ברכה לגיל 3 – 10

איך שהזמן טס!

אתם זוכרים את היום שבו הוא הגיע לעולם כאילו זה קרה רק אתמול. בשנים האחרונות הוא המשיך לגדול ולהתפתח ולמד נושאים חשובים בבית הספר, יצר קשרים משמעותיים עם חברים והכניס המון אור לחיים שלכם. לכבוד יום ההולדת של הבן שלכם חשוב להביא לו ברכה מרגשת שתעשה לו שמח על הלב ותביע את הרגשות החמים שאתם רוחשים כלפיו. 

בברכה תוכלו לכתוב על הדרך שעברתם, על התהליך שעוד צפוי לו בשנים הקרובות ועל הקשר ההדוק שלו איתכם. בשביל לעזור לכם במלאכת הכתיבה המורכבת, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם השראה. תהנו!

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 5

נסיכה שלנו יומולדת 5 שמח, עם חיוך מתוק , שסביבך הכול פורח. רצינו לאחל לך, נסיכתנו הקטנה, שתמיד תפגשי באושר וצחוק בכל פינה. שהשמש תחייך אליך, ותחמם את זיו פנייך, והלוואי שיתגשמו כל חלומותייך. אומרים מזל טוב, אבל המזל כולו שלנו, ילדה מלאה אור , שעושה טוב בלב לכולנו.

ברכה ליום הולדת לגיל 4

לא להאמין שגדלת בשנה. כל כך כיף אתך שכל יום עובר כל כך מהר. אתה חכם, מצחיק, שובב, מתוק, טוב לב ושובר לבבות. אין ילדה בגן שלא אוהבת אותך וגם הגננת מאוהבת. תמשיך לגדול ולהיות מי שאתה – אתה ילד מדהים!

ברכה לום הולדת לילד בן 9

בן אהוב שלנו, עברו חלפו תשעה אביבים, ברכה שלוחה ממנו, הוריך האוהבים, שתמשיך להיות ילד נפלא ומוצלח, שתגבור על קשיים, ובכל הצלחה תשמח, שתהיה בריא, חרוץ, טוב לב ומאושר, נאחל לך מכל הלב ילדנו המקסים והיקר!

ברכות ליום הולדת לילד בן 3

ילדון יקר שלנו, היום אתה בן שלוש, חומד שכזה מכף רגל ועד ראש, מפטפט בלי הרף, חכמולוג, סקרן, קפצן ומשתובב, ומי שרק מכיר אותך – בלי שום ספק אותך אוהב. יום הולדת שמח, ילד שלנו, המון בריאות ואושר מכל הלב!

ברכה ליום הולדת לגיל 6

בגיל שש אתה כבר ילד בוגר לומד לקרוא ולכתוב, עם הכל מסתדר לומר גם חשבון בחריצות והקשבה מקבל מהמורה כל יום מילה טובה יום הולדת שמח ילד שלנו אוהבים אותך מלא – כולנו.

ברכה ליום הולדת בן 7

יום הולדת שבע שמח ילד שלנו המון חיבוקים ונשיקות מכולנו אוהבים אותך עד השמים ובחזרה פשוט כי אתה ילד מקסים נורא תמשיך להיות שמח וחכם מאבא אמא ואחים גם.

ברכה ליום הולדת לבת 10

יום הולדת שמח ילדה יפה שלנו רק אתמול נולדת וכבר חוגגגת עשר איתנו מתרגשים ולא מאמינים איך גדלת כל כל מהר ועושה תמיד הכל הכי טוב שמסתדר תמשיכי להיות כמו שאת ולא אחרת נפלאה חכמה והכי נהדרת.

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 7

מזל טוב נכדתי האהובה והיקרה ליום ההולדת השביעי שהגיע בלי התראה כי רק אתמול נולדת וחיבקתי אותך חזק מאד והיום את כבר גדולה ויודעת עוד ועוד תמשיכי ככה לגדול ולהיות ילדה נהדרת ממני סבתא שלא מאמינה שאת כבר כזו בוגרת.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 8

8 שנים חלפו והיום את חוגגת יום הולדת עוד כשהיית תינוקת ידענו שאת הכי מיוחדת מזל טוב לדה שלנו חכמה, רגישה ומצחיקה עד דמעות מאחלים לך שתגשימי את כל החלומות אנחנו נעשה הכל כדי שתהיי מאושרת מאחלים לך יום הולדת הכי שמח, את ילדה לתפארת.

