ברכות להולדת הבן

התחלה חדשה ומיוחדת!

לידה היא אירוע משמעותי ומיוחד במינו. מדובר בהתחלה חדשה של תקופה מרגשת וטהורה. כניסתו של ילד חדש לחיים שלנו מסמלת טוהר ותקווה וממלאת אותנו בציפיות לעתיד הרחוק. חשוב שתכתבי ברכה מרגשת לכבוד הלידה של החברה הכי טובה שלך או הבת שלך.

 מדובר בתקופה מבלבלת ומלאה בקשיים חדשים. בשביל לעזור לך בכתיבת הברכה כתבנו לך ברכות יפות לכבוד הולדת בן שאולי יתנו לך קצת השראה. כל מה שנשאר לך זה לפנות קצת זמן, לחמם כוס תה ולהתחיל לחשוב. מאחלים לך המון בהצלחה והרבה מזל טוב!

ברכה להולדת בן

ברכות להולדת בן שלישי

מזל טוב! בן שלישי נולד וזורע עוד אור, לאמא, לאבא, גם לשני ולבכור, וכמו שאומרים: ילדים זה שמחה, הוא בטוח יוסיף הרבה נחת למשפחה. יום הולדת שמח, בן קטן, שהצטרפת לחבורה, תגדל בבריאות ובאושר, לכָבוד ולתִפְאָרָה.

ברכה להולדת תינוק

מזל טוב להורים היקרים – הנה גדלה לה המשפחה, תינוק חדש ורך בא לעולם להפיץ בביתכם המון שמחה, מי ייתן ותגדלו בנחת את ילדכם הקט היקר, לבריאות, לאהבה, ושיהיה טוֹב לב ומאושר, למעשים טובים ושפע הצלחה, ולתפארת כל המשפחה!

ברכה לתינוק ראשון

מזל טוב, הורים טריים, להולדת בנכם הבכור, הראשון! זה הקטן גדול יהיה ויביא עימו אושר – המון! תזכו לגדלו לאורך הדרך באורך רוח, מסירות ואהבה, שיזכה לחינוך מעולה, בסובלנות, הקשבה וחיבה. מליבנו אליכם – שפע בריאות, רוב שמחה והצלחה רבה!

ברכה להולדת תינוק שלישי

ברגע אחד הפכתם מארבעה לחמישה כשבייבי חדש ומתוק הצטרף למשפחה מתרגשים בשבילכם בכמויות ומאחלים לכם הרבה אהבה ובעיקר שעות שינה רצופות שתגדלו אותו בנחת ותהנו ממנו ומאחיו האהובים ואם צריך בייביסיטר – אנחנו מתייצבים.

ברכה להולדת הבן השלישי

לאישה הגיבורה ביקום הגיע הזמן בו את צריכה בפעם השלישית בלילה לקום אחרי גידול של שני ילדים מדהימים, הגיע השלישי והופך את החיים שלך להרבה יותר מלאים מאחלים לך הרבה נחת ושלווה בגידול הילד המקסים שתמצאי גם זמן בשביל עצמך לבלות עם חברים.

ברכה לבן שנולד

לשני האנשים המהממים שהיום הפכו להורים מאחלים לכם שפע של ברכות ואיחולים שתהנו מהיצירה שהבאתם לעולם שתגדלו אותו בנחת ובשלווה כי הוא הדבר הכי חשוב בעולם שתיהנו מהזמנים שהוא ישן כדי שיהיה לכם קצת זמן לעצמכם.

ברכה להולדת ילד

הגיע לעולם התינוק שחיכו לו כולם, איזה יום מרגש עבורכם כהורים וגם בשבילנו המשפחה והחברים. נאחל שיהיה בריא ושמח, שבטוב יגדל יתחזק ויתפתח. שכל שיחפוץ בו יתגשם ושעל מטרותיו ידע להילחם, שיסב לכם גאווה ושתהיו לו אתם מקור לחום ואהבה.

ברכה ללידה ראשונה

הפעם הראשונה לא תמיד נעימה, אבל עברת זאת בגבורה, תשעה חודשים חיכית לאלו הרגעים, עכשיו הכל מאחורייך ותינוק שתעשי מאושר בידייך. מאחלת לך שהדרך תהייה מאתגרת ומשמחת, זכרי, שק של סבלנות אתך לקחת. מזל טוב ענקי, מכל ליבי.

