ברכות לבת

עדינה ומיוחדת

אנשים שלא מכירים אותה נוטים לחשוב שהיא שקטה, אבל אתם יודעים את האמת. הבת שלכם אולי ביישנית, אבל כשהיא נמצאת בסביבה של אנשים שהיא מכירה ואוהבת – היא לעולם לא תפסיק לדבר. יש לה דעות בכל נושא, תוכניות מיוחדות לעתיד, תחומי עניין מרובים והמון המון חברים.

 אתם גאים באדם שהיא גדלה להיות והאמת היא שנראה שגם היא עצמה מאוד מרוצה. לכבוד יום ההולדת שלה אתם רוצים להגיד לה תודה על האדם המיוחד שהיא עבורכם ועל הדרך המדהימה שהיא עוברת עם הזמן. בשביל לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות, ריכזנו עבורכם ברכות יפות לבת שיתנו לכם השראה בכתיבת הברכה. בהצלחה!

ברכה לבת

ברכה מאמא לבת לחתונה

בתי היקרה לי מאוד, בתי האהובה, אני מאחלת לך מכל הלב ובהמון אהבה, שתצליחי עם בן זוגך, ויהא מסעכם יחדיו בדרך נכונה, שתעניקו זו לזה תמיכה, בסובלנות ובהרבה הבנה, שתזכו לאושר רב ולמשפחה יפה, שמחה ואיתנה.

ברכה ליום הולדת 13 לבת

הנה מלאו לך שלושה עשר אביבים, ילדתנו היקרה, נדמה שרק אתמול נולדת, ופתאום הפכת לנערה. נאחל לך שתמיד תצליחי ותשיגי כל מטרה, שתהיי בת טובה, אחות אוהבת ולכולם חברה. המשיכי לפרוח ולשגשג בכל התחומים, ודעי שאנו תמיד לצידך תומכים ואוהבים לעולמים.

ברכה מאמא לבת ליום הולדת 20

מאיה שלי, פתאום בת עשרים מי היה מאמין שככה יעברו השנים ובלי שנשים לב, בכלל נספיק שום דבר תהיי אישה צעירה, הכי נפלאה שאפשר אוהבת אותך הכי הרבה שאפשר לאהוב בטוחה שכל מה שתעשי יהיה הכי טוב תמשיכי להיות כזו נהדרת ואל תהיי לעולם אחרת.

ברכה לגיל 16 מאמא לבת

ילדה שלי נפלאה ויפה לפעמים עדיין לא מאמינה שזכיתי ויש לי כזו ילדה נהדרת שכל מה שהיא נוגעת בו היא עושה בצורה מושלמת יום הולדת שש עשרה שמח אהובה אוהבת אותך, מחבקת וכל כך גאה בילדה שלי שהיא כבר בעצם נערה נפלאה.

ברכה ליום הולדת לבת 15

שיר אהובה שלנו הכי בעולם פתאום בת חמש עשרה לא יאומן איך הפכת מילדה לנערה מהממת וכמה את נפלאה מיוחדת ונהדרת חיבוק חזק מכל המשפחה יום הולדת שמח באושר ושמחה.

ברכה ליום הולדת בת 18

יום הולדת שמונה עשרה שמח ילדה אהובה זהו זה מהיום את כבר בוגרת וגדולה ואני מסתכלת עליך ולא מאמינה איך בן רגע הפכת לאישה צעירה ומדהימה מתרגשת מאד ומאמינה מכל הלב שבכל מה שתעשי תצליחי אפילו בלי לשים לב.

ברכה ליום הולדת לבת 10

יום הולדת שמח ילדה יפה שלנו רק אתמול נולדת וכבר חוגגגת עשר איתנו מתרגשים ולא מאמינים איך גדלת כל כל מהר ועושה תמיד הכל הכי טוב שמסתדר תמשיכי להיות כמו שאת ולא אחרת נפלאה חכמה והכי נהדרת.

ברכה ליום הולדת מאבא לבת

ילדה שלי אהובה ויקרה אוהב אותך כל כך כל יום מהתחלה שמח מאד להיות אבא של הילדה הכי מקסימה גאה בך ומודה לאלוקים על הזכות הגדולה תשמרי על עצמך תמיד בכל מקום ומצב ותזכרי שאבא שלך תמיד כאן בדיוק כמו עכשיו.

ברכה לחתונת הבת

יום חתונתך הגיע ביתנו היקרה, מי היה מאמין שכבר את נכנסת תחת החופה. גאים בך מאד, ויודעים שבחרת את בחיר ליבך בקפידה. מאחלים לך שתזכי להגשים את כל חלומותיך, שתקימי בית ותבני לך משפחה. אוהבים, אמא, אבא והאחים.

ברכה מקורית לבת המצווה

ל_____ שלנו! קבלי צרור ברכות, בהגיעך לגיל מצוות. מי היה מאמין, שככה אצו רצו להן השנים. נדמה שרק לפני רגע הגחת לאוויר העולם, והנה את כאן, עלמה צעירה, חכמה, מבינה ואהובה על כולם. גיל 12 הוא לא סתם גיל, הוא הקו שמסמל את המעבר מילדות לבגרות. מאחלים לך הרבה הצלחות, ושנזכה לחוות יחד עוד הרבה שנים בלתי נשכחות. אמא, אבא והאחים.

