ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 - 79 - ברכות ליום הולדת 70 עד 79

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 70 – 79

הסבא שלנו תמיד נותן לנו ממתקים והסבתא שלנו תמיד נותנת לנו חיבוק חם ואוהב. הם יודעים לתת לנו אהבה ולהצליח להעלות לנו חיוך על הפנים ברגעים ספורים. הם היו שם בשבילנו כשהיינו ילדים קטנים ועכשיו בשנות השבעים לחייהם, הגיע תורנו לעשות להם קצת שמח. 

לכבוד יום ההולדת של הסבא או הסבתא שלנו, חשוב להביא ברכה מיוחדת ליום ההולדת שתעשה להם שמח על הלב. תזכירו בברכה רגעים מיוחדים שעברתם, ממתקים שאתם אוהבים לאכול ביחד ואפילו תבשילים משפחתיים מהם אתם נהנים במיוחד. בשביל הנוחיות שלכם ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיעזרו לכם בכתיבת הברכה. בהצלחה!

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכה לגיל 70 לאבא

אבא יקר, שבעים זה לא צחוק. הלוואי שכל חייך תרגיש צעיר ומלא בשמחת חיים וחום. שתמיד תהיה הכי בריא בעולם ותשמח בכל יום מחדש – בדברים הפשוטים, בזריחה, בשקיעה ובפרח בר נפלא.

ברכה דתית לגיל 70

מזל טוב ליום הולדתך! היום הנך בן 70 וזוהי תקופה בהחלט לא קצרה, את כל משעולי החיים עברת בגאון, והצטיידת באמונה עמוקה וגדולה. מאחלים לך בריאות, שמחה וקדושה, שהקב"ה יברך אותך ויגשים משאלתך.

ברכה לחבר לגיל 70

לחברי היקר! לכבוד הגיעך לגיל שבעים, אאחל לך שתמשיך ללגום את החיים, כמו יין ישן – ולעשות לעצמך חיים מאושרים. שהבריאות תדפוק כמו שעון. וחברים תמיד – יהיו לך המון. שתקבל כמות אינסופית של נחת ואהבה מהילדים ותמצא סיפוק בכל הרגעים החולפים.

ברכה לאבא לגיל 70

אבא שלי היקר והאהוב הגעת לגיל הכה חשוב שבעים שנה אנו חוגגים לך בשמחה וצהלה אבא שתזכה לראות את מעוף הציפורים הנודדות בחזרה שתעבור את כל שאר העונות בנחת ובשלווה שתשלח נשיקה באוויר לכולנו ואנו נחזיר לך אחת למרות המרחק ביננו.

ברכה מרגשת ליום הולדת 70 לאימא

אימא אהובה מכולם שבעים שנה אנו לך חוגגים את היום שבו הגעת לעולם שלחנו לך זר איחולים אותך אנו כה מעריכים נתת לנו את כל כולך גם בזמנים שהיית אמורה לדאוג רק לעצמך השקעת בנו מרץ ואהבה ודאגת לנו ללא כל תמורה אנו מאחלים שתחיי עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 70 לסבתא

לסבתא היקרה! לרגל יום הולדתך השבעים קבלי מאיתנו מכולות מפוצצות באיחולים שתמשיכי להיות הסבתא הכי חמודה בעולם שגופך יחוש בריא בכל רגע מחדש ותלגמי נחת בבקר, בצהרים ובערב מהמשפחה שהקמת. אוהבים אותך מאוד, הנכדים!

ברכה יהודית ליום הולדת 70

'בן שבעים לשיבה', אמרו חכמים בפרקי אבות ו'אין חכם כבעל הנסיון' אשריך שזכית להגיע לגיל המופלא ולרגל הכניסה, אשגר לך מנחת ברכה שתאריך ימים בטוב ושנותיך יהיו בנעימים שתרגיש צעיר כמו עלם חמודות ויהיה לך כוחות לעשות עוד ועוד מעשים טובים ומצוות.

ברכה ליום הולדת שבעים לגבר

עברו כבר שבעה עשורים מאז שנולדת חכמה והשכלה רכשת חכמת החיים שלך לא תסולא בפז אתה לאף אחד לא בז מה נאחל לך ליום הולדת שבעים כבר אחלו לך כל האיחולים שתמשיך לרוות נחת מכל הילדים ולא פחות חשוב גם מנכדים ולא נשכח להוסיף ברכה קטנה חיים עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לאמא לגיל 70

אמא שלנו אהובה מאחלים לך ביום ההולדת הזה רק בריאות ושמחה אושר ונחת מכל המשפחה שתמשיכי תמיד להיות סבתא מופלאה חיבוק חזק מכולם מקרוב ומרחוק יום הולדת שמח מכל השבט המתוק.

ברכה לגיל 70 לחברה

חברה שלי היקרה, את כבר בת 70, אני לא מאמינה! הזמן עובר מהר כשנהנים, כך כל החיים אנחנו אומרים וכל יום איתך ללא ספק הוא חוויה חד פעמית אאחל לך לכבוד היום שלך שתשארי כזאת הרפתקנית שהגיל אף פעם לא יהווה לך מכשול יום הולדת שמח ואני אוהבת אותך יותר מהכל!

ברכה לאמא ליום הולדת 70

לאמנו הברוכה, מזל טוב ליום הולדתך הלוואי ותחווי את החיים כמו גלים נעימים שמה שתרצי יתגשם בעודך בחיים שתשכון בליבך נחת רוח לגבי כל התחומים ותשבי לעד על כסא החיים המאושרים.

ברכה לגיל 73

איש יקר שאהוב על כולנו, מאחלים לך המון מזל טוב לכבוד גיל 73 זה הגיל שבו מבלים ונהנים מהנכדים שאין כבר דאגות, שכולם גדלים שאפשר לנוח ולהנות מהחיים מאחלים לך שתישאר בריא, חזק ואיש טוב ושאף פעם לא תפסיק לאהוב!

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 70 – 79

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 70 – 79 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 70 – 79 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 70 – 79 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחתונת הזהב | ברכות לחתונת הכסף

ברכה ליום נישואין

ברכות לסוכות

ברכה לסוכות

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

ברכות לשבת שלום

ברכה לשבת שלום

ברכות לראש חודש

ברכה לחודש טוב

ברכה לגיל 3 – 10

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)