ברכות לאישה

מיוחדת במינה

בין אם היא בת הזוג שלך, הבת שלך או החברה הכי טובה שלך – היא אישה מיוחדת במינה. היא שאפתנית ומלאה במוטיבציה להמשיך ולהתקדם אבל אף פעם לא על חשבון אחרים. היא יודעת להבין סיטואציות יותר טוב מכולם ולתמוך את האנשים שהיא אוהבת בתקופות קשות.

 היא חזקה ואמיצה והאמת היא שהיא מעוררת השראה בכל הסובבים אותה. לכבוד יום ההולדת שלה החלטת לכתוב לה ברכה אישית ומיוחדת שתגרום לה להבין את מה שכולם כבר יודעים. בשביל לעזור לך בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורך ברכות מדהימות ומרגשות. מאחלים לכם מזל טוב ובהצלחה בתהליך הכתיבה!

ברכה לאישה

ברכה ליום הולדת 29 לאישה

לבחורה בת ה-20 ועוד תשע, מה נוכל לאחל? יש לך כל מה שבחורה רוצה – חברים אוהבים, משפחה תומכת, בן זוג מקסים, עבודה טובה ואת נראית מהמם. נאחל לך להעריך את כל מה שזכית בו ביושר, וליהנות מכל רגע של אושר. מזל טוב!

ברכה אישית ליום הולדת לאישה

היום זה היום שלך! תעשי ביום הולדת הזה דברים שתמיד רצית לעשות או שאת אוהבת במיוחד. מגיע לך – את עושה המון טוב לעולם ומגיע לך שהוא יחייך אלייך בחזרה. שיקרו לך שפע של דברים טובים, שתמשיכי לחייך וגם ברגעים קשים תמצאי את השמחה.

ברכה לאישה לגיל 40

וואו, מי היה מאמין שאת בת 40! את! 40! סטודנטים עדיין מתחילים אתך אז לא נגלה לאף אחד את הגיל האמיתי שלך… תמשיכי להיות מהממת, חזקה, נשית, עוצמתית וחיובית. החיוך שלך הוא האיפור היפה ביותר אז תחייכי המון! מזל טוב!

ברכה מיוחדת לאישה מיוחדת

לך, האישה המיוחדת מכל הנשים, שלוחה ברכה שופעת בדברים מרגשים: את מקור לדוגמה, אשת חזון, לוחמת דגולה, מיישמת ומגשימה. נותנת כתף כשצריך לעזור, והכל בחיוך מלא אור, שתמשיכי להאיר לנו ביום וּבַלַיִל, שתצליחי כמו תמיד את לנו אשת-חַיִל.

ברכה לזיווג הגון לבחורה

לעלמת החן שלנו, נקווה שחיפושייך ליחיד והאחד, יישאו פרי למי שיתאים בשבילך במיוחד. זה לא משנה איך: אם בשידוך, או ברשת, ברחוב או במדבר, העיקר שיהיה בחור חמד, הגון וישר, אוהב ותומך בכל דבר, שתשלימו אחד את השני, ותגשימו חלומות ביחד, שתרוו רוב אושר, הצלחה ונחת.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אשתי האהובה יום הולדת שמח מתרגש להיות לצידך כאן עכשיו ולאחל לך ביום הזה שבו את בת שמונים בריאות טובה נחת מהמשפחה ואריכות ימים מודה כל יום על הזכות להיות פה לצידך ועל כל יום נפלא במחיצתך.

ברכה ליום נישואין מבעל לאישה

יפה שלי, אהובה יקרה כיף לציין איתך את היום הזה בו הקסם קרה נשבענו אמונים וכולם חגגנו איתנו את האהבה ואני מתרגש רק מעצם המחשבה שאנחנו ביחד זה לעד שאנחנו ביחד – זה אחד מאחל לנו עוד שנים ארוכות וטובות אוהב ושולח המון חיבוקים ונשיקות.

