ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל שנה - שנתיים - ברכות ליום הולדת שנה עד שנתיים

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

הוא גדל כל כך מהר!

כבר עברו כמה חודשים ויום ההולדת של החמוד שלכם סוף סוף הגיע. בתקופה הקצרה שלו בעולם הוא הספיק ללמוד לחייך, לצחוק, ללכת ואפילו להתחיל לדבר. עכשיו כשעברה שנה נוספת, זאת הזדמנות מצוינת להגיד לו עד כמה אתם אוהבים אותו. 

אז אולי הוא לא יבין את כל מה שתגידו לו ויגיב בהברות מצחיקות וחסרות משמעות אבל הברכה לשנים תהפוך לזיכרון מרגש מרגע מתוק במיוחד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה לעולל הקטן שלכם, ריכזנו עבורכם ברכות יפות לכבוד גיל שנה או שנתיים. מאחלים לכם יום הולדת שמח!

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכה לילדה בת שנתיים.

לפני שנתיים הגעת אל העולם, רכה וטהורה, יפה מכולן איך חלפו להן שנתיים כל-כך מהר? ואיך לעולמינו הבאת אין סוף אושר. שהחיים יחייכו אלייך, שתלמדי ותשמחי כל רגע מימייך. ילדונת מתוקה, שולחת לך ממני ברכה מיוחדת וטובה, ברכה מלאה באהבה.

ברכה ליום הולדת שנה ראשונה

ליום ההולדת הראשון שחוויתי בעולם אאחל לך שתמיד תחייך כמו שאתה יודע, אל כולם תצחיק את כל מי שנמצא בסביבה גם אם אין בהכרח מסיבה, או סיבה מתוק אתה וזה רק הולך ומתגבר רואים בעיניים שמלאך טוב עליך שומר.

ברכה ליום הולדת בת שנה

יום הולדת ראשון הוא סיבה לחגיגה את לבושה שמלה יפה פנייך מתוקות וליבך שמח מקבלת בחיוך כל אורח מה נאחל לתינוקת מתוקה שתמיד תהיי אהובה מוקפת בחברים הצלחה בחיים עד מאה ועשרים ולא לשכוח מתנה עטופה באהבה מכל החברים המשפחה.

ברכה לנכד בן שנה

לפני שנה הגעת לחיי ואיך חלפה היא מהר אל מול עיניי, נכדי המתוק, הבאת לחיי שמחה אין סוף. אאחל לך ימים מאושרים, שתאהב את החיים ותשמע להורים, שתהייה לי בריא ונבון, בדיוק כפי שאתה היום. באהבה גדולה, סבתא שלך.

ברכה לנכדה בת שנתיים

שנתיים תמימות חלפו ביעף נכדתי היקרה, ולך אאחל שתמשיכי למלא את ליבנו באורה. שתמיד תהיי המתוקה בתבל, תחווי חוויות מרגשות ותגדלי להיות תפארת הבנות. אוהבת אותך מאוד מכל הלב ולא מפסיקה לחשוב על חיוך הקסום בכל יום, סבתא.

ברכה לגיל שנה לבת

ביתי היקרה כבר עברה שנה מאז שערסלתי אותך לראשונה עינייך כחולות וצחוקך פעמונים בעניים נבונות את הולכת צעדים ראשונים אאחל לך ילדה יקרה כולי מלאת אהבה שתהני מפרפר שעף שתחייכי לכל בעל כנף שתלמדי מה אסור ומה מותר שתשמעי איך הצרצר בלילה שר שתמיד תהיי מוקפת חברים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לגיל שנתיים

ילדנו היקר והמתוק, שפיו מלא תמיד בצחוק, כמה מהר גדלת, עברה לה חיש שנה ועוד שנה, ומסיבת יום ההולדת עם הפתעות ומתנות לכבודך מוכנה! חמודי שכזה, שובב ומקסים כבר בן שנתיים, מה נאחל לך – אושר, בריאות ושמחה עד לב השמיים!

ברכה ליום הולדת שנתיים

לכבוד יום ההולדת השני בחיים, נברך אותך שכל חייך תהיה כה מתוק שעל פניך תשכון תמיד בת צחוק. שכל הברקה ו'חכמה' שאתה מביע תתקבל בברכה, על ידי ההורים, המשפחה המורחבת והחברה.

ברכה לשנה

לפני שנה קרה דבר מרגש, זכיתם בילד הכי מתוק שיש, היום יום הולדתו וברצוני לברך אתכם ואותו, שתגדלוהו בנחת, בשלווה ובשמחה, שלא תחוו עוד לילות ללא שינה. שיצחק, שיצמח, שיאהב, שילמד, שייהנה מהחיים בכל ממד ולעד.

ברכה ליום הולדת גיל שנה

מזל טוב לילד המקסים שהיום הוא בן שנה זה מרגיש כאילו רק אתמול היינו עם אמא שלך בחדר לידה איך יצאת בשקט, אחרי שחשבנו שתצא בסערה ועד היום נשארת ככה, רגוע ושלו בעגלה מאחלים לך שתמיד תהיה ילד טוב שאת כל הסובבים שלך תלמד לאהוב שתמשיך להסב אושר להורים ושתדע שאותך אנחנו הכי הכי אוהבים.

ברכה ליום הולדת שנתיים

שנתיים עברו במהירות הבזק, וקיבלנו לחיינו אותך, ילד מתוק וחזק. יום הולדת שנתיים, שמחה גדולה עד השמיים. שתהייה בריא, שמח צוחק וזורח, שתגדל ובאושר תתפתח. שכל חלומותיך יתגשמו ושאיפותיך יתממשו. זכרו שלצידך המשפחה, גם בטוב וגם ברע.

ברכה לתינוקת בת שנה

בת שנה את וכבר רואים על הפנים שתפרחי כניצן. מתוקה כסוכר ואהובה על כולם. יפה כלבנה וחכמה כחמה. אור עיניך מאיר עולם ובריאה, ונוסך בכולנו אהבה ושמחה גם כשאנו במרחק מה.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום האהבה

ברכה ליום האהבה

ברכות לשבוע טוב

ברכה לשבוע טוב

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכות לבוקר טוב

ברכה לבוקר טוב

ברכות לחינה

ברכה נגד עין הרע

ברכות לסיום לימודים

ברכה לתלמידה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)