ברכה לגיל 11 – 15

תקופת הנעורים הגיעה

בשנים האחרונות הבת שלכם עברה תהליך מיוחד. היא פיתחה חוש הומור מופלא, אג'נדה אישית ומוסר עבודה. הלחץ בבית הספר לימד אותה לקחת את עצמה קצת יותר ברצינות וגרם לה להתבגר ולהתפתח בתור בן אדם. אתם גאים בתהליך שהבת שלכם עברה ועכשיו כשהגיע סוף סוף היום הולדת שלה, אתם רוצים להביע את תחושת ההערכה שאתם רוחשים לה.

 כתיבת ברכה היא לא תמיד קלה, במיוחד כשמדובר בברכה לבת המתבגרת שלכם, שנמצאת בשלב סבוך במיוחד בחיים שלה. תרצו לומר לה שאתם תמיד שם בשבילה ושאתם אוהבים אותה ללא תנאים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה כתבנו עבורכם כמה דוגמאות לברכות יפות לגיל ההתבגרות. תהנו!

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

יום הולדת לילדה בת 11

בת יקרה, חלפו כה מהר אחת עשרה שנים מאז שהגעת אלינו, היפה בשושנים. כמה גדלת להיות נעימה, אחראית, ונבונה, את ילדה כה משמחת, ממש קיבלנו מתנה. תבורכי בכל הטוב שיש כל שנייה בשנה!

יום הולדת לילדה בת 12

תריסר שנים עברו חלפו במהירות מדהימה, ולא להאמין – הפכת מילדה לנערה מקסימה, בוגרת, רגישה, נבונה ומלאת אהבה, עוזרת, אכפתית, נחושת מטרה ולכל מיטיבה, גדלת וכה יפית מבפנים ומבחוץ, בחיוך ובשמחה, נאחל לך בת חיל אושר, בריאות והמון הצלחה!

ברכה ליום הולדת 13 לבת

הנה מלאו לך שלושה עשר אביבים, ילדתנו היקרה, נדמה שרק אתמול נולדת, ופתאום הפכת לנערה. נאחל לך שתמיד תצליחי ותשיגי כל מטרה, שתהיי בת טובה, אחות אוהבת ולכולם חברה. המשיכי לפרוח ולשגשג בכל התחומים, ודעי שאנו תמיד לצידך תומכים ואוהבים לעולמים.

ברכה ליום הולדת לבת 15

שיר אהובה שלנו הכי בעולם פתאום בת חמש עשרה לא יאומן איך הפכת מילדה לנערה מהממת וכמה את נפלאה מיוחדת ונהדרת חיבוק חזק מכל המשפחה יום הולדת שמח באושר ושמחה.

ברכה ליום הולדת לנכד בן 11

מזל טוב נכד אהוב שלנו, חלפה לה עוד שנה לא להאמין שעבר כל כך הרבה זמן מאז שנפגשנו בפעם הראשונה אז מה נאחל לך? שתמשיך להכניס כל כך הרבה אור למשפחה ושתהיה בריא ותמיד עם מלא שמחה נשיקות מסבא וסבתא שאוהבים אותך!

ברכה ליום הולדת לילדה בת 11

11 שנים שאת איתנו 11 שנים שאת מסיבה אושר גדול לכולנו כל יום איתך הוא אושר גדול את פשוט נהדרת ומוצלחת, ממש בהכל מאחלים לך שתמיד תהיי מוקפת בחום ואהבה ויאללה, עוד שנה לבת המצווה.

ברכה לילדה בת 12

לא שמנו לב וגדלת לנו כל כך מהר לפני רגע היית תינוקת, איך שהזמן עובר… היום את בת 12, חוגגת בת מצווה וזאת ההזדמנות שלנו להזכיר לך כמה שאת אהובה היום את הופכת מילדה לנערה ואנחנו מאחלים לך את כל הטוב שיש – מהירח ובחזרה יום הולדת שמח אהובה שלנו תמשיכי להאיר את החיים של כולנו.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 14

ילדה שלנו אהובה, איך את גודלת ככה במהרה מבלי לשים לב את כבר בת 14, ממש בחורה. מאחלים לך שתמשיכי להתבגר בצורה כזאת מעורררת השראה ושתמשיכי להיות החכמה של הכיתה אנחנו אוהבים אותך מכל הלב והנשמה ושיתגשמו כל משאלותייך, אנחנו כאן תמיד בשבילך לכל עזרה.

