ברכות לאמא

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לאמא

האישה החשובה בעולם

אמא שלנו הביאה אותנו לעולם ולימדה אותנו עם השנים איך לחיות בתוכו. היא עזרה לנו להבדיל בין טוב לרע ולהיות אנשים נחמדים לסובבים אותנו. היא יודעת מה אנחנו הכי אוהבים לאכול, איזה דברים מעצבנים אותנו ובאילו מקרים כנראה צריך להעמיד אותנו במקום. בזכות כל הסיבות האלה וסיבות רבות נוספות, היא האישה האהובה עלינו בעולם.

חשוב להגיד תודה

לכבוד היום הולדת שלה, יום הנישואים שלה ואפילו סתם בלי סיבה, חשוב להוקיר לאמא האהובה שלנו תודה על האהבה הגדולה שהיא נותנת לנו. בשביל המטרה החשובה הזאת ריכזנו עבורכם ברכות יפהיפיות שיעזרו לכם להגיד לה את כל מה שהיא צריכה לדעת על עצמה ואתם כבר יודעים. תהנו!

ברכה לאמא

ברכה לאמא ליום האישה

אמא את השראה ומקור גאוותנו אנחנו לא צריכים יום מיוחד כדי לומר לך מה את בשבילנו אבל יום האישה זאת הזדמנות להזכיר שאת האישה הכי הכי שזכינו להכיר חזקה, חכמה, מוצלחת ומוכשרת לא משתווה לאף אחת אחרת אנחנו תמיד נעריץ ונהיה שם כדי להגיד לכולם – אמא שלנו היא הכי בעולם

ברכה לאמא ואבא

לאמא ואבא שלי היקרים תודה שהבאתם אותי לעולם ושאתם ההורים שלי לא יכולתי לבקש הורים יותר טובים מכם! תמיד אתם דואגים לי ועליי שומרים מכינים אוכל טעים ובמתנות אותי מפנקים בכל בוקר וערב אתם שולחים אותי לישון אחרי שהבאתם לי נשיקה גדולה איזה מזל שזכיתי בהורים שיש להם כל כך הרבה אהבה

ברכה לאמא ליום האישה

כל יום מחדש את מלמדת אותי על כמה חזקה היא האישה ואת משמשת לי מעל ומעבר לדוגמא. את אישה יפה ומוצלחת, מתמודדת עם החיים בחיוך ובלי פחד, את צומחת ובעיניך תמיד תקווה, את אמא ואישה מלאת עוצמה. יום האישה הוא בשבילך, על כך שאת אישה למופת.

ברכת יום הולדת לאמא

אמא, יוצא כמו מנגינה משפתיי, אמא, האור בעיניי אמא כמוך, אמא שתמיד פה לצידי, אמא נהדרת, שאת כל נשמתה נותנת. מזל טוב ויום הולדת שמח, שתדעי שבך בנוגע לכל אני בוטח. שתהיי בריאה, חזקה, מוצלחת ושמחה, מהבן שלך – עם אין סוף אהבה.

ברכה לגיל 60 לאמא

אמא אהובה ויקרה! מזל טוב לרגל הגיעך לגיל שישים. מי יתן ולא תרגישי את השנים שעוברות – ותחווי רק חוויות טובות ובריאות. שהנחת מהחיים תהיה חלק מובנה מהם, ולא תדעי שום צער וכאב לב, מאף דבר.

ברכה ליום הולדת של אמא

אמא, את בלב פנימה, אמא, הרימי ראשך ותצעדי קדימה, יש לך היום יום הולדת, היום שאת הכי אוהבת, אז מזל טוב גדול, שמחה וברכה ובלי אלכוהול ! שתישארי האמא המדהימה שאת ושהשנים יחלפו לאט, שתשמרי על שמחת החיים ותזכי לחיים ארוכים.

ברכה לאמא לגיל 60

לאמי האהובה! לכבוד יום הולדתך השישים, אאחל לך שחייך יזרמו לעד על מי מנוחות. שתהיי תמיד מוקפת במשפחה וחברות טובות. שתתרגשי בחיים מכל דבר פשוט. ותשיגי את ההצלחות בכל עניין שתבקשי, מבריאות ועד פרנסה, מנחת מהילדים ועד אהבה.

ברכה ליום הולדת של אמא

אמא שלי, האור בעיניי, העוגן בחיי, האחת – המיוחדת שתמיד חושבת עליי! את חוגגת יום הולדת וזו סיבה מוצדקת לומר לך שאת הכי נהדרת. שתזכי לכל הטוב בעולם, שתהיי מאושרת ושמחה כל הזמן, בריאה וחזקה, מוארת ושלמה. מזל טוב ענקי, לאישה שהיא הכל בשבילי.

ברכה ליום הולדת לאמא הכי טובה בעולם

לאמא הכי מדהימה שקיימת רק אלוקים יודע עד כמה את מהממת אצילית ועדינה, חכמה ויפה אובייקטיבית, את אמא מדהימה ליום ההולדת נברך אותך שתמשיכי להיות חזקה כמו סלע איתן ושהחלומות שלך יתגשמו בקלות, חלום גדול כקטן

ברכה לאמא הכי טובה בעולם

אמא שלי, את הכי הכי בשבילי! אין לי מילים לתאר את אהבתי לך, את שוקדת ועושה הכל למעני כדי שאשמח, ממלאה כל מחסורי עם חיוך של אור, וגם נותנת לי דרור את דרכי לבחור. בכל העולם לא מצאתי כמוך אמא טובה, חיבוק גדול ממני אלייך בהמון אהבה.

ברכה לאמא ליום הולדת 70

לאשה גדולה מהחיים שבכל יום מלמדת אותנו שיעור בחריצות, ומקדישה כל רגע מחייה למען המשפחה. את חוגגת 70 אבל לא השתנית מאז גיל 30. תמיד אנרגטית, תמיד שמחה, תמיד מלאת חיים. תמשיכי להיות כזאת גם בעשור החדש ושהוא יהיה מדהים אף יותר מהקודמים.

ברכה לאמא של חברה

ל______ היקרה, מזל טוב ליום הולדתך והרבה שמחה. אני מאחלת לך שתהיי בריאה ומאושרת, חזקה ואף פעם לא מוותרת, שתגשימי חלומות ותשיגי את כל המטרות. את אמא של אבל מרגישה חברה, זו הזדמנות להגיד לך תודה רבה, על רגעים של כיף, הכלה והקשבה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לסטודנט | ברכות לסטודנטית

ברכה לסיום תואר

ברכות לחולה

ברכה לחולה

ברכות לקצין | ברכות לקצינה

ברכה למפקד

ברכות לבוס | ברכות לבוסית

ברכה לבוס

ברכות לסייעת

ברכה לסייעת

ברכות לרופא | ברכות לרופאה

ברכה לרופא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)