ברכה לגיל 19

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 19

יום הולדת לחייל שלנו

אז הוא נמצא עכשיו בבסיס רחוק באמצע שום מקום, במשרד מטוקטק בקרייה ואולי אפילו במרכז מסווג של חיל המודיעין שאף אחד לא יודע איפה הוא נמצא. מה שבטוח זה דבר אחד בלבד – הוא מגן עלינו ועוזר למדינה להפוך את היומיום שלנו לפשוט, רגוע ונעים.

לכבוד יום ההולדת של החייל של המשפחה נחמד להביא ברכה מרגשת ובה להתייחס לשירות הצבאי שלו ולתרומה שלו למדינה. תאמרו לו שאתם גאים בו ובדרך שהוא עשה ותזכירו לו שאתם שם בשבילו לכל דבר שהוא יזדקק. מאחלים לכם בהצלחה ומזל טוב!

ברכה לגיל 19

ברכה ליום הולדת 19 – לבת

כבר 19 שנים את מפזרת את קסמייך אל מול כל האנשים, כבר 19 שנים שאת גודלת, פורחת וממשיכה את כולם להדהים. מזל טוב ליום הולדתך, כל המשפחה מתרגשת בשבילך. שתהייה הצלחה, אהבה ובריאות, שתרגישי כל חייך שמחה וחירות.

ברכה לבן ליום הולדת 19

שנה לפני שאתה סוגר בייקום שני עשורים, אאחל לך שתדע כיצד לעשות את החיים יפים. שתשלב יפה הנאות וחכמה, אהבה ומשפחה, חברים ומקצוע. שתמיד יאירו לך פנים והדלתות שתגע בהן תפתחנה מאליהן – בכל התחומים.

ברכה ליום הולדת 19

עוד רגע אתה סוגר שני עשורים בעולם כמה מהר זה עבר, ובינתיים 19 כתוב על הנייר לרגל יום הולדתך אאחל שתהיה חזק לעד שתלעס את החיים כמו מאכל טעים תמצה כל רגע ותהנה ממה שהעולם מציע והכי חשוב: שתצליח להיות מי שאתה באמת!

ברכה ליום הולדת 19 לבן

לרגל יום הולדתך ה-19, נרים כוסית לחיים, כי הנער גדל ועוד רגע סוגר עשוריים. הלוואי ובשנה האחרונה של העשור – תכוון גבוה ותצליח להגיע ליעדים. שתעשה לך אחלה תוכנית לחיים מאושרים – וגם נחת, ירוו ממך ההורים.

ברכה לגיל 19

מה נאחל ומה נאמר לנערה שביום הולדתה ליבנו שר שלווה ובריאות וסתם משאלה לנערה שתשע עשרה שנים עברו מאז הולדתה כבר נאמרו עלייך אינספור מילים וקיבלת כבר את רוב האיחולים אך בכל זאת לך נאמר שתישארי כמו שאת.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לדרך חדשה

ברכה לדרך חדשה

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות לסיום בעבודה

ברכה לסיום עבודה

ברכות לקבלת דרגה

עליה בדרגה

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)