ברכה לגיל 40 – 49

שנים משמעותיות ואינטנסיביות

בשנות הארבעים של החיים שלנו אנחנו מתמודדים עם גיל ההתבגרות של הילדים שלנו והעבודה האינטנסיבית ונהנים מזוגיות מעט יותר רגועה ונעימה. מדובר בעשור שליו, נינוח ומלא באירועים מיוחדים – בר המצווה של הגדול, חתונות של האחיינים וכניסה לעולם של קרובי משפחה נוספים.

 אמנם בשנות הארבעים לחיינו אנחנו ממשיכים בחיים שלנו כרגיל, אבל לרוב מדובר בתקופה מלאה בהתחלות חדשות. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה לאדם האהוב עליכם בשנות הארבעים לחייו, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיעזרו לכם בתהליך הכתיבה הסבוך. מאחלים לכם המון מזל טוב ושיהיה בהצלחה!

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכה לבעל יומולדת 40

יומולדת 40 שמח בעלי, מי שאחראי על החיוך שלי. מי שמאיר לי את הבקרים, ושומר אותי בלילות. מי שהולך איתי דרך ומגשים איתי חלומות. מזל טוב גבר שלי, שהחיים תמיד יחייכו ויאירו את פנייך אתה המתנה שלי והלוואי שיתגשמו כל משאלותיך.

ברכה לאמא ליום הולדת 40

לאימא המהממת שחוגגת 40 אבל עם אין אנרגיות של בת 20, המון מזל טוב! אין אדם שלא אוהב אותך – כי כולך אהבה ואור. תמשיכי להיות אהובה, שמחה, מאושרת ותמיד תזכרי שמה שאת נותנת – את מקבלת. אוהבים אותך כל בני המשפחה.

ברכה לאישה לגיל 40

וואו, מי היה מאמין שאת בת 40! את! 40! סטודנטים עדיין מתחילים אתך אז לא נגלה לאף אחד את הגיל האמיתי שלך… תמשיכי להיות מהממת, חזקה, נשית, עוצמתית וחיובית. החיוך שלך הוא האיפור היפה ביותר אז תחייכי המון! מזל טוב!

ברכה לחברה לגיל 40

לחברתי היקרה מזל טוב! ממני ומכל החברים, נאחל לך מכל הלב רוב בריאות וחיים מאושרים, ליום הולדתך העגול – צָלַחְתְּ באומץ ארבעה עשורים! 40 זה רק מספר, וזו רק ההתחלה, ומכאן תפרשי כנפיים, המשיכי להגשים את עצמך, ובטוחני שתצליחי שבעתיים!

ברכה ליום הולדת לגיל 40 לגבר

ארבעים אומרים שהוא סוג של משבר אבל האמת היא שאף אחד לא מספר שדווקא מהרגע הזה בדיוק החיים רק מתחילים, מניסיון זה בדוק אז יום הולדת שמח יהונתן יקר ארבעים שמח ומכאן שתהיה רק מאושר בריאות, הנאה, הגשמת חלומות והכי כיף שיכול להיות.

ברכה ליום הולדת לאבא בן 40

לאבא שלנו שהוא הכי הכי בעולם רק רצינו לומר שאתה פשוט אבא מושלם מאחלים יום הולדת ארבעים שמח אבא יקר ורוצים לומר שאתה פשוט אבא נהדר תמשיך להיות אבא בדיוק כמו שאתה ותזכור תמיד שאנחנו אוהבים אותך.

ברכה לגיל 40 לאחות

אחותי הקטנה, פתאום בת ארבעים ועדיין משום מה נראית בת עשרים אוהבת אותך ולא מאמינה איך עברו השנים ואת כבר ילדה גדולה יום הולדת שמח אחותי היפה הנאה משנות הארבעים שאת מתחילה תשמרי על עצמך תעשי מה שטוב לך ותגשימי חלומות שתמיד ישארו איתך.

