ברכה לגיל 20 – 29

תקופה צעירה ומיוחדת

בשנות העשרים של חיינו אנחנו מתחילים את החיים העצמאים שלנו. אחרי תקופת התיכון המפרכת ותקופת השירות המשמעותית, אנחנו סוף סוף מתחילים לסלול את הדרך לעצמנו. האם נבחר לטייל ברחבי העולם? אולי נעדיף להתחיל עבודה בעלת איזה ערך מוסף מיוחד. 

השאפתנים שביננו ילכו לאקדמיה הגדולה להתחיל בלימודים. לכבוד יום ההולדת של חבר אהוב, הבן שלכם ואפילו קרוב משפחה, נחמד להביא ברכה מרגשת מהלב. בברכה תוכלו לדבר על התקופה המשמעותית אליה נכנס ועל השנים שצפויות עוד לבוא. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות מרגשות ויפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכה ליום הולדת 29

לבחורה בת ה-20 ועוד תשע, מה נוכל לאחל? יש לך כל מה שבחורה רוצה – חברים אוהבים, משפחה תומכת, בן זוג מקסים, עבודה טובה ואת נראית מהמם. נאחל לך להעריך את כל מה שזכית בו ביושר, וליהנות מכל רגע של אושר. מזל טוב!

ברכה מאמא לבת ליום הולדת 20

מאיה שלי, פתאום בת עשרים מי היה מאמין שככה יעברו השנים ובלי שנשים לב, בכלל נספיק שום דבר תהיי אישה צעירה, הכי נפלאה שאפשר אוהבת אותך הכי הרבה שאפשר לאהוב בטוחה שכל מה שתעשי יהיה הכי טוב תמשיכי להיות כזו נהדרת ואל תהיי לעולם אחרת.

ברכה לגיל 24

עשרים וארבע שנים אחרי היום ההוא שבו הגעת לעולם בוכה ומוטרד משהו אנחנו רוצים לומר דווקא ביום הזה שאנחנו שמחים שיש לנו חבר כזה מוכן לעזור, מפרגן ואוהב תמיד שם ועם כל הלב אז יום הולדת עשרים וארבע שמח לך הצלחה, בריאות, ואושר מכאן ועד… הירח.

ברכה ליום הולדת לחייל בן 20

אומנם ביום יום אתה לובש מדים אבל ביום המיוחד הזה שבו אתה בן עשרים שמחים שלקחת רגע מחוץ לצבא לחגוג את יום ההולדת העגול הזה בשמחה יודעים ובטוחים שתגיע רחוק בכל מה שתרצה רק תזכור לשמור על עצמך במה שלא תעשה.

ברכה ליום הולדת 20 מסבתא

איך גדלת נכדה שלי ואת בת עשרים עושה חיל ומצליחה בחיים בת נפלאה נכדה נהדרת לכולם גאה להיות סבתא שלך הכי בעולם יום הולדת שמח, ובדיוק ככה תמשיכי חיבוק חזק מסבתא שאוהבת אותך הכי הכי.

ברכה לגיל 25

25 שנים זה ממש לא סתם זאת חתיכת דרך שעשית בעולם היום יש לך יום הולדת מאוד מכובד כי אתה כבר לא ילד, מצד אחד אבל עדיין לא מבוגר מדי מהצד השני אז זה הזמן לעשות חיים ולא להיות כזה רציני נאחל לך שתכבוש את העולם ואל תשכח ליהנות ושתמשיך לככב אצל כל הבנות אוהבים אותך, בהצלחה בהכל מזל טוב ילד גדול!

ברכה לגיל 22

המון מזל טוב לכבוד גיל עשרים ושניים זה גיל שלגמרי לא צריך לחשוב בו פעמיים הכל פרוס לפנייך והעולם רק מחכה שתכיר את עצמך ושתכבוש את כל מה שתרצה מאחלים לך להנות מהגיל ומהתקופה ולא לשכוח לשים כסף בצד כשתרצה להקים משפחה.

ברכה ליום הולדת לגיל 24

גיל 24 זה גיל מהמם, גיל שבו בונים את עצמנו יותר שכל יום שעובר מרגישים שמצליחים להתגבר ומשהו בנו מתחיל לחשוב קדימה ולהתבגר מאחלת לך את הכי טוב שבעולם שתדעי שבחיים לא הכל מושלם שהחיוך שלך תמיד יהיה על פנייך יום הולדת שמח, אני חולה עלייך!

ברכה ליום הולדת 25

ברכות ואיחולים לכבוד יום הולדת העשרים וחמש שתהיי בטוחה – זה הגיל הכי טוב שיש גיל שכבר מבינים דבר או שניים על החיים שהחברים הופכים להיות יותר ויותר קרובים מאחלים לך שתהני מהגיל ומהתקופה הכי טובה מכולם שתלמדי את מה שמעניין אותך ושתטוסי בעולם אולי גם זוגיות תוכל להפציע, ככה או ככה, זה גיל שהוא מפתיע!

ברכה ליום הולדת 27

גיל 27 זה עוד שלב בחיים שכולנו עוברים, החיים מתחילים, מרגישים בשלים ועכשיו מכל רגע נהנים:) אאחל לך שבשנה הקרובה תלמדי עוד על החיים, שתדעי להבחין בין טוב לרע, שתאהבי עמוק – מכל הנשמה!!! שתגשימי את עצמך ותשמחי בכל פעם שתפגשי מראה. ממני, באהבה גדולה ❤

ברכה ליום הולדת 24

מזל טוב ליום הולדת 24, יום מרגש שכולו שלך, אאחל לך בריאות איתנה, ברכה והצלחה, פרנסה טובה, זוגיות ואהבה. שתחצה כל מכשול ותגשים כל חלום, שיהיו לך חיים מאושרים מלאים ברגעים מעצימים. כולנו מהלב אותך אוהבים.

יום הולדת 20

יום הולדת 20 לאדם שלא כל יום פוגשים, תישאר כפי שאתה, אדם טוב ומלא שמחה, ואאחל לך ברכות ואיחולים לבביים ליום הולדתך. הרבה בריאות, הצלחה, פרנסה, אהבה וזוגיות. שתגשים את עצמך בכל תחום ועניין, ותדע שאני כאן לצידך אם זה עדין לא מובן

ברכה ליום הולדת 20 לנכדה

נכדה שלי יקרה, היום את בת 20, כל-כך צעירה, את מתוקה ומיוחדת, הכי נהדרת. מאחלת לך עוד הרבה שנים שמחים, תיהני ותנצלי כל רגע בחיים. שתחווי אהבות גדולות והצלחות ענקיות, שתשיגי בחייך את כל המטרות. סבתא אוהבת אותך חזק ועמוקות.

ברכה לבת לגיל 20

יום הולדת 20, כיף חיים, חייך הבוגרים מתחילים עכשיו, ונחגוג זאת כולנו ביומך המיוחד. נאחל שיהיו לך ימים מהנים, שסביבך תמיד יהיו חברים טובים, שתצליחי רבות ותגשימי בחייך את כל החלומות, הרבה בריאות ופרנסה בשפע, אוהבות, כל החברות ♥

ברכה לגיל 20 – לבן

חבר שלי יקר, היום יום הולדת, אתה בן 20 כבר, גדלנו יחד, חווינו חוויות, היום תורי בשמחתך להיות. מאחל שתמצא את האחת, שאף פעם לא תרגיש לבד. שתהייה בריא וחזק, שתצליח ותבין איך עובד המשחק. הצלחה גדולה בכל התחלה ושמחה בלב לחבר שאני כה אוהב.

ברכה ליום הולדת לבן 27

______ הגבר, אתה חוגג יום הולדת עשרים ושבע וכבר חייך מלאים בצבע. שתמשיך בדרכך המלאה עשייה, שתמצא פתרון לכל בעיה. שתחווה חוויות מאתגרות ומהנות, שתגשים בחייך את כל החלומות. שתדע להבחין בין טוב לרע ושתמצא את האחת ותהייה זאת אהבה.

ברכה מאמא לבת – יום הולדת 20

לביתי האהובה, יש לך היום יום הולדת, שמחה גדולה, בין רגע עברו 20 שנים והפכת לאישה נפלאה ומדהימה, מוכשרת וטובה. מאחלת לך בריאות והצלחה, הגשמת חלומות וימים מאושרים ושתנצלי בחייך את כל הרגעים. מאמא שאוהבת – מזל טוב, נשיקות וחיבוקים.

ברכה לגיל 24

יום הולדת 24, חגיגה גדולה, זהו גיל מיוחד – פעמיים מצווה, שתחגגי את היום הזה בקול ותרועה תזכי למתנות והרבה אהבה. שתצליחי בכל ותהיי בריאה, שכל ימייך יהיו אושר ורינה. זכרי תמיד לצחוק – זה מרפא מתחים, מאתנו שתמיד לצידך – החברים.

ברכת יום הולדת – גיל 25

את כבר בת 25, הגיל הכי כיפי שיש, תחגגי כל חייך עד אין קץ ותטעמי הרבה מהדבש ומעט מהעוקץ, שתגשימי את כל החלומות ותשיגי את כל המטרות. הרבה בריאות, הצלחה ושפע פרנסה, זוגיות טובה ואין סוף אהבה.

ברכה ליום הולדת 20

יום הולדת 20, גיל עגול ומדהים, עכשיו מתחיל לו עשור חדש, זה מרגש ממש! עשור שיביא עמו התבגרות וחוויות, נאחל שיהיו הן ברובן טובות ושתגשים בחייך את כל החלומות. תהנה כל רגע בחיים וחשוב לא פחות – זכור להשלים את כל המשימות.

ברכה ליום הולדת – מאמא לילדה בת 25

ביתי היקרה, גדלת היום בעוד שנה, אני מאחלת לך את כל הטוב וכל הברכה. שתישארי הבת והאדם הנהדר שאת. מאחלת שתצליחי בכל דרך שתבחרי ושאת הבחירות הכי טובות בחייך תעשי. שתהיי בריאה, מאושרת ומאותגרת כל החיים, גיל 25 זה גיל מדהים אז תיהני ממנו ושיהיו ימיך מתוקים.

ברכה לגיל 20

יום הולדת 20, איך חלפו השנים, גדלת כל-כך יפה, הפכת לגבר מדהים! נאחל לך מזל טוב ויום הולדת מהנה, שתשיג בחייך את כל מה שתרצה ! הרבה בריאות, הצלחה ופרנסה, שכל דרך שתבחר בה תהייה בשבילך הכי טובה.

ברכה ליום הולדת לגיל 20 בן

אתה בן עשרים עברו כבר שני עשורים כבר אינך נער קטן שאינו יודע לנהל את הזמן יש לך דעות חלומות ובקשות ויום הולדת זוהי בהחלט סיבה להגשים משאלה נאחל לך בהצלחה בחיים בריאות אושר ועושר ושתחיה בנעימים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 28

עשרים ושמונה שנים חלפו מהיום שבו הגחת לאוויר העולם יום הולדתך הוא יום שמח לכולנו היום שהגעת לעולם הפך אותו למושלם צרור ברכות ואיחולים חבצלות וורדים לך שלוחים שתזכה לחיות חיים מאושרים להתקדם בכל המובנים לדעת לעזור לאחרים לא נשכח את הברכה הכי חשובה מזל טוב עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לבת 20

עשרים שנה חלפו עברו ואת אינך ילדה קטנה אהובת ליבנו מה הברכה המתאימה ביותר לא ידענו שתדעי תמיד להנות מהרגעים הקטנים של כוס שוקו חם ביום קר להסתכל על מעופו של פרפר שתלמדי לתת מעצמך גם לאחרים שתגשימי את כל המשאלות ותזכי לחיות שנים ארוכות וטובות.

ברכה ליום הולדת 20 לנכדה

נכדתי היקרה אני אותך זוכרת יושבת בעגלה וצוחקת צחוק מתוק ומחבקת בובה מאז חלפו שני עשורים הילדה הקטנה שזכרתי הפכה לבת עשרים אאחל לך נכדה מקסימה שתמיד תרגישי נאהבת ואהובה שתוכלי להגשים את כל המשאלות שאת רוצה ושתחיי עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לבת לגיל 20

יש לך יום הולדת חגיגה לתפארת את כבר לא ילדה קטנה איך עברו להם ביעף עשרים שנה מה אפשר לאחל לנערה שיש לה הכל שתמשיך להסתכל על הרקיע הכחול שתדעי לעזור ולהיעזר לנסוע היטב בכביש מתפתל שיתגשמו לך כל המשאלות ותחיי עוד שנים רבות.

ברכה לגיל 20 לבן

אתה חוגג כבר שני עשורים גיל שבו אתה מרכז העניינים נוהג ברכב בזהירות יתרה ועכשיו יש לך מסיבה אאחל לך שתמיד תהיה מרכז החברה שתוכל להבין את סודה של טעות שתצליח לחיות באחווה ורעות ועוד ברכה אחת קטנה תחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לבן 27

עשרים ושבע שנים חלפו ואנו מאחלים לך רוב איחולים אנחנו כל כך מתרגשים ברכה לך אנו כותבים שתלמד להבחין את השחור ללבן שתוכל להתבונן היטב בפניו של ענן שתדע להיעזר ולעזור להגיע למטרה ולא להסתובב סחור סחור שיתגשמו לך כל המשאלות ושתחיה לעוד שנים רבות.

ברכה ליום הולדת 26

אתה בן עשרים ושש איזו שמחה בטח מכינים לך מסיבה גדולה חשבתי רבות מה לכתוב בברכה אאחל לך אושר ועושר וחיים טובים שתמיד תהיה מרכז העניינים שתשמור על קשר עם חברים ישנים ותמיד מוקף בחברים חדשים תפתח את הלב לאהבה חדשה ויחד איתה תחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 22

עשרים ושתיים שנים עברו וחלפו ואנו איתך מאושרים זר של ברכות לך נשלחו איחולים רבים שתחיה עוד המון שנים שתזכה להמון ידידים חדשים שתמיד תפגוש בדרך אנשים טובים מאחלים לך שתמיד תהיה עם חיוך על הפנים ותהיה תמיד במרכז העניינים.

ברכה ליום הולדת 21

עשרים ואחת שנים מלאו לך אנחנו שמחים בשמחתך מאחלים לך אושר ועושר שתמיד תהנה מהזמן שעובר שתדע לגלות סודות חדשים שתגשים חלומות ישנים תהנה מהרגעים הקטנים מריח נעים של שוקולד שלא תהיה אף פעם לבד להנות מהריח של הים המלוח.

ברכה ליום הולדת לאחיינית בת 20

עשרים שנים חלפו ואת אינך ילדה קטנה שני עשורים עברו את חוגגת יום הולדת עתה מה אאחל אחיינית יקרה שתדעי לאהוב כל נשימה לדעת לומר מילות נחמה שתלכי לדרך חדשה וגם בה תרגישי אהובה אבל הכי חשוב כמובן שנוספה לך שנה למניין.

ברכה ליום הולדת 23

לרגל הגיעך לגיל 23 נאחל לך שתרגיש צעיר לנצח שתקח הכל בקלות ותפרח לבטח בלי פחדים או דאגות מאף סוג עם תקווה גדולה בלב ופרח מלבלב שתרגיש אותו קבוע, בלב.

ברכה לגיל 21

הנה, סגרת שנה ראשונה בעשור השלישי של החיים הלוואי שכל חייך יהיו כמו מיים זורמים שקטים ושלווים, לפעמים סוערים אבל תמיד מלאי פלא, יפים ורוחשים שתתמלא תחושתך גלי אהבה ושלעולם לא תמצא אותך המועקה.

ברכה ליום הולדת 20 מאמא לבת

לבתי האהובה שעכשיו כבר רשמית בחורה שיהיה לך יום הולדת שבו תחושי שלמה שמעתה ואילך חייך יזרמו על מי מנוחה הפרנסה תהיה ברווח וגם הבריאות שהחיים יזרמו לך בכיף ואת רק תחיי פשוט.

ברכה ליום הולדת 20 לבת

לבת העשרים המהממת שהיום את יום הולדתה חוגגת. אאחל שתטרפי את החיים ותרגישי כיף שתתחילי לשעוט קדימה, להתעופף שתקטפי את ההצלחות שמגיעות לך בצדק ותהפכי להיות האשה העשירה ביותר במשק.

ברכה ליום הולדת 25 לגבר

חצי יובל אתה כאן ונראה כל כך מאושר. לרגל יום הולדתך ה-25, אאחל בריאות – בכל נימי גופך ונשמתך ואהבה גדולה ונעימה. שתהיה חזק ושתדע איך להשיג את המטרות שלי. שתספור את המיליון הראשון במהרה וגם אם לא – שתהיה בכיסך פרנסה טובה.

ברכה ליום הולדת 20 לבת

ליום הולדתך העשרים, אאחל לך שתמשיכי להיות הכי נהדרת. שחייך יהיו מאושרים מאוד, אף פעם לא 'בערך'. שהעולם יאיר לך פנים ואת תרכבי על סוס ההצלחה בדרכך אל מחוזות ההגשמה. שיהיה לך רק טוב מושלם ושגם את – תרגישי תמיד שלימה.

ברכה ליום הולדת 20 מסבתא

יום הולדתך העשרים זוהי שמחה גדולה עבורי ותזכורת על שקיבלתי מתנה לחיי, קיבלתי אותך נכדתי. אאחל לך שתפרשי כנפיים ותזכרי תמיד שהגבול הוא השמיים, את יכולה הכל ובכל שתתנסי תצליחי שבעתיים. מזל טוב, בריאות, אהבה והצלחה, שלך תמיד – סבתא.

ברכה ליום הולדת לחייל בן 20

לחייל שלנו, יום הולדת 20, כבר לא משחק ילדים, בפקודה תקשיב כעת לשלל ברכות ואיחולים. מזל טוב חייל, ליום הולדתך ובקרוב לדרגת הסמ"ל. שתדע שאתה אדם מדהים, עם או בלי מדים. תהנה מהחיים, תשמח ותזכור חלומות להגשים. אוהבים ומברכים, משפחה וחברים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 20 - 29 ?

מצית חשמלית עם חריטה אישית