ברכות ליולדת

זאת התחלה חדשה

לידה היא אירוע מרגש במיוחד. הלידה מסמלת את הכניסה של חיים חדשים לעולם ובכך ממלאת אותנו בתקווה. עם זאת, מדובר באירוע קשה ומתיש שמותיר את היולדת חסרת כוחות ודורש מאיתנו לעזור לה. בשביל להבהיר ליולדת להבין שאנחנו פה בשבילה לכל דבר ועניין ושאנחנו אוהבים אותה מאוד, חשוב להביא לה ברכה מיוחדת לכבוד הלידה.

 בברכה תתייחסו לדברים שאתם אוהבים בה ולתכונות חיוביות שלדעתכם יהפכו אותה לאמא טובה במיוחד. הברכה תרגש אותה ותמלא אותה כוחות – והיא תזדקק לכוחות האלה מאוד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו לנוחיותכם ברכות ליולדת. מאחלים לכם המון בהצלחה ומזל טוב!

ברכה ליולדת

ברכות להולדת בן שלישי

מזל טוב! בן שלישי נולד וזורע עוד אור, לאמא, לאבא, גם לשני ולבכור, וכמו שאומרים: ילדים זה שמחה, הוא בטוח יוסיף הרבה נחת למשפחה. יום הולדת שמח, בן קטן, שהצטרפת לחבורה, תגדל בבריאות ובאושר, לכָבוד ולתִפְאָרָה.

ברכה להולדת תינוק

מזל טוב להורים היקרים – הנה גדלה לה המשפחה, תינוק חדש ורך בא לעולם להפיץ בביתכם המון שמחה, מי ייתן ותגדלו בנחת את ילדכם הקט היקר, לבריאות, לאהבה, ושיהיה טוֹב לב ומאושר, למעשים טובים ושפע הצלחה, ולתפארת כל המשפחה!

ברכה להריון תקין

עוד רגע קט המשפחה תתרחב, יצור קטן וחמוד בבטן של אמא נע ומסתובב, ובבוא הזמן, כשהתינוקי יגדל כהלכה ויתפתח, הוא ייצא לאוויר העולם בקול בכי וצחוק משמח! נאחל לך אמא שהכול יעבור בשלום, בבריאות, בעוצמה ובאושר – יתגשם החלום!

ברכה לתינוק ראשון

מזל טוב, הורים טריים, להולדת בנכם הבכור, הראשון! זה הקטן גדול יהיה ויביא עימו אושר – המון! תזכו לגדלו לאורך הדרך באורך רוח, מסירות ואהבה, שיזכה לחינוך מעולה, בסובלנות, הקשבה וחיבה. מליבנו אליכם – שפע בריאות, רוב שמחה והצלחה רבה!

ברכה להולדת הבת הבכורה

להיות הורים לבת זה לא כמו שאתם חושבים בהתחלה זה נראה קל אבל הדברים אחר כך מסתבכים וצריך ללמוד לעשות קוקיות ולקנות רק שמלות מסתובבת אבל זה גם הכיף הכי גדול שיש שמחים אתכם ובטוחים שהיא תהיה הילדה הכי נפלאה שאפשר לבקש.

ברכה לפני הלידה

יולדת יקרה, רגע לפני הרחבת המשפחה / המעבר מזוג למשפחה נאחל לך לידה קלה. אנחנו יודעים שתעברי את זה, כמו לביאה. אל תשכחי לנצל את הזמן שנותר לשינה טובה, ואם קצת קשה, תזכרי שהסושי וכוס היין עליהם את חולמת עליו כבר 9 חודשים נמצאים כבר ממש מעבר לפינה ; ) אוהבים, תומכים ומצפים כבר לפגוש אותך עם התוספת החדשה.

ברכה לאמא ליום הולדת 70

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

ברכה לאמא ליום הולדת 70

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

ברכה להולדת בן שלישי

ברגע אחד הפכתם מארבעה לחמישה כשבייבי חדש ומתוק הצטרף למשפחה מתרגשים בשבילכם בכמויות ומאחלים לכם הרבה אהבה ובעיקר שעות שינה רצופות שתגדלו אותו בנחת ותהנו ממנו ומאחיו האהובים ואם צריך בייביסיטר – אנחנו מתייצבים.

