ברכות לילדים

הם גדלים כל כך מהר!

אתם זוכרים את היום שבו הם הגיעו לעולם, את הרגע שבו הם התחילו ללכת ואת המילה הראשונה שהצליחו להגות. כל האירועים המרגשים האלה מרגישים מאוד קרוב, אבל האמת היא שעברו מאז כבר כמה שנים טובות. השנים חולפות מהר והילדים שלכם גדלים, משתנים ומתחילים לגבש אישיות משל עצמם.

זה הזמן להגיד להם תודה!

את יום ההולדת שלהם בטח תחגגו בחברת קרובי משפחה נוספים והחברים של הילדים. לכבוד המאורע המיוחד חשוב שתכינו ברכה מרגשת שתכתבו מהלב על תחושות הגאווה בה הם ממלאים אתכם ועל הייחודיות שמאפיינת אותם. ריכזנו עבורכם ברכות יפהיפיות לילדים שיוכלו לסייע לכם בתהליך הכתיבה. תהנו!

ברכה לילדים

ברכה לראש השנה לילדה שלי

שתהיה לך שנה טובה ומאושרת ילדה שלי מלאה באור, למידה, התפתחות וגדילה. שהדרך תחייך אליך ותביא איתה שלל של אוצרות ושיעמדו לצידך הרבה חברים וחברות. שתהיי ראש ולא זנב, ותזכרי שבבית תמיד יש לך גב. תנהגי בכבוד בכל אדם שבא בדרכך, ושתהיי שלמה ותלכי תמיד עם מה שבליבך.

ברכה מתוקה ליום הולדת

אם היינו יכולים, היינו אוכלים אותך. אתה מתוק כמו שוקולד בלגי משובח ואתה ממיס כמו שוקולד כל אחד שמכיר אותך. ליום הולדתך נאחל לך שתמשיך להיות מתוק, שיקרו לך המון דברים מתוקים, ושיהיו לך חיים דבש. מזל טוב ומתוק לך!

יום הולדת לילדה בת 11

בת יקרה, חלפו כה מהר אחת עשרה שנים מאז שהגעת אלינו, היפה בשושנים. כמה גדלת להיות נעימה, אחראית, ונבונה, את ילדה כה משמחת, ממש קיבלנו מתנה. תבורכי בכל הטוב שיש כל שנייה בשנה!

יום הולדת לילדה בת 12

תריסר שנים עברו חלפו במהירות מדהימה, ולא להאמין – הפכת מילדה לנערה מקסימה, בוגרת, רגישה, נבונה ומלאת אהבה, עוזרת, אכפתית, נחושת מטרה ולכל מיטיבה, גדלת וכה יפית מבפנים ומבחוץ, בחיוך ובשמחה, נאחל לך בת חיל אושר, בריאות והמון הצלחה!

ברכה לילד העולה לכיתה א'

ילד שלנו, לפני רגע נפרדת מהגן, עברה שנה, אתה כבר בוגר, ותכף עולה לכיתה הראשונה. עם ילקוט חדש ובו קלמר, מחברות וספרים, תצעד נרגש לבית-הספר לפגוש חברות וחברים. בו תלמד לקרוא, לְחַשֵׁב וגם לכתוב, נאחל לך שתהיה תלמיד חרוץ, חכם וטוב.

ברכה לום הולדת לילד בן 9

בן אהוב שלנו, עברו חלפו תשעה אביבים, ברכה שלוחה ממנו, הוריך האוהבים, שתמשיך להיות ילד נפלא ומוצלח, שתגבור על קשיים, ובכל הצלחה תשמח, שתהיה בריא, חרוץ, טוב לב ומאושר, נאחל לך מכל הלב ילדנו המקסים והיקר!

ברכה לשנה טובה לילד

ילדנו היקר, שנה חלפה והנה מתחילה שנה חדשה, נברך אותך שבשנה זו תתמלא למענך כל בקשה: שתהיה בריא, חזק ומאושר, תצליח יפה בלימודיך, ותבלה בשמחה בתחביבים, בטיולים ובמשחק עם חבריך. שנה טובה ומתוקה מכל הלב, באהבה ענקית מהוריך.

ברכות לילדה לראש השנה

לילדה האהובה והחביבה, שנה מתוקה, יפה וטובה! שנה בה תגדלי באושר, בראש זקוף, גאה ואהובה, הצליחי בחברה ובלימודייך, והגשימי כל חלומותייך. היי כמו שאת – אכפתית ומוכנה לתת יד בכל מצב, חייכנית, יפה ומתוקה כי כך אותך נאהב!

