ברכות לחג הקורבן

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לחג הקורבן

יום מיוחד במינו

בחג הקורבן אנחנו חוגגים את מצוות העלייה למכה ואת עקידת ישמעאל. מדובר בחג חגיגי במיוחד אותו נחגוג בארוחה משפחתית, תפילות מרובות במסגדים, נתינת מתנות ואפילו בעלייה למכה הקדושה. החג מסמל את האמונה שלנו ואת הקרבה העמוקה שיש לנו לבני המשפחה האהובים עלינו. 

חשוב לכתוב ברכה לקרובים אלינו לכבוד חג הקורבן ולהזכיר להם איזה חלק משמעותי הם תופסים בחיינו ועד כמה הם חשובים לנו. כתבנו עבורכם ברכות מהן תוכלו לקחת השראה בתהליך הכתיבה – בטוחים שתכתבו ברכה מרגשת ומקורית. מאחלים לכם הרבה בהצלחה וחג שמח!

ברכה לחג הקורבן

ברכה לחג הקורבן בערבית

لإخوة والأخواتلسّلام عليكم ورحمة الله وبركاته بمناسبة حلولِ عيد الأضحى المبارك التّهاني والتّبريكات سائلاً الله تعالى أن يعيده علينا وعليكم بالخير والمحبّة والسّلامكل عام وأنتم بخير

ברכה לחג הקורבן בעברית

לרגל חג הקרבן אברך אותך בשפע ברכות! שתצליח בענייני הפרנסה והמשפחה, האמונה והאהבה. שתרגיש טוב בכל רגע, עד כמה שאפשר – ותדע מה עושה לך טוב, בכלל. שתרגיש את רחמיו של אללה ברגעים קשים ואינשאללה שכל רגע של משבר, יגרום לך רק להתחזק ולהאמין יותר.

ברכה לחג הקורבן המוסלמי

לרגל חג הקרבן אאחל אותך שאללה יהיה בעזרך תמיד ואמונתך בו תתחזק ותגרום לך לעשות תמיד רק את הטוב ביותר. שתשמח בכל יום שעובר ותקח באהבה את מה שנובל. אינשאללה תאהב תמיד את מה שאתה רואה בעיניך ושבכל יום תתמלא באהבה לעולם היפה שאללה ברא לנו ברחמיו.

ברכה לעיד אל אדחא

לחג הקרבן אאחל לך שתרגיש את אללה תמיד והוא אינשאללה יתן לך ברכות למכביר שכל דבר שתבקש – תקבל בריאות, פרנסה, חברים ומשפחה יפה שמה שתאכל – יהיה לך טעים בכל ארוחה גם אמיתית, וגם במטפאורה.

ברכה לחג הקורבן להורים

להורים היקרים! לרגל חג הקרבן אברך אתכם שכל חייכם תרגישו את אהבתו של אללה לברואיו. שילדיכם ירוו אתכם בנחת ויהיו תמיד ילדים מאושרים שיעשו רק טוב וימלאו את ליבכם באור ושמחה. הלוואי וגם יהוו מופת ודוגמה לרבים ויעשו כבוד למשפחה.

ברכה לחג הקורבן לילדים

לילדים החמודים, חג קרבן שמח! אינשאללה והחג הזה יטע בלבכם אהבה גדולה ורצון לעשות מעשים טובים בעולם. שתחגגו כמו שצריך, אך גם תדעו לכבד את האחרים ולהעניק מעצמכם לזולת.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לפסח

ברכה לפסח

ברכות לטו בשבט

ברכה לטו בשבט

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

ברכות לבר מצווה

ברכה לבר מצווה

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

תגובה אחת על הפוסט “ברכות לחג הקורבן

  1. אמנון שילוני אומר:

    כיצד אומרים את ברכת חג הקורבן בערבית מדוברת ?דבבינג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)