ברכה לבת מצווה

ל____ המדהימה שלנו! מזל טוב לבת המצווה. היום את הופכת מילדה – לנערה! ב-12 שנותייך הספקת המון – הגעת להישגים מכובדים, למדת דברים חדשים סימנת יעדים וגם ידעת לכבוש אותם ותמיד הקפת את עצמך בחברות וחברים טובים. אבא ואמא גאים בך מאד, ובטוחים שלפניך עוד עתיד מבטיח. מאחלים לך שתתפתחי, תחווי, תרגישי, וגם שתלמדי להתגבר על מכשולים, דעי שלא משנה מתי שתצטרכי אותנו, אנחנו נהיה כאן תמיד. אוהבים.

ברכה ליום הולדת לבת 8

זה מרגיש לפעמים כאילו לפני שניה הגעת לעולם ומבלי ששמנו לב, הזמן עף וגדלת להיות הילדה המדהימה שאת ילדה מצחיקה, חכמה שאהובה על כולם אין לנו ספק שאת תגדלי להיות אדם טוב ומושלם מאחלים לך שפע של הצלחות וחברים ושלא תשכחי שאותך אנחנו הכי הכי אוהבים!

ברכה לבת גיל 16

sweet sixteen זה לא סתם סיסמא זה אכן שלב בחיים שהחוויה בה היא מתוקה את כבר ילדה בוגרת עם ראש על הכתפיים שוקלת את צעדייך קדימה, מתחילה להגשים חלום או שניים מאחלים לך שתתבגרי ותהני מהגיל הזה, כי הזמן עובר מהר. ושתדעי מעכשיו לחזק ולאהוב את עצמך כל יום קצת יותר.

ברכה לבת מצווה מההורים

הגיעה העת והגעת לגיל מצוות ולכבוד זה אנחנו רוצים לאחל לך שפע של ברכות שתצליחי בכל דבר שתעשי, שתלמדי, תגדלי ותשכילי שתהיי מוקפת באנשים טובים, שאת כל הסובבים שלך תקסימי שתהני מהגיל כי זאת חתיכת חוויה ושלא תשכחי לשמור על החיוך ועל רוח טובה.

ברכה ליום הולדת 18 לבת

יום הולדת 18 הגיע והיום את כבר חוקית! יכולה להזמין לך משקה אלכוהולי לבד את יכולה אפילו לוותר על הקשית כולם סביבך כבר גודלים ואת מתחילה לחשוב אחרת את כבר לא ילדה, אלא את ממש נהיית בוגרת מאחלים לך יום הולדת שמח ומאושר ושתזכרי שבשבילנו את ממש אוצר!

ברכה ליום הולדת 11 לבת

יום הולדת שמח לכבוד יום הולדתך ה11 מאחלים לך את כל הטוב והאושר שיש לעולם להציע שהחלום שלך יוגשם ושהרצון שלך יגיע שתהיי מוקפת בחברות טובות שתחווי הרבה חוויות שתישארי ילדה מדהימה וטובה לנצח אוהבים אותך ושולחים לך נשיקה במצח.

ברכה לבתי היקרה

בתי היפה, לא מאמינה שכבר גדלת בשנה! הימי הולדת שלך הם תמיד הפקה אחת גדולה ומי אם לא אני שאגשים לך את כל מה שאת רוצה מאחלת לך שתמשיכי להיות ילדה מדהימה עם לב גדול שתמיד תהיי מוקפת בחברים ושתצליחי בהכל אוהבת אותך מכל הלב והנשמה, אמא שתמיד כאן לצדך בכל צרה.

ברכה לילדה בת 6

לילדה הכי מתוקה בעולם מאחלים לך המון מזל טוב לכבוד יום הולדתך המושלם שתקבלי הרבה מתנות, שתחגגי עם כל החברות שתביעי משאלה גדולה ותכבי את הנרות שיהיו סביבך הרבה חברים ושתהיי שמחה כל החיים אוהבים אותך מכל הלב והנשמה המשפחה.

ברכה ליום הולדת 7 לבת

לילדה הכי מתוקה בעולם יש היום יום הולדת! מאחלים לך את כל הטוב שיש לעולם להציע שהעוגה האהובה עלייך ביותר תגיע שיבואו מלא חברים וחברות לחגיגה ושלא תשכחי להגיד תודה על כל מתנה תמשיכי להיות ילדה חייכנית ושמחה אוהבים אותך הכי הרבה בעולם – המשפחה.

ברכה ליום הולדת 14 לבת

היום יום הולדת ואת בת ארבע עשרה מאחלים לך את כל הטוב שיש בעולם הזה שתהני מהגיל, מהתקופה ומבילויים עם חברות שתשארי ילדה כזאת טובה שכולם ליידה רוצים להיות שתשקיעי בלימודים ושתלכי לחוגים אנחנו סומכים עלייך ויודעים שאת משהו מיוחד. מזל טוב עד 120, אוהבים אותך הכי בעולם – ההורים.

