ברכה לגיל 16

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 16

שנים מיוחדות במיוחד

תקופת הנעורים שלנו היא תקופה שמלאה ברגשות אינטנסיביים במיוחד. בגיל ההתבגרות אנחנו לומדים על עצמנו ועל הסובבים אותנו ומפתחים את האישיות שלנו וההומור שלנו ומבינים קצת יותר את הדברים שאנחנו רוצים להשיג. ב-16 השנים האחרונות הבן שלכם פיתח אישיות מיוחדת והצליח לכבוש את ליבכם בכל יום מחדש ולעשות לכם שמח על הלב.

 לכבוד יום ההולדת ה-16 שלו חשוב שתאמרו לו עד כמה הוא חשוב לכם ולהזכיר לו כמה אור הוא מכניס לחייכם הפשוטים. בשביל לעזור לכם לכתוב ברכה, ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16 – לבן

יום הולדת 16, הגיל הכי מתוק, מאמינים בך ילד, שתגיע רחוק. מזל טוב גדול ואמן שבחייך תשיג הכל ! שתגשים חלומות ושתהייה הצלחה רבה עם הבנות. הרבה בריאות ואהבה ושבלבך תשרה תמיד שמחה. מאחלים מכל הלב שיום זה ממש יהיה מתוק כדבש.

ברכה לגיל 16 מאמא לבן

איך לפני רגע רק נולדת והחזקתי אותך והיום פתאום תראו איך אתה מביט עלי מלמעלה, גבר יפה וצעיר בן שש עשרה, ממש לא יכולה להסביר אוהבת אותך המון ילד שלי ותזכור שתמיד תהיה בשבילי בכל מקום בכל גיל ובכל זמן ילד של אמא, כמובן.

ברכה לגיל 16 לבן

שש עשרה זה כבר שלב אחר בחיים מהיום אתה כבר גדול ולא מהילדים גאים בך כל כך, בכמה שאתה מקסים אוהבים מכל הלב ומאד מתרגשים לאחל לך ביום ההולדת הזה ורק רוצים לבקש שתמשיך להיות הבן הכי טוב שיש.

ברכה לבת 16

מילדה מתוקה ונהדרת הפכת כבר לנערה מתבגרת, גיל 16 זהו גיל מיוחד ומתוק, זמן לצבור אין סוף חוויות. מאחלים לך שתמשיכי להיות מקסימה כפי שאת, שתצליחי בכל מעשייך ואם נתקלת בקשיים, דעי כולנו אחרייך. איחולי מזל טוב ענקיים לעוד הרבה ימים מאושרים.

ברכה ליום הולדת מאימא לבת 16

שש עשרה שנים מלאו לך ביתי היקרה שש עשרה שנה מהיום שליבי הוצף באושר מה אאחל לך איזו ברכה שתזכי לחיות בעושר שתדעי להבחין בין שחור ללבן שתוכלי להקשיב גם לגדול וגם לקטן שיהיה לך זמן להביט על ענן לבן שתצליחי בלימודים ותהיי מוקפת בהמון חברים אבל הכי חשוב ביתי וזה העניין שנוספה לך עוד שנה למניין.

ברכה לגיל 16

שש עשרה שנים מלאו לך והחיים זורמים, רואים שטוב לך שתעשי חייל כל החיים תתני לעצמך נחת, וגם להורים שכישוריך יקחו את חייך קדימה ותכירי את עצמך טוב יותר.

ברכה לגיל 16 מאמא לבת

מהר מדיי חלפו השנים והנה אני חוגגת לך 16 אביבים, ילדתי המיוחדת, מזל טוב ויום הולדת שמח, שיהיו חייך תמיד ככוכב זורח. שהימים יתמלאו בחוויות טובות ונעימות ושתגשימי את כל המשאלות. אמא תמיד כאן, אוהבת ומחזקת, קשובה ומחבקת.

ברכה לגיל 16 מאמא לבן

בני, יקירי, היום אתה חוגג 16 יובלים ואני בעננים. שמור על הצניעות וזכור כי דברי חכמים בנחת נשמעים. תשמור על עצמך ותשמור על שמחת החיים. תצליח, תפרוץ גבולות, תעז ותגשים חלומות. מזל טוב מאמא שאוהבת עד מאוד.

ברכה ליום הולדת 16 לבן

בן יקר שלנו, נדמה שרק לפני רגע נולדת, ועכשיו אתה כבר 16 מתוק. אתה מתבגר, כובש פסגות ומתמודד בגאווה עם אתגרים ובעיות. בכל מקום שאתה מגיע אוסף סביבך מעגל של חברים וזה בן יקר שלנו, עושה אותנו מאד גאים. מזל טוב ליום הולדתך, ותדע שתמיד נהיה כאן בשבילך.

ברכה לגיל 16

המון מזל טוב לכבוד יום הולדתך השש עשרה אתה בשיא של גיל ההתבגרות לפעמים זה מרגיש קשה אבל ללא ספק שאתה רק בהתפתחות מאחלים לך שתנצל כל רגע וכל דקה שתהיה מוקף בחברים ושתמצא חברה יום הולדת שמח ומאושר ועד 120 שנה!

ברכה לבת גיל 16

sweet sixteen זה לא סתם סיסמא זה אכן שלב בחיים שהחוויה בה היא מתוקה את כבר ילדה בוגרת עם ראש על הכתפיים שוקלת את צעדייך קדימה, מתחילה להגשים חלום או שניים מאחלים לך שתתבגרי ותהני מהגיל הזה, כי הזמן עובר מהר. ושתדעי מעכשיו לחזק ולאהוב את עצמך כל יום קצת יותר.

ברכה מאמא לבן 16

שש עשרה שנה מלאו לך נער אני מאושרת ושמחה מאז שלקחתי אותך לגן עברו ימים כבר לך אני מכינה חגיגה נפלאה מה אאחל לך ילד מחמדים שתמיד תהיה מוקף חברים שתמצא לעצמך תחביבים חדשים שתהנה מרגע של שקיעה שתכיר את טעם לימודי הנהיגה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 11 – 15

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

ברכה לחנוכת בית

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכות לסוכות

ברכה לסוכות

ברכות לפרידה

ברכה לפרידה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)