ברכה לגיל 30 – 39

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 30 – 39

גיל משמעותי ומיוחד

בשנות השלושים של החיים שלנו העניינים מתחילים להרגע. יש לנו עבודה קבועה, מצאנו את הנפש התאומה שלנו ואולי אפילו התחלנו בחיי הורות מרגשים ומלמדים במיוחד. בגיל שלושים אנחנו לא רק מחפשים את הדברים שהעולם יכול לתת לנו, אלא מתחילים לתרום לו חזרה.

 בשנות השלושים של אדם הקרוב לליבנו, חשוב לומר תודה על הדברים שהוא נותן לנו ולהעריך את היומיום הפשוט שלנו שהוא משפר. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה מיוחדת, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם השראה. עכשיו רק נשאר לפנות קצת זמן, ולתכנן את החגיגות.

ברכה לגיל 30 עד גיל 39

ברכה לגיל 30

לרגל הכניסה היפה לעשור הרביעי אאחל לך שתהיה פורה ורענן כמו בעשור השלישי שההצלחה תרדוף אחריך כמו שוטר סמוי ותשיג אותך בקלי קלות, בשלי שום עינוי שכולם יאהבו אותך, לא יעמדו בפיתוי כי גם הם יודעים… לעמוד מולך מבואס – אין לאיש סיכוי.

ברכה לגיל 30 לחברה טובה

לחברתי היקרה לרגל כניסתך לעשור הרביעי של החיים, אאחל לך שקסם חייך לא יפוג לעולמים. שתרגישי אהבה גדולה לכל יום מן הימים, ותקטפי את פירות הצלחותייך מכל עצי החיים היפים.

ברכה ליום הולדת ל30 לאח

שלושה עשורים חלפו ביעף לידנו פרפר אחד עף הרוח הנושבת בקולה לוחשת היום הוא יום מיוחד אחי היקר והנחמד אאחל לך ליום ההולדת שתמשיך לגדול כארז לתפארת שתדע להגשים חלומות לפעול להגשמת כל המשאלות לדעת להקשיב לעצמך וגם אחרים שתזכה לחיות עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 39

לאיש הכי מדהים שאנחנו מכירים אתה הכי חכם בעולם, את זה כולם יודעים מאחלים לך מכל הלב והנשמה שתצליח ותגדל עם העסק שלך שתגשים כל חלום שרק תרצה שתכבוש את העולם ושתחייה על הקצה שיהיה לך יום הולדת שמח ומלא באהבה ושלא תשכח לבקש גם משאלה.

ברכה ליום הולדת 30 לאח

אח יקר שלושה עשורים עברו זה מכבר ואתה חוגג יום הולדת עגול ואת כל החלומות להגשים אתה יכול מותר לך להמשיך להשתולל וביחד עם זאת לא יותר מידי להתבלבל רציתי לאחל לך מספר מילים המשך להיות מוקף חברים לתת את הנשמה שלך לאחרים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 30 לכלתי

לכלתי המיוחדת והאהובה! גיל שלושים מוביל אותך לעשור חדש הלוואי ובכל יום תרגישי את התחדשות הבריאה את כמויות האנרגיה הפנימית שלך אני מעריכה ומברכת שתמשיכי להצליח ולהיות כלה כה אהובה בהוקרה ואהבה, חמותך.

ברכה ליום הולדת 30

לרגל יום הולדת 30! יהי רצון שהעשור הרביעי יעבור עליך מתוך עשיה ברוכה, ללא לחץ ומהומה. שתשמע רק קולות ערבים של דהרת ההצלחה. שהתוכניות הגדולות יתגשמו כמו שצריך ושום דבר עליך לא יעיק. שתקח את הקושי באהבה ותחייך גם אם לרגע המצב קשה ורע.

ברכה ליום הולדת לבן 38

עוד שנתיים אתה בן ארבעים תתחיל לספור את מניין השנים כבר שלושים ושמונה שנים עברו ואתה יכול להביט בגאווה על משאלות שהתגשמו על הצלחה בעבודה ועל ילדה שנולדה וחיבוק של אהבה נאחל לך צרור ברכות המשך כמו אתה להיות חיוך על הפנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 30 מאמא לבת

לבתי המתוקה! לרגל כניסתך לעשור הרביעי של החיים לך אאחל באהבה – חיים יפים ללא תיקונים שיהיה לך הכי טוב בעולם בכל שניה מהזמן ובכל מה שתעשה תרגישי טעם נפלא, כמו של מן שבכל התחומים תקצרי הצלחות בשלות ותרגישי בלב אשה שלימה, בלי יותר מדי שאלות .

ברכה לגיל 37

יום הולדת הגיע והשמחה רבה את כבר בת 37 ועדיין נראת כמו ילדה אני כל כך שמחה שאנחנו מכירות כבר מילדות שאנחנו עוברות את כל החיים יחד והכל עדיין נשאר קליל ועם רוח שטות מאחלת לך שתמיד תהיי מאושרת ומסופקת ממה שיש לך בחיים ומאחלת לי שנישאר חברות לנצח נצחים!

ברכה לגיל 32

המתח מלהגיע לגיל שלושים נגמר לפני שנתיים עכשיו שאתה נמצא בעשור חדש, זה לא הזמן לחשוב פעמיים מאחלים לך מכל הלב לקפוץ מדרגה למצוא את הדרך שלך ולהקים משפחה! שתהנה מהחיים ושתטוס הרבה לחו״ל כי מבלי שתשים לב אתה תצטרך להחליף חיתול שיהיה לך המון מזל וטוב ושתמיד תישאר אלינו קרוב.

ברכה ליום הולדת 31

שלושים ואחת שנים עברו מאז שהעולם לא יכול היה בלעדיך אהובה את על כולנו וילדיך הולכים אחריך יום הולדת שלושים ואחת הוא גיל שבו אפשר להתחיל לחיות את יכולה את הכל לרצות התקדמי בעבודה ותמשכי לתת את כולך למשפחה מזל טוב יקרה עד מאה ועשרים שנה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למימונה

ברכה למימונה

ברכות לדרך חדשה

ברכה לדרך חדשה

ברכות ליום ראשון

ברכה ליום ראשון

ברכות להולדת הבת

ברכה להולדת בת

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

ברכות להצלחה בטסט

ברכה לפני טסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)