ברכות לפרידה

לפעמים פשוט אין ברירה

הייתם ביחד כבר המון שנים והיא יקרה מאוד לליבך. היא ליוותה אותך בתקופות לא קלות ועזרה לך להיות האדם שאתה כיום. קשה לומר אבל תהפוכות החיים, הדילמות שהזמן מציב לנו והסיטואציות הלא קלות בפניהן אנחנו עומדים מעמידים פעם אחר פעם את הזוגיות שלנו במבחן – ולפעמים הקשר פשוט נשחק. 

הפרידה היא לא רעה – החוויות שעברתם היו טובות ואתה סקרן לדעת מה החיים מתכננים עבורך. בשביל להפוך את הפרידה לנעימה מעט יותר, חשוב לכתוב ברכה יפה ובה לדבר על כל אותם הדברים: על הזיכרונות שלכם ביחד, על העתיד שעוד יבוא ועל החלק המשמעותי שהיא לקחה בעיצוב האישיות שלך. בשביל לעזור לך למצוא את המילים הנכונות כתבנו עבורך כמה ברכות יפות לפרידה. בהצלחה!

ברכה לפרידה

ברכה למדריכה שעוזבת

________ יקרה, מאיפה בכלל מתחילים להגיד תודה.. על תקופה מיוחדת ומלאת אתגרים, על הכתף החמה והמון חיבוקים, על ההכוונה והתמיכה, הסבלנות והדאגה. נכנסת ישר ללב ונתת את הכל, עזרת לי להאמין שאני יכול\ה לעבור כל מכשול. מקווה שזו הייתה גם חוויה מדהימה עבורך, תודה על הכל ובהצלחה בהמשך.

ברכה לגננת ולסייעת

לגננת הכי כייפית, האכפתית והמסורה, ולסייעת הלבבית שנכונה תמיד להגיש עזרה. רוב תודות לכן מכל הלב והנשמה, ילדינו בגן העבירו בזכותכן תקופה מדהימה בשיחות, בלימוד, במשחקים, סיפורים ושירים. חווינו כהורים לא מעט ימים נהדרים, איחולי הצלחה בהמשך, רוב בריאות וחיים מאושרים!

ברכה לגיל הפרישה

עובד יקר, עבדת במסירות ומילאת כל משימה על הצד הטוב ביותר, תפקדת כעובד יעיל, אחראי, ועל כל קושי בנחישות מתגבר. והנה הגעת לגיל הפרישה, השנים חלפו מהר… נאחל לך שתיפתח בפניך דרך חדשה, שתגשים חלומות ששאפת להגשים, שתמצה את יכולותיך בבריאות, ובנחת עם אתגרים חדשים.

ברכה לפרידה מחבר לעבודה

בסופה של תקופה ופרידה עצובה אין לנו ברירה אלא להגיד תודה על שנים של עבודה משותפת ונפלאה על עשייה יחד, חתירה לעבר המטרה בטוחים שתעשה חיל ותצליח כאילו בדרך אגב רק מבקשים שתשמור גם לנו פינה בלב בכל מצב.

ברכה לרופא שיניים

לדוקטור התותח שלנו! תודה שאתה תמיד מזכיר לנו לצחצח פעמיים, וכך אנחנו מצליחים לשמור על השיניים. הלוואי ותמיד ניפגש בשמחות, ורק לא בעקירות. אז מה אפשר עוד לאחל לאחד שאליו כולם מחייכים? עלה והצלח, ושיהיו לך המון לקוחות מרוצים.

ברכה למדריך שעוזב

למדריך הכי שפיץ! תודה על שנה מדהימה, בה לימדת אותנו על חברות ותרומה. אין ספק שהצלחת לגעת בכולם – השארת את חותמך המיוחד בכל אחת ואחד. תודה על חוויות בלתי נשכחות שישארו איתנו לשנים רבות. מאחלים לך בהצלחה בדרכך החדשה, ואל תשכח שאנחנו תמיד כאן בשבילך!

