ברכות ליולדת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות ליולדת

זאת התחלה חדשה

לידה היא אירוע מרגש במיוחד. הלידה מסמלת את הכניסה של חיים חדשים לעולם ובכך ממלאת אותנו בתקווה. עם זאת, מדובר באירוע קשה ומתיש שמותיר את היולדת חסרת כוחות ודורש מאיתנו לעזור לה. בשביל להבהיר ליולדת להבין שאנחנו פה בשבילה לכל דבר ועניין ושאנחנו אוהבים אותה מאוד, חשוב להביא לה ברכה מיוחדת לכבוד הלידה.

 בברכה תתייחסו לדברים שאתם אוהבים בה ולתכונות חיוביות שלדעתכם יהפכו אותה לאמא טובה במיוחד. הברכה תרגש אותה ותמלא אותה כוחות – והיא תזדקק לכוחות האלה מאוד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו לנוחיותכם ברכות ליולדת. מאחלים לכם המון בהצלחה ומזל טוב!

ברכה ליולדת

ברכה להריון תקין

הרגע לו חיכית הגיע ובקרוב בטן קטנטנה תפתיע. כל אדם את זה מבין, שעם בשורה משמחת זו – עולה האדרנלין. נאחל, נתפלל ונאמין שזהו יהיה הריון תקין, נאחל שתעברי זאת ללא בחילות ובעיות ונקבל את הילוד בשמחה ובתשואות.

ברכה להולדת ילד

הגיע לעולם התינוק שחיכו לו כולם, איזה יום מרגש עבורכם כהורים וגם בשבילנו המשפחה והחברים. נאחל שיהיה בריא ושמח, שבטוב יגדל יתחזק ויתפתח. שכל שיחפוץ בו יתגשם ושעל מטרותיו ידע להילחם, שיסב לכם גאווה ושתהיו לו אתם מקור לחום ואהבה.

ברכה לתינוקת חדשה

תינוקת חדשה נולדה זוהי שמחה לכל המשפחה עיניים חומות פנים שמנמנות מאחלים לכם לילות רגועים שיהיה לכם זמן לבישולים טעימים שתהיה שלווה ואחווה בבית שתגדלו אותה עם עלה של זית שבבית תשרור תחושה של נחת ואושר עוד תראו זו רק התחלה הכל יהיה בסדר.

ברכה לחזרה מחופשת לידה

מזל טוב להולדת תינוקך מספר חודשים הענקת לו את כולך ישנת מספר מועט של שעות דאגת לו בימים ובלילות אנו בעבודה חשנו בחסרונך הגדול וקיוונו שלאתגר החדש את נותנת את הכל אך הגיע הזמן והגיעה השעה שבה את צריכה לחזור לעבודה.

ברכה להולדת בן שלישי

ברגע אחד הפכתם מארבעה לחמישה כשבייבי חדש ומתוק הצטרף למשפחה מתרגשים בשבילכם בכמויות ומאחלים לכם הרבה אהבה ובעיקר שעות שינה רצופות שתגדלו אותו בנחת ותהנו ממנו ומאחיו האהובים ואם צריך בייביסיטר – אנחנו מתייצבים.

ברכה ללידה קלה

ליולדת שעוד רגע תביא לנו את השמחה לך נאחל לידה קלה ומלאה בשלווה מי יתן ותרווי נחת מהרך הנולד תגדלי אותו בכיף הכי גדול בעולם תזכי ליהנות מכל חיוך 'וחכמה' ובבוא היום ישמח את ליבך כשימצא אהבה.

ברכה להולדת תינוק

מזל טוב להורים היקרים – הנה גדלה לה המשפחה, תינוק חדש ורך בא לעולם להפיץ בביתכם המון שמחה, מי ייתן ותגדלו בנחת את ילדכם הקט היקר, לבריאות, לאהבה, ושיהיה טוֹב לב ומאושר, למעשים טובים ושפע הצלחה, ולתפארת כל המשפחה!

ברכה להולדת הבת הבכורה

להיות הורים לבת זה לא כמו שאתם חושבים בהתחלה זה נראה קל אבל הדברים אחר כך מסתבכים וצריך ללמוד לעשות קוקיות ולקנות רק שמלות מסתובבת אבל זה גם הכיף הכי גדול שיש שמחים אתכם ובטוחים שהיא תהיה הילדה הכי נפלאה שאפשר לבקש.

ברכה להריון ראשון

איך הפכה הנסיכה למקור חיים? זה סוד הבריאה, איננו מבינים מה שנותר הוא רק לבקש עבורך משאלה שתזכי ללידה הכי הכי קלה שתהני מגידול הרך הנולד ותלגמי ממנו נחת ואפס אחוז מועקה מחכים בכיליון עיניים ללידה ואוהבים אותך מאוד!

לידה קלה ברכה

ליולדת שלנו! יהי רצון שתהיה לך לידה קלה שתקחי את הכל בקלות ובשמחה שכל הזמן תחשבי רק על כמה שזכית להיות יולדת אמיצה ומופלאה אנחנו כבר יודעים, את אשה חזקה ביחד נמתין בסבלנות לרגע הבשורה היפה.

ברכה לאישה הרה

חיכית לרגע זה בהשתוקקות רבה והנה הוא בא, אין שמחה ממני עבורך על היותך הרה, הגיע תורך אישה יקרה. שתעברי את הדרך החדשה בצורה חלקה, ושתגיע לחיינו תינוקת בריאה וחזקה. תיהני מהאתגר, בכל יום וגם מחר, שתהייה לך חוויה מספקת ושמחה. ממני, בהתרגשות ואהבה.

ברכה ליולדת בחדר לידה

את בטח ממש מתרגשת את כעת יולדת תשעה חודשים נשאת אותך ברחמך עכשיו הוא עומד לצאת מתוכך תזכרי שלידה זה לפעמים כואב אבל תזכרי שיש לך לב אוהב אל תדאגי עוד רגע יהיה לך תינוק מושלם בטוחה שהוא יהיה המושלם מכולם.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לגיס | ברכות לגיסה

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

ברכות לסבא

ברכה לסבא

ברכות לחייל | ברכות לחיילת

ברכה למתגייס

ברכות לאישה

ברכה לאישה

ברכות לגבר

ברכה לגברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)