ברכות לעובד | ברכות לעובדת

מסור וחרוץ

העובד שלכם הוא לא עובד רגיל. הוא עובד שעות נוספות, מגדיל ראש ותמיד רוצה בטובת העסק שלכם. הוא מעוניין תמיד להתפתח ובמהלך התקופה שלו אצלכם ראיתם איך הוא משתפר בעבודה וצובר יותר ויותר ביטחון. בנסיבות משמחות הוא עוזב את העבודה ואתם רוצים לומד לו תודה על התבונה והמסירות בה מילא את העסק שלכם. 

הוא עשה את כל מה שצריך והרבה מעבר וזה מאוד לא מובן מאליו. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות לעובד שכתבנו – מוזמנים להיעזר בהן בתהליך הכתיבה או לקחת מהן השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לעובד

ברכה לכניסה לתפקיד חדש

עמית/ה יקר/ה, סיימת בהצלחה רבה תפקיד חשוב וחיוני, ואנו, חברייך, מקווים שדרכך החדשה תהיה סוגה בשושנים, ניפרד מחבר/ה טוב/ה, יעיל/ה ואחראי/ת בהמון הערכה, נאחל לך השתלבות מהירה בתפקידך החדש בנחישות ובשמחה, ואם תתגעגע/י נשמור על קשר. מאחלים מכל הלב המון הצלחה!

ברכה לגיל הפרישה מהמנהל

עובד יקר, עבדת במסירות ומילאת כל משימה על הצד הטוב ביותר, תפקדת כעובד יעיל, אחראי, ועל כל קושי בנחישות מתגבר. והנה הגעת לגיל הפרישה, השנים חלפו מהר… נאחל לך שתיפתח בפניך דרך חדשה, שתגשים חלומות ששאפת להגשים, שתמצה את יכולותיך בבריאות, ובנחת עם אתגרים חדשים.

ברכה לעובדת ליום הולדת

עדי יקרה ואהובה שלנו יום הולדת שמח מכל הלב, מכולנו שמחים ונהנים מהעבודה המשותפת ויש לנו היום הזדמנות לומר לך כמה שאת נהדרת ברכות ואיחולים לבריאות ואושר ושמחה מהצוות שלנו כולו שהוא בעצם משפחה.

ברכה לפרידה מחבר לעבודה

בסופה של תקופה ופרידה עצובה אין לנו ברירה אלא להגיד תודה על שנים של עבודה משותפת ונפלאה על עשייה יחד, חתירה לעבר המטרה בטוחים שתעשה חיל ותצליח כאילו בדרך אגב רק מבקשים שתשמור גם לנו פינה בלב בכל מצב.

ברכה לשומר בית הספר

בכל בוקר אתה מחכה לנו בשער עם חיוך רחב שואל מה שלומנו ואיזה שיעור יש לנו עכשיו תמיד מתעניין, נעים ועם סבלנות ללא גבול גם אם שוב הגענו אחרי הצלצול מאחלים לך שכל יום יהיה לך שמח ומוצלח ושתמשיך ללוות אותנו באופן נעים כל כך.

ברכה למזכירה בבית ספר

לזאת שדואגת שהכל יתקתק לזאת שבלעדיה בית הספר יתפרק לא יודעים איך היינו מסתדרים בלעדייך אנחנו סומכים במאה אחוז עלייך רצינו לומר לך שאת הלב הפועם של המקום ושבזכותך נעים לנו להגיע לכאן כל יום תודה על המסירות ועל טוב הלב מאחל כל הצוות האוהב.

ברכה לעובדת מצטיינת

אחרי שנתת את כל הנשמה מגיע לך לקבל מאיתנו משהו בקטנה שמחים להעניק לך תעודת עובדת מצטיינת בחברה כי את עושה עבודה כל כך טובה את חרוצה ומשקיעה ונותנת המון מעצמך יש לכולנו מה ללמוד ממך שמחים וגאים שאת איתנו יישר כוח, תותחית שלנו!

ברכה לרגל פרישה מעבודה

יום יום הגעת לכאן בכיף לעבוד ועכשיו הגיע הזמן שלך לפרוש בכבוד למדנו את כל מה שאנחנו יודעים בזכותך והיה לנו העונג להכיר אותך מאחלים לך בהצלחה בהמשך וכבר מתגעגעים יאללה, הגיע הזמן ליהנות מהחיים!

