ברכה לגיל 50 – 59

ברכה לגיל 50 - 59 - ברכות ליום הולדת 50 עד 59

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 50 – 59

הבנים עוזבים את הקן

ההורים שלנו היו שם בשבילנו לאורך כמעט שני עשורים. בשנות החמישים של חייהם אנחנו לבסוף עוזבים את הבית ומתחילים את החיים שלנו מחדש בצבא, בלימודים ואפילו בעיר מרוחקת חדשה. לכבוד יום ההולדת של אחד מההורים שלנו, חשוב להביא ברכה מרגשת מהלב שתביע את ההערכה הרבה שאנחנו רוחשים כלפיהם. 

הברכה יכולה לגעת בדברים שהם לימדו אותנו לאורך השנים, בחוויות מיוחדות שעברנו איתם ואפילו בציפיות לשנים הבאות. בשביל לעזור לכם בכתיבת ברכה אישית ומיוחדת ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. מאחלים לכם כתיבה מהנה ויום הולדת שמח!  

ברכה לגיל 50 עד גיל 59

ברכה לגיל 50

חמסה, חמסה, חמסה כבר חמישה עשורים שאתה קיים מה נעים ומה נחמד, מרגש ומיוחד. הלוואי שכל יום בחיים האלה תרגיש צעיר שתרגיש בדיוק מה שאתה רוצה – לפעמים כמו כפר, לפעמים סוער כמו עיר. ותשמור על הבריאות והיא תשמור עליך. אתה חשוב לנו מאוד!

ברכה לגיל 50 לבעל

הגעת לגיל חמישים בעל יקר כולם אתך שמחים אתה מוקף הוד והדר גיל חמישים הוא לא סתם יום הולדת מעבר לשולחן הערוך לתפארת אני רוצה לבקש ממך בקשה שרק תמשיך להיות אתה לאהוב את הילדים ולתת מעצמך לאחרים שתמיד תדע אותי לאהוב מכל הנשמה כמו ביום שבו הכרנו לראשונה.

ברכה מיוחדת לגיל 50

עברת כברת דרך וחיית כמו בסרט, גיל 50 וכאילו אתה רק בן 20, שתמשיך להיות צעיר לנצח ולהשאיר את כל המשפחה במתח. אדם מיוחד, כמוך יש רק אחד, נאחל רבות שפע הצלחות, שתגשים בחייך את כל המשאלות. באהבה – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת 50 – לחבר

חוויות אין סופיות עברנו יחד, התגברנו תמיד על כל פחד, לימדת אותי אומץ מהו, גם כשכל הצרות יחד באו. חברי היקר, יום הולדתך ה-50, עכשיו זה העיקר. שתהא שמח, בריא ומאושר. שתגשים חלומות ותאהב כמו באגדות. שפע ברכות והצלחות.

ברכה לגיסה – גיל 50

גיסתי הפכת להיות כבר לפני הרבה שנים והנה הגענו ליום הולדתך ה-50, אישה נפלאה שאת, בליבי אלייך אין סוף ברכות ואיחולים. שתזכי למצוות, בריאות ואריכות ימים. שתמשיכי לחייך ולכבוש את כולם, ודעי כי מגיע לך כל הטוב שבעולם.

ברכה לגיל 50 לאישה

הגעת לגיל חמישים עכשיו את במרכז העניינים אז מה לך מאחלים שתזכי לגלות תובנות חדשות שליבך יאהב תחביבים אחרים שתהני להכין חלות טריות ומאפים שונים שתדעי שמותר לטייל גם בארצות אחרות אבל הכי חשוב מזל טוב לעד המון שנים מוצלחות וברוכות

ברכה מצחיקה לגיל 50

הגעת לגיל יובל לא להתבלבל הקיץ חלף והחורף עבר ואתה תמיד כאן נשאר נאחל לך שתזכה לשנים ארוכות נעימות וטובות שתלמד לרוץ בין הטיפות להביט על הגשם בחלונות ועוד רצינו לומר מספר מילים שתחיה עד מאה ועשרים בהצלחה אוהב אותך מכל הנשמה.

ברכה מהמקורות לגיל 50

לכבוד כניסתך לעשור השישי של החיים, אאחל לך שתמיד תברך ותתברך מהשמים ומפיות בני האדם. שבורא עולם יתן לך מכל טוב העולם בכל התחומים ויתקיים בך מאמר הפסוק: "וייתן לך האלוקים מטל השמים ומשמני הארץ".

ברכה לאבא ליום הולדת 50

לאבא היקר! אתה נכנס לעשור השישי של החיים ואנחנו כאן רק כדי לגרום לך לחיות חיים מאושרים יהי רצון שתהיה בריא ושמח, מצחיק ופורח שכל יום יצבע בחייך בצבעים מרגשים שתהנה מיופי הבריאה והפרחים ותרווה נחד מכל הצאצאים היפים.

ברכה ליום הולדת חמישים

יום הולדת שמח לכבוד הגיל המיוחד שלך גיל חמישים זה כבר לא צחוק יש לך אחריות על עצמך, ממש אזרחית שומרת חוק זהו הגיל שמתחילים באמת להנות מהחיים שהילדים כבר גדלים ודי לבד מסתדרים מאחלים לך שתהני מכל חוויה שתעשי שבעולם תסעי ושאותנו לעולם לא תשכחי.

ברכה לגיל 50 לאח

אחי היקר, מי היה מאמין שאתה כבר בן 50 רק אתמול היינו הולכים אחרי הגן לגינה ואוכלים אינספור ממתקים היום אתה כבר אבא לשלושה ילדים שבהם אתה מטפל במסירות עם אהבה ללא תנאים מאחלים לך שתישאר אדם כזה חזק וטוב ושתמיד תמשיך לאהוב!

ברכה ליום הולדת 50 לאימא

אימא שלי היקרה לך אשלח מתנה ברכה איני יכולה בלעדיך תודה על כך ששתלת בי את ניגונייך מה אאחל לך ביום הולדת יובל אסור לי להתבלבל אאחל לך שתמיד תוכלי לחייך בשמחה שתהני מכל המשפחה שיהיה לך גם זמן לעצמך ותמשיכי לתת את כולך.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 50 – 59

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 50 – 59 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 50 – 59 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 50 – 59 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות להולדת הנכד | ברכות להולדת הנכדה

ברכה להולדת הנכד

ברכה לגיל 11 – 15

ברכה לגיל 11 עד גיל 15

ברכות לראש חודש

ברכה לחודש טוב

ברכה לגיל 60 – 69

ברכה לגיל 60 עד גיל 69

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכות להצלחה בטסט

ברכה לפני טסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)