ברכות לחולה

ברכות לחולה - ברכות לחולים להחלמה מהירה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לחולה

שמר על קור רוח

כשמדובר בבריאות, קל מאוד להיכנס ללחץ. אבל כשמדובר בחבר הטוב שלך, זה לא מפתיע אותך יותר מידי שהוא מצליח לשמור על קור רוח. הוא תמיד היה כזה – מחושב, מתוחכם ורגוע. בסיטואציה לא אידיאלית כמו זאת הוא מצליח לעורר בכם השראה ולתת לכם תקווה גם בנקודות בהן המצב נראה לא טוב.

 

 ברכה לחולה צריכה לגעת בעוצמה האישית שלו ובכוחות הנפשיים הלא נגמרים בעזרתם הוא מתמודד עם המצב שלו. ספרו לו כמה חזק הוא, ספרו לו כמה חזקים גם הסובבים אותו. בשביל לעזור לכם בכתיבה ריכזנו עבורכם ברכות לחולה שיעזרו לכם בגיבוש הברכה שלכם. החלמה מהירה!

ברכה לחולה

ברכה לאחר ניתוח

ללוחם האמיץ שלנו זה היה קשה, אבל אתה כבר אחרי. סבלת לא מעט בזמן האחרון, ועכשיו אפשר לנשום לרווחה – מכאן אתה יוצא לדרך חדשה. מאחלים לך החלמה מהירה, ושתחזור, כמו שרק אתה יודע, לעוף על החיים בדרך הייחודית שלך. אוהבים ומחזקים, ההורים והמשפחה.

ברכה לילד חולה

חמוד ויקר! הלוואי שתהיה בריא במהרה שלא יכאב לך דבר ושגופך לא יחוש מהומה. שחיוכך לא ימוש מפיך גם כשקצת עצוב – וללימודים חיש קל שוב תשוב. אוהבים אותך מכל הלב!

ברכה לחולה לפני ניתוח

ניתוח זה רגע לא פשוט שצריך בו להחזיק ידיים ולהתפלל להחזיק ידיים חזק, לקוות ולאחל שיהיה זה הניתוח מושלם מכל בחינה שהרופא יעשה את עבודתו נאמנה והכאבים יעברו חיש קל במהרה והבריאות תשוב בין רגע לאיתנה.

ברכה לרפואה

שתהיה לך רפואה שלמה בכל הגוף מי יתן ובמהרה תשוב לעוף, על החיים ועל עצמך. שחייך יחזרו למסלולם ויתמלאו בברכה. שאף כאב לא יבוא בהקיץ או בחלום, ורק הבריאות תנפנף לך בכל בקר לשלום.

ברכה לחולה סרטן

אני כותבת לך מתוך הנשמה ומאחלת בכל ליבי החלמה מהירה. שתחזור אלינו בריא ושלם ושנוכל עבורך אוכל לחמם. נוכחותך בבית חסרה לכולנו אך תדע שבלב אתה תמיד אתנו. שתתגבר על כל כאב, שתצחק מכל הלב. שתנצח את הסרטן ותשוב חזרה לכאן.

ברכה לאמבולנס

זה היה יום אפור כשלפתע בעיניי ראיתי שחור ואז הגעתם והחזרתם אליי את האור. פעלתם בצורה יוצאת מן הכלל, מה שלא ברור מאליו בכלל. לחבריי מהאמבולנס אשר הצילו את חיי, אין מילים מספיקות בפי להודות לכם וגם מילים הן לא די. מליבי בהערכה, שולחת אני לכם אין סוף אהבה.

ברכה לחולה אחרי ניתוח

עברת ניתוח אנו בטוחים שהיית גיבור על בטוח אנחנו יודעים שהניתוח לא פשוט והוא גם לא עבר בקלות אאחל לך שהניתוח יצליח שתגיע הישועה שתוכל לחזור לשגרה אנו מאחלים לך בהמון אהבה בריאות איתנה המון הצלחה שתתגשם הברכה מאד במהרה מאחלים לך בהמון אהבה.

ברכה לאדם חולה

עוד נדע ימים טובים מאלה… עכשיו תקופה קשה, אבל ממש כמו מילות השיר, אנחנו מאמינים שבקרוב תרגיש יותר טוב ונוכל כולנו לצאת לדרך חדשה. מאחלים לך שתהיה חזק ושתצליח להתגבר על כל הקשיים – אנחנו מכירים אותך ויודעים מה יכולותיך, ובטוחים שתעמוד במשימה בגבורה.

ברכה לחולה

רפואה שלימה שתהיה לך, הלוואי שכל הגוף ירגיש טוב בכל רגע ושכל הכאבים והבעיות – יעלמו במהירות הלוואי וכל חייך תדע רק בריאות שלמה אפס אחוזים במד הייסורים והמכאובים ושתמיד תהיה מוקף בחברים ואוהבים.

ברכה לבריאות הנפש

נפשו וגופו של האדם, ישות אחת הן. לא העשיר מאושר, אלא הבריא בנפשו. אל תשפטו או תלקו את עצמכם – שום טוב לא יצא מזה. חייכו, צחקו, וגם תרשו לעצמכם לבכות – מה שנשאר בבטן לא עושה לאף אחד טוב. קחו את החיים בקלות!

ברכה להחלמה מהירה

רפואה שלמה אינשאללה שלא תדע כאב ובהלה. שמה שאתה מרגיש – יעלם במהרה ובמקום צער תבוא לגופך הבריאות האיתנה – שתשמח את נפשך ותביא לחייך שפע ברכה – שתכלול בתוכה גם פרנסה ואהבה. כי ככה זה עם ברכות, הן באות בעסקת חבילה.

שאלות נפוצות על ברכות לחולה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לחולה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לחולה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לחולה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לסטודנט | ברכות לסטודנטית

ברכה לסיום תואר

ברכות לאבא

ברכה לאבא

ברכות לחברה

ברכה לחברה הכי טובה

ברכות לגבר

ברכה לגברים

ברכות לבן

ברכה לבן

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)