ברכה לגיל 70 – 79

מלא בחוכמת חיים ואהבה

הסבא שלנו תמיד נותן לנו ממתקים והסבתא שלנו תמיד נותנת לנו חיבוק חם ואוהב. הם יודעים לתת לנו אהבה ולהצליח להעלות לנו חיוך על הפנים ברגעים ספורים. הם היו שם בשבילנו כשהיינו ילדים קטנים ועכשיו בשנות השבעים לחייהם, הגיע תורנו לעשות להם קצת שמח. 

לכבוד יום ההולדת של הסבא או הסבתא שלנו, חשוב להביא ברכה מיוחדת ליום ההולדת שתעשה להם שמח על הלב. תזכירו בברכה רגעים מיוחדים שעברתם, ממתקים שאתם אוהבים לאכול ביחד ואפילו תבשילים משפחתיים מהם אתם נהנים במיוחד. בשביל הנוחיות שלכם ריכזנו עבורכם ברכות יפות שיעזרו לכם בכתיבת הברכה. בהצלחה!

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

ברכה לאמא ליום הולדת 70

לאשה גדולה מהחיים שבכל יום מלמדת אותנו שיעור בחריצות, ומקדישה כל רגע מחייה למען המשפחה. את חוגגת 70 אבל לא השתנית מאז גיל 30. תמיד אנרגטית, תמיד שמחה, תמיד מלאת חיים. תמשיכי להיות כזאת גם בעשור החדש ושהוא יהיה מדהים אף יותר מהקודמים.

ברכה ליום הולדת לחברה טובה בת 70

שרה יקרה, חברה מיוחדת שהיום יום הולדת מרגש חוגגת צעירה ונמרצת, תמיד מתרוצצת משאירים מאחור צעירים שלא עומדים בקצב שבעים עגול ושמח לך אהובה זכות גדולה יש לי שאת חברתי הטובה אוהבת אותך, מאחלת לנו עוד שנים ארוכות של חברות בבריאות טובה ובקצב שאין לו תחרות.

ברכה ליום הולדת לאבא לגיל 70

אב שלנו שאין כמוהו בעולם יום הולדת שבעים שמח לך מכולם תודה על כל העזרה והתמיכה תמיד נמצא שם בשבילנו לא משנה מה מאחלים בריאות ואושר ועוד הרבה שנים של שמחה הילדים, הנכדים, וכל המשפחה.

ברכה לאמא לגיל 70

אמא שלנו אהובה מאחלים לך ביום ההולדת הזה רק בריאות ושמחה אושר ונחת מכל המשפחה שתמשיכי תמיד להיות סבתא מופלאה חיבוק חזק מכולם מקרוב ומרחוק יום הולדת שמח מכל השבט המתוק.

ברכה דתית לגיל 70

מזל טוב ליום הולדתך! היום הנך בן 70 וזוהי תקופה בהחלט לא קצרה, את כל משעולי החיים עברת בגאון, והצטיידת באמונה עמוקה וגדולה. מאחלים לך בריאות, שמחה וקדושה, שהקב"ה יברך אותך ויגשים משאלתך.

ברכה לסבא ליום הולדת 70

לסבא היקר שלנו מזל טוב ליום הולדתך ה-70. 70 שנה, איזו תקופה! אתה ודאי מסתכל אחורה וגאה בפועלך. בשנים אלו בנית דברים גדולים במו ידיך, והקמת משפחה גדולה ומדהימה. יום הולדתך זו גם הזדמנות טובה להגיד לך תודה תודה שאתה תמיד שואל ודואג, תמיד נותן טפיחה על השכם תמיד נותן עצה טובה. אז סבאל'ה יקר שלנו, נאחל לך עוד שנים רבות של בריאות והצלחה ונגיד שום פעם, מזל טוב ליום הולדתך.

ברכה לגיל 73

איש יקר שאהוב על כולנו, מאחלים לך המון מזל טוב לכבוד גיל 73 זה הגיל שבו מבלים ונהנים מהנכדים שאין כבר דאגות, שכולם גדלים שאפשר לנוח ולהנות מהחיים מאחלים לך שתישאר בריא, חזק ואיש טוב ושאף פעם לא תפסיק לאהוב!