ברכות ליום הולדת לילד בן 3

ילדון יקר שלנו, היום אתה בן שלוש, חומד שכזה מכף רגל ועד ראש, מפטפט בלי הרף, חכמולוג, סקרן, קפצן ומשתובב, ומי שרק מכיר אותך – בלי שום ספק אותך אוהב. יום הולדת שמח, ילד שלנו, המון בריאות ואושר מכל הלב!

ברכה ליום הולדת לגיל 6

בגיל שש אתה כבר ילד בוגר לומד לקרוא ולכתוב, עם הכל מסתדר לומר גם חשבון בחריצות והקשבה מקבל מהמורה כל יום מילה טובה יום הולדת שמח ילד שלנו אוהבים אותך מלא – כולנו

ברכה ליום הולדת בן 7

יום הולדת שבע שמח ילד שלנו המון חיבוקים ונשיקות מכולנו אוהבים אותך עד השמים ובחזרה פשוט כי אתה ילד מקסים נורא תמשיך להיות שמח וחכם מאבא אמא ואחים גם

ברכה ליום הולדת לבת 15

שיר אהובה שלנו הכי בעולם פתאום בת חמש עשרה לא יאומן איך הפכת מילדה לנערה מהממת וכמה את נפלאה מיוחדת ונהדרת חיבוק חזק מכל המשפחה יום הולדת שמח באושר ושמחה

ברכה ליום הולדת מאבא לבת

ילדה שלי אהובה ויקרה אוהב אותך כל כך כל יום מהתחלה שמח מאד להיות אבא של הילדה הכי מקסימה גאה בך ומודה לאלוקים על הזכות הגדולה תשמרי על עצמך תמיד בכל מקום ומצב ותזכרי שאבא שלך תמיד כאן בדיוק כמו עכשיו

ברכה לראש השנה לילדה

לילדה המתוקה שלנו עוד שנה חלפה עברה לה. שנה בה גדלת, התקדמת, הכרת חברים חדשים, התגברת על קשיים ואתגרים וגם תמיד ידעת ליצור זכרונות בלתי נשכחים. מאחלים לך שנה מדהימה, לא פחות מזו שעברה! אבא, אמא, והאחים!

ברכה ליום הולדת לילדה בת 8

8 שנים חלפו והיום את חוגגת יום הולדת עוד כשהיית תינוקת ידענו שאת הכי מיוחדת מזל טוב לדה שלנו חכמה, רגישה ומצחיקה עד דמעות מאחלים לך שתגשימי את כל החלומות אנחנו נעשה הכל כדי שתהיי מאושרת מאחלים לך יום הולדת הכי שמח, את ילדה לתפארת

ברכה ליום הולדת לילדה בת 11

11 שנים שאת איתנו 11 שנים שאת מסיבה אושר גדול לכולנו כל יום איתך הוא אושר גדול את פשוט נהדרת ומוצלחת, ממש בהכל מאחלים לך שתמיד תהיי מוקפת בחום ואהבה ויאללה, עוד שנה לבת המצווה

ברכה מהגננת לילדים

ילדים יקרים שלי. שלוש שנים עברנו יחד, ועתה הגיע הרגע להגיד שלום. מעריכה מאד את הזמן שהיה לי להיות לצידכם, להיות שותפה לצחוקים, למשחקים ולפעמים גם לנגב לכם את הדמעות… כל אחד ואחת מכם הרגישו לי כאילו הייתם שלי. מאחלת לכם בהצלחה רבה בהמשך הדרך, ובטוחה שניפגש שוב במהרה.

ברכה לילדים לחופשה

התיקים ארוזים וכולם כבר מתרגשים – סוף סוף יוצאים לחופשה! בעוד רגע נעלה על המטוס, וכשנגיע אל המלון, כל אחד יוכל לבחור לעצמו את החדר המועדף. בכל יום במהלך החופשה נצא לטיול קצר, נאכל יחד ארוחת צהריים במסעדה הכפרית, נשחק משחקי כדור יחד בבריכה ונבלה הרבה זמן יחד, כמשפחה. מאחלים לכם חופשה נהדרת ילדינו היקרים מאיתנו, ההורים

ברכה לילדה בת 12

לא שמנו לב וגדלת לנו כל כך מהר לפני רגע היית תינוקת, איך שהזמן עובר… היום את בת 12, חוגגת בת מצווה וזאת ההזדמנות שלנו להזכיר לך כמה שאת אהובה היום את הופכת מילדה לנערה ואנחנו מאחלים לך את כל הטוב שיש – מהירח ובחזרה יום הולדת שמח אהובה שלנו תמשיכי להאיר את החיים של כולנו

ברכה לסוף שנה לילדים

בעוד רגע אתם יוצאים לחופש הגדול אחרי שנה משמעותית בה נתתם את הכל למדתם, השקעתם והקשבתם בשיעורים ועכשיו הזמן לשים את המחברות בצד – ולעשות חיים שתהיה לכם חופשה מלאה בחוויות וניפגש שוב בשנה הבאה – להתראות!

