ברכות לבת מצווה

הופכת מילדה לאישה

הבת החמודה שלכם תמיד תפסה לכולם את העין. היא ילדותית, מצחיקה, כריזמטית ויפהיפיה. היא השיגה בשנים האחרונות ציונים מרשימים בבית הספר, השתתפה והצטיינה בחוגים מגוונים בשעות הפנאי ואפילו גרמה לכמה בנים בכיתה להתאהב בה. כיף לראות אותה גדלה עם הזמן ובעיקר כיף לראות את האדם המדהים שהיא נהפכת להיות עם השנים.

בברכה לבת המצווה חשוב לדבר על התהליך שהבת שלכם עברה, על הקשיים שהיו בדרך ואפילו על כמה רגעים משעשעים משפחתיים שעברתם ביחד. בשביל לעזור לכם במשימה הסבוכה הזאת, כתבנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לעליה לתורה

ברכה לבת מצווה קצרה

______ שתים עשרה שנים עברו במהרה ואת הפכת מילדונת מתוקה לנערה מדהימה לא יאמן אבל, היום הגעת למצוות, והחיים עבורך מלאי הרפתקאות, חלומות וציפיות. תקופה חשובה מתחילה בחייך, אך זכרי שכל החיים לפנייך. שתמיד תמצאי בך את הקסם והיופי ושתישארי פיקחית, חכמה, שמחה ומלאת אופי.

ברכה מקורית לבת המצווה

ל_____ שלנו! קבלי צרור ברכות, בהגיעך לגיל מצוות. מי היה מאמין, שככה אצו רצו להן השנים. נדמה שרק לפני רגע הגחת לאוויר העולם, והנה את כאן, עלמה צעירה, חכמה, מבינה ואהובה על כולם. גיל 12 הוא לא סתם גיל, הוא הקו שמסמל את המעבר מילדות לבגרות. מאחלים לך הרבה הצלחות, ושנזכה לחוות יחד עוד הרבה שנים בלתי נשכחות. אמא, אבא והאחים.

ברכה לבת מצווה

ל____ המדהימה שלנו! מזל טוב לבת המצווה. היום את הופכת מילדה – לנערה! ב-12 שנותייך הספקת המון – הגעת להישגים מכובדים, למדת דברים חדשים סימנת יעדים וגם ידעת לכבוש אותם ותמיד הקפת את עצמך בחברות וחברים טובים. אבא ואמא גאים בך מאד, ובטוחים שלפניך עוד עתיד מבטיח. מאחלים לך שתתפתחי, תחווי, תרגישי, וגם שתלמדי להתגבר על מכשולים, דעי שלא משנה מתי שתצטרכי אותנו, אנחנו נהיה כאן תמיד. אוהבים.

ברכה לבת מצווה

ל____ המדהימה שלנו! מזל טוב לבת המצווה. היום את הופכת מילדה – לנערה! ב-12 שנותייך הספקת המון – הגעת להישגים מכובדים, למדת דברים חדשים סימנת יעדים וגם ידעת לכבוש אותם ותמיד הקפת את עצמך בחברות וחברים טובים. אבא ואמא גאים בך מאד, ובטוחים שלפניך עוד עתיד מבטיח. מאחלים לך שתתפתחי, תחווי, תרגישי, וגם שתלמדי להתגבר על מכשולים, דעי שלא משנה מתי שתצטרכי אותנו, אנחנו נהיה כאן תמיד. אוהבים.

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

הנה הגעת גם את למעמד המרגש – את חוגגת בת מצווה וזה הכי משמח שיש מאחלת לך כיף עם המשפחה והחברים שיהיה לך תמיד קל בלימודים שנמשיך לבלות ביחד, לשמוח ולצחוק ושתצליחי בהכל ותגיעי רחוק!

ברכה לילדה בת 12

לא שמנו לב וגדלת לנו כל כך מהר לפני רגע היית תינוקת, איך שהזמן עובר… היום את בת 12, חוגגת בת מצווה וזאת ההזדמנות שלנו להזכיר לך כמה שאת אהובה היום את הופכת מילדה לנערה ואנחנו מאחלים לך את כל הטוב שיש – מהירח ובחזרה יום הולדת שמח אהובה שלנו תמשיכי להאיר את החיים של כולנו

ברכה מיוחדת לבת מצווה

מה מאחלים לילדה כל כך מיוחדת שחוגגת ממש היום יום הולדת ולא סתם יום הולדת, אלא בת מצווה בשבילנו אלו 12 שנים של אהבה אז נאחל לך שהחיים שלך ימשיכו להאיר לך פנים שתמשיכי לככב ולהיות אהובת הבנות והבנים שתצליחי בכל דבר בו תגעי ובעיקר שתמיד תמיד תדעי בשבילנו את הכי הכי הכי מזל טוב, שרק תפרחי!

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

אז מה מאחלים לחברה טובה שחוגגת היום את בת המצווה אאחל לך שתמיד יהיה לך כיף ושמחה שתצליחי בלימודים ושתהני עם המשפחה ואאחל לנו עוד שנים רבות של חברות אמיצה ממני חברתך האוהבת שאותך מעריצה.

ברכה לבת מצווה

הגיעה העת והגעת לגיל מצוות ולכבוד זה אנחנו רוצים לאחל לך שפע של ברכות שתצליחי בכל דבר שתעשי, שתלמדי, תגדלי ותשכילי שתהיי מוקפת באנשים טובים, שאת כל הסובבים שלך תקסימי שתהני מהגיל כי זאת חתיכת חוויה ושלא תשכחי לשמור על החיוך ועל רוח טובה.

ברכה לחברה לבת מצווה

חברתי הנהדרת, היום בת מצווה את חוגגת ואין יותר ממני מי שמתרגשת. רוצה לאחל לך ימים מאושרים, של צחוק ואין סוף רגעים מתוקים. את חברה מיוחדת ואותך אני מאוד אוהבת. אני רוצה לברך אותך במזל והצלחה ושכל חייך תהיי בריאה.

ברכה לבת מצווה של חברה

את חברה נהדרת, תמיד לעזור ממהרת, והיום בת מצווה את חוגגת. זה יום מרגש מאוד, זה היום שלך ואני כאן אתך. אני מאחלת לך שתצליחי בכל מה שתרצי ותעשי בחיים רק מה שתאהבי מזל טוב, שמחה ואושר ממני באהבה.

ברכה מרגשת לבת מצווה

יום בת המצווה הוא יום מיוחד, עם כל ההתרגשות תדעי כל המשפחה אתך, את לא לבד. כולנו מתרגשים, אוהבים ואותך בכל האהבה מחבקים. מאחלים לך שתשמרי על שמחת החיים, שתאהבי ותהיי נאהבת וסביבך יהיו רק אנשים טובים. הרבה הצלחה ילדה מיוחדת, מכל משפחתך האוהבת.

ברכה לבת מצווה מסבתא לנכדה

נכדתי יקירתי, זהו יום חשוב שלא ישוב. את חוגגת 12 שנים ובליבי בשבילך שלל איחולים. שתהייה זאת עבורך התבגרות נעימה ושתמשיכי להיות כזאת קסומה. שתזכי לחוויות משמחות ומעצימות ותשיגי בחייך את כל המטרות. זכרי שסבתא בדרך אותך מלווה עם כל האהבה.

ברכה לחברה הכי טובה לבת מצווה

הגיע היום המיוחד, הגעת למצוות ורציתי לומר לך תודה על זאת החברות. את נדיבה ומקסימה, החברה הכי טובה. מאחלת לך שתיהני כל החיים ושיהיו לך בלי סוף חברים, שתהיי מאושרת ושמחה ושתקבלי כל הזמן הרבה אהבה.

ברכה מיוחדת לבת מצווה

מה היה עד גיל זה? הרבה כיף ובלי הרבה מעשה, ועכשיו מה לפניך? גיל מצוות – אשריך. זמן לעשייה, לבגרות ואחריות, לעשות הכל ביתר יסודיות. תשאף תמיד גבוה, ותמשיך בקול ההורים לשמוע. לפניך דרך חדשה, גלה בה את הטוב ותהנה מהמסע.

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

לחברה הכי טובה, מזל טוב לבת המצווה, זהו מעבר משמעותי בחייך, הבגרות והאחריות כעת – מוטלת עלייך. אני רוצה לאחל לך ברכה מהלב כדי שיהיה לך ערב מלבלב. שתצליחי בדרך שתבחרי, שאת עצמך כל החיים – תאהבי, ששלווה תשרור בחייך ותמיד תהיי מוקפת בטובים מחברייך.

ברכה לילדה בת 12

גיל 12 זהו גיל של שמחה, גיל בת המצווה, מזל טוב ליום המשמח, שיהיה הוא בכל טוב זורח. שתהייה התבגרות נעימה, מהיום את כבר לא ילדה, זמן לגלות אחריות ולהתכונן לחיים של בגרות, תאהבי את עצמך כל יום וזכרי כי חשוב להגשים כל חלום.

ברכה קצרה לבת מצווה

לגיל מצווה הגעת וילדה גדולה כבר את, לגיל מצווה הגעת, בבגרותך הנהדרת את כולנו הפתעת. מאחלים לך אושר ושמחה ושבחיים תהייה לפניך כל ההצלחה. שתהייה לך אהבה ושלא תדעי שום אכזבה, שתישארי מקסימה כמו שאת ושתלמדי כל יום על החיים עוד קצת.

ברכה לבת מצווה מאמא

ילדתי שלי, את חוגגת היום יום גדול, ואני מאחלת לך שבחיים לסל תבקיעי גול אחרי גול. שתתבגרי בשמחה, שתנהגי בתבונה, שחייך יהיו מלאים בצחוק ואהבה. ילדתי היפה והטובה מזל טוב ענק לבת המצווה.

ברכה לבת מצווה מסבא וסבתא

נכדתנו המתוקה, את חוגגת בת מצווה ועבורנו זו שמחה גדולה, תמשיכי להיות כה מוכשרת, עדינה ונשמה טהורה. אנחנו מאחלים לך הרבה הצלחה, שתעברי כל מכשול באומץ גדול, שתגשימי כל חלום ותנצלי כל יום, גאים בך על שהגעת עד הלום.

ברכה לבת המצווה מאימא

ביתי היקרה אני נרגשת היום בת אהובה את מגשמה חלום עברת עוד שלב בחיים הגעת אל שלב המבוגרים אאחל לך את כל האיחולים שבעולם תודה שהפכת את העולם שלי למושלם שתדעי ללכת בין הטיפות לתת מעצמך לאחרים שתדעי לעלות אחרי ירידות שתזכי עד מאה ועשרים.

ברכה דתית לבת מצווה

את חוגגת בת מצווה זוהי שמחה לכל המשפחה אותך נברך שאת תפלתך ישמע הא-ל שתברכי בהצלחה את כל עם ישראל שתפרישי חלה בפעם הראשונה זו מצווה גדולה ביתנו היקרה ואהובה הגעת לגיל מצוות אינך ילדה קטנה נותר לנו בהצלחתך לקוות.

ברכה לבת המצווה

את בת 12 שנים עוברת לעולם של המבוגרים את כבר לא ילדה קטנה את נערה צעירה נאחל לך שיתגשמו כל המשאלות שתדעי לרקום חלומות מאחלים לך רב הצלחה שתמיד תדעי לארח לך אנשים לחברה אבל הכי חשוב וזה העיקר כמובן שנוספה לך עוד שנה למניין.

ברכה לבת מצווה מאבא

ביתי היקרה שתים עשרה שנים עברו ביתי אהובה שתים עשרה שנה חלפו אני כה נרגש ביום הזה ממש מאחל לך מלב אוהב שתדעי שדי להשתובב את נכנסת עתה לעולם של המבוגרים את היום במרכז העניינים שתדעי מתי לרקוד ומתי לנוח מתי צריך לעזור גם שאין כוח שתדעי ללוות את השגרה בחיוך של שמחה.

ברכה מההורים לבת מצווה

ביתנו היקרה ביתנו האהובה איך עברו כבר שתים עשרה שנה מה נאחל לביתנו המקסימה שתדעי להכיל אחרים שתפגשי המון חברים חדשים אוהבים אותך עד השמיים את האור שלנו בעיניים אותך אוהבים עד בלי די את בשבילנו שי מזל טוב חמודה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לבת מצווה מחברה

חברה יקרה אכתוב לך ברכה עברו שתים עשרה שנים ואת עוברת לעולם המבוגרים מאחלת לך שתעשי זאת עם חיוך על הפנים שלא תשימי לב לקשיים ולמהמורות שתצעדי בשבילים הנכונים שיתגשמו לך כל המשאלות ובעיקר שתזכרי כל דרך חדשה היא לא קלה סוף מעשה במחשבה תחילה.

ברכה מאימא לבת החוגגת בת מצווה

בת יקרה את חוגגת בת מצווה עוברת את לעולם המבוגרים הדרך לעיתים קשה ומלאת מכשולים אבל תהי בטוחה שאת עשויה מחומר של מנצחים תמשיכי ללכת בין השבילים תעזרי באנשים טובים תלמדי להגשים חלומות ולדעת איך מקיימים הבטחות מאחלת לך הצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לבת מצווה מדודה

לאחיינית היפה שלי! אני עדין זוכרת שנולדת והתמלאה המשפחה אורה היית תינוקת מתוקה והופ, הגעת לגיל בת מצווה יהי רצון שתמיד תהיי הכי מבורכת שכל חייך יהיו מלאים שמחה וחיוכים וברגעים של קשיים תזכרי את המשפחה וההורים שאוהבים אותך תמיד.

ברכה מסבתא לנכדה לבת מצווה

לנכדתי האהובה! בת מצווה זה זמן מושלם לברך אותך שתצמחי להיות כשקדיה פורחת מלאה בניצנים שתעשי נחת להורים ותמיד תהיי מוקפת בחברות וחברים שבלימודים תקטפי את כל הפירות ולא תכירי מה זה 'צרות'.

ברכה לבת מצווה לחברה הכי טובה

לחברה הכי הכי שלי! כמה כיף לי שיש לי חברה טובה כמוך. לא כל אחת זוכה לזה, ואת יודעת את זה. אז אל תהיה נבוכה, אני רוצה שתהיה ברוכה. אאחל לך בת מצווה מהנה שתוביל אותך לחיים יפים ושלווים. מלאים בחיוכים וצבעים של ריגושים.

ברכה לאחות לבת מצווה

לאחותי היקרה! הגעת לגיל בת מצווה ואת יפה כלבנה וחכמה לכן אותך אברך שתמשיכי להיות כל כך נבונה שתעשי את מה שאת יודעת הכי טוב בסביבה ושכל הזמן תרגישי הנערה הכי ברוכה אוהבת מאוד! אחותך

ברכה מאבא לבת מצווה

לבת היקרה שלי! הנה גדלת יפה והגעת לגיל מצוות אברך אותך בצרורות של ברכות שתהיי תמיד הטובה שבבנות מלאת אנרגיה טובה והצלחות שמשאלות ליבך יתגשמו לטובה ולרקיע החלומות השביעי = תגיעי על נקלה

ברכה לבת מצווה לחברה

לחברה שלי לרגל בת המצווה המשמח אאחל לך שכל רגע אצלך בחיים יהיה פורח שתדעי ריגושים קסומים ואף פעם לא תרגישי מתח ושכל החיים יחייכו אליך ויעניקו לך ים של הצלחות בשטח.

ברכה לילדת בת מצווה

לילדה הקסומה ביותר בעולם! מזל טוב לבת המצווה השמחה שתגדלי להיות אשה הכי טובה ויפה שיהיה לך הכל, תמיד בריאות, הצלחה, כישרון ואהבה ושתמיד תחייכי באמת ולא כי יש אנשים ואין ברירה…

ברכה בת מצווה

לבת המצווה המהממת! מי יתן ושנותיך ינועו להן על מי מנוחות תמיד תהיי הנהדרת שבבנות מוכשרת, מצחיקה, חכמה ויפה תמשיכי להיות כל כך שלווה תנצלי את כישורייך המקוריים לטובה ותהיי גאווה להוריך ומוריך, כל שנה

ברכה לבת מצווה מההורים

לבתנו היקרה והאהובה לרגל בת המצווה! מי יתן וכל שנותיך יאירו כשמש, למרחקים שנפשך תרגיש את כל הטוב תמיד כי רק כך החיים הופכים להיות מאושרים שתפרחי כמו ניצן יפהפיה בקצב נכון ובבטחה ותגשימי כל משאלה טובה.

ברכה לבת מצוה

לבת המצווה המיוחדת מזל טוב לרגל החגיגה – שהיא הרבה יותר מעוד יום הולדת בסדרה. שתזכי לקבל את השפע הגדול משמים ושכל חלומותיך יתגשמו בקצב משביע רצון שחיי החברה שלך יהיו מעניינים ושתסתדרי יפה עם החברות וההורים.

ברכה מאמא לבת מצווה

לבתי היקרה, אהובת ליבי! לרגל בת המצווה אאחל לך שתהפכי לאשה בעלת שיעור קומה שכישורייך יתפתחו היטב למימדים שלא תאמיני שקיימים בך שחברותיך יקבלו אותך תמיד בזרועות פתוחות ותמיד תהיי יפה ותאמיני בעצמך שאת כזאת. אני – כבר מאמינה בך. אמא, האוהבת אותך מאוד.

ברכה לבת מצווה מסבתא

נכדתי היקרה והאהובה! היום זה בת המצווה שלך ואני כל כך מתרגשת לראות אותך גדלה ונהיית יפה וחכמה מיום ליום. הלוואי ותמשיכי לצמוח ולעשות לכל המשפחה נחת. שתהיי יצירתית ותממשי את החלומות והשאיפות שלך. אוהבת אותך, את תמיד בליבי, סבתא.

ברכה לבת מצווה לאחיינית

לאחיינית היקרה שלי! בת מצווה שמחה ואפופת שמחה. אני מברכת אותך שמכאן רק תתקדמי בחיים. תתבגרי יפה ללא בעיות ותעשי נחת להורים ולמורות. וגם תגשמי את כל הכישרונות – ותקבלי ציונים טובים בכל המקצועות.

ברכה מאימא לבת מצווה דתית

ביתי היקרה הגיע הרגע שלו לא הפסקנו לקוות ביתי האהובה הגעת לגיל מצוות אאחל לך שתסתכלי בנחת על עננים שתביני איך מים שחקו אבנים אנחנו תפילה נושאים אנא אלוקים ברך את זו הילדה שלח לך ברכה והצלחה תלך איתה יד ביד בדרך הארוכה כי כל התחלה קשה.

ברכה לבת מצווה חרדית

את כבר בת מצווה אתמול עשית הפרשת חלה התרגשנו ושמחנו אינך ילדה קטנה את כבר נערה ולך נשלח ברכה אלוקי ברך זו הנערה שחייה יהיו מלאים בשמחה שתמיד תאהב ויאהבו אותה ושתצליח ללכת בדרך הארוכה בדרך הישרה גם אם היא מעט קשה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לבת מצווה ?

שרשרת שם בעיצוב אישי לבת מצווה