ברכה לגיל 70 לחברה

חברה שלי היקרה, את כבר בת 70, אני לא מאמינה! הזמן עובר מהר כשנהנים, כך כל החיים אנחנו אומרים וכל יום איתך ללא ספק הוא חוויה חד פעמית אאחל לך לכבוד היום שלך שתשארי כזאת הרפתקנית שהגיל אף פעם לא יהווה לך מכשול יום הולדת שמח ואני אוהבת אותך יותר מהכל!

ברכה ליום הולדת 70

שפע ברכות ואיחולים לכבוד יום הולדת 70 מאחלים לך שתמיד תהיי שמחה ומאושרת ושתעשי דברים שאת אוהבת שיהיו לצדך אנשים טובים ומשכילים כמוך שתמשיכי כל קושי לאתגר להפוך אנחנו אוהבים אותך הכי הרבה בעולם ומאחלים לך שהכל יהיה בשבילך מושלם.

ברכה לגיל 70 לאחות

לאחותי היפה והמהממת שהיום חוגגת יום הולדת אני מאחלת לך המון מזל טוב, ברכות ואיחולים שתמיד תהני מהזמן שלך עם הילדים והנכדים שתמשיכי להיות אמא וסבתא מדהימה מאחלת לך שתמיד תמצאי את עצמך בכל פינה שהחיוך לא ירד לך לעולם מהפנים שתזכרי שאת הכי טובה בעולם ושתהני מהחיים!

ברכה לגיל 70 לחבר

חברינו היקר משכבר הימים, אתה חוגג היום יום הולדת 70, נאחל לך שתשמח ותנצל את החיים ושיעשו אותך גאה כל הילדים שתהייה תמיד בריא וחזק, מאושר ומוצלח. שתגשים כל חלום ותנצל כל יום. אם תקלע לצומת דרכים תדע תמיד, אתך, אנחנו – החברים.

ברכה ליום הולדת לחברה טובה בת 70

חברתי היקרה משכבר הימים, את חוגגת היום יום הולדת 70 וממני אלייך שלל ברכות ואיחולים. שתזכי לבריאות ולאריכות ימים, שתרווי נחת מהילדים, הנכדים ושיגיעו בקרוב נינים. הרבה שמחה וניצול כל רגע בחיים, תמשיכי כפי שאת, אדם מדהים! מזל טוב גדול ממני, שותפתך לחיים.

ברכת יום הולדת לאבא – גיל 70

אבא שלנו יקר, אתה בן שבעים כבר, אתה אבן היסוד של המשפחה, אתה בשבילנו העוגן והברכה מאחלים שכל הטוב שעשית בחייך יגיע אליך חזרה. לפניך הדרך ארוכה, מאחלים שתהייה היא מלאה שמחה. הרבה בריאות, פרנסה, אהבה והצלחה בחיים, מזל טוב ענקי, אוהבים – הילדים.

ברכה לאמא לגיל 70

מזל טוב לאמא עד 120 על כך שחוגגת את יום הולדת שבעים. ראשית מגיעה לך תודה גדולה על היותך אמא מדהימה ונפלאה. שתזכי להגשים כל משאלה ולחלום חלומות ללא הפסקה, שתהיי בריאה וחזקה ושכל שתגיעי בו ינחיל הצלחה. יום הולדתך שמח, שמרי היום ותמיד על חיוך הזורח.

ברכה ליום הולדת 70 לסבא

סבא שלי החתיך והצעיר, הגעת לגיל כה אדיר, סיבה מצוינת אותך להאדיר. 70 יובלים אתה בעולם, זכיתי בסבא הכי מושלם. אני מאחלת לך בריאות והצלחה, אריכות ימים וחיים מאושרים. שכל המשפחה תהייה לך לגאווה ושתזכה להרבה נחת ושלווה.