ברכה לילדה לגיל 6

ילדה שלנו אהובה וגדולה לכבוד יום הולדת 6, רצינו בתור התחלה להגיד לך כמה שאת אהובה כמה אור את מכניסה לחיינו כמה משמעותית את בשבילנו נסיים באיחולים של מזל טוב ושמחה שתהני מכל צעד ותעברי כל משוכה שתצליחי, תפרחי ותהיי לנו בריאה נשיקות וחיבוקים מכל המשפחה

ברכה ליום הולדת לילדה בת 14

ילדה שלנו אהובה, איך את גודלת ככה במהרה מבלי לשים לב את כבר בת 14, ממש בחורה. מאחלים לך שתמשיכי להתבגר בצורה כזאת מעורררת השראה ושתמשיכי להיות החכמה של הכיתה אנחנו אוהבים אותך מכל הלב והנשמה ושיתגשמו כל משאלותייך, אנחנו כאן תמיד בשבילך לכל עזרה.

ברכה ליום הולדת לבת 8

זה מרגיש לפעמים כאילו לפני שניה הגעת לעולם ומבלי ששמנו לב, הזמן עף וגדלת להיות הילדה המדהימה שאת ילדה מצחיקה, חכמה שאהובה על כולם אין לנו ספק שאת תגדלי להיות אדם טוב ומושלם מאחלים לך שפע של הצלחות וחברים ושלא תשכחי שאותך אנחנו הכי הכי אוהבים!

ברכה לגיל 16 לילד

גיל שש עשרה זה הגיל הכי נפלא! כל יום הוא כמו הרפתקאה אחת גדולה כל היום מבלים עם חברים ויחד איתם גם לומדים למבחנים מאחלים לך המון הצלחה עם הבנות וגם בלימודים סומכים עלייך שתוציא בבגרויות ציונים טובים יום הולדת שמח!

ברכה לתחילת שנה בגן

לילד המתוק שהולך למסגרת חדשה קצת מוזר לא להיות בבית, אבל סומכים עליך שתסתגל במהרה מאחלים לך שתכיר חברים חדשים ושתשחק במלא משחקים שתהיה קשוב לגננות ושתתרגש לפגוש בסוף היום את ההורים שיהיה לך המון הצלחה בהתחלה החדשה אנחנו כאן מאוד מתרגשים בשבילך

ברכה ליום הולדת 11

יום הולדת אחת עשרה הנה בא והשמחה גדולה! עם הרבה בלונים, ממתקים ועוגה ויאללה מתחילים בחגיגה! מאחלים לך שהשנה תצליח בכל מה שתרצה שתמשיך להיות ילד כזה מקסים ויפה מאחלים לך שתהיה אהוב על כולם ושתזכור שאתה ילד מדהים ומושלם.

ברכה לראש השנה לילד

ל______ המקסים ראש השנה הגיע וזו סיבה טובה להפתיע, אז אאחל לך שנה מתוקה כדבש, שנה של צחוק, שמחה ואהבה, ושכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה. שנה של בריאות וחברים חדשים, שתלמד ותהייה בריא, השנה בעיקר ובכל יתר השנים.

ברכה לראש השנה – ילדה

ל______ המקסימה ראש השנה זו סיבה לחגיגה ולכן נאחל לך שנה טובה. שתהייה שנה זאת מלאה הצלחות, חברים חדשים והרבה הפתעות. שתהיי לראש ולא לזנב, שתשמחי כל הזמן ובעיקר עכשיו. שתזכי להרבה אהבה, מליבנו אלייך – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לילד בן 9

יום הולדת 9 ל______ המקסים. שתמשיך להיות כזה נדיב שאת כולנו מדהים, שתשמח ביום זה וכל החיים, שתצליח בלימודים ותסב גאווה להורים. שתכיר כל הזמן חברים חדשים ותקבל מתנות שוות והרבה פינוקים. ביום זה אותך נשמח ונהנה כל-כך מצחוקך המבדח.

ברכה לילד שעולה לכיתה א'

איזו התרגשות לכיתה א' לעלות, לכבוד זה נאחל לך את כל הברכות, שתהייה שנה מאתגרת ושמחה, של לימודים מעניינים ללא הפסקה. שתכיר חברים חדשים וטובים, שתלמד איך רושמים את שמך המדהים. התיק הקטן בילקוט גדול מתחלף, זה הזמן לומר – שלום כיתה א'.

ברכה ליום הולדת – ילד בן 3

לפני שלוש שנים, היום בו נולדת – הפכנו מאושרים, איך אל מול עניינו ברגע גדלת ולילד כה מדהים – הפכת. מאחלים לך שתמיד תחייך ותשמח, שבקצב שלך בחיים תצמח. תשמור על התום, ככל שתוכל ובכל מקום. מאחלים שאת כל המשאלות תגשים ותישאר כפי שאתה מלא שמחת חיים.