ברכה להולדת התינוק

ילוד מתוק, הגיע לחייכם, ולנו יש ברכה מהלב בשבילכם. שתגדלוהו בנחת, בשמחה ובלי פחד. בטוחים אנו שזכה הוא בהורים מדהימים, שיעשו כל דבר כדי שיהיה לו נעים. ההתחלה קצת קשה לפעמים אך מגיעה היא עם רגשות מופלאים, שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה, באהבה מכל המשפחה.

ברכה לילד ראשון

מזל טוב על ילדכם הראשון, בקרוב לא תצליחו כל-כך לישון. אך הרווחתם ילד מתוק וחייכן שישמח אתכם בכל זמן. עכשיו אתם משפחה מאושרת, כל שנותר שתגדלוהו לתפארת. שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה, שיהיה הוא בריא ומלא בשמחה.

ברכה להורים טריים

עד עכשיו הייתם זוג צעיר ערני ומהיר עכשיו הגיע תינוק קטן שאת חייכם מאיר. כנראה בלילה קצת קשה, אבל ליבכם מלא שמחה – זה מה שיפה. שיהיה לכם הרבה הצלחה בדרככם החדשה, שתגדלוהו בנחת ואין סוף שלווה. זכרו אחד את השנייה ותשמחו על היותכם משפחה נפלאה.

ברכה להולדת ילד שלישי

שלישי פעמיים כי טוב, כבר עכשיו התחלנו לאהוב. המשפחה שלכם גדלה וזה ממלא את הלב בשמחה. מזל טוב על הולדת בנכם המתוק, שיזכה הוא לברכה ולצחוק, שתגדלוהו בנחת ובשלווה ויעניק לכם הוא בחזרה, את כל האהבה. שיעברו במהירות הלילות ללא שינה ושבדרך החדשה יהיה בהצלחה.

ברכה להולדת הבן להורים המאושרים

להורים המאושרים, מזל טוב על שיצרתם חיים, הגיע לעולם הבן המקסים שיעשה אתכם מאוחדים ומסופקים. יהיה קצת מכושלים ולילות בהם הוא לא ישן, אך עדיין כל יום תגידו תודה על שהוא כאן. שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה, שתהיו משפחה מאושרת ושמחה.

ברכה להולדת תינוק

עולל קטן הופיע כאן, עולל מתוק – שיביא לחייכם אושר וצחוק. מזל טוב והרבה בהצלחה, מצטערת לומר, מחכים לך לילות ללא שינה, קצת עצבים וחוסר הבנה – אך בלי סוף ובשפע שמחה ואהבה. מזל טוב ענקי, למשפחה הכי הכי.

ברכה להולדת בן בכור

ההתרגשות עצומה, הגיע הילד לו חיכיתם והביא איתו ברכה, זהו בינכם הבכור, הילד שעושה אתכם משפחה, בתוככם לבטח שוררת שמחה והלב מתפוצץ מאהבה. מאחלים לכם מעט לילות ללא שינה והרבה הרבה הצלחה.

ברכה להולדת תאומים

חיכיתם כל-כך ובכל יום התפללתם לשמיים ובסוף תראו מה קרה – הגיעו שניים, העניקו לכם שמחה וברכה – כפליים ! מזל טוב להולדת התאומים, אנו מאחלים שתהיו בזכותם הורים מאושרים. לפניכם עומדים אתגרים רבים, מאחלים הצלחה, סבלנות ואת כל הכלים הנדרשים.

ברכה לחזרה מחופשת לידה

מזל טוב להולדת תינוקך מספר חודשים הענקת לו את כולך ישנת מספר מועט של שעות דאגת לו בימים ובלילות אנו בעבודה חשנו בחסרונך הגדול וקיוונו שלאתגר החדש את נותנת את הכל אך הגיע הזמן והגיעה השעה שבה את צריכה לחזור לעבודה.

ברכה לתינוק שנולד מהתורה

בשעה טובה ומוצלחת נולד בן זכר למשפחה ברב נחת אנא אלוקים השפע כוחות על היילוד לקיים מצוות ומעשים טובים לכם משפחה יקרה ואהובה נאחל איחול מהתורה אל דאגה זה הקטן גדול יהיה ואלוקים תבונה עליו ישרה ובעזרת הקל אותו לתורה תזכו לגדל.

