ברכה לגיל 40 – 49

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 40 – 49

שנים משמעותיות ואינטנסיביות

בשנות הארבעים של החיים שלנו אנחנו מתמודדים עם גיל ההתבגרות של הילדים שלנו והעבודה האינטנסיבית ונהנים מזוגיות מעט יותר רגועה ונעימה. מדובר בעשור שליו, נינוח ומלא באירועים מיוחדים – בר המצווה של הגדול, חתונות של האחיינים וכניסה לעולם של קרובי משפחה נוספים.

 אמנם בשנות הארבעים לחיינו אנחנו ממשיכים בחיים שלנו כרגיל, אבל לרוב מדובר בתקופה מלאה בהתחלות חדשות. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה לאדם האהוב עליכם בשנות הארבעים לחייו, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיעזרו לכם בתהליך הכתיבה הסבוך. מאחלים לכם המון מזל טוב ושיהיה בהצלחה!

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכה ליום הולדת – גיל 40

יום הולדת ארבעים, עברו 4 עשורים ולפניך עוד רבים, שתעביר אותם בנועם וחדווה, בנחת ושלווה. שתצליח בכל מעשיי ידיך, ושבשורות טובות משמיים יפלו עליך. הרבה בריאות והגשמת חלומות, פרנסה טובה וזוגיות בריאה. לעוד שנים רבות של שפע ושמחה.

ברכה לגיל 40

על לוח השנה תאריך בעיגול מסומן ברדיו מתנגן לו שיר ישן איך עברו ארבעה עשורים בשמחה גידלת ילדים מוצלחים ובעבודה פרחת והתקדמת בתפקידים ועכשיו אפשר מעט לנוח אבל לך נשאר עוד כוח שלווה נחת והצלחה בחיים עד מאה ועשרים.

ברכה לאבא ליום הולדת 40

לאבא שלנו היקר, מזל טוב ליום הולדתך ה-40 במספר! מבטיחים לדאוג לך לנכדים, עד שתהיה בן 50. מי יתן והעשור הקרוב יהיה מדהים, ממש כמו זה האחרון. מאחלים לך בריאות, שמחה, אושר ועושר, ושתהיה תמיד שמח ושתוכל להתרכז בכל מה שאתה אוהב.

ברכה לחברה לגיל 40

לחברתי היקרה! תזכרי שהגיל הוא רק בראש ואת כולך יפה מכף רגל ועד קודקוד אני לא צוחקת, את פשוט מהממת שתמשיכי להיות פשוט מי שאת ושכל המשאלות שתפריחי יפגשו מלאכים שיגשימו לך אותן בחדווה. בכל זאת, בחורה רצינית, עם ארבע עשורים.

ברכה ליום הולדת 40 לבעל

בעלי חוגג יום הולדת אני דואגת לחגיגה מפוארת מזמינה את כל המשפחה ואת החברים הטובים מכינה עוגה טעימה כי אתה הגעת לגיל 40 קח ממני את צרור איחולי אתה הכי אהוב עלי הצלחה בחיים שתהיה מרכז העניינים עד מאה ועשרים.

ברכה לבעל יומולדת 40

יומולדת 40 שמח בעלי, מי שאחראי על החיוך שלי. מי שמאיר לי את הבקרים, ושומר אותי בלילות. מי שהולך איתי דרך ומגשים איתי חלומות. מזל טוב גבר שלי, שהחיים תמיד יחייכו ויאירו את פנייך אתה המתנה שלי והלוואי שיתגשמו כל משאלותיך.

ברכת יום הולדת לגיל 40 – גבר

ל______ האהוב, הגעת לגיל 40, גיל של בשלות, חוכמה ונבונות, כזה הוא אתה ועוד ים של נוכחות. נאחל שתמשיך להצליח, שתהייה בריא וצעיר לנצח. שתסמן וי על עוד מטרות ותמשיך אדם מדהים כפי שאתה להיות. יום הולדת שמח וים הפתעות.

ברכה ליום הולדת 40

ליום הולדת ארבעים אאחל לך עוד שמונה עשורים מאושרים. כן, הלוואי שתחיה עד 120 מתוך אושר ובריאות של צעירים. וגם שהפרנסה תדפוק בכיס כמו שעון שוויצרי יקר. תגיע בזמן ובכמויות עד אין מספר.

ברכה לאבא לגיל 40

אבא שלנו היום בן ארבעים לפעמים אנחנו מרגישים כאילו הוא עוד אחד מהילדים עם רוח שטות וחשק לטרוף את העולם עם אהבה גדולה בלב שהוא מצליח לחלק לכולם תודה שאתה אבא כזה טוב שאכפת לו מכל דבר שקורה לנו בחיים מאחלים לך אושר, שמחה ואריכות ימים.

ברכה ליום הולדת 45 לגבר

יום הולדת 45, איזה גיל מרגש מזל טוב גדול לגבר שנותן את הנשמה ואת הכל. שתמשיך בדרכך הנעימה לצעוד, ותזכה בחייך לברכות ועוד. בריאות ופרנסה ידפקו על דלתך, שפע והצלחה, יהיו לרגלך. לימים מאושרים, חיים שמחים ואנשים טובים.

ברכה מצחיקה לגיל 40

יום הולדת 40 זה לא צחוק למרות שמבלי לשים לב, הזמן עובר כל כך מהר, אני בשוק! רק לפני יומיים שיחקנו בגינה ורדפנו אחרי האוטו גלידה מי היה מאמין שהיום את כבר סו-פר אמא מאחלת לך את כל האהבה שבעולם שתהיי מאושרת ושתמשיכי להיות טובה לכולם.

ברכה ליום הולדת 40 לאח

לאחי היקר והאהוב! מאחל לך שיום הולדת ארבעים – יוביל אותך לשמחות נוספות והצלחות בחיים; בפרנסה, תוכניות העתיד, חינוך הילדים וחיי האהבה. מי יתן וליבך ירחף כל בקר למחוזות האושר ויקטוף מהם פרחים. שהשגרה תהיה ברוכה ולעולם לא תמאס ושלא תפסיק לעולם לחייך.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחנוכה

ברכה לחנוכה

ברכה לגיל 20 – 29

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכות מזל טוב לאנשים שונים

ברכות מזל טוב לאנשים שונים

ברכות ליום טוב

ברכה ליום טוב

ברכות לשחרור

שחרור מהצבא

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 40 – 49

  1. מרינה אומר:

    פעם הראשונה נכנסתי לאתר ,פשוט מדהים ,ברכות כתובות כל כך מרשים .מבקשת אם אפשר ליצור איתי קשר
    אני זקוקה לעזרה כתיבה של נאום ליום גיבוש של צוות אשמח מאוד אם תיצרו איתי קשר,תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)