ברכה לילד עם צרכים מיוחדים

נסיבות החיים יצרו את המלאך שאתה, כל יום מחדש איתך ממלא בגאווה. חוכמתך חוצה גבולות וליבך הטוב מעורר התפעלות, אתה ילד מיוחד בדיוק כפי שזה נשמע ולקבל אותך זוהי זכיה גדולה. יש לך היום יום הולדת, בליבנו השמחה, מאחלים שפע וברכה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 9

את בת 9 שנים, נחגוג לך יום הולדת על אלו יובלים, נברך, נחלק מתנות, נאחל איחולים – שתהיי שמחה כל החיים. שתרכשי אין סוף חברים טובים ותצליחי תמיד בלימודים. את ילדה מקסימה, חייכנית ונדיבה, פיקחית ומלאת נתינה. המשיכי בדרכך ואמן ותזכי תמיד לאהבה.

ברכה לסיום גן

עוד תקופה נגמרה והייתה היא קסומה ויפיפייה, הגן הסתיים ולכיתה א' אפשר להתחיל להתכונן. שבדרך החדשה אליה אתה צועד, תלמד ותחווה אין סוף, שדרכך תהייה מוארת וטובה ושיהיה לך הרבה בהצלחה. ברכות רבות לסיום הגן, חיבוקים ואהבה להתחלה החדשה.

ברכה לגיל 6

יום הולדת שמח, אתה בן 6, הגיל הכי מרגש שיש, בקרוב לכיתה א' תעלה וילד גדול – תהייה. ליום הולדתך נאחל הרבה הצלחה ושמחה, שתרכוש הרב חברים ותזכור את חלומותיך להגשים. שיתגשמו לך כל המשאלות וחייך יהיו מלאי הפתעות.

ברכה לילדה ליום הולדת

לילדה הכי יפה וחכמה, היום גדלת בעוד שנה. נאחל לך לחלום חלומות המון ושתזכי לשפע כרימון, שיהיו לך הרבה חברים ותצליחי מאוד בלימודים. מאחלים שתמיד תאהבי את עצמך וזכרי כי חשוב תמיד לחייך, בריאות, הצלחה והרבה הרבה אהבה.

ברכה לילד לשנה החדשה

כל שנה מתחילה בסימן שאלה מי יהיה איתי בכיתה ואיך תיראה המורה האם אני אשב ליד תלמידים חכמים או ליד כאלה שיפריעו האם יהיה לי עם מי לשחק בהפסקה והאם אני אהיה ילד מקובל בכיתה? כל השאלות האלה באמת מסמלות התחלה ואנחנו רוצים לאחל לך המון הנאה והצלחה

ברכה לחנוכה לילדים

חנוכה שמח לכם ילדים, מאחלת כי שמחתכם תהייה לנצח, הרבה יותר משמונה ימים, שתהיו חזקים ובלתי מנוצחים בדיוק כמו החשמונאים, שתכבשו את כל המטרות והיעדים כפי שעשו המכבים. שבלבכם תמיד יידלק האור וזכרו כי בכל אחד מכם קיים גיבור.

ברכה לסוף שנה לילדים

עוד שנה חלפה, במהירות הסתיימה, בעוד רגע קט תצאו לחופשה, זכרו שלאחריה מתחילה עוד שנה ואנו נחכה לכם פה עם חיבוק ואהבה. כל צוות המורים מודים ומעריכים על שהייתם קשובים וחרוצים. אנו מאחלים לכם הצלחה מרובה וחופשה מהנה.

ברכה לסיום שנה בגן

בשנה שהייתה, הגעתם כל בוקר ושיחקתם בגינה, בשנה שהייתה, העברנו את הזמן בצחוק ובשמחה. עכשיו השנה חלפה ואתם יוצאים לחופשה קצרה, נאחל שתהייה היא לתפארה. היה כיף לנגן באורגן וגם לעשות קצת בלגן, השנה חלפה ונגמר הגן, היה לנו כיף שהייתם כאן!

ברכה לילדים בגן – סוף שנה

ילדי הגן האהובים שלי, זמן הגן נגמר ואתם פורשים כנפיים כמו נחליאלי, זה קצת עצוב אבל בלב הרבה שמחה כי זוהי דרך טובה וחדשה. רציתי שתדעו שכל יום איתכם היה מושלם, הייתם הילדים הכי מקסימים שבעולם. אני מאחלת לכם הרבה הצלחה ושולחת איתכם לדרך חיבוק ונשיקה.

