ברכות לתפקיד חדש

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לתפקיד חדש

שינוי כיוון מיוחד במינו

החבר הכי טוב שלך קיבל קידום בעבודה? הבת שלך קיבלה הצעת עבודה בחו"ל? בן הזוג שלך קיבל הצעה מפתה לתפקיד חדש? שינוי תפקיד הוא תמיד מעמד מיוחד ומרגש ובדרך כלל מגיע אחרי תקופה ארוכה של עבודה אינטנסיבית, משמעותית ומוערכת. אחרי שראיתם את הקרוב אליכם נאבק להמשיך ולעבוד למען הדברים בהם האמין, מאמציו הניבו פירות והוא סוף סוף מקבל קידום.

 לכבוד המעמד המרגש, חשוב להביא לאדם הקרוב אליכם ברכה מהלב בה תזכירו את הדרך המיוחדת שעבר ותתייחסו לדרך שעוד עתידה להגיע. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה הסבוך, כתבנו עבורכם ברכות יפות לכבוד כניסה לתפקיד חדש מהן תוכלו לשאוב השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לעבודה חדשה

ברכה למנהל שעובר תפקיד

למנהל היקר שלנו! סימנת 'וי' יפה על תפקיד חשוב ומשמעותי אתה עוזב, אך לא נשכח אותך בלב, כי אדם כמוך – זוכרים יהי רצון שבתפקיד הבא – תזכה להגשים את עצמך להביא את כל כולך ולתרום את תרומתך לחברה סומכים עליך ובוטחים בך שתקצור את ההצלחה חבריך לעבודה.

ברכה להצלחה בראיון עבודה

אתה כל כך נרגש זהו ראיון חשוב ממש חשוב שלא תתבייש שתדע להציג את מה שבך שיש אנו בטוחים שיש בך המון יכולות ואתה יכול לעבור את כל המהמורות אנו מאחלים שתצליח להגשים חלום שגם המראיינים יגלו שיש בידם יהלום.

ברכה למפקד שעובר תפקיד

בסיומה של תקופה למדנו להכיר את העמל וההשקעה אתה כעת עובר תפקיד נאחל לך בהוקרה תודה על מה שהיית בשבילנו על כל מה שלימדת אותנו שולחים לך ברכה מכל הלב הנשמה מקווים שיהיה לך קל בדרך החדשה ובטוחים שבתפקיד תנחל הצלחה.

ברכה למעבר למשרד חדש

——— יקרה, משרד חדש, דלת חדשה, הזדמנויות חדשות שאמן ויביאו איתן אנרגיות חוצות גבולות. שתכבשי יעדים חדשים, שתפתיעי כמו תמיד עם רעיונותייך המבריקים. שתיכנס בדלת משרדך פרנסה וברכה בשפע ושכל משאלות ליבך מן המעמקים תתגשמנה. אוהבים, החברים ❤

ברכה למנהלת חדשה

ברוכה הבאה לתפקיד החדש הצוות כאן ממש נרגש מקווה להכיר אותך בקרוב ממש באהבה אותך נקבל ומה לך נשאר לאחל קבלי את איחולנו הכנים לבריאות ושלווה במשך שנים ואם נוכל לומר לך רק מילת אחת פשוטה אך היא כה חשובה שיהיה בהצלחה.

ברכה למנהל חדש

ברוך הבא למנהלנו החדש, האמת היא שכולנו מתרגשים ממש. אל תדאג, הנחיתה תהייה רכה כי אנחנו ממש כ-משפחה. מאחלים לך הרבה הצלחה, שנגיע יחד רחוק בלי אף בעיה, נחצה גבולות ונכבוש כל יעד וכל מטרה ונעשה את הכל בשמחה רבה.

ברכה לכניסה לתפקיד חדש

עמית/ה יקר/ה, סיימת בהצלחה רבה תפקיד חשוב וחיוני, ואנו, חברייך, מקווים שדרכך החדשה תהיה סוגה בשושנים, ניפרד מחבר/ה טוב/ה, יעיל/ה ואחראי/ת בהמון הערכה, נאחל לך השתלבות מהירה בתפקידך החדש בנחישות ובשמחה, ואם תתגעגע/י נשמור על קשר. מאחלים מכל הלב המון הצלחה!

ברכה להצלחה בתפקיד החדש

זהו יום מרגש ממש, תתחילי היום את תפקידך החדש. אין לי ספק שתעשי נפלאות, כאלה שעוד לא יצא להם לראות. שתתפסי מעלה מעלה בעץ החיים, בעבודה, בזוגיות וגם בלימודים. שהחיים יחייכו אלייך ואם יש מכשול, אני תמיד מאחורייך.

ברכה לכניסה לתפקיד חדש

את נכנסת לתפקיד חדש, תצעדי פנימה ללא חשש. הנך מיוחדת, מוכשרת ומוצלחת, היכנסי לתפקיד בכיף ובנחת. מאחלת לך שתטפסי מעלה מעלה, ושתתקדמי עוד הלאה והלאה, שתגשימי את כל שאיפותייך ושכל יום ויום ישתפרו חייך. היכנסי בחיוך ויהיה תפקידך החדש ברוך.

ברכה לחברה לעבודה שעוזבת לתפקיד אחר

תקופה יפה חלפה ואת עוזבת תמיד נזכור שהיית מהממת כל בקר לפגוש אותך היה חגיגה חיוך, קפה קטן, לגימה של אנרגיה טובה נברך אותך שתצליחי בתפקידך החדש תתקדמי יפה כמו שאת יודעת ומידי פעם תקפצי, כי בינינו, רואים עליך, גם את כבר מתגעגעת…

ברכה לתחילת עבודה חדשה

את מתחילה עבודה חדשה בטח את נרגשת ולא מאמינה אנו שולחים לך צרור איחולים שתדעי לתת עזרה לאחרים שתביני שלפעמים צריך ללכת בין הטיפות נתנו לך מספר תובנות אבל הכי חשוב לומר לך את העובדה שכל התחלה היא תמיד קשה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחתונה

כתיבת ברכה לחתונה

ברכות לסוף שנה

ברכה ללוח שנה

ברכה לגיל 90 – 100

ברכה לגיל 90 עד גיל 100

ברכות לנובי גוד | ברכות לסילבסטר

ברכה לנובי גוד וסילבסטר

ברכות ליום שני

ברכה ליום שני

ברכות מזל טוב לאנשים שונים

ברכות מזל טוב לאנשים שונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)