ברכות לבן זוג

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לבן זוג

איך כותבים ברכה לבן זוג?

כתיבה לבן זוג היא לא תמיד קלה ויכולה לבלבל את מי שקיבלה את המשימה. בתהליך הכתיבה מומלץ לחשוב על החוויות שעברתם, להסתכל על תמונות ישנות של שניכם ולחשוב על בן האדם המיוחד שהוא עבורך. הוא לא כמו כולם ואת יודעת להרגיש את זה, עכשיו רק נשאר להצליח להביע את התחושות האלה במילים.

עדיין מסתבכת?

בשביל לעזור לך בתהליך הכתיבה, ריכזנו עבורך ברכות יפהפיות לבן הזוג שייתנו לך קצת השראה. אל תלחצי ממחסום הכתיבה, תשבי על כוס תה בחדר נינוח ותחשבי עד שתמצאי את המילים – הן בסוף יבואו מעצמן. שיהיה לך המון בהצלחה!

ברכה לבן זוג

ברכה לראש השנה לבן זוג

אהובי שלי, אני מאחלת לך שזו תהייה שנה טובה מקודמותיה, שתתקדם ותצליח, תפרח ושורשיך תצמיח. שתבנה מסלולך נבונה ותצעד במסלול זה בתבונה, שכל יום בחייך יהיה מתוק כדבש ומהפתעות טובות תהייה נרגש. אהבתי אליך מתוקה מן הדבש.

ברכה ליום הולדת לבן זוג

לבן זוגי האהוב, שאין כמוהו בייקום שיהיה לך יום הולדת מלא באור ושכל השנה תרגיש הכי טוב שמשאלות לבך יפקיעו את הרקיע תגיע הכי רחוק שאתה יכול אפילו את עצמך – תפתיע אוהבת ומעריכה את כל מה שאתה עושה למעני!

ברכה ליום הולדת של בן זוג

מי חוגג היום הולדת מכינים לו חגיגה לתפארת בן זוגי אהוב נוספה לך שנה זה הכי חשוב נאסוף היום את כל החברים את הילדים ובני הדודים ונחגוג את היום המושלם שבו הגעת לעולם נישא ברכה בלב נרגש שתמיד תישאר כמו שאתה ממש שנמשיך לאהוב אחד את השני ותמיד תוכל להישאר לצידי ולא נשכח ברכה לפרנסה טובה וחיים מאושרים עד מאה ועשרים.

ברכה מרגשת ליום הולדת לבן זוג

אל מול גלים שהם חלום, ישבתי ודמיינתי את היום, אל מול נתזי המים – דמיינתי איך אני ואתה – שניים. אני מאושרת על היותך חלק מחיי וכל הברכות שבפי הן לא די. יום הולדת שמח אהובי, תודה על מה שאתה עבורי. שתצליח ותשמח כל החיים, אני כאן אתך לעולמי עולמים.

ברכה לשנה ביחד

כבר שנה ביחד ועדין מתגעגעים כל יום מחדש כמה טוב לראות אותך איתי, ולחשוב עלינו כשאתה רחוק איזה כיף להיות גם שלך ברצינות, וגם להיפגש ולצחוק תודה על שנה נפלאה של קשר הלוואי ונאהב כל החיים, נעוף יחד נכבוש את השמים כמו נשר.

ברכה מרגשת לבן זוג

לבן זוגי היקר והחשוב שלי! כמה שאני אוהבת אותך – קשה לתאר הלוואי שתבין מתוך ברכתי את אשר על ליבי: מי יתן וכל חייך תרגיש מעולה ונטול דאגות שתהיה בריא ובעל חוסן נפשי לכל הבאות ותדע כיצד להגשים לעצמך ולנו את כל החלומות.

ברכה מרגשת לבן זוג – יום הולדת

אתה חוגג יום הולדת, אני מתרגשת, ברכה מהלב – לך כותבת אני מאחלת לך את כל הטוב שיש לעולם להציע, שכל יום תקבל עדכון מפתיע! שתצליח בכל דרכיך, ושהכל יהיה קטן עליך. אני הצבע, אתה המכחול, ביחד נצייר את הכל.

ברכה לחבר לשנה (בן זוג)

הגעת לחיי ללא התראה והפכת הכל בשנייה ולטובה, אהוב שלי, עברה שנה כאילו יומיים, כי אתך כל יום זו הנאה כפליים, שתמשיך להיות אהובי המיוחד, המעניק והחד. שתדע שאדם כמוך יש רק אחד. אוהבת עד השמיים ובחזרה ותמיד כאן למענך.

ברכה ארוכה ומרגשת לבן זוג ליום הולדת

לבן זוגי המופלא שבבני האדם! יום הולדת זה זמן קסום להודות שאתה פשוט שלימות. מאחלת לך את כל הטוב שאפשר להעלות על הדעת. בריאות ופרנסה לצד הנאה ואהבה. שחייך יהיו לעד תמהיל מושלם, כמוך. חיים שלי אתה!

ברכה מרגשת לבן זוג

לבן זוגי היקר והחשוב שלי! כמה שאני אוהבת אותך – קשה לתאר הלוואי שתבין מתוך ברכתי את אשר על ליבי: מי יתן וכל חייך תרגיש מעולה ונטול דאגות שתהיה בריא ובעל חוסן נפשי לכל הבאות ותדע כיצד להגשים לעצמך ולנו את כל החלומות.

ברכה ארוכה ומרגשת לבן זוג

לבן זוגי היקר שרגשות אהבה עזים לי כלפיו! אאחל לך שירדוף אחריך רק טוב וחסד כל החיים. שתתמלא בחן ותהיה אהוב על כל הסובבים אותך. שהפרנסה תהיה בקלות ובפשטות ושתהנה ממנה, ושתביט תמיד על העולם במבט אופטימי ומלא אהבה.

ברכה לחודש ביחד

אני לא מאמינה אנחנו כבר חודש ביחד אנחנו יושבים בשלווה על הספה ואוכלים קוביות שוקולד תודה שאתה תמיד איתי שאתה בא לעזרתי תודה על אהבה עד שמיים כמו נהר שוצף מים מאחלת שנמשיך כך שנים רבות ויחד נגשים עוד הרבה חלומות.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחברה

ברכה לחברה הכי טובה

ברכות לגבר

ברכה לגברים

ברכות לאח

ברכה לאח

ברכות למפקד | ברכות למפקדת

ברכה לסמל

ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

ברכות לצוות הגן

ברכה לצוות הגן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)