ברכה לפורים לילדים

ילדים יקרים ומתוקים, היום זהו חג הפורים, נעביר את הזמן בשירים וריקודים ונרעיש הרבה ברעשנים. נאחל לכם הרבה ברכות ונדאג שיחד נסתובב עם מסכות. יהיו פה אבירים, שוטרים וחיילים, גיבורי על נסיכות ונסיכים, ויהיה לכם עכשיו וכל החיים כיף, שמח וממש נעים.

ברכה ליום הולדת בגן

עיניים כחולות וחיוך זורח זר פרחים על ראשך פורח צחוק מתגלגל וילד שר ומשתולל היום חוגג אתה יום הולדת ובגן יש חגיגה נחמדת שירים ושמחה ועוגה טעימה אימא הגיעה וכל המשפחה ולך נשאר לאחל מספר מילים בריאות איתנה והצלחה עד מאה ועשרים

ברכה לראש השנה לילדה בגן

בתחילתה של שנה העולם נרגש שמלה לבנה ותפוח בדבש ולך ילדה נשלח צרור איחולים מתחת למפה הלבנה על השולחן זר פרחים שתצליחי להגשים את כל המשאלות שתזכי להיות מוקפת תמיד בחברות שתהיה לך אוזן קשבת שנה טובה מתוקה ומאושרת

ברכה ליום הולדת גיל 3

ילד קטן אדום לחיים מרימים על כיסא עד השמיים מפה על שולחן ועוגה טעימה אורחים מגיעים מרחוק ומהשכונה מאחלים לך שתצליח בחיים ותכבד את ההורים בגיל שלוש אתה כבר ילד גדול המשך עוד ועוד לגדול באושר ובשמחה עד מאה ועשרים שנה

ברכה ליום הולדת 3

גיל שלוש הוא גיל מיוחד איך הפכת מפעוט לתינוק שובב לא מפסיק לפטפט פאזלים יושב ומחבר לך נאחל איחולים לבביים שתמיד תצליח בחיים ויום הולדת שלוש הוא התחלה חדשה ללמוד עוד ועוד ולתת אהבה בחזרה

ברכה ליום הולדת לילדים

רקיעות ברגליים הרמה בכיסא עד השמיים שמחה וששון ומילות ברכה למי עוד נוספה עוד שנה מה נאחל לילדים אהובים שתמיד ישמחו כל החיים שיהיו מוקפים חברים אוהבים שידעו לדעת לוותר לתת ממתק או מתנה לאחר אבל דבר אחד שכחנו מזל טוב זוהי ברכתנו

ברכה ליום הולדת לבן שלוש

עיניים כחולות בנו מתבוננות ופה מתוק שואל המון שאלות על מה ולמה ולא תמיד יש לנו תשובה תמשיך לשאול לחקור וללמוד ולחייך חיוך מתוק מאד לרוץ ולהשתולל להגיד לא בלי להתבלבל תזכור אתה גדול ואתה הכל יכול אינך תינוק קטן אתה הולך לגן

ברכה ליום הולדת לילד בן 10

אני נרגש ממש אתה מתחיל היום עשור חדש עשר שנים חלפו עברו ופתאום להפתעתי מתינוק קטן ותלותי גדלת להיות נער לתפארת שבו המשפחה כה מתפארת מה נשאר לאחל שתמשיך בלימודים להשתדל שתדע לאחרים לוותר שיתווספו לך עוד שנים עד מאה ועשרים

ברכה לגיל 3

הופ טרללה איזו שמחה אתה חוגג שלוש שנים עם חיוך על הפנים מה נאחל לך ילד מחמדים שתדע תמיד להביט מעל העננים לרוץ ולהשתולל עם ילדי השכנים לפתח את הסקרנות וגם לגלות יותר סבלנות לשחק במשחקים שעוד לא ניסת כי קטן היית

ברכה לשנה החדשה בגן

אתם מגיעים חוששים לעיתים בוכים אנו אותכם מבינים ועליכם לא לוחצים יחד נכיר חברים וחברות חדשים נשחק במשחקים מעניינים ומחכימים נלמד נושאים שונים ומשונים וניצור יצירות שיעלו לכם חיוך על הפנים אז שיהיה בהצלחה לכולם שנת לימודים חדשה הגיעה לעולם

ברכה לילד בן 10

עשר שנים חלפו ואתה הפכת מילד לנער עשר שנים עברו ואתה אינך הילד שהיה בעבר פתאום יש לך דעה משלך מתחיל להראות את טוב ליבך איחולים שתבין שהדרך אל המטרה היא לעיתים קשה שתדע שמותר לנוח בדרך הארוכה שתמיד יהיו לצידך חברים טובים גם ברגעים הקשים

