ברכה לגיל 30 – 39

גיל משמעותי ומיוחד

בשנות השלושים של החיים שלנו העניינים מתחילים להרגע. יש לנו עבודה קבועה, מצאנו את הנפש התאומה שלנו ואולי אפילו התחלנו בחיי הורות מרגשים ומלמדים במיוחד. בגיל שלושים אנחנו לא רק מחפשים את הדברים שהעולם יכול לתת לנו, אלא מתחילים לתרום לו חזרה.

 בשנות השלושים של אדם הקרוב לליבנו, חשוב לומר תודה על הדברים שהוא נותן לנו ולהעריך את היומיום הפשוט שלנו שהוא משפר. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה מיוחדת, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם השראה. עכשיו רק נשאר לפנות קצת זמן, ולתכנן את החגיגות.

ברכה לגיל 30 עד גיל 39

ברכה ליום הולדת 30 לבן

מה, אתה כבר בן 30? לא להאמין… אתה יודע שזה לא הגיל אלא התרגיל, ושעדיין ימשיכו לבקש ממך תעודת זהות כשאתה קונה בירה בסופר. מאחלים לך שתמשיך להיות גבר גבר ושהעשור החדש יהיה מסעיר ומדהים לא פחות מהקודמים. מזל טוב!

ברכה לבעל ליום הולדת 30

בן זוגי היקר, בהגיעך לגיל שלושים. המון מזל טוב! מקווה שתגשים יעדים, ואל תשכח גם ליהנות ולאהוב. בגיל זה העגול, הבשל והצעיר, כל מה שתחליט, כך או אחרת, תתקדם ותתפתח, וביחד נעבור דרך מעניינת ומאתגרת, מרעייתך האוהבת – בריאות, אושר, וכמובן הצלחה מסחררת!

ברכה לגיל 30 לבעל

ביום הזה שבו מלאו לך שלושים חשוב לי לומר לך עוד יותר מימים אחרים כמה אתה נהדר ונפלא ואוהב ומקסים ואיזה אבא נהדר אתה לילדים נרגשת לברך אותך הערב אהבה שלי שתמיד תהיה שמח, מאושר ובריא!

ברכה לגיל 32

המתח מלהגיע לגיל שלושים נגמר לפני שנתיים עכשיו שאתה נמצא בעשור חדש, זה לא הזמן לחשוב פעמיים מאחלים לך מכל הלב לקפוץ מדרגה למצוא את הדרך שלך ולהקים משפחה! שתהנה מהחיים ושתטוס הרבה לחו״ל כי מבלי שתשים לב אתה תצטרך להחליף חיתול שיהיה לך המון מזל וטוב ושתמיד תישאר אלינו קרוב.

ברכה לגיל 37

יום הולדת הגיע והשמחה רבה את כבר בת 37 ועדיין נראת כמו ילדה אני כל כך שמחה שאנחנו מכירות כבר מילדות שאנחנו עוברות את כל החיים יחד והכל עדיין נשאר קליל ועם רוח שטות מאחלת לך שתמיד תהיי מאושרת ומסופקת ממה שיש לך בחיים ומאחלת לי שנישאר חברות לנצח נצחים!

ברכה לגיל 30 לבעל

לבעלי היקר, היום אתה חוגג 30 אביבים 30 שנים של אהבה, אושר והנאה מהחיים אתה אדם כזה הרפתקן, חכם, שתמיד יודע להגיד את הדבר הנכון וגם כשקשה לכל בעיה אתה מצליח למצוא פתרון מאחלת לך שתישאר האיש המדהים שאתה היום ושתצליח בדרכך ותגשים כל חלום!

ברכה לגיל 39

לאיש הכי מדהים שאנחנו מכירים אתה הכי חכם בעולם, את זה כולם יודעים מאחלים לך מכל הלב והנשמה שתצליח ותגדל עם העסק שלך שתגשים כל חלום שרק תרצה שתכבוש את העולם ושתחייה על הקצה שיהיה לך יום הולדת שמח ומלא באהבה ושלא תשכח לבקש גם משאלה.

ברכה לגיסה ליום הולדת 30

גיסתי היקרה, אני מאחלת לך הרבה מזל טוב ליום הולדת 30, שתמשיכי להיות אמא מדהימה לילדים וגיסה מדהימה עבורי, שתצליחי בכל דרך בה תפני, אני מאמינה בך שאין מכשול שלא תעברי. הרבה בריאות ושמחת חיים, הרבה סבלנות ורגעים מאושרים. אוהבת רבות, גיסה שהיא אחות.

ברכה ליום הולדת לבן 38

יום הולדת שמח לגבר שבגברים, אתה כבר בן 38 וזכור כי אלו רק מספרים. הישאר כפי שאתה בעל לב גדול, אדיבות, סבלנות, ממש כל המכלול. מאחלת לך בריאות ואריכות ימים, שתבנה בית, משפחה וילדים. שתזכה לפרנסה בשפע, שמחה, אהבה והצלחה רבה.

ברכות ליום הולדת לאח בן 30

אחי היקר והמדהים, ממש היום אתה כבר בן 30, גיל עגול וזה הזמן מאושר לצהול. על שינוי הקידומת רשמתי לך ברכונת קטנטונת: שתהייה בריא, מאושר ושמח, שתצליח בחיים גם על הרע להתבדח, שתגיש כל חלום, ושתהייה גאה על שהגעת עד הלום. באהבה גדולה, אחותך.

ברכה לבעל – לגיל 30

בעלי המקסים, אתה חוגג 30, זאתי סיבה למסיבה ולריקודים. אני מודה לך על הבעל שאתה, שנמשיך כך יחד באהבה ובשמחה. מאחלת לך חיים ארוכים וממצים, שתצליח את כל החלומות להגשים, שתגיע גבוה בסולם החיים ושתהייה שלם בכל החלטה מבפנים. שלך ובשבילך, אשתך.

ברכה לבעל ליום הולדת 30

בעלי שלי, היום אתה בן שלושים, עברת כבר רבע מהחיים, לפניך עוד שלושה מקטעים ומאחלת שיהיו הם שמחים ומאושרים. תודה על שאתה העוגן שלי ועומד זקוף ובטוח למעני. מאחלת שתגשים כל משאלה, שתהייה בריא וחזק, מסופק ומוצלח. אשתך אוהבת חזק!

ברכה ליום הולדת גיל 30

לא להאמין איך עברו שלושה עשורים איך ביעף חלפו להם השנים אתה כבר בחור לא נער צעיר אוהב לערוך קניות בעיר יש לך ילדים וקריירה מפוארת ולאשתך קוראים ברחוב גברת ברכה לך שלוחה היום שתצליח להגשים כל חלום ואם אפשר עוד ברכה קטנה מזל טוב עד מאה עשרים שנה.

ברכה לגיסה ליום הולדת 30

גיסה יקרה מודים שהצטרפת למשפחתנו והנה יש חגיגה שמחה היא בשבילנו מה נאחל ליום ההולדת לגיסה שגידלה ילדים לתפארת שתמיד תכיני לאהובים לאכול שתוכלי לשמוע סיפורים של אחרים שתדעי לפרוח ולא לנבול זר של שושנים וברכות עד מאה ועשרים תזכי להיות.

ברכה ליום הולדת לבן 38

עוד שנתיים אתה בן ארבעים תתחיל לספור את מניין השנים כבר שלושים ושמונה שנים עברו ואתה יכול להביט בגאווה על משאלות שהתגשמו על הצלחה בעבודה ועל ילדה שנולדה וחיבוק של אהבה נאחל לך צרור ברכות המשך כמו אתה להיות חיוך על הפנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת ל30 לאח

שלושה עשורים חלפו ביעף לידנו פרפר אחד עף הרוח הנושבת בקולה לוחשת היום הוא יום מיוחד אחי היקר והנחמד אאחל לך ליום ההולדת שתמשיך לגדול כארז לתפארת שתדע להגשים חלומות לפעול להגשמת כל המשאלות לדעת להקשיב לעצמך וגם אחרים שתזכה לחיות עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 30 מאימא לבן

בני היקר והאהוב עברו שלושים שנה מאז שראיתי אותך לראשונה יום זה בשבילי כה חשוב מה מאחלים בן יקר זוהי שאלה שאינה קלה כלל ועיקר ואני מתחבטת בה רבות והמחשבות רצות אאחל לך בנים ובנות שתתקדם בעבודה לאורך שנים ארוכות שתצליח להגיע אל המטרה ותזכור כי לעיתים הדרך ארוכה.

ברכה לאימא ליום הולדת 39

אימא יקרה עוד שנה את בת ארבעים ואנחנו כל כך מתרגשים וכותבים לך ברכה אימא אהובה שתדעי לחלום ולהגשים שתהני מענן ששט במרומים שתדעי לרקוד בין הטיפות להנות מיהלום זיו יקרות שתגדלי בנחת את הילדים עד מאה ועשרים בטוב ובנעימים.

ברכה ליום הולדת 35

שלושים וחמש שנה עברו מאז שהגעת לעולם הזמן חלף השנים עברו חלפו מאז שהפכת את העולם נשלח לך ברכה תודה על מי שאתה ומה שאתה המשך להיות מוקף חברים להנות מהחיים להיות מרכז העניינים המשך לעבור רגעים קשים וצחק לחיים בפנים.

ברכה לגיל 35

שלושים וחמש שנים זה בול באמצע כבר למדת המון אבל נשאר עוד ללמוד גיל מושלם לברך שתמשיך לנוע קדימה ושיהיה לך הכוח כל יום מחדש להתניע לכבוש את העולם אל תפסיק אותנו להפתיע ברכה לחבר הכי טוב ליום הולדת.

