ברכה לגיל 20 – 29

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 20 – 29

תקופה צעירה ומיוחדת

בשנות העשרים של חיינו אנחנו מתחילים את החיים העצמאים שלנו. אחרי תקופת התיכון המפרכת ותקופת השירות המשמעותית, אנחנו סוף סוף מתחילים לסלול את הדרך לעצמנו. האם נבחר לטייל ברחבי העולם? אולי נעדיף להתחיל עבודה בעלת איזה ערך מוסף מיוחד. 

השאפתנים שביננו ילכו לאקדמיה הגדולה להתחיל בלימודים. לכבוד יום ההולדת של חבר אהוב, הבן שלכם ואפילו קרוב משפחה, נחמד להביא ברכה מרגשת מהלב. בברכה תוכלו לדבר על התקופה המשמעותית אליה נכנס ועל השנים שצפויות עוד לבוא. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות מרגשות ויפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכה ליום הולדת 24

מזל טוב ליום הולדת 24, יום מרגש שכולו שלך, אאחל לך בריאות איתנה, ברכה והצלחה, פרנסה טובה, זוגיות ואהבה. שתחצה כל מכשול ותגשים כל חלום, שיהיו לך חיים מאושרים מלאים ברגעים מעצימים. כולנו מהלב אותך אוהבים.

ברכה ליום הולדת 20 מסבתא

יום הולדתך העשרים זוהי שמחה גדולה עבורי ותזכורת על שקיבלתי מתנה לחיי, קיבלתי אותך נכדתי. אאחל לך שתפרשי כנפיים ותזכרי תמיד שהגבול הוא השמיים, את יכולה הכל ובכל שתתנסי תצליחי שבעתיים. מזל טוב, בריאות, אהבה והצלחה, שלך תמיד – סבתא.

ברכה מאמא לבת – יום הולדת 20

לביתי האהובה, יש לך היום יום הולדת, שמחה גדולה, בין רגע עברו 20 שנים והפכת לאישה נפלאה ומדהימה, מוכשרת וטובה. מאחלת לך בריאות והצלחה, הגשמת חלומות וימים מאושרים ושתנצלי בחייך את כל הרגעים. מאמא שאוהבת – מזל טוב, נשיקות וחיבוקים.

ברכה ליום הולדת 20 מסבתא

איך גדלת נכדה שלי ואת בת עשרים עושה חיל ומצליחה בחיים בת נפלאה נכדה נהדרת לכולם גאה להיות סבתא שלך הכי בעולם יום הולדת שמח, ובדיוק ככה תמשיכי חיבוק חזק מסבתא שאוהבת אותך הכי הכי.

ברכה ליום הולדת לבן 27

______ הגבר, אתה חוגג יום הולדת עשרים ושבע וכבר חייך מלאים בצבע. שתמשיך בדרכך המלאה עשייה, שתמצא פתרון לכל בעיה. שתחווה חוויות מאתגרות ומהנות, שתגשים בחייך את כל החלומות. שתדע להבחין בין טוב לרע ושתמצא את האחת ותהייה זאת אהבה.

ברכה ליום הולדת לגיל 24

גיל 24 זה גיל מהמם, גיל שבו בונים את עצמנו יותר שכל יום שעובר מרגישים שמצליחים להתגבר ומשהו בנו מתחיל לחשוב קדימה ולהתבגר מאחלת לך את הכי טוב שבעולם שתדעי שבחיים לא הכל מושלם שהחיוך שלך תמיד יהיה על פנייך יום הולדת שמח, אני חולה עלייך!

ברכה ליום הולדת 29

לבחורה בת ה-20 ועוד תשע, מה נוכל לאחל? יש לך כל מה שבחורה רוצה – חברים אוהבים, משפחה תומכת, בן זוג מקסים, עבודה טובה ואת נראית מהמם. נאחל לך להעריך את כל מה שזכית בו ביושר, וליהנות מכל רגע של אושר. מזל טוב!

ברכה ליום הולדת 25

ברכות ואיחולים לכבוד יום הולדת העשרים וחמש שתהיי בטוחה – זה הגיל הכי טוב שיש גיל שכבר מבינים דבר או שניים על החיים שהחברים הופכים להיות יותר ויותר קרובים מאחלים לך שתהני מהגיל ומהתקופה הכי טובה מכולם שתלמדי את מה שמעניין אותך ושתטוסי בעולם אולי גם זוגיות תוכל להפציע, ככה או ככה, זה גיל שהוא מפתיע!

ברכה ליום הולדת 22

עשרים ושתיים שנים עברו וחלפו ואנו איתך מאושרים זר של ברכות לך נשלחו איחולים רבים שתחיה עוד המון שנים שתזכה להמון ידידים חדשים שתמיד תפגוש בדרך אנשים טובים מאחלים לך שתמיד תהיה עם חיוך על הפנים ותהיה תמיד במרכז העניינים.

ברכה לגיל 22

המון מזל טוב לכבוד גיל עשרים ושניים זה גיל שלגמרי לא צריך לחשוב בו פעמיים הכל פרוס לפנייך והעולם רק מחכה שתכיר את עצמך ושתכבוש את כל מה שתרצה מאחלים לך להנות מהגיל ומהתקופה ולא לשכוח לשים כסף בצד כשתרצה להקים משפחה.

ברכת יום הולדת – גיל 25

את כבר בת 25, הגיל הכי כיפי שיש, תחגגי כל חייך עד אין קץ ותטעמי הרבה מהדבש ומעט מהעוקץ, שתגשימי את כל החלומות ותשיגי את כל המטרות. הרבה בריאות, הצלחה ושפע פרנסה, זוגיות טובה ואין סוף אהבה.

ברכה ליום הולדת 20 לנכדה

נכדתי היקרה אני אותך זוכרת יושבת בעגלה וצוחקת צחוק מתוק ומחבקת בובה מאז חלפו שני עשורים הילדה הקטנה שזכרתי הפכה לבת עשרים אאחל לך נכדה מקסימה שתמיד תרגישי נאהבת ואהובה שתוכלי להגשים את כל המשאלות שאת רוצה ושתחיי עד מאה ועשרים שנה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לנובי גוד | ברכות לסילבסטר

ברכה לנובי גוד וסילבסטר

ברכות להצלחה במבחן | ברכות לפני מבחן

ברכה למבחן

ברכות ליום האישה

ברכה ליום האישה

ברכות לבת מצווה

ברכה לעליה לתורה

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות מזל טוב לבני משפחה

ברכות לסוכות

ברכה לסוכות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)