ברכות לבת מצווה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לבת מצווה

הופכת מילדה לאישה

הבת החמודה שלכם תמיד תפסה לכולם את העין. היא ילדותית, מצחיקה, כריזמטית ויפהיפיה. היא השיגה בשנים האחרונות ציונים מרשימים בבית הספר, השתתפה והצטיינה בחוגים מגוונים בשעות הפנאי ואפילו גרמה לכמה בנים בכיתה להתאהב בה. כיף לראות אותה גדלה עם הזמן ובעיקר כיף לראות את האדם המדהים שהיא נהפכת להיות עם השנים.

 

בברכה לבת המצווה חשוב לדבר על התהליך שהבת שלכם עברה, על הקשיים שהיו בדרך ואפילו על כמה רגעים משעשעים משפחתיים שעברתם ביחד. בשביל לעזור לכם במשימה הסבוכה הזאת, כתבנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לעליה לתורה

ברכה לבת מצווה מאבא

ביתי היקרה שתים עשרה שנים עברו ביתי אהובה שתים עשרה שנה חלפו אני כה נרגש ביום הזה ממש מאחל לך מלב אוהב שתדעי שדי להשתובב את נכנסת עתה לעולם של המבוגרים את היום במרכז העניינים שתדעי מתי לרקוד ומתי לנוח מתי צריך לעזור גם שאין כוח שתדעי ללוות את השגרה בחיוך של שמחה.

ברכה לבת מצווה מחברה

חברה יקרה אכתוב לך ברכה עברו שתים עשרה שנים ואת עוברת לעולם המבוגרים מאחלת לך שתעשי זאת עם חיוך על הפנים שלא תשימי לב לקשיים ולמהמורות שתצעדי בשבילים הנכונים שיתגשמו לך כל המשאלות ובעיקר שתזכרי כל דרך חדשה היא לא קלה סוף מעשה במחשבה תחילה.

ברכה מיוחדת לבת מצווה

מה היה עד גיל זה? הרבה כיף ובלי הרבה מעשה, ועכשיו מה לפניך? גיל מצוות – אשריך. זמן לעשייה, לבגרות ואחריות, לעשות הכל ביתר יסודיות. תשאף תמיד גבוה, ותמשיך בקול ההורים לשמוע. לפניך דרך חדשה, גלה בה את הטוב ותהנה מהמסע.

ברכה לבת מצווה לאחיינית

לאחיינית היקרה שלי! בת מצווה שמחה ואפופת שמחה. אני מברכת אותך שמכאן רק תתקדמי בחיים. תתבגרי יפה ללא בעיות ותעשי נחת להורים ולמורות. וגם תגשמי את כל הכישרונות – ותקבלי ציונים טובים בכל המקצועות.

ברכה לבת מצווה של חברה

את חברה נהדרת, תמיד לעזור ממהרת, והיום בת מצווה את חוגגת. זה יום מרגש מאוד, זה היום שלך ואני כאן אתך. אני מאחלת לך שתצליחי בכל מה שתרצי ותעשי בחיים רק מה שתאהבי מזל טוב, שמחה ואושר ממני באהבה.

ברכה לבת מצווה מדודה

לאחיינית היפה שלי! אני עדין זוכרת שנולדת והתמלאה המשפחה אורה היית תינוקת מתוקה והופ, הגעת לגיל בת מצווה יהי רצון שתמיד תהיי הכי מבורכת שכל חייך יהיו מלאים שמחה וחיוכים וברגעים של קשיים תזכרי את המשפחה וההורים שאוהבים אותך תמיד.

ברכה דתית לבת מצווה

את חוגגת בת מצווה זוהי שמחה לכל המשפחה אותך נברך שאת תפלתך ישמע הא-ל שתברכי בהצלחה את כל עם ישראל שתפרישי חלה בפעם הראשונה זו מצווה גדולה ביתנו היקרה ואהובה הגעת לגיל מצוות אינך ילדה קטנה נותר לנו בהצלחתך לקוות.

ברכה לבת מצווה מסבא וסבתא

נכדתנו המתוקה, את חוגגת בת מצווה ועבורנו זו שמחה גדולה, תמשיכי להיות כה מוכשרת, עדינה ונשמה טהורה. אנחנו מאחלים לך הרבה הצלחה, שתעברי כל מכשול באומץ גדול, שתגשימי כל חלום ותנצלי כל יום, גאים בך על שהגעת עד הלום.

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

הנה הגעת גם את למעמד המרגש – את חוגגת בת מצווה וזה הכי משמח שיש מאחלת לך כיף עם המשפחה והחברים שיהיה לך תמיד קל בלימודים שנמשיך לבלות ביחד, לשמוח ולצחוק ושתצליחי בהכל ותגיעי רחוק!

ברכה לבת מצווה

ל____ המדהימה שלנו! מזל טוב לבת המצווה. היום את הופכת מילדה – לנערה! ב-12 שנותייך הספקת המון – הגעת להישגים מכובדים, למדת דברים חדשים סימנת יעדים וגם ידעת לכבוש אותם ותמיד הקפת את עצמך בחברות וחברים טובים. אבא ואמא גאים בך מאד, ובטוחים שלפניך עוד עתיד מבטיח. מאחלים לך שתתפתחי, תחווי, תרגישי, וגם שתלמדי להתגבר על מכשולים, דעי שלא משנה מתי שתצטרכי אותנו, אנחנו נהיה כאן תמיד. אוהבים.

ברכה לילדה בת 12

לא שמנו לב וגדלת לנו כל כך מהר לפני רגע היית תינוקת, איך שהזמן עובר… היום את בת 12, חוגגת בת מצווה וזאת ההזדמנות שלנו להזכיר לך כמה שאת אהובה היום את הופכת מילדה לנערה ואנחנו מאחלים לך את כל הטוב שיש – מהירח ובחזרה יום הולדת שמח אהובה שלנו תמשיכי להאיר את החיים של כולנו

ברכה מרגשת לבת מצווה

יום בת המצווה הוא יום מיוחד, עם כל ההתרגשות תדעי כל המשפחה אתך, את לא לבד. כולנו מתרגשים, אוהבים ואותך בכל האהבה מחבקים. מאחלים לך שתשמרי על שמחת החיים, שתאהבי ותהיי נאהבת וסביבך יהיו רק אנשים טובים. הרבה הצלחה ילדה מיוחדת, מכל משפחתך האוהבת.

שאלות נפוצות על ברכות לבת מצווה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לבת מצווה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לבת מצווה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לבת מצווה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות להולדת הבן

ברכה להולדת בן

ברכות לסוכות

ברכה לסוכות

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)