ברכה לגיל 60 לאישה

שפע של ברכות ואיחולים לכבוד גיל 60 את ההוכחה לזה שזה לא הגיל אלא שזה התרגיל את נראת כל כך צעירה ויש לך נפש חופשייה אין לנו ספק שהשנה את תעשי לעצמך יום הולדת חגיגה! מאחלים לך שתמשיכי להיות אישה מדהימה שמלאה בטוב ושלעולם לא תפסיקי את עצמך לאהוב.

ברכה ליום הולדת לגיל 24 לאישה

גיל 24 זה גיל מהמם, גיל שבו בונים את עצמנו יותר שכל יום שעובר מרגישים שמצליחים להתגבר ומשהו בנו מתחיל לחשוב קדימה ולהתבגר מאחלת לך את הכי טוב שבעולם שתדעי שבחיים לא הכל מושלם שהחיוך שלך תמיד יהיה על פנייך יום הולדת שמח, אני חולה עלייך!

ברכה מרגשת ליום הולדת 18 לאישה

יום הולדת שמח לילדה המהממת שהגיעה לגיל החוקיות הכל פרוס לפנייך, את הולכת לכבוש את העולם בקלות מאחלים לך שתכירי את עצמך ושתשיגי כל דבר שרק תרצי שלא תשכחי להשקיע בדבר הזה שנקרא ״עצמי״ מאחלים לך להנות מהגיל ומהתקופה ושחייך יהיו הרפתקאה גדולה!

ברכה ליום הולדת 70 לאישה

שפע ברכות ואיחולים לכבוד יום הולדת 70 מאחלים לך שתמיד תהיי שמחה ומאושרת ושתעשי דברים שאת אוהבת שיהיו לצדך אנשים טובים ומשכילים כמוך שתמשיכי כל קושי לאתגר להפוך אנחנו אוהבים אותך הכי הרבה בעולם ומאחלים לך שהכל יהיה בשבילך מושלם.

ברכה ליום הולדת חמישים לאישה

יום הולדת שמח לכבוד הגיל המיוחד שלך גיל חמישים זה כבר לא צחוק יש לך אחריות על עצמך, ממש אזרחית שומרת חוק זהו הגיל שמתחילים באמת להנות מהחיים שהילדים כבר גדלים ודי לבד מסתדרים מאחלים לך שתהני מכל חוויה שתעשי שבעולם תסעי ושאותנו לעולם לא תשכחי.

ברכה ליום הולדת 25 לאישה

ברכות ואיחולים לכבוד יום הולדת העשרים וחמש שתהיי בטוחה – זה הגיל הכי טוב שיש גיל שכבר מבינים דבר או שניים על החיים שהחברים הופכים להיות יותר ויותר קרובים מאחלים לך שתהני מהגיל ומהתקופה הכי טובה מכולם שתלמדי את מה שמעניין אותך ושתטוסי בעולם אולי גם זוגיות תוכל להפציע, ככה או ככה, זה גיל שהוא מפתיע!

ברכה ליום הולדת 27 לאישה

גיל 27 זה עוד שלב בחיים שכולנו עוברים, החיים מתחילים, מרגישים בשלים ועכשיו מכל רגע נהנים:) אאחל לך שבשנה הקרובה תלמדי עוד על החיים, שתדעי להבחין בין טוב לרע, שתאהבי עמוק – מכל הנשמה!!! שתגשימי את עצמך ותשמחי בכל פעם שתפגשי מראה. ממני, באהבה גדולה ❤

ברכה לזוגיות מוצלחת

על זוגיות מוצלחת כולנו חולמים, כזו שמשתבחת ופורחת עם השנים. אאחל לך מעמקי נשמתי זוגיות כזאת שלא יהיה גבול לכמה שתאהבי, שתיתני ומתוך זה מיד תקבלי, שתחווי עוצמה של ביחד כך שלעולם לא תתעצבי. מאחלת מכל ליבי, לך יקירתי.

ברכה ליום הולדת 40 לאישה מיוחדת

לאישה הכי מיוחדת יש היום יום הולדת, 40 שנים של יכולות מופלאות והישגים, 40 שנים שאת מרקיעה שחקים. שתמשיכי בעשיה עוד שנים רבות וארוכות, שתישארי האישה המיוחדת עם האנרגיות הטובות. בריאות, הצלחה והגשמת חלומות. מזל טוב מאתנו, כל החברות.