ברכה לסיום גן חובה

לקרוא אתן כבר יודעות את כל האותיות אתן מדקלמות שרות שירי סיום בלי סוף מדברות על ים ועל חוף על ילקוט חדש ומחברות עטופות צבעים מבריקים וכריך עם ירקות אתן צועדות בדרך חדשה נשלח לכם הצלחה גם אם היא מעט ארוכה

ברכה לילד בן שבע

בבית חגיגה ממתקים ועוגה טעימה באהבה גדולה חברים באים משחקים משחקים כולם אתך מתרגשים ואנו לך מאחלים הצלחה בלימודים שתלמד לעזור ולהיעזר שתהנה מעזרה של חבר הצלחה בכל המעשים שתכיר חברים חדשים כי הוספת שנה למניין בן שבע אתה כמובן

ברכה לילד יום הולדת

מה מאחלים לילד יום הולדת שתהיה לך חגיגה נחמדת מאחלים לך שתמשיך להיות אהוב שתהיה מוקף בהמון חברים זה חשוב עוגה וממתקים וזר של פרחים מאחלים לך שיתגשמו לך כל המשאלות שתקבל ציונים טובים במבחנים שתהנה מריח של עוגות טריות, שתלמד לשים מעשה במחשבות נוספה לך עוד שנה מזל טוב עד מאה עשרים שנה

ברכה לילד בן 5

חמש שנים עברו חמש שנים חלפו די הזמן להשתולל די לשבת בטל הגיע הזמן להכיר חברים חדשים כמו מחברות ומורים מותר לך לרקום חלומות ולשקוע בים מחשבות כי עוד תתחיל דרך חדשה שלא תמיד קלה מאחלים לך בהצלחה במשימה באהבה

ברכה לילדה בת 5

את כבר בת חמש ילדה ממש גדולה עוד מעט בת שש אבא קנה לך מתנה אימא אפתה עוגה הזמינו לבית חברים ומשפחה ואת בתווך עם זר פרחים מחייכת לכל האורחים שמרעיפים עלייך אהבה ומבקשים ממך משאלה מאחלים לך עד מאה ועשרים

ברכה לילדה בת 4

את כבר בת ארבע שנים אנחנו בך כל כך גאים קנינו בובה מתוקה ועגלה יפה איתך שמחה כל המשפחה מאחלים לך להגשים כל משאלה שתמצאי חברה טובה שתדעי גם לוותר ועם ההורים והאחים לדבר מאחלים לך עולם מושלם זאת הברכה מכולם

ברכה לילד בן 4

אתה חוגג יום הולדת בחגיגה פשוטה או מפוארת זר פרחים לך על הראש אתה כבר יודע לספור עד שלוש מאחלים לך שתמיד תיתן את כל כולך שתהיה מרכז עניינים ותחייך חיוך עד השמיים שתרווה נחת להורים ושיהיו לך המון חברים

ברכה ליום הולדת לילדה בת 5

לילדה הכי מהממת בגן! אנחנו אוהבים אותך מאוד בכל רגע גם כשאת בוכה או עצובה, ובטח ובטח כשאת מאושרת ושמחה. גיל חמש זה גיל של גדולות, תמשיכי להיות מושלמת, היפה בבנות.

ברכה לילד בן 6

לילד הקסם המדהים שלנו! שפע ברכות מתוקות מכולנו. תזכור שאותך אנחנו תמיד אוהבים, כיף לראות אותך גדל ומבין דברים מורכבים. אתה ילד חכם ומאוד נבון, ומתוק-מתוק… שיגעון!

ברכה ליום הולדת לילד בן 8

גיל שמונה: עדין ילד חמוד, אבל כבר מספיק גדול אתה גדל כל כך מהר שקשה להאמין שעברו השנים ליום הולדתך נאחל, שתצליח ותפרח, תאדיר את הכוח שיש בך וכל יום מחדש תרווה את הוריך בנחת, מרגוע ושמחת הלב

ברכה ליום הולדת לילד בגן

מתוק ואהוב שלנו! אנחנו עוד זוכרים את יום ההולדת של שנה הקודמת כמה מהר חלפה לה השנה המהממת הלוואי שתהיה חמוד תמיד שתתפתח יפה ותחכים רגע לזכור ולהזכיר לך שבזכותך כולנו מאושרים

ברכה ליום הולדת מהגן

כמה יפה אתה משחק ובונה מצייר ויוצר לרגל יום הולדתך נאחל שתמשיך לייצר להחכים וללמוד, להתפתח ולשמור את הלב המתוק שלך במקום הנכון ולהיות גאווה ונחת להוריך שאצלם אתם תמיד במקום הראשון

ברכה ליום הולדת לילד בן 4

בן ארבע אתה היום ונדמה שכל שנה היא כמו חלום אתה גדל יפה וצוחק, בונה ומחבר משפטים וליום ההולדת אותך נברך באין סוף ימים מאושרים תמשיך להיות הכי חמוד בעולם ילד מיוחד, אף פעם לא כמו כולם

ברכה ליום הולדת לילדה מיוחדת

לילדה הכי מיוחדת! צרור ברכות נפלאות לרגל יום הולדתך החדש שתמשיכי להיות הילדה הכי שמחה בסביבה שתדעי רק אושר, אהבה וברכה שתמיד תפרחי מעלה ותצליחי להיות מי שאת, הכי מהכל, הכי הכי!