ברכה מהגננת לילדים

ילדים יקרים שלי. שלוש שנים עברנו יחד, ועתה הגיע הרגע להגיד שלום. מעריכה מאד את הזמן שהיה לי להיות לצידכם, להיות שותפה לצחוקים, למשחקים ולפעמים גם לנגב לכם את הדמעות… כל אחד ואחת מכם הרגישו לי כאילו הייתם שלי. מאחלת לכם בהצלחה רבה בהמשך הדרך, ובטוחה שניפגש שוב במהרה.

ברכה למנהלת שפורשת

ל____ המנהלת היקרה! מוכשרת, חכמה, אנושית – כל התכונות החשובות שמנהלת מובילה צריכה. את חותמך הטבעת בכל אחד מאיתנו. ולנו נשאר להודות לך על תקופה חשובה ומלמדת. אין ספק שאת מה שלימדת אותנו, ניקח קדימה ונשתמש בעוצמה. תודה שידעת להוביל, בנחישות וברגישות, תודה על פועלך ועל תרומתך, ובהצלחה בדרכך החדשה.

ברכה למפקד בצבא

למפקד הכי שפיץ בצבא! קבל ברכה זו, כתעודת הוקרה. הובלת אותנו בעוז ובעוצמה, וגם כשהיה קשה, תמיד ידעת לזרוק את המילה הנכונה. למרות שבאנו ממקומות שונים, הצלחת לאגד אותנו כמו משפחה – היה תענוג לשרת לצידך. אוהבים, מעריכים וכבר מתגעגעים – החיילים שלך.

ברכת תודה לגננת

ל____ הגננת האלופה! הנה באה לה עוד שנה אל סופה. נרצה לנצל במה זו כדי להודות לך מקרב לב, על כל פועלך. תודה ששמרת ופינקת את הילדים, ותודה על סבלנותך – גם ברגעים קשים. תודה שחיכית לנו עם חיוך כל בוקר, ושהענקת יחס חם לכל ילד וילדה – ממש כאילו היו הם הילדים שלך. כבר מתגעגעים! שלך, ההורים.

ברכה למפקד שמשתחרר

למפקד האלוף שעכשיו משתחרר! אומרים שהצבא צועד על קיבתו – אנחנו אומרים, גם על קציניו! כל תפקיד אליו הוסמכת, ביצעת על הצד הטוב ביותר. תמיד עמדת מאחורי חייליך והם הלכו אחריך בביטחון מלא, כצאן שעוקב אחרי הרועה. בהצלחה גדולה בהמשך דרכך וברור לנו שתצליח – אתה מודל לחיקוי, ומקור להשראה! מאחלים לך שתהנה מכל רגע ושלא תשכח אותנו כל כך מהר : )

ברכה לרכזת השכבה

לרכזת השכבה היקרה. הובלת בגאון מחזורים שלמים של תלמידים. קיבלת אותנו צעירים, ילדים ועכשיו את נפרדת מאיתנו, כשאנחנו כבר גדולים. רצינו להגיד תודה על הכל – על האכפתיות, על הדאגה, על התמיכה, על החיוך (וגם שהעמדת אותנו במקום כשהיה צריך…) מאחלים לך בהצלחה בהמשך דרכים, ואין ספק שעוד ניפגש!

ברכה למורים

למורים היקרים סוף השנה הוא הזדמנות שלנו לכתוב כמה מילות הערכה. מקצוע החינוך הוא אחד המקצועות החשובים ביותר של חברה תקינה, אם לא החשוב ביניהם, ולצערנו, מקצוע זה לא מקבל תמיד את ההערכה הראויה. רצינו רק לומר לכם שבזכותכם, אנחנו נישא עמנו את לפיד הבשורה. לכל אחד שנפגוש בדרך, נספר על אנשי החינוך המדהימים שיצא לנו להכיר תודה כל ההכוונה הנכונה, תודה שתמיד ידעתם להוות דוגמא. מאחלים לכם בהצלחה בהמשך הדרך, ובטוחים שנזכה להיפגש במהרה.

