ברכות לטיסה ולטיול

מסע מיוחד במינו

בין אם מדובר בנסיעה לחופשה של כמה ימים, בטיול מיוחד בדרום אמריקה או במזרח ואפילו בנסיעת עבודה עסקית – טיסה לחו"ל היא תמיד מאורע שמעורר בנו התרגשות ושמחה. מדובר בהזדמנות מצוינת להתנתק ולחשוב על הדברים שחשובים לנו ולהנות מהפוגה של כמה ימים מהשגרה האינטנסיבית.

 לכבוד טיסה של אחד הילדים שלכם או של חבר קרוב, נחמד להביא ברכה ולהזכיר להנות מכל רגע ולהתנתק מהשגרה האינטנסיבית. בשביל לסייע לכם בכתיבת הברכה כתבנו עבורכם ברכות מקסימות – מוזמנים להיעזר בהן ולקחת מהן רעיונות. שתזכו לעוד הרבה נסיעות טובות ורגעים מיוחדים!

ברכה לפני טיסה

ברכה לנסיעה לחופשה

הגיע הרגע לנפוש וליהנות, המזוודות כבר עומדות ערוכות ומוכנות, לעופף למקום אחר, לצאת מהבעיות שמטרידות כמו יתוש, ויומיומיות, לשטוף את העיניים בטבע ובנוף, לבלות בכיף ולשוב עם חוויות מרנינות, ובעיקר – עם מצב-רוח מצוין וגם כמה מתנות!

ברכה לחופשה

התיקים ארוזים וכולם כבר מתרגשים – סוף סוף יוצאים לחופשה! בעוד רגע נעלה על המטוס, וכשנגיע אל המלון, כל אחד יוכל לבחור לעצמו את החדר המועדף. בכל יום במהלך החופשה נצא לטיול קצר, נאכל יחד ארוחת צהריים במסעדה הכפרית, נשחק משחקי כדור יחד בבריכה ונבלה הרבה זמן יחד, כמשפחה. מאחלים לכם חופשה נהדרת ילדינו היקרים מאיתנו, ההורים.

איחולי טיסה נעימה

איזה כיף לאנשים שבאמצע השגרה יכולים פשוט לקבל החלטה ולעלות על טיסה תמיד היית בן אדם שאוהב לבלות, כזה ספונטני אחד כזה שכל הזמן חייב לבזבז את ה״מאני מזומני״ מאחל לך שתהנה מהיעד הנחמד ואל תשכח כשאתה חוזר לעצור בדיוטי ולהביא לי שוקולד.

ברכה לנסיעה לחו״ל

בליינים יקרים שלנו, איזה כיף שלקחתם הפסקה קצרה מהעבודה עכשיו הגיע הזמן לארוז מזוודה ולנסוע להנות מכל רגע בחופשה מאחלים לכם שתראו מקומות חדשים ושתחוו חוויות שתאכלו הרבה ושתחזרו בשלום אנחנו כאן בארץ מחכים לשמוע סיפורים שולחים לכם אהבה והרבה נשיקות וחיבוקים!

ברכה לטיסה במטוס

לטיסה ראשונה, צריך לקחת נשימה, לא לפחד, לא לחשוש ולזכור שבסיומה תתחילי לנפוש. המטוס ממריא, לדרך יוצאים ובקרוב תראי את השמיים הכחולים. מאחלת שתצברי המון חוויות ולא תשכחי בכל רגע בחופשה לבלות. קחי אתך לדרך אנרגיות טובות ואמן ותהייה זאת חופשה מלאת הפתעות.

ברכה לנסיעה לחופשה

החופשה המיוחלת סוף סוף הגיעה, הזדמנות נהדרת את הראש והנשמה להרגיע, שתהייה זאת חופשה מהנה ומספקת, עוד שק של חוויות שאת אוספת. מאחלת שתכירי חברים חדשים, תאכלי אין סוף מטעמים חדשים ותנצלי עד תום את כל הימים.

ברכה לנוסע לחו"ל

עבר זמן רב מהפעם האחרונה ועכשיו שוב אתה יוצא לחופשה, שהטייס לא יירדם, שהדיילת עם המחירים תרחם, שמשדה התעופה המונית לא תהייה יקרה ושהתושבים יעניקו לך הרבה אהבה. נאחל שתהנה מכל רגע, תנצל כל יום ושזו תהייה חופשה ממש כמו חלום.

ברכה לפני טיסה

לפני טיסה מרגישים פרפרים בבטן והתרגשות יוצאת דופן, הלב פועם בחוזקה, מתכוננים ומתרגשים לקראת החופשה, עכשיו מרגיש כך גם אתה, אז תנשום טוב ותתחיל לארוז מזוודה. נאחל שתהייה זאת הנאה צרופה, שתנצל כל יום עד תום ותחזור אלינו בשלום.

ברכה לטיול מהנה

אתה יוצא לטיול ארוך, אי שם רחוק, נאחל שעולם תראה ומכל רגע תהנה. שתכיר אנשים חדשים ומעניינים, תצבור חוויות ותהנה ממטעמים מקומיים. שתנצל כל יום עד תום ותסמין וי על עוד חלום. שלוחה ברכה גדולה לטיול של כיף והנאה.

ברכה לטיול אחר צבא

סוף סוף אתה יוצא לטיול שעליו חלמת לאחר שהזעת בחום ובקור רעדת מספר שנים מחייך למדינה נתת מגיע לך לראות ארצות ונופים להכיר תרבות ומנהגים של עמים אחרים ברכות להגשמת החלום ואל תשכח לשלוח יונת שלום וביחד נביט בתמונות באלבום.