ברכה לפריון האישה

אני יודעת כמה את רוצה את זה, אני יודעת כמה את בשלה לזה, שחררי מחשבות, הפסיקי לחשוב על הבאות, בקרוב זה יגיע, תהיי בטוחה את כולם זה יפתיע. מאחלת לך שללא לחצים, רק תפילה קטנה לאלוהים ותזכי להחזיק בידך ילד שיביא לך שמחת חיים.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אישה יקרה, היום את בת 80, כמה נפלא. תמשיכי להיות צעירה בנפשך ותשאירי אותנו תמיד בסביבתך. נאחל לך הרבה בריאות ואריכות ימים, שחייך ימשיכו להיות טובים ומאושרים. אוהבים המון ומחבקים, נתראה כאן שוב בגיל 90!

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

יום הולדת 80, אנו לא מאמינים! חגיגה גדולה לאישה גדולה, ברכות ואיחולים והמון אהבה. אם לא הגשמת את כולם, זה הזמן להגשים חלומות ולהמשיך בנפשך צעירה להיות. שתישארי בריאה וחזקה, צלולה ומבריקה וזאת שאת כולנו תמיד מצחיקה. אוהבים המון – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לאישה מיוחדת במינה

היום יום הולדת לאישה מיוחדת. כל המילים שבעולם לא יתארו את ליבך המושלם. כשאת נכנסת לחדר אי אפשר להסביר איך מהר מאוד הכל מאיר. שתזכי את כל הטוב לקבל חזרה ואמן ותמיד תהיי חזקה ובריאה. שתגשימי את כל החלומות ותמשיכי מיוחדת כפי שאת להיות.

ברכת יום הולדת – גיל 50 לאישה

גיל 50, גיל עגול ומדהים, הבשלות בשיאה, החוכמה, ההבנה, הלמידה, הפכת לאישה שהחיים קטנים עליה. תמשיכי ללמוד, להחכים ולהצליח, אישה כמוך יכולה – את השממה להפריח. תשמרי על הבריאות, תנהגי ביושר ותעשי כושר, מאחלת לך בחיים את כל האושר.

ברכה ליום הולדת 45 – לאישה

יום הולדת 45 לאישה המדהימה שאת, איך כל חייך מאנשים אחרים לך אכפת. תודה על רגעים וחוויות משותפים, שתמשיכי כפי שאת כל החיים. מאחל לך אושר, בריאות והצלחה, הגשמת חלומות ואין סוף אהבה. מזל טוב גדול, שתמשיכי בחייך להתפתח ולגדול.

ברכה ליום הולדת לאישה מדהימה

יום הולדת שמח לאישה מדהימה, איך את בנוכחותך את כולם מרשימה. המשיכי בדרכך, הטובה והנעימה, המפזרת אור ואהבה. יום הולדת חוגגים פעם בשנה ולכן אאחל לך מכל ליבי את כל הטוב וההצלחה, בריאות, פרנסה וזוגיות טובה. ממני, באהבה.

ברכה לזיווג הגון לבחורה

שתזכי לזיווג הגון ולברכה, שתהייה לך זוגיות טובה ובריאה. שלא תצטרכי עוד לישון לבדך, שיבוא הגבר שיכבוש את ליבך, שתהיי שמחה ומאושרת, שתקימי לך משפחה לתפארת, שכל משאלות ליבך יתקיימו ושגברים בשבילך בתור יעמדו. מאחלת זיווג הגון עבורך, שיתגשם כל שחפצה נפשך.

ברכה מיוחדת לאישה מיוחדת

את הבוקר את מתחילה במחשבות על כולם, פותחת חלון ומחייכת לעולם, מסתובבת ברחובות ומפזרת אנרגיה טובה, מעניקה לכולם שפע אהבה. את אישה כה מיוחדת, אני בטוחה כי זאתי מהדורה מוגבלת! מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, בריאות והצלחה ושהכל ילך מושלם.

