ברכות ליולדת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות ליולדת

זאת התחלה חדשה

לידה היא אירוע מרגש במיוחד. הלידה מסמלת את הכניסה של חיים חדשים לעולם ובכך ממלאת אותנו בתקווה. עם זאת, מדובר באירוע קשה ומתיש שמותיר את היולדת חסרת כוחות ודורש מאיתנו לעזור לה. בשביל להבהיר ליולדת להבין שאנחנו פה בשבילה לכל דבר ועניין ושאנחנו אוהבים אותה מאוד, חשוב להביא לה ברכה מיוחדת לכבוד הלידה.

 בברכה תתייחסו לדברים שאתם אוהבים בה ולתכונות חיוביות שלדעתכם יהפכו אותה לאמא טובה במיוחד. הברכה תרגש אותה ותמלא אותה כוחות – והיא תזדקק לכוחות האלה מאוד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו לנוחיותכם ברכות ליולדת. מאחלים לכם המון בהצלחה ומזל טוב!

ברכה ליולדת

ברכה להולדת תינוק

מזל טוב להורים היקרים – הנה גדלה לה המשפחה, תינוק חדש ורך בא לעולם להפיץ בביתכם המון שמחה, מי ייתן ותגדלו בנחת את ילדכם הקט היקר, לבריאות, לאהבה, ושיהיה טוֹב לב ומאושר, למעשים טובים ושפע הצלחה, ולתפארת כל המשפחה!

ברכה להולדת הבת הבכורה

להיות הורים לבת זה לא כמו שאתם חושבים בהתחלה זה נראה קל אבל הדברים אחר כך מסתבכים וצריך ללמוד לעשות קוקיות ולקנות רק שמלות מסתובבת אבל זה גם הכיף הכי גדול שיש שמחים אתכם ובטוחים שהיא תהיה הילדה הכי נפלאה שאפשר לבקש.

לידה קלה ברכה

ליולדת שלנו! יהי רצון שתהיה לך לידה קלה שתקחי את הכל בקלות ובשמחה שכל הזמן תחשבי רק על כמה שזכית להיות יולדת אמיצה ומופלאה אנחנו כבר יודעים, את אשה חזקה ביחד נמתין בסבלנות לרגע הבשורה היפה.

ברכה להריון

שמחה גדולה בליבנו על מה שיש לך בפנים יהי רצון שהלידה תהיי קלה ולא תרגישי בצירים שהחוויה הקסומה תחרט בליבך בעוצמה טובה ולא תתרגשי יותר מדי או תרגישי מוזרה שיהיה לך הרבה בריאות, כושר וכוח!

ברכה ללידה קלה

ליולדת שעוד רגע תביא לנו את השמחה לך נאחל לידה קלה ומלאה בשלווה מי יתן ותרווי נחת מהרך הנולד תגדלי אותו בכיף הכי גדול בעולם תזכי ליהנות מכל חיוך 'וחכמה' ובבוא היום ישמח את ליבך כשימצא אהבה.

ברכה לאחר לידה

מזל טוב ליולדת לרגל הולדת התינוקת מאחלים לך לילות של שינה גידול של התינוקת באהבה חשוב מאד שלא תשכחי את עצמך למרות שאת נותנת לתינוקת את כולך מאחלים לך גידול קל ונעים שתהני מהילדה שהבאת לעולם שהפכת בשבילה את העולם.

ברכה להריון ראשון

איך הפכה הנסיכה למקור חיים? זה סוד הבריאה, איננו מבינים מה שנותר הוא רק לבקש עבורך משאלה שתזכי ללידה הכי הכי קלה שתהני מגידול הרך הנולד ותלגמי ממנו נחת ואפס אחוז מועקה מחכים בכיליון עיניים ללידה ואוהבים אותך מאוד!

ברכה ליולדת לפני הלידה

מתחיל קצת לכאוב, כי את הבטן הגדולה קשה כבר לסחוב, הרגע מתקרב, בגרון קצת צורב, אך הלב מעכשיו כבר אוהב. עוד רגע הלידה, המשפחה גדלה, ההתרגשות בעיצומה. נאחל לך רגע לפני, שתהייה הצלחה ושהלב יתמלא.

ברכה להריון תקין

עוד רגע קט המשפחה תתרחב, יצור קטן וחמוד בבטן של אמא נע ומסתובב, ובבוא הזמן, כשהתינוקי יגדל כהלכה ויתפתח, הוא ייצא לאוויר העולם בקול בכי וצחוק משמח! נאחל לך אמא שהכול יעבור בשלום, בבריאות, בעוצמה ובאושר – יתגשם החלום!

ברכה להריון מוצלח

ברחמך מתרקם לו תינוק אנו בטוחים שהוא יהיה מתוק תקפידי לשתות הרבה מים וגם כשקשה לשמוח עד השמיים להקפיד על כל ההוראות ללכת לכל הבדיקות בוודאי את מתרגשת ושמחה על האוצר החדש שמצטרך למשפחה אנו שולחים לך ברכת הצלחה בדרך הארוכה ולידה קלה.

ברכה לחזרה מחופשת לידה

מזל טוב להולדת תינוקך מספר חודשים הענקת לו את כולך ישנת מספר מועט של שעות דאגת לו בימים ובלילות אנו בעבודה חשנו בחסרונך הגדול וקיוונו שלאתגר החדש את נותנת את הכל אך הגיע הזמן והגיעה השעה שבה את צריכה לחזור לעבודה.

ברכה לתינוקת חדשה

תינוקת חדשה נולדה זוהי שמחה לכל המשפחה עיניים חומות פנים שמנמנות מאחלים לכם לילות רגועים שיהיה לכם זמן לבישולים טעימים שתהיה שלווה ואחווה בבית שתגדלו אותה עם עלה של זית שבבית תשרור תחושה של נחת ואושר עוד תראו זו רק התחלה הכל יהיה בסדר.

שאלות נפוצות על ברכות ליולדת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות ליולדת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות ליולדת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות ליולדת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למאמן | ברכות למאמנת

ברכה למאמן

ברכות למורה

ברכה למורה

ברכות לחבר

ברכה לחברים

ברכות לרופא | ברכות לרופאה

ברכה לרופא

ברכות לגבר

ברכה לגברים

ברכות לזוגות

ברכה לזוג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)