ברכות לגיוס

תחילתה של תקופה

תקופת השירות הצבאי היא לא קלה. במהלך השירות החייל לומד הרבה לא רק על המסגרת הצבאית אלא גם על עצמו, על הסובבים אותו ועל הערכים שמנחים אותו ביומיום. השירות הצבאי טומן בחובו הזדמנות מצוינת לשים את הערכים שלנו במבחן, להשתפר כבני אדם וללמוד דבר או שניים על האמונות של הסובבים אותנו. 

ברכה מיוחדת לכבוד הגיוס של הבן שלכם יכולה להפוך את החוויה למעט פחות מפחידה עבורו ולאפשר לו להתמודד כמו שצריך עם הפחדים שמציפים אותו בתקופה הלחוצה הזאת. בשביל לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות, כתבנו עבורכם ברכות יפות לגיוס שיתנו לכן קצת השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לחייל

ברכה לגיוס לחבר

היום לכבוד התחלה חדשה שיש בה הרבה קושי אבל גם הרבה שמחה אתגרים חדשים, מתיחת הגבולות ההבנה שאתה יכול הרבה יותר ממה שחלמת לקוות בטוח שתצליח שתהיה הכי הכי רק תשמור על עצמך גם בדרך, אחי.

ברכה לאח שמתגייס

לאח היקר ברכות לרגל גיוסך! רצת, התאמנת והתכוננת, והנה עכשיו זה בא. מאחלים לך המון בהצלחה, שתכיר חברים חדשים, שתעמוד בכל המשימות ובכל האתגרים – דע שזוהי תקופה חשובה ומשמעותית שתשפיע עליך לכל החיים. אל תשכח לשמור על עצמך – אנחנו כבר מכינים לך חבילה : ) אוהבים ומתגעגעים – אמא, אבא והאחים.

ברכה למתגייס לצהל

ברכות לרגל גיוסך לצבא אנחנו רוצים לאחל לך המון בהצלחה שתהנה מהתקופה המיוחדת הזאת של השירות הצבאי שתעריך את האוכל ואת הבית השני שתקבל תפקיד שימצה את הפוטנציאל שלך שתזכור תמיד להיות נאמן לעצמך אוהבים אותך ויודעים שתהיה גדול! תשמור על עצמך אנחנו אוהבים אותך יותר מהכל.

ברכה לבן שמתגייס

בן שלנו, אתה הולך לצבא ומעכשיו לא כל סופ"ש אתה בא בקרוב תלבש מדים ותצא לדרך חדשה בחיים אנו מאחלים לך שזהו יהיה מסע של אתגרים ושעל עצמך תלמד עוד דברים חדשים, תזכור כי לא משנה מה, אתה לנו גאווה.

ברכה למתגייסת

את היום מתגייסת, מהבית הולכת ולדרך חדשה יוצאת, הגעת לעוד שלב בחיים שכולם עוברים, אנחנו מאחלים לך שיהיה לך בעיקר נעים. בימים שקשה תהייה חזקה ותדעי שבסוף זה שווה, שיהיה בהצלחה חיילת יפיפייה, איתך תמיד כל המשפחה.

ברכה לגיוס לאחות

אחותי אני כה נרגשת לצבא את עכשיו מתגייסת שם כשאת במשרד או באוהל הפתוח אל תשכחי תמיד לשמוח רציתי לומר לך בקול נרגש שאותך אני אוהבת ממש ומאחלת לך בהצלחה רבה אחות יקרה אלייך אתגעגע כי תהיי ממני מאד רחוקה.

ברכה לאחות שמתגייסת

אחותי סוף סוף הגיע הרגע שלו חיכית ממש ללבוש מדי זית וכומתה בלב נרגש אאחל לך בהצלחה בדרך החדשה תזכי להיות אהובה על המפקדים ותהיי מוקפת בחברים כולנו שולחים לך ברכות ודרכך תמיד תהיה מוקפת שושנים אדומות.

ברכה למתגייסת לצבא

הגעת לרגע המרגש ללבוש מדים של זית את לא צריכה להתבייש להיות רחוקה מהבית אימא ואבא ארזו לך אהבה בתיק ואת מילאת את הלב שלך שלא ייזרק לריק תצרכי חיבוק בלילות ובימים כאשר תבצעי תפקידים חשובים מאחלים לך רוב הצלחה שקט והנאה.

ברכות לגיוס חיילת

הגעת לרגע המרגש אין לך מה להתבייש את נותנת שירות לאומה באהבה וללא תמורה תזכרי להקשיב ולא רק לדבר שתלמדי להכיר בחבר צד אחר שתקשיבי להוראות של מפקדייך ולמדי הייטב הוראותייך שתדעי לפעמים לחשוב מחוץ לקופסא לשרת בצבא זוהי זכות גדולה.

ברכה לחיילת מתגייסת

לחיילת היפה שלנו! ברכות על הגיוס! שתהיי החיילת הכי מצטיינת ושכל תקופת החיול תרגישי משוחררת שחייך יהיו יציבים כמו בסיס ושתשיגי את מה שאת רוצה כאילו כבר הכל מונח אצלך בכיס אוהבים אותך!

ברכה לחייל המתגייס

לחייל החדש של צה"ל! לרגל הגיוס אברך אותך שהכל יילך 'קלללל' אתה גיבור וחזק, את זה כל חבריך יודעים הלוואי ותמשיך לפתח את גופך ונשמתך היפים תצליח להשיג את יעדיך החשובים אין ספק, אתה אחלה גבר בקרוב תהיה גם גאוות המפקדים.

ברכה למתגייסת לצהל

לחיילת החדשה של צבא הגנה! ברכות לרגל גיוסך מאהבה מי יתן וכל יום מחדש תשיגי את המטרה להעניק לא רק לעצמך, לתת גם תרומה לחברה להיות גדולה מהחיים ולעשות את הכל בשמחה הגשימי כישוריך המיוחדים בלי פחד ומועקה.

ברכה לגיוס לבת

לחיילת שלנו, לרגל הגיוס המיוחל נאחל שתצליחי להרים לכולם את המורל שיהיה לך גיוס קל ונעים ושתצאי משם עם כלים לחיים שיאהבו אותך כולם ותצברי חברות וחברים ושבאופן כללי, תבני חיים מאושרים.

ברכה לגיוס לצבא

הופה, התגייסת, כמה כיף לראות אותך גבר כזה גדול וחזק, בוגר ומצד שני – ממתק! לרגל הגיוס נאחל לך שלא תפסיק לזוז קדימה שתסתער על החיים במלוא הכוח ותזכה לשרת שירות משמעותי בכיף ובמרץ.

ברכה מרגשת לגיוס

לרגל הגיוס המרגש נאחל לך שתמיד תרגיש אש שתכבוש את היעדים הבאים עליך לטובה ובכל שינוי בחיים – תמצא את הברכה שתקסים את חבריך בצבא ואת המפקדים ושגם הם יבינו – מדובר בבחור מיוחד שבמיוחדים!

ברכה לחברה שמתגייסת

לחברתי היקרה שכעת מתגייסת, אאחל שפע הצלחה וברכה נהדרת: שבכל מקום שתפני אליו – תגשימי את כישורייך. שבכל תפקיד בו תהיי – יאהבו אותך ותבואי לידי ביטוי. ושכל ההבטחות לקידום שתקבלי – יקבלו כיסוי.

ברכה לגיוס לחברה

לחברתי היקרה! זר ברכות לרגל גיוסך שברכות ינוחו על ראשך תקטפי הישגים ונצחונות את המופלאה שבבנות הלוואי ותצליחי להיות חזקה תמיד לא תשברי בגלים הסוערים ורק תדעי ימים מאושרים.

ברכה לגיוס חיילת

לחיילת שלנו שהיא הכי מהממת ברכות לרגל הגיוס לצבא הגנה לישראל שתצליחי להגשים את משאלות הלב ולא תזכרי שלפעמים הוא גם כואב שכל תפקיד אליו תגיעי יהפוך אותך לטובה יותר ובכל אשר תפני – תצליחי מאמינים בך מאוד!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיוס ?

מצית חשמלית לחייל עם חריטה אישית