ברכה לגיל 50 – 59

הבנים עוזבים את הקן

ההורים שלנו היו שם בשבילנו לאורך כמעט שני עשורים. בשנות החמישים של חייהם אנחנו לבסוף עוזבים את הבית ומתחילים את החיים שלנו מחדש בצבא, בלימודים ואפילו בעיר מרוחקת חדשה. לכבוד יום ההולדת של אחד מההורים שלנו, חשוב להביא ברכה מרגשת מהלב שתביע את ההערכה הרבה שאנחנו רוחשים כלפיהם. 

הברכה יכולה לגעת בדברים שהם לימדו אותנו לאורך השנים, בחוויות מיוחדות שעברנו איתם ואפילו בציפיות לשנים הבאות. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה אישית ומיוחדת ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. מאחלים לכם כתיבה מהנה ויום הולדת שמח!  

ברכה לגיל 50 עד גיל 59

ברכה לחברה בת 50

חברתי האהובה, מי היה מאמין? שאת חוגגת היום 50. אומרים שהעולם שייך לצעירים, אבל את מוכיחה לכולם איך כדאי לחיות את החיים. הספקת לעבור חוויות עד בלי די, משפחה, חברים, טיולים, וכל מה שכדאי. בדרכך היפה ,את מאירה כל פינה באמת ובנועם, במסירות ובאהבה אאחל לך רק אושר, בריאות ושמחה ושנזכה לחגוג יחד עוד 50 שנה.

ברכה לאמא ליום הולדת 50

את תמיד אומרת שזה לא הגיל, אלא התרגיל ואת כל כך צודקת. את מתחילה עשור חדש ומרגש ונאחל לך שהוא יהיה מדהים כמו העשורים הקודמים ועוד הרבה יותר. תמשיכי להיות בשלנית נפלאה, בוחרת סרטים משובחת, אוזן קשבת ותומכת וכל מי שאת. מזל טוב!

ברכה לגיסה לגיל 50

גיסתי האהובה, היפה והנהדרת חמישים בשבילי הוא תרוץ ודרך אחרת לומר לך כמה שאני אוהבת ושמחה שזכיתי להיות לך לחצי אחות ולגיסה מאחלת שאחרי מחצית המאה הזאת תזכי לעוד שנים ארוכות ובאות עם הילדים, עם המשפחה, וגם איתי בבקשה מדי פעם לזמן איכות, גיסה עם גיסה.

ברכה קצרה לגיל 50

מזל טוב ליום ההולדת העגול ברכות ואיחולים לגיל חמישים ויותר מהכל תשמור על עצמך, תמשיך להנות מהחיים להגשים חלומות ולהגיע ליעדים בבריאות טובה, בשמחה ובכיף ורק אל תשכח מדי פעם להתעייף.

ברכה לעצמי לגיל 50

אני לא מאמין שהגעתי כל כך מהר לגיל חמישים לפעמים זה נדמה לי שלא רחוק היום בו שיחקתי בגן השעשועים שליקקתי גלידות ולא היה לי אכפת ללכלך את הבגדים ואיך שנהנתי לעשות שטויות ולהיות מוקף בהמון חברים אני מאחל לעצמי שהגיל אף פעם לא יהווה לי מכשול ושתמיד אחלום, אסתקרן ואשתטה בגדול.

ברכה לגיל 50 לדוד

דוד שלי היקר, היום אתה בן 50 לא רחוק היום בו לקחת אותי לימי כיף שבהם עשינו חיים משוגעים! אתה הדוד האהוב עלי, מרגיש שאתה אחי הגדול תמיד סמכתי עלייך וסיפרתי לך הכל מאחל לך שתמיד תישאר צעיר בנפשך ושתזכור שמבין כל האחיינים, אני הכי אוהב אותך!

