ברכה לגיל 60 – 69

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 60 – 69

לסב או הסבתא הטרייה

בשנות השישים של חיינו אנחנו נהנים מההשקעה שלנו. העבודה נמצאת בתקופה רגועה למדיי, הזוגיות מחזקת אותנו והילדים מרחיבים את המשפחה. לכבוד יום ההולדת של הסב או הסבתא הטריים נהדר להביא ברכה מרגשת ליום ההולדת. בברכה תוכלו להתייחס להורים המדהימים שהם היו ולסבים המקסימים שהם הולכים להיות, לתפקיד המשמעותי שהם לקחו בחייכם ובחוויות המיוחדות שעוד עתידות להגיע.

 לא תמיד קל למצוא את המילים הנכונות לברכה המושלמת. הכתיבה יכולה להיות מסורבלת ומבלבלת והרבה פעמים להסתכם בתסכול. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם כמה ברכות יפות שיתנו לכם קצת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 60 עד גיל 69

ברכה ליום הולדת 60 לאחות

לאחותי היקרה! גיל שישים זו לגמרי מתנה הגעת לשלב שבו אפשר להביט לאחור להיזכר ולצחוק, בלי כאב ולמחוק שחצי החיים השני מתוך 120 שנים יעבור עליך בשלווה ובנעימים שתהני מכל רגע ותצחקי מכל פגע (שלא יגיע).

ברכה ליום הולדת שישים

יום הולדת שישים מסמל את האמצע. אברכך ב'עד מאה עשרים שנים – מתוך שפע'. מי יתן וגם החצי השני שלך החיים יהיה שמח, מעניין ומלא בהפתעות טובות. אאחל גם שתזכה לבריאות איתנה, פרנסה מעולה, ונחת רוח מכל יוצאי חלציך שאותך אוהבים. אין כמוך, את זה כולם יודעים.

ברכה ליום הולדת 60 לחברה טובה

חברתי היקרה! יום הולדת שישים – אין ספק, מרשים. מזל טוב ענק ושפע איחולים. אברך אותך שיהיה לך תמיד בלב – נעים. שתקחי את החיים בקלות ותחזיקי חזק בסיבובים. שהבריאות תהיה שלימה והפרנסה מעולה. ושתרווי כמויות נאות של נחת מהמשפחה הנפלאה.

ברכה לגיל 60 לחברה טובה

לחברה הכי טובה בעולם! כמה מכתבים כבר נכתבו בינינו בעבר ותמיד נשאר לי עוד הרבה מה לומר מאחלת לך את הטוב ואת האושר שיש לעולם להציע שלכל חלום שלך את תצליחי להגיע שתהיי מאושרת ושלווה עם הנכדים ושתהני מכל רגע בחיים!

ברכה לחמה בת 60

לחמותי היקרה! לכבוד כניסתך לעשור השביעי – אאחל שתהיי בריאה כל הזמן. שמבטך על העולם תמיד יהיה אופטימי. שתרווי כמויות אין סופיות של נחת מהמשפחה וכל רגע – תהיה שמחה בכל נימי הנשמה.

ברכה ליום הולדת שישים לחברה

חברה יקרה עברו להם כבר שישים שנה אנו חברות מילדות אהבה ורעות רצינו לך לומר למרות שאת כל החלומות הגשמת כבר ליבנו כה נרגש שהגעת לרגע המרגש ממש בגיל שישים אפשר לפתח תחביבים חדשים לפנות זמן יותר לעצמך וגם לאחרים.

ברכה ליום הולדת 60 לדודה

לדודתי היקרה! מזל טוב לרגל יום הולדתך המרשים. שתמיד תהיה המאושרת בנשים. שקסם החיות לעולם לא יפוג מימיך. שתתלהבי ותתרגשי כמו ילדה מכל חגיגה וחכמת השנים תתגבר בך שבעתיים. שלכל מקום שתלכי תרדוף אותך הברכה ותשיג אותך, כך שתמיד תהיי ברוכה.

ברכה מצחיקה לגיל 60

המון ברכות לכבוד יום הולדת שישים והחיים מעולם לא היו כאלה זוהרים מאחלים לך שתמשיך במלאכה הקשה שעושה לך כל כך טוב שתמיד תהיה מוקף באנשים טובים שרק רוצים אותך קרוב שתמשיך להיות איש משפחה כזה מדהים ושלא תשכח לעולם שאותך אנחנו אוהבים.

ברכה ליום הולדת 60 לאבא

אבא שלי אתה בן שישים נתת את כל החיים בשבילי מה אאחל לך אבא יקר ליבי ממש נרגש ונמהר תודה לך על מי שאתה ועל מה שאתה תודה שלימדת אותי לומר תודה ובבקשה מאחלת לך עם הגיעך לשישים שתהנה מהילדים והנכדים שתדע להקשיב לקול צלילים דקים.

ברכה לאמא לגיל 60

לאמי האהובה! לכבוד יום הולדתך השישים, אאחל לך שחייך יזרמו לעד על מי מנוחות. שתהיי תמיד מוקפת במשפחה וחברות טובות. שתתרגשי בחיים מכל דבר פשוט. ותשיגי את ההצלחות בכל עניין שתבקשי, מבריאות ועד פרנסה, מנחת מהילדים ועד אהבה.

ברכה לגיל 60 – לאבא

אבא מיוחד, גיל 60 – זהו יום חג גיל עגול, הזדמנות נהדרת לומר לך תודה על שעזרת לנו ללמוד ולגדול. שתשמור כל חייך על שמחה ובשפע, שתהייה בריא וחזק ושכל יום יהיה מתוק עבורך כממתק. אוהבים בעוצמה, כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת 65 ולסבא

לסבא יקר אנו חוגגים יום הולדת 65 כבר, שיהיו לך חיים מרגשים ומלאים בברכה, שפע בריאות, אהבה והצלחה. תמשיך להיות הסבא שאתה שמסב לנו הרבה גאווה. אמנם הגעת לגיל 65, אך צעיר אתה ברוח, וזכור הנכדים אוהבים אותך – בזה תהייה בטוח.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום נישואין

ברכה ליום השנה

ברכות לסיום תואר

ברכה לסיום תואר

ברכות לפורים

ברכה לפורים

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכות לעיד אל פיטר

ברכה לעיד אל פיטר

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)