ברכה ליום הולדת לגיל 12

מזל טוב ואיחולים רבים לכבוד יום הולדתך גיל 12 זה כבר גבר-גבר מתחילה עליך חובת ההוכחה מאחלים לך מזל טוב ושתגדל להיות נער מדהים שלא תעשה הרבה צרות להורים שתישאר תלמיד טוב אבל גם אחד כזה שעושה שטויות אוהבים ומאחלים גם הצלחה עם הבנות!

ברכה לגיל 15

מה אפשר לאחל לנער מקסים שיש לו כבר הכל? שפע של אהבה, אושר, אור ובילויים עם חברים שימשיכו לאהוב אותך המורים ושתמשיך להיות הילד הכי אהוב על ההורים שתגדל ותהנה מגיל ההתבגרות ושתמיד תישאר ילד כזה שמח עם רוח שטות.

ברכה ליום הולדת 11

יום הולדת שמח לכבוד יום הולדתך ה11 מאחלים לך את כל הטוב והאושר שיש לעולם להציע שהחלום שלך יוגשם ושהרצון שלך יגיע שתהיי מוקפת בחברות טובות שתחווי הרבה חוויות שתישארי ילדה מדהימה וטובה לנצח אוהבים אותך ושולחים לך נשיקה במצח.

ברכה ליום הולדת 15 לבן

בני היקר, איך גדלת בשנה! מבלי לשים לב אתה גודל לי מול העיניים לפני שניה היית ילד ועכשיו אתה נער בוגר שעושה את הכל בלי לחשוב פעמיים החיים עוד לפנייך ואני צופה לך הצלחה גדולה רק אאחל לך שתמיד תהיה בך את התשוקה ליזום, לעשות ולחלום בגדול ותזכור שאמא שלך אוהבת אותך יותר מהכל!

ברכה ליום הולדת 11

יום הולדת אחת עשרה הנה בא והשמחה גדולה! עם הרבה בלונים, ממתקים ועוגה ויאללה מתחילים בחגיגה! מאחלים לך שהשנה תצליח בכל מה שתרצה שתמשיך להיות ילד כזה מקסים ויפה מאחלים לך שתהיה אהוב על כולם ושתזכור שאתה ילד מדהים ומושלם.

ברכה ליום הולדת 14

היום יום הולדת ואת בת ארבע עשרה מאחלים לך את כל הטוב שיש בעולם הזה שתהני מהגיל, מהתקופה ומבילויים עם חברות שתשארי ילדה כזאת טובה שכולם ליידה רוצים להיות שתשקיעי בלימודים ושתלכי לחוגים אנחנו סומכים עלייך ויודעים שאת משהו מיוחד. מזל טוב עד 120, אוהבים אותך הכי בעולם – ההורים.

ברכה ליום הולדת 12 לבן

בן שלי מתוק, גדלת במהירות, אני עוד זוכר את היותך תינוק, אתה עבורי גאווה, ילד של אהבה. שיהיה לך מזל טוב, כיף והצלחה, שתהייה שמח ומאושר בחלקך. מאחל את כל הטוב במיוחד למענך. אוהב מכל הלב, אבא שלך.

ברכה ליום הולדת לילד בן 12

גדלת בעוד שנה, הזמן עבר מהר, היית ילדון קטן ועכשיו אתה גבר גבר, גיל 12 שמח, תהנה מכל רגע, תלמד ותתפתח. מאחלים לך אושר בחיים, שמחה וחברים, שתהייה בריא ותשקיע בלימודים. מזל טוב ליום הולדתך, באהבה מכל המשפחה.

ברכה לגיל 11

______ המתוק, יום הולדת 11 זהו לא צחוק, גדלת מהר, הפכת ילד מוכשר ובוגר. דרכיך נועם וליבך טוב, דואג תמיד על כולם לחשוב. נאחל לך הרבה מזל טוב, הצלחה, שמחה והרבה אהבה. שתהנה מכל יום ובחייך תגשים כל חלום.