ברכה לפורש לגמלאות

ל____ היקר שלנו מזל טוב על פרישתך לגמלאות. אם נאמר את האמת, וכמו שאנחנו מכירים אותך, אתה כבר ודאי חושב על הצעד הבא בקריירה, ולשבת בבית בחוסר מעש – ממש אין לך כוונה. תודה שאתה מראה לנו פעם אחר פעם, כמה גיל זה מספר על הנייר – אתה מקור להשראה! מאחלים לך פרישה נעימה, שתצליח קצת לנוח וליהנות בחיק משפחתך. שיהיה בהצלחה!

ברכה לסייעת בכיתה

מאז שהגעת לכיתה זה היה ברור לכולם יש כאן אהבה ממבט ראשון, וזה ממש לא סתם השקעת את כל כולך בילדים, טיפחת ועטפת באהבה ואנחנו מודים לך מקרב הלב על העבודה הטובה מאחלים לך שתמשיכי לעשות את עבודתך עם הרבה סיפוק והצלחה אוהבים, ההורים מהכיתה.

ברכה למורה לסיום כיתה ו'

עם הפנים לחטיבת הביניים, ורגע לפני שאנחנו עוזבים חשוב לנו להודות לך על כמה דברים תודה שחינכת, שחיבקת, שהיית שם תמיד תודה שאמרת בדיוק את מה שצריך להגיד תודה על הערכים שהקנית לנו ועל המידות הטובות נזכור אותך גם כשנגיע לכיתות הגבוהות אוהבים וכבר מתגעגעים, התלמידים.

ברכה לסיום גן

רקדנו, שיחקנו, קראנו, למדנו והגיע הזמן לומר שלום הכרנו חברים, צחקנו והשתוללנו אבל אנחנו יוצאים לדרך חדשה היום לעולם לא נשכח הרגעים היפים שגרמו לנו לאושר אלו שבזכותם הגענו בכיף כל בוקר עכשיו אנחנו יוצאים לדרך חדשה ומאוד מתרגשים נבוא לבקר, מבטיחים!

ברכת פרידה מחברה לעבודה

בכל בוקר נפגשנו כאן שתינו קפה, התווכחנו על המזגן העברנו הרבה שעות של עבודה מול המסכים ובין לבין גם ניהלנו לא מעט שיחות על החיים מאחלים לך שתצליחי בהמשך ונגיד לך גם תודה אוהבים וכבר מתגעגעים, החברים מהעבודה.

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

הגיע היום בו אתה פורש לגמלאות עשית כאן מעל ומעבר ואתה יכול רק להתגאות זכינו ללמוד מהטוב ביותר והיינו לנו לא רק מנהל, אלא גם חבר עכשיו אתה הולך להוריד הילוך וליהנות מהחיים כמו שמגיע לך אחרי כל כך הרבה שנים מאחלים לך בהצלחה ואומרים לך תודה נשיקות, החברים מהעבודה.

ברכה למורה לסוף שנה כיתה ו

מאז שהגענו לכאן עברו שש שנים ואנחנו את בית הספר היסודי עוזבים במעמד המרגש הזה נרצה לומר תודה למי שהייתה איתנו בישורת האחרונה דאגת שנגיע לקו הסיום בהצלחה וגם לסל כלים עבורנו בחטיבה אז רצינו להודות לך על הכל עכשיו מעריכים ומתרגשים שלך, בוגרי ו'.

ברכה ותודה למנהל שעוזב

היום אנחנו נפרדים בצער ממך אז זאת הזדמנות מצוינת להודות לך היית לנו סמכות אבל גם ידיד ידענו שאת טובתנו תראה תמיד אנחנו בטוחים שבהמשך אתה תמשיך להפתיע ויהיו עוד אנשים כמונו שעליהם אתה כל כך תשפיע מעריכים ומאחלים לך המון בהצלחה דרך צליחה, אוהבים אותך.

