ברכות לאמא

האישה החשובה בעולם

אמא שלנו הביאה אותנו לעולם ולימדה אותנו עם השנים איך לחיות בתוכו. היא עזרה לנו להבדיל בין טוב לרע ולהיות אנשים נחמדים לסובבים אותנו. היא יודעת מה אנחנו הכי אוהבים לאכול, איזה דברים מעצבנים אותנו ובאילו מקרים כנראה צריך להעמיד אותנו במקום. בזכות כל הסיבות האלה וסיבות רבות נוספות, היא האישה האהובה עלינו בעולם.

חשוב להגיד תודה

לכבוד היום הולדת שלה, יום הנישואים שלה ואפילו סתם בלי סיבה, חשוב להוקיר לאמא האהובה שלנו תודה על האהבה הגדולה שהיא נותנת לנו. בשביל המטרה החשובה הזאת ריכזנו עבורכם ברכות יפהיפיות שיעזרו לכם להגיד לה את כל מה שהיא צריכה לדעת על עצמה ואתם כבר יודעים. תהנו!

ברכה לאמא

ברכה לאמא ליום הולדת 40

לאימא המהממת שחוגגת 40 אבל עם אין אנרגיות של בת 20, המון מזל טוב! אין אדם שלא אוהב אותך – כי כולך אהבה ואור. תמשיכי להיות אהובה, שמחה, מאושרת ותמיד תזכרי שמה שאת נותנת – את מקבלת. אוהבים אותך כל בני המשפחה.

ברכה לאמא ליום הולדת 50

את תמיד אומרת שזה לא הגיל, אלא התרגיל ואת כל כך צודקת. את מתחילה עשור חדש ומרגש ונאחל לך שהוא יהיה מדהים כמו העשורים הקודמים ועוד הרבה יותר. תמשיכי להיות בשלנית נפלאה, בוחרת סרטים משובחת, אוזן קשבת ותומכת וכל מי שאת. מזל טוב!

ברכה לאמא ליום הולדת 60

אמא יקרה, יום ההולדת הוא זמן מדהים להיזכר שזכית במשפחה קרובה ואוהבת, ושאנחנו זכינו בך. גם הנכדים שלך שמחים שיש להם סבתא מקסימה. אנחנו רוצים לאחל לך שפע אושר מכל מעשה ידייך ושכל יום ויום בעשור החדש יהיו שמחים ומאירי פנים.

ברכה לאמא ליום הולדת 70

לאשה גדולה מהחיים שבכל יום מלמדת אותנו שיעור בחריצות, ומקדישה כל רגע מחייה למען המשפחה. את חוגגת 70 אבל לא השתנית מאז גיל 30. תמיד אנרגטית, תמיד שמחה, תמיד מלאת חיים. תמשיכי להיות כזאת גם בעשור החדש ושהוא יהיה מדהים אף יותר מהקודמים.

ברכה אישית ליום הולדת

היום זה היום שלך! תעשי ביום הולדת הזה דברים שתמיד רצית לעשות או שאת אוהבת במיוחד. מגיע לך – את עושה המון טוב לעולם ומגיע לך שהוא יחייך אלייך בחזרה. שיקרו לך שפע של דברים טובים, שתמשיכי לחייך וגם ברגעים קשים תמצאי את השמחה.

ברכה להריון תקין

עוד מעט קט המשפחה תתרחב, יצור קטן וחמוד בבטן של אמא נע ומסתובב, ובבוא הזמן, כשהתינוקי יגדל כהלכה ויתפתח, הוא ייצא לאוויר העולם בקול בכי וצחוק משמח! נאחל לך אמא שהכול יעבור בשלום, בבריאות, בעוצמה ובאושר – יתגשם החלום!

ברכה לאמא הכי טובה בעולם

אמא שלי, את הכי הכי בשבילי! אין לי מילים לתאר את אהבתי לך, את שוקדת ועושה הכל למעני כדי שאשמח, ממלאה כל מחסורי עם חיוך של אור, וגם נותנת לי דרור את דרכי לבחור. בכל העולם לא מצאתי כמוך אמא טובה, חיבוק גדול ממני אלייך בהמון אהבה.

