ברכות לפסח

חג משפחתי וחגיגי

בחג הפסח כל המשפחה נאספת אל שולחן הסדר ונהנית מקריאת ההגדה, מטעמים מיוחדים במינם ובילוי משפחתי מקסים שלא קורה מספיק בשגרה. חג הפסח מסמל לא רק את המשפחתיות אלא גם את המופלא והלא גלוי בעולם שלנו ואת חשיבותה של החירות.

 לכבוד חג הפסח נחמד לכתוב ברכה יפה לקרובים אלינו שנוגעת בדיוק לערכים האלה ולחשיבות שלהם בחיים שלנו. את הברכה נחמד לכתוב לקרוב משפחה, חבר קרוב ואפילו אדם איתו לא דיברנו זמן מה אבל יש לנו בראש. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות שייתנו לכם קצת השראה. תהנו!

ברכה לפסח

ברכה למדינה ביום העצמאות

מזל טוב למדינה שלנו ביום העצמאות הזה, וכמו בכל שנה לשלום, ושגשוג נייחל ונקווה, מדינתנו שאליה נקבצו עולים מכל קצוות תבל, שהפריחו השממה, שפיתחו תעשייה ומחקר לְהַלֵל. נאחל שתיטיב עם כל האזרחים, ותביא רק שמחה שנחיה בה בבריאות ובשלווה, בביטחון ובהצלחה!

ברכה לחג הפסח לחברה טובה

לחברה הכי מיוחדת חג הפסח הוא גם חג האביב, העונה בה הכל מתחדש והטבע במיטבו. וממש כשם שבעונה זו הפרחים פורחים, אאחל לך פריחה והצלחה בכל המישורים. מקווה שאת מוקפת במשפחה וחברים ומוכנה להתחיל בחגיגות – רק לא לשכוח לא להגזים עם המצות : )

ברכה למדינה

אין לי ארץ אחרת, כי זוהי מדינתי וכאן אני מאושרת. אדמה מבורכת שחוותה מלחמות, גשמים ושלכת. אזרחיה חזקים ולא מוותרים, על האדמה והשטחים – נלחמים. אברך אותך מדינתי, שתישארי חזקה ולא תתייאשי. שכאן ישהו שלום ושלווה, הרעות ההדדית, הכבוד והברכה.

ברכה למדינה ליום העצמאות

יום הקמה שמח למדינה, נאחל שיישרו בה כבוד ושמחה, שלווה ואין סוף ההערכה. אהבת חינם לעולמים, שגשוג והתפתחות לכל האזרחים. שכל אומות העולם יהיו בעדך ולעולם לא תישארי לבדך. שעל המדינה ועלינו ישמור האל, עצמאות שמח לכל עם ישראל.

ברכה לחג הפסח

חג פסח שמח, חג אביב פורח, זוהי הזדמנות לאחל לכם שפע ושמחה, התחדשות והגשמה ושבליבכם תמיד תהייה תקווה. שתזכו לנחת והנאה, לאושר, רוגע ושלווה. שביום הזה תצאו מעבדות לחירות ותזכו לאריכות ימים ובריאות. חג שמח, שליבכם יהיה תמיד זורח.

ברכה לחג הפסח קצרה

לחג החירות ברכה שלוחה באהבה גדולה מצות ויין ובגדים חדשים שאלת מה נשתנה ומאכלים משובחים אנו נאחל לכם חג שמח ושלום וברכה לכל אורח והכי חשוב לנו לאחל לכם ששלווה ונחת ישרו בביתכם ותבלו את החג הנעים בטוב ובנעימים.

ברכה מצחיקה לפסח

אחרי שעבדנו כמו חמורים לנקות את כל החורים והסדקים אבא יושב בראש ואחי הקטן סופר עד שלוש השולחן ערוך יפה עם צלחות לבנות וסיר ומכסה אחי הקטן שואל מה נשתנה וסבתא מזמזמת את המנגינה בסוף אני תמיד נרדם את אליהו הנביא לא אפגוש אף פעם.

ברכה לכבוד חג הפסח

חג הגאולה הוא חג נפלא מפה לבנה חולצה יפה הבית נקי ונעים מכינים המון מטעמים מאחלים לך חג כשר ושמח שהבית יהיה פתוח לכל אורח מאחלים לך חג נהדר מלא פרות הדר וחג מאושר מאחלים בהמון אהבה חג מקסים ונעים.

ברכה לפסח לגננת

בין הניקיונות אנחנו מאחלים לך רוב ברכות שתזכי להכניס את החג בשלווה ונחת שתהיי רגועה כמו ביום שבת אנו שולחים לך המון איחולים שבביתך יהיה שלום כמו יונים שהבית יהיה פתוח לכל אורחת ואורח שבקיצור יהיה לך חג כשר שמח.

ברכה ליום העצמאות

המדינה חוגגת עוד שנה זמן טוב לשלוח גם לבני אדם ברכה שתהיה זאת השנה מבורכת ומלאה בערכי הציונות שנדע לאהוב זה את זה מתוך הכלה והבנה ושנבין שרק כשאנחנו יחד – איש לא יכול עלינו שנמשיך להיות מאוחדים ונצליח יחד כמו משפחה גדולה של אחים.

ברכה קצרה לפסח

לרגל חג האביב אאחל לך שתרגיש כל השנה פריחה בלב שאהבתך אל העולם – תמיד תלבלב ששירים רגועים ינועו על מסילות נפשך ולא תדע שום לחץ ומהומה פסח כשר ושמח!

ברכה לעובדים לפסח

עובדים יקרים ומסורים! לכבוד חג הפסח הנפלא אברך אתכם שיביא על גבי כנפיו ברכה שכל השנה כולה תרגישו כמו באביב ובתוך ליבם תחושו את החירות הפנימית, כאילו יצאתם ממצרים, מבית עבדים.

ברכה מצחיקה לפסח

חג אביב קופץ עלינו כל שנה מחדש לכן קוראים לו 'פסח' – שם מקפיץ שלא משאיר מקום לאף אורח. מה לעשות, הבית מלא בבני המשפחה. כולנו מתקבצים והלב תמיד שמח – אבל מצד שני מתחיל החום וזה מבאס – בגלל הזיעה שמובילה בדרך כלל לריח… טוב נו, אין ברירה, למרות שהחג חל באמצע חודש נאלץ להתקלח.

ברכה לחג הפסח לעובדים

לעובדים היקרים והמסורים! חג פסח כשר ושמח לכם ולמשפחתכם. שתרגישו את החירות זורמת כל יום בעורקיכם ולא תדעו שביב צער שיפגע באיכות חייכם. הלוואי וזה החג יתן לכם ברכה גדולה, בריאות, פרנסה, אהבה ואחדות במשפחה.

ברכה לגננת לפסח

לגננת הכי טובה בעולם עברה חצי שנה מאתגרת בגן עם הילדים עכשיו הגיע קצת הזמן לנוח מחצר המשחקים מאחלים לך זמן איכות עם המשפחה שתתנתקי מהכל ושתתני לעצמך את הזמן להיות בחופשה את עושה עבודה מדהימה ואותך אנחנו מעריכים תודה על מה שאת עושה עבור הילדים שלנו אוהבים מאוד, ההורים.

ברכה יפה לפסח

חג אביב שמח, בחוץ נרקיס פורח שבליבך יהיו שמחות גדולות ותשמע רק בשורות טובות. חג של התפתחות וצמיחה, חג של צחוק ושמחה. חג של נחת ותקווה והרבה חום אהבה. אמן וחג הפסח יביא אתו התחלות חדשות והמון המון הפתעות.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לפסח ?

מארז של בקבוק יין וכוסות עם חריטה