ברכה ליום הולדת של בת

ילדה מיוחדת שלי, טובת לב ובעלת נתינה, אוהבת וטובה לבריאה. גאה בך על הבגרות שלך, על היציבות שבך, על גישתך הייחודית להסתכל על החיים. מאחלת לך שתצליחי בכל שתרצי ותהיי מוקפת סביבך אנשים אוהבים. אני אוהבת אותך לעולמים אמא.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 7

______ המתוקה, ילדה חיננית, אוהבת ושמחה, כזאת שמשמחת את כל המשפחה. אני מאחלת לך שתצליחי בלימודים, שתרכשי לך הרבה חברים טובים שתזכרי תמיד לצחוק וילדה מקסימה כפי שאת תמשיכי להיות. שכל משאלות ליבך יתגשמו ושבך אבא ואמא כמו תמיד יתגאו.

ברכה לבת 16

מילדה מתוקה ונהדרת הפכת כבר לנערה מתבגרת, גיל 16 זהו גיל מיוחד ומתוק, זמן לצבור אין סוף חוויות. מאחלים לך שתמשיכי להיות מקסימה כפי שאת, שתצליחי בכל מעשייך ואם נתקלת בקשיים, דעי כולנו אחרייך. איחולי מזל טוב ענקיים לעוד הרבה ימים מאושרים.

ברכה לגיל 9 לבת

ילדה מתוקה, חייכנית ואהובה, היום את חוגגת יום הולדת 9 והשמחה גדולה, שתהיי מאושרת, בריאה וצוחקת, שתצליחי בכל ותדעי תמיד עד כמה את מוכשרת. שתרכשי חברים טובים ותסבי גאווה להורים. מזל טוב והרבה אהבה, מאתנו, כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת – בת 5

_____ הנסיכה, יום הולדת 5 לילדה שאין כמותה, שיהיה יומך שמח ומבדח, שתיהני מכל רגע ושחייך יהיו ללא פגע. שתבלי ותשחקי עם כל החברים ותשמרי תמיד על שמחת החיים. שצחוקך ימשיך להתגלגל ולכל מצב בחיים תצליחי להסתגל. באהבה, מכל המשפחה.

ברכה ליום הולדת הבת

ביתנו, ילדתנו, את ילדה שכל הורה היה מבקש, כזאת להשוויץ בה בלי להתבייש. את חוגגת היום את יום הולדתך ונהפוך עולמות בכדי לשמח ליבך! מאחלים שתישארי האדם המקסים שאת ושכאב בחייך לא תרגישי, אפילו לא קצת. אוהבים ותומכים, ההורים.

ברכה ליום הולדת מאמא – לבת 16

ביתי היקרה, יום הולדתך ה- 16 הגיע ובא, איך מתינוקת קטנה ומתוקה הפכת כל-כך מהר לנערה. נערה מתבגרת, מנומסת, קשובה ובוגרת. המשיכי בדרכך להיות כה מוכשרת וילדה שלכולם את היד מושיטה ועוזרת. בריאות, הצלחה, אהבה ושמחה, מכל ליבי – אמא.

ברכה מאמא לבת – יום הולדת 20

לביתי האהובה, יש לך היום יום הולדת, שמחה גדולה, בין רגע עברו 20 שנים והפכת לאישה נפלאה ומדהימה, מוכשרת וטובה. מאחלת לך בריאות והצלחה, הגשמת חלומות וימים מאושרים ושתנצלי בחייך את כל הרגעים. מאמא שאוהבת – מזל טוב, נשיקות וחיבוקים.

ברכה לגיל 16 מאמא לבת

מהר מדיי חלפו השנים והנה אני חוגגת לך 16 אביבים, ילדתי המיוחדת, מזל טוב ויום הולדת שמח, שיהיו חייך תמיד ככוכב זורח. שהימים יתמלאו בחוויות טובות ונעימות ושתגשימי את כל המשאלות. אמא תמיד כאן, אוהבת ומחזקת, קשובה ומחבקת.

ברכה ליום הולדת בת 15

יום הולדת 15, שמחה גדולה, איך הפכת בין רגע לנערה, ילדה יפה, חביבה ומוכשרת, כזאת שכולם מחייכים כשהיא צוחקת. שמחת החיים שלך את כולנו מדבקת. תמשיכי בדרך זאת ותזכי מהחיים כל יום ליהנות, הרבה בריאות, הצלחה ואהבה, מזל טוב מהלב – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לבת 10

עשר שנים ראשונות עברו וכל-כך הרבה השתנה, גדלת ונעשית ילדה פיקחית, נבונה ומקסימה. עשור ראשון בחיים הסתיים, ועוד עשורים רבים עומדים להתקיים. מאחלים לך שתלמדי דברים חדשים ושתרכשי הרבה חברים טובים, תגשימי חלומות ותמשיכי כמו שאת מיוחדת להיות.

ברכת יום הולדת – בת 4

לחיינו הגעת לפני 4 שנים והפכת אותנו להורים מאושרים, ילדה כל-כך מקסימה, חייכנית, צוחקת וכה נעימה. לפנייך החיים פרושים, נדאג עבורך לשביל של שושנים. שתצחקי תמיד, תהיי בריאה וחזקה ותגשימי כל משאלה. מזל טוב וימים שמחים, באהבה גדולה, שלך – ההורים.

ברכה ליום הולדת 13 – לבת

היום את בת 13, איזה גיל יפה, את ילדה מקסימה, מוכשרת ונעימה, תמיד מפיצה שמחה, תמשיכי ככה ואני בטוחה כי חייך יהיו מלאי אהבה. שמרי על התום בכל זמן, מצב ומקום גם אם יגידו לך שכך לא נכון. תהיי בריאה ומצליחה ותגשימי כל משאלה.