ברכה לילדה בת 13

שלוש עשרה שנים עברו במהירות הלוואי וכל חייך תרגישי חופש וחירות שיהיה לך יום הולדת שמח שישפיע עלייך רק טוב למשך השנים הבאות שידעו נא רק תקופות יפות את מהממת!

ברכה לגיל 4

גיל ארבע זה כבר לא שלוש ללא ספק, גיל גדול שבו הופכים מפעוטות לילדים שתמשיך להיות הילד הכי מדהים שתמשיך להדביק לכולנו חיוכים גדולים על הפנים תצחיק ותרגש אותנו כמו שרק אתה יודע לפעמים רק מלהביט בך – הלב דומע

ברכה לילדה שעולה לכיתה א

לילדה הכי מתוקה בסביבה! מזל טוב לרגל עלייתך לכיתה הראשונה בבית הספר הכניסה לכיתה א' ריגשה אותנו מאוד ורק לברך אותך רצינו: שתצליחי היטב בכל המקצועות שתלמדי תביני היטב את דברי המורות והמורים ובבית ילך לך בקלות עם הכנת השיעורים

ברכה לילד לחנוכה

חג אורים שמח, ילד הלוואי והחג הזה ישרה בלבך שמחה שתלווה אותך כל יום ויום בשנה שתרגיש כמו נר בוער ודולק שלא ישעמם לך לרגע ותמיד תמצא במה לשחק תזכור תמיד שאותך כולם אוהבים החברים, המשפחה ולפני הכל – ההורים

ברכה לילדה בת 3

למתוקה שחוגגת שלוש! שתמשיכי ולא תפסיקי לעולם לחייך את בשבילנו כמו ממתק בחיך בכל רגע שאת מביעה שמחה הלב מתרונן ומביע משאלה גם כשאת משחקת – נעים להביט בזאת שרק נולדה וכבר עצמאית

ברכה ליום המשפחה לילד

משפחה זה הדבר הכי חשוב ולרגל יום המשפחה נברך אותך ילד מתוק ואהוב שתמיד בכל רגע תרגיש שייך למשפחה מיוחדת שנותנת יציבות ומרחב שתגדל ותהיה לגבר חזק שאף פעם לא נשבר לעולם לא נמחק

ברכה לילד העולה לכיתה א

הנה נכנסת בשערי בית הספר וכולנו מתרגשים כי מכאן אתה הולך להתקדם חזק בחיים ללמוד, להשכיל, לדעת המון בסוף תצא מהשעריםן האלה – גאון תמשיך להיות גם חמוד כי אתה ילד ולשחק צריך אלו שנים שבעתיד מאוד תעריך

ברכה לילדה מיוחדת

לילדה המיוחדת שתמיד היא הכי בעולם יום הולדת שמח כי את פשוט זהב מי יתן ותתקדמי בחיים בצעדים מהירים של ארנב תשיגי את כל מה שאת רוצה בזמן שאת רוצה ותהני מכל רגע של ילדות לפני שתגיעי לגיל נערות

ברכה לילד בן שנה

לכבוד יום הולדת שנה לרך הנולד אברך אותו שתמיד יהיה מאושר ואתם ההורים – תגדלוהו בכיף ומלאך שומר מעליו יעופף יהי רצון שיתפתח הילד מתוך בריאות איתנה שכל יום תתבוננו בו ותרגישו שקבלתם מתנה

ברכה לילד שלי

לילד המתוק שלי שהוא הכי חמוד בעולם! במה אברך אותך כשאתה גדל כל הזמן וצרכיך משתנים? שתהיה כמו אילן ותשלח שורשים שחייך יהיו מלאים בחיוכים ועיסוקים שמחים ולא תקח קשה כל כך את מה שמעיק ומציק

ברכה לסוף שנה לילדי הגן

לילדי הגן היקרים! הנה באה סוף שנה ואיתה הסיכום הייתם ילדים נהדרים, אלופי הייקום למדתם ושיחקתם כמו גדולים כמעט שכחנו שאתם ילדים שגם השנה הבאה תהיה מהממת ממני הגננת שאתכם הכי אוהבת

