ברכה לגיל 60 – 69

לסב או הסבתא הטרייה

בשנות השישים של חיינו אנחנו נהנים מההשקעה שלנו. העבודה נמצאת בתקופה רגועה למדיי, הזוגיות מחזקת אותנו והילדים מרחיבים את המשפחה. לכבוד יום ההולדת של הסב או הסבתא הטריים נהדר להביא ברכה מרגשת ליום ההולדת. בברכה תוכלו להתייחס להורים המדהימים שהם היו ולסבים המקסימים שהם הולכים להיות, לתפקיד המשמעותי שהם לקחו בחייכם ובחוויות המיוחדות שעוד עתידות להגיע.

 לא תמיד קל למצוא את המילים הנכונות לברכה המושלמת. הכתיבה יכולה להיות מסורבלת ומבלבלת והרבה פעמים להסתכם בתסכול. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם כמה ברכות יפות שיתנו לכם קצת השראה. בהצלחה!

ברכה לגיל 60 עד גיל 69

ברכה לאמא ליום הולדת 60

אמא יקרה, יום ההולדת הוא זמן מדהים להיזכר שזכית במשפחה קרובה ואוהבת, ושאנחנו זכינו בך. גם הנכדים שלך שמחים שיש להם סבתא מקסימה. אנחנו רוצים לאחל לך שפע אושר מכל מעשה ידייך ושכל יום ויום בעשור החדש יהיו שמחים ומאירי פנים.

ברכה ליום הולדת לחברה גיל 60

יום הולדת שישים הוא יום הולדת מרגש גיל שבו כבר אפשר להביט אחורה להנות ממש שיש ממה שהשגת, מהילדים מהמשפחה מכל הדברים הטובים שמקיפים אותך באהבה תשמרי על עצמך בשבילך ובשביל כולם אוהבת אותך מכאן עד סוף העולם.

ברכה ליום הולדת 65 לסבא

יום הולדת שישים וחמש שמח סבא יקר מאחלים לך את הכי טוב שאפשר בריאות, אושר, נחת מהכל המשפחה עוד הרבה שנים עם סבתא שצריכה לעמוד בקצב שלך אוהבים וגאים להיות הילדים והנכדים שלך ביום ההולדת וגם בכל יום בשנה.

ברכה ליום הולדת לאבא לגיל 60

אבא יקר יום הולדת שמח לך בן שישים אבל צעיר מאד ברוחך משאיר אותנו מאחור הרבה פעמים מתנשפים העייפים לא עומדים בקצב, קצת איטיים תמשיך ככה אבא יקר שלנו מזל טוב מכל הלב, מכולנו.

ברכה ליום הולדת לאבא לגיל 60

אבא שלנו היקר, גיל 60 זה כבר לא צחוק לפעמים זה מרגיש לנו כאילו אתה הילד במשפחה שמתנהג ממש כמו תינוק אנחנו מאחלים לך מכל הלב שתמיד תשמור על רוח שטות ושמחה של ילדים ושלעולם לא תשכח שאתה אבא מדהים.

ברכה לגיל 60 לאישה

לאישה הכי יפה בעולם שהגיל עבורה הוא רק מספר מאחלים לך שתמיד הלב שלך יהיה שמח ומאושר שהילדים יביאו לך שקט ושהנכדים יביאו נחת ושתמיד תעשי דברים גדולים מהחיים בלי שום פחד. שתמשיכי להיות אישה מופלאה שמלאה בטוב ושלעולם לא תפסיקי את עצמך לאהוב.

ברכה לבעלי לגיל 60

בעלי היקר והיפה לא להאמין שכבר הגעת לגיל 60 אתה רחוק מלהיראות בגיל הזה! מאחלת לך המון מזל טוב, הצלחה, אושר וים של אהבה שתמיד תצליח ותהיה גאה בדרכך שהאהבה בינינו תמשיך לפרוח לעוד שנים רבות ושתזכור שאשתך אוהבת אותך בכמויות!

ברכה לחברה לגיל 60

יש לי חברה והיא מהממת היא היום בת 60 ובכלל לא נראת את כל כולך נפש צעירה, מצחיקה, את כל מי שסובב אותך את מפתיעה תמיד מלאה ביוזמות חדשות ולא מפסיקה להמציא רעיונות אאחל לך שתמיד תישארי כזו מיוחדת וטובה מחכה לחגוג איתך שוב גם בשנה הבאה.

רכה לגיל 65

איש יקר, היום יום הולדת ואתה בדיוק באמצע העשור של השישים מאחלים לך המון מזל טוב ושתחיה עד מאה ועשרים שתמשיך להיות אבא טוב וסבא שתמיד מפנק את הנכדים שתמשיך לבלות עם חברים ולטוס בעולם לאינספור יעדים והכי חשוב – שתהנה מהחיים!

ברכה לגיל 60

שפע של ברכות ואיחולים לכבוד גיל 60 את ההוכחה לזה שזה לא הגיל אלא שזה התרגיל את נראת כל כך צעירה ויש לך נפש חופשייה אין לנו ספק שהשנה את תעשי לעצמך יום הולדת חגיגה! מאחלים לך שתמשיכי להיות אישה מדהימה שמלאה בטוב ושלעולם לא תפסיקי את עצמך לאהוב.

ברכה לגיל 60 לחברה טובה

לחברה הכי טובה בעולם! כמה מכתבים כבר נכתבו בינינו בעבר ותמיד נשאר לי עוד הרבה מה לומר מאחלת לך את הטוב ואת האושר שיש לעולם להציע שלכל חלום שלך את תצליחי להגיע שתהיי מאושרת ושלווה עם הנכדים ושתהני מכל רגע בחיים!

ברכה מצחיקה לגיל 60

המון ברכות לכבוד יום הולדת שישים והחיים מעולם לא היו כאלה זוהרים מאחלים לך שתמשיך במלאכה הקשה שעושה לך כל כך טוב שתמיד תהיה מוקף באנשים טובים שרק רוצים אותך קרוב שתמשיך להיות איש משפחה כזה מדהים ושלא תשכח לעולם שאותך אנחנו אוהבים.

ברכה לחברה בת 60

לחברה שלי היקרה שהגיעה היום לגיל שישים אני מאחלת לך שפע של אושר, שלווה ואריכות ימים שתהני מהנכדים ומהבילויים המשותפים שלכם יחד שלעולם לא תרגישי פחד שנמשיך להיות חברות כאלו טובות שעל כל דבר בעולם מדברות שנמשיך להנות במשחקי קלפים ושתזכרי שכולם אותך אוהבים.

ברכה לבעל לגיל 60

בעלי, אהובי, יום הולדת 60 שמח ופורח. מזל טוב לאדם שראוי להלל ולשבח. מאחלת לך מכל ליבי שתהייה מאושר ובריא, ושלנצח יהיה לי אותך ליידי. שתגשים חלומות ואת כל המטרות, ושתזכור כי תמיד יש לך למי לפנות. מאשתך, באהבה ובכל העוצמות.

ברכה לחברה – יום הולדת 60

חברתי היקרה, יום הולדת 60, עברת חצי מהחיים, שתזכי לעוד ימים שמחים ומאושרים. מאחלת הצלחה, בריאות ופרנסה, אריכות ימים ואין סוף חיוכים. שיתגשמו כל משאלותייך ותרווי נחת מילדייך, שתאיר השמש את דרכך, מזל טוב עצום – ליום הולדתך. תמיד כאן בשבילך, חברתך.

ברכה ליום הולדת 65 ולסבא

לסבא יקר אנו חוגגים יום הולדת 65 כבר, שיהיו לך חיים מרגשים ומלאים בברכה, שפע בריאות, אהבה והצלחה. תמשיך להיות הסבא שאתה שמסב לנו הרבה גאווה. אמנם הגעת לגיל 65, אך צעיר אתה ברוח, וזכור הנכדים אוהבים אותך – בזה תהייה בטוח.

ברכה ליום הולדת לאבא – גיל 60

יום הולדת 60 לאבא הכי מדהים, שתזכה לחיים מאושרים, מלאים וממלאים. שטוב ליבך יוביל אותך למקומות הכי טובים עבורך, שתגשים חלומות ותשיג בחייך את כל המטרות. שתהא בריא וחזק ותזכה לאריכות חיים מזל טוב ויום הולדת שמח, אוהבים – הילדים.

ברכת יום הולדת לאמא – גיל 60

אמא יקרה שלנו, גיל עגול שכזה הוא סיבה מספיק טובה לחגוג והרבה. נרים אותך עד השמיים על- 60 יובלים ועוד פעם אחת לימים החדשים. שיבואו בשורות טובות ושמחות, שתזכי לכל האיחולים והברכות. תודה על היותך אמא נפלאה, אוהבים אותך כל המשפחה.

