ברכה לגיל 30 – 39

ברכה לגיל 30 - 39 - ברכות ליום הולדת 30 עד 39

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 30 – 39

גיל משמעותי ומיוחד

בשנות השלושים של החיים שלנו העניינים מתחילים להרגע. יש לנו עבודה קבועה, מצאנו את הנפש התאומה שלנו ואולי אפילו התחלנו בחיי הורות מרגשים ומלמדים במיוחד. בגיל שלושים אנחנו לא רק מחפשים את הדברים שהעולם יכול לתת לנו, אלא מתחילים לתרום לו חזרה.

 בשנות השלושים של אדם הקרוב לליבנו, חשוב לומר תודה על הדברים שהוא נותן לנו ולהעריך את היומיום הפשוט שלנו שהוא משפר. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה מיוחדת, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם השראה. עכשיו רק נשאר לפנות קצת זמן, ולתכנן את החגיגות.

ברכה לגיל 30 עד גיל 39

ברכה ליום הולדת 30

לרגל יום הולדת 30! יהי רצון שהעשור הרביעי יעבור עליך מתוך עשיה ברוכה, ללא לחץ ומהומה. שתשמע רק קולות ערבים של דהרת ההצלחה. שהתוכניות הגדולות יתגשמו כמו שצריך ושום דבר עליך לא יעיק. שתקח את הקושי באהבה ותחייך גם אם לרגע המצב קשה ורע.

ברכה לגיל 30 לחברה טובה

לחברה הטובה שלי! חיים, כמה יפה לראות אותך חוגגת ונכנסת לעשור הרביעי שתדעי רק אושר, שמחות וחיוכים שכל משאלה טובה שלך תוגשם במרומים ושאף פעם לא תקחי קשה – את הקשיים זו זכות להיות חברה שלך, חברתך הטובה 🙂

ברכה לבעל – לגיל 30

בעלי המקסים, אתה חוגג 30, זאתי סיבה למסיבה ולריקודים. אני מודה לך על הבעל שאתה, שנמשיך כך יחד באהבה ובשמחה. מאחלת לך חיים ארוכים וממצים, שתצליח את כל החלומות להגשים, שתגיע גבוה בסולם החיים ושתהייה שלם בכל החלטה מבפנים. שלך ובשבילך, אשתך.

ברכה ליום הולדת 30 לכלתי

לכלתי המיוחדת והאהובה! גיל שלושים מוביל אותך לעשור חדש הלוואי ובכל יום תרגישי את התחדשות הבריאה את כמויות האנרגיה הפנימית שלך אני מעריכה ומברכת שתמשיכי להצליח ולהיות כלה כה אהובה בהוקרה ואהבה, חמותך.

ברכה לגיל 30

לרגל הכניסה היפה לעשור הרביעי אאחל לך שתהיה פורה ורענן כמו בעשור השלישי שההצלחה תרדוף אחריך כמו שוטר סמוי ותשיג אותך בקלי קלות, בשלי שום עינוי שכולם יאהבו אותך, לא יעמדו בפיתוי כי גם הם יודעים… לעמוד מולך מבואס – אין לאיש סיכוי.

ברכה לגיל 39

לאיש הכי מדהים שאנחנו מכירים אתה הכי חכם בעולם, את זה כולם יודעים מאחלים לך מכל הלב והנשמה שתצליח ותגדל עם העסק שלך שתגשים כל חלום שרק תרצה שתכבוש את העולם ושתחייה על הקצה שיהיה לך יום הולדת שמח ומלא באהבה ושלא תשכח לבקש גם משאלה.

ברכה לגיל 30 לבעל

לבעלי היקר, היום אתה חוגג 30 אביבים 30 שנים של אהבה, אושר והנאה מהחיים אתה אדם כזה הרפתקן, חכם, שתמיד יודע להגיד את הדבר הנכון וגם כשקשה לכל בעיה אתה מצליח למצוא פתרון מאחלת לך שתישאר האיש המדהים שאתה היום ושתצליח בדרכך ותגשים כל חלום!

ברכה לגיל 30 לבעל

ביום הזה שבו מלאו לך שלושים חשוב לי לומר לך עוד יותר מימים אחרים כמה אתה נהדר ונפלא ואוהב ומקסים ואיזה אבא נהדר אתה לילדים נרגשת לברך אותך הערב אהבה שלי שתמיד תהיה שמח, מאושר ובריא!

ברכה לגיל 37

יום הולדת הגיע והשמחה רבה את כבר בת 37 ועדיין נראת כמו ילדה אני כל כך שמחה שאנחנו מכירות כבר מילדות שאנחנו עוברות את כל החיים יחד והכל עדיין נשאר קליל ועם רוח שטות מאחלת לך שתמיד תהיי מאושרת ומסופקת ממה שיש לך בחיים ומאחלת לי שנישאר חברות לנצח נצחים!

ברכה לגיל 35

שלושים וחמש שנים זה בול באמצע כבר למדת המון אבל נשאר עוד ללמוד גיל מושלם לברך שתמשיך לנוע קדימה ושיהיה לך הכוח כל יום מחדש להתניע לכבוש את העולם אל תפסיק אותנו להפתיע ברכה לחבר הכי טוב ליום הולדת.

ברכה ליום הולדת גיל 30

לא להאמין איך עברו שלושה עשורים איך ביעף חלפו להם השנים אתה כבר בחור לא נער צעיר אוהב לערוך קניות בעיר יש לך ילדים וקריירה מפוארת ולאשתך קוראים ברחוב גברת ברכה לך שלוחה היום שתצליח להגשים כל חלום ואם אפשר עוד ברכה קטנה מזל טוב עד מאה עשרים שנה.

ברכה לגיל 32

המתח מלהגיע לגיל שלושים נגמר לפני שנתיים עכשיו שאתה נמצא בעשור חדש, זה לא הזמן לחשוב פעמיים מאחלים לך מכל הלב לקפוץ מדרגה למצוא את הדרך שלך ולהקים משפחה! שתהנה מהחיים ושתטוס הרבה לחו״ל כי מבלי שתשים לב אתה תצטרך להחליף חיתול שיהיה לך המון מזל וטוב ושתמיד תישאר אלינו קרוב.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 30 – 39

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 30 – 39 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 30 – 39 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 30 – 39 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 11 – 15

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

ברכות לרכב חדש

ברכה לרכב חדש

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכות לבר מצווה

ברכה לבר מצווה

ברכות ליום ראשון

ברכה ליום ראשון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)