ברכות מזל טוב לבני משפחה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות מזל טוב לבני משפחה

המשפחה זה הכל

בני המשפחה שלנו ליוו אותנו לאורך הדרך בזמנים הטובים והקשים שעברנו. הם יודעים לזהות את התחושות שלנו מבלי שנוציא מילה מהפה ולעודד אותנו בקלות. הם מכירים אותנו יותר טוב מכולם ויודעים אלו מילים אנחנו צריכים לשמוע כשאנחנו מחפשיםו מוטיבציה ואפילו כשאנחנו סתם רוצים לצחוק.

לכבוד יום ההולדת, החתונה ואפילו בר המצווה של אחד מבני המשפחה הקרובה שלנו, חשוב שניתן להם ברכה מיוחדת ונגיד להם תודה על האנשים המופלאים שהם היו עבורנו לאורך השנים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם קצת השראה. בהצלחה!

ברכות מזל טוב לבני משפחה

מזל טוב תינוק

תינוק חמוד שלנו! מזל טוב ושיהיה לך תמיד מתוק בלב ובנשמה. שכל יום שעובר תתפתח ותרגיש שמח. שהוריך יגדלוך מתוך סבלנות ואהבה תמיד. ושתגדל להיות אדם חזק ומלא כישורים, עם לב טוב וכמויות אדירות של קסם אישי.

מזל טוב לאחיינית

לאחיינית היקרה שלי! שיהיה לך מזל טוב היום ובכל יום ויום. שתצליחי להשיג את כל מה שאת רוצה ותדעי את הדרך למציאת אהבה, פרנסה טובה והצלחה. שתמיד תרגישי יפה ומהממת (כי את כזאת) ותאמיני בעצמך שאת יכולה להגשים את כל המשאלות הכמוסות.

ברכת מזל טוב לאח

לאחי היקר והאהוב מאוד! מזל טוב ואיחולים לבבים שלא יגמרו לעולם. שיהיה לך תמיד את מה שאתה מבקש בחיים ולא תהיה מבואס ולו לרגע. שהאושר יהיה חלק ממך – וגם העושר. שהשמחה הפנימית תהיה בעורקיך – וגם החיצונית. שיהיה לך טוב מושלם תמיד.

מזל טוב לחמתי

לחמתי המבורכת! מזל טוב שיהיה לך ושתקבלי מהשמים את כל השפע הטהור הראוי לך. שפרנסתך תהיה ברווח גדול ובריאותיך תהיה שלימה תמיד. שמשאלות ליבך היפות יתגשמו במהירות ותחושי בכל מעשי ידיך סיפוק ומשמעות.

לבעלי היקר מזל טוב

לבעלי היקר מזל טוב! שתזכה להאיר את העולם בטוב לבך ושכולם יעריכו באמת את מי שאתה. זכיתי בך, למזלי, והלוואי וכל חיינו נאהב ונרגיש אחד. שתמשיך להיות הכי הכי בכל; חזק, רגיש, מצחיק וחכם. אוהבת אותך בכל רגע ביום. אשתך.

מזל טוב לאח יקר

לאחי היקר והאהוב! מזל טוב והמון אהבה מלב אל לב. מאחל לך שתמיד תרגיש אהוב ושמח ושבילי חייך יהיה ברורים, נכונים ומלאים בשפע טוב, פרנסה מעולה, אהבה מקסימה ובריאות חזקה.

מזל טוב בן

בני האהוב, מחמד נפשי! מזל טוב ושפע ברכות שיחולו על ראשך. אני גאה בך כי אין כמוך בעולם הזה, בכלל. שתמשיך להצליח ולהיות כל כך טוב לכולם, ותגשים את משאלותיך לטובה בכל יום שעובר בכל תחום ועניין, כמו ילד מושלם.

מזל טוב לבעלי

בעלי היקר והאהוב מאוד! שיהיה לך מזל טוב ושתזכה לחיים מלאי אהבה והערכה ממני ומכל מי שאתה פוגש בעולם. אין בעל כמוך בייקום כולו ועל כך אני מודה בכל בקר לבורא. תודה לך על מי שאתה ועל מה שאני בזכותך. אוהבת ומוקירה מאוד, אשתך.

מזל טוב סבתא

לסבתא היקרה והאהובה שלי! מזל טוב ושתזכי לשנים רבות נעימות וטובות. שכל החיים תחייכי ותרווי נחת מהנכדים והנכדות. שנזכה ללמוד ממך חכמת חיים ולאכול עוד הרבה שנים ממאכליך הערבים שאין כמותם בעולם. אוהבים ומעריכים מאוד, נכדיך.

לאשתי היקרה מזל טוב

מזל טוב לאשתי היקרה שאני הכי אוהב בעולם! שיהיה לך הרגשה טובה תמיד בכל רגע שחולף ותאמיני שהכל לטובה ולברכה בכל מה שקורה. שחיוכך הקסום לא יפוג מעור פניך וישבה אותי שוב ושוב בקיסמו המדבק. את ממלאת אותי באושר יומיומי, יקירתי!

מזל טוב אחי עד 120

מזל טוב לאחי היקר, עד 120 שנים מתוך אושר ובריאות. שתצליח להגיע רחוק במה שאתה רוצה וכמו שאתה רוצה ושיהיה לטובה. הלוואי ולעולם לא תדע דאגה או מחסור ושטוב וחסד ירדפו אותך כל ימי חייך.

מזל טוב לאח

לאח היקר שלי! מזל טוב ושפע ברכות שיגרמו לך להצליח להגשים את כל החלומות והמשאלות הרוחניות והגשמיות. שתהיה קליל כשצריך ועמוק כשצריך וכל דבר שתגע בו – יצליח, בזכות ידי הזהב המופלאות שלך, שרק הולכות ומשתבחות עם השנים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 50 – 59

ברכה לגיל 50 עד גיל 59

ברכות ליום שני

ברכה ליום שני

ברכות לברית | ברכות לבריתה

ברכה לברית מילה

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכה לגיל 40 – 49

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכות לראש חודש

ברכה לחודש טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)