ברכות לחינה

המעבר משניים לאחד

חגיגת החינה היא אירוע מיוחד במינו. בחינה נעשית חגיגה של המעבר מחיי היחידות לחיי זוגיות ומכאן – לחגיגת איחוד החיים של שני יחידים לכדי גוף משותף אחד. בתור חברים של החתן והכלה, ההורים ואפילו השכנים, תרצו לעשות כמה שיותר שמח ולעזור לחתן והכלה להנות מהרגע המיוחד שלהם.

 דרך מיוחדת להביע את ההערכה שלכם והשמחה שלכם נוכח האירוע המיוחד היא לכתוב ברכה מרגשת מהלב שתתאר את התחושות שלכם ואת ההתרגשות. בשביל לעשות קצת סדר בבלגאן, חשבנו עבורכם על ברכות יפות לכבוד חינה שיוכלו לעזור לכם בתהליך הכתיבה. כל מה שנשאר לכם זה לפנות קצת זמן, לשבת על כוס תה ולחשוב על הדברים שבא לכם לומר. בהצלחה!

ברכה נגד עין הרע

ברכה לחינה חתן וכלה

עוד מעט אתם מתחתנים כולם יחד אתכם מתרגשים אנו מאחלים שזה הבית ישכון בתוכו יונה עם עלה של זית זמן החינה מבשר על ההצלחה שזוג מושלם מגיע פה להתגורר עד מאה ועשרים שנה באהבה באחווה בהנאה ובשמחה בנחת ובשלווה.

ברכה לכלה לחינה

לכלה המהממת שלנו! לרגל החינה נברך אותך שתבני את ביתך בהנאה שכל נדבך שתניחי יהיה יציב ומלא אורה בקרוב נשמע בשורות טובות ממך ומהבעל שאין כמוהו, בחור כארז, זכית, יש לך טעם!

ברכה למקווה חינה

לרגל חגיגת החינה והטבילה – הלואי שתמיד תרגישי שלמה וטהורה. שתשמחי בכל רגעי החיים הנעימים – ותדעי בחכמתך כיצד להתמודד עם קשיים. את סמל אהבה ורוך נעורים – מי יתן ותחיי את ובן זוגך חיים מאושרים.

ברכה לחינה לכלה

לכלה המתוקה והיפה! ברכות צבעוניות לרגל החינה שחייך יהיו נעימים כמו נרקיסים שתכירי את האושר מקרוב בכל יום ותמשיכי לפזר אנרגיות טובות בכל מקום שתבני בית מהמם בישראל!

ברכה לחינה מרוקאית

קולות השמחה יוצאים בחדווה אוללללה! את הכלה הכי יפה בסביבה חמסה, חמסה, חמסה ובלי עין רעה שיהיה לך חינה במזל וברכה שתזכי לילדים טובים ויפים ואינשאללה נפגש גם בשמחת הנכדים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לחינה ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית