ברכה לגיל 18

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 18

חגיגה של ממש!

גיל 18 הוא גיל מיוחד במינו ומסמל את המעבר החד בין הילדות והנעורים לבגרות. בגיל 18 אנחנו מסיימים תיכון, אורזים את הקיטבג שלנו ומתחילים להתכונן לתקופה משמעותית במיוחד – השירות הצבאי שלנו. חגיגת היום הולדת מרגשת מאוד הן לבעל השמחה והן להורים המחויכים, החברים הטובים וקרובי המשפחה.

 לכבוד יום ההולדת תוכלו לקחת את החייל לעתיד לצימר עם כל המשפחה, לארוחה משפחתית במסעדה האהובה עליו ואפילו לטיול נעים בחיק הטבע. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה מרגשת במיוחד לאדם האהוב עליכם, ריכזנו עבורכם ברכות יפות. תהנו!

ברכה לגיל 18

ברכה שוקקת חיים ליום הולדת 18

אח, איזה גיל מעולה לרגל יום הולדת שמונה עשרה – אאחל לך שבחיים תמיד תמצא את האקשן והחיות אבל שזה לא יבוא על חשבון הבריאות שתנצל כל רגע לדברים חשובים ותכבוש את העולם, תגיע למרחקים.

ברכה לגיל 18

עכשיו שאתה בן 18, כבר אין לנו ברירה הגיעה העת ובה לך יש את הבחירה יש לך אחריות על מה שתעשה בחיים ועל הדרך שלך אפילו אלכוהול תוכל כבר לקנות לבדך מאחלים לך שתיכנס לעולם של הגדולים עם תשוקה גדולה ושלא תשכח להיות לפעמים קצת ילד שבליבו שמחה.

ברכה ליום הולדת 18 לבת

הידד לך! הגעת לגיל הרישמי של הגדולים שמונה עשרה שנים עברו ואת כבר בוגרת אאחל לך שתמיד תהיה מאושרת שתדעי בדיוק, אבל בדיוק, מה לעשות בחיים שלא תהיה לך התלבטות קשה לגבי דברים ותמצאי אהבה גדולה שתמלא את חייך בחיוכים ופרחים.

ברכה לבן 18

סוף סוף הגעת לגיל שבו באמת עולם המבוגרים מתחיל אאחל לך רוב הצלחה בדרך החדשה שתהיה מוקף תמיד אהבה שתדע להגיד לא לסכנות שתנתר כמו איילה מעל למשוכות שתוכל להיעזר ולעזור ואת ההתחלה בשמחה לעבור מאחל לך המון הצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 18 לחברה

לחברתי הנהדרת, היפה שבבנות! גיל שמונה עשרה זהו גיל המשאלות ולכן אותך אברך בצרורות של ברכות החיים הבוגרים מתחילים והלוואי ווודאי לי שתקטפי את כל הפרחים המוצלחים שהם מציעים.

ברכה ליום הולדת 18 לבת דודה

להיות בת דודה של מישהי כל כך מקסימה זו לא תמיד משימה קלה כי לא משנה מה את עושה או משתדלת היא עושה את זה טוב יותר ובכלל לא מתאמצת וברצינות עכשיו אוהבת אותך הכי שבעולם יום הולדת שמח ותמשיכי להיות מושלמת גם אם זה מעצבן את כולם…

ברכה לגיל 18 לבן

גיל שמונה עשרה הגיע ואיתו הזמן להניע את החיים ואת ההרגשה, את השאיפות והתחושה הלוואי שתגשים את חייך כפי שאתה מאמין שתהיה שלם עם עצמך בכל יום מהימים ושתזכור תמיד שאותך אנחנו אוהבים.

ברכה ליום הולדת בת 18

יום הולדת שמונה עשרה שמח ילדה אהובה זהו זה מהיום את כבר בוגרת וגדולה ואני מסתכלת עליך ולא מאמינה איך בן רגע הפכת לאישה צעירה ומדהימה מתרגשת מאד ומאמינה מכל הלב שבכל מה שתעשי תצליחי אפילו בלי לשים לב.

ברכה ליום הולדת 18 לבן

לכבוד יום הולדת שמונה עשרה אאחל לך שתמשיך לתת בראש לחיים להעיף את עצמך עליהם ולכבוש את היעדים אינשאללה אף פעם לא תרגיש בודד. תמיד תהיה מוקף בחברים, אבל לא סתם, רק כאלה מובחרים, שמוגדרים 'טובים'.

ברכת יום הולדת 18 – לחברה הכי טובה

לחברה הכי טובה, מגיעה ברכה מכל הנשמה. את היום בת שמונה עשרה ומסיבה גדולה לך אעשה. את חוקית היום, זה ממש חלום, גדלת בעוד שנה והגעת עד הלום. אני מאחלת לך שתהיי בריאה ומאושרת ושתישארי כפי שאת – חברה לתפארת!

יום הולדת 18 לחברה טובה

חברה שלי, את בת 18 היום, איזה גיל חלום. מתנות ופינוקים הם נחוצים אך לא יצליחו לתאר את חשיבותך אצלי בחיים, למילים הכוח הכי גדול, ברכתי לך אומרת את הכל, מאחלת שתצליחי ותשמחי, שתרקדי ותאהבי ושתהיי בריאה וחזקה באהבתי אלייך, החברה הכי טובה.

ברכה לבן 18 מאמא

ילדי, יקירי, אתה חוגג יום הולדת היום, זה כבר 18 יובלים שאתה מגשים לי חלום. להיות אמא לילד מדהים כשאתה, זוהי גאווה גדולה. התקופה משתנה, אתה כבר חוקי וזוהי ברכה, מאחלת לך הרבה בריאות, זוגיות חלומית, הצלחה והגשמה עצמית.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לפסח

ברכה לפסח

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכות לעסק חדש

ברכה לעסק חדש

ברכה לגיל 30 – 39

ברכה לגיל 30 עד גיל 39

ברכות לדרך חדשה

ברכה לדרך חדשה

ברכות ליום טוב

ברכה ליום טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)