ברכה לחברה שטסה

חברה יקרה החלטת החלטה חשובה שאת רוצה להגיע אל ארצות אחרות לגלות נופים מרהיבים ללמוד על תרבויות שונות ואנשים רציתי לאחל לך טיסה נעימה ותחזרי לארץ בשלום ובבטחה ובעיקר שיהיה לך טיול מעניין נפלא ולי תשמרי מקום גדול בלב בבקשה.

ברכה לטיסה לחו"ל

נשלח לך ברכה לרגל הטיסה לארץ אחרת הברכה שברכנו אותך מתגשם אתה טס לארץ חדשה נאחל לך שתכיר אנשים טובים שתטעם מאכלים שונים שתכיר תרבויות ומנהגים שונים מתגעגעים אליך תשמור לנו מקום בלב שלך ואל תשכח לחזור במהירות ולבצע זאת ביעילות בהצלחה חבר תהיה חסר.

ברכה לטיול

הגיע הזמן ואתה יוצא לחופשה אתה כה נרגש זו ממש שמחה זה שם הסיפור הנאה והצלחה שתלמד להתהלך בדרך חדשה שתדע לסמן שבילים חדשים שתכנס למערות ונקיקים לא בהכרח מוכרים שתדע לשאול אנשים מומחים ופשוטים אבל העיקר וזה לא קשה שהטיול יהיה מהנה.

ברכה לבת שנוסעת לטיול

ביתי היקרה את נוסעת לטיול ביתי האהובה אל תבצעי שום תעלול שתהני עם החברים שתלמדי על מסלולי הטיולים ותוסיפי ידע בנושאים חדשים אל תאכלי מידי ממתקים ותשירי מנגינות ושירים מאחלת לך הנאה שתדעי לנצל את הזמן באהבה אנחנו שולחים אהבה ואחווה.

ברכה לטיול שנתי

לטיול השנתי יצאנו וכיף גדול לראות את כולנו הלוואי שנדע במסלול הזה רק אהבה הרגשה טובה, ללא פקקים המשרים מועקה שהנהג יסע היטב על האספלט ונגיע למחוז חפצנו לחיים טובים ובשלווה לאט לאט.

ברכה לנסיעה טובה

נסיעה נהדרת שתהיה לכולנו שנגיע למחוז חפצנו מתוך תחושה שהעולם בשבילנו שהכביש יהיה פנוי ונוח ומזג האוויר יהיה נינוח ואם אפשר, רק אם אפשר גם איזה שיר טוב ברדיו להשלים את מצב הרוח שתהיה שמחה ביננו.

ברכה לטיול בדרום אמריקה

דרום אמריקה מחכה לך היא תהנה ממך לא פחות ממה שאתה תהנה ממנה הלוואי שיהיה לך טיול הכי מעניין בעולם שכל יום מחדש תפקח את עיניך ותגלה את הטבע המושלם ושתחזור, ננשק אותך ונחבוק כי בכל זאת, עם כל הכבוד לטיול… געגועים, אי אפשר למחוק.

ברכה לטיסה נעימה

לרגל הטיסה, נאחל לכם תעופה נעימה ללא הקאות ומרורים, כיסי אויר ופחדים עם טייס נחמד שקולו מרגיע ונעים יהי רצון שתגיעו לחיים טובים ולשלום – אל היעד ותהנו מכל רגע שבו תהיו ביחד.

ברכה לטיסה

המטוס בשמים תכף יוביל אותך למקום אחר ואני אשאר כאן וליבי רק יתפלל שהטיסה תעבור בכיף ואף כיס אוויר לא יתעופף שהאוכל יהיה לכל הפחות… אכיל ושהכסא יהיה מספיק נוח כדי להירדם, כך שתוכלו לנחות בארץ חדשה ולטייל כמו טיל.

ברכה למסע לפולין

למסע זיכרון יצאנו כי הכאב לא תם מי יתן ועם הנצח לעולם לא יפחד – מדרך ארוכה, גם אם היא מורכבת. שנהיה מאוחדים תמיד בהווה ובעתיד. שנרגיש עם אחד-לב אחד. כי כל אחד מאיתנו מעט שונה – אבל בטוח מיוחד.

ברכה לחופשה נעימה

לכבוד היציאה לחופשה, אאחל שזה הנופש יעניק את הכוח – להמשיך את החיים במלוא המרץ, רק קצת יותר בנוח. שהנפש תרגע והמוח ינוח וכשתשובו לשגרה – תעשו זאת בשמחה רבה ואהבה.

ברכה לחופש הגדול

לרגל החופש הכי ארוך בשנה, אברך אותך שתנצל בו כל דקה ודקה. שתדע לשלב הנאה ולמידה. והכי חשוב: שתצא ממנו עם כוחות מחודשים – לשנה הבאה, שלבטח תהיה עמוסה באתגרים מעניינים.

ברכה לנוסע לחו"ל

מה אפשר לאחל למי שעוזב הכל וטס לו לטייל? אז נתחיל בטיסה נעימה ושתגיע בשלום ונמשיך בבילוי נעים ושתנצל כל יום אנחנו נתגעגע ונספור את הדקות עד שתשוב אלינו עם חוויות (וגם עם מתנות 😊)

ברכה לפני טיסה

המטוס ממריא ממש עוד מעט אז נאחל לך שהטיסה תעבור מהר, אבל הטיול – לאט שתהנה מכל רגע, שתצבור חוויות ואל תשכח להביא איתך במזוודה גם כמה מתנות תצלם ותתעד ותיהנה מהחופש אבל תשמור קצת אנרגיות בשביל עוד נופש תחזור בשלום אנחנו כאן מחכים אוהבים, מקנאים וכבר מתגעגעים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לכבוד טיסה לאדם קרוב?

משפטים על געגוע

מגן לטלפון עם תמונה וחריטה אישית לבחירתך