ברכה לתינוק חדש

מזל טוב להולדת הילד מאחלים לכם שאתכם ידע לכבד שיהיה לכם גידול קל ונעים שביתכם יהיה מלא מנגינות ושירים שתלמדו שאהבה היא ללא מעצורים מאחלים לכם לילות ארוכים של שינה הצלחה וברכה שלום ושלווה שמחה ורננה שתדעו מהי הדרך לגדל בקלות זה כל החשיבות.

ברכה להולדת הבן הראשון

הפכתם להורים אתם כה נרגשים נולד לכם בן ראשון אתם עמוסים בתימהון עגלה חדשה ובגדים מתוקים כולם יחד אתכם שמחים לכם לאחל רצינו שכל המשאלות יתגשמו ולגדלו בנחת ובשמחה תזכו תזכרו שלגדל ילדים זה לא קל אבל בסוף עוד תקלעו איתו לסל.

ברכה להולדת בן שני

בן ראשון בבית מילא את הבית שמחה בחלון משתקף עץ הזית וליבכם מלא באהבה חדשה בן חדש נולד למשפחה מאחלים לכם שתזכו להנות משניהם לשמוע צחוק של ילדים להרים ילדים עד מרומים שתוכלו לתת לכם את כל שירצו שאת ליבכם בפניכם תפתחו.

ברכה להולדת הבן השני

הבן שלכם הראשון הוא כמו יהלום ועינכם נפתחו בתימהון הגשמתם חלום בן שני לכם נולד המספר כבר יחסית מכובד מאחלים לכם לילות רגועים וימים שלוים שתזכו לגדלו לאורך שנים שתגדלו את שני האחים בהנאה ובאהבה שבביתכם תשרה שמחה שלום ואחווה.

ברכה להולדת הבן הבכור

לבכור של המשפחה איזה כיף שעכשיו אתם כבר שלשה אבא, אמא ומתוק אחד וכל כך מיוחד הלוואי שתזכו להיות משפחה שמחה – שאצלה תמיד השלום והאחווה – מונחים על שולחנה, לצד ערכי בית אבא וים של אהבה.

ברכה ללידת בן

לכבוד לידתו של הבן החדש במשפחה, קבלו את ברכתנו שיהיה זה הזכר לגאווה. שיגדל, יגשים את ייעודו ויעשה הרבה מעשים מופלאים, שיאירו את העולם וישמחו את האנשים. בינתיים, הוא מתחיל. תסתכלו עליו; וואלה, איזה חיוכים משמחים!

ברכה להולדת בן

לכבוד יום ההולדת המרגש נאחלך לך שכל חייך תתרגש, תהיה רענן, תרגיש 'אש'. ששבילי החיים יחייכו אליך ולא תפחד משום דבר ותמיד בליבך תרגיש מאושר. שהפרנסה תהיה בשפע, בלי סיבוכים, ובדמיונך תהיינה רק מחשבות שמחות ושירים.

ברכה להולדת בן ראשון

לרגל הולדת הבן הראשון במשפחה, אאחל שיביא לביתכם מזל ושפע הצלחה. שתגדלו אותו למעשים טובים וחמלה, ושירבה בעולם את מידת האהבה. מי יתן ותרוו ממנו נחת כל החיים. בגיל הצעיר, אך גם בגילאים המתקדמים.

ברכה קצרה להולדת בן

הפתעה יצאה אל העולם בן חדש במשפחה יפה יהיה רצון והלוואי ואינשאללה שתרוו ממנו נחת גדולה בכל צבעי הרגש תגדלו את הילד לעלם ולגבר ובבוא היום ימצא אהבה, חום וקשר.

ברכה לילד שנולד

לרגל הולדת הבן החדש אתכם, זוג הורים נפלא, נברך בגילה: שתזכו לגדלו ולהופכו לגבר אמיתי וחזק אחד כזה שכל החברים אומרים עליו שהוא 'ענק' ואתם כהורים, מחייכים, והלב מנחת נחנק.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה להולדת הבן ?

הדפסה על שמפניה וכוסות עם חריטה