ברכות לפרידה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לפרידה

לפעמים פשוט אין ברירה

הייתם ביחד כבר המון שנים והיא יקרה מאוד לליבך. היא ליוותה אותך בתקופות לא קלות ועזרה לך להיות האדם שאתה כיום. קשה לומר אבל תהפוכות החיים, הדילמות שהזמן מציב לנו והסיטואציות הלא קלות בפניהן אנחנו עומדים מעמידים פעם אחר פעם את הזוגיות שלנו במבחן – ולפעמים הקשר פשוט נשחק. 

הפרידה היא לא רעה – החוויות שעברתם היו טובות ואתה סקרן לדעת מה החיים מתכננים עבורך. בשביל להפוך את הפרידה לנעימה מעט יותר, חשוב לכתוב ברכה יפה ובה לדבר על כל אותם הדברים: על הזיכרונות שלכם ביחד, על העתיד שעוד יבוא ועל החלק המשמעותי שהיא לקחה בעיצוב האישיות שלך. בשביל לעזור לך למצוא את המילים הנכונות כתבנו עבורך כמה ברכות יפות לפרידה. בהצלחה!

ברכה לפרידה

ברכה לעובדת שעוזבת

את עוזבת אותנו ומשאירה חור גדול בליבנו, הגעגוע כבר עכשיו אין סופי, את יקרה לנו מאוד, רצינו שתדעי. עובדת כמוך תגיע רחוק, את תכבשי כל פסגה ותשיגי כל עבודה, כל הצוות מאחל לך הרבה הצלחה ושפע פרנסה בדרכך החדשה.

ברכה למורה שעוזבת

למורה המשקיענית שעוזבת את בית הספר! אנו מברכות אותך שתצליחי בכל מקום אליו תפני שתהיי מבורכת בכל מה שתבקשי עוד לפני שתתפללי ופרנסתך תהיה בשפע גדול ובלי מצרים כלל.

ברכת פרידה מחברה לעבודה

בכל בוקר נפגשנו כאן שתינו קפה, התווכחנו על המזגן העברנו הרבה שעות של עבודה מול המסכים ובין לבין גם ניהלנו לא מעט שיחות על החיים מאחלים לך שתצליחי בהמשך ונגיד לך גם תודה אוהבים וכבר מתגעגעים, החברים מהעבודה.

ברכה מרגשת לאקס

עכשיו דרכנו נפרדות רציתי להודות לך על שנים ארוכות על אהבה ללא גבול ללא שום בלבול אבל רצה הגורל ואתה ממני נפרד חבל תמיד אזכור את הזמן שהיה שלנו ואת הדרך הארוכה שהייתה דרכנו אאחל לך הצלחה בדרך החדשה שתדע אני עדיין מלאת אהבה.

ברכה למישהו שעוזב

אתה פורש כנפיים ויוצא לדרך חדשה, וכל מה שנותר הוא לאחל לך הרבה בהצלחה. אתה עוזב אותנו ומתיר געגוע עצום בליבנו, מותיר זיכרונות משמחים ונפלאים על האדם שהיית אצלנו בחיים. נאחל שתצמח, תהנה ותפרח, שתחצה גבולות ושעל כל מכשול תצליח להתעלות.

ברכה למדריך שעוזב

למדריך הכי שפיץ! תודה על שנה מדהימה, בה לימדת אותנו על חברות ותרומה. אין ספק שהצלחת לגעת בכולם – השארת את חותמך המיוחד בכל אחת ואחד. תודה על חוויות בלתי נשכחות שישארו איתנו לשנים רבות. מאחלים לך בהצלחה בדרכך החדשה, ואל תשכח שאנחנו תמיד כאן בשבילך!

ברכה לגננת שעוזבת

אנחנו מרגישים צורך להודות לעת פרידה נתת לילדנו את כולך עד כלות הכוחות השקעת בכל ילד את הנשמה לימדת אותם מספרים ואותיות איך סירות מנייר שטות קיבלת כל ילד בחיוך ואהבה וסלחת לפעמים על משובה רציתי לאחל לך בהצלחה בדרך החדשה.

ברכה למורה לסיום כיתה ו'

עם הפנים לחטיבת הביניים, ורגע לפני שאנחנו עוזבים חשוב לנו להודות לך על כמה דברים תודה שחינכת, שחיבקת, שהיית שם תמיד תודה שאמרת בדיוק את מה שצריך להגיד תודה על הערכים שהקנית לנו ועל המידות הטובות נזכור אותך גם כשנגיע לכיתות הגבוהות אוהבים וכבר מתגעגעים, התלמידים.

ברכה לסייעת בכיתה

מאז שהגעת לכיתה זה היה ברור לכולם יש כאן אהבה ממבט ראשון, וזה ממש לא סתם השקעת את כל כולך בילדים, טיפחת ועטפת באהבה ואנחנו מודים לך מקרב הלב על העבודה הטובה מאחלים לך שתמשיכי לעשות את עבודתך עם הרבה סיפוק והצלחה אוהבים, ההורים מהכיתה.

ברכה לרופא שיניים

לדוקטור התותח שלנו! תודה שאתה תמיד מזכיר לנו לצחצח פעמיים, וכך אנחנו מצליחים לשמור על השיניים. הלוואי ותמיד ניפגש בשמחות, ורק לא בעקירות. אז מה אפשר עוד לאחל לאחד שאליו כולם מחייכים? עלה והצלח, ושיהיו לך המון לקוחות מרוצים.

ברכה מהגננת לילדים

ילדים יקרים שלי. שלוש שנים עברנו יחד, ועתה הגיע הרגע להגיד שלום. מעריכה מאד את הזמן שהיה לי להיות לצידכם, להיות שותפה לצחוקים, למשחקים ולפעמים גם לנגב לכם את הדמעות… כל אחד ואחת מכם הרגישו לי כאילו הייתם שלי. מאחלת לכם בהצלחה רבה בהמשך הדרך, ובטוחה שניפגש שוב במהרה.

ברכה לפורש לגמלאות

ל____ היקר שלנו מזל טוב על פרישתך לגמלאות. אם נאמר את האמת, וכמו שאנחנו מכירים אותך, אתה כבר ודאי חושב על הצעד הבא בקריירה, ולשבת בבית בחוסר מעש – ממש אין לך כוונה. תודה שאתה מראה לנו פעם אחר פעם, כמה גיל זה מספר על הנייר – אתה מקור להשראה! מאחלים לך פרישה נעימה, שתצליח קצת לנוח וליהנות בחיק משפחתך. שיהיה בהצלחה!

שאלות נפוצות על ברכות לפרידה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לפרידה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לפרידה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לפרידה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות לעסק חדש

ברכה לעסק חדש

ברכות לחתונת הזהב | ברכות לחתונת הכסף

ברכה ליום נישואין

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 30 – 39

ברכה לגיל 30 עד גיל 39

ברכות ליציאה לפנסיה

ברכה לפנסיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)