ברכות ליולדת

ברכות ליולדת אחרי לידה וללידה קלה - ברכה לאישה שילדה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות ליולדת

זאת התחלה חדשה

לידה היא אירוע מרגש במיוחד. הלידה מסמלת את הכניסה של חיים חדשים לעולם ובכך ממלאת אותנו בתקווה. עם זאת, מדובר באירוע קשה ומתיש שמותיר את היולדת חסרת כוחות ודורש מאיתנו לעזור לה. בשביל להבהיר ליולדת להבין שאנחנו פה בשבילה לכל דבר ועניין ושאנחנו אוהבים אותה מאוד, חשוב להביא לה ברכה מיוחדת לכבוד הלידה.

 בברכה תתייחסו לדברים שאתם אוהבים בה ולתכונות חיוביות שלדעתכם יהפכו אותה לאמא טובה במיוחד. הברכה תרגש אותה ותמלא אותה כוחות – והיא תזדקק לכוחות האלה מאוד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו לנוחיותכם ברכות ליולדת. מאחלים לכם המון בהצלחה ומזל טוב!

ברכה ליולדת

ברכה ללידה קלה ומהירה

הרגע המיוחל קרב ובא, יום הלידה, אאחל לך מכל ליבי לידה קלה ומהירה, אני בטוחה כי הלידה תעבור בהצלחה, הרי כולנו יודעים שמדובר בגיבורה. זכרי שבסוף המסע הלא פשוט תזכי לכינוי חדש, תהיי את אימא, אז היי רגועה וחפה מכל חשש.

ברכה להריון מוצלח

ברחמך מתרקם לו תינוק אנו בטוחים שהוא יהיה מתוק תקפידי לשתות הרבה מים וגם כשקשה לשמוח עד השמיים להקפיד על כל ההוראות ללכת לכל הבדיקות בוודאי את מתרגשת ושמחה על האוצר החדש שמצטרך למשפחה אנו שולחים לך ברכת הצלחה בדרך הארוכה ולידה קלה.

ברכה להולדת ילד

הגיע לעולם התינוק שחיכו לו כולם, איזה יום מרגש עבורכם כהורים וגם בשבילנו המשפחה והחברים. נאחל שיהיה בריא ושמח, שבטוב יגדל יתחזק ויתפתח. שכל שיחפוץ בו יתגשם ושעל מטרותיו ידע להילחם, שיסב לכם גאווה ושתהיו לו אתם מקור לחום ואהבה.

ברכה לפני הלידה

יולדת יקרה, רגע לפני הרחבת המשפחה / המעבר מזוג למשפחה נאחל לך לידה קלה. אנחנו יודעים שתעברי את זה, כמו לביאה. אל תשכחי לנצל את הזמן שנותר לשינה טובה, ואם קצת קשה, תזכרי שהסושי וכוס היין עליהם את חולמת עליו כבר 9 חודשים נמצאים כבר ממש מעבר לפינה ; ) אוהבים, תומכים ומצפים כבר לפגוש אותך עם התוספת החדשה.

ברכה ללידה ראשונה

הפעם הראשונה לא תמיד נעימה, אבל עברת זאת בגבורה, תשעה חודשים חיכית לאלו הרגעים, עכשיו הכל מאחורייך ותינוק שתעשי מאושר בידייך. מאחלת לך שהדרך תהייה מאתגרת ומשמחת, זכרי, שק של סבלנות אתך לקחת. מזל טוב ענקי, מכל ליבי.

ברכות להולדת בן שלישי

מזל טוב! בן שלישי נולד וזורע עוד אור, לאמא, לאבא, גם לשני ולבכור, וכמו שאומרים: ילדים זה שמחה, הוא בטוח יוסיף הרבה נחת למשפחה. יום הולדת שמח, בן קטן, שהצטרפת לחבורה, תגדל בבריאות ובאושר, לכָבוד ולתִפְאָרָה.

ברכה ליולדת לפני הלידה

מתחיל קצת לכאוב, כי את הבטן הגדולה קשה כבר לסחוב, הרגע מתקרב, בגרון קצת צורב, אך הלב מעכשיו כבר אוהב. עוד רגע הלידה, המשפחה גדלה, ההתרגשות בעיצומה. נאחל לך רגע לפני, שתהייה הצלחה ושהלב יתמלא.

ברכה לאישה בהריון

לאשה המדהימה! עוד רגע את יולדת, אך אנו לא יכולים להתאפק ומוכרחים אותך לברך, הלב משתוקק… לאחל לך שתהיה הלידה קלה כנוצה שימצא הוולד את הדרך למוצא ואת תחווי את החוויה הנהדרת, בגוף ובלב עם כמה שפחות כאב.

ברכה להולדת הבת השלישית

לאישה הגיבורה ביקום הגיע הזמן בו את צריכה בפעם השלישית בלילה לקום אחרי גידול של שני ילדים מדהימים, הגיעה השלישית והפכה את החיים שלך להרבה יותר מלאים מאחלים לך הרבה נחת ושלווה בגידול הילדה המקסימה שתמצאי גם זמן בשביל עצמך לבלות עם חברים.

ברכה לחזרה מחופשת לידה

מזל טוב להולדת תינוקך מספר חודשים הענקת לו את כולך ישנת מספר מועט של שעות דאגת לו בימים ובלילות אנו בעבודה חשנו בחסרונך הגדול וקיוונו שלאתגר החדש את נותנת את הכל אך הגיע הזמן והגיעה השעה שבה את צריכה לחזור לעבודה.

ברכה לתינוקת חדשה

תינוקת חדשה נולדה זוהי שמחה לכל המשפחה עיניים חומות פנים שמנמנות מאחלים לכם לילות רגועים שיהיה לכם זמן לבישולים טעימים שתהיה שלווה ואחווה בבית שתגדלו אותה עם עלה של זית שבבית תשרור תחושה של נחת ואושר עוד תראו זו רק התחלה הכל יהיה בסדר.

ברכה להולדת בן שלישי

ברגע אחד הפכתם מארבעה לחמישה כשבייבי חדש ומתוק הצטרף למשפחה מתרגשים בשבילכם בכמויות ומאחלים לכם הרבה אהבה ובעיקר שעות שינה רצופות שתגדלו אותו בנחת ותהנו ממנו ומאחיו האהובים ואם צריך בייביסיטר – אנחנו מתייצבים.

שאלות נפוצות על ברכות ליולדת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות ליולדת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות ליולדת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות ליולדת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לסייעת

ברכה לסייעת

ברכות למרצה

ברכה למרצה

ברכות לאמא

ברכה לאמא

ברכות לאבא

ברכה לאבא

ברכות לקצין | ברכות לקצינה

ברכה למפקד

ברכות לחייל | ברכות לחיילת

ברכה למתגייס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)