ברכה לגיל 18

חגיגה של ממש!

גיל 18 הוא גיל מיוחד במינו ומסמל את המעבר החד בין הילדות והנעורים לבגרות. בגיל 18 אנחנו מסיימים תיכון, אורזים את הקיטבג שלנו ומתחילים להתכונן לתקופה משמעותית במיוחד – השירות הצבאי שלנו. חגיגת היום הולדת מרגשת מאוד הן לבעל השמחה והן להורים המחויכים, החברים הטובים וקרובי המשפחה.

 לכבוד יום ההולדת תוכלו לקחת את החייל לעתיד לצימר עם כל המשפחה, לארוחה משפחתית במסעדה האהובה עליו ואפילו לטיול נעים בחיק הטבע. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה מרגשת במיוחד לאדם האהוב עליכם, ריכזנו עבורכם ברכות יפות. תהנו!

ברכה לגיל 18

ברכה ליום הולדת בת 18

יום הולדת שמונה עשרה שמח ילדה אהובה זהו זה מהיום את כבר בוגרת וגדולה ואני מסתכלת עליך ולא מאמינה איך בן רגע הפכת לאישה צעירה ומדהימה מתרגשת מאד ומאמינה מכל הלב שבכל מה שתעשי תצליחי אפילו בלי לשים לב.

ברכה ליום הולדת 18 לבת דודה

להיות בת דודה של מישהי כל כך מקסימה זו לא תמיד משימה קלה כי לא משנה מה את עושה או משתדלת היא עושה את זה טוב יותר ובכלל לא מתאמצת וברצינות עכשיו אוהבת אותך הכי שבעולם יום הולדת שמח ותמשיכי להיות מושלמת גם אם זה מעצבן את כולם…

ברכה ליום הולדת 18 לחברה הכי טובה

מזל טוב לחברה הכי טובה שיש את כל מה שיכולתי לבקש אני יודעת שתמיד אלייך אני יכולה לפנות כיף לי לצחוק איתך, וגם לבכות תמיד את מקשיבה לי ותמיד יודעת מה להגיד זכיתי בנפש התאומה שלי לתמיד מאחלת לך בהצלחה בהכל ובמיוחד בגיוס המתקרב ואם יהיה קשה תזכרי שאת תמיד אצלי בלב.

ברכה לגיל 18

עכשיו שאתה בן 18, כבר אין לנו ברירה הגיעה העת ובה לך יש את הבחירה יש לך אחריות על מה שתעשה בחיים ועל הדרך שלך אפילו אלכוהול תוכל כבר לקנות לבדך מאחלים לך שתיכנס לעולם של הגדולים עם תשוקה גדולה ושלא תשכח להיות לפעמים קצת ילד שבליבו שמחה.

ברכה ליום הולדת 18 לבת

יום הולדת 18 הגיע והיום את כבר חוקית! יכולה להזמין לך משקה אלכוהולי לבד את יכולה אפילו לוותר על הקשית כולם סביבך כבר גודלים ואת מתחילה לחשוב אחרת את כבר לא ילדה, אלא את ממש נהיית בוגרת מאחלים לך יום הולדת שמח ומאושר ושתזכרי שבשבילנו את ממש אוצר!

ברכה מרגשת ליום הולדת 18

יום הולדת שמח לילדה המהממת שהגיעה לגיל החוקיות הכל פרוס לפנייך, את הולכת לכבוש את העולם בקלות מאחלים לך שתכירי את עצמך ושתשיגי כל דבר שרק תרצי שלא תשכחי להשקיע בדבר הזה שנקרא ״עצמי״ מאחלים לך להנות מהגיל ומהתקופה ושחייך יהיו הרפתקאה גדולה!

ברכה לגיל 18 מאמא לבן

ילד שלי יקר, הגעת לגיל החוקיות! עכשיו אתה יכול לעשות כמעט הכל מבלי לשאול רשות כמובן שיש גבול לכל תעלול, ילד שובב שלי אבל הגיע הזמן שתקבל את העובדה שאתה כבר גדול יש לך את האמביציה, הכשרון והחוזק לעשות את הכל! מאחלת לך שתגיע לכל מקום שרק תרצה אמא כאן תמיד בשבילך להזכיר לך כמה אתה מוכשר ויפה.