ברכה לגיל 17 לבת

גיל 17 זהו גיל מיוחד, נחגוג אותו לך כולנו יחדיו, נאחל איחולים, נברך ברכות ונרקוד ריקודים, כל זה בשביל שחייך יהיו מאושרים. שתתבגרי בחוכמה, שתאהבי בעוצמה, שתשיגי בחייך כל מטרה, שתזכי לבריאות, הצלחה, חברים טובים זוגיות ואהבה.

ברכה מאם לבת

ביתי היקרה, את חוגגת יום הולדת – בליבי שמחה, היום הזה מזכיר לי שעם ה' כרתי חוזה, להגן עלייך מכל משמר ולדאוג שלא יקרה לך דבר. שתצליחי בחיים, שתהיי בריאה וחזקה, שלמה ומאושרת. זכרי שאמא אוהבת ועלייך תמיד שומרת.

ברכה מאבא לבת – יום הולדת

הילדה שלי, עליה חלמתי כל החיים, יש לך היום יום הולדת ואני מאחל לך חיים טובים. יש לך חיוך שמאיר כל חושך וצחוק מתגלגל ומתמשך, את טובה ונדיבה, מוכשרת ומלאת שמחה. אני מאחל לך את כל הברכות, שתגשימי חלומות ותזכי לאהבה גדולה, אוהב אותך, אבא.

ברכה לבת בכורה

ביתי הבכורה, היפה והטובה, רציתי לומר לך על כל עזרתך – תודה. תודה על שתמיד את מחברת את כל המשפחה, ועל כל השמחה שאתך את מביאה. תמשיכי בדרכך הכה נפלאה, תהיי בריאה, מוצלחת וחזקה. שהשם יאיר דרכך ושתדעי שאמא – תמיד פה בשבילך.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 8

שמונה שנים כבר עברו ופנייך היפות אין אדם שלא סנוורו, גישתך הנעימה והמנומסת חוצה כל ים וכל יבשת. יום הולדתך הגיע, עם ברכה מהלב ומתנה נפתיע. נאחל לך מזל טוב ובריאות, שמחה, צחוק ורוח שטות. שתגשימי את כל חלומותייך, ותצליחי רבות בלימודייך.

ברכת יום הולדת לילדה בת 11

11 שנים שאת מפזרת את קסמייך בין כל האנשים, 11 שנים שזכינו שאת אצלנו בחיים. מזל טוב ויום הולדת שמח, לילדה עם הצחוק המתגלגל והזורח. שתזכי להצלחה בכל שתבחרי, שתאהבי את עצמך תמיד ואיך שלא תהיי, שתגשימי כל חלום, שתיהני בכל יום ותגיעי עד מרום.

ברכה לילדה בת 12

גיל 12 זהו גיל של שמחה, גיל בת המצווה, מזל טוב ליום המשמח, שיהיה הוא בכל טוב זורח. שתהייה התבגרות נעימה, מהיום את כבר לא ילדה, זמן לגלות אחריות ולהתכונן לחיים של בגרות, תאהבי את עצמך כל יום וזכרי כי חשוב להגשים כל חלום.

ברכה ליום הולדת 13

היום את בת 13, גיל כה יפה, תיהני ממנו ותמצי כל רגע עד תום, והכי חשוב – אף פעם אל תפסיקי לחלום. נאחל לך הרבה בריאות, חברים טובים והצלחה בלימודים, שיהיה לך מזל ושתזכי לאהבה יוצאת מן הכלל.

ברכה ליום הולדת 19 – לבת

כבר 19 שנים את מפזרת את קסמייך אל מול כל האנשים, כבר 19 שנים שאת גודלת, פורחת וממשיכה את כולם להדהים. מזל טוב ליום הולדתך, כל המשפחה מתרגשת בשבילך. שתהייה הצלחה, אהבה ובריאות, שתרגישי כל חייך שמחה וחירות.

ברכת יום הולדת לבת

לילדה הכי מתוקה בעולם, מזל טוב ושיהיה זה היום הכי מושלם, תמשיכי ילדה מדהימה להיות ולכבוש עוד לב כל כמה שניות. אנו מאחלים לך שתצליחי בכל דרך שתבחרי, שטבעית ונינוחה תמיד תהיי. הרבה בריאות, אהבה ושמחה – לילדה הכי יפה.

ברכה לילדה

לילדה האהובה עם הצחוק המתגלגל יש בליבי אין סוף ברכות לאחל שתמשיכי להיות מקסימה כמו שאת ותלמדי בכל יום עוד קצת, שתצליחי להגשים את כל החלומות ותחצי גבולות ויבשות. שחיוך לא ירד מפנייך ושתהיי שמחה כל חייך !

ברכה ליום הולדת – מאמא לילדה בת 25

ביתי היקרה, גדלת היום בעוד שנה, אני מאחלת לך את כל הטוב וכל הברכה. שתישארי הבת והאדם הנהדר שאת. מאחלת שתצליחי בכל דרך שתבחרי ושאת הבחירות הכי טובות בחייך תעשי. שתהיי בריאה, מאושרת ומאותגרת כל החיים, גיל 25 זה גיל מדהים אז תיהני ממנו ושיהיו ימיך מתוקים.