ברכה מיוחדת לאישה מיוחדת

לך, האישה המיוחדת מכל הנשים, שלוחה ברכה שופעת בדברים מרגשים: את מקור לדוגמה, אשת חזון, לוחמת דגולה, מיישמת ומגשימה. נותנת כתף כשצריך לעזור, והכל בחיוך מלא אור, שתמשיכי להאיר לנו ביום וּבַלַיִל, שתצליחי כמו תמיד את לנו אשת-חַיִל.

ברכה ליום הולדת של אמא שלי

אמא יקרה אהובה ומסורה מה אומרים ביום כזה לאמא נפלאה קודם כל תודה על זה שאת תמיד שם מוכנה להושיט יד ועזרה לכולם אחר כך מבקשים שתשמרי גם קצת על עצמך על האמא הכי נפלאה שיש

ברכה לאמא לגיל 70

אמא שלנו אהובה מאחלים לך ביום ההולדת הזה רק בריאות ושמחה אושר ונחת מכל המשפחה שתמשיכי תמיד להיות סבתא מופלאה חיבוק חזק מכולם מקרוב ומרחוק יום הולדת שמח מכל השבט המתוק

ברכה לאמא ליום הולדת 80

היום את חוגגת יום הולדת 80! צעירה ברוחך, את מוכיחה לכולם שגיל זה רק מספר. 80 אביבים את מביאה את האור המיוחד שלך אל העולם – ותמיד תומכת בכולם. מאחוריך הישגים, הצלחות וגם אתגרים וכשלונות – מתוכם תמיד ידעת לצאת מחוזקת, ולהקים משפחה לתפארת. אמא יקרה, עכשיו נאחל לך מזל טוב, ילדים, נכדים ונינים – בריאות, שמחה ואריכות ימים.

ברכת יום הולדת לאמא

אמא יקרה שלנו! היום את חוגגת יום הולדת! מאחלים לך את כל הטוב שבעולם – ממש כמו שתמיד ידעת להעניק לכולם. תודה שתמיד הקפת אותנו בחום ואהבה ומקווים שתמיד תהיי מאושרת ובריאה. אוהבים ומעריכים (ומבטיחים לדאוג לך בהקדם גם לנכדים), בעלך וילדייך האוהבים.

ברכה ליום הולדת אמא

אמא יקרה, יש לך יום הולדת וזה הכי מרגש בעולם כי זאת הזדמנות לומר לך כמה את משמעותית עבור כולם תמיד מפנקת, דואגת ושמה אותנו לפנייך תגידי, מה היינו עושים בלעדייך? אוהבים ומחכים כבר לחגוג ולחבק אותך נשיקות מאיתנו, הילדים האוהבים שלך

ברכה לאמא של חברה

מזל טוב לך יקרה עבורי את לא רק "אמא של", אלא ממש חברה עוד שנה חלפה ואת חוגגת יום הולדת וזאת הזדמנות להזכיר לך עד כמה את מיוחדת מאחלת לך מעומק הלב בריאות, הצלחה ושמחה והרבה נחת מכל המשפחה.

ברכה לאמא ליום האישה

אמא את השראה ומקור גאוותנו אנחנו לא צריכים יום מיוחד כדי לומר לך מה את בשבילנו אבל יום האישה זאת הזדמנות להזכיר שאת האישה הכי הכי שזכינו להכיר חזקה, חכמה, מוצלחת ומוכשרת לא משתווה לאף אחת אחרת אנחנו תמיד נעריץ ונהיה שם כדי להגיד לכולם – אמא שלנו היא הכי בעולם

ברכה ליום הולדת אמא

"אמא יקרה לי, יקרה" היום הוא יום חשוב נורא היום את מציינת את יום ההולדת שלך אז לנו זאת הזדמנות לומר לך שאנחנו אוהבים אותך מאחלים לך בריאות, נחת והמון אהבה ותזכרי שבשבילנו את הכי הכי חשובה מזל טוב אימוש, אין עוד כמוך בעולם נשיקות וחיבוקים מכווווולם

ברכה לגיל 60 לאישה

לאישה הכי יפה בעולם שהגיל עבורה הוא רק מספר מאחלים לך שתמיד הלב שלך יהיה שמח ומאושר שהילדים יביאו לך שקט ושהנכדים יביאו נחת ושתמיד תעשי דברים גדולים מהחיים בלי שום פחד. שתמשיכי להיות אישה מופלאה שמלאה בטוב ושלעולם לא תפסיקי את עצמך לאהוב.