ברכה ליום הולדת בת 18

את בת 18 היום וכבר חוקית, הזדמנות לברך בברכה אישית. את כבר לא ילדה ודרכך ממשיכה ומתחילה ונאחל לך שתהייה היא שרויה בצחוק ובשמחה. שתגיעי רחוק ושכל יום בחייך יהיה מלא צחוק, שתאהבי עד השמיים וללא גבולות, מזל טוב מאתנו – באהבה, החברות.

ברכות יום הולדת 18 לבת דודה

יום הולדת שמח לבת דודה שלי, האחת והיחידה, זאת שהיא הכי הכי, אאחל לך ראשית, מזל טוב ענקי – על זה שאת חוקית. את כבר בת 18, גיל מדהים, תנצלי כל רגע ותיהני מהחיים! תלמדי ותאספי אין סוף חוויות, מאחלת לך את הכי טוב שיכול להיות.

יום הולדת 18 לחברה טובה

חברה שלי, את בת 18 היום, איזה גיל חלום. מתנות ופינוקים הם נחוצים אך לא יצליחו לתאר את חשיבותך אצלי בחיים, למילים הכוח הכי גדול, ברכתי לך אומרת את הכל, מאחלת שתצליחי ותשמחי, שתרקדי ותאהבי ושתהיי בריאה וחזקה באהבתי אלייך, החברה הכי טובה.

ברכת יום הולדת 18 – לחברה הכי טובה

לחברה הכי טובה, מגיעה ברכה מכל הנשמה. את היום בת שמונה עשרה ומסיבה גדולה לך אעשה. את חוקית היום, זה ממש חלום, גדלת בעוד שנה והגעת עד הלום. אני מאחלת לך שתהיי בריאה ומאושרת ושתישארי כפי שאת – חברה לתפארת!

ברכה לבן 18 מאמא

ילדי, יקירי, אתה חוגג יום הולדת היום, זה כבר 18 יובלים שאתה מגשים לי חלום. להיות אמא לילד מדהים כשאתה, זוהי גאווה גדולה. התקופה משתנה, אתה כבר חוקי וזוהי ברכה, מאחלת לך הרבה בריאות, זוגיות חלומית, הצלחה והגשמה עצמית.

ברכה לבת 18

גיל שמונה עשרה הוא גיל מיוחד אינך ילדה וזה העיקר עלייך לעזוב לאימא את הסינר ולדעת לקבל החלטות לבד הרי את נערה כבר נאחל לך שתדעי לקבל החלטות נכונות שתדעי שזה לא בושה להתייעץ עם אחרים ברכותי את נכנסת עתה לעולם המבוגרים עד מאה ועשרים שנים.

ברכה ליום הולדת 18 לחברה

לחברתי הנהדרת, היפה שבבנות! גיל שמונה עשרה זהו גיל המשאלות ולכן אותך אברך בצרורות של ברכות החיים הבוגרים מתחילים והלוואי ווודאי לי שתקטפי את כל הפרחים המוצלחים שהם מציעים.

ברכה לגיל 18 לבן

גיל שמונה עשרה הגיע ואיתו הזמן להניע את החיים ואת ההרגשה, את השאיפות והתחושה הלוואי שתגשים את חייך כפי שאתה מאמין שתהיה שלם עם עצמך בכל יום מהימים ושתזכור תמיד שאותך אנחנו אוהבים.

ברכה ליום הולדת לגיל 18

שמונה עשרה שנים חלפו ביעף ואתה כאן, בוגר בנפשך ותמיד רוצה לדעת ברכות ועיגולי שמחה נשלח לך ליום הולדתך נאחל שתקבל את כל ההצלחה הראויה לכישוריך ותרווה נחת את הוריך.