ברכה לבעל לגיל 55

בעלי היקר, אני ממש מתרגשת היום אתה חוגג יום הולדת! גיל 55 מבחינתי זה גיל המזל, הילדים כבר גדולים מבחינתי לטוס איתך עכשיו לחלל! מאחלת לך שתמיד תישאר האיש הטוב והמדהים שאתה ושלא תשכח אף פעם מי הכי הכי אוהבת אותך!

ברכה לגיל 50 לאח

אחי היקר, מי היה מאמין שאתה כבר בן 50 רק אתמול היינו הולכים אחרי הגן לגינה ואוכלים אינספור ממתקים היום אתה כבר אבא לשלושה ילדים שבהם אתה מטפל במסירות עם אהבה ללא תנאים מאחלים לך שתישאר אדם כזה חזק וטוב ושתמיד תמשיך לאהוב!

ברכה לגיל 52

יום הולדת הגיע ואיתו השמחה, הבלונים והעוגה אין לך מה לדאוג, לא שכחנו ברכה אנחנו יודעים שמילים חשובות לך יותר מהכל שהן גורמות לך להרגיש את הרגשות באופן עוצמתי וגדול אנחנו מאחלים לך איש יקר ואהוב שתהנה מהחיים ושתישאר אלינו תמיד קרוב שהצחוק ימשיך להיות חלק בלתי נפרד מהאישיות שלך ושתדע שאנחנו הכי הכי אוהבים אותך.

ברכה לגיל 50 לחברה טובה

חברה שלי המהממת שהגיעה לגיל חמישים ובכל יום שעובר רק מוציאה את הטוב שיש בחיים את אדם כזה אופטימי עם נפש חופשייה אוהבת את כל מי שסביבה ועוטפת אותם עם המון אהבה אני ואת מכירות כבר שנים ואני ממשיכה להכיר אותך כל יום מחדש מאחלת לך שתמיד תישארי כזאת מיוחדת ושתחצי כל אתגר בלי חשש.

ברכה לחבר לגיל 50

לחבר שהוא מזמן כבר הפך לאח מה אני יכול לאחל לאדם כזה מדהים ומפוקח? שתמשיך להיות צעיר בנפשך ולהנות מהחיים לטוס לחופשות בחו״ל ולכבוש אינספור יעדים שהאהבה שלך עם האישה רק תלך ותפרח למימדים עצומים ושהילדים יהיו תמיד שמחים ובריאים אוהב אותך מכל הלב והנשמה יום הולדת שמח עם מלא אהבה.

ברכה לגיל 50 לחברה לעבודה

חברה שלי היקרה אמנם הכרנו לפני כמה שנים בעבודה אבל כבר מזמן אני מרגישה כאילו את כמו משפחה תמיד דואגת, שואלת ומתעניינת באיך עבר עליי היום נותנת לי מהלב בלי תנאי, מאפשרת לי לחלום תודה שאת תמיד לצידי ועל מי שאת בשבילי אוהבת אותך הכי בעולם, יום הולדת שמח אחותי.

ברכה לגיל 59

יום הולדת שמח מאחלים לך שתמיד הלב שלך יהיה שמח ומאושר שהילדים יביאו לך שקט ושתחייה את החיים בנחת שתמיד תעשה דברים גדולים מהחיים בלי שום פחד. שתמשיך להיות בעשייה ולעשות לעולם טוב ושלעולם לא תפסיק את עצמך לאהוב.

ברכה לגיל 50 לחברה

לחברתי היקרה שמזמן כבר הפכה למשפחה מה אני יכולה לאחל לאחת כזו שיש לה הכל? לא מאמינה שהגעת כל כך מהר לגיל חמישים עד לפני שניה הצקנו להורים והברזנו משיעורים לא סתם אומרים שהזמן עובר מהר כשנהנים מאחלת לך את כל האושר והאהבה שיש בעולם שתזכרי תמיד שחברה שלך אוהבת אותך יותר מכולם!