ברכה לאחות ליום הולדת 40

אחותי האהובה, הנפלאה והיקרה אני רק רוצה להזכיר לך כמה את שווה וביום הזה שבו את חוגגת ארבעים לומר לך שוב שאת לגמרי מהאנשים הטובים שאני מעריכה, וקצת מעריצה ומאד אוהבת להיות אחותה של כזו אישה נהדרת.

ברכה לאבא ליום הולדת 40

לאבא שלנו היקר, מזל טוב ליום הולדתך ה-40 במספר! מבטיחים לדאוג לך לנכדים, עד שתהיה בן 50. מי יתן והעשור הקרוב יהיה מדהים, ממש כמו זה האחרון. מאחלים לך בריאות, שמחה, אושר ועושר, ושתהיה תמיד שמח ושתוכל להתרכז בכל מה שאתה אוהב.

ברכה מצחיקה לגיל 40

יום הולדת 40 זה לא צחוק למרות שמבלי לשים לב, הזמן עובר כל כך מהר, אני בשוק! רק לפני יומיים שיחקנו בגינה ורדפנו אחרי האוטו גלידה מי היה מאמין שהיום את כבר סו-פר אמא מאחלת לך את כל האהבה שבעולם שתהיי מאושרת ושתמשיכי להיות טובה לכולם.

ברכה לגיל 46

יום הולדת הנה בא ואיך עברה לה עוד שנה אנחנו חברים כבר כל כך הרבה שנים איזה כיף שאנחנו ככה חוגגים ושאחד את השני אנחנו לעולם לא שוכחים אני מאחל לך את כל הטוב שיש לעולם להציע ושלכל החלומות והשאיפות שלך אתה תצליח להגיע!

ברכה לגיל 45

יום הולדת שמח והמון ברכות לכבוד יום הולדת ארבעים וחמש מאחלים לך שתהנה מהחיים ושלעולם לא תתייאש שכל הדברים שאי פעם ביקשת לעצמך יתגשמו במהרה ושתטפח את הזוגיות שלך ואת הילדים עם המון אהבה שלא תפסיק להתרגש מהדברים הקטנים ושתזכור שאותך אנחנו הכי הכי אוהבים.

ברכה לאבא לגיל 41

אבא יקר שלנו שאותו אנחנו אוהבים זה מרגיש כאילו לפני שניה הייתה לך יום הולדת ארבעים כולנו כבר יודעים שגיל זה רק מספר וכשזה נוגע אלייך, לא רואים עליך שום דבר מאחלים לך שתמשיך להיות אבא מדהים ושתישאר בדיוק כמו שאתה מצחיק, שנון, חכם ומקסים אנחנו אוהבים אותך.

ברכה לאבא לגיל 40

אבא שלנו היום בן ארבעים לפעמים אנחנו מרגישים כאילו הוא עוד אחד מהילדים עם רוח שטות וחשק לטרוף את העולם עם אהבה גדולה בלב שהוא מצליח לחלק לכולם תודה שאתה אבא כזה טוב שאכפת לו מכל דבר שקורה לנו בחיים מאחלים לך אושר, שמחה ואריכות ימים.

ברכה ליום הולדת 40, לאישה מיוחדת

לאישה הכי מיוחדת יש היום יום הולדת, 40 שנים של יכולות מופלאות והישגים, 40 שנים שאת מרקיעה שחקים. שתמשיכי בעשיה עוד שנים רבות וארוכות, שתישארי האישה המיוחדת עם האנרגיות הטובות. בריאות, הצלחה והגשמת חלומות. מזל טוב מאתנו, כל החברות.

ברכת יום הולדת לגיל 40 – גבר

ל______ האהוב, הגעת לגיל 40, גיל של בשלות, חוכמה ונבונות, כזה הוא אתה ועוד ים של נוכחות. נאחל שתמשיך להצליח, שתהייה בריא וצעיר לנצח. שתסמן וי על עוד מטרות ותמשיך אדם מדהים כפי שאתה להיות. יום הולדת שמח וים הפתעות.

