ברכות למרצה

ברכות למרצה ומכתב תודה למרצה בקורס להערכה וסיום קורס

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות למרצה

אדם עשיר בידע

המרצה שלנו יודע לא רק את החומר הנלמד אלא את הדרך הראויה ביותר להעביר אותו. הוא יודע על מה חשוב לשים דגש ועל אלו נושאים אפשר לוותר במידת הצורך. הוא אוהב כששואלים אותו שאלות ובמהלך תקופת הלמידה איתו פיתח את הסקרנות של תלמידי הכיתה.

 המרצה שלנו הוא אדם סקרן, שאפתן ובעיקר – מעורר השראה. עכשיו כששנת הלימודים תמה ואתם רוצים להגיד לו תודה, החלטתם לכתוב לו ברכה מרגשת אבל אתם לא מוצאים את המילים הנכונות. במיוחד בשבילכם ריכזנו ברכות יפות למרצה שיתנו לכם השראה בכתיבת הברכה. בהצלחה!

ברכה למרצה

ברכה למרצה באוניברסיטה

למרצה היקר שאותנו מלמד בטוב לבב! מי יתן וכל חייך לא תפסיק ללמוד וללמד, להחכים ולהגדיל את היכולת האנושית להבין. תודה על הרצאות מאלפות ומלאות בתכנים עשירים, מעוררי עניין וחכמה. בזכות הרצאותיך באוניברסיטה החיים שלנו מלאים!

ברכה תודה למרצה

למרצה שאין כמוהו בעולם! הלוואי וכל יום שיבוא עליך – יהיה מלא באור בהיר, חכם וצלול. שתקח את כל התלמידים קדימה לעבר הרי הבינה והדעת ואף אתה תחכים עימם וכל יום יהיה בעיניך כפלא מסקרן. לחיי שנים רבות מלאות בתבונה וסקרנות! תלמידך המעריכים.

ברכה למרצה

למרצה המרתק שלי! להקשיב להרצאותיך זה כמו מיים קרים לנפש עייפה שרק רוצה לדעת, להחכים ולרכוש השכלה תודה רבה על כל מה שאותי אתה מלמד ושתמשיך לרתק את כל בית ישראל ממני, תלמידך הקשוב.

ברכה למרצה במכללה

למרצה היקר שלי! תודה על כל מה שנתת לי כל השנה. על הסברים נאים והרבה סבלנות. על ניסוח נכון שגרם לי להבין את החומר טוב יותר. הלוואי וזכה לשפע בינה, דעת והשכל. תודה גדולה לך!

ברכה למרצה בסיום קורס

למדנו הרבה והגענו לנקודת הסיום סוף הקורס כבר כאן ואנחנו בטירוף אוטוטו המבחנים, אתה יודע לכן נודה לך בקיצור ובלב מתגעגע. תודה רבה על שעות של השכלה מרתקת בשפה מקורית, לעולם לא מועתקת שתמשיך ללמד וליהנות מהמקצוע כי הרבה תלמידים ותלמידות אותך מוכרחים לשמוע!

שאלות נפוצות על ברכות למרצה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות למרצה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות למרצה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות למרצה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למדריך | ברכות למדריכה

ברכה למדריך

ברכות למתנדב | ברכות למתנדבת

ברכה למתנדב

ברכות לסטודנט | ברכות לסטודנטית

ברכה לסיום תואר

ברכות למנהל | ברכות למנהלת

ברכה למנהל

ברכות למאמן | ברכות למאמנת

ברכה למאמן

ברכות למפקד | ברכות למפקדת

ברכה לסמל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)