ברכות להולדת הבן

ברכות להולדת הבן - מזל טוב להולדת הבן תגדלו אותו בנחת

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות להולדת הבן

התחלה חדשה ומיוחדת!

לידה היא אירוע משמעותי ומיוחד במינו. מדובר בהתחלה חדשה של תקופה מרגשת וטהורה. כניסתו של ילד חדש לחיים שלנו מסמלת טוהר ותקווה וממלאת אותנו בציפיות לעתיד הרחוק. חשוב שתכתבי ברכה מרגשת לכבוד הלידה של החברה הכי טובה שלך או הבת שלך.

 

 מדובר בתקופה מבלבלת ומלאה בקשיים חדשים. בשביל לעזור לך בכתיבת הברכה כתבנו לך ברכות יפות לכבוד הולדת בן שאולי יתנו לך קצת השראה. כל מה שנשאר לך זה לפנות קצת זמן, לחמם כוס תה ולהתחיל לחשוב. מאחלים לך המון בהצלחה והרבה מזל טוב!

ברכה להולדת בן

ברכה להולדת ילד שלישי

שלישי פעמיים כי טוב, כבר עכשיו התחלנו לאהוב. המשפחה שלכם גדלה וזה ממלא את הלב בשמחה. מזל טוב על הולדת בנכם המתוק, שיזכה הוא לברכה ולצחוק, שתגדלוהו בנחת ובשלווה ויעניק לכם הוא בחזרה, את כל האהבה. שיעברו במהירות הלילות ללא שינה ושבדרך החדשה יהיה בהצלחה.

ברכה להולדת תינוק שלישי

ברגע אחד הפכתם מארבעה לחמישה כשבייבי חדש ומתוק הצטרף למשפחה מתרגשים בשבילכם בכמויות ומאחלים לכם הרבה אהבה ובעיקר שעות שינה רצופות שתגדלו אותו בנחת ותהנו ממנו ומאחיו האהובים ואם צריך בייביסיטר – אנחנו מתייצבים.

ברכה לתינוק ראשון

מזל טוב, הורים טריים, להולדת בנכם הבכור, הראשון! זה הקטן גדול יהיה ויביא עימו אושר – המון! תזכו לגדלו לאורך הדרך באורך רוח, מסירות ואהבה, שיזכה לחינוך מעולה, בסובלנות, הקשבה וחיבה. מליבנו אליכם – שפע בריאות, רוב שמחה והצלחה רבה!

ברכה לילד שנולד

לרגל הולדת הבן החדש אתכם, זוג הורים נפלא, נברך בגילה: שתזכו לגדלו ולהופכו לגבר אמיתי וחזק אחד כזה שכל החברים אומרים עליו שהוא 'ענק' ואתם כהורים, מחייכים, והלב מנחת נחנק.

ברכה להולדת הבן הראשון

הפכתם להורים אתם כה נרגשים נולד לכם בן ראשון אתם עמוסים בתימהון עגלה חדשה ובגדים מתוקים כולם יחד אתכם שמחים לכם לאחל רצינו שכל המשאלות יתגשמו ולגדלו בנחת ובשמחה תזכו תזכרו שלגדל ילדים זה לא קל אבל בסוף עוד תקלעו איתו לסל.

ברכה לחזרה מחופשת לידה

מזל טוב להולדת תינוקך מספר חודשים הענקת לו את כולך ישנת מספר מועט של שעות דאגת לו בימים ובלילות אנו בעבודה חשנו בחסרונך הגדול וקיוונו שלאתגר החדש את נותנת את הכל אך הגיע הזמן והגיעה השעה שבה את צריכה לחזור לעבודה.

ברכה להולדת בן בכור

ההתרגשות עצומה, הגיע הילד לו חיכיתם והביא איתו ברכה, זהו בינכם הבכור, הילד שעושה אתכם משפחה, בתוככם לבטח שוררת שמחה והלב מתפוצץ מאהבה. מאחלים לכם מעט לילות ללא שינה והרבה הרבה הצלחה.

ברכה להולדת בן ראשון

לרגל הולדת הבן הראשון במשפחה, אאחל שיביא לביתכם מזל ושפע הצלחה. שתגדלו אותו למעשים טובים וחמלה, ושירבה בעולם את מידת האהבה. מי יתן ותרוו ממנו נחת כל החיים. בגיל הצעיר, אך גם בגילאים המתקדמים.

ברכה לילד ראשון

מזל טוב על ילדכם הראשון, בקרוב לא תצליחו כל-כך לישון. אך הרווחתם ילד מתוק וחייכן שישמח אתכם בכל זמן. עכשיו אתם משפחה מאושרת, כל שנותר שתגדלוהו לתפארת. שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה, שיהיה הוא בריא ומלא בשמחה.

ברכות להולדת בן שלישי

מזל טוב! בן שלישי נולד וזורע עוד אור, לאמא, לאבא, גם לשני ולבכור, וכמו שאומרים: ילדים זה שמחה, הוא בטוח יוסיף הרבה נחת למשפחה. יום הולדת שמח, בן קטן, שהצטרפת לחבורה, תגדל בבריאות ובאושר, לכָבוד ולתִפְאָרָה.

ברכה להולדת הבן להורים המאושרים

להורים המאושרים, מזל טוב על שיצרתם חיים, הגיע לעולם הבן המקסים שיעשה אתכם מאוחדים ומסופקים. יהיה קצת מכושלים ולילות בהם הוא לא ישן, אך עדיין כל יום תגידו תודה על שהוא כאן. שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה, שתהיו משפחה מאושרת ושמחה.

ברכה להולדת בן

לכבוד יום ההולדת המרגש נאחלך לך שכל חייך תתרגש, תהיה רענן, תרגיש 'אש'. ששבילי החיים יחייכו אליך ולא תפחד משום דבר ותמיד בליבך תרגיש מאושר. שהפרנסה תהיה בשפע, בלי סיבוכים, ובדמיונך תהיינה רק מחשבות שמחות ושירים.

שאלות נפוצות על ברכות להולדת הבן

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות להולדת הבן לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות להולדת הבן שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות להולדת הבן שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכות ליום ראשון

ברכה ליום ראשון

ברכות ליום כיפור

ברכה ליום כיפור

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכה לגיל 80 – 89

ברכה לגיל 80 עד 89

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)