ברכה לילד חמוד

לילד היקר והחמוד שלנו! אתה כמו אילן קטן שצומח ומהקשיים – לעולם לא בורח בכל יום אתה לומד דבר חדש ויודע להתמודד מעולה ולפתור בעיות הלוואי וכל החיים תפרח להיות אדם ישר ובעל מידות טובות אתה ילד נהדר, תזכור את זה רק ככה תהיה מאושר

ברכה לילד לראש השנה

שנה חדשה צוחקת בפתח ולך אאחל ילד יקר, שכל יום בשנה הבאה יהיה יום מבורך, שתנצל אותו היטב לעשיית דברים טובים ומועילים. שתתפתח יפה ולא תבזבז את הזמן, ותצליח בלימודים ובכל מערכות היחסים; עם ההורים, החברים, המשפחה והאחים אתה פלא, ילד מיוחד, את זה תנצור ואל תשכח.

ברכה לראש השנה לילדים

ילדים יקרים, לרגל השנה החדשה שבפתח יהי רצון שתתרגש עלינו השנה החדשה לטובה, לברכה, עם הרבה ששון ושמחה שתלמדו היטב בבית הספר, בחוגים וגם מעבר ושתמיד ההורים יהיו תמיד מרוצים ממכם וגם אתם, מהם

ברכה לסוף שנה בגן

לרגל סוף השנה, נאחל לילדים המתוקים שיפרחו להיות גדולים וחכמים שירוו נחת את ההורים, את הסבתות והסבים ושתמיד ישחקו יפה עם החברים ולא יריבו לעולם, על צעצועים

ברכה לחנוכה לילד שלי

בני המתוק! לרגל חג האורים אברך אותך בים איחולים שנרות החנוכה יאירו לך את הלב, כל השנים שתזכה גם אתה להאיר את העולם באורך. אתה ילד מיוחד שיש לו מה לתת לכולם – מי יתן ותבעיר בטוב את נשמות בני האדם.

ברכה לילדים לסוף שנה

ילדים חמודים! הנה עוד שנה מסתיימת, זמן מושלם להיזכר עד כמה היא היתה נהדרת. עשיתם כל כך הרבה דברים יפים – שגרמו לנו להיות בכם גאים. הלוואי ותמשיכו להתקדם בלי מעצורים ותכבשו את העולם אחרי שתהפכו מילדים לבוגרים.

ברכה ליום הולדת לילד

ילד מתוק וחמוד! כמה מרגש לראותך אותך חוגג הלוואי וזיכרון הילדות מהיום הזה – לעולם לא יתפוגג שיהיה לך כיף ושמחה כל החיים, שפע משחקים ואחלה חברים, ויחסים טובים עם האחים וההורים.

ברכה לילד בגן

לילד הכי מתוק שלנו! נאחל לך שלא תפסיק לצחוק את צחוקך המתוק, ושתמשיך לפטפט, הלוואי שלעולם לא תשתוק. אתה ילד חמוד שאין כמוהו באף משפחה, מלאך שצומח מול העיניים, תענוג לנשמה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 6

לילדה החמודה שהיום חוגגת שש נברך אותך שתמשיכי להצחיק ולקשקש – להמציא שירים, בדיחות וסיפורים בלי להתבייש. כי את מוכשרת מאוד ובך אנחנו גאים כל יום. נאחל לך גם שכל חברותיך יאהבו אותך מאוד ותמיד תהיי במרכז העניינים.

ברכה לילדה בת 7

לילדה המתוקה שחוגגת היום שבע אאחל שתמיד תקבלי משמים את ברכת השפע. שתצליחי בלימודים, בכל החוגים והמקצועות שיהיו לך בלי סוף – חברות. ושתמיד יהיו מרוצים ממך. גם ההורים, גם המורות.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 4

לחמודה שלנו שחוגגת היום ארבע שנים! מזל טוב ליום הולדתך. מי יתן ותדעי אין סוף רגעים מאושרים. שתלמדי כל יום משהו חדש על העולם ותגשימי את כישורייך המקוריים. אוהבים אותך ושתמיד תהיי כל כך מהממת!

ברכה לילד חולה

חמוד ויקר! הלוואי שתהיה בריא במהרה שלא יכאב לך דבר ושגופך לא יחוש מהומה. שחיוכך לא ימוש מפיך גם כשקצת עצוב – וללימודים חיש קל שוב תשוב. אוהבים אותך מכל הלב!

ברכה לילדה ליום הולדת

לילדה החמודה ביותר בעולם! יום הולדת שמח ומלא בהפתעות שיעשו לך טוב. שתהיי תמיד שמחה ומלאה בחיוכים ומשאלות. שתזכי להגשים את כל הרצונות הטובים שרצים לך במחשבות. שתמשיכי להיות כל כך חכמה, אהובה ועטופה בחמלה ומידות טובות.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לילדים ?

מנורת ירח תלת מימד מחליפה 16 צבעים