ברכה ליום הולדת חמישים

יום הולדת שמח לכבוד הגיל המיוחד שלך גיל חמישים זה כבר לא צחוק יש לך אחריות על עצמך, ממש אזרחית שומרת חוק זהו הגיל שמתחילים באמת להנות מהחיים שהילדים כבר גדלים ודי לבד מסתדרים מאחלים לך שתהני מכל חוויה שתעשי שבעולם תסעי ושאותנו לעולם לא תשכחי.

ברכה לבעל לגיל 50

______ בעלי היקר, זכות נפלה בחלקי לחלוק אתך את חיי ולבנות אתך ביתי, אני מודה לך על חיים שהם שיעור, שיעור על התחשבות, נתניה וויתור. מזל טוב ליום הולדת 50, שתמשיך ליהנות מהחיים, שתזכה לבריאות, שמחה ונחת מהילדים. אוהבת אותך כל יום מחדש.

ברכה מיוחדת לגיל 50

עברת כברת דרך וחיית כמו בסרט, גיל 50 וכאילו אתה רק בן 20, שתמשיך להיות צעיר לנצח ולהשאיר את כל המשפחה במתח. אדם מיוחד, כמוך יש רק אחד, נאחל רבות שפע הצלחות, שתגשים בחייך את כל המשאלות. באהבה – כל המשפחה.

ברכה לגיסה – גיל 50

גיסתי הפכת להיות כבר לפני הרבה שנים והנה הגענו ליום הולדתך ה-50, אישה נפלאה שאת, בליבי אלייך אין סוף ברכות ואיחולים. שתזכי למצוות, בריאות ואריכות ימים. שתמשיכי לחייך ולכבוש את כולם, ודעי כי מגיע לך כל הטוב שבעולם.

ברכה לגיסה לגיל 50

גיסתי כ-אחותי, אחת משלי, יש לך היום יום הולדת וזוהי חגיגה נהדרת. גיל 50 – זהו גיל מדהים, תחגגי אותו כעת ותמשיכי לחגוג כל החיים. שתהיי בריאה, חזקה ומיושבת, בטוחה ומחויכת. תצליחי אמן בכל שתרצי, ותשיגי כל דבר בו תחפצי.

ברכה קצרה לגיל 50

גיל 50, מחצית המאה, שתעבור יום זה בשמחה והנאה. שתזכה להרבה בריאות ואושר ותמשיך תמיד לשמור על כושר. אתה שנון, טוב לב וחכם, גבר גבר, מסור ונאמן, מאחלים שתהייה שמח, מאושר וחייכן כל הזמן, שתגשים חלומות ותזכה בחייך לכל הברכות.

ברכה לאבא – יום הולדת 56

56 שנים אתה חוגג היום, אבא שלנו, אבא שהוא חלום, יום הולדת שמח לאיש הכי זורח, חיים מאושרים לאיש הכי מדהים, הצלחה, שפע וברכה לאיש שחייו הם תערוכה. שתשמור בחייך על שמחת החיים, שתזכה לבריאות ואריכות ימים, מכל הלב – הילדים.

ברכת יום הולדת – גיל 50

גיל 50, גיל עגול ומדהים, הבשלות בשיאה, החוכמה, ההבנה, הלמידה, הפכת לאישה שהחיים קטנים עליה. תמשיכי ללמוד, להחכים ולהצליח, אישה כמוך יכולה – את השממה להפריח. תשמרי על הבריאות, תנהגי ביושר ותעשי כושר, מאחלת לך בחיים את כל האושר.

ברכה ליום הולדת 50 – לחבר

חוויות אין סופיות עברנו יחד, התגברנו תמיד על כל פחד, לימדת אותי אומץ מהו, גם כשכל הצרות יחד באו. חברי היקר, יום הולדתך ה-50, עכשיו זה העיקר. שתהא שמח, בריא ומאושר. שתגשים חלומות ותאהב כמו באגדות. שפע ברכות והצלחות.

