ברכה לגיל 11 – 15

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 11 – 15

תקופת הנעורים הגיעה

בשנים האחרונות הבת שלכם עברה תהליך מיוחד. היא פיתחה חוש הומור מופלא, אג'נדה אישית ומוסר עבודה. הלחץ בבית הספר לימד אותה לקחת את עצמה קצת יותר ברצינות וגרם לה להתבגר ולהתפתח בתור בן אדם. אתם גאים בתהליך שהבת שלכם עברה ועכשיו כשהגיע סוף סוף היום הולדת שלה, אתם רוצים להביע את תחושת ההערכה שאתם רוחשים לה.

 כתיבת ברכה היא לא תמיד קלה, במיוחד כשמדובר בברכה לבת המתבגרת שלכם, שנמצאת בשלב סבוך במיוחד בחיים שלה. תרצו לומר לה שאתם תמיד שם בשבילה ושאתם אוהבים אותה ללא תנאים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה כתבנו עבורכם כמה דוגמאות לברכות יפות לגיל ההתבגרות. תהנו!

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

ברכה ליום הולדת 15

הנה הגעת בדיוק לאמצע העשור השני של החיים זמן טוב לסכם סיכומים ולברך אותך שכל ימיך יהיו מאושרים שתזכה לבריאות שלא תפסק לעולם שתתן לעצמך השכלה ומנוחה, אהבה וברכה ושבכל יום מחדש – תרגיש שאתה חכם, הרבה יותר.

ברכה לילדה בת 13

שלוש עשרה שנים עברו במהירות הלוואי וכל חייך תרגישי חופש וחירות שיהיה לך יום הולדת שמח שישפיע עלייך רק טוב למשך השנים הבאות שידעו נא רק תקופות יפות את מהממת!

ברכה לילדה בת 12

לא שמנו לב וגדלת לנו כל כך מהר לפני רגע היית תינוקת, איך שהזמן עובר… היום את בת 12, חוגגת בת מצווה וזאת ההזדמנות שלנו להזכיר לך כמה שאת אהובה היום את הופכת מילדה לנערה ואנחנו מאחלים לך את כל הטוב שיש – מהירח ובחזרה יום הולדת שמח אהובה שלנו תמשיכי להאיר את החיים של כולנו.

ברכה ליום הולדת 14

היום יום הולדת ואת בת ארבע עשרה מאחלים לך את כל הטוב שיש בעולם הזה שתהני מהגיל, מהתקופה ומבילויים עם חברות שתשארי ילדה כזאת טובה שכולם ליידה רוצים להיות שתשקיעי בלימודים ושתלכי לחוגים אנחנו סומכים עלייך ויודעים שאת משהו מיוחד. מזל טוב עד 120, אוהבים אותך הכי בעולם – ההורים.

ברכה ליום הולדת – נכד בן 11

היום אתה בן 11 ולכבודך מסיבה גדולה נעשה, אני רוצה לאחל לך הצלחה מרובה, שתצליח להגשים כל משאלה. שתסב גאווה רבה למשפחה, וכל יום בחייך יהיה מלא הוא בשמחה. שתוציא את הציוניים הכי טובים ותזכה כל חייך לשפע חברים.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 14

ילדה שלנו אהובה, איך את גודלת ככה במהרה מבלי לשים לב את כבר בת 14, ממש בחורה. מאחלים לך שתמשיכי להתבגר בצורה כזאת מעורררת השראה ושתמשיכי להיות החכמה של הכיתה אנחנו אוהבים אותך מכל הלב והנשמה ושיתגשמו כל משאלותייך, אנחנו כאן תמיד בשבילך לכל עזרה.

ברכת יום הולדת לילדה בת 11

11 שנים שאת מפזרת את קסמייך בין כל האנשים, 11 שנים שזכינו שאת אצלנו בחיים. מזל טוב ויום הולדת שמח, לילדה עם הצחוק המתגלגל והזורח. שתזכי להצלחה בכל שתבחרי, שתאהבי את עצמך תמיד ואיך שלא תהיי, שתגשימי כל חלום, שתיהני בכל יום ותגיעי עד מרום.

ברכה ליום הולדת 15 לבן

בני היקר, איך גדלת בשנה! מבלי לשים לב אתה גודל לי מול העיניים לפני שניה היית ילד ועכשיו אתה נער בוגר שעושה את הכל בלי לחשוב פעמיים החיים עוד לפנייך ואני צופה לך הצלחה גדולה רק אאחל לך שתמיד תהיה בך את התשוקה ליזום, לעשות ולחלום בגדול ותזכור שאמא שלך אוהבת אותך יותר מהכל!

ברכה ליום הולדת 12

ליום הולדת 12 – אאחל שתהיה ברוך בכל הברכות שבהן בורכו שבטי ישראל שתשחה בים החיים בביטחון רב ולא תפסיק לייחל. שיהיה טוב, כי יהיה. שתצליח – כי זה מה שיקרה. אתה כבר נער מתבגר – והכישרון שלך רק הולך ומתגבר.

ברכה ליום הולדת בת 15

יום הולדת 15, שמחה גדולה, איך הפכת בין רגע לנערה, ילדה יפה, חביבה ומוכשרת, כזאת שכולם מחייכים כשהיא צוחקת. שמחת החיים שלך את כולנו מדבקת. תמשיכי בדרך זאת ותזכי מהחיים כל יום ליהנות, הרבה בריאות, הצלחה ואהבה, מזל טוב מהלב – כל המשפחה.

ברכה לגיל 15

מה אפשר לאחל לנער מקסים שיש לו כבר הכל? שפע של אהבה, אושר, אור ובילויים עם חברים שימשיכו לאהוב אותך המורים ושתמשיך להיות הילד הכי אהוב על ההורים שתגדל ותהנה מגיל ההתבגרות ושתמיד תישאר ילד כזה שמח עם רוח שטות.

ברכה לגיל 12

שתים עשרה שנים את מרכז העניינים לך שלוחה הברכה בהתרגשות גדולה שתמיד תקבלי ציונים טובים במבחנים שתעשי רק מעשים טובים שתהני מרגעים מתוקים כמו למשל צחוק של ילדים שתביני מה מותר ומה אסור שתדעי לוותר זה מאד חשוב שתדעי שעכשיו מתחילה תקופה חדשה בהצלחה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכות לבוקר טוב

ברכה לבוקר טוב

ברכות לשבת שלום

ברכה לשבת שלום

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 19

ברכה לגיל 19

ברכות להולדת הנכד | ברכות להולדת הנכדה

ברכה להולדת הנכד

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 11 – 15

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)