ברכות לשחרור

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לשחרור

הוא מוכן כבר לטרוף את העולם

במהלך השירות הצבאי שלנו אנחנו מבלים חלק משמעותי מהזמן בהמתנה לקראת הסוף. השירות כייפי, החברים נחמדים במיוחד אבל אין מה לעשות – החופשה בדרום אמריקה, הלימודים וההתפנננות על החוף קורצים לנו מאוד. הגיע סוף סוף היום שבו החבר הכי שבוז מהצוות שלך משתחרר ואתה מתרגש בשבילו מאוד. 

בשביל לחגוג איתו את השמחה המיוחדת שלו ואת הכניסה שלו לתקופה מטורפת נוספת בחיים, חשוב שתכתוב לו ברכה מרגשת. בברכה תוכל לגעת בדרך שעברתם במהלך השירות ובעתיד המזהיר שעוד צפוי לו. בשביל לעזור לך בתהליך הכתיבה, כתבנו ברכות מיוחדות מהן תוכל לקחת השראה. שיהיה לך בהצלחה והמשך שירות נעים!

שחרור מהצבא

ברכה לחייל משוחרר

לחייל גיבול החיל! עשית את זה כמו גדול, סחטיין עליך. לרגל השיחרור נאחל לך שתרוץ קדימה בחיים כמו פרש. שתציב לעצמך מטרות גדולות ותמיד תפגע כמו קשת. שתחייך כל הזמן את חיוך הקסום ומלא החמלה, ותאמין בטוב כי רק כך הוא יגיע אליך, בלי להתאמץ.

ברכה לשחרור

לא עוד מחר אומרים מחר ולא עד מתי, סיימת את הצבא, תזדכי על המדים ודי. לחיי זיכרונות ורגעים, אך יותר מכל – לחיי שחרור נעים. בהצלחה בדרך החדשה, תתחילי לתכנן את החופשה הגדולה, תיהני מכל שניה, תהיי שמחה ומאושרת – הרי את משוחררת !

ברכה למפקדת שמשתחררת

יחד עברנו מספר שנים בחום ובקור אימים באוהל דק פרוץ לכל רוח תמיד ידעת איך לשמוח ועתה עם סיומה של תקופה אנו חשים כאב בלב נפרדים ממפקדת יקרה שבתפקידנו גרמה לנו להתאהב נצדיע לך בהצלחה בדרך החדשה ומקווים שתזכרי שאותנו לא שוכחים.

ברכה לחייל המשתחרר

סיימת בחייך תקופה לא פשוטה, אפשר לומר שהיה טוב וטוב שהיה. זוהי דרך חדשה, מאתגרת ושונה, החיים באזרחות הם לא כמו בצבא. קח אחריות, גלה הבנה, עשה כל דבר בכל העוצמה, שתצליח בזהו המסע, שיהיה שחרור נעים ונחיתה רכה.

ברכה לשחרור מצהל

לרגל השיחרור מצבא הגנה לישראל, נאחל לחייל הגיבור שעשה את זה היטב – שמכאן רק תמשיך להתקדם. שתצליח לכבוש יעדים ומטרות – ושיילך לך מדהים בטיולים ובכלל, עם כל החלומות. שתזכה לחברים נאמנים ואהבות שיאהבו אותך כמו שאתה, עלם חמודות!

ברכה לחיילת המשתחררת

לחיילת ההממת ביותר בצבא! הנה את משתחררת ואנחנו בתוך חגיגה כי את יוצאת אל החיים ולך הבריאה מחכה שתכבשי את היעדים שאת רוצה ותמצאי בכל יום בלבך אהבה ושלווה ושלא תכירי לעולם שום מועקה.

ברכה למפקד – לשחרור

היה טוב וטוב שהיה, והטוב הוא שהיית אתה, תודה לך מפקדי היקר על חוויות, סבלנות והתחשבות בעיקר. על שהכלת אותי בכל סיטואציה ועל כל הפינוקים והחופשות שנתת. מאחלת לך הצלחה בהמשך, שתראה תמיד אור ואף פעם לא חושך.

ברכה לחברה שמשתחררת

חברה יקרה בסיומה של תקופה רציתי לומר תודה זכיתי להכיר חברה נפלאה בלילות ביחד שמרנו עד השעות המאוחרות דיברנו אוהבת אותך מכל הנשמה ורוצה להודות לך על שירותה של המדינה הצלחה בדרך החדשה שאי ברכה ואל תשכחי לשמור גם לנו מקום בליבך בשבילנו.

ברכה למפקד בצבא

למפקד הכי שפיץ בצבא! קבל ברכה זו, כתעודת הוקרה. הובלת אותנו בעוז ובעוצמה, וגם כשהיה קשה, תמיד ידעת לזרוק את המילה הנכונה. למרות שבאנו ממקומות שונים, הצלחת לאגד אותנו כמו משפחה – היה תענוג לשרת לצידך. אוהבים, מעריכים וכבר מתגעגעים – החיילים שלך.

ברכה לשחרור מהצבא

לרגל השיחרור אברך אותך שכל חייך תחוש חופש אמיתי. שלא יהיו לך מכשולים בדרך שיעצרו אותך בדרך להגשמת החיים. שתקח את השטויות – אם אומרים עליך – בקלות, ולעולם לא ללב. אך את המחמאות תדע לאמץ קרוב לחזה ותשאב מהם עידוד וכוח.

ברכה לחיילת משתחררת

זמן לא רב עבר שמירה בלילות דיבורים של חברות לסיים אולי כבר ייחלת בעיקר כשהאוהל כמעט עף מהרוחות בסיומה של תקופה נאחל לך שלום וברכה בצעדך אל דרך חדשה שמהדרך בה את צועדת היא שונה קחי מאיתנו צרור ברכה שיהיה לך בהצלחה.

ברכה למשתחררת מצה"ל

לא להאמין איך הזמן חלף כמו איך שהפרפר עף נתת משנותיך למדינה וקיבלת תמורה גאווה עצומה את עכשיו משתחררת פניך מועדות לדרך אחרת וליבך רועד וחושש זה מובן אנו נאחל לך בהצלחה כמובן אבל אל תשכחי אותנו תשמרי לך בלב מקום גם בשבילנו זוהי ברכה מאיתנו.

שאלות נפוצות על ברכות לשחרור

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לשחרור לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לשחרור שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לשחרור שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום שישי

ברכה ליום שישי

ברכות לטו בשבט

ברכה לטו בשבט

ברכות לנובי גוד | ברכות לסילבסטר

ברכה לנובי גוד וסילבסטר

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)