ברכה ליום הולדת 55

יום הולדת חמישים וחמש זה מיוחד כבר מעצם המספר, אבל זה הכי מיוחד כי זה שלך וכמוך יש רק אחד. אומרים שחמש מסמל את האחדות בעולם וזה מסתדר לי עם טוב ליבך המושלם. ליום הולדתך אאחל לך שתהייה בריא, שתזכה להצלחה, בריאות פרנסה והגשמה.

ברכה לחברה ליום הולדת 50

50 יובלים שאת ביקום נמצאת, 50 שנים שאין דבר שאת בו לא מתמצאת. אנו חברות מגיל ילדות ומאז ומתמיד היית בעלת יכולות נתינה והתחשבות. יום הולדתך הגיע ורציתי במתנה ואיחולים להפתיע, מאחלת לך בריאות והצלחה, הגשמת חלומות ושפע פרנסה.

ברכה לגיל 50 לגבר

יום הולדת היא חגיגה לעניין הרי נוספה לך עוד שנה למניין אך יום הולדת חמישים היובל זה לא רק מספר לא להתבלבל מה נאחל לך איש יקר שתמשיך להיות אדם נהדר אושר ועושר עד סוף הימים נחת מהילדים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 50 לבעל

בעלי האהוב והיקר כל העולם היום אתך שר לחגוג יום הולדת זו סיבה למסיבה אך אין דומה אותה הרגשה לחגיגת יום הולדת יובל לא להתבלבל מה נשאר לאחל לאדם מושלם הבעל הכי טוב מכולם המשך והצלח בכל מעשיך היה אהוב על חבריך והמשך להוסיף שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לאבא גיל 50

אבא הגעת לגיל המרגש ואני כל כך מתרגש זהו לא סתם יום הולדת עגול לאבא שהוא בשבילי הכל יום הולדת יובל לא להתבלבל אבא יקר ואהוב אתה לי כה חשוב המשך להיות לי מגן ותומך בכל מקום שאליו אני הולך שנחיה בנחת ושלווה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 50 לאישה

יום הולדת יובל הוא סיבה להתפעל להודות על שנים שחלפו על הצלחה בחיים וילדים שגדלו יום הולדת יובל הוא לא סתם חגיגה זו סגירת מעגל על תקופה שחלפה יש לך הזדמנות להתחיל מחדש אני אומר זאת בלב נרגש להשקיע יותר בעצמך ולא רק באחרים לפתח תחביבים חדשים חיים טובים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לגיל 50

גיל היובל הוא לא סתם מספר להראות איך הזמן עבר לחגוג יום הולדת זו תמיד חגיגה נהדרת להיות בגיל חמישים זו שמחה על שעברו השנים ברעות ואהבה שמחה וברכה והכי חשוב לומר את הברכה הרגילה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לאחות ליום הולדת 50

חגיגת יובל זהו לא רק מספר לא להתבלבל חמישים שנה עברו כמו חלום ואת חוגגת יום הולדת היום הגשמת כבר את כל המשאלות זכית לילדים ובכלות בעבודה הצלחת להגשים חלומות המשיכי להיות אוזן קשבת לחברה לתת פתרון לכל צרה ואני מגיש לך צרור ברכות עד מאה ועשרים תמשיכי להיות.

ברכה מיוחדת לגיל 50

השופר תוקע שברים ותרועה העולם עובר לדום בכניעה שנת היובל הלא היא שנת החמישים נכנסת בשמחה וריקודים שתהא זו שנה נפלאה שנה של רעות ואחווה של הצלחה ואהבה של הנאה מרגעים קטנים של שמיים כחולים ירח וכוכבים שנה שתסמן תחילתה של תקופה מיוחדת במינה.

ברכה ליום הולדת לאימא ליום הולדת 56

אימא שלי חוגגת חמישים ושש שנים אנחנו כה מאושרים ברכות אנו לך מרעיפים ובעיקר מעריכים לא ידענו מה מאחלים לכן החלטנו לתת לך את הברכות הלוואי שתדעי ללכת בין הטיפות לתת לעצמך זמן בין המשימות למלאות נאד באהבה ובחמלה לתת לילד בכל גיל נשיקה חמה.

