ברכה לגיל 11 – 15

ברכה לגיל 11 - 15 - ברכות ליום הולדת 11 עד 15

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 11 – 15

תקופת הנעורים הגיעה

בשנים האחרונות הבת שלכם עברה תהליך מיוחד. היא פיתחה חוש הומור מופלא, אג'נדה אישית ומוסר עבודה. הלחץ בבית הספר לימד אותה לקחת את עצמה קצת יותר ברצינות וגרם לה להתבגר ולהתפתח בתור בן אדם. אתם גאים בתהליך שהבת שלכם עברה ועכשיו כשהגיע סוף סוף היום הולדת שלה, אתם רוצים להביע את תחושת ההערכה שאתם רוחשים לה.

 כתיבת ברכה היא לא תמיד קלה, במיוחד כשמדובר בברכה לבת המתבגרת שלכם, שנמצאת בשלב סבוך במיוחד בחיים שלה. תרצו לומר לה שאתם תמיד שם בשבילה ושאתם אוהבים אותה ללא תנאים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה כתבנו עבורכם כמה דוגמאות לברכות יפות לגיל ההתבגרות. תהנו!

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

ברכה לגיל 14

ארבעה עשרה שנים עברו לרוח בעינייך יש קול פעמונים חלק מהחברים ועזבו ואתה עדיין מרכז העניינים הרבה שאלות אותך נשאלו ואיחולים רבים לך איחלו שתמיד תהי עם חיוך על הפנים שתבוז לכל הקשיים שתלמד להודות על הברכות ולצחוק על קשיים ועלבונות.

ברכה ליום הולדת 15 לבת

בת חמש עשרה את היום זמן טוב לצאת במחול כי את כבר לא ילדה אימרו מהיום: נערה ליום ההולדת לאחל לך שתמשיכי לגדול להמשיך לפתח את כישוריך וללמוד לטפח חברויות חשובות ולנצור שאותך אנחנו אוהבים את זה, גם כשרבים, כדאי לזכור.

ברכה לגיל 15

מה אפשר לאחל לנער מקסים שיש לו כבר הכל? שפע של אהבה, אושר, אור ובילויים עם חברים שימשיכו לאהוב אותך המורים ושתמשיך להיות הילד הכי אהוב על ההורים שתגדל ותהנה מגיל ההתבגרות ושתמיד תישאר ילד כזה שמח עם רוח שטות.

ברכה לילדה בת 13

שלוש עשרה שנים עברו במהירות הלוואי וכל חייך תרגישי חופש וחירות שיהיה לך יום הולדת שמח שישפיע עלייך רק טוב למשך השנים הבאות שידעו נא רק תקופות יפות את מהממת!

ברכה לגיל 11

אחד עשרה שנים עברו אתה לא תינוק כולם אמרו מה מאחלים לילד שהופך לנער זו שאלה שכבר נשאלה בעבר אאחל לך שתגשים את כל המשאלות שתהיה מוקף בחברים שתצליח להגשים חלומות שתהיה תמיד בין האהובים תזכה לעוד שנים רבות הצלחה בלימודים ונחת להורים.

ברכת יום הולדת לנכדה – גיל 13

13 שנים שאני סבא גאה, 13 שנים שיש לי את כל מה שאני רוצה. נכדה יקרה שלי – את האושר בשבילי! אני מאחל לך מזל טוב ושתזכרי תמיד לאהוב, אני מאחל לך הצלחה ושתשמרי תמיד על השמחה. שתגשימי את כל החלומות ותמשיכי הנכדה הטובה שלי תמיד להיות.

ברכה ליום הולדת לילד בן 11

כל חיוך שלך הוא יום חג ליבנו היום מתרונן ושר לא סתם עוד שנה נוספה לך התחלת עשור חדש בחייך אתה אולי נחשב קטן אבל אתה בהחלט בחור לעניין מאחלים לך שתגשים כל חלום שלקשיים תוכל לומר שלום אבל הכי חשוב שזוהי השנה תהיה מושלמת ושמחה.

ברכה ליום הולדת לגיל 12

מזל טוב ואיחולים רבים לכבוד יום הולדתך גיל 12 זה כבר גבר-גבר מתחילה עליך חובת ההוכחה מאחלים לך מזל טוב ושתגדל להיות נער מדהים שלא תעשה הרבה צרות להורים שתישאר תלמיד טוב אבל גם אחד כזה שעושה שטויות אוהבים ומאחלים גם הצלחה עם הבנות!

ברכה ליום הולדת לנכד בן 11

מזל טוב נכד אהוב שלנו, חלפה לה עוד שנה לא להאמין שעבר כל כך הרבה זמן מאז שנפגשנו בפעם הראשונה אז מה נאחל לך? שתמשיך להכניס כל כך הרבה אור למשפחה ושתהיה בריא ותמיד עם מלא שמחה נשיקות מסבא וסבתא שאוהבים אותך!

ברכה ליום הולדת 12 לבן

בן שלי מתוק, גדלת במהירות, אני עוד זוכר את היותך תינוק, אתה עבורי גאווה, ילד של אהבה. שיהיה לך מזל טוב, כיף והצלחה, שתהייה שמח ומאושר בחלקך. מאחל את כל הטוב במיוחד למענך. אוהב מכל הלב, אבא שלך.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 14

ילדה שלנו אהובה, איך את גודלת ככה במהרה מבלי לשים לב את כבר בת 14, ממש בחורה. מאחלים לך שתמשיכי להתבגר בצורה כזאת מעורררת השראה ושתמשיכי להיות החכמה של הכיתה אנחנו אוהבים אותך מכל הלב והנשמה ושיתגשמו כל משאלותייך, אנחנו כאן תמיד בשבילך לכל עזרה.

ברכה ליום הולדת לילד בן 12

גדלת בעוד שנה, הזמן עבר מהר, היית ילדון קטן ועכשיו אתה גבר גבר, גיל 12 שמח, תהנה מכל רגע, תלמד ותתפתח. מאחלים לך אושר בחיים, שמחה וחברים, שתהייה בריא ותשקיע בלימודים. מזל טוב ליום הולדתך, באהבה מכל המשפחה.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 11 – 15

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 11 – 15 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 11 – 15 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 11 – 15 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לשבוע טוב

ברכה לשבוע טוב

ברכות להולדת הבן

ברכה להולדת בן

ברכות ליום המורה

ברכה ליום המורים

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכות לסיום תואר

ברכה לסיום תואר

ברכה לגיל 3 – 10

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

2 thoughts on “ברכה לגיל 11 – 15

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)