ברכה לגיל 60 – לאבא

אבא מיוחד, גיל 60 – זהו יום חג גיל עגול, הזדמנות נהדרת לומר לך תודה על שעזרת לנו ללמוד ולגדול. שתשמור כל חייך על שמחה ובשפע, שתהייה בריא וחזק ושכל יום יהיה מתוק עבורך כממתק. אוהבים בעוצמה, כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת 65

יום הולדת 65, הכי מרגש שיש, יום הולדת 65, זמן לכל החלומות להתממש. שתהייה בריא ותזכה לאריכות ימים, שתישאר צעיר בנפש ומלא שמחת חיים. שתתמלא גאווה מכל המשפחה, ושמסע החיים יהיה עבורך הצלחה גדולה. הרבה מזל טוב וחשוב מכל – תמיד לאהוב.

ברכה לאמא – יום הולדת 60

אמא, מילה אחת עם משמעות ענקית, יש לך יום הולדת היום ורציתי לומר לך – את אמא עולמית. תודה על רגעים מדהימים, על נחת ושלווה, על כל האהבה ! מאחלת לך הרבה כוחות ושנסב לך גאווה, שתמיד תהיי מוצלחת ושמחה ותרגישי שאת חיה בהגשמה מלאה.

ברכה יום הולדת 60 לאישה

את בטח לא מאמינה איך חלפו שישים שנה ובהחלט זוהי סיבה למסיבה גידלת ילדים לתפארת בעבודה את מתקדמת אז הגיע הזמן לדאוג גם לעצמך כמובן איננו יודעים מה לומר זוהי משימה לא קלה בכלל נאחל רק בהצלחה בחיים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת גיל 60

הזמן עובר כל כך מהר ואנחנו צעירים לא נישאר התקדמת במשך השנים כבר עברו להם שישה עשורים התקדמת בעבודה לתפקיד נחשק ויש לך אישה וילדים אתה לא לבד קבל מאיתנו צרור איחולים וברכות המשך כמו שאתה להיות אושר ועושר ברכה והצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת שישים לחברה

חברה יקרה עברו להם כבר שישים שנה אנו חברות מילדות אהבה ורעות רצינו לך לומר למרות שאת כל החלומות הגשמת כבר ליבנו כה נרגש שהגעת לרגע המרגש ממש בגיל שישים אפשר לפתח תחביבים חדשים לפנות זמן יותר לעצמך וגם לאחרים.

ברכה לבעל לגיל 60

בעלי היקר שנים שנה עברו מאז שהגעת לעולם אהובי הנהדר שישה עשורים עברו מאז שהפכת את העולם למושלם אשלח לך זר פרחים וברכות אאחל לך שיתגשמו לך כל המשאלות שתדע לדלג מעל כל המשוכות אני מתרגשת ממש מאחלת לך שכל יום יהיה בשבילך חדש שתפנה זמן לעצמך ולא רק לאחרים שתזכה לחיות עד מאה ועשרים.

ברכה לאישה לגיל 60

את בת שישים וזו שמחה גדולה נביא לך טנא מלא איחולים בשמחה ואהבה בשלום ורעות שתחשבי מחשבה לפני מעשה כי יש לכך חשיבות שתדעי להבחין בין רע לטוב שתוכלי מצרה לפרוח ולגדול שתסתכלי בעיניים לכל הצרות וכך תוכלי להתמודד היטב עם כישלונות.

ברכה ליום הולדת 60 לאח

אני יודע שאתה לא אוהב חגיגות מפוארות אבל הרשה לי לאחל לך מספר ברכות בגיל שישים אתה מקבל הזדמנות להתחלה חדשה בתחושה של שלווה ורעות כל יום שלך הוא כמו יום חדש אתה ממש מתחיל מחדש זה הזמן אחי היקר לקחת מעט מנוחה מעומס החיים לשמוע זמר האהוב עליך שר עם חיוך על הפנים.

ברכה ליום הולדת 60 לגבר

מזל טוב אתה בן שישים זה ממש מרגש ומפעים רוב הצלחה בדרך חדשה תקופה חדשה לפניך נפתחה כבר הגעת לתפקיד משמועותי בעבודה גידלת ילדים וגם נכדים בהנאה והגיע הזמן לפנות זמן לעצמך לפתוח עוד חדר בלבבך תלמד להנות מהשקיעה להתפלא מיופייה של הזריחה להתרגש מצחוק פעמונים להנות מרגעים קטנים עד מאה ועשרים.

ברכה מרגשת לאימא ליום הולדת 60

אימא יקרה אימא אהובה את בת שישים ואנו מתרגשים מודים לך על אוכל טעים על ממתקים ופינוקים על אהבה בלי סוף על אורז ועוף מרעיפים עלייך אהבה ומקווים שיהיה לך הצלחה מאיתנו הילדים והנכדים שתזכי לחיות עוד המון המון שנים.

