ברכות לעסק חדש

המאמץ סוף סוף השתלם!

להקים עסק זה אף פעם לא קל. מדובר בתהליך שדורש התמדה, מסירות, דבקות במטרה ואמונה אמיתית בהצלחה שלו. פתיחת עסק מלווה בקשיים כלכליים, מעשיים ובירוקרטיים ואדם שמצליח להקים עסק הוא אדם מיוחד במינו. לכבוד הקמת העסק של קרוב המשפחה שלך, של חבר קרוב או בת הזוג שלך, חשוב לכתוב ברכה.

 בברכה תוכל להביע את האמונה שלך בו, את ההערכה הרבה שאתה רוחש לו ואת התמיכה בצעדים שהוא לוקח. לא תמיד קל למצוא את המילים הנכונות ובמיוחד בשביל זה, כתבנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקבל השראה. מאחלים לכם בהצלחה בכתיבת הברכה והמון מזל טוב!

ברכה לעסק חדש

ברכה לפרנסה והצלחה

חבר יקר, בהצלחה בדרכך החדשה, שתצליח ותעמיק שורשיך ושתזכה לפרנסה בשפע. שתשמור תמיד על גב זקוף ותעבור כל מכשול בחיוך. מאחלת לך שזהו יהיה שיעור נוסף בחיים שילמד אותך שבידך אין סוף כלים. חזק ואמץ, עלה והצלח.

ברכה לפתיחת עסק חדש

בהצלחה בפתיחת העסק החדש, שיהיה מקום זה מבורך ומקודש שתעלה מעלה מעלה ויהיו עסקיך מוצלחים שתהייה פרנסה בשפע ותיגע בעננים. התחלה חדשה תמיד קשה אך היה חזק, תחצה כל גבול, מבטיחה לך, בסוף הדרך תקצור את היבול.

ברכה לעסק מצליח

בעסק שלך שרויה הברכה הוא מביא לך שמחה גדולה על הגדלת העסק שלוחה ברכה מעריך שאתה לוקח מכל אחד עצה מאחל לך איחולים רבים שתראה מהעסק רק הישגים המשך כמו שאתה להיות קשוב לקונים לתת שירות על חיוך על הפנים ולהוקיר לקוחות חדשים.

ברכה לשירותים

יש לך בעסק שירותים חדשים נותנים לך הרבה לקוחות מעניינים הרחבת את קהל הלקוחות והם ממש נהנים מכך רבות תודה רבה על הוספת השירותים מתאימים לגדולים וגם לקטנים תודה על היחס הנעים והמסור אין ספק שנחזור לעסק שלך שוב ושוב אוהבים אותך עד בלי די אין ספק שהעסק שלך שי.

ברכה לעסק קיים

שיהא בעסק שלך ברכה שתמיד תדע להוביל אותו בדרך הישרה שיתגשמו כל המשאלות שתלמד לפתור בעיות קלות כגדולות שהעסק ימשיך לשגשג ולפרוח ואתה על זרי הדפנה לנוח שתלמד לעזור ולהיעזר על עצות טובות לא לוותר שהרווחים של העסק רק ימשיכו לגדול ואתה תמשיך בעסק למשול.

ברכה למשרד חדש

אומרים שהעבודה קלה יותר במשרד מעוצב ביותר והנה זכית לעבור למשרד שאת יופיו תזכור מאחלים לך המון הצלחה שבמשרד החדש תהיה לך המון עבודה שתזכה ללקוחות חדשים ותחדש קשרים עם הישנים אבל הכי חשוב שתהיה לך הצלחה זה כל הסיפור.

ברכה לפרנסה בשפע

אומרים שהכסף זה לא הכל בחיים אבל במכולת אי אפשר לקנות עם מילים מאחלים לך שהכסף אצלך יגדל על העצים שלא תהיה בין העשרים אבל לא בין העניים שיהיה לך כסף לכל מה שתרצה לקנות שתוכל מה שאתה רוצה להיות.

ברכה לפרנסה בעסק

בזה העסק תשרה ברכה גדולה הכסף יזרום בו כנהר שאינו פוסק והלקוחות יהיו מרוצים – לעולם לא יהיו ויכוחים, מי הצודק שהקופה תרשום מספרים יפים ואינשאללה יפתחו עוד ועוד סניפים והכי חשוב: פרנסה טובה וקלה עם הרבה התחדשות ואהבה!

ברכה להצלחה בעסק

שעסקך ישגשג ויביא פרנסה, שתזכה מזה העסק לכמויות של גאווה ותרגיש כי כל השקעתך הייתה שווה. מאחל לך שיהיה מלא בלקוחות ושתנחל אין סוף הצלחות. זכור שעסק זה לא דבר פשוט אך הוא מעניק לחייך הרבה משמעות. תעז ואל תפחד, אני אתך – אתה לא לבד.

ברכה לפתיחת עסק

פתיחת עסק חדש, זה דבר מרגש ממש! ההתחלה לפעמים קצת מסובכת אך אני בטוחה שתרחיקי לכת, שתחצי גבולות, שתגשימי חלומות, שבסוף כולנו ננגן בחצוצרות. מאחלת שבעסק הזה תשרה תמיד ברכה ושפע פרנסה, שהתחלה זאת תביא לחייך הרבה מזל והצלחה!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לעסק חדש ?

שלט ברכת העסק לפרנסה טובה לעסק חדש