ברכה לעובד שעוזב ומתחיל עבודה חדשה

היום אתה מסיים את התפקיד ופניך מועדות אל העתיד המקום החדש כבר מצפה לך ואנחנו בצער נפרדים ממך גם אם בהתחלה יהיה קשה – אל תוותר תזכור שזה זמני ובסוף הכל משתפר בטוחים שהכל לטובה ומאחלים לך בהצלחה ומודים על הזמן שזכינו לעבוד איתך.

ברכה לחבר שעוזב עבודה

לפני זמן לא רב הכרנו כאן במשרד והפכת לאחד החברים הטובים שלי ממש מיד לא היו לנו רק מיילים, פגישות וישיבות אלא גם הפסקות קפה והרבה שיחות בזכותך היה לי כיף להגיע לכאן ואני אתגעגע אליך מאוד, כמובן מאחל לך שגם במקום החדש תהיה תותח וחסר לך אם אותי אתה תשכח אני לא אכביר במילים אז שיהיה פשוט בהצלחה תהיה בקשר, אוהב אותך.

ברכה למאמן כדורסל

למאמן כדורסל האהוב שלנו, רצינו לומר תודה גדולה על אמונתך בנו ולאחל כמה מילות אהבה מאתנו. שתדע לנהל את חייך ולקבל החלטות נבונות כמו רכז מהמעלות הראשונות, שתקלע בול בכל מטרה ותשיג כל שתרצה ביד רמה. אוהבים ומעריכים, כל הקבוצה.

ברכה למישהו שעוזב

אתה פורש כנפיים ויוצא לדרך חדשה, וכל מה שנותר הוא לאחל לך הרבה בהצלחה. אתה עוזב אותנו ומתיר געגוע עצום בליבנו, מותיר זיכרונות משמחים ונפלאים על האדם שהיית אצלנו בחיים. נאחל שתצמח, תהנה ותפרח, שתחצה גבולות ושעל כל מכשול תצליח להתעלות.

ברכה לבת שירות שעוזבת

הגעת אלינו ילדונת מהססת, קצת חוששת מהר מאוד הבנו כמה את כישרונית ומיוחדת. תענוג היה לראות כל בוקר את חיוך ולשמוע את קול צחוקך. תודה על שירות נפלא, את עכשיו יוצאת לדרך חדשה, שמרי על השמחה וקחי אתך מאתנו שק של אהבה.

ברכה לילד שעוזב את הכיתה

ל______ החמוד, אתה עוזב את הכיתה ואנחנו רוצים לומר הרבה בהצלחה. היה לנו כיף ללמוד ולשחק אתך, היית תמיד אדיב ומכבד כל חבר, היית ממש מיוחד ואחר. שיהיה לך בהצלחה בכיתה החדשה, אין לנו ספק שכולם יאהבו אותך.

ברכה לפרידה מעובדת

את עוזבת אותנו ולוקחת את דרכך המיוחדת אתך, הבאת למחוזנו הרבה אור והלוואי עוד תשקלי לחזור. נאחל שתצליחי ותכבשי יעדים חדשים ושתזכרי תמיד את חלומותייך להגשים. בלב ישנו עצב אך עבורך הרבה שמחה, מכולנו – ברכה לדרך ושק של אהבה.

ברכה לצוות הרפואי

לאחיות ולרופאים המדהימים, אשר טיפלו בי ביחס חמים, תודה שדאגתם לרווחתי ולכך שיהיה לי נעים. היחס שלכם אליי לא ברור מאליו, איך שלטובתי שיתפתם פעולה יחדיו. מודה לכם ומאחלת בלי סוף שתהיו בריאים ותגיעו רחוק. שה' יאיר דרככם ותצליחו בכל שחפצה נפשכם.

