ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

הוא גדל כל כך מהר!

כבר עברו כמה חודשים ויום ההולדת של החמוד שלכם סוף סוף הגיע. בתקופה הקצרה שלו בעולם הוא הספיק ללמוד לחייך, לצחוק, ללכת ואפילו להתחיל לדבר. עכשיו כשעברה שנה נוספת, זאת הזדמנות מצוינת להגיד לו עד כמה אתם אוהבים אותו. 

אז אולי הוא לא יבין את כל מה שתגידו לו ויגיב בהברות מצחיקות וחסרות משמעות אבל הברכה לשנים תהפוך לזיכרון מרגש מרגע מתוק במיוחד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה לעולל הקטן שלכם, ריכזנו עבורכם ברכות יפות לכבוד גיל שנה או שנתיים. מאחלים לכם יום הולדת שמח!

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכה ליום הולדת לילדה בת שנה

מזל טוב ליום הולדת שנה זוהי חגיגה ממש מגניבה שמלה יפה וזר פרחים פורח הבית פתוח לכל אורח פנייך היפות מחייכות וצוחקות מה נאחל ליפה בבנות שתישארי מתוקה להיות וצרור איחולים ומתנה נותנים לך באהבה שולחים עד מאה ועשרים.

ברכה לילד בן שנה

לכבוד יום הולדת שנה לרך הנולד אברך אותו שתמיד יהיה מאושר ואתם ההורים – תגדלוהו בכיף ומלאך שומר מעליו יעופף יהי רצון שיתפתח הילד מתוך בריאות איתנה שכל יום תתבוננו בו ותרגישו שקבלתם מתנה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת שנתיים

עיניים כחולות ולב שמח חיוך על פנייך המתוקות זורח עוגה טעימה ילדים שרים את במרכז העניינים מה לך נאחל ליום הולדת שנתיים שתמיד תוכלי לשמוח עד השמיים שתהיי מוקפת בחברים אהובים שיאהבו אותך כל הדודים מזל טוב לעוד הרבה שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לילדה בת שנה

שנה חלפה מרגע יציאתך אל העולם ואת צומחת בצורה קסומה ומלאת פלא נברך אותך שתגדלי להיות גאווה לאומה שתהיה תמיד יפה, חכמה ובריאה שאת כישורייך המקוריים תגלי במהרה ותאירי את העולם באהבה, יצירה וחמלה.

ברכה לתינוקת בת שנה

בת שנה את וכבר רואים על הפנים שתפרחי כניצן. מתוקה כסוכר ואהובה על כולם. יפה כלבנה וחכמה כחמה. אור עיניך מאיר עולם ובריאה, ונוסך בכולנו אהבה ושמחה גם כשאנו במרחק מה.

ברכה ליום הולדת לגיל שנה

ל___ היקר שלנו. היום אתה בן שנה! מי היה מאמין – רק לפני רגע יצאת מהבטן, וכבר אתה חלק מצוות ההנהלה : ) מאז שהגעת, הבאת אור חדש לבית – בזכותך זכינו להרחיב את המשפחה. מאחלים לך שתגדל, שתלמד, שתשמח, שתהיה בריא ושתמיד תצחק ותהיה מאושר. מחכים בקוצר רוח ללוות אותך במשעולי החיים – אמא, אבא, והאחים.

ברכה ליום הולדת שנה לבת

את חוגגת יום הולדת איזו בשורה יום הולדת שנה ממש חגיגה הכנו לך עוגה תאווה לעיניים אבא הרים אותך עד לשמיים ואת צוחקת צחוק מתגלגל מתוק שכזה לא להתבלבל אוהבת אותך מפה ועד לים את המושלמת בעולם שתמיד תהיה מוקפת חברים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לתינוק בן שנה

זר של פרחים ועוגה טעימה מתיקות בפנים חיוך של מלאכים יום הולדת ראשון הוא זמן לשמחה וששון לך אנו שולחים זר ברכות שתמיד תשמח כל החיים ותמשיך כמו שאתה מתוק וחכם להיות ועוד משהו קטן ולא ממש חשוב אתה עוד תיפול שוב ושוב החכמה לקום ולהמשיך ולא להיות כזה רגיש.

ברכה ליום הולדת שנתיים

לכבוד יום ההולדת השני בחיים, נברך אותך שכל חייך תהיה כה מתוק שעל פניך תשכון תמיד בת צחוק. שכל הברקה ו'חכמה' שאתה מביע תתקבל בברכה, על ידי ההורים, המשפחה המורחבת והחברה.

יום הולדת שנתיים ברכה

לקטנטן שלנו שהפך כבר לילד גדול לאוצר שלנו היקר לנו מכל יום הולדת שנתיים אתה מציין היום ועבורנו אלו היו שנתיים שהן כמו חלום מאחלים לך את כל הטוב שיש לעולם להציע שתמיד תמשיך אותנו להפתיע אוהבים ותמיד נהיה שם בשבילך מזל טוב מכל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לגיל שנה מסבתא

נכד יקר וחדש שלי! שמחה רבה יש בליבי על כך שנולדת – שרק הולכת ומתעצמת עם כל יום שעובר ואתה כאן, גדל. אתה מתוק יותר מדבש וארטיק חלב. שתזכה להמשיך ולגדול לתפארת המשפחה ונרווה ממך נחת ללא הגבלה.

ברכה לגיל שנה מסבא וסבתא

נכדנו היקר חוגג יום הולדת וכל המשפחה אתו מאושרת מה נאחל לנכד שחוגג יום הולדת ראשון שתדע תמיד להנות ממעופו של בלון שתתחיל לרוץ ולקפוץ ולהשתולל ואת אבא ואימא לבלבל שתהיה לך את היכולת להנות מרגעים יפים עד מאה ועשרים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

ברכה לחנוכת בית

ברכות לחינה

ברכה נגד עין הרע

ברכות ליום שני

ברכה ליום שני

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכות לחתונת הזהב | ברכות לחתונת הכסף

ברכה ליום נישואין

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)