ברכה לאחות לגיל 50

לאחותי היקרה הגעת לגיל היובל אחות אהובה לא להתבלבל אחות מקסימה לגיל הזה יש חשיבות את מבינה בגיל הזה פתאום יש לך זמן לעצמך את יכולה למצוא זמן בבריכה לשכשך לפתח תחביבים חדשים ולהיות יותר בקשר עם הילדים ולהנות מהנכדים.

ברכה לגיל 50 לאחות

אחותי היקרה גיל יובל הוא לא סיבה לדאגה קחי לך פסק זמן והסתכלי על ענן לבן תגלי שיש בו משהו לעניין תני לי יד ונצעד בשדרה לא נחשוב על ילדים ועבודה תכירי תחביבים אחרים וגם חדשים ותחדשי קשר עם חברים ישנים.

ברכה ליום הולדת 50 לאחות גדולה

אחותי הגדולה גיל היובל תקופה נפלאה את יכולה לתת לעצמך וגם לאחרים ילדיך כבר אינם קטנים מותר לך לחפש תחביבים חדשים להנות מהיופי של השמיים הכחולים יש לך עבודה מסודרת בעל וילדים אחותי המושלמת המשיכי כך עוד שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לבעל ליום הולדת 50

בעלי היקר לא ידעתי מה לברך אותך כבר שתמיד תהנה מריח חבצלות שתוכל להריח ריח של חלות טריות שתתענג על קולו של השעון שמעיר אותך בבוקר לקום ראשון שתצליח להתמיד בעבודה שתעלה מעלה מעלה בדרך ישרה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה מצחיקה לגיל 50

הגעת לגיל יובל לא להתבלבל הקיץ חלף והחורף עבר ואתה תמיד כאן נשאר נאחל לך שתזכה לשנים ארוכות נעימות וטובות שתלמד לרוץ בין הטיפות להביט על הגשם בחלונות ועוד רצינו לומר מספר מילים שתחיה עד מאה ועשרים בהצלחה אוהב אותך מכל הנשמה.

ברכה ליום הולדת 50 לגבר

גיל היובל מה שונה בו אתה שואל בגיל עשרים היית נער לא רציני בשלושים השקעת בעבודה בגיל ארבעים כל העניין נהפך לאישי כי סך הכל רצית לקחת מנוחה בגיל 50 כבר יש לך הכל ילדים משפחה ועבודה מסודרת אנחנו מאחלים שתדע בעצמך ותמשיך לגדל ילדים לתפארת.

ברכה לגיל 50 לאישה

הגעת לגיל חמישים עכשיו את במרכז העניינים אז מה לך מאחלים שתזכי לגלות תובנות חדשות שליבך יאהב תחביבים אחרים שתהני להכין חלות טריות ומאפים שונים שתדעי שמותר לטייל גם בארצות אחרות אבל הכי חשוב מזל טוב לעד המון שנים מוצלחות וברוכות

ברכה ליום הולדת לאימא 50

אימא יקרה יום הולדת יובל זוהי ממש שמחה אנו מאחלים לך באהבה שתמיד תהנו מציוץ הציפורים שתדעי להנות מריחות מתוקים שתאהבי עד בלי די את בשבילנו שי תודה רבה לך על כל העמל וההשקעה שתהני מקול מתוק של תינוקת מתוקה.

ברכה ליום הולדת 50 לאחות

אחותי היקרה יום חגך הוא יום חג יום הולדת יובל הוא שמחה גדולה שמחה אתך כל המשפחה מאושרים באושרך מאחלים לך שתמיד תשמחי עד השמיים ותדעי להסתכל על האמת בעיניים שתדעי מתי צריך לשתוק ומתי לדבר שהאמת לא תוכלי להסתתר תודה על כך שאת אחות טובה נותנת את הלב והנשמה.