ברכת יום הולדת – גיל 25

את כבר בת 25, הגיל הכי כיפי שיש, תחגגי כל חייך עד אין קץ ותטעמי הרבה מהדבש ומעט מהעוקץ, שתגשימי את כל החלומות ותשיגי את כל המטרות. הרבה בריאות, הצלחה ושפע פרנסה, זוגיות טובה ואין סוף אהבה.

ברכה לשנה של זוגיות

בזאת השנה, תגיע אהבה, בזאת השנה – התחלה חדשה, זוגיות בריאה שכולה חברות והבנה, שכולה שמחה והכלה. השנה תצעדי יד ביד ולא תישני עוד לבד, השנה תאהבי עד הקצה ויגיע הגבר שאת ליבך ימלא. תהייה זאת שנה עם משמעות, שנה של זוגיות.

ברכה לאישה מדהימה

עד שהכרתי אותך לא ידעתי שאפשר להיות מדהימה כל-כך, את משהו מיוחד, כמוך בכל העולם אין אפילו אחד. גישתך לחיים היא יוצאת מן הכלל, מול חיוכך איש לא נשאר אומלל. מאחלים לך אישה מדהימה שתזכי להרבה בריאות ושמחה. שתיהני מהחיים כמו שאת יודעת ושתספיקי בכל שתחפצי לגעת.

ברכה לזוגיות

זוגיות עבור כל אדם היא משאלה, הצורך העז שלנו בתמיכה ואהבה, לך מגיעה אהבה מהסרטים, כזאת שתפעיל בגופך את כל החושים, אני מאחלת לך זוגיות בריאה, שתגיע בקרוב ותתמלאי בשמחה. זכרי כי תקשורת זהו כלל ראשון, האמיני ובקרוב יגיע האחרון.

ברכה מהממת ליום הולדת

לאישה כה נהדרת יש לי ברכה כה מהממת, איחולי הצלחה לחיים מלאי שמחה, איחולי בריאות ונחת, לחיים של אומץ ולא פחד, איחולי הגשמה להשגת כל חלום וכל מטרה. שתהיי מאושרת ושמחה עם נחת רוח, הרבה מוטיבציה ותשוקה. מזל טוב אישה מקסימה ♥

ברכה לאישה מיוחדת ליום הולדת

אשתי את כה מיוחדת ולך אני חוגג היום הולדת עוגה טעימה או נופש במלון כי אותך אני אוהב המון זר של ברכות ואיחולים בנייר מתנות לך שלוחים שנחיה בשלום ושלווה בביתנו כל הימים אבל הכי חשוב וכמעט שכחתי ברכת מזל טוב לך לא איחלתי.

ברכה לפרישה לפנסיה נשים

הגיע הזמן לתת לך לנוח אחרי שנים של עבודה ללא מנוח אנו נפרדים ממך לשלום בהערכה ואהבה נזכור איך איתנו הגשמת חלום ונתת את כולך למען החברה ברכה והצלחה לך נאחל שאת הזמן הפנוי תדעי לטובה לנצל ומקווים תזכרי אותנו לא שוכחים.

ברכה ליום הולדת 60 לאישה

את בטח לא מאמינה איך חלפו שישים שנה ובהחלט זוהי סיבה למסיבה גידלת ילדים לתפארת בעבודה את מתקדמת אז הגיע הזמן לדאוג גם לעצמך כמובן איננו יודעים מה לומר זוהי משימה לא קלה בכלל נאחל רק בהצלחה בחיים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לאישה

לאישה יקרה יום הולדת זוהי ממש חגיגה לך נוספה עוד שנה מה עוד אפשר לך לאחל הלב כה נרגש ומתבלבל המון הצלחה בכל מעשיך שתגשימי את כל חלומותיך שלא יהיה חסר לך מזומנים שתהיי מאושרת כל החיים תזכי לעוד שנים רבות ולרוב ברכות.

ברכה ליום הולדת 50 לאישה

יום הולדת יובל הוא סיבה להתפעל להודות על שנים שחלפו על הצלחה בחיים וילדים שגדלו יום הולדת יובל הוא לא סתם חגיגה זו סגירת מעגל על תקופה שחלפה יש לך הזדמנות להתחיל מחדש אני אומר זאת בלב נרגש להשקיע יותר בעצמך ולא רק באחרים לפתח תחביבים חדשים חיים טובים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לאקסית

אמנם נפגשנו כבר מזמן ולמרות שאיננו חברים כמובן אני זוכר את הימים ולא שוכח את לילות הגעגועים את חוגגת היום יום הולדת ובשבילי זוהי חגיגה נהדרת לך אשלח צרור של ברכות מלוות בחיבוק עד כלות הכוחות תמשיכי להיות כמו שאת אהובה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת שמונים לאישה

יום הולדת שמונים עברו שמונה עשורים את בטח מרוצה וחשה גאווה על הצלחות בעבודה על משפחה שמחה לא ידענו מה לך אפשר לאחל פחדנו שנתבלבל אבל בכל זאת שולחים לך זר ברכות הלוואי ותוכלי להגשים משאלות שתחיי באושר ועושר עוד שנים רבות.

ברכה לאישה לגיל 60

את בת שישים וזו שמחה גדולה נביא לך טנא מלא איחולים בשמחה ואהבה בשלום ורעות שתחשבי מחשבה לפני מעשה כי יש לכך חשיבות שתדעי להבחין בין רע לטוב שתוכלי מצרה לפרוח ולגדול שתסתכלי בעיניים לכל הצרות וכך תוכלי להתמודד היטב עם כישלונות.

ברכה רומנטית ליום הולדת לאישה

אלף נשיקות אתן לך אהובתי ולא אמרתי די יקרתי עוד לא אמרתי עד מתי ליבי נרגש ונפעם ליום הולדתך אאחל לך שנאהב תמיד כמו פעם וליבי עוד יתרגש עוד פעמים רבות כי אני צופה לנו יחד שנים ארוכות שמחות ומאושרות.

ברכה ליום הולדת 40 לאישה

גיל ארבעים הוא בדיוק הזמן לפתח תחביבים חדשים לתת לעצמך זמן יותר מלאחרים להתחיל ללמוד נושאים חדשים חשוב גם ללכת בין הטיפות להבדיל בין הלבן והשחור לעבור בהצלחה את כל המשוכות לתת לאחרים לשטוף את הכלים בכיור מאחלים לך אושר ועושר כל החיים עד מאה ועשרים.

ברכה לטו באב לאישה

חג אהבה בה היו בעבר הבנות לחולל בכרמים היו יוצאות לבושות לבן והבחורים היו מסתובבים כענן לוקחים את הנערה אשר בה חשק ליבן שתמיד תזכי לאהוב לרוץ הלוך ושוב שביחד נאהב אחת את השני שבכל המעשים שלך תצלחי אהבה רוגשת ברכה כותבת.

ברכה ליום הולדת לאישה יקרה

אני כל כך מתרגשת יש לך יום הולדת מכינים לך מסיבה מקווה שתהיי מרוצה אז איזו ברכה אכתוב לך יקרה שתדעי להיעזר ולעזור שתסתכלי על הים הכחול ותביני איך מים יכולים לשחוק אבנים מאחלת לך חיים מאושרים עד מאה ועשרים.

ברכה לאישה של חיי

אשתי היקרה מה אומר לך שפתחת חדר בלבבי בעבותות של אהבה קשרת אותי אוהב אותך עד השמיים בשבילי את שמחה בעיניים אוהב אותך עד בלי די אתן לך את כל חיי תודה לך שאת כאן איתי ונשארת תמיד לצידי אוהב אותך עד סוף החיים אוהב אותך לעולמים.

ברכה ליום נישואים לאישה

את מתחתנת איזו שמחה מה אאחל לך לחתונה אשלח לך רוב ברכות וצרור של איחולים שתחיי שנים רבות עם בעלך בנעימים שממש לא תשכחו להזמין גם חברים שתדעי לאהוב גם שקשה שריב ומבוכה בביתכם לא יהיה בהצלחה בדרך החדשה והמעט קשה תצעדי בה בבטחה.

