ברכות לאמא

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לאמא

האישה החשובה בעולם

אמא שלנו הביאה אותנו לעולם ולימדה אותנו עם השנים איך לחיות בתוכו. היא עזרה לנו להבדיל בין טוב לרע ולהיות אנשים נחמדים לסובבים אותנו. היא יודעת מה אנחנו הכי אוהבים לאכול, איזה דברים מעצבנים אותנו ובאילו מקרים כנראה צריך להעמיד אותנו במקום. בזכות כל הסיבות האלה וסיבות רבות נוספות, היא האישה האהובה עלינו בעולם.

חשוב להגיד תודה

לכבוד היום הולדת שלה, יום הנישואים שלה ואפילו סתם בלי סיבה, חשוב להוקיר לאמא האהובה שלנו תודה על האהבה הגדולה שהיא נותנת לנו. בשביל המטרה החשובה הזאת ריכזנו עבורכם ברכות יפהיפיות שיעזרו לכם להגיד לה את כל מה שהיא צריכה לדעת על עצמה ואתם כבר יודעים. תהנו!

ברכה לאמא

ברכה לאמא לגיל 60

לאמי האהובה! לכבוד יום הולדתך השישים, אאחל לך שחייך יזרמו לעד על מי מנוחות. שתהיי תמיד מוקפת במשפחה וחברות טובות. שתתרגשי בחיים מכל דבר פשוט. ותשיגי את ההצלחות בכל עניין שתבקשי, מבריאות ועד פרנסה, מנחת מהילדים ועד אהבה.

ברכה מרגשת ליום הולדת לאימא

זכינו באימא מיוחדת שחוגגת היום יום הולדת אימא הטובה בעולם לנו את החשובה מכולם תודה על כל מה שאת עושה בשבילנו קבלי את צרור איחולינו לאהבה אחווה רעות ושלווה הצלחה בכל מה שאת עושה הוספת עוד שנה למניין זוהי בהחלט חגיגה לעניין

ברכה לאמא הכי טובה בעולם

אמא שלי, את הכי הכי בשבילי! אין לי מילים לתאר את אהבתי לך, את שוקדת ועושה הכל למעני כדי שאשמח, ממלאה כל מחסורי עם חיוך של אור, וגם נותנת לי דרור את דרכי לבחור. בכל העולם לא מצאתי כמוך אמא טובה, חיבוק גדול ממני אלייך בהמון אהבה.

ברכה מרגשת לאימא ליום האם

אימא יקרה שלנו לא תמיד אנו להודות יודעים על הדאגה שלך כל הימים על הכנת המטעמים ודאגה לכל מה שאנו צריכים כשהיינו חולים אהבה וחום ממך קבלנו האם יספיקו האותיות והמילים לספר האהבה שרוחש לך לבבנו ואלו המילים אינן מספיקות כדי לאחל את כל האיחולים

ברכה לגיל 60 לאמא

אמא אהובה ויקרה! מזל טוב לרגל הגיעך לגיל שישים. מי יתן ולא תרגישי את השנים שעוברות – ותחווי רק חוויות טובות ובריאות. שהנחת מהחיים תהיה חלק מובנה מהם, ולא תדעי שום צער וכאב לב, מאף דבר.

ברכה לאמא היקרה

לאמא, המובחרת שבאימהות! נאחל לך שלעולם לא תדעי מה הן צרות. שתרווי נחת הן מהבנים והן מהבנות. ותגשימי בעצמך – ולא רק דרכנו – את כל החלומות. שליבך יתמלא מעצמו באהבה כל יום מחדש. ותזכרי שאין כמוך, אמא. את רק אחת ואת שלנו. איזה מזל!

ברכה לאמא לגיל 70

אמא שלנו אהובה מאחלים לך ביום ההולדת הזה רק בריאות ושמחה אושר ונחת מכל המשפחה שתמשיכי תמיד להיות סבתא מופלאה חיבוק חזק מכולם מקרוב ומרחוק יום הולדת שמח מכל השבט המתוק

ברכת יום הולדת לאמא

אמא, יוצא כמו מנגינה משפתיי, אמא, האור בעיניי אמא כמוך, אמא שתמיד פה לצידי, אמא נהדרת, שאת כל נשמתה נותנת. מזל טוב ויום הולדת שמח, שתדעי שבך בנוגע לכל אני בוטח. שתהיי בריאה, חזקה, מוצלחת ושמחה, מהבן שלך – עם אין סוף אהבה.

ברכה ליום הולדת 60 לאמא

אמא יקרה לי! לפני הכל, זה שאת אמא שלי זה כבוד גדול לגדול אצלך היה חלום נטול כל הגיון אמא מושלמת שאף פעם לא תהיה זקנה גיל שישים? בשבילך זה בקטנה שתמשיכי להיות חזקה ובריאה שמחה, ואפילו לא לרגע קט עצובה

ברכה לראש השנה לאימא

אמא שלנו יקרה, יחידה ואהובה, זהו ערב ראש השנה ויש לנו איחולים מהלב לשנה החדשה. שזוהי תהייה שנה טובה מקודמותיה וכל אלו שאחריה, שתזכי לימים מאושרים, לבריאות ואריכות ימים. מעריכים, מעריצים, מודים ואוהבים, אתך ולמענך כל החיים מאתנו, הילדים.

ברכה ליום האם

ליום האם נצחצח את הגרון זה הזמן להודות לאמא בגאון תודה רבה לך על שאת כה נהדרת גורמת לנו לא לברוח מעצמנו, כי את שם – תמיד תומכת במשפט, ארוחה, חיבוק וטפיחה והאמת? לפעמים מספיקה רק מילה, ממך, אמא גיבורה!

ברכה ליום הולדת 40 לאימא

חגיגה של ארבעה עשורים כולנו נרגשים כל הילדים סביב השולחן יושבים כשתילי זיתים ואנו מאושרים ושמחים שיש לנו אימא שטובה במעשים לומר תודה לך רצינו על כל מה שאת עושה בשבילנו הצלחה אושר ועושר אנו מאחלים שתזכי להיות עד מאה ועשרים

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבת

ברכה לבת

ברכות למאמן | ברכות למאמנת

ברכה למאמן

ברכות לסבא

ברכה לסבא

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכות לחברה

ברכה לחברה הכי טובה

ברכות למנהל | ברכות למנהלת

ברכה למנהל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)