ברכה לגיל 20 – 29

ברכה לגיל 20 - 29 - ברכות ליום הולדת 20 עד 29

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 20 – 29

תקופה צעירה ומיוחדת

בשנות העשרים של חיינו אנחנו מתחילים את החיים העצמאים שלנו. אחרי תקופת התיכון המפרכת ותקופת השירות המשמעותית, אנחנו סוף סוף מתחילים לסלול את הדרך לעצמנו. האם נבחר לטייל ברחבי העולם? אולי נעדיף להתחיל עבודה בעלת איזה ערך מוסף מיוחד. 

השאפתנים שביננו ילכו לאקדמיה הגדולה להתחיל בלימודים. לכבוד יום ההולדת של חבר אהוב, הבן שלכם ואפילו קרוב משפחה, נחמד להביא ברכה מרגשת מהלב. בברכה תוכלו לדבר על התקופה המשמעותית אליה נכנס ועל השנים שצפויות עוד לבוא. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות מרגשות ויפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכה ליום הולדת לבן 27

עשרים ושבע שנים חלפו ואנו מאחלים לך רוב איחולים אנחנו כל כך מתרגשים ברכה לך אנו כותבים שתלמד להבחין את השחור ללבן שתוכל להתבונן היטב בפניו של ענן שתדע להיעזר ולעזור להגיע למטרה ולא להסתובב סחור סחור שיתגשמו לך כל המשאלות ושתחיה לעוד שנים רבות.

ברכה ליום הולדת לבת 20

עשרים שנה חלפו עברו ואת אינך ילדה קטנה אהובת ליבנו מה הברכה המתאימה ביותר לא ידענו שתדעי תמיד להנות מהרגעים הקטנים של כוס שוקו חם ביום קר להסתכל על מעופו של פרפר שתלמדי לתת מעצמך גם לאחרים שתגשימי את כל המשאלות ותזכי לחיות שנים ארוכות וטובות.

ברכה ליום הולדת 24

מזל טוב ליום הולדת 24, יום מרגש שכולו שלך, אאחל לך בריאות איתנה, ברכה והצלחה, פרנסה טובה, זוגיות ואהבה. שתחצה כל מכשול ותגשים כל חלום, שיהיו לך חיים מאושרים מלאים ברגעים מעצימים. כולנו מהלב אותך אוהבים.

ברכה ליום הולדת 28

עשרים ושמונה שנים חלפו מהיום שבו הגחת לאוויר העולם יום הולדתך הוא יום שמח לכולנו היום שהגעת לעולם הפך אותו למושלם צרור ברכות ואיחולים חבצלות וורדים לך שלוחים שתזכה לחיות חיים מאושרים להתקדם בכל המובנים לדעת לעזור לאחרים לא נשכח את הברכה הכי חשובה מזל טוב עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לגיל 20 לבן

אתה חוגג כבר שני עשורים גיל שבו אתה מרכז העניינים נוהג ברכב בזהירות יתרה ועכשיו יש לך מסיבה אאחל לך שתמיד תהיה מרכז החברה שתוכל להבין את סודה של טעות שתצליח לחיות באחווה ורעות ועוד ברכה אחת קטנה תחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לגיל 22

המון מזל טוב לכבוד גיל עשרים ושניים זה גיל שלגמרי לא צריך לחשוב בו פעמיים הכל פרוס לפנייך והעולם רק מחכה שתכיר את עצמך ושתכבוש את כל מה שתרצה מאחלים לך להנות מהגיל ומהתקופה ולא לשכוח לשים כסף בצד כשתרצה להקים משפחה.

ברכה לגיל 25

25 שנים זה ממש לא סתם זאת חתיכת דרך שעשית בעולם היום יש לך יום הולדת מאוד מכובד כי אתה כבר לא ילד, מצד אחד אבל עדיין לא מבוגר מדי מהצד השני אז זה הזמן לעשות חיים ולא להיות כזה רציני נאחל לך שתכבוש את העולם ואל תשכח ליהנות ושתמשיך לככב אצל כל הבנות אוהבים אותך, בהצלחה בהכל מזל טוב ילד גדול!

ברכה ליום הולדת 20 מסבתא

יום הולדתך העשרים זוהי שמחה גדולה עבורי ותזכורת על שקיבלתי מתנה לחיי, קיבלתי אותך נכדתי. אאחל לך שתפרשי כנפיים ותזכרי תמיד שהגבול הוא השמיים, את יכולה הכל ובכל שתתנסי תצליחי שבעתיים. מזל טוב, בריאות, אהבה והצלחה, שלך תמיד – סבתא.

ברכה לגיל 24

עשרים וארבע שנים אחרי היום ההוא שבו הגעת לעולם בוכה ומוטרד משהו אנחנו רוצים לומר דווקא ביום הזה שאנחנו שמחים שיש לנו חבר כזה מוכן לעזור, מפרגן ואוהב תמיד שם ועם כל הלב אז יום הולדת עשרים וארבע שמח לך הצלחה, בריאות, ואושר מכאן ועד… הירח.

ברכה ליום הולדת 20 מסבתא

איך גדלת נכדה שלי ואת בת עשרים עושה חיל ומצליחה בחיים בת נפלאה נכדה נהדרת לכולם גאה להיות סבתא שלך הכי בעולם יום הולדת שמח, ובדיוק ככה תמשיכי חיבוק חזק מסבתא שאוהבת אותך הכי הכי.

ברכה ליום הולדת 20

יום הולדת 20, גיל עגול ומדהים, עכשיו מתחיל לו עשור חדש, זה מרגש ממש! עשור שיביא עמו התבגרות וחוויות, נאחל שיהיו הן ברובן טובות ושתגשים בחייך את כל החלומות. תהנה כל רגע בחיים וחשוב לא פחות – זכור להשלים את כל המשימות.

ברכה ליום הולדת 20 לנכדה

נכדה שלי יקרה, היום את בת 20, כל-כך צעירה, את מתוקה ומיוחדת, הכי נהדרת. מאחלת לך עוד הרבה שנים שמחים, תיהני ותנצלי כל רגע בחיים. שתחווי אהבות גדולות והצלחות ענקיות, שתשיגי בחייך את כל המטרות. סבתא אוהבת אותך חזק ועמוקות.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 20 – 29

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 20 – 29 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 20 – 29 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 20 – 29 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לעסק חדש

ברכה לעסק חדש

ברכה לגיל 11 – 15

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

ברכה לחנוכת בית

ברכות לשבת שלום

ברכה לשבת שלום

ברכות לחתונה

כתיבת ברכה לחתונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)