ברכה לגיל 50 לאישה

הגעת לגיל חמישים עכשיו את במרכז העניינים אז מה לך מאחלים שתזכי לגלות תובנות חדשות שליבך יאהב תחביבים אחרים שתהני להכין חלות טריות ומאפים שונים שתדעי שמותר לטייל גם בארצות אחרות אבל הכי חשוב מזל טוב לעד המון שנים מוצלחות וברוכות.

ברכה למציאת זיווג

שלוח לך צרור איחולים שישמע לתפילתך המזווג זיווגים ולמצוא יעזור לך את אשר אהבה נפשך שיתמלאו כל משאלותיך שהדרך תהא קלה שתמצא את זיווגך במהרה ליבך מלא אהבה הלואי וכבר נרקוד בחתונה.

ברכה להצעת נישואים לאישה

אני נרגש ליבי נפעם ממש מארגן מסיבה עם טבעת ועוגה אהבתי התתחתני איתי הרשי לי לבקש את ידך להתפעל מהטוב שבקרבך כי מקום שמור לך אצלי בלב כמו פרח שמלבלב אבל הכי חשוב שנהיה מאושרים עד מאה ועשרים עם ילדים.

ברכה מרגשת לאישה מיוחדת

שאלתי את המלאך הייתי כה נרגש מה תברך אישה מיוחדת שכל משאלה שלה תתגשם ממש שאף לא תהיה מתביישת שיראו אתה רצה ומשתוללת מותר לך לראות את השדות הפורחים להקשיב לציוץ הציפורים ואני רק לחשתי כמו בפעם הראשונה מזל טוב נוספה לך עוד שנה.

ברכה למישהי מיוחדת

תודה לך על עמל והשקעה על כך שאת איתי בצרה אוהבת אותך עד בלי די רוצה לתת לך שי על עזרה מכל הלב האוהב לדעת לפעמים להשתובב אומר לך תודה ואאחל לך בהצלחה תמשיכי להיות מיוחדת ממש גברת נחמדה לתפארת תודה רבה לך באהבה מאחלת לך תמיד בהצלחה.

ברכה מרגשת

אני כל כך נרגש את מתחילה התחלה חדשה ממש ליבי ממש קופץ מהתרגשות וידי עובדת ביעילות מאחל לך שתגשימי את כל המשאלות שיתקיימו בך ככל הברכות שכמו שנתת לי את כולך תדעי גם לתת זמן לעצמך מודה ומאושר ומתגעגע אלייך כבר.

ברכה ליום הולדת לאישה שלי

אשתי היקרה מזל טוב ליום ההולדת את ניראת כה מאושרת כתבתי לך ברכה במספר מילים של אהבה מודה לך על כך שאת איתי את נותנת את כולך בשבילי מאחל שתמיד תהני מריח של שושנים מצחוק של ילדים קטנים שתתני אהבה מליבך האוהב שתמיד נזכור להתאהב.

ברכה ליום הולדת מרגשת

ליבי כה נרגש היום ממש את חוגגת יום הולדת את בחורה לתפארת מאחלת לך חיים טובים שתחיי עד מאה ועשרים שתהני מלשמוע קולות של חיות שלא תעברי בחיים תהפוכות שתדעי ללכת בשבילים לטפס על ההרים ולזכור שאת צועדת בדרך חדשה דרך נכונה.

ברכה לרווקה לפני החתונה

מי זאת היפה בנשים? זאת לא שאלה, את זה כולם יודעים. ועכשיו היא תפוסה, כולם לחוצים, אך אלו החיים. רק אחד זכה, השאיר מאחוריו עשרות מבואסים. אבל לך, מה אכפת, את מתחתנת עם מי שאת אוהבת וזה מה שחשוב. לו יהי, שתקבלי את האהבה הכי גדולה שאפשר כאילו התחתנת עם אהוב ליבך, כל יום, כל רגע, מחדש.

ברכה ליום הולדת לבחורה

לך היקרה בבנות, לרגל הגיעך ליום המיוחד בו נולדת וכל שנה צמחת כמו מופלאה מחדש נאחל שתזכי לרוב אושר ושנים טובות עד אין מספר מתוך כל הטוב שאפשר לקבל בעולם.