ברכה ליום הולדת 60 לאבא

אבא שלי אתה בן שישים נתת את כל החיים בשבילי מה אאחל לך אבא יקר ליבי ממש נרגש ונמהר תודה לך על מי שאתה ועל מה שאתה תודה שלימדת אותי לומר תודה ובבקשה מאחלת לך עם הגיעך לשישים שתהנה מהילדים והנכדים שתדע להקשיב לקול צלילים דקים.

ברכה לאבא ליום הולדת 60

אבא יקר אתה חוגג יום הולדת שישים ליבי נרגש ונפחד מאחל לך עד מאה ועשרים שיהיה לך גם זמן לעצמך שתמשיך לתת את כל כולך שתהנה מקול העלים שיהיה לך זמן להביט אל העננים מאחלים לך המון שנים עד מאה ועשרים ונחת מהילדים והנכדים.

ברכה ליום הולדת 60 לאחות

לאחותי היקרה! גיל שישים זו לגמרי מתנה הגעת לשלב שבו אפשר להביט לאחור להיזכר ולצחוק, בלי כאב ולמחוק שחצי החיים השני מתוך 120 שנים יעבור עליך בשלווה ובנעימים שתהני מכל רגע ותצחקי מכל פגע (שלא יגיע).

ברכה לגיל 60 ברוח היהדות

בן שישים לזקנה, נכתב בפרקי אבות אבל זקן זה לא רע ואתה – בכלל נראה צעיר לגילך לרגל יום הולדתך המרשים – נאחל לך בריאות בלי קשיים שמחה וחיים יפים – כמו מיים זורמים בלי פאנצ'רים ובעיות, רק אהבה, בלי דמעות.

ברכה ליום הולדת 60 לחברה

שישים זה גיל מצויין להגשמת חלומות לכן חשוב שתזכרי שכל הטוב עכשיו יכול לקרות שתקבלי מתנות משמים לרגל החגיגה שלא תדעי צער ותמיד תהיה שמחה ואיך אפשר בלי לברך אותך בבריאות שרק תשמרי עליה והיא תשמור עליך בשפיות בהוקרה רבה, חברתך.

ברכה ליום הולדת 60 לאמא

אמא יקרה לי! לפני הכל, זה שאת אמא שלי זה כבוד גדול לגדול אצלך היה חלום נטול כל הגיון אמא מושלמת שאף פעם לא תהיה זקנה גיל שישים? בשבילך זה בקטנה שתמשיכי להיות חזקה ובריאה שמחה, ואפילו לא לרגע קט עצובה.

ברכה מהתורה לגיל 60

ברוך ה' אשר לא הסיר חסדו מאיתך כבר שישים שנים שאלוקים עמך בכל אשר אתה הולך לרגל יום הולדתך נאחל לך שרק תמשיך להיות טוב שתפיץ את אורך בעולם ותהנה מכל יום מחדש הן ברוחניות והן בגשמיות. מזל טוב!

ברכה לגיל 60 מהמקורות

לרגל כניסתך לעשור השביעי, אברך אותך בברכת ה': יברכך ה' וישמרך, אינשאללה שתשמח כל חייך באהוביך שתחבק את החיים ותשתה אותם כמו יין ישן וכל יום אצלך יהיה משובח מחברו.

ברכה לגיל 60

לכבוד הכניסה לעשור השביעי של החיים נאחל לך שאף פעם לא תהיה תרגיש לבד. שתהיה מוקף בחברים ובני משפחה תמיד, ולא תפחד לו לרגע – מצפונות העתיד. שהבריאות תעטוף אותך כמו אם רחומה על תינוק, ולא תעזוב אותך עד סוף ימיך.

ברכה ליום הולדת שישים

יום הולדת שישים מסמל את האמצע. אברכך ב'עד מאה עשרים שנים – מתוך שפע'. מי יתן וגם החצי השני שלך החיים יהיה שמח, מעניין ומלא בהפתעות טובות. אאחל גם שתזכה לבריאות איתנה, פרנסה מעולה, ונחת רוח מכל יוצאי חלציך שאותך אוהבים. אין כמוך, את זה כולם יודעים.

ברכה ליום הולדת 60 לחברה טובה

חברתי היקרה! יום הולדת שישים – אין ספק, מרשים. מזל טוב ענק ושפע איחולים. אברך אותך שיהיה לך תמיד בלב – נעים. שתקחי את החיים בקלות ותחזיקי חזק בסיבובים. שהבריאות תהיה שלימה והפרנסה מעולה. ושתרווי כמויות נאות של נחת מהמשפחה הנפלאה.