ברכה ליום הולדת – לאבא בן 40

לאבוש היקר, יום הולדת 40, איך הזמן עבר! אתה אבא מדהים, תומך ומעצים. שיחזרו אליך עוצמות אלו כפליים ותצליח בכל, תכה במצלתיים. שתהא בריא, שמח וחזק, זכור כי אופטימיות היא שם המשחק. אוהבים, תומכים, מחבקים ומעריכים, יום הולדת שמח, מאתנו – הילדים.

ברכה לגיל 40 – לאחות

אחותי שלי, תודה על התמיכה, על אהבה אינסופית והכלה. מאחל לך בריאות ושמחה, הצלחה והשגת כל מטרה. חיים מאושרים ואין סוף הישגים. את אחת ויחידה והיום ליום הולדת 40 את מגיעה, ארשום לך מן הלב, את האדם שאני הכי אוהב!

ברכה ליום הולדת 40 לאחות

אחותי היקרה, את מזמן כבר לא נערה, אך בנפשך מרגיש כאילו כך היה. את בשבילי אחות כבר 40 עשורים וזו הזדמנות להעניק לך ברכות ואיחולים. תצליחי ותשגשגי בכל מה שאת רוצה ותזכרי לפעמים לקחת הפסקה, מליבי עבורך – לעוד שנים רבות של אהבה והגשמה.

ברכה ליום הולדת – גיל 40

יום הולדת ארבעים, עברו 4 עשורים ולפניך עוד רבים, שתעביר אותם בנועם וחדווה, בנחת ושלווה. שתצליח בכל מעשיי ידיך, ושבשורות טובות משמיים יפלו עליך. הרבה בריאות והגשמת חלומות, פרנסה טובה וזוגיות בריאה. לעוד שנים רבות של שפע ושמחה.

ברכה ליום הולדת 45 לגבר

יום הולדת 45, איזה גיל מרגש מזל טוב גדול לגבר שנותן את הנשמה ואת הכל. שתמשיך בדרכך הנעימה לצעוד, ותזכה בחייך לברכות ועוד. בריאות ופרנסה ידפקו על דלתך, שפע והצלחה, יהיו לרגלך. לימים מאושרים, חיים שמחים ואנשים טובים.

ברכה ליום הולדת 45 – לאישה

יום הולדת 45 לאישה המדהימה שאת, איך כל חייך מאנשים אחרים לך אכפת. תודה על רגעים וחוויות משותפים, שתמשיכי כפי שאת כל החיים. מאחל לך אושר, בריאות והצלחה, הגשמת חלומות ואין סוף אהבה. מזל טוב גדול, שתמשיכי בחייך להתפתח ולגדול.

ברכה לגיל 40 לאישה

לגיל ארבעים הגעת גיל שהוא ממש נהדר אינך תמימת הדעת כמו שבעבר היית את מעשיך מלווים הוד והדר מזל טוב ליום הולדת עגול בו את מרגישה שאת יכולה הכל לשנות תחביבים לדאוג יותר לעצמך מאשר לאחרים ועם כל זאת האהבה בלב גדולה מזל טוב אהובה.

ברכה לגבר בן 40

גיל 40 הוא גיל מושלם בו אתה יכול להבין את העולם ההחלטות מתבצעות בשיקול אינך איטי כשבלול בשיא קריירה בעבודה וכבר אינך חושב עוד לבצע תעלול ומה עוד לך יש לאחל הן את הכל כבר השגת שתמשיך לתת ולא לקבל ושנה לחייך הוספת.

ברכה לגיל 40

על לוח השנה תאריך בעיגול מסומן ברדיו מתנגן לו שיר ישן איך עברו ארבעה עשורים בשמחה גידלת ילדים מוצלחים ובעבודה פרחת והתקדמת בתפקידים ועכשיו אפשר מעט לנוח אבל לך נשאר עוד כוח שלווה נחת והצלחה בחיים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 40 לאחות

אחותי היקרה עברו להם ארבעה עשורים בשמחה וצהלה יום הולדת עגול הוא שמחה גדולה מותר לך לפנות אל תחביבים אחרים לתת גם לעצמך ולא רק לאחרים מה מאחלים לאחות אהובה אושר ועושר ורוב הצלחה שתמשיכי כך עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 40 לאימא

חגיגה של ארבעה עשורים כולנו נרגשים כל הילדים סביב השולחן יושבים כשתילי זיתים ואנו מאושרים ושמחים שיש לנו אימא שטובה במעשים לומר תודה לך רצינו על כל מה שאת עושה בשבילנו הצלחה אושר ועושר אנו מאחלים שתזכי להיות עד מאה ועשרים.

