ברכות לסוף שנה

סיומה של תקופה

סוף השנה מגיע אלינו עם חג החנוכה המשפחתי והחורף הסגרירי הקריר. את סוף השנה ניתן לחגוג עם המשפחה בסעודה מיוחדת, עם החברים בבר כייפי מחוץ לשכונה או ביחד עם בת הזוג עם סרט כייפי בסלון הבית. 

ברכה לכבוד סוף השנה תתנו לאדם שליווה אתכם בשנה האחרונה והפך אותה למיוחדת במינה – אדם שתמך בכם ברגעים קשים, הצחיק אתכם וגרם לימים לעבור באופן יותר נעים. בברכה תוכלו להתייחס לרגעים מיוחדים שעברתם השנה או לתוכניות שיש לכם לשנה הבאה. בשביל לעזור לכם בכתיבה צירפנו עבורכם ברכות יפות לכבוד המאורע המיוחד. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה ללוח שנה

ברכה לגננת ולסייעת לסוף שנה

לגננת הכי כייפית, האכפתית והמסורה, ולסייעת הלבבית שנכונה תמיד להגיש עזרה. רוב תודות לכן מכל הלב והנשמה, ילדינו בגן העבירו בזכותכן תקופה מדהימה בשיחות, בלימוד, במשחקים, סיפורים ושירים. חווינו כהורים לא מעט ימים נהדרים, איחולי הצלחה בהמשך, רוב בריאות וחיים מאושרים!

ברכה למנהלת המעון לסוף שנה

למנהלת המעון היקרה, חיש עברה חלפה שנה, בה חינכת את ילדינו הרכים באהבה וביד נאמנה. בסבלנות וברוגע, כשאוזנך לכל בכי וצחוק קשבת, עם חיוך, חיבוק וליטוף, רגישה, חמה ואוהבת. מודים מכל הלב, ומאחלים כל טוב – ההורים והצוות.

ברכה מהגננת לילדים לסוף שנה

ילדים יקרים שלי. שלוש שנים עברנו יחד, ועתה הגיע הרגע להגיד שלום. מעריכה מאד את הזמן שהיה לי להיות לצידכם, להיות שותפה לצחוקים, למשחקים ולפעמים גם לנגב לכם את הדמעות… כל אחד ואחת מכם הרגישו לי כאילו הייתם שלי. מאחלת לכם בהצלחה רבה בהמשך הדרך, ובטוחה שניפגש שוב במהרה.

ברכה לקבלת תעודה

לתלמיד / תלמידה התותחים שלנו! ברכות לקבלת התעודה. הציונים המצויינים בהחלט מעידים שהשנה הייתה שנה של הישגים! מאחלים לך הצלחה גדולה גם בשנים הבאות, שתשקיעי בלימודים וגם אל תשכחי את החברות… גאים בך מאד, ההורים.

ברכת תודה לגננת

ל____ הגננת האלופה! הנה באה לה עוד שנה אל סופה. נרצה לנצל במה זו כדי להודות לך מקרב לב, על כל פועלך. תודה ששמרת ופינקת את הילדים, ותודה על סבלנותך – גם ברגעים קשים. תודה שחיכית לנו עם חיוך כל בוקר, ושהענקת יחס חם לכל ילד וילדה – ממש כאילו היו הם הילדים שלך. כבר מתגעגעים! שלך, ההורים.

ברכה למורים

למורים היקרים סוף השנה הוא הזדמנות שלנו לכתוב כמה מילות הערכה. מקצוע החינוך הוא אחד המקצועות החשובים ביותר של חברה תקינה, אם לא החשוב ביניהם, ולצערנו, מקצוע זה לא מקבל תמיד את ההערכה הראויה. רצינו רק לומר לכם שבזכותכם, אנחנו נישא עמנו את לפיד הבשורה. לכל אחד שנפגוש בדרך, נספר על אנשי החינוך המדהימים שיצא לנו להכיר תודה כל ההכוונה הנכונה, תודה שתמיד ידעתם להוות דוגמא. מאחלים לכם בהצלחה בהמשך הדרך, ובטוחים שנזכה להיפגש במהרה.