ברכה ליום הולדת לסבתא – גיל 70

סבתא אהובה, יש לך היום יום הולדת 70, אבל זה לא אומר כלום, אלו רק מספרים. את הסבתא הכי טובה ומצחיקה, את ליבך את מוסרת וחום מעניקה. שתמשיכי צעירה בנפש להיות ותגשימי את כל החלומות, הרבה בריאות, אריכות ימים, שמחה והצלחה, מהנכדים לסבתא הכי מקסימה.

ברכה ליום הולדת לאבא בן 70

גיל 70 הוא גיל שבו מגיעים לגבורות בחייך עברת עליות ומורדות אתה יכול להביט בהנאה ובעיניים שמחה על ילדים ונכדים שסביב השולחן כשתילי זיתים יושבים ובלב נרגש אנו מבקשים שנזכה להיות יחד לעוד שנים אושר ועושר ילוו אותך כל הימים.

ברכה לסבא לגיל 70

סבא היקר שלנו איך שבעה עשורים כך חלפו על ברכיך גדלנו וממתקים ומשחקים ממך קיבלנו טלפון לפני כל מבחן בשבילנו עשית את הלא יאומן קריירה נפלאה בנית בעשר אצבעות תמשיך בשבילנו סבא מושלם להיות בריאות והצלחה בחיים עד מאה ועשרים.

ברכה לסבתא ליום הולדת שבעים

אנו חוגגים לך שבעים שנה וזוהי כבר סיבה לחגיגה ליבנו מלא בהערכה על שזכינו בסבתא מושלמת שגידלה דור לתפארת בישלת מאכלים טעימים ונתת לנו תחושה שאנחנו לך הכי חשובים סבתא היקרה את ליבנו את ממלאת באהבה מזל טוב לך אהובה המשיכי כך עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת שבעים לגבר

עברו כבר שבעה עשורים מאז שנולדת חכמה והשכלה רכשת חכמת החיים שלך לא תסולא בפז אתה לאף אחד לא בז מה נאחל לך ליום הולדת שבעים כבר אחלו לך כל האיחולים שתמשיך לרוות נחת מכל הילדים ולא פחות חשוב גם מנכדים ולא נשכח להוסיף ברכה קטנה חיים עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 70 לחברה

שבעים שנה כבר חלפו מאז שקרני השמש הפציעו והפכו יום אחד לכל כך מיוחד חברה יקרה ואהובה לך אני כותבת ברכה שחייך תמיד יהיו מלאים בשמחה ועינייך יראו את הכוס המלאה שתוכלי לדאוג תמיד לנכדים להכין להם מטעמים אהובים ולהוסיף עוד שנות חיים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 70 לחבר

חברי היקר והאהוב גיל שבעים הוא גיל חשוב עברת בהצלחה את כל המכשולים וזכית להצלחות ערסלת נכדים ושימחת לבבות אני מצרף לך זר איחולים שתדע גם להיעזר באחרים לפתח תחביבים חדשים לשים את עצמך במקום הראשון ולא לעשות לאף אחד חשבון.

ברכה לאבא לגיל 70

אבא שלי היקר והאהוב הגעת לגיל הכה חשוב שבעים שנה אנו חוגגים לך בשמחה וצהלה אבא שתזכה לראות את מעוף הציפורים הנודדות בחזרה שתעבור את כל שאר העונות בנחת ובשלווה שתשלח נשיקה באוויר לכולנו ואנו נחזיר לך אחת למרות המרחק ביננו.

ברכה מרגשת ליום הולדת 70 לאימא

אימא אהובה מכולם שבעים שנה אנו לך חוגגים את היום שבו הגעת לעולם שלחנו לך זר איחולים אותך אנו כה מעריכים נתת לנו את כל כולך גם בזמנים שהיית אמורה לדאוג רק לעצמך השקעת בנו מרץ ואהבה ודאגת לנו ללא כל תמורה אנו מאחלים שתחיי עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לבעל בן 70

מה מברכים ליום הולדת שבעים לבעל היקר והאהוב ביום החשוב אאחל לך איחולים רבים שתדע להביט למעלה לשחקים לצפות בציפורים נודדות שתבין מבין העננים את סודן של הסערות שתדע לחלום ולהגשים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 70 לגבר

אתה בן שבעים איזו שמחה רוב איחולים לכבוד המסיבה מה נאחל לאיש שכמעט הגיע לגבורות שיגשים עוד חלומות שתהנה מהילדים ויבקר את הנכדים שיהיה לו זמן לפתח תחביבים חדשים שיחדש קשר עם חברים ישנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 70 לאבא

שבעים שנה עברו אבא יקר אנו מרגישים כה נהדר שמחים שהגעת לרגע זה מגישים לך זר ברכות יפה אבא קח לך פסק זמן לא רק בגלל שנוספת לך שנה כמובן תכיר אנשים חדשים חדש קשר עם חברים ישנים תמצא לך תחביבים אחרים ובעיקר תנוח על זרי הדפנה ותהנה מכל המשפחה עד מאה עשרים שנה.

ברכה לסבא בן 70

הגעת לגיל שבעים מסביבך הילדים והנכדים יושבים כשתילי זיתים מאושרים ואותך בברכה מברכים סבא יקר אותך אנו כל כך אוהבים מאחלים לך את כל הטוב שבעולם שתמיד תרגיש בו מושלם תודה לך על מי שאתה ועל מה שאתה על כך שאתה אוהב אותנו מכל הנשמה.

ברכה לגיל 70 קצרה

גיל שבעים הוא גיל חשוב הילדות כבר לא תשוב ממרומי גילך אתה מסתכל על העולם ויודע שיש אכזבות והצלחות הגעת לעולם והפכת אותו למושלם עברת בהצלחה קשיים ומהמורות מאחלים לך בהצלחה שתישאר כמו שאתה אוהבים אותך אהבה גדולה כל המשפחה.

ברכה לאמא בת 70

אמא אהובה שבעולם! רק את מבינה באמת מה אנחנו צריכים ועל כך אותך אנחנו מעריכים לרגל הגיעך לגיל 70 נאחל לך המשך חיים יפים נחת מהילדים, הנכדים והחברים שתהיה שמחה ואהובה, כמו שהיית תמיד ועם הטלפונים, מבטיחים מהיום להגזים…

ברכה יהודית ליום הולדת 70

'בן שבעים לשיבה', אמרו חכמים בפרקי אבות ו'אין חכם כבעל הנסיון' אשריך שזכית להגיע לגיל המופלא ולרגל הכניסה, אשגר לך מנחת ברכה שתאריך ימים בטוב ושנותיך יהיו בנעימים שתרגיש צעיר כמו עלם חמודות ויהיה לך כוחות לעשות עוד ועוד מעשים טובים ומצוות.

ברכה לגיל 70 ברוח היהדות

"ימי שנותנו בהם שבעים שנה", אמר דוד המלך בספר תהילים. הנה, הגעת לגיל שבו מעתה ואילך הכל זה בונוס, ברכה ממרומים יהי רצון שהעשור הבא של חייך יהיה הכי טוב שהיה לך שתהיה בריא, שמח ומלא בחיוניות ותאוות חיים.

ברכה לסבתא בת 70

לסבתא, מותק שלנו, את כבר בת שבעים ולא נחה לרגע, כאילו היית בת עשרים! וואוו. את סבתא הכי מדהימה בעולם. לברך אותך – אנחנו רוצים היום, כולם. שגופך ונפשך יהיו תמיד בשיא הבריאות וכל יום מחדש תמצאי את הכוח להמשיך לעוף.

ברכה לאמא ליום הולדת 70

לאמנו הברוכה, מזל טוב ליום הולדתך הלוואי ותחווי את החיים כמו גלים נעימים שמה שתרצי יתגשם בעודך בחיים שתשכון בליבך נחת רוח לגבי כל התחומים ותשבי לעד על כסא החיים המאושרים.

