ברכה לגיל 30 – 39

ברכה לגיל 30 - 39 - ברכות ליום הולדת 30 עד 39

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 30 – 39

גיל משמעותי ומיוחד

בשנות השלושים של החיים שלנו העניינים מתחילים להרגע. יש לנו עבודה קבועה, מצאנו את הנפש התאומה שלנו ואולי אפילו התחלנו בחיי הורות מרגשים ומלמדים במיוחד. בגיל שלושים אנחנו לא רק מחפשים את הדברים שהעולם יכול לתת לנו, אלא מתחילים לתרום לו חזרה.

 בשנות השלושים של אדם הקרוב לליבנו, חשוב לומר תודה על הדברים שהוא נותן לנו ולהעריך את היומיום הפשוט שלנו שהוא משפר. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה מיוחדת, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם השראה. עכשיו רק נשאר לפנות קצת זמן, ולתכנן את החגיגות.

ברכה לגיל 30 עד גיל 39

ברכה ליום הולדת 35

שלושים וחמש שנה עברו מאז שהגעת לעולם הזמן חלף השנים עברו חלפו מאז שהפכת את העולם נשלח לך ברכה תודה על מי שאתה ומה שאתה המשך להיות מוקף חברים להנות מהחיים להיות מרכז העניינים המשך לעבור רגעים קשים וצחק לחיים בפנים.

ברכה לגיסה ליום הולדת 30

גיסתי היקרה, אני מאחלת לך הרבה מזל טוב ליום הולדת 30, שתמשיכי להיות אמא מדהימה לילדים וגיסה מדהימה עבורי, שתצליחי בכל דרך בה תפני, אני מאמינה בך שאין מכשול שלא תעברי. הרבה בריאות ושמחת חיים, הרבה סבלנות ורגעים מאושרים. אוהבת רבות, גיסה שהיא אחות.

ברכה לבעל ליום הולדת 30

בעלי שלי, היום אתה בן שלושים, עברת כבר רבע מהחיים, לפניך עוד שלושה מקטעים ומאחלת שיהיו הם שמחים ומאושרים. תודה על שאתה העוגן שלי ועומד זקוף ובטוח למעני. מאחלת שתגשים כל משאלה, שתהייה בריא וחזק, מסופק ומוצלח. אשתך אוהבת חזק!

ברכה לגיל 37

יום הולדת הגיע והשמחה רבה את כבר בת 37 ועדיין נראת כמו ילדה אני כל כך שמחה שאנחנו מכירות כבר מילדות שאנחנו עוברות את כל החיים יחד והכל עדיין נשאר קליל ועם רוח שטות מאחלת לך שתמיד תהיי מאושרת ומסופקת ממה שיש לך בחיים ומאחלת לי שנישאר חברות לנצח נצחים!

ברכה לאימא ליום הולדת 39

אימא יקרה עוד שנה את בת ארבעים ואנחנו כל כך מתרגשים וכותבים לך ברכה אימא אהובה שתדעי לחלום ולהגשים שתהני מענן ששט במרומים שתדעי לרקוד בין הטיפות להנות מיהלום זיו יקרות שתגדלי בנחת את הילדים עד מאה ועשרים בטוב ובנעימים.

ברכה ליום הולדת 30 מאימא לבן

בני היקר והאהוב עברו שלושים שנה מאז שראיתי אותך לראשונה יום זה בשבילי כה חשוב מה מאחלים בן יקר זוהי שאלה שאינה קלה כלל ועיקר ואני מתחבטת בה רבות והמחשבות רצות אאחל לך בנים ובנות שתתקדם בעבודה לאורך שנים ארוכות שתצליח להגיע אל המטרה ותזכור כי לעיתים הדרך ארוכה.

ברכות ליום הולדת לאח בן 30

אחי היקר והמדהים, ממש היום אתה כבר בן 30, גיל עגול וזה הזמן מאושר לצהול. על שינוי הקידומת רשמתי לך ברכונת קטנטונת: שתהייה בריא, מאושר ושמח, שתצליח בחיים גם על הרע להתבדח, שתגיש כל חלום, ושתהייה גאה על שהגעת עד הלום. באהבה גדולה, אחותך.

ברכה לגיל 30 לחברה טובה

לחברתי היקרה לרגל כניסתך לעשור הרביעי של החיים, אאחל לך שקסם חייך לא יפוג לעולמים. שתרגישי אהבה גדולה לכל יום מן הימים, ותקטפי את פירות הצלחותייך מכל עצי החיים היפים.

ברכה ליום הולדת 30 לבן

מה, אתה כבר בן 30? לא להאמין… אתה יודע שזה לא הגיל אלא התרגיל, ושעדיין ימשיכו לבקש ממך תעודת זהות כשאתה קונה בירה בסופר. מאחלים לך שתמשיך להיות גבר גבר ושהעשור החדש יהיה מסעיר ומדהים לא פחות מהקודמים. מזל טוב!

ברכה ליום הולדת 30

לרגל יום הולדת 30! יהי רצון שהעשור הרביעי יעבור עליך מתוך עשיה ברוכה, ללא לחץ ומהומה. שתשמע רק קולות ערבים של דהרת ההצלחה. שהתוכניות הגדולות יתגשמו כמו שצריך ושום דבר עליך לא יעיק. שתקח את הקושי באהבה ותחייך גם אם לרגע המצב קשה ורע.

ברכה ליום הולדת 30 לחברה

לחברתי האהובה! יום הולדת שלושים מגיע ואיתו הרצון לברך להוקיר אותך ולברך על כל רגע שאת לי חברה תומכת וקשובה שתהיי כל חייך צוחקת ולא עצובה שכל משאלה טובה שלך תתגשם במהרה את אור אמיתי, תזכרי, כל פעם שאת חשה בתוך מנהרה.

ברכה לגיל 32

המתח מלהגיע לגיל שלושים נגמר לפני שנתיים עכשיו שאתה נמצא בעשור חדש, זה לא הזמן לחשוב פעמיים מאחלים לך מכל הלב לקפוץ מדרגה למצוא את הדרך שלך ולהקים משפחה! שתהנה מהחיים ושתטוס הרבה לחו״ל כי מבלי שתשים לב אתה תצטרך להחליף חיתול שיהיה לך המון מזל וטוב ושתמיד תישאר אלינו קרוב.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 30 – 39

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 30 – 39 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 30 – 39 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 30 – 39 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכות לסוף שנה

ברכה ללוח שנה

ברכות לטיסה ולטיול

ברכה לפני טיסה

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)