ברכה לגיל 18

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 18

חגיגה של ממש!

גיל 18 הוא גיל מיוחד במינו ומסמל את המעבר החד בין הילדות והנעורים לבגרות. בגיל 18 אנחנו מסיימים תיכון, אורזים את הקיטבג שלנו ומתחילים להתכונן לתקופה משמעותית במיוחד – השירות הצבאי שלנו. חגיגת היום הולדת מרגשת מאוד הן לבעל השמחה והן להורים המחויכים, החברים הטובים וקרובי המשפחה.

 לכבוד יום ההולדת תוכלו לקחת את החייל לעתיד לצימר עם כל המשפחה, לארוחה משפחתית במסעדה האהובה עליו ואפילו לטיול נעים בחיק הטבע. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה מרגשת במיוחד לאדם האהוב עליכם, ריכזנו עבורכם ברכות יפות. תהנו!

ברכה לגיל 18

ברכה ליום הולדת 18

לרגל שמונה עשרה שנים על הגלובוס, אאחל לך שתמשיך לחבק את מה שהעולם מציע לך. שתלך בדרכים ישרות וכל הצעדים שלך יהיו מחושבים. כי הפזיזות – מהשטן, ולך יש זוג הורים 😊 תעניק להם רק נחת, ותזכה לחיים מאושרים.

ברכה קצרה ליום הולדת 18

יום הולדת שמח לרגל הגיעך לגיל הרישמי שבו את הופכת לאזרחית ישראלית מן השורה אינשאללה שכל חייך תפרחי ותרגישי שמחה מינימום כמו פרח נרקיס או שושנה שתשיגי את המטרות שבטוח חשבת עליהן ובכל דלת שתפתחי תמצאי את העולם מהנהן.

ברכה לגיל 18 מהמקורות

לרגל גיל ההתבגרות והתחלת החיים – אברך אותך שתכבוש את העולם כמו כל הגדולים. שיתקיים בך מאמר הפסוק: "ואעשך לגוי גדול ואברכך ואגדלה שמך והיה ברכה". ששמך הטוב יילך לפניך ויתגדל מעצמו, ושבכל מקום אליו תלך – תרגיש גדול ומבורך.

ברכה לבן 18 מאמא

ילדי, יקירי, אתה חוגג יום הולדת היום, זה כבר 18 יובלים שאתה מגשים לי חלום. להיות אמא לילד מדהים כשאתה, זוהי גאווה גדולה. התקופה משתנה, אתה כבר חוקי וזוהי ברכה, מאחלת לך הרבה בריאות, זוגיות חלומית, הצלחה והגשמה עצמית.

ברכה לגיל 18 לבת

שמונה עשרה שנים חלפו ואת כבר לא ילדה אך כיף לראות שנשאר בך מהרוך המופלא ההוא שנולדת איתו הלוואי ושכל חייך הבוגרים תדעי בדיוק מה לעשות עם החיים שתהיי בריאה ותרגישי הכי טוב עם עצמך בכל רגע שתשיגי בקלות את כל היעדים ותמצאי חן בעיני כל החברות והחברים.

ברכה ליום הולדת בת 18

יום הולדת שמונה עשרה שמח ילדה אהובה זהו זה מהיום את כבר בוגרת וגדולה ואני מסתכלת עליך ולא מאמינה איך בן רגע הפכת לאישה צעירה ומדהימה מתרגשת מאד ומאמינה מכל הלב שבכל מה שתעשי תצליחי אפילו בלי לשים לב.

ברכה ליום הולדת 18 לבת

הידד לך! הגעת לגיל הרישמי של הגדולים שמונה עשרה שנים עברו ואת כבר בוגרת אאחל לך שתמיד תהיה מאושרת שתדעי בדיוק, אבל בדיוק, מה לעשות בחיים שלא תהיה לך התלבטות קשה לגבי דברים ותמצאי אהבה גדולה שתמלא את חייך בחיוכים ופרחים.

ברכה לבן 18

סוף סוף הגעת לגיל שבו באמת עולם המבוגרים מתחיל אאחל לך רוב הצלחה בדרך החדשה שתהיה מוקף תמיד אהבה שתדע להגיד לא לסכנות שתנתר כמו איילה מעל למשוכות שתוכל להיעזר ולעזור ואת ההתחלה בשמחה לעבור מאחל לך המון הצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לגיל 18

עכשיו שאתה בן 18, כבר אין לנו ברירה הגיעה העת ובה לך יש את הבחירה יש לך אחריות על מה שתעשה בחיים ועל הדרך שלך אפילו אלכוהול תוכל כבר לקנות לבדך מאחלים לך שתיכנס לעולם של הגדולים עם תשוקה גדולה ושלא תשכח להיות לפעמים קצת ילד שבליבו שמחה.

יום הולדת 18 לחברה טובה

חברה שלי, את בת 18 היום, איזה גיל חלום. מתנות ופינוקים הם נחוצים אך לא יצליחו לתאר את חשיבותך אצלי בחיים, למילים הכוח הכי גדול, ברכתי לך אומרת את הכל, מאחלת שתצליחי ותשמחי, שתרקדי ותאהבי ושתהיי בריאה וחזקה באהבתי אלייך, החברה הכי טובה.

ברכה שוקקת חיים ליום הולדת 18

אח, איזה גיל מעולה לרגל יום הולדת שמונה עשרה – אאחל לך שבחיים תמיד תמצא את האקשן והחיות אבל שזה לא יבוא על חשבון הבריאות שתנצל כל רגע לדברים חשובים ותכבוש את העולם, תגיע למרחקים.

ברכה לבת 18

גיל שמונה עשרה הוא גיל מיוחד אינך ילדה וזה העיקר עלייך לעזוב לאימא את הסינר ולדעת לקבל החלטות לבד הרי את נערה כבר נאחל לך שתדעי לקבל החלטות נכונות שתדעי שזה לא בושה להתייעץ עם אחרים ברכותי את נכנסת עתה לעולם המבוגרים עד מאה ועשרים שנים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לסוף שנה

ברכה ללוח שנה

ברכות להולדת הנכד | ברכות להולדת הנכדה

ברכה להולדת הנכד

ברכות להצלחה בטסט

ברכה לפני טסט

ברכות לחתונה

כתיבת ברכה לחתונה

ברכות לנובי גוד | ברכות לסילבסטר

ברכה לנובי גוד וסילבסטר

ברכות ליום טוב

ברכה ליום טוב

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 18

  1. נחמד אומר:

    אשמח לקבל גם למיל עידכונים וברכות ליומולדת וכל מיני סוגים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)