ברכה לגיל 70 – 79

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 70 – 79

מלא בחוכמת חיים ואהבה

הסבא שלנו תמיד נותן לנו ממתקים והסבתא שלנו תמיד נותנת לנו חיבוק חם ואוהב. הם יודעים לתת לנו אהבה ולהצליח להעלות לנו חיוך על הפנים ברגעים ספורים. הם היו שם בשבילנו כשהיינו ילדים קטנים ועכשיו בשנות השבעים לחייהם, הגיע תורנו לעשות להם קצת שמח. 

לכבוד יום ההולדת של הסבא או הסבתא שלנו, חשוב להביא ברכה מיוחדת ליום ההולדת שתעשה להם שמח על הלב. תזכירו בברכה רגעים מיוחדים שעברתם, ממתקים שאתם אוהבים לאכול ביחד ואפילו תבשילים משפחתיים מהם אתם נהנים במיוחד. בשביל הנוחיות שלכם ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיעזרו לכם בכתיבת הברכה. בהצלחה!

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכה לסבא בן 70

הגעת לגיל שבעים מסביבך הילדים והנכדים יושבים כשתילי זיתים מאושרים ואותך בברכה מברכים סבא יקר אותך אנו כל כך אוהבים מאחלים לך את כל הטוב שבעולם שתמיד תרגיש בו מושלם תודה לך על מי שאתה ועל מה שאתה על כך שאתה אוהב אותנו מכל הנשמה.

ברכה לאמא בת 70

אמא אהובה שבעולם! רק את מבינה באמת מה אנחנו צריכים ועל כך אותך אנחנו מעריכים לרגל הגיעך לגיל 70 נאחל לך המשך חיים יפים נחת מהילדים, הנכדים והחברים שתהיה שמחה ואהובה, כמו שהיית תמיד ועם הטלפונים, מבטיחים מהיום להגזים…

ברכה ליום הולדת לסבתא – גיל 70

סבתא אהובה, יש לך היום יום הולדת 70, אבל זה לא אומר כלום, אלו רק מספרים. את הסבתא הכי טובה ומצחיקה, את ליבך את מוסרת וחום מעניקה. שתמשיכי צעירה בנפש להיות ותגשימי את כל החלומות, הרבה בריאות, אריכות ימים, שמחה והצלחה, מהנכדים לסבתא הכי מקסימה.

ברכה לגיל 73

איש יקר שאהוב על כולנו, מאחלים לך המון מזל טוב לכבוד גיל 73 זה הגיל שבו מבלים ונהנים מהנכדים שאין כבר דאגות, שכולם גדלים שאפשר לנוח ולהנות מהחיים מאחלים לך שתישאר בריא, חזק ואיש טוב ושאף פעם לא תפסיק לאהוב!

כרטיסי ברכה ליום הולדת 70

יום הולדת שבעים זה מדהים – אתה כמו עץ עצום נטוע בשורשים עמוקים שהולכים ונהיים משנה לשנה, יותר יפים. ליום ההולדת המכובד, אאחל שהמשך חייך יהיה חיוני, לרגע לא מיותר. שתמיד תמצא מה לעשות, וכל יום ויום יהיה מלא בתוכן ובמשמעות. שתרווה נחת מהילדים והנכדים ומי יתן, גם מהנינים.

ברכה לגיל שבעים

בן שבעים, אבל אתה נראה צעיר לגילך רק הראש חכם בשנים, וזה מה שיפה ומפעים עכשיו כשאתה בשערי הכניסה לעשור הבא נאחל שתדע רק בריאות איתנה ואהבה שכל יום מחדש תרגיש בתחושה שהחיים האלה, הם פשוט מתנה מופלאה.

ברכה לגיל 70 ברוח היהדות

"ימי שנותנו בהם שבעים שנה", אמר דוד המלך בספר תהילים. הנה, הגעת לגיל שבו מעתה ואילך הכל זה בונוס, ברכה ממרומים יהי רצון שהעשור הבא של חייך יהיה הכי טוב שהיה לך שתהיה בריא, שמח ומלא בחיוניות ותאוות חיים.

ברכה מרגשת ליום הולדת 70 לאימא

אימא אהובה מכולם שבעים שנה אנו לך חוגגים את היום שבו הגעת לעולם שלחנו לך זר איחולים אותך אנו כה מעריכים נתת לנו את כל כולך גם בזמנים שהיית אמורה לדאוג רק לעצמך השקעת בנו מרץ ואהבה ודאגת לנו ללא כל תמורה אנו מאחלים שתחיי עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 70 קצרה

גיל שבעים הוא גיל חשוב הילדות כבר לא תשוב ממרומי גילך אתה מסתכל על העולם ויודע שיש אכזבות והצלחות הגעת לעולם והפכת אותו למושלם עברת בהצלחה קשיים ומהמורות מאחלים לך בהצלחה שתישאר כמו שאתה אוהבים אותך אהבה גדולה כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת 70 לסבא

סבא שלי החתיך והצעיר, הגעת לגיל כה אדיר, סיבה מצוינת אותך להאדיר. 70 יובלים אתה בעולם, זכיתי בסבא הכי מושלם. אני מאחלת לך בריאות והצלחה, אריכות ימים וחיים מאושרים. שכל המשפחה תהייה לך לגאווה ושתזכה להרבה נחת ושלווה.

ברכה ליום הולדת 70 לאבא

שבעים שנה עברו אבא יקר אנו מרגישים כה נהדר שמחים שהגעת לרגע זה מגישים לך זר ברכות יפה אבא קח לך פסק זמן לא רק בגלל שנוספת לך שנה כמובן תכיר אנשים חדשים חדש קשר עם חברים ישנים תמצא לך תחביבים אחרים ובעיקר תנוח על זרי הדפנה ותהנה מכל המשפחה עד מאה עשרים שנה.

ברכה לגיל 70 לאבא

אבא יקר, שבעים זה לא צחוק. הלוואי שכל חייך תרגיש צעיר ומלא בשמחת חיים וחום. שתמיד תהיה הכי בריא בעולם ותשמח בכל יום מחדש – בדברים הפשוטים, בזריחה, בשקיעה ובפרח בר נפלא.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לטיסה ולטיול

ברכה לפני טיסה

ברכות ליום ראשון

ברכה ליום ראשון

ברכות להולדת הנכד | ברכות להולדת הנכדה

ברכה להולדת הנכד

ברכות מזל טוב לאנשים שונים

ברכות מזל טוב לאנשים שונים

ברכה לגיל 50 – 59

ברכה לגיל 50 עד גיל 59

ברכה לגיל 30 – 39

ברכה לגיל 30 עד גיל 39

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)