ברכת פרידה מחברה לעבודה

בכל בוקר נפגשנו כאן שתינו קפה, התווכחנו על המזגן העברנו הרבה שעות של עבודה מול המסכים ובין לבין גם ניהלנו לא מעט שיחות על החיים מאחלים לך שתצליחי בהמשך ונגיד לך גם תודה אוהבים וכבר מתגעגעים, החברים מהעבודה.

ברכה לעובד שעוזב ומתחיל עבודה חדשה

היום אתה מסיים את התפקיד ופניך מועדות אל העתיד המקום החדש כבר מצפה לך ואנחנו בצער נפרדים ממך גם אם בהתחלה יהיה קשה – אל תוותר תזכור שזה זמני ובסוף הכל משתפר בטוחים שהכל לטובה ומאחלים לך בהצלחה ומודים על הזמן שזכינו לעבוד איתך.

ברכה לחבר שעוזב עבודה

לפני זמן לא רב הכרנו כאן במשרד והפכת לאחד החברים הטובים שלי ממש מיד לא היו לנו רק מיילים, פגישות וישיבות אלא גם הפסקות קפה והרבה שיחות בזכותך היה לי כיף להגיע לכאן ואני אתגעגע אליך מאוד, כמובן מאחל לך שגם במקום החדש תהיה תותח וחסר לך אם אותי אתה תשכח אני לא אכביר במילים אז שיהיה פשוט בהצלחה תהיה בקשר, אוהב אותך.

ברכה לעובד לנסיעה לחו״ל

בליינים יקרים שלנו, איזה כיף שלקחתם הפסקה קצרה מהעבודה עכשיו הגיע הזמן לארוז מזוודה ולנסוע להנות מכל רגע בחופשה מאחלים לכם שתראו מקומות חדשים ושתחוו חוויות שתאכלו הרבה ושתחזרו בשלום אנחנו כאן בארץ מחכים לשמוע סיפורים שולחים לכם אהבה והרבה נשיקות וחיבוקים!

ברכה לפרידה מעובדת

את עוזבת אותנו ולוקחת את דרכך המיוחדת אתך, הבאת למחוזנו הרבה אור והלוואי עוד תשקלי לחזור. נאחל שתצליחי ותכבשי יעדים חדשים ושתזכרי תמיד את חלומותייך להגשים. בלב ישנו עצב אך עבורך הרבה שמחה, מכולנו – ברכה לדרך ושק של אהבה.

ברכה ליום הולדת לעובדת

היום יום הולדת לחברתנו, לעובדת הכה מיוחדת, מה נאחל למי שמחזיקה ביד רמה כמעט את כל העבודה? מזל טוב ליום הולדתך, נאחל הרבה בריאות, הצלחה, פרנסה ושתישארי תמיד כפי שאת, הכי הכי חרוצה. אוהבים, מודים ומעריכים, חברייך לעבודה.

ברכה לעובד מסור

לא כל יום פוגשים אדם נדיר כמוך, על עבודה מקצועית ומסורה הייתי חייב לומר לך תודה, על השעות המרובות, על עבודה ללא הפסקה, על כך שכל דבר בו אתה נוגע הופך להצלחה. תמשיך בדרכך, תמשיך להסב גאווה, לי ולכל המחלקה.

ברכות לעובד ותיק

כבר שנים רבות שאתה עובד אתנו ועושה את עבודתך נאמנה ועל כך רצינו לומר לך תודה ולהביע הערכה. שתמשיך במסירותך, בהשקעה ללא פשרות, ביכולת למצוא פתרון, אפילו בשניות. מאחלים לך שתמשיך בדרכך הנהדרת ותאגור כוחות להמשך דרכינו המשותפת.

ברכה לעובד ליום הולדת

מזל טוב ליום הולדתך, הזדמנות נהדרת לומר לך תודה, תודה על עבודה מקצועית ומסורה ועל אדיבות מעוררת השראה. שתזכה לשפע פרנסה והצלחה, שימיך יהיו מלאי צחוק ואהבה. שתכבוש פסגות, תזכה להגשמה עצמית ושתהייה תמיד באנרגיה חיובית.

