ברכה לגיל 3 – 10

ברכה לגיל 3 - 10 - ברכות ליום הולדת 3 עד 10

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 3 – 10

איך שהזמן טס!

אתם זוכרים את היום שבו הוא הגיע לעולם כאילו זה קרה רק אתמול. בשנים האחרונות הוא המשיך לגדול ולהתפתח ולמד נושאים חשובים בבית הספר, יצר קשרים משמעותיים עם חברים והכניס המון אור לחיים שלכם. לכבוד יום ההולדת של הבן שלכם חשוב להביא לו ברכה מרגשת שתעשה לו שמח על הלב ותביע את הרגשות החמים שאתם רוחשים כלפיו. 

בברכה תוכלו לכתוב על הדרך שעברתם, על התהליך שעוד צפוי לו בשנים הקרובות ועל הקשר ההדוק שלו איתכם. בשביל לעזור לכם במלאכת הכתיבה המורכבת, ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיתנו לכם השראה. תהנו!

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

ברכה לגיל 3

הופ טרללה איזו שמחה אתה חוגג שלוש שנים עם חיוך על הפנים מה נאחל לך ילד מחמדים שתדע תמיד להביט מעל העננים לרוץ ולהשתולל עם ילדי השכנים לפתח את הסקרנות וגם לגלות יותר סבלנות לשחק במשחקים שעוד לא ניסת כי קטן היית.

ברכה לילדה בת 9

יום הולדת 9 לילדה המתוקה, יום הולדת 9 מלא בשמחה. שתצליחי השנה וכל אלה אחריה, שתהיי חזקה ובריאה, ושתישארי תמיד כה מקסימה. תכבי נרות, תאכלי עוגה, תבקשי לטובתך עוד משאלה, שיהיה מזל טוב ובלי סוף אהבה.

ברכת יום הולדת – בת 4

לחיינו הגעת לפני 4 שנים והפכת אותנו להורים מאושרים, ילדה כל-כך מקסימה, חייכנית, צוחקת וכה נעימה. לפנייך החיים פרושים, נדאג עבורך לשביל של שושנים. שתצחקי תמיד, תהיי בריאה וחזקה ותגשימי כל משאלה. מזל טוב וימים שמחים, באהבה גדולה, שלך – ההורים.

ברכה לילדה בת 4

את כבר בת ארבע שנים אנחנו בך כל כך גאים קנינו בובה מתוקה ועגלה יפה איתך שמחה כל המשפחה מאחלים לך להגשים כל משאלה שתמצאי חברה טובה שתדעי גם לוותר ועם ההורים והאחים לדבר מאחלים לך עולם מושלם זאת הברכה מכולם.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 10

יום הולדת שמח לילדה שצחוקה המתגלגל מגיע עד הירח, גיל עשר הוא גיל משמח, גיל של הנאות וזמן להתבדח. המשיכי כפי שאת, חייכנית ומנומסת, כזו שבלימודים משקיעה ומתאמצת. שתצליחי בכל שתרצי ומה שאת אוהבת תמיד תעשי. לילדה שקל לאהוב מאחלים הרבה מזל.

ברכה ליום הולדת לנכד בן 9

נכדי היקר והאהוב נוספה לך שנה וזה חשוב ילד בן תשע הוא כבר גדול לעשות הכל כבר הוא יכול מה נאחל לך אהוב שלנו שכל משאלותיך יתגשמו שנוכל ביחד תמיד להיות ושנוכל כל מה שתרצה לקנות שתמיד תהיה מוקף בחברים ולא פחות חשוב הצלחה בלימודים.

ברכה לגיל 8

שמונה שנים עברו מאד מהר ורצינו בהודעה חגיגית לך לבשר שתגדל ותפרח כמו פרח שחיוך על פניך תמיד זורח שתדע להבחין בין שחור ללבן שתוכל לשכב בנחת על הדשא ולהביט בענן שיהיה לך מעגל של חברים שיקיפו אותך מכל הצדדים שתקבל ציונים טובים במבחנים.

ברכה ליום הולדת לילד בן 10

אני נרגש ממש אתה מתחיל היום עשור חדש עשר שנים חלפו עברו ופתאום להפתעתי מתינוק קטן ותלותי גדלת להיות נער לתפארת שבו המשפחה כה מתפארת מה נשאר לאחל שתמשיך בלימודים להשתדל שתדע לאחרים לוותר שיתווספו לך עוד שנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 5

היום אתה בן 5 וזה את כולנו מרגש, שתדע שאתה ילד מתוק, חכם והכי טוב שיש. אנחנו מאחלים שתגדל בכיף ושממשחקים, שירים וריקודים – לא תתעייף. שתהייה שמח ותזכור שמותר גם לפעמים להיות עצוב, אבל בסוף לשמחה מהר מאוד לשוב. מזל טוב לך ילד אהוב.

ברכה לגיל 9

תשע שנים את חוגגת היום ואת מגשימה חלום מסיבה גדולה וכתר של פרחים הזמנת חברים מהשכונה ואתם רוקדים בשיר ומגינה מה אפשר לאחל אינני יודעת אפשר להתבלבל את כה זורחת אאחל לך שתמשיכי כמו שאת להיות עם התום והתמימות תלמדי איך להיעזר ולעזור לנענע את הראש בחשיבות.

ברכה ליום הולדת לגיל 6

בגיל שש אתה כבר ילד בוגר לומד לקרוא ולכתוב, עם הכל מסתדר לומר גם חשבון בחריצות והקשבה מקבל מהמורה כל יום מילה טובה יום הולדת שמח ילד שלנו אוהבים אותך מלא – כולנו.

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 10

לנכדתי האהובה שהיום חוגגת את העשור הראשון. אברך אותך שתצליחי להגשים כל משאלה. שתסתדרי היטב עם ההורים והחברות. ותהיה אהובה על כל המורות. שתגשימי את הכישורים הנפלאים שלך, אחד אחד. אין כמוך נכדה נהדרת, את משהו מיוחד.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 3 – 10

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 3 – 10 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 3 – 10 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 3 – 10 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 40 – 49

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכות ליום רביעי

ברכה ליום רביעי

ברכות לחג הקורבן

ברכה לחג הקורבן

ברכות ליום חמישי

ברכה ליום חמישי

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

ברכות לתפקיד חדש

ברכה לעבודה חדשה

One thought on “ברכה לגיל 3 – 10

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)