ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב לחיים שלי, לאהובי ואיחולי מזל טוב

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות מזל טוב

מגיע היום שבו אנחנו רוצים לומר תודה

יום הולדת, יום נישואין, יום חג ואפילו יום האהבה הם מועדים מיוחדים במינם שמאפשרים לנו להגיד תודה לאנשים שאנחנו אוהבים. לא פעם קורה שאנחנו שוכחים להעריך את האנשים הטובים שנמצאים בחיים שלנו ולזכור שהתרומה הענקית שלהם לחיים שלנו היא לא מובנת מאליה.

ברכת מזל טוב לאדם אהוב היא מתנה מופלאה ומיוחדת שיכולה לאפשר לכם להגיד את הדברים שתמיד חשבתם ואף פעם לא טרחתם לומר. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם מגוון רחב של ברכות מכל הסוגים שאולי יסייעו לכם במלאכה המורכבת הזאת. שיהיה לכם המון מזל טוב ובהצלחה!

אז לכבוד מה המזל טוב מיועד ?

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות מזל טוב לאנשים שונים

ברכות מזל טוב לאירועים מיוחדים

ברכות כלליות לאיחולי מזל טוב

ברכות מזל טוב

ברכת מזל טוב מצחיקה

מזל טוב ואינסוף חיוכים על הפנים שיהיו לך, עד שתרגיש כמו סמיילי שלעולם לא נגמר – כי שרירי הפנים שלו חזקים כסלע יצוק! אין כמוך וטוב שאין – אחרת לא היית כל כך מיוחד 😊 שיהיה לך רק טוב תמיד, אמן.

ברכה לגיל 21

הנה, סגרת שנה ראשונה בעשור השלישי של החיים הלוואי שכל חייך יהיו כמו מיים זורמים שקטים ושלווים, לפעמים סוערים אבל תמיד מלאי פלא, יפים ורוחשים שתתמלא תחושתך גלי אהבה ושלעולם לא תמצא אותך המועקה.

מזל טוב אהובה

אהובה שלי, מזל טוב ושתקבלי כל יום מחדש את החיוך הקסום שלך – ישר על הפנים. אין כמוך בעולם ואני שמח שאנחנו יחד בכל רגע שאני נזכר בכך (וזה קורה כל רגע, כן?). הלוואי ותמיד תהיי עמוסה באושר פנימי אמיתי ולא תפחדי משום דבר שמיותר לפחד ממנו. כי החיים עוברים וחבל על הרגעים הקשים שאותם לפעמים – כולנו מעצימים.

מזל טוב באנגלית

. On your birthday I pray that your day isf illed with joy and peace, and I give thanks to god for all that you bring to my life

מזל טוב ליום הולדתך בריאות ואושר ועד

מזל טוב ליום הולדתך החדש! שיהיה לך בריאות ואושר לעולם ועד ושתמיד תהיה שמח ואף פעם לא תרצה בכלל להתלונן. הלוואי ותראה את הטוב בכל דבר שקורה בייקום ותאמין בעצמך – שהכל לטובה ואתה אדם טוב שהופך לעוד יותר טוב עם כל יום שעובר.

המון מזל טוב מאחלת לך

אני רוצה לאחל לך המון מזל טוב שישפיע על חייך שפע ברכה והצלחה בכל מה שרק תבקש. שבורא עולם יתן לך את כל החבילה כולה: פרנסה טובה, בריאות, אהבה ומשפחה שמחה. והכי חשוב: שתאמין בכוחותיך ובדרכך בכל יום מחדש ולעולם לא תתייאש ותיפול ולו לרגע קט.

ברכת מזל טוב לבן זוג

לבן זוגי האהוב שאין כמותו בעולם! מזל טוב ושההצלחה תאיר לך פנים תמיד. שתקבל את הטוב שמגיע לך ממרומים – ותהיה לך הסבלנות לפעמים גם להמתין. אתה חזק ומושלם ואני שמחה כל יום מחדש על זה שאתה איתי. אוהבת אותך!

מזל טוב יפה שלי

ליפה שלי, מזל טוב! אני אוהב אותך כמו שלא אהבת מישהי מעולם. תודה רבה לך שאת כל כך טוב אליי. את פרח שכולו אהבה ואני גאה להיות שלך. שתזכי להגשים את כל חלומות חייך היפים, ושנדע יחד לעולמים – חיי יומיום מאושרים.

מזל טוב מצחיק

מזל טוב לך ולכל מי שכמוך. כי האמת – ממזמן כבר היה צריך לשכפל אותך… אבל מה לעשות, אין מכונה כזאת ולכן האילוץ הוא לברך רק אותך ולהסתפק בכך. באסה. אבל יהיה בסדר. אולי יום אחד יצליחו לשכפל אותך ואז, יהיה נחמד יותר. אוכל למצוא לי חבר אחר. כמוך, שהוא לא אתה. עד כאן צחוקים, ומה האמת? אני מעדיף את המוכר והידוע כי אתה אחלה, פשוט אחלה. תזכור את זה ותשכח את כל הברכה הזאת.

מזל טוב סקסי

לבחור הכי סקסי בשכונה, שכל בחורה בסביבה משאיר רטובה. אנחנו מאחלים לך יום הולדת שמח, ושתמשיך בכל יום בלב אישה אחרת להתארח.

מזל טוב חיים שלי

חיים שלי, מזל טוב והלוואי ונאהב כל החיים! את פרח מלבלב שאין כמוהו בעולם הזה ובכל רגע שאני נזכר בך – אני מתרגש ומתלהב כפרפר. הלוואי ויהיה לנו רק טוב ביחד ונזכה לעשות רק טוב אחד לשניה מתוך שלווה ונחת. שלא נדע לעולם מהו לחץ.

איחולי מזל טוב ליום הולדת

מזל טוב ליום ההולדת החדש שלך, שהלוואי ויתן לחייך ברכה עד בלי די. שהפרנסה שתשיג תמיד תהיה מתוך אהבה ונחת ושחיי המשפחה שלך יפרחו על מי מנוחות בלי פחד. הלוואי ותקבל גם משמים בריאות איתנה וכוחות חדשים כל רגע ורגע ביום עד שתאמין בקלות שאתה יכול לעשות הכל!

שאלות נפוצות על ברכות מזל טוב

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות מזל טוב לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות מזל טוב שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות מזל טוב שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכות ליום שני

ברכה ליום שני

ברכות לחתונה

כתיבת ברכה לחתונה

ברכות לסיום לימודים

ברכה לתלמידה

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)