ברכה לגיל 50 – 59

ברכה לגיל 50 - 59 - ברכות ליום הולדת 50 עד 59

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 50 – 59

הבנים עוזבים את הקן

ההורים שלנו היו שם בשבילנו לאורך כמעט שני עשורים. בשנות החמישים של חייהם אנחנו לבסוף עוזבים את הבית ומתחילים את החיים שלנו מחדש בצבא, בלימודים ואפילו בעיר מרוחקת חדשה. לכבוד יום ההולדת של אחד מההורים שלנו, חשוב להביא ברכה מרגשת מהלב שתביע את ההערכה הרבה שאנחנו רוחשים כלפיהם. 

הברכה יכולה לגעת בדברים שהם לימדו אותנו לאורך השנים, בחוויות מיוחדות שעברנו איתם ואפילו בציפיות לשנים הבאות. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה אישית ומיוחדת ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. מאחלים לכם כתיבה מהנה ויום הולדת שמח!  

ברכה לגיל 50 עד גיל 59

ברכה לאבא גיל 50

אבא הגעת לגיל המרגש ואני כל כך מתרגש זהו לא סתם יום הולדת עגול לאבא שהוא בשבילי הכל יום הולדת יובל לא להתבלבל אבא יקר ואהוב אתה לי כה חשוב המשך להיות לי מגן ותומך בכל מקום שאליו אני הולך שנחיה בנחת ושלווה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 50 לאח

לאחי היקר שהיום עולה שלב שיהיה לך יום הולדת שמח, עצום ורב שישפיע על העשור השישי של חייך אינסוף אהבה ותחושה נעימה. שתהיה כל העשור הבא ובכלל – בריא, חזק, חכם ומאושר ושלבך יאהב את העולם ולא יפסיק לשיר.

ברכה ליום הולדת 55

יום הולדת חמישים וחמש זה מיוחד כבר מעצם המספר, אבל זה הכי מיוחד כי זה שלך וכמוך יש רק אחד. אומרים שחמש מסמל את האחדות בעולם וזה מסתדר לי עם טוב ליבך המושלם. ליום הולדתך אאחל לך שתהייה בריא, שתזכה להצלחה, בריאות פרנסה והגשמה.

ברכה מיוחדת לגיל 50

עברת כברת דרך וחיית כמו בסרט, גיל 50 וכאילו אתה רק בן 20, שתמשיך להיות צעיר לנצח ולהשאיר את כל המשפחה במתח. אדם מיוחד, כמוך יש רק אחד, נאחל רבות שפע הצלחות, שתגשים בחייך את כל המשאלות. באהבה – כל המשפחה.

ברכה לאבא ליום הולדת 50

לאבא היקר! אתה נכנס לעשור השישי של החיים ואנחנו כאן רק כדי לגרום לך לחיות חיים מאושרים יהי רצון שתהיה בריא ושמח, מצחיק ופורח שכל יום יצבע בחייך בצבעים מרגשים שתהנה מיופי הבריאה והפרחים ותרווה נחד מכל הצאצאים היפים.

ברכה ליום הולדת לאבא בן 50

לאבא היקר שהיום חוגג חמישים שנים. יובל זה זמן טוב לתת לך תודה על כל הדברים – שנתת – ושתיתן לנו. כי תמיד אתה נדיב הנדיבים. נאחל גם שתזכה לבריאות בכל אבריך תמיד. שתרגיש טוב בנשמתך ותמצא סיפוק עצום ושמחה בחיים.

ברכה לגיל 50 לחבר

חבר יקר ואהוב יום זה לנו חשוב חגיגת יובל היא לא סתם חגיגה אלא היא סופה של תקופה בגיל חמישים חלק מהחלומות כבר מוגשמים קריירה ענפה מספר ילדים לגאווה נותר לי לאחל המשך להיות כמו שאתה חבר טוב שמח עם חיוך על פנים זורח.

ברכה ליום הולדת לאימא ליום הולדת 56

אימא שלי חוגגת חמישים ושש שנים אנחנו כה מאושרים ברכות אנו לך מרעיפים ובעיקר מעריכים לא ידענו מה מאחלים לכן החלטנו לתת לך את הברכות הלוואי שתדעי ללכת בין הטיפות לתת לעצמך זמן בין המשימות למלאות נאד באהבה ובחמלה לתת לילד בכל גיל נשיקה חמה.

ברכה ליום הולדת לגיל 50

גיל היובל הוא לא סתם מספר להראות איך הזמן עבר לחגוג יום הולדת זו תמיד חגיגה נהדרת להיות בגיל חמישים זו שמחה על שעברו השנים ברעות ואהבה שמחה וברכה והכי חשוב לומר את הברכה הרגילה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לחברה ליום הולדת 50

50 יובלים שאת ביקום נמצאת, 50 שנים שאין דבר שאת בו לא מתמצאת. אנו חברות מגיל ילדות ומאז ומתמיד היית בעלת יכולות נתינה והתחשבות. יום הולדתך הגיע ורציתי במתנה ואיחולים להפתיע, מאחלת לך בריאות והצלחה, הגשמת חלומות ושפע פרנסה.

ברכה קצרה לגיל 50

גיל 50, מחצית המאה, שתעבור יום זה בשמחה והנאה. שתזכה להרבה בריאות ואושר ותמשיך תמיד לשמור על כושר. אתה שנון, טוב לב וחכם, גבר גבר, מסור ונאמן, מאחלים שתהייה שמח, מאושר וחייכן כל הזמן, שתגשים חלומות ותזכה בחייך לכל הברכות.

ברכה לגיסה ליום הולדת 50

לגיסתי, שהיא כאחות לי! מזל טוב ליום הולדתך העגול. חמישים זה בקטנה, נשארו לך עוד שבעים שנים עד מאה ועשרים. מאחלך לך שבכל העשורים הבאים תזכי לכל הישועות. שתקטפי את פרחי החיים היפים ולא תחמיצי לעולם הזדמנויות בדרכים.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 50 – 59

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 50 – 59 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 50 – 59 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 50 – 59 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לפסח

ברכה לפסח

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)