ברכה לבעל לגיל 40

בעל יקר אומרים שגיל הוא רק מספר אך ליבי היום מתרונן ושר כי אתה חוגג יום הולדת עגול ויש לך כבר הכל ילדים ואישה פרנסה טובה צרור איחולים בזר פרחים לך שלוחים לך אנו מאחלים בריאות והצלחה עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 40 לבעל

בעלי חוגג יום הולדת אני דואגת לחגיגה מפוארת מזמינה את כל המשפחה ואת החברים הטובים מכינה עוגה טעימה כי אתה הגעת לגיל 40 קח ממני את צרור איחולי אתה הכי אהוב עלי הצלחה בחיים שתהיה מרכז העניינים עד מאה ועשרים.

ברכה לחברה ליום הולדת 40

ארבעה עשורים עברו ומגיעה לך ברכה מרגשת השנים כה מהר חלפו אני כה נרגשת אני קוראת לך להגשים חלום שבביתכם תשרור שלווה ושלום שתמשכי להיות אהובה ואוהבת גידלת ילדים לתפארת ואם אפשר להוסיף עוד ברכה קטנה מזל טוב ועד מאה ועשרים שנה.

ברכה לחברה טובה לגיל 40

חברתי הטובה איך עברו שנים רבות הגעת לשנת הארבעים ואנו כבר מזמן חברות חברתי היקרה אשא קולי בגיל ושמחה אאחל שתתגשם לך כל משאלה שתדעי להבחין בין דמיון למציאות לעיתים יש לכך חשיבות שתמשיכי לדלג על הקשיים ולהיות תמיד עם חיוך הפנים.

ברכה ליום הולדת 40 לאישה

גיל ארבעים הוא בדיוק הזמן לפתח תחביבים חדשים לתת לעצמך זמן יותר מלאחרים להתחיל ללמוד נושאים חדשים חשוב גם ללכת בין הטיפות להבדיל בין הלבן והשחור לעבור בהצלחה את כל המשוכות לתת לאחרים לשטוף את הכלים בכיור מאחלים לך אושר ועושר כל החיים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 40 לגבר

אתה בן ארבעים וזו שמחה בשבילנו בשמחה ובצהלולים יום זה מאושר עבורנו נשלח לך זר ברכות שתמיד תהיה במקום המתאים בגינתך ריח החבצלות יזכיר לי את הריח המפעים של חלות טריות תן לנו יד ונצעד אתך לאורך השדרה מאחלים לך שתדע להנות תמיד מאורה של הזריחה מאחלים לך שנים ארוכות עד מאה ועשרים שנה לבלות.

ברכה לחברה בת 40

את בת ארבעים הילדים כבר אינם קטנים בקריירה הגעת לתפקיד הנכסף ובשמחה את מקבלת כל יום נוסף נאחל לך באהבה שתמשיכי להצליח בעבודה שתדעי לקבל עזרה שתלמדי לענות לכל שאלה תשובה מאחלים לך חיים מאושרים אבל הכי חשוב בהצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לאמא ליום הולדת 40

אמא לעולם לא סופרים במספרים אבל בכל זאת, הפעם זה עגול זה הזמן להריע בכבוד גדול: הגעת לארבעים! ולמה אנחנו כל כל שמחים? כי למרות שעברו ארבעה עשורים את יפה ונמרצת כאילו נשארת בת עשרים.