ברכה ליום הולדת 18 לבת

הידד לך! הגעת לגיל הרישמי של הגדולים שמונה עשרה שנים עברו ואת כבר בוגרת אאחל לך שתמיד תהיה מאושרת שתדעי בדיוק, אבל בדיוק, מה לעשות בחיים שלא תהיה לך התלבטות קשה לגבי דברים ותמצאי אהבה גדולה שתמלא את חייך בחיוכים ופרחים.

ברכה קצרה ליום הולדת 18

יום הולדת שמח לרגל הגיעך לגיל הרישמי שבו את הופכת לאזרחית ישראלית מן השורה אינשאללה שכל חייך תפרחי ותרגישי שמחה מינימום כמו פרח נרקיס או שושנה שתשיגי את המטרות שבטוח חשבת עליהן ובכל דלת שתפתחי תמצאי את העולם מהנהן.

ברכה לגיל 18 לבת

שמונה עשרה שנים חלפו ואת כבר לא ילדה אך כיף לראות שנשאר בך מהרוך המופלא ההוא שנולדת איתו הלוואי ושכל חייך הבוגרים תדעי בדיוק מה לעשות עם החיים שתהיי בריאה ותרגישי הכי טוב עם עצמך בכל רגע שתשיגי בקלות את כל היעדים ותמצאי חן בעיני כל החברות והחברים.

ברכה שוקקת חיים ליום הולדת 18

אח, איזה גיל מעולה לרגל יום הולדת שמונה עשרה – אאחל לך שבחיים תמיד תמצא את האקשן והחיות אבל שזה לא יבוא על חשבון הבריאות שתנצל כל רגע לדברים חשובים ותכבוש את העולם, תגיע למרחקים.

ברכה ליום הולדת 18 לבן

לכבוד יום הולדת שמונה עשרה אאחל לך שתמשיך לתת בראש לחיים להעיף את עצמך עליהם ולכבוש את היעדים אינשאללה אף פעם לא תרגיש בודד. תמיד תהיה מוקף בחברים, אבל לא סתם, רק כאלה מובחרים, שמוגדרים 'טובים'.

ברכה ליום הולדת 18

לרגל שמונה עשרה שנים על הגלובוס, אאחל לך שתמשיך לחבק את מה שהעולם מציע לך. שתלך בדרכים ישרות וכל הצעדים שלך יהיו מחושבים. כי הפזיזות – מהשטן, ולך יש זוג הורים 😊 תעניק להם רק נחת, ותזכה לחיים מאושרים.

ברכה לגיל 18 של חוקיות

לרגל הגיעך 'לגיל החוקי של הגדולים' אברך אותך שתקפוץ משמחה כל החיים הבוגרים. שתזכה לחברים אמיתיים שיעריכו אותך כמו שאתה – בלי שקרים ותירוצים. שתסתדר היטב עם המשפחה וההורים, ושתמיד תלך אחרי ליבך ותאמין.

ברכה לגיל 18 מהמקורות

לרגל גיל ההתבגרות והתחלת החיים – אברך אותך שתכבוש את העולם כמו כל הגדולים. שיתקיים בך מאמר הפסוק: "ואעשך לגוי גדול ואברכך ואגדלה שמך והיה ברכה". ששמך הטוב יילך לפניך ויתגדל מעצמו, ושבכל מקום אליו תלך – תרגיש גדול ומבורך.

ברכה לבן 18

סוף סוף הגעת לגיל שבו באמת עולם המבוגרים מתחיל אאחל לך רוב הצלחה בדרך החדשה שתהיה מוקף תמיד אהבה שתדע להגיד לא לסכנות שתנתר כמו איילה מעל למשוכות שתוכל להיעזר ולעזור ואת ההתחלה בשמחה לעבור מאחל לך המון הצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לבחור בן 18

הגעת לגיל שמונה עשרה זו שמחה גדולה אתה יודע מה נעשה אכתוב לך ברכה מיוחדת כזו שיש רק לנער יום ההולדת שתלמד את כללי הכבישים שתשמח בשמחת המבוגרים שתדע לדבר ולא רק להקשיב שתבין שלא כדאי ליזום ריב שתחיה חיים טובים עד מאה ועשרים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 18 ?

בושם עם חריטה אישית