ברכות לבת מצווה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לבת מצווה

הופכת מילדה לאישה

הבת החמודה שלכם תמיד תפסה לכולם את העין. היא ילדותית, מצחיקה, כריזמטית ויפהיפיה. היא השיגה בשנים האחרונות ציונים מרשימים בבית הספר, השתתפה והצטיינה בחוגים מגוונים בשעות הפנאי ואפילו גרמה לכמה בנים בכיתה להתאהב בה. כיף לראות אותה גדלה עם הזמן ובעיקר כיף לראות את האדם המדהים שהיא נהפכת להיות עם השנים.

בברכה לבת המצווה חשוב לדבר על התהליך שהבת שלכם עברה, על הקשיים שהיו בדרך ואפילו על כמה רגעים משעשעים משפחתיים שעברתם ביחד. בשביל לעזור לכם במשימה הסבוכה הזאת, כתבנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לעליה לתורה

ברכה לבת מצווה של חברה

את חברה נהדרת, תמיד לעזור ממהרת, והיום בת מצווה את חוגגת. זה יום מרגש מאוד, זה היום שלך ואני כאן אתך. אני מאחלת לך שתצליחי בכל מה שתרצי ותעשי בחיים רק מה שתאהבי מזל טוב, שמחה ואושר ממני באהבה.

ברכה לילדה בת 12

גיל 12 זהו גיל של שמחה, גיל בת המצווה, מזל טוב ליום המשמח, שיהיה הוא בכל טוב זורח. שתהייה התבגרות נעימה, מהיום את כבר לא ילדה, זמן לגלות אחריות ולהתכונן לחיים של בגרות, תאהבי את עצמך כל יום וזכרי כי חשוב להגשים כל חלום.

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

הנה הגעת גם את למעמד המרגש – את חוגגת בת מצווה וזה הכי משמח שיש מאחלת לך כיף עם המשפחה והחברים שיהיה לך תמיד קל בלימודים שנמשיך לבלות ביחד, לשמוח ולצחוק ושתצליחי בהכל ותגיעי רחוק!

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

לחברה הכי טובה, מזל טוב לבת המצווה, זהו מעבר משמעותי בחייך, הבגרות והאחריות כעת – מוטלת עלייך. אני רוצה לאחל לך ברכה מהלב כדי שיהיה לך ערב מלבלב. שתצליחי בדרך שתבחרי, שאת עצמך כל החיים – תאהבי, ששלווה תשרור בחייך ותמיד תהיי מוקפת בטובים מחברייך.

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

אז מה מאחלים לחברה טובה שחוגגת היום את בת המצווה אאחל לך שתמיד יהיה לך כיף ושמחה שתצליחי בלימודים ושתהני עם המשפחה ואאחל לנו עוד שנים רבות של חברות אמיצה ממני חברתך האוהבת שאותך מעריצה.

ברכה לבת מצווה קצרה

______ שתים עשרה שנים עברו במהרה ואת הפכת מילדונת מתוקה לנערה מדהימה לא יאמן אבל, היום הגעת למצוות, והחיים עבורך מלאי הרפתקאות, חלומות וציפיות. תקופה חשובה מתחילה בחייך, אך זכרי שכל החיים לפנייך. שתמיד תמצאי בך את הקסם והיופי ושתישארי פיקחית, חכמה, שמחה ומלאת אופי.

ברכה לבת מצווה

הגיעה העת והגעת לגיל מצוות ולכבוד זה אנחנו רוצים לאחל לך שפע של ברכות שתצליחי בכל דבר שתעשי, שתלמדי, תגדלי ותשכילי שתהיי מוקפת באנשים טובים, שאת כל הסובבים שלך תקסימי שתהני מהגיל כי זאת חתיכת חוויה ושלא תשכחי לשמור על החיוך ועל רוח טובה.

ברכה לאחות לבת מצווה

לאחותי היקרה! הגעת לגיל בת מצווה ואת יפה כלבנה וחכמה לכן אותך אברך שתמשיכי להיות כל כך נבונה שתעשי את מה שאת יודעת הכי טוב בסביבה ושכל הזמן תרגישי הנערה הכי ברוכה אוהבת מאוד! אחותך

ברכה מיוחדת לבת מצווה

מה מאחלים לילדה כל כך מיוחדת שחוגגת ממש היום יום הולדת ולא סתם יום הולדת, אלא בת מצווה בשבילנו אלו 12 שנים של אהבה אז נאחל לך שהחיים שלך ימשיכו להאיר לך פנים שתמשיכי לככב ולהיות אהובת הבנות והבנים שתצליחי בכל דבר בו תגעי ובעיקר שתמיד תמיד תדעי בשבילנו את הכי הכי הכי מזל טוב, שרק תפרחי!

ברכה לבת מצווה מאמא

ילדתי שלי, את חוגגת היום יום גדול, ואני מאחלת לך שבחיים לסל תבקיעי גול אחרי גול. שתתבגרי בשמחה, שתנהגי בתבונה, שחייך יהיו מלאים בצחוק ואהבה. ילדתי היפה והטובה מזל טוב ענק לבת המצווה.

ברכה לבת מצווה מחברה

חברה יקרה אכתוב לך ברכה עברו שתים עשרה שנים ואת עוברת לעולם המבוגרים מאחלת לך שתעשי זאת עם חיוך על הפנים שלא תשימי לב לקשיים ולמהמורות שתצעדי בשבילים הנכונים שיתגשמו לך כל המשאלות ובעיקר שתזכרי כל דרך חדשה היא לא קלה סוף מעשה במחשבה תחילה.

ברכה לילדת בת מצווה

לילדה הקסומה ביותר בעולם! מזל טוב לבת המצווה השמחה שתגדלי להיות אשה הכי טובה ויפה שיהיה לך הכל, תמיד בריאות, הצלחה, כישרון ואהבה ושתמיד תחייכי באמת ולא כי יש אנשים ואין ברירה…

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום הולדת

ברכה ליום הולדת

ברכה לגיל 20 – 29

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכה לגיל 19

ברכה לגיל 19

ברכה לגיל 90 – 100

ברכה לגיל 90 עד גיל 100

ברכות לנובי גוד | ברכות לסילבסטר

ברכה לנובי גוד וסילבסטר

ברכות ליום ראשון

ברכה ליום ראשון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)