ברכה לפרידה מעובד

עוזב אותנו היום אדם מדהים, זה לא נעים. כל יום במחיצתך היה לנו ערך ועכשיו עלינו לברך ברכת הדרך. עבודתך ראויה להערכה, הבאת אלינו הרבה צחוק ושמחה. נאחל שתצליח ותכבוש יעדים חדשים ושאת כל חלומותיך במהרה תגשים.

ברכה למזכירה בבית ספר

למזכירת בית הספר, למזכירה שהיא בעצם התפר, את מחברת בשבילנו הכל, את נותנת ועוזרת בלי לשאול. למשרדך תמיד נעים להיכנס – את גורמת לחיוך על הפנים להתפרס. שתישארי כפי שאת כה מיוחדת, שנראה אותך משנה לשנה מתקדמת, שתהיי בריאה ושמחה ותעשי כל מה שאת אוהבת.

ברכה לעובדת מצטיינת

מגיעה כל בוקר עם חיוך על הפנים, במהרה נכנסת לעניינים, עובדת מסורה ואחראית, לא הייתה לי כמוך – כה מקצועית. אעניק לך את התואר – עובדת מצטיינת, על כל יכולותייך ומה שאת נותנת. שתמשיכי בעבודתך לחולל פלאים ושתהיי מאושרת כל החיים.

ברכה לרגל פרישה מהעבודה

את עוזבת אותנו כעת וזה את הלב צובט. גיל פרישה זהו זמן לנפישה, צאי אל הדרך בלי חששות, גלי שמצפות לך אין סוף הפתעות. הטבעת חותמך בדרכך המיוחדת ובמחשבתך המחודדת, את בליבנו לעולמים, מכל ליבנו ברכות ואיחולים.

ברכה לעובד שעוזב עבודה ומתחיל חדשה

בעובד שכמוך זכינו כל-כך ועכשיו למקום אחר אתה נלקח, זה את הלב צובט, אולי תתחרט? ובכל זאת, עם כל הבאסה, ישנה שמחה על היותך מתחיל דרך חדשה, לדרך זו קח אתך, כל הישג וכל ברכה, קח אתך את הרוח הטובה והשלווה ואין לנו ספק שזו תהייה הצלחה.

ברכה לשומר בית הספר

אנו מגיעים כל בוקר ולראות אותך גורם לנו לאושר, אתה שומר עלינו ועל בית הספר בחדווה, עושה את עבודתך נאמנה. תודה לך על הביטחון והשקט, על ההקפדה והבדיקה המדוקדקת. אנו מאחלים לך שתישמר בחייך מכל רע ושתדע הרבה בריאות ואהבה.

ברכה לעובדת שעוזבת

את עוזבת אותנו ומשאירה חור גדול בליבנו, הגעגוע כבר עכשיו אין סופי, את יקרה לנו מאוד, רצינו שתדעי. עובדת כמוך תגיע רחוק, את תכבשי כל פסגה ותשיגי כל עבודה, כל הצוות מאחל לך הרבה הצלחה ושפע פרנסה בדרכך החדשה.

ברכה לעובדים לראש השנה

לעובדים היקרים, שיהיה חג ראש השנה שמח, שכל יום בשנה זאת יהיה זורח, שתהייה שנה מתוקה, שנה של הגשמה, הרבה שפע, אור ואהבה ושכל שתרצו יעבור בהצלחה. שנה כ-תפוח בדבש, שתהייה היא קסומה ממש !

ברכה לפרישה מהעבודה

האיש של אנשים, האיש עם הערכים הכי טובים, האיש בעל הלב הטוב והאכפתי, האיש הכי כריזמטי, אנחנו לא מאמינים שהגיע רגע הפרישה ושלא נראה אותך כל בוקר בעבודה, נתגעגע אליך רבות אך נאחל לך שפע של איחולים וברכות. תודה על תקופה יפה והרבה בהצלחה.

ברכה לעובד מצטיין

עובד מצטיין זאת לא סתם הצהרה, זה מגיע לך על כל הקרבה והשקעה, זוהי דרכנו לומר לך תודה ! אתה נוהג במסירות וחריצות ומתנהג לכולם ביתר התחשבות. תמשיך בדרכך המופלאה והטובה ושיהיה בכל תחום – הרבה בהצלחה.

ברכה להתחלה חדשה בעבודה

הנך צועד בדרך ארוכה מלאת אתגרים ברובה אך אם תדע לצמוח כמו פרח תוכל להיות מאושר ושמח אנו מברכים אותך על העבודה החדשה מאחלים לך שאותך החברים בעבודה יאהבו שגם הם את היכולות שבך יכירו ולנו רק נשאר לומר מילה אחת בהצלחה.

ברכה ליום הולדת לקולגה בעבודה

חברי לעבודה חוגג יום הולדת אאחל לך שתגדל כארז לתפארת שתדע להבין ולהכיל את האחר שתדע לראות את האדם גם מעבר שאף פעם לא תאמר אני לא יכול אלא שאפשר גם אחרת שאת הגשרים תצליח לעבור בדרך שלך המיוחדת מאחלים לך עוד שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לעורך דין

רצינו לך להודות על היותך מוכשר ברמות על כך שהצלחת לסגור עסקה שהייתה מסובכת וקשה אנו מעריכה אותך על כל שלא ויתרת לעצמך וחתרת לעבר המטרה גם כאשר הדרך הייתה קשה תודה וניפגש בפעם הבאה בשמחה גדולה וברגשות כנים של הערכה.

ברכה לעובד שעוזב מקום עבודה

נהנו להיות בחברתך תרמת המון מעצותיך הגעת בזמן ולא רצית לעשות בלאגן אנו עצובים על לכתך ובטוחים שתצליח בדרכך כי בתרמילך יש הרבה כישרונות רקמת חברות עם החיוך שלך זה היה בקלות אנו מאחלים לך הצלחות רבות אנו בטוחים כי תמלא תפקידך בחשיבות.

ברכה לעובד שפורש

ברכות רבות שולחים לך אני בטוח שאתה עסוק יתר על המידה זכית בפרס זה חשוב פרס מספר על הגעה לעבודה שוב ושוב תשובה לכל שאלה מרכז חיי החברה הגדלת את הלקוחות התייחסת יפה למנהלי אחרים תמיד חיוך על הפנים מהו הפרס לא מגלים.

ברכה לעובדת מצטיינת

את מצטיינת אני רואה את התעודה ואני לך מאחלת שתמיד תשיגי הצלחות ותתמודדי עם כישלונות תודה רבה שזיכנו בך זה ממש לא היה כה הלוואי שתישארי לעולם חברה עבדת מושלם תודה לך אהובה שולחים לך ברכת המשך הצלחה במשפחה ובעבודה.

ברכה ליום הולדת לעובד

לפעמים בלהט השגרה והחיים קצת נשכחים ונדמה אולי שלא מספיק אותך מעריכים יום הולדת זו אחלה הזדמנות להניח ענייני עבודה מאחורה ולומר בפרצוף – שאין כמוך! עובד מסור, רציני וחרוץ שתמשיך להיות תותח ונחוץ.

ברכה לעמית לעבודה

לקולגה היקר שלי! יש ימים טובים ופחות. אבל מה לעשות, בני אדם, נועדנו לחיות ואולי לפעמים להתחרות. הצלחתך היא הצלחתנו ושמחתנו. הנה אמרתי את זה: יהי רצון שתפרח ותצליח. פחות ממני, יותר ממני. מה זה משנה – העיקר שתרוויח. בהוקרה והערכה רבה, עמיתך לעבודה.

ברכה לעובד חדש

לעובד החדש, ברוך הבא אלינו טוב לראותך מישהו שכבר במבט ראשון נראה מסור ראש גדול, הרבה מעבר ל'צריך' וכללי מותר אסור שתמשיך להיות עובד נאמן שחושב בענק ובשמחות נשב ביחד, נהפוך למשפחה ונצחק.

ברכה לפרידה מהעבודה

תקופה יפה חלפה והנה את המסך סוגרים אתה עוזב את העבודה ומשאיר אותנו, קצת עצובים… תחסר לנו מאוד בכל בקר בפינת הקפה גרמת לנו אושר אינשאללה תצליח בענק בהמשך ובמה שתתעסק – מזלך הטוב ישחק.