ברכה לסוף שנה לילדים

בעוד רגע אתם יוצאים לחופש הגדול אחרי שנה משמעותית בה נתתם את הכל למדתם, השקעתם והקשבתם בשיעורים ועכשיו הזמן לשים את המחברות בצד – ולעשות חיים שתהיה לכם חופשה מלאה בחוויות וניפגש שוב בשנה הבאה – להתראות!

ברכה למורה לסיום כיתה ו'

עם הפנים לחטיבת הביניים, ורגע לפני שאנחנו עוזבים חשוב לנו להודות לך על כמה דברים תודה שחינכת, שחיבקת, שהיית שם תמיד תודה שאמרת בדיוק את מה שצריך להגיד תודה על הערכים שהקנית לנו ועל המידות הטובות נזכור אותך גם כשנגיע לכיתות הגבוהות אוהבים וכבר מתגעגעים, התלמידים

ברכה לסיום גן

רקדנו, שיחקנו, קראנו, למדנו והגיע הזמן לומר שלום הכרנו חברים, צחקנו והשתוללנו אבל אנחנו יוצאים לדרך חדשה היום לעולם לא נשכח הרגעים היפים שגרמו לנו לאושר אלו שבזכותם הגענו בכיף כל בוקר עכשיו אנחנו יוצאים לדרך חדשה ומאוד מתרגשים נבוא לבקר, מבטיחים!

ברכה לועד הורים לסוף שנה

לוועד ההורים המדהים שליווה אותנו לאורך השנה אנחנו רוצים להגיד לכם המון תודה שפיניתם מזמנכם והגדלתם ראש לעשות דברים נפלאים עבור הילדים של כולנו אנחנו זכינו בוועד הורים שכזה שתמיד דואג לטוב ביותר ולא מתפשר על פחות מזה תודה רבה על מי שאתם ועל מה שהבאתם לילדים שלנו השנה מאחלים לנו שתישארו הוועד גם בשנה הבאה.

ברכה למדריכה – סוף שנה

כמו בכל דבר מתוק, מגיע הסוף, זה בהחלט לא נעים אך על כל רגע איתך אנחנו מודים. את מדריכה לתפארת, יחידה ומיוחדת, את כל כישורייך אותנו מלמדת. תודה על תקופה נפלאה, על חוויות וזיכרונות שיהיו לך בהמשך הדרך – אין סוף הצלחות.

ברכה לסוף שנה לילדים

עוד שנה חלפה, במהירות הסתיימה, בעוד רגע קט תצאו לחופשה, זכרו שלאחריה מתחילה עוד שנה ואנו נחכה לכם פה עם חיבוק ואהבה. כל צוות המורים מודים ומעריכים על שהייתם קשובים וחרוצים. אנו מאחלים לכם הצלחה מרובה וחופשה מהנה.

ברכה לסיום שנה בגן

בשנה שהייתה, הגעתם כל בוקר ושיחקתם בגינה, בשנה שהייתה, העברנו את הזמן בצחוק ובשמחה. עכשיו השנה חלפה ואתם יוצאים לחופשה קצרה, נאחל שתהייה היא לתפארה. היה כיף לנגן באורגן וגם לעשות קצת בלגן, השנה חלפה ונגמר הגן, היה לנו כיף שהייתם כאן!

ברכה לילדים בגן – סוף שנה

ילדי הגן האהובים שלי, זמן הגן נגמר ואתם פורשים כנפיים כמו נחליאלי, זה קצת עצוב אבל בלב הרבה שמחה כי זוהי דרך טובה וחדשה. רציתי שתדעו שכל יום איתכם היה מושלם, הייתם הילדים הכי מקסימים שבעולם. אני מאחלת לכם הרבה הצלחה ושולחת איתכם לדרך חיבוק ונשיקה.

ברכה לגננת לסוף שנה – מההורים

לגננת הכי מופלאה, ראשית כל נאמר לך תודה רבה ! תודה על רגעים בלתי נשכחים, על חוויות שבזכותך הרוויחו הילדים. שתזכי שהגן יהיה תמיד מלא ושבשמחה ליבך תמיד יתמלא, שכל שנה תהייה עבורך מלמדת וטובה, שבכל שתעשי – תשרה ברכה והצלחה. אוהבים ומחבקים – ההורים.

ברכה לסייעת לסוף שנה

______ היקרה, היית הסייעת הכי מסייעת, ידעת איך בבנינו לגעת, מה לומר ומתי, ואצלך די זה די. את קסומה ומלטפת, קשוחה אך מגוננת, כולנו הרגשנו שאת הלב את נותנת. מאחלים לך הרבה הצלחה בשנה הבאה, שתהיי תמיד שמחה ובריאה.

ברכה קצרה לגננת לסוף שנה

גננת יקרה הסתיימה לה השנה ואנו כהורים רוצים להביע לך הערכה על חיוך על הפנים על אהבה והשקעה בילדים על דאגה לתכנים מעניינים ומשחקים מעשירים קידמת כל ילד וילדה והרגעת ילד שבכה אנו ההורים לך מאחלים שתמיד חיוך יאיר לך את הפנים אושר ועושר ילוו אותך עד סוף הימים.

ברכה לסייעת לסוף שנה

בסיומה של שנה רצינו להודות לסייעת שהייתה יד ימינה רצינו לגלות טפח מהרגשה תודה לך על ניקיון הגן על הגעה לגן בזמן בכל בוקר עם חיוך בפנים ועיניים צוחקות מרגיעות ילדים בוכים נאחל לך שתמיד תמשיכי לשמוח שהחיוך שלך תמיד יהיה זורח שתדעי לתת אהבה מהלב ומילד להתלהב.

ברכה לסיום גן חובה

לקרוא אתן כבר יודעות את כל האותיות אתן מדקלמות שרות שירי סיום בלי סוף מדברות על ים ועל חוף על ילקוט חדש ומחברות עטופות צבעים מבריקים וכריך עם ירקות אתן צועדות בדרך חדשה נשלח לכם הצלחה גם אם היא מעט ארוכה.

ברכה למורה למוזיקה

בסיומה של שנה רצינו לומר תודה זכינו להכיר את עולם הצלילים למדנו בהנאה על מספר כלים לימדת אותנו להקשיב למוזיקה ולא רק למילים דאגת שהכלים יהיו לנו לחברים תודה על ההזדמנות הכה נפלאה ניפגש בשנה הבאה ועד אז כמובן תודה על תקופה לעניין.

ברכה לתלמיד ממורה

תלמיד יקר הסתיימה השנה זה מכבר נהניתי לקרוא את שיעורך שנכתבו כיאה לנער בגילך הקשבתי לדיבורים שלך בהפסקה דאגתי לך דאגה קטנה וגדולה מאחל לך המון הצלחה בלימודים ובכל התחומים שתפגוש מלא חברים ותכיר גם חברים ישנים שלכל שאלה תהיה לך את התשובה.

ברכה לסייעת המקסימה

סייעת יקרה תודה לך על סיומה של תקופה על שעטפת את בננו באהבה ונתת להם את כל הנשמה פיתחת בבננו את מהאהבה לאחר לניקיון הגן דאגת בלי למהר נאחל לך שתמיד תמשיכי לשמוח לבוא לגן עם חיוך הפנים זה בטוח תודה על מרק חם ביום של חורף קר מגיע רק לך טוב ויקר.

ברכה לצוות הגן לסוף שנה

בסיומה של שנה נודה לצוות הגן המקסים שבכל בוקר בחיוך את פני ילדנו הקדים עם חיוך על הפנים ילדנו זכו ליחס חמים כל ילד הרגיש שהוא מרכז העניינים ראינו את ההשקעה ביצירות בכל עונות השנה תודה על החום והאהבה שהענקתם לילדנו קבלו את הערכתנו.

ברכה למחנכת הכיתה

תודה רבה על עמל והשקעה על כך שאת משקיעה בנו את כל הנשמה על בדיקה של המבחנים בלילות על לימוד משלים ושאר חכמות תודה על יחס אישי לכל תלמידה ותלמידה תודה על כך שאת מלאת אהבה בסיומה של שנה נאחל לך בהצלחה.

ברכה ליועצת

יועצת יקרה תודה לך על העזרה משיבה תשובה נכונה לכל שאלה תודה לך על שמירת הסודות שיתגשמו לך כל המשאלות על החדר שאותו פתחת לכבודנו שתמיד יש בו מקום בשבילנו עם סיומה של שנה אנחנו אומרים לך תודה שיהיה לך בהצלחה.

ברכה למנהלת בית ספר לסוף שנה

בסיומה של שנה רצינו להודות לך על שנה נפלאה כל בוקר הגעת עם חיוך על הפנים תמיד השתדלת להכיר את ההורים הכרת כל תלמיד ותלמידה נתת לכל אחד את יחס האישי באהבה שולחים לך ים של הערכה תודה רבה על כל ההשקעה.

ברכה לגננות לסוף שנה

לגננות היקרות! סוף השנה מגיע כמו בכל שנה, זה לא מפתיע ואיתו זמן התודה והברכה על הגן המשקיע על רגעים של חמלה על ילדים רכים ולמידה חשובה על מגוון של נושאים תודה ותמשיכו להיות כל כך מוצלחות מוקירות, האימהות. וגם האבות.

ברכה למטפלת לסוף שנה

למטפלת המסורה שאנחנו אוהבים! סוף השנה כבר מבצבץ מבעד ללוח זמן נהדר לעצור הכל, לברך ולנוח להזכיר לך שאת עבורנו מתנה גדולה כל יום שאת שומרת על הילדים עבורם ועבורנו – זו חגיגה שתהיה חזקה, בריאה ומאושרת לעולם לא היינו מחליפים אותך באחרת.

ברכה לסוף שנה לילדי הגן

לילדי הגן היקרים! הנה באה סוף שנה ואיתה הסיכום הייתם ילדים נהדרים, אלופי הייקום למדתם ושיחקתם כמו גדולים כמעט שכחנו שאתם ילדים שגם השנה הבאה תהיה מהממת ממני הגננת שאתכם הכי אוהבת.

ברכה למורה לסוף שנה מההורים

שנה חלפה ביעף ועכשיו מגיע הרגע בו כדאי לסכם. לומר תודה על החינוך הטוב שחינכת את ילדינו. תודה רבה על לימוד וחיוך, על תמיכה וטיול, סבלנות וסובלנות היית מורה נהדר והלוואי ותלמידיך החדשים יזכו גם הם – להצליח בזכותך בחוק הלימודים. מוקירים ומעריכים אותך מאוד, הורי התלמידים.

ברכה למחנכת לסוף שנה

למחנכת שכולנו אוהבים! סוף שנה זה זמן מתאים כדי להודות לך על כל הנתינה אנחנו מודים לך על כך שגרמת לנו להחכים וגם כשלימדת אותנו את 'החומר היבש' וידעת כיצד להפוך אותו להכי מעניין תודה על כך שהיית שם תמיד גם כאוזן קשבת אין כמוך בעולם, את אחלה מחנכת! כל מי שראה אותה מלמדת יודה, את ברכה לכל תלמיד ותלמידה במערכת החינוך.

ברכה למנהלת לסוף שנה

למנהלת הנהדרת! לקראת סוף השנה, נאחל לך שגם בשנה הבאה תחנכי את תלמידיך מתוך הנאה שתמשיכי להוביל את הצוות המסור קדימה למען הדור הבא שכבר שועט לטרוף את העולם תודה רבה לך על כל המסירות וההבנה מוקירים ומעריכים אותך מאוד, ההורים.

ברכה אישית לגננת לסוף שנה

לגננת המדהימה שלנו! שנה שלמה טרחת בחינוך הילדים ולומר לך תודה גדולה אנחנו רוצים על חינוך ומשחק, חמלה ואהבה בכל תחום נתת את כל כולך בהשקעה רבה הלוואי שכל חייך יהיה לך הכוחות לגדל ילדים וילדות, למען המשך הדורות.

ברכה למורה לסוף שנה כיתה יב

למורה היקרה והאהובה של הכיתה המהממת שלנו! לרגל סיום הלימודים, נודה לך על שעות על העשרה וחכמה על עצות טובות ודרך חיים נכונה וברוכה מי יתן ותמשיכי להעמיד תלמידות ותלמידים ולתת להם ממעיינות לבך ודעתך המפכים.

ברכה לסיום שנה

לרגל סיום השנה הזאת, אברך אותך בשנה חדשה באמת שנשכח את כל הבעיות והצרות ונשנן שמה שהיה – מת שנפתח דף חלק ובו נכתוב רק מחשבות ושאיפות טובות שאינשאללה נשיב בשנה הבאה, באהבה ובסבלנות.

ברכה לסוף שנה בגן

לרגל סוף השנה, נאחל לילדים המתוקים שיפרחו להיות גדולים וחכמים שירוו נחת את ההורים, את הסבתות והסבים ושתמיד ישחקו יפה עם החברים ולא יריבו לעולם, על צעצועים.

ברכה לגננת סוף שנה

לגננת שאת השנה כעת מסיימת צרור איחולים ותודות מלאות בדמע ורגש אין ספק, עבודתך החינוכית מהממת תודה רבה שעשית את ילדינו מאושרים והאמת, גם אותנו ההורים שתצליחי להגשים את כל משאלות ליבך ותביאי לידי ביטוי תמיד את כל כישרונך.

ברכה לילדים לסוף שנה

ילדים חמודים! הנה עוד שנה מסתיימת, זמן מושלם להיזכר עד כמה היא היתה נהדרת. עשיתם כל כך הרבה דברים יפים – שגרמו לנו להיות בכם גאים. הלוואי ותמשיכו להתקדם בלי מעצורים ותכבשו את העולם אחרי שתהפכו מילדים לבוגרים.

ברכה לסוף שנה לתלמידים

לרגל סוף שנת הלימודים הפוריה, נאחל לכם חופשה נעימה ומלאה ביצירה. שתקחו את מה שלמדתם לחיים ולא תשכחו דבר, ומי יתן ובשנה הבאה תמשיכו להתמיד ולהחכים – לא פחות מהשנה המופלאה הזאת, שהולכת ונעלמת לה בלוח השנה בחיוך.

ברכה להורים לסוף שנה

להורים המאוד יקרים! לכבוד סוף השנה הנוכחית, אאחל לכם בריאות ואהבה. שתמיד אמא תשמח במה שאבא קנה 😊 שבבית תשרה אנרגיה חיובית מעולה. וגם שתגשימו יחד את הזוגיות בכל יום, מתוך פרנסה טובה.

ברכה לתלמיד לסוף שנה

לכבוד השנה שנגמרת – נשלח לך ברכה שמעצמה מאחלת: שתהפוך מפרח מלבלב וחרוץ לעץ חזק – שכל פירותיו בשלים ומתוקים. שהחלומות שאתה חולם – יבואו לידי ביטוי בחיים. ושתקצור כמו חקלאי מקצועי את כל ההצלחות שאתה רוצה.

ברכה לגננת בגן דתי

בסיומה של שנה שלוחה לך ברכה על קידום ילדינו במאור פנים הכנת יצירות ומשחקים מחכימים על תפוח בדבש ולימוד סיפור המגילה טיול לכותל ולגן שעשועים בשכונה על טיפול מסור בכל ילד וילדה שתמשיכי להיות כה מסורה קבלי נא זו הערכה בתוספת תשורה צנועה.

ברכה לסוף שנה לגננת

הגננת הכי מיוחדת, אנחנו לא מאמינים שהשנה כבר נגמרת. אומרים שכאשר נהנים, את הזמן לא מרגישים כך קרה איתך – עשית לנו חיים קלים. על הכל רצינו לומר לך תודה ולאחל לך לשנה הבאה: הרבה שמחה, סבלנות, שלווה והצלחה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לסוף שנה ?

בלוק עץ עם חריטה אישית