ברכה לגיל 6

ילדה שלנו אהובה וגדולה לכבוד יום הולדת 6, רצינו בתור התחלה להגיד לך כמה שאת אהובה כמה אור את מכניסה לחיינו כמה משמעותית את בשבילנו נסיים באיחולים של מזל טוב ושמחה שתהני מכל צעד ותעברי כל משוכה שתצליחי, תפרחי ותהיי לנו בריאה נשיקות וחיבוקים מכל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לבת 8

זה מרגיש לפעמים כאילו לפני שניה הגעת לעולם ומבלי ששמנו לב, הזמן עף וגדלת להיות הילדה המדהימה שאת ילדה מצחיקה, חכמה שאהובה על כולם אין לנו ספק שאת תגדלי להיות אדם טוב ומושלם מאחלים לך שפע של הצלחות וחברים ושלא תשכחי שאותך אנחנו הכי הכי אוהבים!

ברכה לילדה בת 6

לילדה הכי מתוקה בעולם מאחלים לך המון מזל טוב לכבוד יום הולדתך המושלם שתקבלי הרבה מתנות, שתחגגי עם כל החברות שתביעי משאלה גדולה ותכבי את הנרות שיהיו סביבך הרבה חברים ושתהיי שמחה כל החיים אוהבים אותך מכל הלב והנשמה המשפחה.

ברכה ליום הולדת 7

לילדה הכי מתוקה בעולם יש היום יום הולדת! מאחלים לך את כל הטוב שיש לעולם להציע שהעוגה האהובה עלייך ביותר תגיע שיבואו מלא חברים וחברות לחגיגה ושלא תשכחי להגיד תודה על כל מתנה תמשיכי להיות ילדה חייכנית ושמחה אוהבים אותך הכי הרבה בעולם – המשפחה.

ברכה לגיל 10

——— המקסים, חגיגות יום הולדת 10 והראש בעננים 🙂 כמה כיף ילד להיות וכל יום דבר חדש לגלות, ואיזה כיף את יום ההולדת לחוות. זה היום שלך, השמחה שלך והגענו כולנו לחגוג יחד אתך. אוהבים ומאחלים מזל טוב, בריאות, משחקים וחברים טובים, תישאר כפי שאתה – ילד מקסים!

ברכה ליום הולדת לילדה בת 7

______ המתוקה, ילדה חיננית, אוהבת ושמחה, כזאת שמשמחת את כל המשפחה. אני מאחלת לך שתצליחי בלימודים, שתרכשי לך הרבה חברים טובים שתזכרי תמיד לצחוק וילדה מקסימה כפי שאת תמשיכי להיות. שכל משאלות ליבך יתגשמו ושבך אבא ואמא כמו תמיד יתגאו.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 10

יום הולדת שמח לילדה שצחוקה המתגלגל מגיע עד הירח, גיל עשר הוא גיל משמח, גיל של הנאות וזמן להתבדח. המשיכי כפי שאת, חייכנית ומנומסת, כזו שבלימודים משקיעה ומתאמצת. שתצליחי בכל שתרצי ומה שאת אוהבת תמיד תעשי. לילדה שקל לאהוב מאחלים הרבה מזל.

ברכה ליום הולדת לילד בן 5

יום הולדת חמש, יום הולדת של כיף, גדלת כל-כך יפה, אתה מקסים ומכבד, אתה ילד שכולו לב. אני מאחלת לך הרבה בריאות, שתגשים כל משאלה ובליבך תמיד תהייה שמחה. המון מזל טוב ושפע איחולים, שתזכה להרבה ימים מאושרים. מאתנו, חיבוקים ונישוקים.

ברכה ליום הולדת שמונה

שמונה שנים כבר עברו מהיום שנולדת, כל-כך מהר ויפה גדלת, לילד גדול ברגע הפכת. היום יום הולדתך, יום גדול ואברך אותך בכל, בשמחה בלי סוף, בחיוך מתוק, בחברים מלא ושכל מה שתרצה יקרה. שלל מתנות והפתעות בשבילך, ממני באהבה.

ברכה לגיל 9

ילדה מתוקה, חייכנית ואהובה, היום את חוגגת יום הולדת 9 והשמחה גדולה, שתהיי מאושרת, בריאה וצוחקת, שתצליחי בכל ותדעי תמיד עד כמה את מוכשרת. שתרכשי חברים טובים ותסבי גאווה להורים. מזל טוב והרבה אהבה, מאתנו, כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת – בת 5

_____ הנסיכה, יום הולדת 5 לילדה שאין כמותה, שיהיה יומך שמח ומבדח, שתיהני מכל רגע ושחייך יהיו ללא פגע. שתבלי ותשחקי עם כל החברים ותשמרי תמיד על שמחת החיים. שצחוקך ימשיך להתגלגל ולכל מצב בחיים תצליחי להסתגל. באהבה, מכל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לבת 10

עשר שנים ראשונות עברו וכל-כך הרבה השתנה, גדלת ונעשית ילדה פיקחית, נבונה ומקסימה. עשור ראשון בחיים הסתיים, ועוד עשורים רבים עומדים להתקיים. מאחלים לך שתלמדי דברים חדשים ושתרכשי הרבה חברים טובים, תגשימי חלומות ותמשיכי כמו שאת מיוחדת להיות.

ברכת יום הולדת – בת 4

לחיינו הגעת לפני 4 שנים והפכת אותנו להורים מאושרים, ילדה כל-כך מקסימה, חייכנית, צוחקת וכה נעימה. לפנייך החיים פרושים, נדאג עבורך לשביל של שושנים. שתצחקי תמיד, תהיי בריאה וחזקה ותגשימי כל משאלה. מזל טוב וימים שמחים, באהבה גדולה, שלך – ההורים.

ברכה לילדה בת 10

______ המקסימה, את כבר בת 10, ובגילך להיות עשר, זהו המסר! שתמשיכי להיות שמחה וחייכנית, בוגרת ועצמאית. שתכירי הרבה חברות חדשות ותאהבי בקרבתן להיות, שתצליחי בלימודים ותסבי גאווה להורים. שחייך יהיו מלאי צחוק ואהבה, נתראה כאן שוב – בשנה הבאה.

ברכה ליום הולדת לילד בן 9

יום הולדת 9 ל______ המקסים. שתמשיך להיות כזה נדיב שאת כולנו מדהים, שתשמח ביום זה וכל החיים, שתצליח בלימודים ותסב גאווה להורים. שתכיר כל הזמן חברים חדשים ותקבל מתנות שוות והרבה פינוקים. ביום זה אותך נשמח ונהנה כל-כך מצחוקך המבדח.

ברכה ליום הולדת – ילד בן 3

לפני שלוש שנים, היום בו נולדת – הפכנו מאושרים, איך אל מול עניינו ברגע גדלת ולילד כה מדהים – הפכת. מאחלים לך שתמיד תחייך ותשמח, שבקצב שלך בחיים תצמח. תשמור על התום, ככל שתוכל ובכל מקום. מאחלים שאת כל המשאלות תגשים ותישאר כפי שאתה מלא שמחת חיים.

ברכה לילדה בת 8

______ המקסימה, היום את חוגגת שמונה שנים ונאחל לך מכולנו הרבה שמחת חיים. שתמשיכי להיות ילדה נהדרת, חייכנית, אדיבה שבלימודים מצטיינת. מאחלים שתהיי תמיד בריאה, מאושרת ושמחה, שתבקשי בלי סוף משאלות וכתוצאה תראי איך כולן מתגשמות. יום הולדת שמח, שיהיה הוא מוצלח ופורח.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 9

את בת 9 שנים, נחגוג לך יום הולדת על אלו יובלים, נברך, נחלק מתנות, נאחל איחולים – שתהיי שמחה כל החיים. שתרכשי אין סוף חברים טובים ותצליחי תמיד בלימודים. את ילדה מקסימה, חייכנית ונדיבה, פיקחית ומלאת נתינה. המשיכי בדרכך ואמן ותזכי תמיד לאהבה.

ברכה לילדה בת 9

יום הולדת 9 לילדה המתוקה, יום הולדת 9 מלא בשמחה. שתצליחי השנה וכל אלה אחריה, שתהיי חזקה ובריאה, ושתישארי תמיד כה מקסימה. תכבי נרות, תאכלי עוגה, תבקשי לטובתך עוד משאלה, שיהיה מזל טוב ובלי סוף אהבה.