ברכה לאבא ליום הולדת 70

לאבא שהוא שלימות! יום הולדת שבעים מאושר ומלא באהבה שתזכה לקום כל בקר מחדש כשלבך שמח. שתטייל בכל מקום ותסתקרן מטעם וגם ריח שלא תפסיק להביע עניין בענייני העולם תמיד הייתי בתוכך ילד, לא 'זקן' כמו כולם…

ברכה לגיל 70

לגיל שבעים שבא עליך לטובה – אברך אותך שרק ימשיך ככה: חיים יפים מתוך שפע ברכה, בריאות, פרנסה וגם אהבה. כמה יפה לראות אותך פורח גם כשהזמן טס ונעלם. הלוואי ותמיד תחוש מבורך ומאושר!

ברכה לגיל 70 לאבא

אבא יקר, שבעים זה לא צחוק. הלוואי שכל חייך תרגיש צעיר ומלא בשמחת חיים וחום. שתמיד תהיה הכי בריא בעולם ותשמח בכל יום מחדש – בדברים הפשוטים, בזריחה, בשקיעה ובפרח בר נפלא.

ברכה ליום הולדת 70 לחבר

חבר, לרגל כניסתך לעשות השמיני – לפני הכל אתפעל מהגיל, שהגעת אליו עם פרצוף כל כך צעיר… ועכשיו נאחל שרק תמשיך הבריאות והשלווה אותך תנהל. שתחיה מתוך אהבה לעולם, לבריות ולעצמך. והכי חשוב: שישכון שלום בית תמידי בינך לבין אשתך.

ברכה לגיל 75

אתה חוגג היום בדיוק את אמצע שנות השבעים. לכן, אאחל לך שלעד לא תחוש בגיל. שתחיה תמיד ב'ראש צעיר' ותבין 'על מה מדברים' הצעירים. שתרגיש שכל יום אתה מתקדם קדימה, לומד, מחכים, שתחיה באיכות חיים.

ברכה ליום הולדת 70 לאבא

אבא יקר ואהוב במיוחד, לרגל כניסת לעשור השמיני של החיים, אאחל לך שראשך תמיד יהיה צלול וחד. שמעשיך היומיומיים יטעו בלבך סיפוק ומשמעות. ואף פעם לא תהיה כאוב. כל הזמן – בריאות.

כרטיסי ברכה ליום הולדת 70

יום הולדת שבעים זה מדהים – אתה כמו עץ עצום נטוע בשורשים עמוקים שהולכים ונהיים משנה לשנה, יותר יפים. ליום ההולדת המכובד, אאחל שהמשך חייך יהיה חיוני, לרגע לא מיותר. שתמיד תמצא מה לעשות, וכל יום ויום יהיה מלא בתוכן ובמשמעות. שתרווה נחת מהילדים והנכדים ומי יתן, גם מהנינים.

ברכה לחבר לגיל 70

לחברי היקר! לכבוד הגיעך לגיל שבעים, אאחל לך שתמשיך ללגום את החיים, כמו יין ישן – ולעשות לעצמך חיים מאושרים. שהבריאות תדפוק כמו שעון. וחברים תמיד – יהיו לך המון. שתקבל כמות אינסופית של נחת ואהבה מהילדים ותמצא סיפוק בכל הרגעים החולפים.

ברכה לגיל שבעים

בן שבעים, אבל אתה נראה צעיר לגילך רק הראש חכם בשנים, וזה מה שיפה ומפעים עכשיו כשאתה בשערי הכניסה לעשור הבא נאחל שתדע רק בריאות איתנה ואהבה שכל יום מחדש תרגיש בתחושה שהחיים האלה, הם פשוט מתנה מופלאה.

ברכה ליום הולדת 70 לסבתא

לסבתא היקרה! לרגל יום הולדתך השבעים קבלי מאיתנו מכולות מפוצצות באיחולים שתמשיכי להיות הסבתא הכי חמודה בעולם שגופך יחוש בריא בכל רגע מחדש ותלגמי נחת בבקר, בצהרים ובערב מהמשפחה שהקמת. אוהבים אותך מאוד, הנכדים!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 70 - 79 ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית