ברכות לפורים

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לפורים

חגיגה של תחפושות ומתוקים!

בחג הפורים אנחנו מתקשטים בתחפושות מיוחדות, נהנים ממשלוחי מנות מלאים בכל טוב וחוגגים עם המשפחה והחברים. חג הפורים מסמל את השמחה שצריכה למלא אותנו ביומיום, את המשפחתיות ואת הצורך הבסיסי לקחת מידי פעם הפסקה. 

לכבוד חג הפורים חשוב לאחל לקרובים אלינו להמשיך להנות מהחיים, לחגוג ולשמוח מהדברים הקטנים והיומיומיים – שום דבר הוא לא מובן מאליו. נחמד לכתוב ברכה לחג לאנשים האהובים עלינו במשפחה או בסביבה הקרובה אלינו. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה המקסימה ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם קצת השראה. מאחלים לכם חג שמח ובהצלחה!

ברכה לפורים

ברכה לפורים לגננת

לגננת המיוחדת, נסיכת הילדים! פורים שמח ומבדח, מלא אורות וצבעים. שתהיי שמחה כל יום ולא תצטרכי לחבוש מסיכה. שתהיה שלימה ואמיתית עם עצמך ולא תדעי מהי בושה. ושבכל רגע בחיים תמצאי את ההומור הנכון, שאיתו אפשר כל מכשול לעבור.

ברכה מצחיקה לפורים

חג הפורים בא, נקבלהו בתרועה, נלבש תחפושות ועל פנינו מסיכות כדי שבחיים לא נהפוך המן להיות, ששמחה תמלא ליבנו ועד-לא-ידע נמלא קיבתנו. בתענית נעמוד, נסתום קצת את הפה, גם את זה חשוב ללמוד. נרעיש ברעשנים, נרקוד ריקודים והלוואי שכך יראו כל החיים.

ברכה לפורים לילדים

ילדים יקרים ומתוקים, היום זהו חג הפורים, נעביר את הזמן בשירים וריקודים ונרעיש הרבה ברעשנים. נאחל לכם הרבה ברכות ונדאג שיחד נסתובב עם מסכות. יהיו פה אבירים, שוטרים וחיילים, גיבורי על נסיכות ונסיכים, ויהיה לכם עכשיו וכל החיים כיף, שמח וממש נעים.

ברכה לפורים – למורה

למורה היקרה, חג פורים הגיע וזאת הזדמנות לברכה. אנחנו מאחלים לך שכל חייך יהיו שמחים כמו החג הזה, שיהיו הם מקושטים, צבעוניים ולבושים יפה. שתיהני ותשתטי עד-לא-ידע ושבחייך תמיד יתעלה הטוב על הרע. חג שמח – באהבה, מכל הכיתה.

ברכה יפה לפורים

אומרים שחג פורים הוא חג שמח בו פותחים את הבית לכל אורח לא תמיד ניתן להכיר את כולם לזקן עם משקפיים יש גם שפם אח שלך חבש כובע והתחפש לטבח האם הוא חושב שהוא שולט ברזי המטבח האין זה מצחיק האין זה מבייש הלא הוא זאטוט בן שש.

ברכה לפורים משלוח מנות

חג פורים הוא חג של שמחה לך אנו שולחים ברכה שתכיר את עצמך בלי תחפושת שתדע לתת את כולך גם שלא תהיה בן תשחורת שתחגוג של החג באהבה שתזכה להרגיש שמחה גדולה חג שמח ומבדח תפתח דלתך לכל אורחת ואורח.

ברכה לגננת לפורים

חג פורים, חג גדול לגננות שאת לבבות ילדינו משמחות ולך הגננת היקרה מכולם, תודה על היחס הכי מושלם, על שמחה ועל צחוק, על הליטוף המתוק שלוחה לך ברכה לחג הפורים, מאחלים שיהיה לך חג פשוט מקסים!

שאלות נפוצות על ברכות לפורים

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לפורים לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לפורים שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לפורים שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לפסח

ברכה לפסח

ברכות ליום המורה

ברכה ליום המורים

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות לעסק חדש

ברכה לעסק חדש

ברכות ליום שישי

ברכה ליום שישי

ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

ברכה לחנוכת בית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)