ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16 - ברכות ליום הולדת 16

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 16

שנים מיוחדות במיוחד

תקופת הנעורים שלנו היא תקופה שמלאה ברגשות אינטנסיביים במיוחד. בגיל ההתבגרות אנחנו לומדים על עצמנו ועל הסובבים אותנו ומפתחים את האישיות שלנו וההומור שלנו ומבינים קצת יותר את הדברים שאנחנו רוצים להשיג. ב-16 השנים האחרונות הבן שלכם פיתח אישיות מיוחדת והצליח לכבוש את ליבכם בכל יום מחדש ולעשות לכם שמח על הלב.

 לכבוד יום ההולדת ה-16 שלו חשוב שתאמרו לו עד כמה הוא חשוב לכם ולהזכיר לו כמה אור הוא מכניס לחייכם הפשוטים. בשביל לעזור לכם לכתוב ברכה, ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 16

ברכה לבת 16

מילדה מתוקה ונהדרת הפכת כבר לנערה מתבגרת, גיל 16 זהו גיל מיוחד ומתוק, זמן לצבור אין סוף חוויות. מאחלים לך שתמשיכי להיות מקסימה כפי שאת, שתצליחי בכל מעשייך ואם נתקלת בקשיים, דעי כולנו אחרייך. איחולי מזל טוב ענקיים לעוד הרבה ימים מאושרים.

ברכה לגיל 16 מאמא לבן

בני, יקירי, היום אתה חוגג 16 יובלים ואני בעננים. שמור על הצניעות וזכור כי דברי חכמים בנחת נשמעים. תשמור על עצמך ותשמור על שמחת החיים. תצליח, תפרוץ גבולות, תעז ותגשים חלומות. מזל טוב מאמא שאוהבת עד מאוד.

ברכה ליום הולדת מאמא – לבת 16

ביתי היקרה, יום הולדתך ה- 16 הגיע ובא, איך מתינוקת קטנה ומתוקה הפכת כל-כך מהר לנערה. נערה מתבגרת, מנומסת, קשובה ובוגרת. המשיכי בדרכך להיות כה מוכשרת וילדה שלכולם את היד מושיטה ועוזרת. בריאות, הצלחה, אהבה ושמחה, מכל ליבי – אמא.

ברכה לגיל 16 מאמא לבת

ילדה שלי נפלאה ויפה לפעמים עדיין לא מאמינה שזכיתי ויש לי כזו ילדה נהדרת שכל מה שהיא נוגעת בו היא עושה בצורה מושלמת יום הולדת שש עשרה שמח אהובה אוהבת אותך, מחבקת וכל כך גאה בילדה שלי שהיא כבר בעצם נערה נפלאה.

ברכה ליום הולדת 16 לבת

ליום הולדת בעיצומם של ימי הנערות, אאחל לך שתתלהבי כמו נערה כל החיים. שתראי את היופי שבטבע הבריאה ותמצאי את האושר בדברים הפשוטים, כמו השקיעה. שכישוריך ימוצו עד תום, וליבך יהיה רגוע – בכל יום ויום.

ברכה לגיל 16

המון מזל טוב לכבוד יום הולדתך השש עשרה אתה בשיא של גיל ההתבגרות לפעמים זה מרגיש קשה אבל ללא ספק שאתה רק בהתפתחות מאחלים לך שתנצל כל רגע וכל דקה שתהיה מוקף בחברים ושתמצא חברה יום הולדת שמח ומאושר ועד 120 שנה!

ברכה מאמא לבן 16

שש עשרה שנה מלאו לך נער אני מאושרת ושמחה מאז שלקחתי אותך לגן עברו ימים כבר לך אני מכינה חגיגה נפלאה מה אאחל לך ילד מחמדים שתמיד תהיה מוקף חברים שתמצא לעצמך תחביבים חדשים שתהנה מרגע של שקיעה שתכיר את טעם לימודי הנהיגה.

ברכה ליום הולדת מאימא לבת 16

שש עשרה שנים מלאו לך ביתי היקרה שש עשרה שנה מהיום שליבי הוצף באושר מה אאחל לך איזו ברכה שתזכי לחיות בעושר שתדעי להבחין בין שחור ללבן שתוכלי להקשיב גם לגדול וגם לקטן שיהיה לך זמן להביט על ענן לבן שתצליחי בלימודים ותהיי מוקפת בהמון חברים אבל הכי חשוב ביתי וזה העניין שנוספה לך עוד שנה למניין.

ברכה לגיל 16

שש עשרה שנים מלאו לך והחיים זורמים, רואים שטוב לך שתעשי חייל כל החיים תתני לעצמך נחת, וגם להורים שכישוריך יקחו את חייך קדימה ותכירי את עצמך טוב יותר.

ברכה לגיל 16 מאמא לבן

איך לפני רגע רק נולדת והחזקתי אותך והיום פתאום תראו איך אתה מביט עלי מלמעלה, גבר יפה וצעיר בן שש עשרה, ממש לא יכולה להסביר אוהבת אותך המון ילד שלי ותזכור שתמיד תהיה בשבילי בכל מקום בכל גיל ובכל זמן ילד של אמא, כמובן.

ברכה ליום הולדת 16 לבן

בן יקר שלנו, נדמה שרק לפני רגע נולדת, ועכשיו אתה כבר 16 מתוק. אתה מתבגר, כובש פסגות ומתמודד בגאווה עם אתגרים ובעיות. בכל מקום שאתה מגיע אוסף סביבך מעגל של חברים וזה בן יקר שלנו, עושה אותנו מאד גאים. מזל טוב ליום הולדתך, ותדע שתמיד נהיה כאן בשבילך.

ברכה לגיל 16 מאמא לבת

מהר מדיי חלפו השנים והנה אני חוגגת לך 16 אביבים, ילדתי המיוחדת, מזל טוב ויום הולדת שמח, שיהיו חייך תמיד ככוכב זורח. שהימים יתמלאו בחוויות טובות ונעימות ושתגשימי את כל המשאלות. אמא תמיד כאן, אוהבת ומחזקת, קשובה ומחבקת.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 16

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 16 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 16 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 16 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לסיום קורס

ברכה לסיום קורס

ברכות מזל טוב לאירועים מיוחדים

ברכות מזל טוב לאירועים מיוחדים

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

ברכות להולדת הנכד | ברכות להולדת הנכדה

ברכה להולדת הנכד

ברכות לדרך חדשה

ברכה לדרך חדשה

ברכות לנובי גוד | ברכות לסילבסטר

ברכה לנובי גוד וסילבסטר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)