ברכה לגיל 20 – 29

ברכה לגיל 20 - 29 - ברכות ליום הולדת 20 עד 29

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 20 – 29

תקופה צעירה ומיוחדת

בשנות העשרים של חיינו אנחנו מתחילים את החיים העצמאים שלנו. אחרי תקופת התיכון המפרכת ותקופת השירות המשמעותית, אנחנו סוף סוף מתחילים לסלול את הדרך לעצמנו. האם נבחר לטייל ברחבי העולם? אולי נעדיף להתחיל עבודה בעלת איזה ערך מוסף מיוחד. 

השאפתנים שביננו ילכו לאקדמיה הגדולה להתחיל בלימודים. לכבוד יום ההולדת של חבר אהוב, הבן שלכם ואפילו קרוב משפחה, נחמד להביא ברכה מרגשת מהלב. בברכה תוכלו לדבר על התקופה המשמעותית אליה נכנס ועל השנים שצפויות עוד לבוא. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות מרגשות ויפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכה מאמא לבת – יום הולדת 20

לביתי האהובה, יש לך היום יום הולדת, שמחה גדולה, בין רגע עברו 20 שנים והפכת לאישה נפלאה ומדהימה, מוכשרת וטובה. מאחלת לך בריאות והצלחה, הגשמת חלומות וימים מאושרים ושתנצלי בחייך את כל הרגעים. מאמא שאוהבת – מזל טוב, נשיקות וחיבוקים.

ברכה ליום הולדת לגיל 20 בן

אתה בן עשרים עברו כבר שני עשורים כבר אינך נער קטן שאינו יודע לנהל את הזמן יש לך דעות חלומות ובקשות ויום הולדת זוהי בהחלט סיבה להגשים משאלה נאחל לך בהצלחה בחיים בריאות אושר ועושר ושתחיה בנעימים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 24

יום הולדת 24, חגיגה גדולה, זהו גיל מיוחד – פעמיים מצווה, שתחגגי את היום הזה בקול ותרועה תזכי למתנות והרבה אהבה. שתצליחי בכל ותהיי בריאה, שכל ימייך יהיו אושר ורינה. זכרי תמיד לצחוק – זה מרפא מתחים, מאתנו שתמיד לצידך – החברים.

ברכה ליום הולדת לחייל בן 20

לחייל שלנו, יום הולדת 20, כבר לא משחק ילדים, בפקודה תקשיב כעת לשלל ברכות ואיחולים. מזל טוב חייל, ליום הולדתך ובקרוב לדרגת הסמ"ל. שתדע שאתה אדם מדהים, עם או בלי מדים. תהנה מהחיים, תשמח ותזכור חלומות להגשים. אוהבים ומברכים, משפחה וחברים.

ברכה ליום הולדת 20 לבת

ליום הולדתך העשרים, אאחל לך שתמשיכי להיות הכי נהדרת. שחייך יהיו מאושרים מאוד, אף פעם לא 'בערך'. שהעולם יאיר לך פנים ואת תרכבי על סוס ההצלחה בדרכך אל מחוזות ההגשמה. שיהיה לך רק טוב מושלם ושגם את – תרגישי תמיד שלימה.

ברכה לגיל 20 – לבן

חבר שלי יקר, היום יום הולדת, אתה בן 20 כבר, גדלנו יחד, חווינו חוויות, היום תורי בשמחתך להיות. מאחל שתמצא את האחת, שאף פעם לא תרגיש לבד. שתהייה בריא וחזק, שתצליח ותבין איך עובד המשחק. הצלחה גדולה בכל התחלה ושמחה בלב לחבר שאני כה אוהב.

ברכה ליום הולדת לגיל 24

גיל 24 זה גיל מהמם, גיל שבו בונים את עצמנו יותר שכל יום שעובר מרגישים שמצליחים להתגבר ומשהו בנו מתחיל לחשוב קדימה ולהתבגר מאחלת לך את הכי טוב שבעולם שתדעי שבחיים לא הכל מושלם שהחיוך שלך תמיד יהיה על פנייך יום הולדת שמח, אני חולה עלייך!

ברכה לבת לגיל 20

יש לך יום הולדת חגיגה לתפארת את כבר לא ילדה קטנה איך עברו להם ביעף עשרים שנה מה אפשר לאחל לנערה שיש לה הכל שתמשיך להסתכל על הרקיע הכחול שתדעי לעזור ולהיעזר לנסוע היטב בכביש מתפתל שיתגשמו לך כל המשאלות ותחיי עוד שנים רבות.

ברכת יום הולדת – גיל 25

את כבר בת 25, הגיל הכי כיפי שיש, תחגגי כל חייך עד אין קץ ותטעמי הרבה מהדבש ומעט מהעוקץ, שתגשימי את כל החלומות ותשיגי את כל המטרות. הרבה בריאות, הצלחה ושפע פרנסה, זוגיות טובה ואין סוף אהבה.

יום הולדת 20

יום הולדת 20 לאדם שלא כל יום פוגשים, תישאר כפי שאתה, אדם טוב ומלא שמחה, ואאחל לך ברכות ואיחולים לבביים ליום הולדתך. הרבה בריאות, הצלחה, פרנסה, אהבה וזוגיות. שתגשים את עצמך בכל תחום ועניין, ותדע שאני כאן לצידך אם זה עדין לא מובן

ברכה מאמא לבת ליום הולדת 20

פתאום בת עשרים מי היה מאמין שככה יעברו השנים ובלי שנשים לב, בכלל נספיק שום דבר תהיי אישה צעירה, הכי נפלאה שאפשר אוהבת אותך הכי הרבה שאפשר לאהוב בטוחה שכל מה שתעשי יהיה הכי טוב תמשיכי להיות כזו נהדרת ואל תהיי לעולם אחרת.

ברכה ליום הולדת 20 מאמא לבת

לבתי האהובה שעכשיו כבר רשמית בחורה שיהיה לך יום הולדת שבו תחושי שלמה שמעתה ואילך חייך יזרמו על מי מנוחה הפרנסה תהיה ברווח וגם הבריאות שהחיים יזרמו לך בכיף ואת רק תחיי פשוט.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 20 – 29

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 20 – 29 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 20 – 29 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 20 – 29 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכות ליום כיפור

ברכה ליום כיפור

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16

ברכות לפרידה

ברכה לפרידה

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכות ליום חמישי

ברכה ליום חמישי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)