ברכות לבן זוג

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לבן זוג

איך כותבים ברכה לבן זוג?

כתיבה לבן זוג היא לא תמיד קלה ויכולה לבלבל את מי שקיבלה את המשימה. בתהליך הכתיבה מומלץ לחשוב על החוויות שעברתם, להסתכל על תמונות ישנות של שניכם ולחשוב על בן האדם המיוחד שהוא עבורך. הוא לא כמו כולם ואת יודעת להרגיש את זה, עכשיו רק נשאר להצליח להביע את התחושות האלה במילים.

עדיין מסתבכת?

בשביל לעזור לך בתהליך הכתיבה, ריכזנו עבורך ברכות יפהפיות לבן הזוג שייתנו לך קצת השראה. אל תלחצי ממחסום הכתיבה, תשבי על כוס תה בחדר נינוח ותחשבי עד שתמצאי את המילים – הן בסוף יבואו מעצמן. שיהיה לך המון בהצלחה!

ברכה לבן זוג

ברכה לחודש ביחד

אני לא מאמינה אנחנו כבר חודש ביחד אנחנו יושבים בשלווה על הספה ואוכלים קוביות שוקולד תודה שאתה תמיד איתי שאתה בא לעזרתי תודה על אהבה עד שמיים כמו נהר שוצף מים מאחלת שנמשיך כך שנים רבות ויחד נגשים עוד הרבה חלומות.

ברכה מרגשת לבן זוג

לבן זוגי היקר והחשוב שלי! כמה שאני אוהבת אותך – קשה לתאר הלוואי שתבין מתוך ברכתי את אשר על ליבי: מי יתן וכל חייך תרגיש מעולה ונטול דאגות שתהיה בריא ובעל חוסן נפשי לכל הבאות ותדע כיצד להגשים לעצמך ולנו את כל החלומות.

ברכה לבן זוג לשנה ביחד

לא מאמינה אנחנו כבר ביחד שנה הכרנו סתם בבית קפה אני שתיתי כוס קפה גדולה ואתה כוס קטנה אהבתי את הדיבור השקט על השמחה במה שיש מאז אנחנו אוהבים ומאושרים ובחלקנו תמיד שמחים אאחל לנו שתמיד נהיה ביחד ולא לבד ונזכה לעוד שנים רבות עם לב מלא אהבות.

ברכה ארוכה ומרגשת לבן זוג ליום הולדת

לבן זוגי המופלא שבבני האדם! יום הולדת זה זמן קסום להודות שאתה פשוט שלימות. מאחלת לך את כל הטוב שאפשר להעלות על הדעת. בריאות ופרנסה לצד הנאה ואהבה. שחייך יהיו לעד תמהיל מושלם, כמוך. חיים שלי אתה!

ברכה ארוכה ומרגשת לבן זוג

לבן זוגי היקר שרגשות אהבה עזים לי כלפיו! אאחל לך שירדוף אחריך רק טוב וחסד כל החיים. שתתמלא בחן ותהיה אהוב על כל הסובבים אותך. שהפרנסה תהיה בקלות ובפשטות ושתהנה ממנה, ושתביט תמיד על העולם במבט אופטימי ומלא אהבה.

ברכה מרגשת ליום הולדת לבן זוג

אל מול גלים שהם חלום, ישבתי ודמיינתי את היום, אל מול נתזי המים – דמיינתי איך אני ואתה – שניים. אני מאושרת על היותך חלק מחיי וכל הברכות שבפי הן לא די. יום הולדת שמח אהובי, תודה על מה שאתה עבורי. שתצליח ותשמח כל החיים, אני כאן אתך לעולמי עולמים.

ברכה לבן זוג ליום הולדת

לבן זוגי המהמם שאותו אני הכי אוהבת! מזל טוב ליום ההולדת הדנדש מי יתן ונאהב תמיד, כל יום מחדש שתזכה להיות הגיבור של העולם כי אתה מיוחד, לא דומה לכולם אתה רגיש ומקסים, חסון ויצוק אחד ויחיד, אין כמוך בשוק.

ברכה מרגשת לבן זוג

לבן זוגי היקר והחשוב שלי! כמה שאני אוהבת אותך – קשה לתאר הלוואי שתבין מתוך ברכתי את אשר על ליבי: מי יתן וכל חייך תרגיש מעולה ונטול דאגות שתהיה בריא ובעל חוסן נפשי לכל הבאות ותדע כיצד להגשים לעצמך ולנו את כל החלומות.

ברכה מרגשת לבן זוג – יום הולדת

אתה חוגג יום הולדת, אני מתרגשת, ברכה מהלב – לך כותבת אני מאחלת לך את כל הטוב שיש לעולם להציע, שכל יום תקבל עדכון מפתיע! שתצליח בכל דרכיך, ושהכל יהיה קטן עליך. אני הצבע, אתה המכחול, ביחד נצייר את הכל.

ברכה לשנה ביחד

כבר שנה ביחד ועדין מתגעגעים כל יום מחדש כמה טוב לראות אותך איתי, ולחשוב עלינו כשאתה רחוק איזה כיף להיות גם שלך ברצינות, וגם להיפגש ולצחוק תודה על שנה נפלאה של קשר הלוואי ונאהב כל החיים, נעוף יחד נכבוש את השמים כמו נשר.

ברכה לראש השנה לבן זוג

אהובי שלי, אני מאחלת לך שזו תהייה שנה טובה מקודמותיה, שתתקדם ותצליח, תפרח ושורשיך תצמיח. שתבנה מסלולך נבונה ותצעד במסלול זה בתבונה, שכל יום בחייך יהיה מתוק כדבש ומהפתעות טובות תהייה נרגש. אהבתי אליך מתוקה מן הדבש.

ברכה ליום הולדת לבן זוג

לבן זוגי האהוב, שאין כמוהו בייקום שיהיה לך יום הולדת מלא באור ושכל השנה תרגיש הכי טוב שמשאלות לבך יפקיעו את הרקיע תגיע הכי רחוק שאתה יכול אפילו את עצמך – תפתיע אוהבת ומעריכה את כל מה שאתה עושה למעני!

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לידיד | ברכות לידידה

ברכה לידיד ברכה לידידה

ברכות ליולדת

ברכה ליולדת

ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

ברכה לתלמידה

ברכות למתגייס | ברכות למתגייסת

ברכה לחייל

ברכות למרצה

ברכה למרצה

ברכות למתנדב | ברכות למתנדבת

ברכה למתנדב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)