ברכה ליום הולדת 50 לאימא

אימא שלי היקרה לך אשלח מתנה ברכה איני יכולה בלעדיך תודה על כך ששתלת בי את ניגונייך מה אאחל לך ביום הולדת יובל אסור לי להתבלבל אאחל לך שתמיד תוכלי לחייך בשמחה שתהני מכל המשפחה שיהיה לך גם זמן לעצמך ותמשיכי לתת את כולך.

ברכה ליום הולדת 50 לחברה

חברתי הגעת לגיל יובל זה גיל חשוב לא להתבלבל אאחל לך כמו שנתתי לך את כולי כך תזכי לתת גם לעצמך שיהיה לך זמן להביט בירח לפתוח את הבית לכל אורח לחבק את הילדים ולשוחח בטלפון עם כל הקרובים מאחלת לך המון שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לאמא לגיל 50

חמישים שנים עברו להם ביעף זה הזמן להביט בכל מה שהשגת בערגה: משפחה, אהבה, בית ועשיה ללא לאות ועצלות. את דוגמה אישית למופת עבורנו, לכל ימי חיינו, והלוואי ותקבלי כל יום מחדש את הכוחות עבורך, עבורנו אוהבים ומוקירים מאוד!

ברכה לגיל חמישים

להגיע לגיל חמישים זאת כבר אמנות. לא פשוט לתחזק חיים יפים ולא למות… אבל נעזוב רגע צחוקים ונברך אותך כמו שכתוב בחוקים: שתמשך הבריאות לעד והרווחים יגיעו אליך ישירות ומהצד. והכי חשוב, השמחה. שתהיה גדולה ותמיד תמיד שלמה.

ברכה לחברה לגיל 50

לחברתי היקרה! לרגל כניסתך לעשור השישי של חייך לך אאחל כך: שתרווי נחת מכל מה שיש לך ולא תתבאסי לעולם על מה שעדין, אין לך שתהני מכל מה שהעולם מציע והלוואי ורק הטוב אותך יפתיע.

ברכה ליום הולדת 50 לאחות

לאחותי האהובה! לרגל כניסתך לעשור השישי של חייך, אומר לך זאת כך: אל תלחצי מהגיל כי ידוע, שגיל אצל נשים – לא סופרים במקום להתעסק במספרים לך אשלח זרים של איחולים שתקבלי את השפע הגדול ביותר בעולם ובכל אשר תפני – תצליחי מעניין גדול ועד עניין קטן.

ברכה לאבא ליום הולדת 50

לאבא היקר! אתה נכנס לעשור השישי של החיים ואנחנו כאן רק כדי לגרום לך לחיות חיים מאושרים יהי רצון שתהיה בריא ושמח, מצחיק ופורח שכל יום יצבע בחייך בצבעים מרגשים שתהנה מיופי הבריאה והפרחים ותרווה נחד מכל הצאצאים היפים.

ברכה ליום הולדת 50 אשת חיל

אשת חיל מי ימצא? בשבילי זאת בכלל לא שאלה מי ימצא? אני מצאתי רק את ואני יודעים היטב עד כמה את כזאת אשה חזקה, אמיצה, אך גם רכה ומלאת חמלה והקשבה תודה רבה לך שאת איתי, תמיד לצידי להתעורר לידך זאת זכות והגיל? שלא יגלו את הסוד לאשה כמוך – הוא רק עושה טוב.

ברכה ליום הולדת 50 לאח

לאחי היקר שהיום עולה שלב שיהיה לך יום הולדת שמח, עצום ורב שישפיע על העשור השישי של חייך אינסוף אהבה ותחושה נעימה. שתהיה כל העשור הבא ובכלל – בריא, חזק, חכם ומאושר ושלבך יאהב את העולם ולא יפסיק לשיר.

ברכה לאמא ליום הולדת 50

אמא, את יקרה לנו מאוד וליום הולדתך העגול – נברך אותך בכל. שחייך יפרחו כשדה נרקיסים – ולא תדעי מה הם כעסים. שמשאלות הלב שלך יצאו אל הפועל – ויתגשמו בלי טורח גדול שתהיה תמיד מאושרת כי אמא יש רק אחת ואנחנו חייבים אותך כה נהדרת!