ברכה ליום הולדת בת 15

יום הולדת 15, שמחה גדולה, איך הפכת בין רגע לנערה, ילדה יפה, חביבה ומוכשרת, כזאת שכולם מחייכים כשהיא צוחקת. שמחת החיים שלך את כולנו מדבקת. תמשיכי בדרך זאת ותזכי מהחיים כל יום ליהנות, הרבה בריאות, הצלחה ואהבה, מזל טוב מהלב – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת 13 לחברה

חברה שלנו את חוגגת היום יום הולדת 13, ובשבילך חגיגה גדולה נעשה. תקבלי מתנות ופינוקים ואהבה מכל החברים. אנחנו מאחלות לך שתמשיכי להצליח בלימודים, שתצחקי ותיהני כל החיים! שתהיי בריאה ואמיצה, יפה וחרוצה. מזל טוב, איחולים וברכות מכל החברות.

ברכה ליום הולדת 13 – לבת

היום את בת 13, איזה גיל יפה, את ילדה מקסימה, מוכשרת ונעימה, תמיד מפיצה שמחה, תמשיכי ככה ואני בטוחה כי חייך יהיו מלאי אהבה. שמרי על התום בכל זמן, מצב ומקום גם אם יגידו לך שכך לא נכון. תהיי בריאה ומצליחה ותגשימי כל משאלה.

ברכת יום הולדת לנכדה – גיל 13

13 שנים שאני סבא גאה, 13 שנים שיש לי את כל מה שאני רוצה. נכדה יקרה שלי – את האושר בשבילי! אני מאחל לך מזל טוב ושתזכרי תמיד לאהוב, אני מאחל לך הצלחה ושתשמרי תמיד על השמחה. שתגשימי את כל החלומות ותמשיכי הנכדה הטובה שלי תמיד להיות.

ברכה ליום הולדת – נכד בן 11

היום אתה בן 11 ולכבודך מסיבה גדולה נעשה, אני רוצה לאחל לך הצלחה מרובה, שתצליח להגשים כל משאלה. שתסב גאווה רבה למשפחה, וכל יום בחייך יהיה מלא הוא בשמחה. שתוציא את הציוניים הכי טובים ותזכה כל חייך לשפע חברים.

ברכה ליום הולדת בן 11

עשור ועוד שנה עברה ואתה חוגג יום הולדת זוהי מסיבה נחמדת אינך הילד השובב שהיה כל פעם יש לך הברקה חדשה המשך להיות כך כל החיים ושתמיד תהיה מוקף בחברים אנחנו אותך אוהבים ולך מאחלים הצלחה בחיים עד מאה ועשרים.

ברכה לחברה הכי טובה ליום הולדת 12

חברה שלי סוף סוף הגעת ליום הכי מרגש קודם כל יש לך יום הולדת וזו שמחה גדולה שתים עשרה שנים שווה שש ועוד שש אאחל לך את הברכה הכי פשוטה שתדעי מדברים קטנים להתרגש כמו לפתוח אריזה של מתנה עם נייר עטיפה מרשרש.

ברכה ליום הולדת לילד בן 11

כל חיוך שלך הוא יום חג ליבנו היום מתרונן ושר לא סתם עוד שנה נוספה לך התחלת עשור חדש בחייך אתה אולי נחשב קטן אבל אתה בהחלט בחור לעניין מאחלים לך שתגשים כל חלום שלקשיים תוכל לומר שלום אבל הכי חשוב שזוהי השנה תהיה מושלמת ושמחה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 13

שלוש עשרה שנים מלאו לנערה מקסימה זוהי ממש סיבה לכתוב לך ברכה על אחווה ורעות להבין את המסר והחשיבות אינך כבר ילדה קטנה את כבר ממש נערה מותר לך לפנות זמן לתחביבים חדשים ובבד בבד להמשיך להשקיע בלימודים לתת את כולך גם לחברים וגם לעצמך.