ברכה ליום הולדת 30 לבעל

לבעל המושלם שלי! הגעת לגיל שלושים ונחמד מאוד לראות כל פעם מחדש שעדין הילד שבך פועם חי ונושם, מפתיע ומצחיק, חכם ורגיש, מלא חמלה ומרגיש שהשנה הבאה תמשיך להיות כל כך מושלם אותך אני אוהבת תמיד, אשתך בעבר, בהווה ובעתיד.

ברכה ליום הולדת 30 לחברה

לחברתי האהובה! יום הולדת שלושים מגיע ואיתו הרצון לברך להוקיר אותך ולברך על כל רגע שאת לי חברה תומכת וקשובה שתהיי כל חייך צוחקת ולא עצובה שכל משאלה טובה שלך תתגשם במהרה את אור אמיתי, תזכרי, כל פעם שאת חשה בתוך מנהרה.

ברכה ליום הולדת 33

שלושים ושלוש זה גיל לא עגול אבל יש בו משהו מדליק כמו דגל לבן וכחול כמו סמל מזל שטוען שאתה גדול הזדמנות לאחל לך שתזכה להכל לשמחת חיים עצומה ורוב טוב בריאות איתנה וכוחות, מינימום, כמו צבא של מדינה.

ברכה ליום הולדת 30 לכלתי

לכלתי המיוחדת והאהובה! גיל שלושים מוביל אותך לעשור חדש הלוואי ובכל יום תרגישי את התחדשות הבריאה את כמויות האנרגיה הפנימית שלך אני מעריכה ומברכת שתמשיכי להצליח ולהיות כלה כה אהובה בהוקרה ואהבה, חמותך.

ברכה לגיל 30 לחברה טובה

לחברה הטובה שלי! חיים, כמה יפה לראות אותך חוגגת ונכנסת לעשור הרביעי שתדעי רק אושר, שמחות וחיוכים שכל משאלה טובה שלך תוגשם במרומים ושאף פעם לא תקחי קשה – את הקשיים זו זכות להיות חברה שלך, חברתך הטובה 🙂

ברכה לגיל 30 לחברה

לחברתי האהובה! גיל שלושים הגיע ואיתו הרגע בו אני עוצרת את הכל עוטה על פניי את מסכת הרצינות כדי לברך אותך מכל הלב שלי: שתהיה לך שנה מבורכת ומלאה בכל מה שאת מבקשת שתדעי תמיד מה טוב לך ומה עושה לך רע ולא תפחדי אף פעם מקולות הלב העושים מהומה.

ברכה ליום הולדת 30 מאמא לבת

לבתי המתוקה! לרגל כניסתך לעשור הרביעי של החיים לך אאחל באהבה – חיים יפים ללא תיקונים שיהיה לך הכי טוב בעולם בכל שניה מהזמן ובכל מה שתעשה תרגישי טעם נפלא, כמו של מן שבכל התחומים תקצרי הצלחות בשלות ותרגישי בלב אשה שלימה, בלי יותר מדי שאלות .

ברכה לגיל 30

לרגל הכניסה היפה לעשור הרביעי אאחל לך שתהיה פורה ורענן כמו בעשור השלישי שההצלחה תרדוף אחריך כמו שוטר סמוי ותשיג אותך בקלי קלות, בשלי שום עינוי שכולם יאהבו אותך, לא יעמדו בפיתוי כי גם הם יודעים… לעמוד מולך מבואס – אין לאיש סיכוי.

ברכה ליום הולדת 30

לרגל יום הולדת 30! יהי רצון שהעשור הרביעי יעבור עליך מתוך עשיה ברוכה, ללא לחץ ומהומה. שתשמע רק קולות ערבים של דהרת ההצלחה. שהתוכניות הגדולות יתגשמו כמו שצריך ושום דבר עליך לא יעיק. שתקח את הקושי באהבה ותחייך גם אם לרגע המצב קשה ורע.

ברכה לגיל 30 לחברה טובה

לחברתי היקרה לרגל כניסתך לעשור הרביעי של החיים, אאחל לך שקסם חייך לא יפוג לעולמים. שתרגישי אהבה גדולה לכל יום מן הימים, ותקטפי את פירות הצלחותייך מכל עצי החיים היפים.

ברכה ליום הולדת 31

שלושים ואחת שנים עברו מאז שהעולם לא יכול היה בלעדיך אהובה את על כולנו וילדיך הולכים אחריך יום הולדת שלושים ואחת הוא גיל שבו אפשר להתחיל לחיות את יכולה את הכל לרצות התקדמי בעבודה ותמשכי לתת את כולך למשפחה מזל טוב יקרה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 30 לאח

אח יקר שלושה עשורים עברו זה מכבר ואתה חוגג יום הולדת עגול ואת כל החלומות להגשים אתה יכול מותר לך להמשיך להשתולל וביחד עם זאת לא יותר מידי להתבלבל רציתי לאחל לך מספר מילים המשך להיות מוקף חברים לתת את הנשמה שלך לאחרים עד מאה ועשרים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 30 - 39 ?

בושם עם חריטה אישית