ברכה לגיל 6

יום הולדת שמח, אתה בן 6, הגיל הכי מרגש שיש, בקרוב לכיתה א' תעלה וילד גדול – תהייה. ליום הולדתך נאחל הרבה הצלחה ושמחה, שתרכוש הרב חברים ותזכור את חלומותיך להגשים. שיתגשמו לך כל המשאלות וחייך יהיו מלאי הפתעות.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 8

שמונה שנים כבר עברו ופנייך היפות אין אדם שלא סנוורו, גישתך הנעימה והמנומסת חוצה כל ים וכל יבשת. יום הולדתך הגיע, עם ברכה מהלב ומתנה נפתיע. נאחל לך מזל טוב ובריאות, שמחה, צחוק ורוח שטות. שתגשימי את כל חלומותייך, ותצליחי רבות בלימודייך.

ברכה ליום הולדת 5

היום אתה בן 5 וזה את כולנו מרגש, שתדע שאתה ילד מתוק, חכם והכי טוב שיש. אנחנו מאחלים שתגדל בכיף ושממשחקים, שירים וריקודים – לא תתעייף. שתהייה שמח ותזכור שמותר גם לפעמים להיות עצוב, אבל בסוף לשמחה מהר מאוד לשוב. מזל טוב לך ילד אהוב.

ברכה לגיל 7

שבע שנים חלפו ועברו מאז שערסלנו אותך בידנו ומה נאחל לילד מחמדים ליום הולדת שבעה אביבים ברכה ובריאות הצלחה בלימודים שתמשיך להיות אהוב על החברים ולכבד את ההורים ואת המורים.

ברכה ליום הולדת גיל 3

ילד קטן אדום לחיים מרימים על כיסא עד השמיים מפה על שולחן ועוגה טעימה אורחים מגיעים מרחוק ומהשכונה מאחלים לך שתצליח בחיים ותכבד את ההורים בגיל שלוש אתה כבר ילד גדול המשך עוד ועוד לגדול באושר ובשמחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 3

גיל שלוש הוא גיל מיוחד איך הפכת מפעוט לתינוק שובב לא מפסיק לפטפט פאזלים יושב ומחבר לך נאחל איחולים לבביים שתמיד תצליח בחיים ויום הולדת שלוש הוא התחלה חדשה ללמוד עוד ועוד ולתת אהבה בחזרה.

ברכה ליום הולדת לנכד בן 9

נכדי היקר והאהוב נוספה לך שנה וזה חשוב ילד בן תשע הוא כבר גדול לעשות הכל כבר הוא יכול מה נאחל לך אהוב שלנו שכל משאלותיך יתגשמו שנוכל ביחד תמיד להיות ושנוכל כל מה שתרצה לקנות שתמיד תהיה מוקף בחברים ולא פחות חשוב הצלחה בלימודים.

ברכה ליום הולדת לבן שלוש

עיניים כחולות בנו מתבוננות ופה מתוק שואל המון שאלות על מה ולמה ולא תמיד יש לנו תשובה תמשיך לשאול לחקור וללמוד ולחייך חיוך מתוק מאד לרוץ ולהשתולל להגיד לא בלי להתבלבל תזכור אתה גדול ואתה הכל יכול אינך תינוק קטן אתה הולך לגן.

ברכה ליום הולדת לילד בן 10

אני נרגש ממש אתה מתחיל היום עשור חדש עשר שנים חלפו עברו ופתאום להפתעתי מתינוק קטן ותלותי גדלת להיות נער לתפארת שבו המשפחה כה מתפארת מה נשאר לאחל שתמשיך בלימודים להשתדל שתדע לאחרים לוותר שיתווספו לך עוד שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 9

תשע שנים את חוגגת היום ואת מגשימה חלום מסיבה גדולה וכתר של פרחים הזמנת חברים מהשכונה ואתם רוקדים בשיר ומגינה מה אפשר לאחל אינני יודעת אפשר להתבלבל את כה זורחת אאחל לך שתמשיכי כמו שאת להיות עם התום והתמימות תלמדי איך להיעזר ולעזור לנענע את הראש בחשיבות.

ברכה ליום הולדת לבת 5

חמש שנים עברו עד היום שיחקת חמש שנים חלפו ורק השתוללת עתה את כבר גדולה לא תינוקת קטנטנה לא צריך לשחק כל היום סוף כל סוף את יכולה להגשים חלום להכיר את עולם האותיות לשמוע סיפורים ואגדות להיות מוקפת חברים וחברות.

ברכה לגיל 8

שמונה שנים עברו מאד מהר ורצינו בהודעה חגיגית לך לבשר שתגדל ותפרח כמו פרח שחיוך על פניך תמיד זורח שתדע להבחין בין שחור ללבן שתוכל לשכב בנחת על הדשא ולהביט בענן שיהיה לך מעגל של חברים שיקיפו אותך מכל הצדדים שתקבל ציונים טובים במבחנים.

ברכה לגיל 3

הופ טרללה איזו שמחה אתה חוגג שלוש שנים עם חיוך על הפנים מה נאחל לך ילד מחמדים שתדע תמיד להביט מעל העננים לרוץ ולהשתולל עם ילדי השכנים לפתח את הסקרנות וגם לגלות יותר סבלנות לשחק במשחקים שעוד לא ניסת כי קטן היית.

ברכה ליום הולדת בן 7

יום הולדת שבע שנים מאחלים לך רוב איחולים שתמשיך לצחוק כל החיים שתדע להביט מעבר לעננים שתלמד לאחרים לוותר לא לומר להורים אם וכאשר שתמיד תהיה מוקף חברים שתצליח בלימודים שתחיה עוד הרבה שנים שתהיה מרכז העניינים שתחייה בשלווה עוד המון שנים.

ברכה ליום הולדת בן 6

חמש שנים שיחקת חמש שנים רק השתוללת לא הייתה לך סבלנות לא ידעת מהי אחווה ורעות ועתה גיל שש הוא סיבה למסיבה אתה מתחיל דרך חדשה כיתה ומורים תיק וספרים להכיר חברים חדשים לדעת שהדרך לפעמים קשה אבל אתה תצליח להגיע בסוף למטרה.

ברכה לגיל 5

חמש שנים עברו חלפו ולך אנו כותבים ברכה שתדע להנות מהשקיעה שתרוץ אחרי מעוף הפרפר שתדע להבין דבר מתוך דבר שתהיה מוקף חברים רבים וטובים שתמיד תהיה מרכז העניינים שתלמד להכיר את עולם האותיות והמספרים וכך תתחיל עולם חדש לגלות.

ברכה לילד בן 10

עשר שנים חלפו ואתה הפכת מילד לנער עשר שנים עברו ואתה אינך הילד שהיה בעבר פתאום יש לך דעה משלך מתחיל להראות את טוב ליבך איחולים שתבין שהדרך אל המטרה היא לעיתים קשה שתדע שמותר לנוח בדרך הארוכה שתמיד יהיו לצידך חברים טובים גם ברגעים הקשים.

ברכה לילד בן שבע

בבית חגיגה ממתקים ועוגה טעימה באהבה גדולה חברים באים משחקים משחקים כולם אתך מתרגשים ואנו לך מאחלים הצלחה בלימודים שתלמד לעזור ולהיעזר שתהנה מעזרה של חבר הצלחה בכל המעשים שתכיר חברים חדשים כי הוספת שנה למניין בן שבע אתה כמובן.

ברכה לילדה בת 3

עוגה וממתקים זר של פרחים הבית פתוח לכל אורח יש בבית רעש שמח שלוש שנים עברו ואנו חוגגים שלוש שנים חלפו ואנו שמחים לך אנו מאחלים שתמיד תשמחי כל החיים שתהיי במרכז העניינים שתמיד תהיי מוקפת חברים , ותחיי עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 9

תשע שנים עברו ואני שמח ונרגש בטח גם אתה ממש מאחל לך את כל הטוב שבעולם שתמיד תהיה מושלם שתדע להיעזר ולעזור את כל המכשולים לעבור שתדע להנות מרגעים שונים לשים לב לפרטים והעיקר שתזכה עוד המון שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לילדה בת 5

את כבר בת חמש ילדה ממש גדולה עוד מעט בת שש אבא קנה לך מתנה אימא אפתה עוגה הזמינו לבית חברים ומשפחה ואת בתווך עם זר פרחים מחייכת לכל האורחים שמרעיפים עלייך אהבה ומבקשים ממך משאלה מאחלים לך עד מאה ועשרים.

ברכה לילדה בת 4

את כבר בת ארבע שנים אנחנו בך כל כך גאים קנינו בובה מתוקה ועגלה יפה איתך שמחה כל המשפחה מאחלים לך להגשים כל משאלה שתמצאי חברה טובה שתדעי גם לוותר ועם ההורים והאחים לדבר מאחלים לך עולם מושלם זאת הברכה מכולם.

ברכה לילד בן 4

אתה חוגג יום הולדת בחגיגה פשוטה או מפוארת זר פרחים לך על הראש אתה כבר יודע לספור עד שלוש מאחלים לך שתמיד תיתן את כל כולך שתהיה מרכז עניינים ותחייך חיוך עד השמיים שתרווה נחת להורים ושיהיו לך המון חברים.

ברכה ליום הולדת גיל 3

היי, נדמה שרק הרגע נולדת והופ, כבר נגעת בגיל שלוש שנים. המתיקות שהיתה ביום הלידה הפכה להיות גדולה עוד יותר ויצאה משליטה. פלא עצום עד כמה היופי הזה גדל. ומי דיבר על החכמה והחריצות… אבל ביננו, הכי חשוב העליצות. שרק תמשיך להיות חמוד, טוב וקשוב ומתנות תקבל כי אסור להיות עצוב.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 5

לילדה הכי מהממת בגן! אנחנו אוהבים אותך מאוד בכל רגע גם כשאת בוכה או עצובה, ובטח ובטח כשאת מאושרת ושמחה. גיל חמש זה גיל של גדולות, תמשיכי להיות מושלמת, היפה בבנות.

ברכה לילד בן 6

לילד הקסם המדהים שלנו! שפע ברכות מתוקות מכולנו. תזכור שאותך אנחנו תמיד אוהבים, כיף לראות אותך גדל ומבין דברים מורכבים. אתה ילד חכם ומאוד נבון, ומתוק-מתוק… שיגעון!

ברכה ליום הולדת לילד בן 8

גיל שמונה: עדין ילד חמוד, אבל כבר מספיק גדול אתה גדל כל כך מהר שקשה להאמין שעברו השנים ליום הולדתך נאחל, שתצליח ותפרח, תאדיר את הכוח שיש בך וכל יום מחדש תרווה את הוריך בנחת, מרגוע ושמחת הלב.

ברכה ליום הולדת לילד בן 4

בן ארבע אתה היום ונדמה שכל שנה היא כמו חלום אתה גדל יפה וצוחק, בונה ומחבר משפטים וליום ההולדת אותך נברך באין סוף ימים מאושרים תמשיך להיות הכי חמוד בעולם ילד מיוחד, אף פעם לא כמו כולם.

ברכה לגיל 4

גיל ארבע זה כבר לא שלוש ללא ספק, גיל גדול שבו הופכים מפעוטות לילדים שתמשיך להיות הילד הכי מדהים שתמשיך להדביק לכולנו חיוכים גדולים על הפנים תצחיק ותרגש אותנו כמו שרק אתה יודע לפעמים רק מלהביט בך – הלב דומע.

ברכה ליום הולדת 8

לרגל יום הולדתך השמיני נאחל לך שתרגיש תמיד אמיתי שתלך בדרכך לאן שרק תרצה ובלבך הנעים תהיה מרוצה תהיה גאוות הוריך שכבר בך גאים יאללה, תמשיך להביא להם נחת והישגים אתה ילד מושלם ושלו כל כולך חמלה ולב.

ברכה לילדה בת 3

למתוקה שחוגגת שלוש! שתמשיכי ולא תפסיקי לעולם לחייך את בשבילנו כמו ממתק בחיך בכל רגע שאת מביעה שמחה הלב מתרונן ומביע משאלה גם כשאת משחקת – נעים להביט בזאת שרק נולדה וכבר עצמאית.

ברכה ליום הולדת 10

לסיים את העשור הראשון של החיים זה די מרגש מי יתן וכל חייך יהיו צבעונים וירגישו אש שתתרגש מחדש מכל פלא שקיים בבריאה תעריך את הטוב ותגיד כל דבר קטן תודה ושתהיה לך שנה מוצלחת מלאה במשחקים חדשים ויחסים טובים ושמחים עם החברים וההורים.

ברכה לגיל 3

שלוש שנים שאתה בעולם, עומד ניצב חמוד כמו פרח מושלם במשפחה עשויה מזהב לא פלא שיצאת כל כך מתוק ואהוב כדאי לבחור במשפחה הנכונה, זה חשוב מאחלים שתמשיך לגדול 'כמו גדול' ללמוד ולהסתקרן מהכל ולהיות משאבה לייצור נחת להוריך המהממים לכשעצמם.

ברכה ליום הולדת 3

לכבוד יום ההולדת השלישי בחיים אאחל לך שכל חיוכיך יהיו מתוקים שתקבל תמיד משחקים שימושיים שיעשו לך טוב ויעסיקוך שנים. ושגם ההורים, היקרים, היפים ישאבו ממך נחת כמו ממעיינות נובעים.

ברכה ליום הולדת 6

לרגל יום הולדתך השישי, נאחל שתגדל להיות הכי חכם ויפה בבנים. שבית הספר שאל שעריו אתה מתקרב, יתן לך את כל הכלים – כדי להצליח בענק ולהביא את נפשך המיוחדת לידי ביטוי. שתכיר חברים טובים שלעולם לא יציקו לך ותרגיש תמיד באהבת הוריך הנפלאים.

ברכה ליום הולדת 4

לכבוד יום ההולדת הרביעי בחיים, נאחל לך שתגדל להיות גבר שבגברים. שתהיה הכי חכם בכיתה ובמשפחה. שתקבל באהבה רגעים קשים, ותכבד תמיד – את ההורים. הם רוצים בטובתך. תזכור שהם נהדרים.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 6

לילדה החמודה שהיום חוגגת שש נברך אותך שתמשיכי להצחיק ולקשקש – להמציא שירים, בדיחות וסיפורים בלי להתבייש. כי את מוכשרת מאוד ובך אנחנו גאים כל יום. נאחל לך גם שכל חברותיך יאהבו אותך מאוד ותמיד תהיי במרכז העניינים.

ברכה לילדה בת 7

לילדה המתוקה שחוגגת היום שבע אאחל שתמיד תקבלי משמים את ברכת השפע. שתצליחי בלימודים, בכל החוגים והמקצועות שיהיו לך בלי סוף – חברות. ושתמיד יהיו מרוצים ממך. גם ההורים, גם המורות.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 4

לחמודה שלנו שחוגגת היום ארבע שנים! מזל טוב ליום הולדתך. מי יתן ותדעי אין סוף רגעים מאושרים. שתלמדי כל יום משהו חדש על העולם ותגשימי את כישורייך המקוריים. אוהבים אותך ושתמיד תהיי כל כך מהממת!

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 10

לנכדתי שחוגגת היום עשר שנים. אאחל חיים יפים, מהממים, הכי מאושרים. שכל החדשות שיבואו עלייך יהיה טובות. ושיהיה לך זמן לעשות בדיוק את מה שאת רוצה. שתצליחי בלימודים ובחיי החברה. אוהבת אותך, סבתא, שאותך מעריצה.

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 10

לנכדתי האהובה שהיום חוגגת את העשור הראשון. אברך אותך שתצליחי להגשים כל משאלה. שתסתדרי היטב עם ההורים והחברות. ותהיה אהובה על כל המורות. שתגשימי את הכישורים הנפלאים שלך, אחד אחד. אין כמוך נכדה נהדרת, את משהו מיוחד.

ברכות יום הולדת בן 7

היום יום הולדתך השביעי וכולנו מתרגשים, זה ממש טבעי, גדלת במהירות ועכשיו לבית ספר אתה כבר מכין ילקוט. מזל טוב לילד שאי אפשר לא לאהוב, שתהנה ותצחק, תשמח ותאהב, שתרכוש חברים לכל החיים ותשחק הרבה בגן המשחקים. עם הרבה אהבה – מכל המשפחה.

ברכה ליום הולדת – גיל 6

מזל טוב ליום הולדת שש, זהו יום כל-כך משמח ומרגש. אתה ילד מקסים, חייכן ורגיש, את זה כל אחד – יכול להרגיש. שתמשיך בכיף לגדול ולצמוח ובקרוב בשמחה את דלת כיתה א' לפתוח. נאחל בריאות, הפתעות, חברים חדשים והרבה שמחה, אוהבים – כל המשפחה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 3 – 10

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 3 - 10 ?

מנורת ירח תלת מימד מחליפה 16 צבעים