ברכה ליום הולדת לעמיתה לעבודה

ברכה לקולגה בעבודה

חבר יקר! עבודתך היא יוצאת מן הכלל, את זה לפני הכל צריך לומר לפני שנאחל לך שכל חייך יהיו מתוקים שלא תדע טעם מר שתתפרנס יפה ובכל אשר תלך תמצא אותך הברכה ולא פחות חשוב – הבריאות שלך, שתהיה תמיד איתנה.

ברכה לקידום בעבודה

לרגל הקידום נברך אותך שרק תמשיך לרוץ לתת מכישוריך ולהיות עובד חרוץ שכל מעשיך יהיו מכוונים למטרה נעלה ולא תדע צער, לחץ או בהלה בהצלחה בתפקיד החדש שגם בו בטוח תהיה מספר אחד, כהרגלך.

ברכה לעבודה חדשה

לרגל כניסתך לעבודה החדשה אאחל לך שתקצור בקלות את ההצלחה שתדע מה לעשות ותשתלב בקלות ולא תתרגש אם לפעמים תעשה טעות מי יתן תתקדם במעלות הדרגות והסולמות ושעבודתך תהיה בכיף ולעולם לא תאמר 'בא לי למות' 🙂

ברכה לעובד שעוזב

לחבר היקר שעוזב אותנו היום הלוואי שגם בהמשך תלך בדרכים ישרות שהפרנסה תהיה בשפע ובקלי קלות בלי לחץ ועם הרבה בריאות שתקח את החיים קדימה בכל יום וגם אם מורכב – תדע כיצד אותם לאהוב.

ברכה לצוות

לצוות המדהים שעושה עבודה נהדרת! מי יתן ואף פעם לא תרגישו לבד שתמשיכו לעבוד כל כך יפה ביחד שראשכם יזכה לשפע מקוריות ויצירתיות ותפרו זה את זה מתוך אהבה ואחווה ללא צרות עיין וקנאה.

ברכה לעובדים לפסח

עובדים יקרים ומסורים! לכבוד חג הפסח הנפלא אברך אתכם שיביא על גבי כנפיו ברכה שכל השנה כולה תרגישו כמו באביב ובתוך ליבם תחושו את החירות הפנימית, כאילו יצאתם ממצרים, מבית עבדים.

ברכה לחג הפסח לעובדים

לעובדים היקרים והמסורים! חג פסח כשר ושמח לכם ולמשפחתכם. שתרגישו את החירות זורמת כל יום בעורקיכם ולא תדעו שביב צער שיפגע באיכות חייכם. הלוואי וזה החג יתן לכם ברכה גדולה, בריאות, פרנסה, אהבה ואחדות במשפחה.

ברכה ליום הולדת לעמיתה לעבודה

לחברתי לעבודה! לרגל יום ההולדת אאחל לך שתמשיכי להיות מלאת מוטיבציה להצליח. שכל רואיך יאהבו אותך ושכל השערים שתצלצלי בפעמונם – יפתחו בפניך. שמשמים תקבלי גם בריאות ואהבה, פרנסה וכלכלה טובה. ושתמיד, אבל תמיד תהיי אשה שמחה.

ברכה למזכירה

למזכירה היקרה שעושה את עבודתה נאמנה. נאחל שתמיד תהיי כל כך מסודרת ויעילה ושהחיים יאירו את חייך באור בהיר של הצלחה. שמה שייחלי לו – יתגשם במהרה. ותמיד לבך ירחף משמחה.

ברכה לעזיבת עובדת

עובדת יקרה עם סיומה של תקופה רצינו לומר לך תודה על עבודה איכותית מושלמת עד התכלית על אהבה למקצוע על כך שבעת לחץ השרת רוגע מאחלים לך בהצלחה בדרך החדשה בטוחים שתדעי לתת מכישוריך שתהיי אהובה על חברייך ואנו בטוחים כי זכו המנהלים.

ברכה לסיום עבודה

עם סיומה של תקופה לך מגיעות מילות הערכה על הגעה בזמן התנהגות למופת כמובן עבדת בשלימות ולנו לעבוד איתך הייתה זכות כעת עם סיום העבודה נשאר לנו לומר לך תודה מאחלים לך שתדע לתת לעצמך ולא רק לחברים שתמצא זמן לתחביבים חדשים ותזכור אותנו לעולמים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לעובד / עובדת ?

חריטה אישית על בלוק עץ