ברכה למנהלת מעון

קיבלת את ילדנו בשמחה וברון, בשירה הכנסת את כולנו למעון, מנהלת לתפארת, אדיבה וכה מיוחדת, תודה לך על תקופה כל-כך נהדרת. שכל שהענקת תקבלי חזרה, שמעונך יתמלא בשפע ברכה, תודה על שעשית את ילדנו שמחים, באהבה, מאתנו – כל ההורים.

ברכה לפרידה מעובד

עוזב אותנו היום אדם מדהים, זה לא נעים. כל יום במחיצתך היה לנו ערך ועכשיו עלינו לברך ברכת הדרך. עבודתך ראויה להערכה, הבאת אלינו הרבה צחוק ושמחה. נאחל שתצליח ותכבוש יעדים חדשים ושאת כל חלומותיך במהרה תגשים.

ברכה למאמנת

למאמנת ששינתה לי את כל החיים, רציתי לומר לך תודה על חיטוב וחיזוקים. איך תמיד ידעת לומר מילה טובה, לשפר לי ברגע את כל ההרגשה. כשהתקשיתי מעט, ידעת גם לתת הפסקה ולגרום לי בכל הכוח להתגבר על המועקה. את מאמנת אחת ויחידה, תמשיכי בדרכך והרבה בהצלחה.

ברכת פרידה מחברה לעבודה

לא חשבתי שיום הפרידה יגיע ומסתבר שגם את יכולה להפתיע, את לא עוד שותפה לעבודה, הפכת במהירות לחברתי היקרה. הימים יראו אחרת בלעדייך, אך עדיין אני שמחה בשבילך ותמיד מאחורייך. אני מאחלת לך שתצליחי בדרכך החדשה ושבליבך תמיד תהייה שמחה.

ברכה לחבר שעוזב עבודה

זה הזמן לומר שלום ולחתום בחיבוק שיתוף פעולה שהוא חלום, העבודה במחיצתך הייתה כה מאתגרת, הפכת את התקופה לשמחה ומעניינת. מאחלת לך שבכל מקום אליו תגיע, עם כישרונותייך את כולם תפתיע, אני יודעת בבטחה שתשאיר חותמך, כל שנותר הוא לאחל אין סוף הצלחה.

ברכה לעובדת שעוזבת

את עוזבת אותנו ומשאירה חור גדול בליבנו, הגעגוע כבר עכשיו אין סופי, את יקרה לנו מאוד, רצינו שתדעי. עובדת כמוך תגיע רחוק, את תכבשי כל פסגה ותשיגי כל עבודה, כל הצוות מאחל לך הרבה הצלחה ושפע פרנסה בדרכך החדשה.

ברכה לתלמיד שעוזב

______ חבר יקר, היה לנו בחברתך ממש נעים, לא מאמינים שכעת אנו נפרדים, היית תלמיד מצטיין ומדהים – זאת אמרו כל המורים. ידעת לשלב בין חברות והשקעה, היית חביב על כל הכיתה. אנו מאחלים לך בחיים החדשים, הצלחה והרבה חברים טובים. אוהבים וכבר מתגעגעים ♥

ברכה למנהלת בית ספר שעוזבת

על ניהול מסור ועבודה טובה אנו רוצות להודות לך באהבה על מסירות ודאגה גדולה לכל תלמידה ותלמידה על טיולים שנתיים מאורגנים בקפידה ועל ימי עיון ומרצים מלאי דברי חכמה אנו בוודאי בבית הספר נרגיש את חסרונך ומאחלים לך בהצלחה בדרכך.

ברכה למורה שעוזבת את בית הספר

לך מורה יקרה שלוחה הברכה על המון השקעה לימדת תלמידים במסירות ואהבה השקעת בתכנים מעניינים והרבת לשוחח בחדר המורים אנו כבר אלייך מתגעגעים ומאחלים לך בהצלחה בדרך החדשה אנו בטוחים שתלמידים חדשים בך זוכים והכי חשוב לך לאחל יותר מברכה שתמיד תהיי שמחה ואהובה.