ברכה להולדת הבת השלישית

לאישה הגיבורה ביקום הגיע הזמן בו את צריכה בפעם השלישית בלילה לקום אחרי גידול של שני ילדים מדהימים, הגיעה השלישית והפכה את החיים שלך להרבה יותר מלאים מאחלים לך הרבה נחת ושלווה בגידול הילדה המקסימה שתמצאי גם זמן בשביל עצמך לבלות עם חברים.

ברכה לאישה הרה

חיכית לרגע זה בהשתוקקות רבה והנה הוא בא, אין שמחה ממני עבורך על היותך הרה, הגיע תורך אישה יקרה. שתעברי את הדרך החדשה בצורה חלקה, ושתגיע לחיינו תינוקת בריאה וחזקה. תיהני מהאתגר, בכל יום וגם מחר, שתהייה לך חוויה מספקת ושמחה. ממני, בהתרגשות ואהבה.

ברכה ללידה קלה ומהירה

הרגע המיוחל קרב ובא, יום הלידה, אאחל לך מכל ליבי לידה קלה ומהירה, אני בטוחה כי הלידה תעבור בהצלחה, הרי כולנו יודעים שמדובר בגיבורה. זכרי שבסוף המסע הלא פשוט תזכי לכינוי חדש, תהיי את אימא, אז היי רגועה וחפה מכל חשש.

ברכה להולדת ילד

הגיע לעולם התינוק שחיכו לו כולם, איזה יום מרגש עבורכם כהורים וגם בשבילנו המשפחה והחברים. נאחל שיהיה בריא ושמח, שבטוב יגדל יתחזק ויתפתח. שכל שיחפוץ בו יתגשם ושעל מטרותיו ידע להילחם, שיסב לכם גאווה ושתהיו לו אתם מקור לחום ואהבה.

ברכה ללידה ראשונה

הפעם הראשונה לא תמיד נעימה, אבל עברת זאת בגבורה, תשעה חודשים חיכית לאלו הרגעים, עכשיו הכל מאחורייך ותינוק שתעשי מאושר בידייך. מאחלת לך שהדרך תהייה מאתגרת ומשמחת, זכרי, שק של סבלנות אתך לקחת. מזל טוב ענקי, מכל ליבי.

ברכה להריון תקין

הרגע לו חיכית הגיע ובקרוב בטן קטנטנה תפתיע. כל אדם את זה מבין, שעם בשורה משמחת זו – עולה האדרנלין. נאחל, נתפלל ונאמין שזהו יהיה הריון תקין, נאחל שתעברי זאת ללא בחילות ובעיות ונקבל את הילוד בשמחה ובתשואות.

ברכה להולדת התינוק

ילוד מתוק, הגיע לחייכם, ולנו יש ברכה מהלב בשבילכם. שתגדלוהו בנחת, בשמחה ובלי פחד. בטוחים אנו שזכה הוא בהורים מדהימים, שיעשו כל דבר כדי שיהיה לו נעים. ההתחלה קצת קשה לפעמים אך מגיעה היא עם רגשות מופלאים, שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה, באהבה מכל המשפחה.

ברכה ליולדת לפני הלידה

מתחיל קצת לכאוב, כי את הבטן הגדולה קשה כבר לסחוב, הרגע מתקרב, בגרון קצת צורב, אך הלב מעכשיו כבר אוהב. עוד רגע הלידה, המשפחה גדלה, ההתרגשות בעיצומה. נאחל לך רגע לפני, שתהייה הצלחה ושהלב יתמלא.

ברכה לחזרה מחופשת לידה

מזל טוב להולדת תינוקך מספר חודשים הענקת לו את כולך ישנת מספר מועט של שעות דאגת לו בימים ובלילות אנו בעבודה חשנו בחסרונך הגדול וקיוונו שלאתגר החדש את נותנת את הכל אך הגיע הזמן והגיעה השעה שבה את צריכה לחזור לעבודה.

ברכה להריון מוצלח

ברחמך מתרקם לו תינוק אנו בטוחים שהוא יהיה מתוק תקפידי לשתות הרבה מים וגם כשקשה לשמוח עד השמיים להקפיד על כל ההוראות ללכת לכל הבדיקות בוודאי את מתרגשת ושמחה על האוצר החדש שמצטרך למשפחה אנו שולחים לך ברכת הצלחה בדרך הארוכה ולידה קלה.

