ברכה לגיל 40 – 49

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 40 – 49

שנים משמעותיות ואינטנסיביות

בשנות הארבעים של החיים שלנו אנחנו מתמודדים עם גיל ההתבגרות של הילדים שלנו והעבודה האינטנסיבית ונהנים מזוגיות מעט יותר רגועה ונעימה. מדובר בעשור שליו, נינוח ומלא באירועים מיוחדים – בר המצווה של הגדול, חתונות של האחיינים וכניסה לעולם של קרובי משפחה נוספים.

 אמנם בשנות הארבעים לחיינו אנחנו ממשיכים בחיים שלנו כרגיל, אבל לרוב מדובר בתקופה מלאה בהתחלות חדשות. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה לאדם האהוב עליכם בשנות הארבעים לחייו, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיעזרו לכם בתהליך הכתיבה הסבוך. מאחלים לכם המון מזל טוב ושיהיה בהצלחה!

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכה לגיל 44

ארבעים וארבעה זה לא רק מספר את יודעת יום הולדת הוא תמיד סיבה לחגיגה במיוחד שהגינה היום פורחת ליבי נרגש ונפעם היום הוא היום שבו הפכת את העולם למושלם מה אפשר אותך לברך שעוד לא בירכנו שתזכי להבין דבר מתוך דבר ותדעי לקבל באהבה את איחולנו שתוכלי לשמוע את הזמר עוד שר כאשר נחגוג יום הולדת 80 לחברינו.

ברכה לאחותי לגיל 40

לאחותי היקרה והאהובה מאוד! מזל טוב לרגל הגיעך לעשור החמישי. מאחלת לך שליבך יהיה מלא באורות ופרחים תמיד. שתרגישי את הקסם שמלווה את הבריאה – ולא תרגישי לעולם שום פחד וחרדה.

ברכה לגיל 40 לגבר

לרגל גיל ארבעים, אברך אותך שלא תחוש בשום משבר שתבין שהכל זה בראש ואתה חזק, גבר מתגבר שתמשיך לצעוד בשבילי החיים המוארים ותעשה רק טוב ובני אדם מאושרים הלוואי ותשמח כל הימים.

ברכה לגיל 40

לרגל הגיעך לגיל ארבעים אאחל לך שלעד תחוש צעיר שהילד שבך לא יעלם לעולם ותראה את החיים בצבע – אף פעם לא בשחור לבן. שלא תתרגש משטויות של אנשים, ותמצא את עצמך מחייך בסתם יום של חול – גם אם מסביבך אין ריגושים.

ברכה לגיל 40

על לוח השנה תאריך בעיגול מסומן ברדיו מתנגן לו שיר ישן איך עברו ארבעה עשורים בשמחה גידלת ילדים מוצלחים ובעבודה פרחת והתקדמת בתפקידים ועכשיו אפשר מעט לנוח אבל לך נשאר עוד כוח שלווה נחת והצלחה בחיים עד מאה ועשרים.

ברכה לבעלי לגיל 40

לבעלי האהוב והחשוב! הלוואי ולא תחווה לעולם שום משבר. לא 'משבר גיל הארבעים' ולא אף שברון אחר. שתהיה חזק, בריא ורענן בכל פקיחת עיניים בבקר, ושהפרנסה תהיה ברווח ובקלות. אוהבת אותך מאוד! אשתך.

ברכה לחברה לגיל 40

לחברתי היקרה! תזכרי שהגיל הוא רק בראש ואת כולך יפה מכף רגל ועד קודקוד אני לא צוחקת, את פשוט מהממת שתמשיכי להיות פשוט מי שאת ושכל המשאלות שתפריחי יפגשו מלאכים שיגשימו לך אותן בחדווה. בכל זאת, בחורה רצינית, עם ארבע עשורים.

ברכה ליום הולדת 40 לאשתי

אשתי היקרה והאהובה יום הולדת ארבעה עשורים יום זה הוא בשבילי סיבה למסיבה שתדעי לעבור את כל המכשולים שתזכי להנות מריח של פרח בגינה להביט על כל הקשיים בעין טובה להתקדם בתפקידים ולהצליח בעבודה ונשאר לי עוד לאחל ברכה קטנה שתחיי עד מאה עשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 40, לאישה מיוחדת

לאישה הכי מיוחדת יש היום יום הולדת, 40 שנים של יכולות מופלאות והישגים, 40 שנים שאת מרקיעה שחקים. שתמשיכי בעשיה עוד שנים רבות וארוכות, שתישארי האישה המיוחדת עם האנרגיות הטובות. בריאות, הצלחה והגשמת חלומות. מזל טוב מאתנו, כל החברות.

ברכה ליום הולדת 45 – לאישה

יום הולדת 45 לאישה המדהימה שאת, איך כל חייך מאנשים אחרים לך אכפת. תודה על רגעים וחוויות משותפים, שתמשיכי כפי שאת כל החיים. מאחל לך אושר, בריאות והצלחה, הגשמת חלומות ואין סוף אהבה. מזל טוב גדול, שתמשיכי בחייך להתפתח ולגדול.

ברכה ליום הולדת 45 לגבר

יום הולדת 45, איזה גיל מרגש מזל טוב גדול לגבר שנותן את הנשמה ואת הכל. שתמשיך בדרכך הנעימה לצעוד, ותזכה בחייך לברכות ועוד. בריאות ופרנסה ידפקו על דלתך, שפע והצלחה, יהיו לרגלך. לימים מאושרים, חיים שמחים ואנשים טובים.

ברכה לגיל 49

מזל טוב ליום ההולדת, שעוד שניה הופך לעגול. מי יתן וכל חייך יהיו מלאים בתקווה. שלא תדע ייאוש ועצב והחיוך ירחף על פניך בכל עת. שעיניך היפות יביטו על העולם ב'עין טובה'. ושלא תהיה מודאג מבריאות או פרנסה. שתמיד תהיה שלו, רגוע ובטוח. אמן!

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16

ברכות ליום הולדת

ברכה ליום הולדת

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות לשבוע טוב

ברכה לשבוע טוב

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 40 – 49

  1. מרינה אומר:

    פעם הראשונה נכנסתי לאתר ,פשוט מדהים ,ברכות כתובות כל כך מרשים .מבקשת אם אפשר ליצור איתי קשר
    אני זקוקה לעזרה כתיבה של נאום ליום גיבוש של צוות אשמח מאוד אם תיצרו איתי קשר,תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)