ברכה לגיל 16

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 16

שנים מיוחדות במיוחד

תקופת הנעורים שלנו היא תקופה שמלאה ברגשות אינטנסיביים במיוחד. בגיל ההתבגרות אנחנו לומדים על עצמנו ועל הסובבים אותנו ומפתחים את האישיות שלנו וההומור שלנו ומבינים קצת יותר את הדברים שאנחנו רוצים להשיג. ב-16 השנים האחרונות הבן שלכם פיתח אישיות מיוחדת והצליח לכבוש את ליבכם בכל יום מחדש ולעשות לכם שמח על הלב.

 לכבוד יום ההולדת ה-16 שלו חשוב שתאמרו לו עד כמה הוא חשוב לכם ולהזכיר לו כמה אור הוא מכניס לחייכם הפשוטים. בשביל לעזור לכם לכתוב ברכה, ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16 מאמא לבן

בני, יקירי, היום אתה חוגג 16 יובלים ואני בעננים. שמור על הצניעות וזכור כי דברי חכמים בנחת נשמעים. תשמור על עצמך ותשמור על שמחת החיים. תצליח, תפרוץ גבולות, תעז ותגשים חלומות. מזל טוב מאמא שאוהבת עד מאוד.

ברכה ליום הולדת מאימא לבת 16

שש עשרה שנים מלאו לך ביתי היקרה שש עשרה שנה מהיום שליבי הוצף באושר מה אאחל לך איזו ברכה שתזכי לחיות בעושר שתדעי להבחין בין שחור ללבן שתוכלי להקשיב גם לגדול וגם לקטן שיהיה לך זמן להביט על ענן לבן שתצליחי בלימודים ותהיי מוקפת בהמון חברים אבל הכי חשוב ביתי וזה העניין שנוספה לך עוד שנה למניין.

ברכה ליום הולדת 16 לבן

בן יקר שלנו, נדמה שרק לפני רגע נולדת, ועכשיו אתה כבר 16 מתוק. אתה מתבגר, כובש פסגות ומתמודד בגאווה עם אתגרים ובעיות. בכל מקום שאתה מגיע אוסף סביבך מעגל של חברים וזה בן יקר שלנו, עושה אותנו מאד גאים. מזל טוב ליום הולדתך, ותדע שתמיד נהיה כאן בשבילך.

ברכה לבת 16

מילדה מתוקה ונהדרת הפכת כבר לנערה מתבגרת, גיל 16 זהו גיל מיוחד ומתוק, זמן לצבור אין סוף חוויות. מאחלים לך שתמשיכי להיות מקסימה כפי שאת, שתצליחי בכל מעשייך ואם נתקלת בקשיים, דעי כולנו אחרייך. איחולי מזל טוב ענקיים לעוד הרבה ימים מאושרים.

ברכה לגיל 16

שש עשרה שנים מלאו לך והחיים זורמים, רואים שטוב לך שתעשי חייל כל החיים תתני לעצמך נחת, וגם להורים שכישוריך יקחו את חייך קדימה ותכירי את עצמך טוב יותר.

ברכה לגיל 16

המון מזל טוב לכבוד יום הולדתך השש עשרה אתה בשיא של גיל ההתבגרות לפעמים זה מרגיש קשה אבל ללא ספק שאתה רק בהתפתחות מאחלים לך שתנצל כל רגע וכל דקה שתהיה מוקף בחברים ושתמצא חברה יום הולדת שמח ומאושר ועד 120 שנה!

ברכה לגיל 16 – לבן

יום הולדת 16, הגיל הכי מתוק, מאמינים בך ילד, שתגיע רחוק. מזל טוב גדול ואמן שבחייך תשיג הכל ! שתגשים חלומות ושתהייה הצלחה רבה עם הבנות. הרבה בריאות ואהבה ושבלבך תשרה תמיד שמחה. מאחלים מכל הלב שיום זה ממש יהיה מתוק כדבש.

ברכה ליום הולדת מאמא – לבת 16

ביתי היקרה, יום הולדתך ה- 16 הגיע ובא, איך מתינוקת קטנה ומתוקה הפכת כל-כך מהר לנערה. נערה מתבגרת, מנומסת, קשובה ובוגרת. המשיכי בדרכך להיות כה מוכשרת וילדה שלכולם את היד מושיטה ועוזרת. בריאות, הצלחה, אהבה ושמחה, מכל ליבי – אמא.

ברכה ליום הולדת לבן 16

גיל שש עשרה הוא גיל חשוב בו אתה כבר הופך לבחור בו ההורים רק יכולים ללוות לך בכל נושא יש דעות אתה אוהב לבלות עם חברים טובים ולטייל במקומות נפלאים תבלע את העולם בגיל שש עשרה המושלם הצלחה לך שלוחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לגיל 16 מאמא לבת

ילדה שלי נפלאה ויפה לפעמים עדיין לא מאמינה שזכיתי ויש לי כזו ילדה נהדרת שכל מה שהיא נוגעת בו היא עושה בצורה מושלמת יום הולדת שש עשרה שמח אהובה אוהבת אותך, מחבקת וכל כך גאה בילדה שלי שהיא כבר בעצם נערה נפלאה.

ברכה ליום הולדת 16

יום הולדת 16, הגיל הכי מתוק, תעבירי שנה זאת באהבה ובצחוק. הכל קטן עלייך והכל שטויות, תשמחי גם כשיש בעיות. תגשימי את כל המשאלות, ותרוויחי בחייך אין סוף חוויות. מאחלים הרבה בריאות והצלחה, אושר ושלווה.

ברכה לגיל 16 לבן

שש עשרה זה כבר שלב אחר בחיים מהיום אתה כבר גדול ולא מהילדים גאים בך כל כך, בכמה שאתה מקסים אוהבים מכל הלב ומאד מתרגשים לאחל לך ביום ההולדת הזה ורק רוצים לבקש שתמשיך להיות הבן הכי טוב שיש.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

ברכה לגיל 19

ברכה לגיל 19

ברכות לסיום בעבודה

ברכה לסיום עבודה

ברכות לחתונת הזהב | ברכות לחתונת הכסף

ברכה ליום נישואין

ברכות ליום הולדת

ברכה ליום הולדת

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)