ברכה ליום הולדת גיל 40

דברים ידועים, גיל ארבעים הוא גיל החכמים המתבוננים. לרגל יום הולדתך העגול נברך בשמחה וברון: שכל יום תתרגש מחדש מחייך ותאהב עד בלי די את מה שרואות עיניך.

ברכה ליום הולדת 40 לחבר

לחברי היקר! אתה נכנס לעשור החמישי של חייך וזה לא צחוק הגורל לחש לי באוזן שיהיה לך רק טוב ואמשיך לברך שלא תדעי לעולם מכאוב ושהעשור הבא יהיה הטוב בחייך שתצליח להגשים בו את כל משאלותיך.

ברכה לחברה לגיל 40

לחברתי היקרה! תזכרי שהגיל הוא רק בראש ואת כולך יפה מכף רגל ועד קודקוד אני לא צוחקת, את פשוט מהממת שתמשיכי להיות פשוט מי שאת ושכל המשאלות שתפריחי יפגשו מלאכים שיגשימו לך אותן בחדווה. בכל זאת, בחורה רצינית, עם ארבע עשורים.

ברכה לחברה הכי טובה ליום הולדת 40

חברה טובה באמת יש רק אחת ואת יודעת במי מדובר, יא אחות לרגל היום המיוחד אותך אברך שביום הולדת ארבעים תקבלי את הכוחות להגשים את משאלותיך, לכל הפחות לחלום קצת מעבר, לכל היותר ולאהוב את עצמך, לעולם לא להישבר.

ברכה ליום הולדת 40 לחברה

את נכנסת לעשור החמישי של החיים כבר לא ילדה קטנה בגילאי השלושים לכן אברך אותך שגם בעשור הבא תמשיכי להיות חברה ברוכה ואהובה כזאת שמשרה אנרגיות טובות ואווירה חיובית האמת? בגלגול אחר הייתי קוראת לך 'חיוכית'.

ברכה לגיל 40 לגבר

לרגל גיל ארבעים, אברך אותך שלא תחוש בשום משבר שתבין שהכל זה בראש ואתה חזק, גבר מתגבר שתמשיך לצעוד בשבילי החיים המוארים ותעשה רק טוב ובני אדם מאושרים הלוואי ותשמח כל הימים.

ברכה ליום הולדת לבת 40

לרגל כניסתך לעשור החמישי של החיים אאחל לך שתמיד תרגישי את דופק הימים – בעצמה גבוהה, ללא עצב, מאה אחוז ריגושים שמחים. שהעשור הבא יהיה הטוב שבעשורים יעמוד בחייך כסמל לחיים מאושרים.

ברכה לגיל 40

לרגל הגיעך לגיל ארבעים אאחל לך שלעד תחוש צעיר שהילד שבך לא יעלם לעולם ותראה את החיים בצבע – אף פעם לא בשחור לבן. שלא תתרגש משטויות של אנשים, ותמצא את עצמך מחייך בסתם יום של חול – גם אם מסביבך אין ריגושים.

ברכה ליום הולדת 40

ליום הולדת ארבעים אאחל לך עוד שמונה עשורים מאושרים. כן, הלוואי שתחיה עד 120 מתוך אושר ובריאות של צעירים. וגם שהפרנסה תדפוק בכיס כמו שעון שוויצרי יקר. תגיע בזמן ובכמויות עד אין מספר.

ברכה ליום הולדת 40 לאח

לאחי היקר והאהוב! מאחל לך שיום הולדת ארבעים – יוביל אותך לשמחות נוספות והצלחות בחיים; בפרנסה, תוכניות העתיד, חינוך הילדים וחיי האהבה. מי יתן וליבך ירחף כל בקר למחוזות האושר ויקטוף מהם פרחים. שהשגרה תהיה ברוכה ולעולם לא תמאס ושלא תפסיק לעולם לחייך.

ברכה לגיל 40 לאחות

לאחותי היקרה! את אמנם בת ארבעים היום, אבל יפה כאילו הייתי נערה צעירה. הלוואי וכל החיים תהיי כל כך נאה, חכמה, מוכשרת ואהובה, כמו שאת היום. שתזכי לשפע הצלחה ממרום, ותדעי בדיוק איך להשיג את מה שאת רוצה, בלי בעיה.