ברכה לתינוקת חדשה

תינוקת חדשה נולדה זוהי שמחה לכל המשפחה עיניים חומות פנים שמנמנות מאחלים לכם לילות רגועים שיהיה לכם זמן לבישולים טעימים שתהיה שלווה ואחווה בבית שתגדלו אותה עם עלה של זית שבבית תשרור תחושה של נחת ואושר עוד תראו זו רק התחלה הכל יהיה בסדר.

ברכה לאחר לידה

מזל טוב ליולדת לרגל הולדת התינוקת מאחלים לך לילות של שינה גידול של התינוקת באהבה חשוב מאד שלא תשכחי את עצמך למרות שאת נותנת לתינוקת את כולך מאחלים לך גידול קל ונעים שתהני מהילדה שהבאת לעולם שהפכת בשבילה את העולם.

ברכה לתינוק חדש

מזל טוב להולדת הילד מאחלים לכם שאתכם ידע לכבד שיהיה לכם גידול קל ונעים שביתכם יהיה מלא מנגינות ושירים שתלמדו שאהבה היא ללא מעצורים מאחלים לכם לילות ארוכים של שינה הצלחה וברכה שלום ושלווה שמחה ורננה שתדעו מהי הדרך לגדל בקלות זה כל החשיבות.

ברכה ליולדת בחדר לידה

את בטח ממש מתרגשת את כעת יולדת תשעה חודשים נשאת אותך ברחמך עכשיו הוא עומד לצאת מתוכך תזכרי שלידה זה לפעמים כואב אבל תזכרי שיש לך לב אוהב אל תדאגי עוד רגע יהיה לך תינוק מושלם בטוחה שהוא יהיה המושלם מכולם.

ברכה להולדת הבן השני

הבן שלכם הראשון הוא כמו יהלום ועינכם נפתחו בתימהון הגשמתם חלום בן שני לכם נולד המספר כבר יחסית מכובד מאחלים לכם לילות רגועים וימים שלוים שתזכו לגדלו לאורך שנים שתגדלו את שני האחים בהנאה ובאהבה שבביתכם תשרה שמחה שלום ואחווה.

לידה קלה ברכה

ליולדת שלנו! יהי רצון שתהיה לך לידה קלה שתקחי את הכל בקלות ובשמחה שכל הזמן תחשבי רק על כמה שזכית להיות יולדת אמיצה ומופלאה אנחנו כבר יודעים, את אשה חזקה ביחד נמתין בסבלנות לרגע הבשורה היפה.

ברכה לאישה שילדה

ברכה גדולה לאשה אמיצה רק הרגע ילדת וכבר את מחייכת כאילו לא קרה דבר. את מושלמת! שתזכי לגדל את הרך הנולד מתוך אהבה וסבלנות עד אין קץ, עם הרבה בריאות ושפע חיוכים, כאילו נולד כל יום מחדש, בשבילך.

ברכה ללידה קלה

ליולדת שעוד רגע תביא לנו את השמחה לך נאחל לידה קלה ומלאה בשלווה מי יתן ותרווי נחת מהרך הנולד תגדלי אותו בכיף הכי גדול בעולם תזכי ליהנות מכל חיוך 'וחכמה' ובבוא היום ישמח את ליבך כשימצא אהבה.

ברכה להריון

שמחה גדולה בליבנו על מה שיש לך בפנים יהי רצון שהלידה תהיי קלה ולא תרגישי בצירים שהחוויה הקסומה תחרט בליבך בעוצמה טובה ולא תתרגשי יותר מדי או תרגישי מוזרה שיהיה לך הרבה בריאות, כושר וכוח!

ברכה להריון ראשון

איך הפכה הנסיכה למקור חיים? זה סוד הבריאה, איננו מבינים מה שנותר הוא רק לבקש עבורך משאלה שתזכי ללידה הכי הכי קלה שתהני מגידול הרך הנולד ותלגמי ממנו נחת ואפס אחוז מועקה מחכים בכיליון עיניים ללידה ואוהבים אותך מאוד!

ברכה לאישה בהריון

לאשה המדהימה! עוד רגע את יולדת, אך אנו לא יכולים להתאפק ומוכרחים אותך לברך, הלב משתוקק… לאחל לך שתהיה הלידה קלה כנוצה שימצא הוולד את הדרך למוצא ואת תחווי את החוויה הנהדרת, בגוף ובלב עם כמה שפחות כאב.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה ליולדת ?

דובי ענק 2 מטר לבן שמנת פרוותי ומלטף