ברכה לגיל 11

אחד עשרה שנים עברו אתה לא תינוק כולם אמרו מה מאחלים לילד שהופך לנער זו שאלה שכבר נשאלה בעבר אאחל לך שתגשים את כל המשאלות שתהיה מוקף בחברים שתצליח להגשים חלומות שתהיה תמיד בין האהובים תזכה לעוד שנים רבות הצלחה בלימודים ונחת להורים.

ברכה לגיל 12

שתים עשרה שנים את מרכז העניינים לך שלוחה הברכה בהתרגשות גדולה שתמיד תקבלי ציונים טובים במבחנים שתעשי רק מעשים טובים שתהני מרגעים מתוקים כמו למשל צחוק של ילדים שתביני מה מותר ומה אסור שתדעי לוותר זה מאד חשוב שתדעי שעכשיו מתחילה תקופה חדשה בהצלחה.

ברכה לגיל 14

ארבעה עשרה שנים עברו לרוח בעינייך יש קול פעמונים חלק מהחברים ועזבו ואתה עדיין מרכז העניינים הרבה שאלות אותך נשאלו ואיחולים רבים לך איחלו שתמיד תהי עם חיוך על הפנים שתבוז לכל הקשיים שתלמד להודות על הברכות ולצחוק על קשיים ועלבונות.

ברכה לילדה בת 13

שלוש עשרה שנים עברו במהירות הלוואי וכל חייך תרגישי חופש וחירות שיהיה לך יום הולדת שמח שישפיע עלייך רק טוב למשך השנים הבאות שידעו נא רק תקופות יפות את מהממת!

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 14

לנכדתי היקרה והאהובה! היום את בת ארבע עשרה שנים ואני בך מתבוננת ולא מאמינה כיצד החיים האלה עוברים היית מהממת ולעולם תשארי כזאת יפה, חכמה ובעלת חוש הומור שתקחי את החיים בקלות ותהיה מי שאת, מהממת פשוט.

ברכה ליום הולדת 15 לבת

בת חמש עשרה את היום זמן טוב לצאת במחול כי את כבר לא ילדה אימרו מהיום: נערה ליום ההולדת לאחל לך שתמשיכי לגדול להמשיך לפתח את כישוריך וללמוד לטפח חברויות חשובות ולנצור שאותך אנחנו אוהבים את זה, גם כשרבים, כדאי לזכור.

ברכה ליום הולדת 15

הנה הגעת בדיוק לאמצע העשור השני של החיים זמן טוב לסכם סיכומים ולברך אותך שכל ימיך יהיו מאושרים שתזכה לבריאות שלא תפסק לעולם שתתן לעצמך השכלה ומנוחה, אהבה וברכה ושבכל יום מחדש – תרגיש שאתה חכם, הרבה יותר.

ברכה ליום הולדת 12

ליום הולדת 12 – אאחל שתהיה ברוך בכל הברכות שבהן בורכו שבטי ישראל שתשחה בים החיים בביטחון רב ולא תפסיק לייחל. שיהיה טוב, כי יהיה. שתצליח – כי זה מה שיקרה. אתה כבר נער מתבגר – והכישרון שלך רק הולך ומתגבר.

ברכת יום הולדת לילדה בת 11

11 שנים שאת מפזרת את קסמייך בין כל האנשים, 11 שנים שזכינו שאת אצלנו בחיים. מזל טוב ויום הולדת שמח, לילדה עם הצחוק המתגלגל והזורח. שתזכי להצלחה בכל שתבחרי, שתאהבי את עצמך תמיד ואיך שלא תהיי, שתגשימי כל חלום, שתיהני בכל יום ותגיעי עד מרום.

ברכה ליום הולדת 13

היום את בת 13, גיל כה יפה, תיהני ממנו ותמצי כל רגע עד תום, והכי חשוב – אף פעם אל תפסיקי לחלום. נאחל לך הרבה בריאות, חברים טובים והצלחה בלימודים, שיהיה לך מזל ושתזכי לאהבה יוצאת מן הכלל.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 11 – 15

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 11 - 15 ?

מנורת ירח תלת מימד מחליפה 16 צבעים