ברכות לעובד | ברכות לעובדת

ברכות לעובד ולעובדת ליום הולדת ולהוקרת תודה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לעובד | ברכות לעובדת

מסור וחרוץ

העובד שלכם הוא לא עובד רגיל. הוא עובד שעות נוספות, מגדיל ראש ותמיד רוצה בטובת העסק שלכם. הוא מעוניין תמיד להתפתח ובמהלך התקופה שלו אצלכם ראיתם איך הוא משתפר בעבודה וצובר יותר ויותר ביטחון. בנסיבות משמחות הוא עוזב את העבודה ואתם רוצים לומד לו תודה על התבונה והמסירות בה מילא את העסק שלכם. 

הוא עשה את כל מה שצריך והרבה מעבר וזה מאוד לא מובן מאליו. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות לעובד שכתבנו – מוזמנים להיעזר בהן בתהליך הכתיבה או לקחת מהן השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לעובד

ברכה לפרישה מהעבודה

האיש של אנשים, האיש עם הערכים הכי טובים, האיש בעל הלב הטוב והאכפתי, האיש הכי כריזמטי, אנחנו לא מאמינים שהגיע רגע הפרישה ושלא נראה אותך כל בוקר בעבודה, נתגעגע אליך רבות אך נאחל לך שפע של איחולים וברכות. תודה על תקופה יפה והרבה בהצלחה.

ברכה לשומר בית הספר

בכל בוקר אתה מחכה לנו בשער עם חיוך רחב שואל מה שלומנו ואיזה שיעור יש לנו עכשיו תמיד מתעניין, נעים ועם סבלנות ללא גבול גם אם שוב הגענו אחרי הצלצול מאחלים לך שכל יום יהיה לך שמח ומוצלח ושתמשיך ללוות אותנו באופן נעים כל כך.

ברכה להתחלה חדשה בעבודה

הנך צועד בדרך ארוכה מלאת אתגרים ברובה אך אם תדע לצמוח כמו פרח תוכל להיות מאושר ושמח אנו מברכים אותך על העבודה החדשה מאחלים לך שאותך החברים בעבודה יאהבו שגם הם את היכולות שבך יכירו ולנו רק נשאר לומר מילה אחת בהצלחה.

ברכה לרגל פרישה מהעבודה

את עוזבת אותנו כעת וזה את הלב צובט. גיל פרישה זהו זמן לנפישה, צאי אל הדרך בלי חששות, גלי שמצפות לך אין סוף הפתעות. הטבעת חותמך בדרכך המיוחדת ובמחשבתך המחודדת, את בליבנו לעולמים, מכל ליבנו ברכות ואיחולים.

ברכה לעובד חדש

לעובד החדש, ברוך הבא אלינו טוב לראותך מישהו שכבר במבט ראשון נראה מסור ראש גדול, הרבה מעבר ל'צריך' וכללי מותר אסור שתמשיך להיות עובד נאמן שחושב בענק ובשמחות נשב ביחד, נהפוך למשפחה ונצחק.

ברכה לעובדת מצטיינת

אחרי שנתת את כל הנשמה מגיע לך לקבל מאיתנו משהו בקטנה שמחים להעניק לך תעודת עובדת מצטיינת בחברה כי את עושה עבודה כל כך טובה את חרוצה ומשקיעה ונותנת המון מעצמך יש לכולנו מה ללמוד ממך שמחים וגאים שאת איתנו יישר כוח, תותחית שלנו!

ברכה ליום הולדת לעמיתה לעבודה

לחברתי לעבודה! לרגל יום ההולדת אאחל לך שתמשיכי להיות מלאת מוטיבציה להצליח. שכל רואיך יאהבו אותך ושכל השערים שתצלצלי בפעמונם – יפתחו בפניך. שמשמים תקבלי גם בריאות ואהבה, פרנסה וכלכלה טובה. ושתמיד, אבל תמיד תהיי אשה שמחה.

ברכת פרידה מחברה לעבודה

בכל בוקר נפגשנו כאן שתינו קפה, התווכחנו על המזגן העברנו הרבה שעות של עבודה מול המסכים ובין לבין גם ניהלנו לא מעט שיחות על החיים מאחלים לך שתצליחי בהמשך ונגיד לך גם תודה אוהבים וכבר מתגעגעים, החברים מהעבודה.

ברכה לפרידה מהעבודה

תקופה יפה חלפה והנה את המסך סוגרים אתה עוזב את העבודה ומשאיר אותנו, קצת עצובים… תחסר לנו מאוד בכל בקר בפינת הקפה גרמת לנו אושר אינשאללה תצליח בענק בהמשך ובמה שתתעסק – מזלך הטוב ישחק.

ברכה לעובד שעוזב

לחבר היקר שעוזב אותנו היום הלוואי שגם בהמשך תלך בדרכים ישרות שהפרנסה תהיה בשפע ובקלי קלות בלי לחץ ועם הרבה בריאות שתקח את החיים קדימה בכל יום וגם אם מורכב – תדע כיצד אותם לאהוב.

ברכה לכניסה לתפקיד חדש

עמית/ה יקר/ה, סיימת בהצלחה רבה תפקיד חשוב וחיוני, ואנו, חברייך, מקווים שדרכך החדשה תהיה סוגה בשושנים, ניפרד מחבר/ה טוב/ה, יעיל/ה ואחראי/ת בהמון הערכה, נאחל לך השתלבות מהירה בתפקידך החדש בנחישות ובשמחה, ואם תתגעגע/י נשמור על קשר. מאחלים מכל הלב המון הצלחה!

ברכה לפרידה מחבר לעבודה

בסופה של תקופה ופרידה עצובה אין לנו ברירה אלא להגיד תודה על שנים של עבודה משותפת ונפלאה על עשייה יחד, חתירה לעבר המטרה בטוחים שתעשה חיל ותצליח כאילו בדרך אגב רק מבקשים שתשמור גם לנו פינה בלב בכל מצב.

שאלות נפוצות על ברכות לעובד | ברכות לעובדת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לעובד | ברכות לעובדת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לעובד | ברכות לעובדת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לעובד | ברכות לעובדת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחתן | ברכות לכלה

ברכה לחתן וכלה

ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

ברכה לתלמידה

ברכות לגיס | ברכות לגיסה

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכות לתאומים

ברכה לתאומים

ברכות לאהוב | ברכות לאהובה

ברכה לאהוב ברכה לאהובה

ברכות לחייל | ברכות לחיילת

ברכה למתגייס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)