ברכה לגיל 60 – 69

ברכה לגיל 60 - 69 - ברכות ליום הולדת 60 עד 69

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 60 – 69

בשנות השישים של חיינו אנחנו נהנים מההשקעה שלנו. העבודה נמצאת בתקופה רגועה למדיי, הזוגיות מחזקת אותנו והילדים מרחיבים את המשפחה. לכבוד יום ההולדת של הסב או הסבתא הטריים נהדר להביא ברכה מרגשת ליום ההולדת.

בברכה תוכלו להתייחס להורים המדהימים שהם היו ולסבים המקסימים שהם הולכים להיות, לתפקיד המשמעותי שהם לקחו בחייכם ובחוויות המיוחדות שעוד עתידות להגיע.

 לא תמיד קל למצוא את המילים הנכונות לברכה המושלמת. הכתיבה יכולה להיות מסורבלת ומבלבלת והרבה פעמים להסתכם בתסכול. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם כמה ברכות יפות שיתנו לכם קצת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 60 עד גיל 69

ברכה ליום הולדת 65 לסבא

יום הולדת שישים וחמש שמח סבא יקר מאחלים לך את הכי טוב שאפשר בריאות, אושר, נחת מהכל המשפחה עוד הרבה שנים עם סבתא שצריכה לעמוד בקצב שלך אוהבים וגאים להיות הילדים והנכדים שלך ביום ההולדת וגם בכל יום בשנה.

ברכה ליום הולדת 60 לחברה

שישים זה גיל מצויין להגשמת חלומות לכן חשוב שתזכרי שכל הטוב עכשיו יכול לקרות שתקבלי מתנות משמים לרגל החגיגה שלא תדעי צער ותמיד תהיה שמחה ואיך אפשר בלי לברך אותך בבריאות שרק תשמרי עליה והיא תשמור עליך בשפיות בהוקרה רבה, חברתך.

ברכה ליום הולדת 60 לאח

אני יודע שאתה לא אוהב חגיגות מפוארות אבל הרשה לי לאחל לך מספר ברכות בגיל שישים אתה מקבל הזדמנות להתחלה חדשה בתחושה של שלווה ורעות כל יום שלך הוא כמו יום חדש אתה ממש מתחיל מחדש זה הזמן אחי היקר לקחת מעט מנוחה מעומס החיים לשמוע זמר האהוב עליך שר עם חיוך על הפנים.

ברכה ליום הולדת 60 לדודה

לדודתי היקרה! מזל טוב לרגל יום הולדתך המרשים. שתמיד תהיה המאושרת בנשים. שקסם החיות לעולם לא יפוג מימיך. שתתלהבי ותתרגשי כמו ילדה מכל חגיגה וחכמת השנים תתגבר בך שבעתיים. שלכל מקום שתלכי תרדוף אותך הברכה ותשיג אותך, כך שתמיד תהיי ברוכה.

ברכה לבעל לגיל 60

בעלי היקר שנים שנה עברו מאז שהגעת לעולם אהובי הנהדר שישה עשורים עברו מאז שהפכת את העולם למושלם אשלח לך זר פרחים וברכות אאחל לך שיתגשמו לך כל המשאלות שתדע לדלג מעל כל המשוכות אני מתרגשת ממש מאחלת לך שכל יום יהיה בשבילך חדש שתפנה זמן לעצמך ולא רק לאחרים שתזכה לחיות עד מאה ועשרים.

ברכה קצרה לגיל 60

לרגל הגיעך לגיל שישים, אברך אותך שלעולם לא תיפול לקרשים. שתדע מה עושה לך טוב בדיוק וכל יום שעובר תרגיש שהבאת אותה ב'שיחוק'. שתהיה מוקף כל חייך בחברים אהובים, משפחה ומנעמים. בקיצור, אברך אותך פשוט בחיים מאושרים.

ברכה ליום הולדת גיל 60

הזמן עובר כל כך מהר ואנחנו צעירים לא נישאר התקדמת במשך השנים כבר עברו להם שישה עשורים התקדמת בעבודה לתפקיד נחשק ויש לך אישה וילדים אתה לא לבד קבל מאיתנו צרור איחולים וברכות המשך כמו שאתה להיות אושר ועושר ברכה והצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לאבא לגיל 60

אבא יקר יום הולדת שמח לך בן שישים אבל צעיר מאד ברוחך משאיר אותנו מאחור הרבה פעמים מתנשפים העייפים לא עומדים בקצב, קצת איטיים תמשיך ככה אבא יקר שלנו מזל טוב מכל הלב, מכולנו.

ברכה מהתורה לגיל 60

ברוך ה' אשר לא הסיר חסדו מאיתך כבר שישים שנים שאלוקים עמך בכל אשר אתה הולך לרגל יום הולדתך נאחל לך שרק תמשיך להיות טוב שתפיץ את אורך בעולם ותהנה מכל יום מחדש הן ברוחניות והן בגשמיות. מזל טוב!

ברכה לגיל 60 לאמא

לאמא, היקרה בנשים! לכבוד יום הולדתך העגול, אברך אותך בצרור ברכות שיצבע את ליבך באור. שתמשיכי לזרוח ולהיות אמא הכי מדהימה בייקום. את אשה נהדרת שאין לטוב ליבה גבול; מסורה ואוהבת, חומלת ותומכת. לביאה אמיתית, חרוצה בטירוף, תודה רבה שלימדת אותנו כיצד על החיים לעוף.

ברכה לגיל 60 מהמקורות

לרגל כניסתך לעשור השביעי, אברך אותך בברכת ה': יברכך ה' וישמרך, אינשאללה שתשמח כל חייך באהוביך שתחבק את החיים ותשתה אותם כמו יין ישן וכל יום אצלך יהיה משובח מחברו.

ברכה לאבא ליום הולדת 60

אבא יקר אתה חוגג יום הולדת שישים ליבי נרגש ונפחד מאחל לך עד מאה ועשרים שיהיה לך גם זמן לעצמך שתמשיך לתת את כל כולך שתהנה מקול העלים שיהיה לך זמן להביט אל העננים מאחלים לך המון שנים עד מאה ועשרים ונחת מהילדים והנכדים.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 60 – 69

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 60 – 69 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 60 – 69 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 60 – 69 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לשבוע טוב

ברכה לשבוע טוב

ברכות ליום האהבה

ברכה ליום האהבה

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

ברכות לסוכות

ברכה לסוכות

ברכות לבר מצווה

ברכה לבר מצווה

ברכות ליום האישה

ברכה ליום האישה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)