ברכה לגיל 20 – 29

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 20 – 29

תקופה צעירה ומיוחדת

בשנות העשרים של חיינו אנחנו מתחילים את החיים העצמאים שלנו. אחרי תקופת התיכון המפרכת ותקופת השירות המשמעותית, אנחנו סוף סוף מתחילים לסלול את הדרך לעצמנו. האם נבחר לטייל ברחבי העולם? אולי נעדיף להתחיל עבודה בעלת איזה ערך מוסף מיוחד. 

השאפתנים שביננו ילכו לאקדמיה הגדולה להתחיל בלימודים. לכבוד יום ההולדת של חבר אהוב, הבן שלכם ואפילו קרוב משפחה, נחמד להביא ברכה מרגשת מהלב. בברכה תוכלו לדבר על התקופה המשמעותית אליה נכנס ועל השנים שצפויות עוד לבוא. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות מרגשות ויפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכה לגיל 20 – לבן

חבר שלי יקר, היום יום הולדת, אתה בן 20 כבר, גדלנו יחד, חווינו חוויות, היום תורי בשמחתך להיות. מאחל שתמצא את האחת, שאף פעם לא תרגיש לבד. שתהייה בריא וחזק, שתצליח ותבין איך עובד המשחק. הצלחה גדולה בכל התחלה ושמחה בלב לחבר שאני כה אוהב.

ברכת יום הולדת – גיל 25

את כבר בת 25, הגיל הכי כיפי שיש, תחגגי כל חייך עד אין קץ ותטעמי הרבה מהדבש ומעט מהעוקץ, שתגשימי את כל החלומות ותשיגי את כל המטרות. הרבה בריאות, הצלחה ושפע פרנסה, זוגיות טובה ואין סוף אהבה.

ברכה לגיל 20 לבן

אתה חוגג כבר שני עשורים גיל שבו אתה מרכז העניינים נוהג ברכב בזהירות יתרה ועכשיו יש לך מסיבה אאחל לך שתמיד תהיה מרכז החברה שתוכל להבין את סודה של טעות שתצליח לחיות באחווה ורעות ועוד ברכה אחת קטנה תחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לגיל 20 בן

אתה בן עשרים עברו כבר שני עשורים כבר אינך נער קטן שאינו יודע לנהל את הזמן יש לך דעות חלומות ובקשות ויום הולדת זוהי בהחלט סיבה להגשים משאלה נאחל לך בהצלחה בחיים בריאות אושר ועושר ושתחיה בנעימים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 21

עשרים ואחת שנים מלאו לך אנחנו שמחים בשמחתך מאחלים לך אושר ועושר שתמיד תהנה מהזמן שעובר שתדע לגלות סודות חדשים שתגשים חלומות ישנים תהנה מהרגעים הקטנים מריח נעים של שוקולד שלא תהיה אף פעם לבד להנות מהריח של הים המלוח.

ברכה לגיל 20

יום הולדת 20, איך חלפו השנים, גדלת כל-כך יפה, הפכת לגבר מדהים! נאחל לך מזל טוב ויום הולדת מהנה, שתשיג בחייך את כל מה שתרצה ! הרבה בריאות, הצלחה ופרנסה, שכל דרך שתבחר בה תהייה בשבילך הכי טובה.

ברכה לגיל 22

המון מזל טוב לכבוד גיל עשרים ושניים זה גיל שלגמרי לא צריך לחשוב בו פעמיים הכל פרוס לפנייך והעולם רק מחכה שתכיר את עצמך ושתכבוש את כל מה שתרצה מאחלים לך להנות מהגיל ומהתקופה ולא לשכוח לשים כסף בצד כשתרצה להקים משפחה.

ברכה ליום הולדת לחייל בן 20

אומנם ביום יום אתה לובש מדים אבל ביום המיוחד הזה שבו אתה בן עשרים שמחים שלקחת רגע מחוץ לצבא לחגוג את יום ההולדת העגול הזה בשמחה יודעים ובטוחים שתגיע רחוק בכל מה שתרצה רק תזכור לשמור על עצמך במה שלא תעשה.

ברכה ליום הולדת 22

עשרים ושתיים שנים עברו וחלפו ואנו איתך מאושרים זר של ברכות לך נשלחו איחולים רבים שתחיה עוד המון שנים שתזכה להמון ידידים חדשים שתמיד תפגוש בדרך אנשים טובים מאחלים לך שתמיד תהיה עם חיוך על הפנים ותהיה תמיד במרכז העניינים.

ברכה ליום הולדת לבן 27

עשרים ושבע שנים חלפו ואנו מאחלים לך רוב איחולים אנחנו כל כך מתרגשים ברכה לך אנו כותבים שתלמד להבחין את השחור ללבן שתוכל להתבונן היטב בפניו של ענן שתדע להיעזר ולעזור להגיע למטרה ולא להסתובב סחור סחור שיתגשמו לך כל המשאלות ושתחיה לעוד שנים רבות.

ברכה ליום הולדת 27

גיל 27 זה עוד שלב בחיים שכולנו עוברים, החיים מתחילים, מרגישים בשלים ועכשיו מכל רגע נהנים:) אאחל לך שבשנה הקרובה תלמדי עוד על החיים, שתדעי להבחין בין טוב לרע, שתאהבי עמוק – מכל הנשמה!!! שתגשימי את עצמך ותשמחי בכל פעם שתפגשי מראה. ממני, באהבה גדולה ❤

ברכה ליום הולדת 20 לנכדה

נכדתי היקרה אני אותך זוכרת יושבת בעגלה וצוחקת צחוק מתוק ומחבקת בובה מאז חלפו שני עשורים הילדה הקטנה שזכרתי הפכה לבת עשרים אאחל לך נכדה מקסימה שתמיד תרגישי נאהבת ואהובה שתוכלי להגשים את כל המשאלות שאת רוצה ושתחיי עד מאה ועשרים שנה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחג המולד

ברכה לחג המולד

ברכות לבוקר טוב

ברכה לבוקר טוב

ברכות לשבת שלום

ברכה לשבת שלום

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 19

ברכה לגיל 19

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)