך שנולדת – שרק הולכת ומתעצמת עם כל יום שעובר ואתה כאן, גדל. אתה מתוק יותר מדבש וארטיק חלב. שתזכה להמשיך ולגדול לתפארת המשפחה ונרווה ממך נחת ללא הגבלה.

ברכה ליום הולדת לגיל שנה לנכד

לנכדה המתוקה שרק לפני שנה נולדה, אאחל שעיניך היפות תמיד יהיו נוצצות. שתתלהבי מכל חוויה ותלמדי מכל ניואנס ותהפכי לנערה מהממת ומוכשרת. יש לך פוטנצניאל וגנים, ההורים מדהימים, לך נשאר רק לשחק ולצעוד בשבילים הסלולים.

ברכה ליום הולדת לילדה בת שנתיים

עיניים כחולות ולב שמח חיוך על פנייך המתוקות זורח עוגה טעימה ילדים שרים את במרכז העניינים מה לך נאחל ליום הולדת שנתיים שתמיד תוכלי לשמוח עד השמיים שתהיי מוקפת בחברים אהובים שיאהבו אותך כל הדודים מזל טוב לעוד הרבה שנים עד מאה ועשרים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל שנה - שנתיים ?

דובי ענק מטר ורוד פרוותי ומלטף