ברכה לפסיכולוגית

בסיומה של תקופה רציתי להודות לך שנטעת בי את היכולת לכתוב ברכה שגילת לי את הטוב שבי שגרמת לי לעבור את כל המשוכות שנתת לי יכולת ללכת בין הטיפות תודה אומר לך שוב ושוב להיות בקשר עוד נשוב.

ברכה לבת שירות

לאחר מיונים מפרכים והמון ריצות למקומות שונים הגעת למקום שאותו רצית זו תהיה חוויה שונה ממה שחווית את תורמת לקהילה בשמחה ובאהבה גדולה בהצלחה בדרך החדשה שיסבירו לך פנים בהנאה גדולה שבסוף השנה תהיי מרוצה על תרומתך הגדולה לאומה.

ברכה מרגשת לאקס

עכשיו דרכנו נפרדות רציתי להודות לך על שנים ארוכות על אהבה ללא גבול ללא שום בלבול אבל רצה הגורל ואתה ממני נפרד חבל תמיד אזכור את הזמן שהיה שלנו ואת הדרך הארוכה שהייתה דרכנו אאחל לך הצלחה בדרך החדשה שתדע אני עדיין מלאת אהבה.

ברכה למאמן כדורגל

הגענו אליך ילדים קטנים לא ממש מאומנים בהרבה עבודה פרסים עידודים והשקעה הפכת אותנו לאחלה קבוצה תודה על שעות של אימון מהנה על גלידה טעימה ביום שבו השמש קפחה תודה על הזמן שהשקעת על כך שטרחת ואימנת אנחנו מעריכים ואוהבים.

ברכה לגננת שעוזבת

אנחנו מרגישים צורך להודות לעת פרידה נתת לילדנו את כולך עד כלות הכוחות השקעת בכל ילד את הנשמה לימדת אותם מספרים ואותיות איך סירות מנייר שטות קיבלת כל ילד בחיוך ואהבה וסלחת לפעמים על משובה רציתי לאחל לך בהצלחה בדרך החדשה.

ברכה לאבא שנפטר

אבא היקר לצערי אתה לא כאן כבר תודה לך על מה שהיית בשבילי שנתת את כל כולך למעני אבא אני מעריך אותך חבל שבחייך לא היה לי אומץ להגיד לך אעשה הכל כדי שתיזכר בעולם היית אבא מושלם אוהב אותך עד בלי די אתה בשבילי שי.

ברכה לעורך דין

רצינו לך להודות על היותך מוכשר ברמות על כך שהצלחת לסגור עסקה שהייתה מסובכת וקשה אנו מעריכה אותך על כל שלא ויתרת לעצמך וחתרת לעבר המטרה גם כאשר הדרך הייתה קשה תודה וניפגש בפעם הבאה בשמחה גדולה וברגשות כנים של הערכה.

ברכה לחבר שעוזב

חברי היקר מצטער על עזיבתך אבל אתה פונה לדרך חדשה אשלח לך ברכה ואומר לך תודה על הזמן שהיינו ביחד למדת אותי להתגבר על פחד אאחל לך באהבה שתמצא חברים חדשים שתשכיל לשמור על קשר עם החברים הישנים שתהנה מציוץ של ציפורים משקיעה וריח של פרחים בהצלחה במקום החדש בהצלחה ממש.

ברכה לעזיבת עבודה

תמה תקופה והגיע הזמן של הפרידה הלב רוגש השגרה נסדקת בזכותך החברה גדלה לתפארת אבל הגיע הזמן להיפרד וזו העובדה לך נשמור מקום בלב ונמלא אותו אהבה אנו מאחלים לך בחיוך ובשמחה בהצלחה בדרך החדשה אנו מאחלים לך בהצלחה רבה.

ברכת פרידה ממדריכה

מדריכה יקרה תודה לך על עמל והשקעה על כך שלימדת אותנו באהבה מידות תרומיות וערכים מסעות וטיולים למדת אותנו איך לעזור לאחר שמותר לפעמים גם לוותר שלא טוב להיות לבד שבת אחים גם יחד לעת פרידה בהצלחה רבה מלאים בהערכה בטוחים בהצלחה.