ברכה לבנות

בנותיי היקרות והאהובות לדרך חדשה אתן פונות ליבי מלא בדאגה ותפילה שהדרך שלכן תהיה בשושנים סוגה וגם אם תחוו קושי קטן תוכלנה לזכור את שלימדתי אתכם כמובן שתוצאה היא לא כל כך חשובה כמו דרך מלאה מהמורות וקשה בהצלחה אני מאחלת לכם ותזכרו שהמחיר תמיד משתלם.

ברכה ליום הולדת אימא לבת

חשבתי הרבה מה לך לכתוב בת אהובה צעדתי בבית הלוך ושוב ועוד לא הייתה לי מנוחה איחולים קחי ביתי בשתי ידיים אני שמחה איתך עד השמיים מאחלת לך שמחה ושלווה בריאות והצלחה אחווה ואהבה יום שהגעת בו לעולם הפך בשבילי את העולם למושלם.

ברכה ליום הולדת בת

את חוגגת יום הולדת זוהי סיבה לחגיגה זר פרחים לך על הראש לתפארת ועינייך נוצצות בשמחה מה נאחל לך יקרה שחייך יהיו רצופים בשמחה וששון ותמיד תהיי במקום הראשון אושר ועושר זה לא פחות חשוב ובריאות פה נוסיף לכתוב מזל טוב לך אהובה עד מאה עשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לבת מאימא

היום יום הולדת זוהי ממש חגיגה לתפארת זר של פרחים עוגה טעימה אושר ושמחה כולם מסביבה פנייך נוהרות באור של שמחה וליבי מלא באהבה מה אאחל לך ביתי היקרה שתמשיכי להיות תמיד אהובה הצלחה בכל המעשים שאת עושה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת מאבא לבת שלי

בת שלי יקרה את יודעת שאת לי חשובה הלב שלי מתפקע מאהבה נוספה לך עוד שנה מה לך אאחל שעוד לא איחלתי שבמעשה ידייך תבורכי שתהיי כמו שאת אהובה על כולם מלכה של העולם שתסתכלי תמיד על הכוס המלאה ותזכי להיות כך עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת 13

שלוש עשרה שנים מלאו לנערה מקסימה זוהי ממש סיבה לכתוב לך ברכה על אחווה ורעות להבין את המסר והחשיבות אינך כבר ילדה קטנה את כבר ממש נערה מותר לך לפנות זמן לתחביבים חדשים ובבד בבד להמשיך להשקיע בלימודים לתת את כולך גם לחברים וגם לעצמך.

ברכה יום הולדת מאימא לבת

ביתי היקרה מה אברכך כאיילה שלוחה אלף נשיקות אנשקך ליבי מלא אהבה וחדרי לבבי געגוע את כבר גדולה ואינך זקקה לשעשוע עיניים כחולות ושפתיים מספרות לי סיפור פוקחת עיניים גדולות לסיפור על בחור אאחל כל שתרצי ביתי לו יהי.

ברכה ליום הולדת לבת 20

עשרים שנה חלפו עברו ואת אינך ילדה קטנה אהובת ליבנו מה הברכה המתאימה ביותר לא ידענו שתדעי תמיד להנות מהרגעים הקטנים של כוס שוקו חם ביום קר להסתכל על מעופו של פרפר שתלמדי לתת מעצמך גם לאחרים שתגשימי את כל המשאלות ותזכי לחיות שנים ארוכות וטובות.

ברכה לבת לגיל 20

יש לך יום הולדת חגיגה לתפארת את כבר לא ילדה קטנה איך עברו להם ביעף עשרים שנה מה אפשר לאחל לנערה שיש לה הכל שתמשיך להסתכל על הרקיע הכחול שתדעי לעזור ולהיעזר לנסוע היטב בכביש מתפתל שיתגשמו לך כל המשאלות ותחיי עוד שנים רבות.

ברכה לגיל 9 לבת

תשע שנים את חוגגת היום ואת מגשימה חלום מסיבה גדולה וכתר של פרחים הזמנת חברים מהשכונה ואתם רוקדים בשיר ומגינה מה אפשר לאחל אינני יודעת אפשר להתבלבל את כה זורחת אאחל לך שתמשיכי כמו שאת להיות עם התום והתמימות תלמדי איך להיעזר ולעזור לנענע את הראש בחשיבות.

ברכה ליום הולדת לבת 5

חמש שנים עברו עד היום שיחקת חמש שנים חלפו ורק השתוללת עתה את כבר גדולה לא תינוקת קטנטנה לא צריך לשחק כל היום סוף כל סוף את יכולה להגשים חלום להכיר את עולם האותיות לשמוע סיפורים ואגדות להיות מוקפת חברים וחברות.

ברכה ליום הולדת מאימא לבת 16

שש עשרה שנים מלאו לך ביתי היקרה שש עשרה שנה מהיום שליבי הוצף באושר מה אאחל לך איזו ברכה שתזכי לחיות בעושר שתדעי להבחין בין שחור ללבן שתוכלי להקשיב גם לגדול וגם לקטן שיהיה לך זמן להביט על ענן לבן שתצליחי בלימודים ותהיי מוקפת בהמון חברים אבל הכי חשוב ביתי וזה העניין שנוספה לך עוד שנה למניין.