ברכה לאמא שיוצאת לפנסיה

אמא שלי היקרה, אחרי שנים של עבודה קשה ומסירות אין קץ הגיע הזמן שלך לצאת לחופשה זה יהיה קצת מוזר לא לראות אותך סביב אנשים וטלפונים בלתי פוסקים אבל ללא ספק שהגיע הרגע שלך לנוח ממירוץ החיים מאחלים לך שתקטפי את הפירות שאת גידלת כל השנים ושמעכשיו תעשי חיים משוגעים.

ברכה לאמא ואבא

לאמא ואבא שלי היקרים תודה שהבאתם אותי לעולם ושאתם ההורים שלי לא יכולתי לבקש הורים יותר טובים מכם! תמיד אתם דואגים לי ועליי שומרים מכינים אוכל טעים ובמתנות אותי מפנקים בכל בוקר וערב אתם שולחים אותי לישון אחרי שהבאתם לי נשיקה גדולה איזה מזל שזכיתי בהורים שיש להם כל כך הרבה אהבה

ברכה לראש השנה לאימא

אמא שלנו יקרה, יחידה ואהובה, זהו ערב ראש השנה ויש לנו איחולים מהלב לשנה החדשה. שזוהי תהייה שנה טובה מקודמותיה וכל אלו שאחריה, שתזכי לימים מאושרים, לבריאות ואריכות ימים. מעריכים, מעריצים, מודים ואוהבים, אתך ולמענך כל החיים מאתנו, הילדים.

ברכה ליום הולדת של אמא

אמא שלי, האור בעיניי, העוגן בחיי, האחת – המיוחדת שתמיד חושבת עליי! את חוגגת יום הולדת וזו סיבה מוצדקת לומר לך שאת הכי נהדרת. שתזכי לכל הטוב בעולם, שתהיי מאושרת ושמחה כל הזמן, בריאה וחזקה, מוארת ושלמה. מזל טוב ענקי, לאישה שהיא הכל בשבילי.

ברכה לאמא לגיל 70

מזל טוב לאמא עד 120 על כך שחוגגת את יום הולדת שבעים. ראשית מגיעה לך תודה גדולה על היותך אמא מדהימה ונפלאה. שתזכי להגשים כל משאלה ולחלום חלומות ללא הפסקה, שתהיי בריאה וחזקה ושכל שתגיעי בו ינחיל הצלחה. יום הולדתך שמח, שמרי היום ותמיד על חיוך הזורח.

ברכת יום הולדת לאמא

אמא, יוצא כמו מנגינה משפתיי, אמא, האור בעיניי אמא כמוך, אמא שתמיד פה לצידי, אמא נהדרת, שאת כל נשמתה נותנת. מזל טוב ויום הולדת שמח, שתדעי שבך בנוגע לכל אני בוטח. שתהיי בריאה, חזקה, מוצלחת ושמחה, מהבן שלך – עם אין סוף אהבה.

ברכת יום הולדת לאמא – גיל 60

אמא יקרה שלנו, גיל עגול שכזה הוא סיבה מספיק טובה לחגוג והרבה. נרים אותך עד השמיים על- 60 יובלים ועוד פעם אחת לימים החדשים. שיבואו בשורות טובות ושמחות, שתזכי לכל האיחולים והברכות. תודה על היותך אמא נפלאה, אוהבים אותך כל המשפחה.

ברכה לאמא הכי טובה בעולם

לאמא המיוחדת מכולן, תודה על שהיית את הכי טובה בעולם, על ימים ולילות שלנו הקשבת, על שנים ארוכות מחייך שהקדשת, אנחנו אוהבים אותך ללא גבולות ומאחלים לך שתגשימי את כל החלומות. תמשיכי האמא שאת להיות, עם הלב הגדול והאנרגיות הכי טובות.

ברכה לאמא ליום האם

אמא שהפכה את ליבנו לשלם, האמא שעליה כל ילד חולם. נגיד לך תודה על כל הנתינה ועל הלב הגדול, על כל הליווי, על שעזרת לנו בנועם לגדול. שחייך יהיו מאושרים, שנסב לך גאווה כל החיים. ליום האם המיוחד, נאחל שנהייה תמיד בית מאוחד.