ברכה למציאת בן זוג

את אשה טובה וכולנו יודעים את זה הלוואי ותמצאי במהרה את בן הזוג שיוקסם ממך שיכיר את כל הטוב הצפון בך ויזכה בו ואת תהיי מאושרת מאי פעם איתו וביחד תשלבו כוחות ותאהבו זה את זו וחוזר חלילה, לעד, לעולמי עולמים.

ברכה ליום הולדת לנערה מיוחדת

לנערה המיוחדת ביותר שאני מכירה! מזל טוב ענק ליום הולדת הנפלא שתמשיכי להיות כל כך אחרת מלאת רוך, הוד והדר, רגישות, חמלה וכישרון מוצאת לכל בעיה שצצה – פיתרון שתזכי לשפע בכל התחומים ותחווי תמיד ימים מאושרים.

ברכה לאישה יקרה

לאשה היקרה בתבל, שעבורה הלב מייחל שרק תדעי טוב בחיים וכל הזמן תפיצי את אורך למרחקים את אשה מיוחדת ואת זה חבל שלא כולם יודעים. שתמשיכי להיות נהדרת ומלאת קסם. את יהלום נדיר שזכיתי להכיר.

ברכה לאישה מיוחדת

לאשה המיוחדת שאני מאוד אוהבת! יהי רצון שחייך יהיו כמו ממתק שאינו נגמר שכל רגע יהיה לך נעים ומתוק ותדעי לשלב בין רצינות לצחוק שתהיי בריאה בגוף ובנפש תאהבי את מחשבותיך וחלומותיך והלוואי ותגשימי את כל שאיפותיך.

ברכה ליום הולדת לאישה

לאשה היקרה שאני אוהבת מאוד! שיהיה לך יום הולדת עמוס בהפתעות וברכות. שבזכות היום הזה – תגשימי את כל המשאלות. שתדעי היכן לאסוף לעצמך חוויות – שיתנו לך רק מחשבות טובות. אין כמוך יקירה!

ברכה לאישה

אשה יקרה, מי יתן ותזכי להצלחה רבה, בכל העניינים שליבך מייחל להם. בריאות איתנה בכל חלקי הגוף והנשמה, ולא פחות חשוב: הגשמה – שתשרה בך עונג פשוט ומיוחד, בו זמנית. אמן!

ברכה ליום נישואין לאישה

ליום הנישואים שלך אאחל שפע מזל בהמשך החיים, אבל גם עכשיו. כי זה יום מיוחד ובו הברכה מסוגלת – להגשים את המאווים בכל מה שאת לעצמך מאחלת. הלוואי ויום הנישואים הזה יביא בכנפיו אהבה גדולה שתעטוף אותך בטוב לב וחמלה.

ברכה ליום האהבה לאישה

לאשה המהממת! לרגל יום האהבה אאחל לך שתמיד תהיי כל כך יפה, חכמה ואצילית. שכל יום מחדש יצוצו בליבך ניצני האהבה הרומנטית ובכלל, אהבת העולם. שתרגישי טוב ונעים עם עצמך בכל מצב. ולעולם לא תצטרכי להתגונן ולהתכנס פנימה, כמו צב.

ברכה לאישה ליום הולדת

לאשה היקרה בתבל מה אוכל לך לאחל? שתהיה לך יום הולדת מאושרת ושכל החיים תרגישי בסרט – מרגש ומצחיק, אך לעולם לא מתיש שתקצרי כמויות של נחת אין סופית מכל מה שאת עושה ועשית.

ברכה ליום הולדת לאישה מיוחדת

לאשה המיוחדת כל כך הלוואי שיום ההולדת הזה אותך יקח – לעבר הרי הגשמת המשאלות של העולם. שתצליחי לעשות את מה שאת רוצה בחיים להגביר את הטוב בעצמך ובאחרים ולהרגיש בריאה ויפה בכל רגע בלי יותר מדי שיכנועים עצמיים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לאישה ?

מנורת לילה בצורת לב עם תמונה אישית והקדשה