ברכה לגיל 11 – 15

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 11 – 15

תקופת הנעורים הגיעה

בשנים האחרונות הבת שלכם עברה תהליך מיוחד. היא פיתחה חוש הומור מופלא, אג'נדה אישית ומוסר עבודה. הלחץ בבית הספר לימד אותה לקחת את עצמה קצת יותר ברצינות וגרם לה להתבגר ולהתפתח בתור בן אדם. אתם גאים בתהליך שהבת שלכם עברה ועכשיו כשהגיע סוף סוף היום הולדת שלה, אתם רוצים להביע את תחושת ההערכה שאתם רוחשים לה.

 כתיבת ברכה היא לא תמיד קלה, במיוחד כשמדובר בברכה לבת המתבגרת שלכם, שנמצאת בשלב סבוך במיוחד בחיים שלה. תרצו לומר לה שאתם תמיד שם בשבילה ושאתם אוהבים אותה ללא תנאים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה כתבנו עבורכם כמה דוגמאות לברכות יפות לגיל ההתבגרות. תהנו!

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

ברכה ליום הולדת 15 לבת

בת חמש עשרה את היום זמן טוב לצאת במחול כי את כבר לא ילדה אימרו מהיום: נערה ליום ההולדת לאחל לך שתמשיכי לגדול להמשיך לפתח את כישוריך וללמוד לטפח חברויות חשובות ולנצור שאותך אנחנו אוהבים את זה, גם כשרבים, כדאי לזכור.

ברכה לילדה בת 13

שלוש עשרה שנים עברו במהירות הלוואי וכל חייך תרגישי חופש וחירות שיהיה לך יום הולדת שמח שישפיע עלייך רק טוב למשך השנים הבאות שידעו נא רק תקופות יפות את מהממת!

ברכה ליום הולדת 11

יום הולדת אחת עשרה הנה בא והשמחה גדולה! עם הרבה בלונים, ממתקים ועוגה ויאללה מתחילים בחגיגה! מאחלים לך שהשנה תצליח בכל מה שתרצה שתמשיך להיות ילד כזה מקסים ויפה מאחלים לך שתהיה אהוב על כולם ושתזכור שאתה ילד מדהים ומושלם.

ברכה ליום הולדת בת 15

יום הולדת 15, שמחה גדולה, איך הפכת בין רגע לנערה, ילדה יפה, חביבה ומוכשרת, כזאת שכולם מחייכים כשהיא צוחקת. שמחת החיים שלך את כולנו מדבקת. תמשיכי בדרך זאת ותזכי מהחיים כל יום ליהנות, הרבה בריאות, הצלחה ואהבה, מזל טוב מהלב – כל המשפחה.

ברכה לגיל 11

אחד עשרה שנים עברו אתה לא תינוק כולם אמרו מה מאחלים לילד שהופך לנער זו שאלה שכבר נשאלה בעבר אאחל לך שתגשים את כל המשאלות שתהיה מוקף בחברים שתצליח להגשים חלומות שתהיה תמיד בין האהובים תזכה לעוד שנים רבות הצלחה בלימודים ונחת להורים.

ברכה לגיל 11

______ המתוק, יום הולדת 11 זהו לא צחוק, גדלת מהר, הפכת ילד מוכשר ובוגר. דרכיך נועם וליבך טוב, דואג תמיד על כולם לחשוב. נאחל לך הרבה מזל טוב, הצלחה, שמחה והרבה אהבה. שתהנה מכל יום ובחייך תגשים כל חלום.

ברכה לילדה בת 12

לא שמנו לב וגדלת לנו כל כך מהר לפני רגע היית תינוקת, איך שהזמן עובר… היום את בת 12, חוגגת בת מצווה וזאת ההזדמנות שלנו להזכיר לך כמה שאת אהובה היום את הופכת מילדה לנערה ואנחנו מאחלים לך את כל הטוב שיש – מהירח ובחזרה יום הולדת שמח אהובה שלנו תמשיכי להאיר את החיים של כולנו.

ברכת יום הולדת לנכדה – גיל 13

13 שנים שאני סבא גאה, 13 שנים שיש לי את כל מה שאני רוצה. נכדה יקרה שלי – את האושר בשבילי! אני מאחל לך מזל טוב ושתזכרי תמיד לאהוב, אני מאחל לך הצלחה ושתשמרי תמיד על השמחה. שתגשימי את כל החלומות ותמשיכי הנכדה הטובה שלי תמיד להיות.

ברכת יום הולדת לילדה בת 11

11 שנים שאת מפזרת את קסמייך בין כל האנשים, 11 שנים שזכינו שאת אצלנו בחיים. מזל טוב ויום הולדת שמח, לילדה עם הצחוק המתגלגל והזורח. שתזכי להצלחה בכל שתבחרי, שתאהבי את עצמך תמיד ואיך שלא תהיי, שתגשימי כל חלום, שתיהני בכל יום ותגיעי עד מרום.

יום הולדת לילדה בת 12

תריסר שנים עברו חלפו במהירות מדהימה, ולא להאמין – הפכת מילדה לנערה מקסימה, בוגרת, רגישה, נבונה ומלאת אהבה, עוזרת, אכפתית, נחושת מטרה ולכל מיטיבה, גדלת וכה יפית מבפנים ומבחוץ, בחיוך ובשמחה, נאחל לך בת חיל אושר, בריאות והמון הצלחה!

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 14

לנכדתי היקרה והאהובה! היום את בת ארבע עשרה שנים ואני בך מתבוננת ולא מאמינה כיצד החיים האלה עוברים היית מהממת ולעולם תשארי כזאת יפה, חכמה ובעלת חוש הומור שתקחי את החיים בקלות ותהיה מי שאת, מהממת פשוט.

ברכה ליום הולדת 15 לבן

בני היקר, איך גדלת בשנה! מבלי לשים לב אתה גודל לי מול העיניים לפני שניה היית ילד ועכשיו אתה נער בוגר שעושה את הכל בלי לחשוב פעמיים החיים עוד לפנייך ואני צופה לך הצלחה גדולה רק אאחל לך שתמיד תהיה בך את התשוקה ליזום, לעשות ולחלום בגדול ותזכור שאמא שלך אוהבת אותך יותר מהכל!

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחג הקורבן

ברכה לחג הקורבן

ברכות לחינה

ברכה נגד עין הרע

ברכות לקידום בעבודה

ברכה לקידום בעבודה

ברכות להולדת הנכד | ברכות להולדת הנכדה

ברכה להולדת הנכד

ברכות ליום שישי

ברכה ליום שישי

ברכות להולדת הבת

ברכה להולדת בת

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 11 – 15

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)