ברכה למישהי מיוחדת

תודה לך על עמל והשקעה על כך שאת איתי בצרה אוהבת אותך עד בלי די רוצה לתת לך שי על עזרה מכל הלב האוהב לדעת לפעמים להשתובב אומר לך תודה ואאחל לך בהצלחה תמשיכי להיות מיוחדת ממש גברת נחמדה לתפארת תודה רבה לך באהבה מאחלת לך תמיד בהצלחה.

ברכה לעזיבת עובדת

עובדת יקרה עם סיומה של תקופה רצינו לומר לך תודה על עבודה איכותית מושלמת עד התכלית על אהבה למקצוע על כך שבעת לחץ השרת רוגע מאחלים לך בהצלחה בדרך החדשה בטוחים שתדעי לתת מכישוריך שתהיי אהובה על חברייך ואנו בטוחים כי זכו המנהלים.

ברכה לחברה לעבודה שעוזבת

חברה יקרה נהנו להיות בחברתך רואים שנתת את כולך תודה על שיחה על נס קפה על שהתנהג בישיבות מאחלים לך הצלחה רבה בטוחים שתהיי עובדת טובה מקווים שתשמרי לנו בלב מקום חם בצער אנו אומרים לך שלום ומוספים מילה תודה.

ברכה לפרידה מהעבודה

תקופה יפה חלפה והנה את המסך סוגרים אתה עוזב את העבודה ומשאיר אותנו, קצת עצובים… תחסר לנו מאוד בכל בקר בפינת הקפה גרמת לנו אושר אינשאללה תצליח בענק בהמשך ובמה שתתעסק – מזלך הטוב ישחק.

ברכה למפקד שעוזב

למפקד הנערץ שלי! לפני הכל אומר תודה על רגעים של תמיכה, שעות של חינוך והרבה אהבה. אתה עוזב והלב דואב ומבקש לייחל: שתצליח בכל אשר תפנה וכל סובביך יהנו ממי שאתה – אדם גדול וגיבור, בעל אומץ ויודע כל. לב רחב לך – והעולם מחכה לקבל חתיכה ממנו. אני כבר זכיתי. שוב תודה!

ברכה למנהל שעוזב

למנהל ה'דה בסט' שעוזב אותנו לאנחות לא נורא, אל דאגה, יבוא עליך שנים טובות 🙂 אנחנו נתגעגע, אבל אתה בטוח תצליח להגשים חלומות… נברך אותך – שתמשיך לפרוח ולהפריח את הסביבה לדעת לנהל זו לא משימה פשוטה ועשית את זה פה כמו ענק סומכים עליך, שתמשיך לדעת בכל מצב – כיצד לנצח את המשחק.

ברכה למורה שעוזבת

למורה המשקיענית שעוזבת את בית הספר! אנו מברכות אותך שתצליחי בכל מקום אליו תפני שתהיי מבורכת בכל מה שתבקשי עוד לפני שתתפללי ופרנסתך תהיה בשפע גדול ובלי מצרים כלל.

ברכה לעובד שעוזב

לחבר היקר שעוזב אותנו היום הלוואי שגם בהמשך תלך בדרכים ישרות שהפרנסה תהיה בשפע ובקלי קלות בלי לחץ ועם הרבה בריאות שתקח את החיים קדימה בכל יום וגם אם מורכב – תדע כיצד אותם לאהוב.

ברכה לבוס שעוזב

בוס יקר! עברנו די ביחד והנה אתה עוזב, בשיא לכאורה, מהלך חכם, קלאסי. תמיד היית הטוב ביותר והלוואי ותמשיך עד השמים להתקדם. תנהל כל מקום שאליו תלך ביד רמה ובהצלחה רבה כמו שרק אתה יכול. אוהבים אותך ומעריכים. צוות העובדים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנת פרידה ?

מארז של בקבוק יין וכוסות עם חריטה