ברכה לאם החתן

חיכית לרגע זה כל-כך הרבה זמן, חיכית והנה הוא כבר כאן. התרגשותך לבטח בשמיים, שמחה את כפול ושבעתיים. בנך היקר מתחתן היום והנה הגשמת עוד חלום. נאחל שיהיה זה היום המאושר בחייך ושבקרוב נאמר מזל טוב גם על נכדייך.

ברכה לאמא ליום האישה

כל יום מחדש את מלמדת אותי על כמה חזקה היא האישה ואת משמשת לי מעל ומעבר לדוגמא. את אישה יפה ומוצלחת, מתמודדת עם החיים בחיוך ובלי פחד, את צומחת ובעיניך תמיד תקווה, את אמא ואישה מלאת עוצמה. יום האישה הוא בשבילך, על כך שאת אישה למופת.

ברכה ליום הולדת אמא

אמא, את ליבך מעניקה, אמא, עושה הכל מהלב והנשמה. גדלת היום בעוד שנה וראשית כל נאחל לך שתהיי תמיד בריאה. שנסב לך נחת וגאווה ושנצליח שתהיי כל חייך שמחה. אנו רוצה שתדעי עד כמה את מיוחדת, מזל טוב ענקי לאמא הכי נהדרת.

ברכה ליום המשפחה – לאמא

יום המשפחה הוא יום מיוחד וזה כי אמא כמוך אין לכל אחד, יום המשפחה שמח אמא יקרה, רצינו להגיד לך הרבה תודה, על היותך הדבק של המשפחה, על שאת מכניסה לבית הרבה שמחה. על אוכל טעים, על רגעים קסומים, על אהבה וחום מרקיעי שחקים.

ברכה לאמא של חברה

ל______ היקרה, מזל טוב ליום הולדתך והרבה שמחה. אני מאחלת לך שתהיי בריאה ומאושרת, חזקה ואף פעם לא מוותרת, שתגשימי חלומות ותשיגי את כל המטרות. את אמא של אבל מרגישה חברה, זו הזדמנות להגיד לך תודה רבה, על רגעים של כיף, הכלה והקשבה.

ברכה ליום הולדת של אמא

אמא, את בלב פנימה, אמא, הרימי ראשך ותצעדי קדימה, יש לך היום יום הולדת, היום שאת הכי אוהבת, אז מזל טוב גדול, שמחה וברכה ובלי אלכוהול ! שתישארי האמא המדהימה שאת ושהשנים יחלפו לאט, שתשמרי על שמחת החיים ותזכי לחיים ארוכים.

ברכה לאמא – יום הולדת 60

אמא, מילה אחת עם משמעות ענקית, יש לך יום הולדת היום ורציתי לומר לך – את אמא עולמית. תודה על רגעים מדהימים, על נחת ושלווה, על כל האהבה ! מאחלת לך הרבה כוחות ושנסב לך גאווה, שתמיד תהיי מוצלחת ושמחה ותרגישי שאת חיה בהגשמה מלאה.

ברכה מרגשת לאימא ליום האם

אימא יקרה שלנו לא תמיד אנו להודות יודעים על הדאגה שלך כל הימים על הכנת המטעמים ודאגה לכל מה שאנו צריכים כשהיינו חולים אהבה וחום ממך קבלנו האם יספיקו האותיות והמילים לספר האהבה שרוחש לך לבבנו ואלו המילים אינן מספיקות כדי לאחל את כל האיחולים

ברכה ליום הולדת 40 לאימא

חגיגה של ארבעה עשורים כולנו נרגשים כל הילדים סביב השולחן יושבים כשתילי זיתים ואנו מאושרים ושמחים שיש לנו אימא שטובה במעשים לומר תודה לך רצינו על כל מה שאת עושה בשבילנו הצלחה אושר ועושר אנו מאחלים שתזכי להיות עד מאה ועשרים

ברכה מרגשת ליום הולדת לאימא

זכינו באימא מיוחדת שחוגגת היום יום הולדת אימא הטובה בעולם לנו את החשובה מכולם תודה על כל מה שאת עושה בשבילנו קבלי את צרור איחולינו לאהבה אחווה רעות ושלווה הצלחה בכל מה שאת עושה הוספת עוד שנה למניין זוהי בהחלט חגיגה לעניין

ברכה ליום הולדת לאימא יקרה

אימא יקרה את חוגגת יום הולדת ולאות הערכה על היותך כה נהדרת שולחים אנו לך זר ברכות ואיחולים על כל מה שהיית בשבילנו שתצלחי להנות מרגעים מתוקים שתשימי את עצמך במקום הראשון ולא אחרים ותזכי לחיות עם אהובים עד מאה ועשרים

ברכה מרגשת ליום הולדת 70 לאימא

אימא אהובה מכולם שבעים שנה אנו לך חוגגים את היום שבו הגעת לעולם שלחנו לך זר איחולים אותך אנו כה מעריכים נתת לנו את כל כולך גם בזמנים שהיית אמורה לדאוג רק לעצמך השקעת בנו מרץ ואהבה ודאגת לנו ללא כל תמורה אנו מאחלים שתחיי עד מאה ועשרים

ברכה לאימא ליום הולדת 39

אימא יקרה עוד שנה את בת ארבעים ואנחנו כל כך מתרגשים וכותבים לך ברכה אימא אהובה שתדעי לחלום ולהגשים שתהני מענן ששט במרומים שתדעי לרקוד בין הטיפות להנות מיהלום זיו יקרות שתגדלי בנחת את הילדים עד מאה ועשרים בטוב ובנעימים

ברכה ליום הולדת לאימא ליום הולדת 56

אימא שלי חוגגת חמישים ושש שנים אנחנו כה מאושרים ברכות אנו לך מרעיפים ובעיקר מעריכים לא ידענו מה מאחלים לכן החלטנו לתת לך את הברכות הלוואי שתדעי ללכת בין הטיפות לתת לעצמך זמן בין המשימות למלאות נאד באהבה ובחמלה לתת לילד בכל גיל נשיקה חמה

ברכה לאימא של חבר

יום מרגש בשבילך היום בו את מרגישה שהוא כמו חלום אאחל לך בהצלחה בכל המובנים שתמיד תהיי מוקפת באנשים אהובים שתדעי להבחין בין מכשול והצלחה וכך תצעדי לאט בדרך הנכונה חשוב לי שתדעי ללכת בין הטיפות לרקוד אל מול רוח וסערות להגיד מה אסור ומה מותר לשמוע את ניגון ההצלחה מתנגן ושר

ברכה ליום הולדת לאימא 50

אימא יקרה יום הולדת יובל זוהי ממש שמחה אנו מאחלים לך באהבה שתמיד תהנו מציוץ הציפורים שתדעי להנות מריחות מתוקים שתאהבי עד בלי די את בשבילנו שי תודה רבה לך על כל העמל וההשקעה שתהני מקול מתוק של תינוקת מתוקה

ברכה ליום האם מרגשת

אימא היקרה שלי את הכל בשבילי דואגת לי ביום ובלילה ללא מנוחה מרגיעה אותי שאני בוכה מביאה לי את כל שאני רוצה אף פעם לא אמרתי לך שאני מעריך אותך אוהב אותך עד השמיים ובחזרה שולח לך חיבוק ונשיקה גדולה

ברכה מרגשת לאימא ליום הולדת 60

אימא יקרה אימא אהובה את בת שישים ואנו מתרגשים מודים לך על אוכל טעים על ממתקים ופינוקים על אהבה בלי סוף על אורז ועוף מרעיפים עלייך אהבה ומקווים שיהיה לך הצלחה מאיתנו הילדים והנכדים שתזכי לחיות עוד המון המון שנים

ברכה מרגשת לאימא

אימא שלנו אין מספיק מילים כדי לבטא את הערכתנו תודה על מטעמים אהובים על משלוח אוכל בחגים על דאגה בכל מצב שעברת איתנו כל שלב מאחלים לך שתדעי להנות מהחיים ותתגאי בילדים ובנכדים ליבנו מלא אהבה שתתגשם כל משאלה שאת רוצה

ברכה ליום הולדת 50 לאימא

אימא שלי היקרה לך אשלח מתנה ברכה איני יכולה בלעדיך תודה על כך ששתלת בי את ניגונייך מה אאחל לך ביום הולדת יובל אסור לי להתבלבל אאחל לך שתמיד תוכלי לחייך בשמחה שתהני מכל המשפחה שיהיה לך גם זמן לעצמך ותמשיכי לתת את כולך

ברכה לאמא ליום הולדת 40

אמא לעולם לא סופרים במספרים אבל בכל זאת, הפעם זה עגול זה הזמן להריע בכבוד גדול: הגעת לארבעים! ולמה אנחנו כל כל שמחים? כי למרות שעברו ארבעה עשורים את יפה ונמרצת כאילו נשארת בת עשרים

ברכה לאמא בת 70

אמא אהובה שבעולם! רק את מבינה באמת מה אנחנו צריכים ועל כך אותך אנחנו מעריכים לרגל הגיעך לגיל 70 נאחל לך המשך חיים יפים נחת מהילדים, הנכדים והחברים שתהיה שמחה ואהובה, כמו שהיית תמיד ועם הטלפונים, מבטיחים מהיום להגזים…

ברכה לאמא לגיל 50

חמישים שנים עברו להם ביעף זה הזמן להביט בכל מה שהשגת בערגה: משפחה, אהבה, בית ועשיה ללא לאות ועצלות. את דוגמה אישית למופת עבורנו, לכל ימי חיינו, והלוואי ותקבלי כל יום מחדש את הכוחות עבורך, עבורנו אוהבים ומוקירים מאוד!

ברכה ליום הולדת לאמא מיוחדת

אמא כזאת עוד לא היתה לאף אחד- זה בדוק. ואמא, תאמיני, יש לנו חברים וראינו אימהות בחיים. יום הולדת זה זמן להגיד לך תודה רבה על הכל: על זה שאת כל כך מיוחדת ומרגשת אותנו מרוב חום שתמשיכי להיות אמא ספיישל כי רק את יודעת שאת ממש לא רק 'אמא' אלא הרבה הרבה מעבר להגדרת 'אמא' על פי הספר

ברכה ליום הולדת 60 לאמא

אמא יקרה לי! לפני הכל, זה שאת אמא שלי זה כבוד גדול לגדול אצלך היה חלום נטול כל הגיון אמא מושלמת שאף פעם לא תהיה זקנה גיל שישים? בשבילך זה בקטנה שתמשיכי להיות חזקה ובריאה שמחה, ואפילו לא לרגע קט עצובה

ברכה ליום הולדת לאמא היקרה

לאמא האהובה שלנו! מזל טוב ליום הולדת חדש שתעשי מה שאתה רוצה בחיים מתוך אהבה, תשוקה וברכה שתהיי בריאה, חזקה ותחיי ללא פחד ותרגישי בזכותנו – כמויות של נחת

ברכה מרגשת לאמא ליום הולדת

אמא אהובה, מלכה של ממש! ביום ההולדת לך רק נודה ונזכיר את כל הימים שעברת איתנו כשהיינו קטנים (וגם גדולים) תמיד היית אמא מסורה וחרוצה לכל בעיה וצרה מקשיבה תומכת, מבשלת ומנקה את אמא שהיא פשוט מתנה ובנוסף לכל – גם אשה מאוד יפה

ברכה ליום האם

ליום האם נצחצח את הגרון זה הזמן להודות לאמא בגאון תודה רבה לך על שאת כה נהדרת גורמת לנו לא לברוח מעצמנו, כי את שם – תמיד תומכת במשפט, ארוחה, חיבוק וטפיחה והאמת? לפעמים מספיקה רק מילה, ממך, אמא גיבורה!

ברכה ליום הולדת לאמא הכי טובה בעולם

לאמא הכי מדהימה שקיימת רק אלוקים יודע עד כמה את מהממת אצילית ועדינה, חכמה ויפה אובייקטיבית, את אמא מדהימה ליום ההולדת נברך אותך שתמשיכי להיות חזקה כמו סלע איתן ושהחלומות שלך יתגשמו בקלות, חלום גדול כקטן

ברכה לאמא שלי

אמא יקרה לי! כמה טוב לי שדווקא את ילדת אותי את אמא שאין כמוה בעולם הזה אני מרגיש את זה כל הזמן בלב את שלימות אנושית ופסיפס שמורכב – מיופי, חמלה, אהבה וחכמה הלוואי שתמיד תהיה אמא קסומה כמו שאת עכשיו וכמו שהיית תמיד. אוהב אותך מאוד!

