ברכה לגיל 3 – 10

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 3 – 10

איך שהזמן טס!

אתם זוכרים את היום שבו הוא הגיע לעולם כאילו זה קרה רק אתמול. בשנים האחרונות הוא המשיך לגדול ולהתפתח ולמד נושאים חשובים בבית הספר, יצר קשרים משמעותיים עם חברים והכניס המון אור לחיים שלכם. לכבוד יום ההולדת של הבן שלכם חשוב להביא לו ברכה מרגשת שתעשה לו שמח על הלב ותביע את הרגשות החמים שאתם רוחשים כלפיו. 

בברכה תוכלו לכתוב על הדרך שעברתם, על התהליך שעוד צפוי לו בשנים הקרובות ועל הקשר ההדוק שלו איתכם. בשביל לעזור לכם במלאכת הכתיבה המורכבת, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם השראה. תהנו!

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

ברכה לילדה בת 6

לילדה הכי מתוקה בעולם מאחלים לך המון מזל טוב לכבוד יום הולדתך המושלם שתקבלי הרבה מתנות, שתחגגי עם כל החברות שתביעי משאלה גדולה ותכבי את הנרות שיהיו סביבך הרבה חברים ושתהיי שמחה כל החיים אוהבים אותך מכל הלב והנשמה המשפחה.

ברכה לילדה בת 7

לילדה המתוקה שחוגגת היום שבע אאחל שתמיד תקבלי משמים את ברכת השפע. שתצליחי בלימודים, בכל החוגים והמקצועות שיהיו לך בלי סוף – חברות. ושתמיד יהיו מרוצים ממך. גם ההורים, גם המורות.

ברכה ליום הולדת גיל 3

היי, נדמה שרק הרגע נולדת והופ, כבר נגעת בגיל שלוש שנים. המתיקות שהיתה ביום הלידה הפכה להיות גדולה עוד יותר ויצאה משליטה. פלא עצום עד כמה היופי הזה גדל. ומי דיבר על החכמה והחריצות… אבל ביננו, הכי חשוב העליצות. שרק תמשיך להיות חמוד, טוב וקשוב ומתנות תקבל כי אסור להיות עצוב.

ברכה לום הולדת לילד בן 9

בן אהוב שלנו, עברו חלפו תשעה אביבים, ברכה שלוחה ממנו, הוריך האוהבים, שתמשיך להיות ילד נפלא ומוצלח, שתגבור על קשיים, ובכל הצלחה תשמח, שתהיה בריא, חרוץ, טוב לב ומאושר, נאחל לך מכל הלב ילדנו המקסים והיקר!

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 5

נסיכה שלנו יומולדת 5 שמח, עם חיוך מתוק , שסביבך הכול פורח. רצינו לאחל לך, נסיכתנו הקטנה, שתמיד תפגשי באושר וצחוק בכל פינה. שהשמש תחייך אליך, ותחמם את זיו פנייך, והלוואי שיתגשמו כל חלומותייך. אומרים מזל טוב, אבל המזל כולו שלנו, ילדה מלאה אור , שעושה טוב בלב לכולנו.

ברכה ליום הולדת 7

לילדה הכי מתוקה בעולם יש היום יום הולדת! מאחלים לך את כל הטוב שיש לעולם להציע שהעוגה האהובה עלייך ביותר תגיע שיבואו מלא חברים וחברות לחגיגה ושלא תשכחי להגיד תודה על כל מתנה תמשיכי להיות ילדה חייכנית ושמחה אוהבים אותך הכי הרבה בעולם – המשפחה.

ברכה ליום הולדת 6

לרגל יום הולדתך השישי, נאחל שתגדל להיות הכי חכם ויפה בבנים. שבית הספר שאל שעריו אתה מתקרב, יתן לך את כל הכלים – כדי להצליח בענק ולהביא את נפשך המיוחדת לידי ביטוי. שתכיר חברים טובים שלעולם לא יציקו לך ותרגיש תמיד באהבת הוריך הנפלאים.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 10

יום הולדת שמח לילדה שצחוקה המתגלגל מגיע עד הירח, גיל עשר הוא גיל משמח, גיל של הנאות וזמן להתבדח. המשיכי כפי שאת, חייכנית ומנומסת, כזו שבלימודים משקיעה ומתאמצת. שתצליחי בכל שתרצי ומה שאת אוהבת תמיד תעשי. לילדה שקל לאהוב מאחלים הרבה מזל.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 5

לילדה הכי מהממת בגן! אנחנו אוהבים אותך מאוד בכל רגע גם כשאת בוכה או עצובה, ובטח ובטח כשאת מאושרת ושמחה. גיל חמש זה גיל של גדולות, תמשיכי להיות מושלמת, היפה בבנות.

ברכה ליום הולדת לבן שלוש

עיניים כחולות בנו מתבוננות ופה מתוק שואל המון שאלות על מה ולמה ולא תמיד יש לנו תשובה תמשיך לשאול לחקור וללמוד ולחייך חיוך מתוק מאד לרוץ ולהשתולל להגיד לא בלי להתבלבל תזכור אתה גדול ואתה הכל יכול אינך תינוק קטן אתה הולך לגן.

ברכה ליום הולדת לבת 5

חמש שנים עברו עד היום שיחקת חמש שנים חלפו ורק השתוללת עתה את כבר גדולה לא תינוקת קטנטנה לא צריך לשחק כל היום סוף כל סוף את יכולה להגשים חלום להכיר את עולם האותיות לשמוע סיפורים ואגדות להיות מוקפת חברים וחברות.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 9

את בת 9 שנים, נחגוג לך יום הולדת על אלו יובלים, נברך, נחלק מתנות, נאחל איחולים – שתהיי שמחה כל החיים. שתרכשי אין סוף חברים טובים ותצליחי תמיד בלימודים. את ילדה מקסימה, חייכנית ונדיבה, פיקחית ומלאת נתינה. המשיכי בדרכך ואמן ותזכי תמיד לאהבה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לסיום קורס

ברכה לסיום קורס

ברכות לפורים

ברכה לפורים

ברכות לדרך חדשה

ברכה לדרך חדשה

ברכות לברית | ברכות לבריתה

ברכה לברית מילה

ברכה לגיל 40 – 49

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

תגובה אחת על הפוסט “ברכה לגיל 3 – 10

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)