ברכות לעובד | ברכות לעובדת

ברכות לעובד ולעובדת ליום הולדת ולהוקרת תודה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לעובד | ברכות לעובדת

מסור וחרוץ

העובד שלכם הוא לא עובד רגיל. הוא עובד שעות נוספות, מגדיל ראש ותמיד רוצה בטובת העסק שלכם. הוא מעוניין תמיד להתפתח ובמהלך התקופה שלו אצלכם ראיתם איך הוא משתפר בעבודה וצובר יותר ויותר ביטחון. בנסיבות משמחות הוא עוזב את העבודה ואתם רוצים לומד לו תודה על התבונה והמסירות בה מילא את העסק שלכם. 

הוא עשה את כל מה שצריך והרבה מעבר וזה מאוד לא מובן מאליו. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות לעובד שכתבנו – מוזמנים להיעזר בהן בתהליך הכתיבה או לקחת מהן השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לעובד

ברכה ליום הולדת לעמיתה לעבודה

חבר יקר! עבודתך היא יוצאת מן הכלל, את זה לפני הכל צריך לומר לפני שנאחל לך שכל חייך יהיו מתוקים שלא תדע טעם מר שתתפרנס יפה ובכל אשר תלך תמצא אותך הברכה ולא פחות חשוב – הבריאות שלך, שתהיה תמיד איתנה.

ברכה ליום הולדת לקולגה בעבודה

חברי לעבודה חוגג יום הולדת אאחל לך שתגדל כארז לתפארת שתדע להבין ולהכיל את האחר שתדע לראות את האדם גם מעבר שאף פעם לא תאמר אני לא יכול אלא שאפשר גם אחרת שאת הגשרים תצליח לעבור בדרך שלך המיוחדת מאחלים לך עוד שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לעובד מסור

לא כל יום פוגשים אדם נדיר כמוך, על עבודה מקצועית ומסורה הייתי חייב לומר לך תודה, על השעות המרובות, על עבודה ללא הפסקה, על כך שכל דבר בו אתה נוגע הופך להצלחה. תמשיך בדרכך, תמשיך להסב גאווה, לי ולכל המחלקה.

ברכה לחבר שעוזב עבודה

לפני זמן לא רב הכרנו כאן במשרד והפכת לאחד החברים הטובים שלי ממש מיד לא היו לנו רק מיילים, פגישות וישיבות אלא גם הפסקות קפה והרבה שיחות בזכותך היה לי כיף להגיע לכאן ואני אתגעגע אליך מאוד, כמובן מאחל לך שגם במקום החדש תהיה תותח וחסר לך אם אותי אתה תשכח אני לא אכביר במילים אז שיהיה פשוט בהצלחה תהיה בקשר, אוהב אותך.

ברכה ליום הולדת לעמיתה לעבודה

לחברתי לעבודה! לרגל יום ההולדת אאחל לך שתמשיכי להיות מלאת מוטיבציה להצליח. שכל רואיך יאהבו אותך ושכל השערים שתצלצלי בפעמונם – יפתחו בפניך. שמשמים תקבלי גם בריאות ואהבה, פרנסה וכלכלה טובה. ושתמיד, אבל תמיד תהיי אשה שמחה.

ברכת פרידה מחברה לעבודה

בכל בוקר נפגשנו כאן שתינו קפה, התווכחנו על המזגן העברנו הרבה שעות של עבודה מול המסכים ובין לבין גם ניהלנו לא מעט שיחות על החיים מאחלים לך שתצליחי בהמשך ונגיד לך גם תודה אוהבים וכבר מתגעגעים, החברים מהעבודה.

ברכה לעובדת ליום הולדת

עדי יקרה ואהובה שלנו יום הולדת שמח מכל הלב, מכולנו שמחים ונהנים מהעבודה המשותפת ויש לנו היום הזדמנות לומר לך כמה שאת נהדרת ברכות ואיחולים לבריאות ואושר ושמחה מהצוות שלנו כולו שהוא בעצם משפחה.

ברכות לעובד ותיק

כבר שנים רבות שאתה עובד אתנו ועושה את עבודתך נאמנה ועל כך רצינו לומר לך תודה ולהביע הערכה. שתמשיך במסירותך, בהשקעה ללא פשרות, ביכולת למצוא פתרון, אפילו בשניות. מאחלים לך שתמשיך בדרכך הנהדרת ותאגור כוחות להמשך דרכינו המשותפת.

ברכה למזכירה בבית ספר

לזאת שדואגת שהכל יתקתק לזאת שבלעדיה בית הספר יתפרק לא יודעים איך היינו מסתדרים בלעדייך אנחנו סומכים במאה אחוז עלייך רצינו לומר לך שאת הלב הפועם של המקום ושבזכותך נעים לנו להגיע לכאן כל יום תודה על המסירות ועל טוב הלב מאחל כל הצוות האוהב.

ברכה לעובד שעוזב מקום עבודה

נהנו להיות בחברתך תרמת המון מעצותיך הגעת בזמן ולא רצית לעשות בלאגן אנו עצובים על לכתך ובטוחים שתצליח בדרכך כי בתרמילך יש הרבה כישרונות רקמת חברות עם החיוך שלך זה היה בקלות אנו מאחלים לך הצלחות רבות אנו בטוחים כי תמלא תפקידך בחשיבות.

ברכה לעובד שפורש

ברכות רבות שולחים לך אני בטוח שאתה עסוק יתר על המידה זכית בפרס זה חשוב פרס מספר על הגעה לעבודה שוב ושוב תשובה לכל שאלה מרכז חיי החברה הגדלת את הלקוחות התייחסת יפה למנהלי אחרים תמיד חיוך על הפנים מהו הפרס לא מגלים.

ברכה לעזיבת עובדת

עובדת יקרה עם סיומה של תקופה רצינו לומר לך תודה על עבודה איכותית מושלמת עד התכלית על אהבה למקצוע על כך שבעת לחץ השרת רוגע מאחלים לך בהצלחה בדרך החדשה בטוחים שתדעי לתת מכישוריך שתהיי אהובה על חברייך ואנו בטוחים כי זכו המנהלים.

שאלות נפוצות על ברכות לעובד | ברכות לעובדת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לעובד | ברכות לעובדת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לעובד | ברכות לעובדת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לעובד | ברכות לעובדת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאבא

ברכה לאבא

ברכות לחולה

ברכה לחולה

ברכות לבוס | ברכות לבוסית

ברכה לבוס

ברכות לבת

ברכה לבת

ברכות לאישה

ברכה לאישה

ברכות לגננת

ברכה לגננת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)