ברכות לבוקר טוב

השעות הקשות של היום

הבוקר קובע במידה מה את הדרך שבה היום שלנו יעבור – אם נתעורר מאוחר מידי ונעביר את הבוקר בלחץ, סביר שהיום שלנו יהיה מתוח ולא מאורגן. מצד שני, אם נקום בנחת ונתארגן באיטיות ובנועם, סביר שהיום שלנו יעבור בצורה הרבה יותר טובה. 

דרך נחמדה להקליל את הבוקר של הקרובים אליכם ובכך גם לגרום ליום שלהם להיות יותר נעים היא לכתוב להם ברכה יפה. הברכה תוכל להתייחס לאדם שהם או להזדמנויות שהיום אליו הם נכנסים טומן בחובו. מוזמנים לקחת השראה מהברכות שכתבנו בתהליך הכתיבה שלכם. שיהיה לכם בהצלחה ובוקר נעים!

ברכה לבוקר טוב

ברכה לבוקר

השמש זורחת, הציפורים מצייצות, ילדים בדרך לבתי הספר ולגנים… מתחיל לו עוד יום מדהים! מה נאחל לכם בבוקר כזה? שהקפה יצא בול טעים, שאף אחד לא יתפוס את השירותים, שברדיו יתנגנו השירים שאתם הכי אוהבים ושמישהו יפנק במאפים טריים. אחלה יום שיהיה לנו!

ברכה לבוקר טוב

בוקר מבורך שיבוא עליך! שכל התוכניות להיום ילכו חלק ובטוח, בלי שום חששות שמשהו לא יצליח. שהשמש תזרח במידה הנכונה ושקרניה לא ישרפו מדי, ושארוחת הבקר תהיה בטעם הנכון להיום. ובעצם, במחשבה שניה לאחור: למה רק בקר? אאחל לך שיהיה פשוט אחלה יום!

ברכה של בוקר טוב

בוקר טוב ופורח, בוקר מלבלב ומשמח, בוקר של שמש, בוקר יפה יותר מאמש. בוקר בו נגיד תודה על מה שיש, נשיג כל מה שנרצה, בלי להתבייש. שיהיה זה בוקר טוב מקודמיו, בוקר שאין עליו. נאכל מאחלים טעימים ונאחל שיהיו כאלה כל הבקרים.

ברכה לבוקר טוב לאהוב

בוקר טוב סוכר שלי! אני אוהבת אותך עד מאוד וכיף לי לצמוח איתך יחד שיהיה לך יום מקסים ומלא ברגש יום נעים שעובר בטוב בלי בעיות ושכל מה שתגע בו יצליח ובגדול אהבת חיים שלי אתה!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לבוקר אופטימי לאדם קרוב?

מחזיקי מפתחות מעץ עם תמונה אישית