ברכה לגיל שנה לבת

ביתי היקרה כבר עברה שנה מאז שערסלתי אותך לראשונה עינייך כחולות וצחוקך פעמונים בעניים נבונות את הולכת צעדים ראשונים אאחל לך ילדה יקרה כולי מלאת אהבה שתהני מפרפר שעף שתחייכי לכל בעל כנף שתלמדי מה אסור ומה מותר שתשמעי איך הצרצר בלילה שר שתמיד תהיי מוקפת חברים עד מאה ועשרים.

ברכה לילדת יום הולדת

ילדת יום ההולדת את כה נחמדת אימא צמה בסרט שוזרת את ממש מיוחדת מאחלים לך המון הצלחה שתדעי לומר לא לחברה לעזור לחבר בצרה לעזור לאימא ואבא עם האחות הקטנה להיות עם חיוך הפנים ומרכז העניינים שתמשיכי להיות כזו מהממת ושתגדלי לתפארת.

ברכה לבת מאימא ליום הולדת

ביתי היקרה את חוגגת יום הולדת לך הכנתי עוגה מעוטרת את כבר לא ילדה ולך אנו מכינים חגיגה וכותבים לך ברכה שתמשיכי להביט אל השמיים הכחולים לראות את מעוף הציפורים שיהיה לך זמן לשבת במרפסת ולראות איך הציפורים נודדות שיהיה לך מקום על כיסא לשבת ולראות גם כיצד הן חוזרות.

ברכה ליום הולדת מאבא לבת

ביתי היקרה זוכרת איך השוללנו בגינה את הבובה שהיית בת שנה ואיך שלקחתי אותה לראשונה לכיתה יש לי חדר אחד בלב את לא צריכה לבלבל החדר הזה הוא שלך בלבד הוא יישאר סגור לעד מזל טוב ביתי המיוחדת ליום ההולדת.

ברכה ליום הולדת מאימא לבת

ביתי היקרה אני נרגשת ומלאת אהבה את חוגגת יום הולדת בחגיגה פשוטה או מפוארת מה אאחל לך בת אהובה שכל משאלותיך יתגשמו במהרה שתדעי להנות מהחמה בשקיעה להריח ריח פרחים אדומים להנות מהיופי שבזריחה ולרקוד עם ילד בשמחה שתמיד תקשיבי לאחר שתדעי לעזור וגם להיעזר עד מאה ועשרים שנה באהבה רבה .

ברכה לילדה בת 3

עוגה וממתקים זר של פרחים הבית פתוח לכל אורח יש בבית רעש שמח שלוש שנים עברו ואנו חוגגים שלוש שנים חלפו ואנו שמחים לך אנו מאחלים שתמיד תשמחי כל החיים שתהיי במרכז העניינים שתמיד תהיי מוקפת חברים , ותחיי עד מאה ועשרים.

ברכה לבת 18

גיל שמונה עשרה הוא גיל מיוחד אינך ילדה וזה העיקר עלייך לעזוב לאימא את הסינר ולדעת לקבל החלטות לבד הרי את נערה כבר נאחל לך שתדעי לקבל החלטות נכונות שתדעי שזה לא בושה להתייעץ עם אחרים ברכותי את נכנסת עתה לעולם המבוגרים עד מאה ועשרים שנים.

ברכה לבת שנוסעת לטיול

ביתי היקרה את נוסעת לטיול ביתי האהובה אל תבצעי שום תעלול שתהני עם החברים שתלמדי על מסלולי הטיולים ותוסיפי ידע בנושאים חדשים אל תאכלי מידי ממתקים ותשירי מנגינות ושירים מאחלת לך הנאה שתדעי לנצל את הזמן באהבה אנחנו שולחים אהבה ואחווה.

ברכה מרגשת מאימא לבת ליום הולדת

ביתי היקרה אני כה נרגשת זכרת איך ערסלתי אותך שהיית קטנה דיברת עם חבריך בעודך מתביישת חציתי איתך כבישים תיווכתי לך את החיים עברתי איתך כל שלב דאגתי שבגדיך יהיו ללא רבב מאחלת לך את כל מה שאני מאחלת לעצמי אעשה הכל כדי שתהני.

ברכה מרגשת מאבא לבת

ביתי היקרה לך אני כותב ברכה אוהב אותך עד השמיים מסתכל לך בלבן של העניים ולוחש לך באהבה את כל חיי אתן לך באהבה מאחל לך שלעולם לא יחסר לך דבר שלא יפגע בך אף זר שתהני מהחיים שתהיי מרכז העניינים.

ברכה ליום הולדת לבת מיוחדת מאימא

ביתי המיוחדת לך אני כתרים קושרת גאה בביתי היא האוצר שלי מאחלת לך שתמיד תמשיכי להיות במרכז העניינים שתדעי ללכת בין השבילים שתביני את האותיות הקטנות שתדעי לצייר ציורים על החולות מאחלת לך יום הולדת עד מאה ועשרים את לתפארת עוד המון שנים.