ברכה לחמה בת 60

לחמותי היקרה! לכבוד כניסתך לעשור השביעי – אאחל שתהיי בריאה כל הזמן. שמבטך על העולם תמיד יהיה אופטימי. שתרווי כמויות אין סופיות של נחת מהמשפחה וכל רגע – תהיה שמחה בכל נימי הנשמה.

ברכה לסבתא בת 60

לסבתא האהובה שלנו שמעוררת בנו השראה! מזל טוב ליום הולדת שישים. שתזכי להמשיך את החיים מתוך בריאות איתנה, שפע ברכה, פרנסה טובה ונחת רוח מכל המשפחה. שכל יום מחדש תגלי סקרנות לגבי העולם, ושלא תחווי צער או כאב אף פעם. הנכדים, שמאוד מעריכים אותך!

ברכה מיוחדת לגיל 60

לכבוד גיל שישים שהנה, מגיח מעבר לפינה, אאחל לך שתחייך אליו בלי שום מועקה. שתהנה ממנעמי החיים, כי העולם לא שייך רק לצעירים. שתאהב, תשמח, תרקוד ותקח, את מה שהבורא לך נתן.

ברכה לגיל 60 לאמא

אמא אהובה ויקרה! מזל טוב לרגל הגיעך לגיל שישים. מי יתן ולא תרגישי את השנים שעוברות – ותחווי רק חוויות טובות ובריאות. שהנחת מהחיים תהיה חלק מובנה מהם, ולא תדעי שום צער וכאב לב, מאף דבר.

ברכה קצרה לגיל 60

לרגל הגיעך לגיל שישים, אברך אותך שלעולם לא תיפול לקרשים. שתדע מה עושה לך טוב בדיוק וכל יום שעובר תרגיש שהבאת אותה ב'שיחוק'. שתהיה מוקף כל חייך בחברים אהובים, משפחה ומנעמים. בקיצור, אברך אותך פשוט בחיים מאושרים.

ברכה לאמא לגיל 60

לאמי האהובה! לכבוד יום הולדתך השישים, אאחל לך שחייך יזרמו לעד על מי מנוחות. שתהיי תמיד מוקפת במשפחה וחברות טובות. שתתרגשי בחיים מכל דבר פשוט. ותשיגי את ההצלחות בכל עניין שתבקשי, מבריאות ועד פרנסה, מנחת מהילדים ועד אהבה.

ברכה ליום הולדת 60 לדודה

לדודתי היקרה! מזל טוב לרגל יום הולדתך המרשים. שתמיד תהיה המאושרת בנשים. שקסם החיות לעולם לא יפוג מימיך. שתתלהבי ותתרגשי כמו ילדה מכל חגיגה וחכמת השנים תתגבר בך שבעתיים. שלכל מקום שתלכי תרדוף אותך הברכה ותשיג אותך, כך שתמיד תהיי ברוכה.

ברכה לגיל 60 לאמא

לאמא, היקרה בנשים! לכבוד יום הולדתך העגול, אברך אותך בצרור ברכות שיצבע את ליבך באור. שתמשיכי לזרוח ולהיות אמא הכי מדהימה בייקום. את אשה נהדרת שאין לטוב ליבה גבול; מסורה ואוהבת, חומלת ותומכת. לביאה אמיתית, חרוצה בטירוף, תודה רבה שלימדת אותנו כיצד על החיים לעוף.

ברכה קצרה לגיל 60

לכבוד גיל שישים, חצי ממאה ועשרים, אאחל לך שחייך הנותרים – יהיו הכי שמחים. ומי יודע, הלוואי ותזכה לעקוף את הגיל שבו מתים. שתהיה בריא וכוחותיך לא יגמרו לעולם. שהפרנסה תהיה ברווח ובקלות. ושלבך יתרגש מהבאות – וידע כיצד להתמודד בלי בעיות – עם הרעות.

ברכה לגיל שישים

גיל שישים הוא גיל נהדר בו אפשר לעשות כל דבר מותר לקחת פסק זמן מהחיים ולפנות זמן לתחביבים חשובים הילדים גדלו ואת הבית עזבו החיים כבר לא עמוסים כמו שהיו מותר לך להתחיל מחדש גיל שישים הוא ה50 החדש.

ברכה ליום הולדת לאחות בת 60

אחותי היקרה איך עברו כך שישים שנה מה נאחל לאחות כה מוצלחת שבעבודה בתפקידים פורחת מה נאחל לאחות נהדרת שגידלה ילדים לתפארת אושר ועושר והצלחה בחיים תמשיכי להצליח בכל המובנים שתמשיכי לחיות לצד אנשים אהובים עד מאה ועשרים שנים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 60 - 69 ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית