ברכות לבת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לבת

עדינה ומיוחדת

אנשים שלא מכירים אותה נוטים לחשוב שהיא שקטה, אבל אתם יודעים את האמת. הבת שלכם אולי ביישנית, אבל כשהיא נמצאת בסביבה של אנשים שהיא מכירה ואוהבת – היא לעולם לא תפסיק לדבר. יש לה דעות בכל נושא, תוכניות מיוחדות לעתיד, תחומי עניין מרובים והמון המון חברים.

 אתם גאים באדם שהיא גדלה להיות והאמת היא שנראה שגם היא עצמה מאוד מרוצה. לכבוד יום ההולדת שלה אתם רוצים להגיד לה תודה על האדם המיוחד שהיא עבורכם ועל הדרך המדהימה שהיא עוברת עם הזמן. בשביל לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות, ריכזנו עבורכם ברכות יפות לבת שיתנו לכם השראה בכתיבת הברכה. בהצלחה!

ברכה לבת

ברכה לבת ליום הולדת 20

ליום הולדתך העשרים, אאחל לך שתמשיכי להיות הכי נהדרת. שחייך יהיו מאושרים מאוד, אף פעם לא 'בערך'. שהעולם יאיר לך פנים ואת תרכבי על סוס ההצלחה בדרכך אל מחוזות ההגשמה. שיהיה לך רק טוב מושלם ושגם את – תרגישי תמיד שלימה.

ברכה ליום הולדת לבת שלי

לבתי האהובה! ליום הולדתך שעומד בפתח אאחל לך שלעולם לא תדעי פחד ומתח שרצונותיך יעשו כוכבים בשמיים ויתגשמו לך במהרה לפני שתספרי אחת ושתיים שכל חברותייך יאהבו אותך בלי סיבה כי את פשוט מי שאת, מלאה באנרגיה טובה.

ברכה לבת ליום הולדת

יום הולדת שמח לבתי היקרה והמוכשרת שכל יום לראות אותה זה תענוג – את עושה אותי מאושרת. הלוואי וכל השנה הקרובה ובכלל – תרגישי ותהיי חכמה ויפה כלבנה. שתצליחי בבית הספר בכל המקצועות – אבל לא פחות חשוב – שתסתדרי עם כל החברות.

ברכה מקורית לבת המצווה

ל_____ שלנו! קבלי צרור ברכות, בהגיעך לגיל מצוות. מי היה מאמין, שככה אצו רצו להן השנים. נדמה שרק לפני רגע הגחת לאוויר העולם, והנה את כאן, עלמה צעירה, חכמה, מבינה ואהובה על כולם. גיל 12 הוא לא סתם גיל, הוא הקו שמסמל את המעבר מילדות לבגרות. מאחלים לך הרבה הצלחות, ושנזכה לחוות יחד עוד הרבה שנים בלתי נשכחות. אמא, אבא והאחים.

ברכה לבת מאימא ליום הולדת

ביתי היקרה את חוגגת יום הולדת לך הכנתי עוגה מעוטרת את כבר לא ילדה ולך אנו מכינים חגיגה וכותבים לך ברכה שתמשיכי להביט אל השמיים הכחולים לראות את מעוף הציפורים שיהיה לך זמן לשבת במרפסת ולראות איך הציפורים נודדות שיהיה לך מקום על כיסא לשבת ולראות גם כיצד הן חוזרות.

ברכה לגיל 16 מאמא לבת

מהר מדיי חלפו השנים והנה אני חוגגת לך 16 אביבים, ילדתי המיוחדת, מזל טוב ויום הולדת שמח, שיהיו חייך תמיד ככוכב זורח. שהימים יתמלאו בחוויות טובות ונעימות ושתגשימי את כל המשאלות. אמא תמיד כאן, אוהבת ומחזקת, קשובה ומחבקת.

ברכה לבת 16

מילדה מתוקה ונהדרת הפכת כבר לנערה מתבגרת, גיל 16 זהו גיל מיוחד ומתוק, זמן לצבור אין סוף חוויות. מאחלים לך שתמשיכי להיות מקסימה כפי שאת, שתצליחי בכל מעשייך ואם נתקלת בקשיים, דעי כולנו אחרייך. איחולי מזל טוב ענקיים לעוד הרבה ימים מאושרים.

ברכה ליום הולדת בת 15

יום הולדת 15, שמחה גדולה, איך הפכת בין רגע לנערה, ילדה יפה, חביבה ומוכשרת, כזאת שכולם מחייכים כשהיא צוחקת. שמחת החיים שלך את כולנו מדבקת. תמשיכי בדרך זאת ותזכי מהחיים כל יום ליהנות, הרבה בריאות, הצלחה ואהבה, מזל טוב מהלב – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת מאמא לבת

לבתי הנהדרת, ליום ההולדת אאחל לך שתמיד תשארי מיוחדת אמיתית עם עצמך ועם הסביבה יודעת להתגבר על פחד ומועקה ותמיד הכי נחמדה ומצחיקה זכות בשבילי להיות אמא שלך ותמשיכי להצליח ולהיות מי שאת. אמא, שהכי אוהבת אותך בייקום!

ברכה לגיוס לבת

לחיילת שלנו, לרגל הגיוס המיוחל נאחל שתצליחי להרים לכולם את המורל שיהיה לך גיוס קל ונעים ושתצאי משם עם כלים לחיים שיאהבו אותך כולם ותצברי חברות וחברים ושבאופן כללי, תבני חיים מאושרים.

ברכה ליום הולדת מאבא לבת שלי

בת שלי יקרה את יודעת שאת לי חשובה הלב שלי מתפקע מאהבה נוספה לך עוד שנה מה לך אאחל שעוד לא איחלתי שבמעשה ידייך תבורכי שתהיי כמו שאת אהובה על כולם מלכה של העולם שתסתכלי תמיד על הכוס המלאה ותזכי להיות כך עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לילדה שלי

לילדתי היקרה והמקסימה יום הולדת זה יום של משאלה לכן אברך אותך שתזכי להביא לליבך את האור ובכל יום מחדש תקסימי את העולם, תביאי לידי ביטויי את כישורייך וטוב ליב, ותהיה בריאה וחזקה בגופך ונשמתך. אני מאמינה בך וסומכת עלייך, אמא.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לרב | ברכות לרבנית

ברכה לרב

ברכות לגבר

ברכה לגברים

ברכות לבן זוג

ברכה לבן זוג

ברכות למפקד | ברכות למפקדת

ברכה לסמל

ברכות למתגייס | ברכות למתגייסת

ברכה לחייל

ברכות למאמן | ברכות למאמנת

ברכה למאמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)