ברכה מאימא לבת החוגגת בת מצווה

בת יקרה את חוגגת בת מצווה עוברת את לעולם המבוגרים הדרך לעיתים קשה ומלאת מכשולים אבל תהי בטוחה שאת עשויה מחומר של מנצחים תמשיכי ללכת בין השבילים תעזרי באנשים טובים תלמדי להגשים חלומות ולדעת איך מקיימים הבטחות מאחלת לך הצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לבת שלי ליום הולדת

לבתי המתוקה! כשנולדת לא דמיינתי שתהיי כל כך מהממת עם כל יום שעובר אני מבינה עד כמה זו זכות להיות אמא שלך ליום הולדתך אברך אותך שתמשיכי אותי להמם להפליא את כולנו בכישוריך ומה שתגעי בו – יצליח מאמך האוהבת תמיד.

ברכה מאבא לבת

לבתי היקרה והאהובה! ביום מיוחד, מבקש אני אותך לברך שתמשיכי לצמוח ולהצליח אעשה את הכל למענך שתהיי בריאה וחזקה מכל הבחינות ותנצחי, אם צריך, בכל המלחמות את קסם החיים שלי ושל אמא אינשאללה תמיד, תצעדי רקי קדימה.

ברכה ליום הולדת 17 לבת

יום הולדת 17 זה לגמרי רציני סיום ההתבגרות ותחילת החיים יהי רצון שתפרחי ותעלי למעלה בכל התחומים שתרווי נחת את עצמך ואת ההורים תהיי מוקפת אהבה, חברות וחברים ובסוף כל יום תחייכי למלאכים.

ברכה ליום הולדת מאמא לבת 17

בתי היקרה והאהובה! היום את חוגגת 17 שנים מי יתן וכל חייך יהיו שלווים ויפים שכל השחור בחייך יהפוך ללבן ותזכי גם לימים צבעוניים, כמובן שתהיי בריאה ומוצלחת וכל סובביך ידעו ממך רק נחת.

ברכה ליום הולדת לבתי היקרה

לבתי היקרה! יום הולדת שמח ומוקף בהפתעות מאחלת לך שתתרגשי את החיים כל יום מחדש לגלות שחייך יהיו מלאי יצירה ותשוקה ולא תעלה במחשבתך המילה 'מועקה' שתמיד תהיי מוקפת בחברים וחברות אוהבים ותהיי להם חברה טובה – שיודעת לרפא מכאובים.

ברכה מאמא לבת ליום הולדת

לבתי המתוקה והמדהימה! אותך אני אוהבת ולך אני מאחלת שיהיה לך יום הולדת הכי שמח בעולם שתמיד תזכרי שאת מיוחדת יותר מכולם שתשיגי את הציונים הכי טובים בלימודים ותמשיכי להיות חרוצה ואהובה על כל המורותף המורים, החברות והחברים.

ברכה ליום הולדת 30 מאמא לבת

לבתי המתוקה! לרגל כניסתך לעשור הרביעי של החיים לך אאחל באהבה – חיים יפים ללא תיקונים שיהיה לך הכי טוב בעולם בכל שניה מהזמן ובכל מה שתעשה תרגישי טעם נפלא, כמו של מן שבכל התחומים תקצרי הצלחות בשלות ותרגישי בלב אשה שלימה, בלי יותר מדי שאלות.

ברכה ליום הולדת 15 לבת

בת חמש עשרה את היום זמן טוב לצאת במחול כי את כבר לא ילדה אימרו מהיום: נערה ליום ההולדת לאחל לך שתמשיכי לגדול להמשיך לפתח את כישוריך וללמוד לטפח חברויות חשובות ולנצור שאותך אנחנו אוהבים את זה, גם כשרבים, כדאי לזכור.

ברכה ליום הולדת 18 לבת

הידד לך! הגעת לגיל הרישמי של הגדולים שמונה עשרה שנים עברו ואת כבר בוגרת אאחל לך שתמיד תהיה מאושרת שתדעי בדיוק, אבל בדיוק, מה לעשות בחיים שלא תהיה לך התלבטות קשה לגבי דברים ותמצאי אהבה גדולה שתמלא את חייך בחיוכים ופרחים.

ברכה מרגשת לבת שלי

לבתי היקרה והאהובה! רציתי לברך אותך שתזכי לקבל את הטוב המגיע לך מתוך אהבת הבריאה וגם שאת – תמיד תרגישי ותהיי בריאה, שמחה ויצירתית אהובה על הבריות וחיונית תאמיני בעצמך – שאת יכולה להגיע לכל מקום שתרצי כי אני כבר מאמין בך, שאין כמוך, בתי.

ברכה לבת שלי

בתי היקרה והאהובה! אותך אני אוהבת ולך מייחלת: שתצליחי להגשים את כל מה שליבך חפץ בו. שתהיי חזקה בכל מה שאת עוברת ותרגישי שאת ממצה את כישוריך עד המקסימום. את חכמה, יפה וכישרונית! אוהבת מאוד, אמא.

ברכה ליום הולדת לבת בכורה

לבתי הבכורה שאותה אני מעריך אברך אותך ליום הולדתך שרק תמשיכי לעשות מה שצריך ללמוד היטב ולעזור בבית, להיות מהממת עם כל חברותיך ולא פחות חשוב: לפתח את תחביביך וכישוריך את בכורה מקסימה שעליך כל יום מחדש אנחנו שמחים גאווה לכל זוג הורים.