ברכה ליום הולדת 50 לאבא

להיות בן חמישים ולהיראות כה יפה – זה כבוד גדול אתה אבא יקר שיש לו הכל מגיע לך לרגע – להביט לאחור בסיפוק כי ביננו, החיים שלך הם די 'שיחוק' הלוואי שתמשיך להיות בריא וחזק שיהיה לך תמיד על הפנים חיוך של ממתק.

ברכה לגיל 50

חמסה, חמסה, חמסה כבר חמישה עשורים שאתה קיים מה נעים ומה נחמד, מרגש ומיוחד. הלוואי שכל יום בחיים האלה תרגיש צעיר שתרגיש בדיוק מה שאתה רוצה – לפעמים כמו כפר, לפעמים סוער כמו עיר. ותשמור על הבריאות והיא תשמור עליך. אתה חשוב לנו מאוד!

ברכה מהמקורות לגיל 50

לכבוד כניסתך לעשור השישי של החיים, אאחל לך שתמיד תברך ותתברך מהשמים ומפיות בני האדם. שבורא עולם יתן לך מכל טוב העולם בכל התחומים ויתקיים בך מאמר הפסוק: "וייתן לך האלוקים מטל השמים ומשמני הארץ".

ברכה לגיסה ליום הולדת 50

לגיסתי, שהיא כאחות לי! מזל טוב ליום הולדתך העגול. חמישים זה בקטנה, נשארו לך עוד שבעים שנים עד מאה ועשרים. מאחלך לך שבכל העשורים הבאים תזכי לכל הישועות. שתקטפי את פרחי החיים היפים ולא תחמיצי לעולם הזדמנויות בדרכים.

ברכה ליום הולדת לאבא בן 50

לאבא היקר שהיום חוגג חמישים שנים. יובל זה זמן טוב לתת לך תודה על כל הדברים – שנתת – ושתיתן לנו. כי תמיד אתה נדיב הנדיבים. נאחל גם שתזכה לבריאות בכל אבריך תמיד. שתרגיש טוב בנשמתך ותמצא סיפוק עצום ושמחה בחיים.

ברכה לגיל 57

לרגל הגיעך לגיל 57 אאחל לך שנחגוג יחד שישים, ובכלל, את כל החיים היפים שבטוח הולכים ובאים. מי יתן ואהבת החיים תלווה אותך בכל הצעדים, ששום דבר לא יהיה תקוע – שתרחף עם הזמן, תמיד תחוש רגוע.

ברכה לגיל 50 לחבר

חבר יקר ואהוב יום זה לנו חשוב חגיגת יובל היא לא סתם חגיגה אלא היא סופה של תקופה בגיל חמישים חלק מהחלומות כבר מוגשמים קריירה ענפה מספר ילדים לגאווה נותר לי לאחל המשך להיות כמו שאתה חבר טוב שמח עם חיוך על פנים זורח.

ברכה ליום הולדת 57

ליום הולדתך ה-57, אברך אותך שלעולם לבך יצעק משמחה. שתדע כיצד להתמודד עם כל בושה ומועקה. שהפרנסה תהיה מכובדת ואהובה, ותרווה נחת מהמשפחה ומהאשה. שתמיד יהיו סביבך חברים טובים ומעניינים. ואם אפשר – גם מצחיקים.

ברכה לגיל 50 לבעל

הגעת לגיל חמישים בעל יקר כולם אתך שמחים אתה מוקף הוד והדר גיל חמישים הוא לא סתם יום הולדת מעבר לשולחן הערוך לתפארת אני רוצה לבקש ממך בקשה שרק תמשיך להיות אתה לאהוב את הילדים ולתת מעצמך לאחרים שתמיד תדע אותי לאהוב מכל הנשמה כמו ביום שבו הכרנו לראשונה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 50 - 59 ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית