ברכה לגיל 40 – 49

ברכה לגיל 40 - 49 - ברכות ליום הולדת 40 עד 49

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 40 – 49

שנים משמעותיות ואינטנסיביות

בשנות הארבעים של החיים שלנו אנחנו מתמודדים עם גיל ההתבגרות של הילדים שלנו והעבודה האינטנסיבית ונהנים מזוגיות מעט יותר רגועה ונעימה. מדובר בעשור שליו, נינוח ומלא באירועים מיוחדים – בר המצווה של הגדול, חתונות של האחיינים וכניסה לעולם של קרובי משפחה נוספים.

 אמנם בשנות הארבעים לחיינו אנחנו ממשיכים בחיים שלנו כרגיל, אבל לרוב מדובר בתקופה מלאה בהתחלות חדשות. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה לאדם האהוב עליכם בשנות הארבעים לחייו, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיעזרו לכם בתהליך הכתיבה הסבוך. מאחלים לכם המון מזל טוב ושיהיה בהצלחה!

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכה לחברה הכי טובה ליום הולדת 40

חברה טובה באמת יש רק אחת ואת יודעת במי מדובר, יא אחות לרגל היום המיוחד אותך אברך שביום הולדת ארבעים תקבלי את הכוחות להגשים את משאלותיך, לכל הפחות לחלום קצת מעבר, לכל היותר ולאהוב את עצמך, לעולם לא להישבר.

ברכה לבעל לגיל 40

בעל יקר אומרים שגיל הוא רק מספר אך ליבי היום מתרונן ושר כי אתה חוגג יום הולדת עגול ויש לך כבר הכל ילדים ואישה פרנסה טובה צרור איחולים בזר פרחים לך שלוחים לך אנו מאחלים בריאות והצלחה עד מאה ועשרים.

ברכה לחברה טובה לגיל 40

חברתי הטובה איך עברו שנים רבות הגעת לשנת הארבעים ואנו כבר מזמן חברות חברתי היקרה אשא קולי בגיל ושמחה אאחל שתתגשם לך כל משאלה שתדעי להבחין בין דמיון למציאות לעיתים יש לכך חשיבות שתמשיכי לדלג על הקשיים ולהיות תמיד עם חיוך הפנים.

ברכה מצחיקה לגיל 40

יום הולדת 40 זה לא צחוק למרות שמבלי לשים לב, הזמן עובר כל כך מהר, אני בשוק! רק לפני יומיים שיחקנו בגינה ורדפנו אחרי האוטו גלידה מי היה מאמין שהיום את כבר סו-פר אמא מאחלת לך את כל האהבה שבעולם שתהיי מאושרת ושתמשיכי להיות טובה לכולם.

ברכה ליום הולדת 40 לחבר

לחברי היקר! אתה נכנס לעשור החמישי של חייך וזה לא צחוק הגורל לחש לי באוזן שיהיה לך רק טוב ואמשיך לברך שלא תדעי לעולם מכאוב ושהעשור הבא יהיה הטוב בחייך שתצליח להגשים בו את כל משאלותיך.

ברכה ליום הולדת 40 לבעל

בעלי חוגג יום הולדת אני דואגת לחגיגה מפוארת מזמינה את כל המשפחה ואת החברים הטובים מכינה עוגה טעימה כי אתה הגעת לגיל 40 קח ממני את צרור איחולי אתה הכי אהוב עלי הצלחה בחיים שתהיה מרכז העניינים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 40 לאחות

אחותי היקרה עברו להם ארבעה עשורים בשמחה וצהלה יום הולדת עגול הוא שמחה גדולה מותר לך לפנות אל תחביבים אחרים לתת גם לעצמך ולא רק לאחרים מה מאחלים לאחות אהובה אושר ועושר ורוב הצלחה שתמשיכי כך עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לגיל 49

עוד שנה אתה סוגר יובל שנים. לרגל יום הולדתך ה-49 אאחל שתמיד תרגיש מושלם. לא כמעט ולא בערך, שכל יום תרגיש שיא המאושר. שעד גיל חמישים תשיג את המטרות שהצבת לעצמך; בפרנסה, משפחה וחיי האהבה. ושהבריאות רק תשתפר ולא תדע שבריר חולי או כאב.

ברכה ליום הולדת 45 לגבר

יום הולדת 45, איזה גיל מרגש מזל טוב גדול לגבר שנותן את הנשמה ואת הכל. שתמשיך בדרכך הנעימה לצעוד, ותזכה בחייך לברכות ועוד. בריאות ופרנסה ידפקו על דלתך, שפע והצלחה, יהיו לרגלך. לימים מאושרים, חיים שמחים ואנשים טובים.

ברכה לגבר בן 40

גיל 40 הוא גיל מושלם בו אתה יכול להבין את העולם ההחלטות מתבצעות בשיקול אינך איטי כשבלול בשיא קריירה בעבודה וכבר אינך חושב עוד לבצע תעלול ומה עוד לך יש לאחל הן את הכל כבר השגת שתמשיך לתת ולא לקבל ושנה לחייך הוספת.

ברכה לבעלי לגיל 40

לבעלי האהוב, הגבר של חיי! אני אוהבת אותך, אהבה שאינה תלויה בדבר. מי יתן וכל חייך – תרגיש מאושר. שיום הולדתך הארבעים יגרום לך לפרוח עוד יותר. אתה מדהים ויצוק כסלע איתן וחיוכך מפיק זמירות. הלוואי ותקבל כוחות להגשים את כל המשאלות והחלומות.

ברכה ליום הולדת 40 לאשתי

אשתי היקרה והאהובה יום הולדת ארבעה עשורים יום זה הוא בשבילי סיבה למסיבה שתדעי לעבור את כל המכשולים שתזכי להנות מריח של פרח בגינה להביט על כל הקשיים בעין טובה להתקדם בתפקידים ולהצליח בעבודה ונשאר לי עוד לאחל ברכה קטנה שתחיי עד מאה עשרים שנה.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 40 – 49

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 40 – 49 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 40 – 49 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 40 – 49 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבוקר טוב

ברכה לבוקר טוב

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכות להצלחה במבחן | ברכות לפני מבחן

ברכה למבחן

ברכה לגיל 19

ברכה לגיל 19

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

One thought on “ברכה לגיל 40 – 49

  1. מרינה אומר:

    פעם הראשונה נכנסתי לאתר ,פשוט מדהים ,ברכות כתובות כל כך מרשים .מבקשת אם אפשר ליצור איתי קשר
    אני זקוקה לעזרה כתיבה של נאום ליום גיבוש של צוות אשמח מאוד אם תיצרו איתי קשר,תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)