ברכות לפסח

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לפסח

חג משפחתי וחגיגי

בחג הפסח כל המשפחה נאספת אל שולחן הסדר ונהנית מקריאת ההגדה, מטעמים מיוחדים במינם ובילוי משפחתי מקסים שלא קורה מספיק בשגרה. חג הפסח מסמל לא רק את המשפחתיות אלא גם את המופלא והלא גלוי בעולם שלנו ואת חשיבותה של החירות.

 לכבוד חג הפסח נחמד לכתוב ברכה יפה לקרובים אלינו שנוגעת בדיוק לערכים האלה ולחשיבות שלהם בחיים שלנו. את הברכה נחמד לכתוב לקרוב משפחה, חבר קרוב ואפילו אדם איתו לא דיברנו זמן מה אבל יש לנו בראש. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות שייתנו לכם קצת השראה. תהנו!

ברכה לפסח

ברכה לעובדים לפסח

עובדים יקרים ומסורים! לכבוד חג הפסח הנפלא אברך אתכם שיביא על גבי כנפיו ברכה שכל השנה כולה תרגישו כמו באביב ובתוך ליבם תחושו את החירות הפנימית, כאילו יצאתם ממצרים, מבית עבדים.

ברכה למדינה ליום העצמאות

אין לי ארץ אחרת, כי זוהי מדינתי וכאן אני מאושרת. אדמה מבורכת שחוותה מלחמות, גשמים ושלכת. אזרחיה חזקים ולא מוותרים, על האדמה והשטחים – נלחמים. אברך אותך מדינתי, שתישארי חזקה ולא תתייאשי. שכאן ישהו שלום ושלווה, הרעות ההדדית, הכבוד והברכה.

ברכה מצחיקה לפסח

אחרי שעבדנו כמו חמורים לנקות את כל החורים והסדקים אבא יושב בראש ואחי הקטן סופר עד שלוש השולחן ערוך יפה עם צלחות לבנות וסיר ומכסה אחי הקטן שואל מה נשתנה וסבתא מזמזמת את המנגינה בסוף אני תמיד נרדם את אליהו הנביא לא אפגוש אף פעם.

ברכה לחג הפסח לעובדים

לעובדים היקרים והמסורים! חג פסח כשר ושמח לכם ולמשפחתכם. שתרגישו את החירות זורמת כל יום בעורקיכם ולא תדעו שביב צער שיפגע באיכות חייכם. הלוואי וזה החג יתן לכם ברכה גדולה, בריאות, פרנסה, אהבה ואחדות במשפחה.

ברכה לחג הפסח קצרה

לחג החירות ברכה שלוחה באהבה גדולה מצות ויין ובגדים חדשים שאלת מה נשתנה ומאכלים משובחים אנו נאחל לכם חג שמח ושלום וברכה לכל אורח והכי חשוב לנו לאחל לכם ששלווה ונחת ישרו בביתכם ותבלו את החג הנעים בטוב ובנעימים.

ברכה לכבוד חג הפסח

חג הגאולה הוא חג נפלא מפה לבנה חולצה יפה הבית נקי ונעים מכינים המון מטעמים מאחלים לך חג כשר ושמח שהבית יהיה פתוח לכל אורח מאחלים לך חג נהדר מלא פרות הדר וחג מאושר מאחלים בהמון אהבה חג מקסים ונעים.

ברכה קצרה לפסח

לרגל חג האביב אאחל לך שתרגיש כל השנה פריחה בלב שאהבתך אל העולם – תמיד תלבלב ששירים רגועים ינועו על מסילות נפשך ולא תדע שום לחץ ומהומה פסח כשר ושמח!

ברכה למדינה ביום העצמאות

מזל טוב למדינה שלנו ביום העצמאות הזה, וכמו בכל שנה לשלום, ושגשוג נייחל ונקווה, מדינתנו שאליה נקבצו עולים מכל קצוות תבל, שהפריחו השממה, שפיתחו תעשייה ומחקר לְהַלֵל. נאחל שתיטיב עם כל האזרחים, ותביא רק שמחה שנחיה בה בבריאות ובשלווה, בביטחון ובהצלחה!

ברכה ליום העצמאות

המדינה חוגגת עוד שנה זמן טוב לשלוח גם לבני אדם ברכה שתהיה זאת השנה מבורכת ומלאה בערכי הציונות שנדע לאהוב זה את זה מתוך הכלה והבנה ושנבין שרק כשאנחנו יחד – איש לא יכול עלינו שנמשיך להיות מאוחדים ונצליח יחד כמו משפחה גדולה של אחים.

ברכה למדינה

אין לי ארץ אחרת, כי זוהי מדינתי וכאן אני מאושרת. אדמה מבורכת שחוותה מלחמות, גשמים ושלכת. אזרחיה חזקים ולא מוותרים, על האדמה והשטחים – נלחמים. אברך אותך מדינתי, שתישארי חזקה ולא תתייאשי. שכאן ישהו שלום ושלווה, הרעות ההדדית, הכבוד והברכה.

ברכה לפסח לגננת

בין הניקיונות אנחנו מאחלים לך רוב ברכות שתזכי להכניס את החג בשלווה ונחת שתהיי רגועה כמו ביום שבת אנו שולחים לך המון איחולים שבביתך יהיה שלום כמו יונים שהבית יהיה פתוח לכל אורחת ואורח שבקיצור יהיה לך חג כשר שמח.

ברכה מצחיקה לפסח

חג אביב קופץ עלינו כל שנה מחדש לכן קוראים לו 'פסח' – שם מקפיץ שלא משאיר מקום לאף אורח. מה לעשות, הבית מלא בבני המשפחה. כולנו מתקבצים והלב תמיד שמח – אבל מצד שני מתחיל החום וזה מבאס – בגלל הזיעה שמובילה בדרך כלל לריח… טוב נו, אין ברירה, למרות שהחג חל באמצע חודש נאלץ להתקלח.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לדרך חדשה

ברכה לדרך חדשה

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

ברכה לגיל 3 – 10

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

ברכות להצלחה בטסט

ברכה לפני טסט

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)