ברכה לגיל 49

מזל טוב ליום ההולדת, שעוד שניה הופך לעגול. מי יתן וכל חייך יהיו מלאים בתקווה. שלא תדע ייאוש ועצב והחיוך ירחף על פניך בכל עת. שעיניך היפות יביטו על העולם ב'עין טובה'. ושלא תהיה מודאג מבריאות או פרנסה. שתמיד תהיה שלו, רגוע ובטוח. אמן!

ברכה לבעלי לגיל 40

לבעלי האהוב והחשוב! הלוואי ולא תחווה לעולם שום משבר. לא 'משבר גיל הארבעים' ולא אף שברון אחר. שתהיה חזק, בריא ורענן בכל פקיחת עיניים בבקר, ושהפרנסה תהיה ברווח ובקלות. אוהבת אותך מאוד! אשתך.

ברכה לאחותי לגיל 40

לאחותי היקרה והאהובה מאוד! מזל טוב לרגל הגיעך לעשור החמישי. מאחלת לך שליבך יהיה מלא באורות ופרחים תמיד. שתרגישי את הקסם שמלווה את הבריאה – ולא תרגישי לעולם שום פחד וחרדה.

ברכה לגיל 49

עוד שנה אתה סוגר יובל שנים. לרגל יום הולדתך ה-49 אאחל שתמיד תרגיש מושלם. לא כמעט ולא בערך, שכל יום תרגיש שיא המאושר. שעד גיל חמישים תשיג את המטרות שהצבת לעצמך; בפרנסה, משפחה וחיי האהבה. ושהבריאות רק תשתפר ולא תדע שבריר חולי או כאב.

ברכה לבעלי לגיל 40

לבעלי האהוב, הגבר של חיי! אני אוהבת אותך, אהבה שאינה תלויה בדבר. מי יתן וכל חייך – תרגיש מאושר. שיום הולדתך הארבעים יגרום לך לפרוח עוד יותר. אתה מדהים ויצוק כסלע איתן וחיוכך מפיק זמירות. הלוואי ותקבל כוחות להגשים את כל המשאלות והחלומות.

ברכה לגיל 40 לאחות

לאחותי היקרה שאותה אני הכי אוהבת! לכבוד היום המיוחד הזה, יום ההולדת – אברך אותך שתמיד השמחה תחבק אותך. ולא משנה מה קורה – לעד תהיי אופיטימית. שתצליחי לעשות בחיים רק את הצעדים הנכונים ולקלוע למטרות שהצבת לעצמך.

ברכה ליום הולדת 40 לאשתי

אשתי היקרה והאהובה יום הולדת ארבעה עשורים יום זה הוא בשבילי סיבה למסיבה שתדעי לעבור את כל המכשולים שתזכי להנות מריח של פרח בגינה להביט על כל הקשיים בעין טובה להתקדם בתפקידים ולהצליח בעבודה ונשאר לי עוד לאחל ברכה קטנה שתחיי עד מאה עשרים שנה.

ברכה לגיל 44

ארבעים וארבעה זה לא רק מספר את יודעת יום הולדת הוא תמיד סיבה לחגיגה במיוחד שהגינה היום פורחת ליבי נרגש ונפעם היום הוא היום שבו הפכת את העולם למושלם מה אפשר אותך לברך שעוד לא בירכנו שתזכי להבין דבר מתוך דבר ותדעי לקבל באהבה את איחולנו שתוכלי לשמוע את הזמר עוד שר כאשר נחגוג יום הולדת 80 לחברינו.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 40 – 49

  1. מרינה אומר:

    פעם הראשונה נכנסתי לאתר ,פשוט מדהים ,ברכות כתובות כל כך מרשים .מבקשת אם אפשר ליצור איתי קשר
    אני זקוקה לעזרה כתיבה של נאום ליום גיבוש של צוות אשמח מאוד אם תיצרו איתי קשר,תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 40 - 49 ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית