ברכות לגיוס

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לגיוס

תחילתה של תקופה

תקופת השירות הצבאי היא לא קלה. במהלך השירות החייל לומד הרבה לא רק על המסגרת הצבאית אלא גם על עצמו, על הסובבים אותו ועל הערכים שמנחים אותו ביומיום. השירות הצבאי טומן בחובו הזדמנות מצוינת לשים את הערכים שלנו במבחן, להשתפר כבני אדם וללמוד דבר או שניים על האמונות של הסובבים אותנו. 

 

ברכה מיוחדת לכבוד הגיוס של הבן שלכם יכולה להפוך את החוויה למעט פחות מפחידה עבורו ולאפשר לו להתמודד כמו שצריך עם הפחדים שמציפים אותו בתקופה הלחוצה הזאת. בשביל לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות, כתבנו עבורכם ברכות יפות לגיוס שיתנו לכן קצת השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לחייל

ברכה לחיילת מתגייסת

לחיילת היפה שלנו! ברכות על הגיוס! שתהיי החיילת הכי מצטיינת ושכל תקופת החיול תרגישי משוחררת שחייך יהיו יציבים כמו בסיס ושתשיגי את מה שאת רוצה כאילו כבר הכל מונח אצלך בכיס אוהבים אותך!

ברכה לאח שמתגייס

לאח היקר ברכות לרגל גיוסך! רצת, התאמנת והתכוננת, והנה עכשיו זה בא. מאחלים לך המון בהצלחה, שתכיר חברים חדשים, שתעמוד בכל המשימות ובכל האתגרים – דע שזוהי תקופה חשובה ומשמעותית שתשפיע עליך לכל החיים. אל תשכח לשמור על עצמך – אנחנו כבר מכינים לך חבילה : ) אוהבים ומתגעגעים – אמא, אבא והאחים.

ברכה לגיוס לאחות

אחותי אני כה נרגשת לצבא את עכשיו מתגייסת שם כשאת במשרד או באוהל הפתוח אל תשכחי תמיד לשמוח רציתי לומר לך בקול נרגש שאותך אני אוהבת ממש ומאחלת לך בהצלחה רבה אחות יקרה אלייך אתגעגע כי תהיי ממני מאד רחוקה.

ברכה למתגייסת לצבא

הגעת לרגע המרגש ללבוש מדים של זית את לא צריכה להתבייש להיות רחוקה מהבית אימא ואבא ארזו לך אהבה בתיק ואת מילאת את הלב שלך שלא ייזרק לריק תצרכי חיבוק בלילות ובימים כאשר תבצעי תפקידים חשובים מאחלים לך רוב הצלחה שקט והנאה.

ברכה למתגייסת לצהל

לחיילת החדשה של צבא הגנה! ברכות לרגל גיוסך מאהבה מי יתן וכל יום מחדש תשיגי את המטרה להעניק לא רק לעצמך, לתת גם תרומה לחברה להיות גדולה מהחיים ולעשות את הכל בשמחה הגשימי כישוריך המיוחדים בלי פחד ומועקה.

ברכה לגיוס לחברה

לחברתי היקרה! זר ברכות לרגל גיוסך שברכות ינוחו על ראשך תקטפי הישגים ונצחונות את המופלאה שבבנות הלוואי ותצליחי להיות חזקה תמיד לא תשברי בגלים הסוערים ורק תדעי ימים מאושרים.

ברכה לגיוס לצבא

הופה, התגייסת, כמה כיף לראות אותך גבר כזה גדול וחזק, בוגר ומצד שני – ממתק! לרגל הגיוס נאחל לך שלא תפסיק לזוז קדימה שתסתער על החיים במלוא הכוח ותזכה לשרת שירות משמעותי בכיף ובמרץ.

ברכה לחייל המתגייס

לחייל החדש של צה"ל! לרגל הגיוס אברך אותך שהכל יילך 'קלללל' אתה גיבור וחזק, את זה כל חבריך יודעים הלוואי ותמשיך לפתח את גופך ונשמתך היפים תצליח להשיג את יעדיך החשובים אין ספק, אתה אחלה גבר בקרוב תהיה גם גאוות המפקדים.

ברכה לאחות שמתגייסת

אחותי סוף סוף הגיע הרגע שלו חיכית ממש ללבוש מדי זית וכומתה בלב נרגש אאחל לך בהצלחה בדרך החדשה תזכי להיות אהובה על המפקדים ותהיי מוקפת בחברים כולנו שולחים לך ברכות ודרכך תמיד תהיה מוקפת שושנים אדומות.

ברכה לגיוס לחבר

היום לכבוד התחלה חדשה שיש בה הרבה קושי אבל גם הרבה שמחה אתגרים חדשים, מתיחת הגבולות ההבנה שאתה יכול הרבה יותר ממה שחלמת לקוות בטוח שתצליח שתהיה הכי הכי רק תשמור על עצמך גם בדרך, אחי.

ברכה מרגשת לגיוס

לרגל הגיוס המרגש נאחל לך שתמיד תרגיש אש שתכבוש את היעדים הבאים עליך לטובה ובכל שינוי בחיים – תמצא את הברכה שתקסים את חבריך בצבא ואת המפקדים ושגם הם יבינו – מדובר בבחור מיוחד שבמיוחדים!

ברכה למתגייסת

את היום מתגייסת, מהבית הולכת ולדרך חדשה יוצאת, הגעת לעוד שלב בחיים שכולם עוברים, אנחנו מאחלים לך שיהיה לך בעיקר נעים. בימים שקשה תהייה חזקה ותדעי שבסוף זה שווה, שיהיה בהצלחה חיילת יפיפייה, איתך תמיד כל המשפחה.

שאלות נפוצות על ברכות לגיוס

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לגיוס לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לגיוס שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לגיוס שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

ברכות לשחרור

שחרור מהצבא

ברכות ליום טוב

ברכה ליום טוב

ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

ברכה לחנוכת בית

ברכה לגיל 3 – 10

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)