ברכה לילדה שלי

לילדה האהובה והיקרה שלי! אני רוצה לברך אותך שבכל יום מחדש תרגישי שמחה שהחיים יאירו לך פנים כמו השמש הזורחת שחברותיך יאהבו אותך באמת ולא תחשבי על דברים עצובים, כי מה שהיה – מת.

ברכה ליום הולדת לבתי

לבתי האהובה! שיהיה לך יום הולדת מיוחד בדיוק כמו החיוך שלך שהוא הוא ה-אחד שכל חייך יזרמו על מי מנוחות כמו נהר שלו שתמיד מרגיש בטוח ברוחות שתצליחי להגשים את המשאלות שרצות לך בלב ולא תדעי לעולם רגע מאכזב.

ברכה ליום הולדת לבת שלי

לבתי האהובה! ליום הולדתך שעומד בפתח אאחל לך שלעולם לא תדעי פחד ומתח שרצונותיך יעשו כוכבים בשמיים ויתגשמו לך במהרה לפני שתספרי אחת ושתיים שכל חברותייך יאהבו אותך בלי סיבה כי את פשוט מי שאת, מלאה באנרגיה טובה.

ברכה ליום הולדת מאמא לבת

לבתי הנהדרת, ליום ההולדת אאחל לך שתמיד תשארי מיוחדת אמיתית עם עצמך ועם הסביבה יודעת להתגבר על פחד ומועקה ותמיד הכי נחמדה ומצחיקה זכות בשבילי להיות אמא שלך ותמשיכי להצליח ולהיות מי שאת. אמא, שהכי אוהבת אותך בייקום!

ברכה לגיל 18 לבת

שמונה עשרה שנים חלפו ואת כבר לא ילדה אך כיף לראות שנשאר בך מהרוך המופלא ההוא שנולדת איתו הלוואי ושכל חייך הבוגרים תדעי בדיוק מה לעשות עם החיים שתהיי בריאה ותרגישי הכי טוב עם עצמך בכל רגע שתשיגי בקלות את כל היעדים ותמצאי חן בעיני כל החברות והחברים.

ברכה לגיוס לבת

לחיילת שלנו, לרגל הגיוס המיוחל נאחל שתצליחי להרים לכולם את המורל שיהיה לך גיוס קל ונעים ושתצאי משם עם כלים לחיים שיאהבו אותך כולם ותצברי חברות וחברים ושבאופן כללי, תבני חיים מאושרים.

ברכה ליום הולדת לילדה שלי

לילדתי היקרה והמקסימה יום הולדת זה יום של משאלה לכן אברך אותך שתזכי להביא לליבך את האור ובכל יום מחדש תקסימי את העולם, תביאי לידי ביטויי את כישורייך וטוב ליב, ותהיה בריאה וחזקה בגופך ונשמתך. אני מאמינה בך וסומכת עלייך, אמא.

ברכה מרגשת מאמא לבת

לבתי האהובה, שכל יום מחדש עליה אני מודה! אני מייחלת ומתפללת כל יום להצלחתך מי יתן וכל חייך יהיו מלאים בחברות טובות הגשמות משאלות, שאיפות וחלומות שלבך תמיד יצחק על הרע ויעריך את הטוב מבטיחה אותך תמיד לאהוב.

ברכה לבת ליום הולדת

יום הולדת שמח לבתי היקרה והמוכשרת שכל יום לראות אותה זה תענוג – את עושה אותי מאושרת. הלוואי וכל השנה הקרובה ובכלל – תרגישי ותהיי חכמה ויפה כלבנה. שתצליחי בבית הספר בכל המקצועות – אבל לא פחות חשוב – שתסתדרי עם כל החברות.

ברכה ליום הולדת 20 מאמא לבת

לבתי האהובה שעכשיו כבר רשמית בחורה שיהיה לך יום הולדת שבו תחושי שלמה שמעתה ואילך חייך יזרמו על מי מנוחה הפרנסה תהיה ברווח וגם הבריאות שהחיים יזרמו לך בכיף ואת רק תחיי פשוט.

ברכה ליום הולדת 16 לבת

ליום הולדת בעיצומם של ימי הנערות, אאחל לך שתתלהבי כמו נערה כל החיים. שתראי את היופי שבטבע הבריאה ותמצאי את האושר בדברים הפשוטים, כמו השקיעה. שכישוריך ימוצו עד תום, וליבך יהיה רגוע – בכל יום ויום.

ברכה ליום הולדת 20 לבת

לבת העשרים המהממת שהיום את יום הולדתה חוגגת. אאחל שתטרפי את החיים ותרגישי כיף שתתחילי לשעוט קדימה, להתעופף שתקטפי את ההצלחות שמגיעות לך בצדק ותהפכי להיות האשה העשירה ביותר במשק.

ברכה לבת ליום הולדת 20

ליום הולדתך העשרים, אאחל לך שתמשיכי להיות הכי נהדרת. שחייך יהיו מאושרים מאוד, אף פעם לא 'בערך'. שהעולם יאיר לך פנים ואת תרכבי על סוס ההצלחה בדרכך אל מחוזות ההגשמה. שיהיה לך רק טוב מושלם ושגם את – תרגישי תמיד שלימה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לבת ?

מגן לטלפון עם תמונה וחריטה לבת אהובה