ברכה לאמא ליום הולדת 50

אמא, את יקרה לנו מאוד וליום הולדתך העגול – נברך אותך בכל. שחייך יפרחו כשדה נרקיסים – ולא תדעי מה הם כעסים. שמשאלות הלב שלך יצאו אל הפועל – ויתגשמו בלי טורח גדול שתהיה תמיד מאושרת כי אמא יש רק אחת ואנחנו חייבים אותך כה נהדרת!

ברכה קצרה לאמא

אמא אהובה, תרשי לי לשלוח לך ברכה: שריח החיים יהיה ערב לאפך, כתפוח ותצליחי להגשים משאלות הן בפן הגשמי והן בענייני רוח. שמחשבותיך יהיו חיוביות תמיד ולא תדאגי לעולם לגבי העתיד. באהבה גדולה!

ברכה לאמא ליום הולדת 70

לאמנו הברוכה, מזל טוב ליום הולדתך הלוואי ותחווי את החיים כמו גלים נעימים שמה שתרצי יתגשם בעודך בחיים שתשכון בליבך נחת רוח לגבי כל התחומים ותשבי לעד על כסא החיים המאושרים

ברכה לאמא היקרה

לאמא, המובחרת שבאימהות! נאחל לך שלעולם לא תדעי מה הן צרות. שתרווי נחת הן מהבנים והן מהבנות. ותגשימי בעצמך – ולא רק דרכנו – את כל החלומות. שליבך יתמלא מעצמו באהבה כל יום מחדש. ותזכרי שאין כמוך, אמא. את רק אחת ואת שלנו. איזה מזל!

ברכה לאמא הכי יקרה בעולם

לאמא, האשה הכי יקרה עבורי בעולם! אאחל לך שכוחותיך לעולם לא יאזלו. שתהיי חזקה כמו לביאה ובכל בקר תקומי מחדש עם חיוך ענק. שתשמחי בכל הטוב שקיים ותגלי סקרנות כמו ילדה – לגבי מה שעדין לא בא. את אמא שאין כמוה (ואת יודעת זה גם אם לפעמים את מדחיקה 😊 ). אוהבת אותך!

ברכה ליום המשפחה לאמא

אמא אהובה, יסוד המשפחה שלנו! לרגל יום המשפחה נאחל לך שתמיד תרגישי טוב עם עצמך ועם העולם. שלא תפחדי מאף אדם ושתקבלי את כל ההרגשות והתחושות הטובות בקלות. שלא תצטרכי לרדוף אחרי האושר כי הוא יגיע בלי שתבקשי, כל יום מחדש. אוהבים ומוקירים אותך לביאה מופלאה! הילדים.

ברכה לאמא של חברה

לאמא של חברתי הטובה, כיף להכיר אותך, חשוב לי שתדעי. אאחל שתהיה תמיד אשה כה מופלאה. שהקסם שאת משרה סביבך – לא יעזוב אותך. ושלעולם ועד תהיי כה יפה, חכמה ואמא למופת.

ברכה לגיל 60 לאמא

אמא אהובה ויקרה! מזל טוב לרגל הגיעך לגיל שישים. מי יתן ולא תרגישי את השנים שעוברות – ותחווי רק חוויות טובות ובריאות. שהנחת מהחיים תהיה חלק מובנה מהם, ולא תדעי שום צער וכאב לב, מאף דבר.

ברכה לאמא לגיל 60

לאמי האהובה! לכבוד יום הולדתך השישים, אאחל לך שחייך יזרמו לעד על מי מנוחות. שתהיי תמיד מוקפת במשפחה וחברות טובות. שתתרגשי בחיים מכל דבר פשוט. ותשיגי את ההצלחות בכל עניין שתבקשי, מבריאות ועד פרנסה, מנחת מהילדים ועד אהבה.

ברכה לגיל 60 לאמא

לאמא, היקרה בנשים! לכבוד יום הולדתך העגול, אברך אותך בצרור ברכות שיצבע את ליבך באור. שתמשיכי לזרוח ולהיות אמא הכי מדהימה בייקום. את אשה נהדרת שאין לטוב ליבה גבול; מסורה ואוהבת, חומלת ותומכת. לביאה אמיתית, חרוצה בטירוף, תודה רבה שלימדת אותנו כיצד על החיים לעוף.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לאמא ?

מנורת לילה מהודרת עם תמונה אישית של אמא