ברכה לגיל 50 – 59

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 50 – 59

הבנים עוזבים את הקן

ההורים שלנו היו שם בשבילנו לאורך כמעט שני עשורים. בשנות החמישים של חייהם אנחנו לבסוף עוזבים את הבית ומתחילים את החיים שלנו מחדש בצבא, בלימודים ואפילו בעיר מרוחקת חדשה. לכבוד יום ההולדת של אחד מההורים שלנו, חשוב להביא ברכה מרגשת מהלב שתביע את ההערכה הרבה שאנחנו רוחשים כלפיהם. 

הברכה יכולה לגעת בדברים שהם לימדו אותנו לאורך השנים, בחוויות מיוחדות שעברנו איתם ואפילו בציפיות לשנים הבאות. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה אישית ומיוחדת ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. מאחלים לכם כתיבה מהנה ויום הולדת שמח!  

ברכה לגיל 50 עד גיל 59

ברכה לאבא גיל 50

אבא הגעת לגיל המרגש ואני כל כך מתרגש זהו לא סתם יום הולדת עגול לאבא שהוא בשבילי הכל יום הולדת יובל לא להתבלבל אבא יקר ואהוב אתה לי כה חשוב המשך להיות לי מגן ותומך בכל מקום שאליו אני הולך שנחיה בנחת ושלווה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לגיל 50

גיל היובל הוא לא סתם מספר להראות איך הזמן עבר לחגוג יום הולדת זו תמיד חגיגה נהדרת להיות בגיל חמישים זו שמחה על שעברו השנים ברעות ואהבה שמחה וברכה והכי חשוב לומר את הברכה הרגילה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לבעל לגיל 50

______ בעלי היקר, זכות נפלה בחלקי לחלוק אתך את חיי ולבנות אתך ביתי, אני מודה לך על חיים שהם שיעור, שיעור על התחשבות, נתניה וויתור. מזל טוב ליום הולדת 50, שתמשיך ליהנות מהחיים, שתזכה לבריאות, שמחה ונחת מהילדים. אוהבת אותך כל יום מחדש.

ברכה לאבא ליום הולדת 50

לאבא היקר! אתה נכנס לעשור השישי של החיים ואנחנו כאן רק כדי לגרום לך לחיות חיים מאושרים יהי רצון שתהיה בריא ושמח, מצחיק ופורח שכל יום יצבע בחייך בצבעים מרגשים שתהנה מיופי הבריאה והפרחים ותרווה נחד מכל הצאצאים היפים.

ברכה לבעל לגיל 55

בעלי היקר, אני ממש מתרגשת היום אתה חוגג יום הולדת! גיל 55 מבחינתי זה גיל המזל, הילדים כבר גדולים מבחינתי לטוס איתך עכשיו לחלל! מאחלת לך שתמיד תישאר האיש הטוב והמדהים שאתה ושלא תשכח אף פעם מי הכי הכי אוהבת אותך!

ברכה ליום הולדת לאימא 50

אימא יקרה יום הולדת יובל זוהי ממש שמחה אנו מאחלים לך באהבה שתמיד תהנו מציוץ הציפורים שתדעי להנות מריחות מתוקים שתאהבי עד בלי די את בשבילנו שי תודה רבה לך על כל העמל וההשקעה שתהני מקול מתוק של תינוקת מתוקה.

ברכה ליום הולדת 50 לאימא

אימא שלי היקרה לך אשלח מתנה ברכה איני יכולה בלעדיך תודה על כך ששתלת בי את ניגונייך מה אאחל לך ביום הולדת יובל אסור לי להתבלבל אאחל לך שתמיד תוכלי לחייך בשמחה שתהני מכל המשפחה שיהיה לך גם זמן לעצמך ותמשיכי לתת את כולך.

ברכה ליום הולדת 50 לאבא

להיות בן חמישים ולהיראות כה יפה – זה כבוד גדול אתה אבא יקר שיש לו הכל מגיע לך לרגע – להביט לאחור בסיפוק כי ביננו, החיים שלך הם די 'שיחוק' הלוואי שתמשיך להיות בריא וחזק שיהיה לך תמיד על הפנים חיוך של ממתק.

ברכה מיוחדת לגיל 50

השופר תוקע שברים ותרועה העולם עובר לדום בכניעה שנת היובל הלא היא שנת החמישים נכנסת בשמחה וריקודים שתהא זו שנה נפלאה שנה של רעות ואחווה של הצלחה ואהבה של הנאה מרגעים קטנים של שמיים כחולים ירח וכוכבים שנה שתסמן תחילתה של תקופה מיוחדת במינה.

ברכה לאמא לגיל 50

חמישים שנים עברו להם ביעף זה הזמן להביט בכל מה שהשגת בערגה: משפחה, אהבה, בית ועשיה ללא לאות ועצלות. את דוגמה אישית למופת עבורנו, לכל ימי חיינו, והלוואי ותקבלי כל יום מחדש את הכוחות עבורך, עבורנו אוהבים ומוקירים מאוד!

ברכה ליום הולדת 55

יום הולדת חמישים וחמש זה מיוחד כבר מעצם המספר, אבל זה הכי מיוחד כי זה שלך וכמוך יש רק אחד. אומרים שחמש מסמל את האחדות בעולם וזה מסתדר לי עם טוב ליבך המושלם. ליום הולדתך אאחל לך שתהייה בריא, שתזכה להצלחה, בריאות פרנסה והגשמה.

ברכה ליום הולדת 50 לאישה

יום הולדת יובל הוא סיבה להתפעל להודות על שנים שחלפו על הצלחה בחיים וילדים שגדלו יום הולדת יובל הוא לא סתם חגיגה זו סגירת מעגל על תקופה שחלפה יש לך הזדמנות להתחיל מחדש אני אומר זאת בלב נרגש להשקיע יותר בעצמך ולא רק באחרים לפתח תחביבים חדשים חיים טובים עד מאה ועשרים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבת מצווה

ברכה לעליה לתורה

ברכות ליום טוב

ברכה ליום טוב

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכות לחג הקורבן

ברכה לחג הקורבן

ברכות לחנוכה

ברכה לחנוכה

ברכות לפסח

ברכה לפסח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)