ברכות לעובד | ברכות לעובדת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לעובד | ברכות לעובדת

מסור וחרוץ

העובד שלכם הוא לא עובד רגיל. הוא עובד שעות נוספות, מגדיל ראש ותמיד רוצה בטובת העסק שלכם. הוא מעוניין תמיד להתפתח ובמהלך התקופה שלו אצלכם ראיתם איך הוא משתפר בעבודה וצובר יותר ויותר ביטחון. בנסיבות משמחות הוא עוזב את העבודה ואתם רוצים לומד לו תודה על התבונה והמסירות בה מילא את העסק שלכם. 

הוא עשה את כל מה שצריך והרבה מעבר וזה מאוד לא מובן מאליו. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות לעובד שכתבנו – מוזמנים להיעזר בהן בתהליך הכתיבה או לקחת מהן השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לעובד

ברכה ליום הולדת לעמיתה לעבודה

חבר יקר! עבודתך היא יוצאת מן הכלל, את זה לפני הכל צריך לומר לפני שנאחל לך שכל חייך יהיו מתוקים שלא תדע טעם מר שתתפרנס יפה ובכל אשר תלך תמצא אותך הברכה ולא פחות חשוב – הבריאות שלך, שתהיה תמיד איתנה.

ברכה למזכירה בבית ספר

למזכירת בית הספר, למזכירה שהיא בעצם התפר, את מחברת בשבילנו הכל, את נותנת ועוזרת בלי לשאול. למשרדך תמיד נעים להיכנס – את גורמת לחיוך על הפנים להתפרס. שתישארי כפי שאת כה מיוחדת, שנראה אותך משנה לשנה מתקדמת, שתהיי בריאה ושמחה ותעשי כל מה שאת אוהבת.

ברכה לחג הפסח לעובדים

לעובדים היקרים והמסורים! חג פסח כשר ושמח לכם ולמשפחתכם. שתרגישו את החירות זורמת כל יום בעורקיכם ולא תדעו שביב צער שיפגע באיכות חייכם. הלוואי וזה החג יתן לכם ברכה גדולה, בריאות, פרנסה, אהבה ואחדות במשפחה.

ברכה לפרישה מהעבודה

האיש של אנשים, האיש עם הערכים הכי טובים, האיש בעל הלב הטוב והאכפתי, האיש הכי כריזמטי, אנחנו לא מאמינים שהגיע רגע הפרישה ושלא נראה אותך כל בוקר בעבודה, נתגעגע אליך רבות אך נאחל לך שפע של איחולים וברכות. תודה על תקופה יפה והרבה בהצלחה.

ברכה לעובדת מצטיינת

אחרי שנתת את כל הנשמה מגיע לך לקבל מאיתנו משהו בקטנה שמחים להעניק לך תעודת עובדת מצטיינת בחברה כי את עושה עבודה כל כך טובה את חרוצה ומשקיעה ונותנת המון מעצמך יש לכולנו מה ללמוד ממך שמחים וגאים שאת איתנו יישר כוח, תותחית שלנו!

ברכה ליום הולדת לעמיתה לעבודה

לחברתי לעבודה! לרגל יום ההולדת אאחל לך שתמשיכי להיות מלאת מוטיבציה להצליח. שכל רואיך יאהבו אותך ושכל השערים שתצלצלי בפעמונם – יפתחו בפניך. שמשמים תקבלי גם בריאות ואהבה, פרנסה וכלכלה טובה. ושתמיד, אבל תמיד תהיי אשה שמחה.

ברכה לעובד ליום הולדת

מזל טוב ליום הולדתך, הזדמנות נהדרת לומר לך תודה, תודה על עבודה מקצועית ומסורה ועל אדיבות מעוררת השראה. שתזכה לשפע פרנסה והצלחה, שימיך יהיו מלאי צחוק ואהבה. שתכבוש פסגות, תזכה להגשמה עצמית ושתהייה תמיד באנרגיה חיובית.

ברכות לעובד ותיק

כבר שנים רבות שאתה עובד אתנו ועושה את עבודתך נאמנה ועל כך רצינו לומר לך תודה ולהביע הערכה. שתמשיך במסירותך, בהשקעה ללא פשרות, ביכולת למצוא פתרון, אפילו בשניות. מאחלים לך שתמשיך בדרכך הנהדרת ותאגור כוחות להמשך דרכינו המשותפת.

ברכה למזכירה בבית ספר

לזאת שדואגת שהכל יתקתק לזאת שבלעדיה בית הספר יתפרק לא יודעים איך היינו מסתדרים בלעדייך אנחנו סומכים במאה אחוז עלייך רצינו לומר לך שאת הלב הפועם של המקום ושבזכותך נעים לנו להגיע לכאן כל יום תודה על המסירות ועל טוב הלב מאחל כל הצוות האוהב.

ברכה לרגל פרישה מעבודה

יום יום הגעת לכאן בכיף לעבוד ועכשיו הגיע הזמן שלך לפרוש בכבוד למדנו את כל מה שאנחנו יודעים בזכותך והיה לנו העונג להכיר אותך מאחלים לך בהצלחה בהמשך וכבר מתגעגעים יאללה, הגיע הזמן ליהנות מהחיים!

ברכה לעובד מסור

לא כל יום פוגשים אדם נדיר כמוך, על עבודה מקצועית ומסורה הייתי חייב לומר לך תודה, על השעות המרובות, על עבודה ללא הפסקה, על כך שכל דבר בו אתה נוגע הופך להצלחה. תמשיך בדרכך, תמשיך להסב גאווה, לי ולכל המחלקה.

ברכה לעזיבת עובדת

עובדת יקרה עם סיומה של תקופה רצינו לומר לך תודה על עבודה איכותית מושלמת עד התכלית על אהבה למקצוע על כך שבעת לחץ השרת רוגע מאחלים לך בהצלחה בדרך החדשה בטוחים שתדעי לתת מכישוריך שתהיי אהובה על חברייך ואנו בטוחים כי זכו המנהלים.

שאלות נפוצות על ברכות לעובד | ברכות לעובדת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לעובד | ברכות לעובדת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לעובד | ברכות לעובדת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לעובד | ברכות לעובדת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאחיין | ברכות לאחיינית

ברכה לאחיין

ברכות לגננת

ברכה לגננת

ברכות לדוד | ברכות לדודה

ברכה לדוד

ברכות לגבר

ברכה לגברים

ברכות לבוס | ברכות לבוסית

ברכה לבוס

ברכות לאבא

ברכה לאבא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)